New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 81 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

You did it! You're cool! - Red & Rea
TémanyitásRe: You did it! You're cool! - Red & Rea
You did it! You're cool! - Red & Rea EmptyKedd Feb. 13 2024, 13:28

I'm proud of you
YOU DID WHAT I COULDN'T

Akárcsak koncert előtt, most is úgy kerülgetem az embereket, hogy az öcsémet meg tudjam közelíteni és a barátai után és is gratulálhassak neki. A nagy sietség ellenére nem zavarom meg őket, mert tudom, hogy itt most nem én vagyok a legszívesebben látott személy, meg egyébként is tudom, hogy most utoljára van egyetemi élménye azokkal a barátaival, akikkel közösen szenvedte végig az elmúlt időszakot. Azért kapok az alkalmon és én is lefotózom őket, nem is arra törekszek, hogy tökéletes fotót készítsek, csak szeretném megörökíteni a szituációt, na meg anyáék a lelkemre kötötték, hogy küldjek fotókat.
A nagy izgatottságom mellett én is elmosolyodom ahogy a srácok örülnek egymásnak és ordítoznak, ebben nekem sosem volt és tudom, hogy nem is lesz részem, viszont örülök, hogy Red végigküzdötte ezeket az éveket. Mondjuk látok valamit arcán, ami vegyes érzésekre ad gyanakvást és csak remélem, hogy nem azt fedezem fel rajta, amit gondolok. Azonban megfogadtam, hogy nem hozom fel Geryt, vagyis egy idő után muszáj lesz, mert át kell adnom anyáék ajándékát, de már azon is elgondolkozom, hogy mi lenne, ha azt nem ma tenném meg. Ma ez Redmond napja és bármennyire is fáj belátni, de nem lenne fer, ha ezt Gery emléke elvenné tőle.
Mikor végre én jövök, megölelem az öcsémet és gratulálok neki, hogy aztán a lufikat is bemutassam neki. Gondoltam, hogy csak nyűgnek fogja felfogni, de összességében tudom, hogy ez egy emlékezetes pillanat marad neki és ha nem is tartja meg a lufikat, akkor majd elszívja.
- Nem vagyok annyira feledékeny, mint gondolnád - teszem csípőmre kezeimet felháborodást szimulálva. Szerintem fogalma sincs, mennyi energiát és időt belefektettem abba, hogy a tökéletes alakzatokat találjam meg. Nyilván tudom, nem kellett volna, de szerettem volna, ha legalább látja, hogy én igyekszem és ez nekem is egy fontos nap.
Azért egy kicsit meglep a válasza, mondjuk tényleg csak pár másodpercig, mert nem pont erre számítottam, de végül is, megértem, hogy éhes, na meg ennyi hülyeséget végigbajlódni itt a talárban azért nem egyszerű.
- Jó, oké, erre egyébként számítottam, úgyhogy képzeld, foglaltam asztalt az egyik texasi stílusú étteremben, ahol rohadt nagy adagokat adnak. Messze sincs innen, úgyhogy, ha itt nincs más teendő, akkor még egy öt percig kell kibírnod maximum - mosolyodom el és újra felé nyújtom a lufikat, hogy hozza ő, mert az övé, én már cipeltem őket eleget.
- Arra kell indulni - mutatom az irányzékot az étterem felé és már csak azért is rátuszkoltam a lufikat, hogy egy kicsit előre szaladhassak, majd hátrafordulva feltartsam a telefonomat, hogy teljes pompájában, háttérben az egyetemmel is lefotózhassam.
- Várj-várj, egy perc, eskü, mindjárt kész, nee mozdulj! - próbálom beállítani a megfelelő szöget, a mosolyra nem várok, mert itt temetnének el mindkettőnket, úgyhogy kattintok vagy tizenöt képet azt remélve, hogy egy majd csak jó lesz. - Csak még egy kép Mr. Moore, csak mééég egy kép! - Majd mikor már azt hiszi, hogy vége, megfordulok és lövök egy selfit vele valami divatos pózban, először büszke, aztán sunyi mosollyal és már most tudom, hogy az lesz a kép címe, hogy „utál engem, amiért fotózok”. Persze szívem mélyén azért tudom, hogy annyira nem is szenved, csak hozza a formáját. Talán évekkel később majd nevetve gondol vissza ezekre a pillanatokra.

Tényleg csak néhány perc, mire megérkezünk az étterembe, én előre megyek, hogy jelezzem a foglalásomat, a pincér pedig egyből rámutat a nekünk kijelölt asztalra és már hozza is az étlapot. Egyébként nem spóroltam a helyválasztásom, ez most elég puccos hely, de nem sznob, nem úgy értve puccos, hanem csak nagy adagokat adnak és nagyon jó ízekkel játszanak, úgyhogy kvázi mindig fullon van a hely. Egy pillanatig elgondolkodom, hogy milyen lehet itt pincérkedni, mennyivel lehet több a fizetés, de alapvetően ez most nem tartozik ide, úgyhogy Redre pillantok a kezeimben forgatott étlapról.
- Természetesen anyáék is nagyon gratulálnak neked. Holnapután érkeznek tudtommal a városba nagyjából három napra. Nyugi, nálam fognak aludni, úgyis van bőven szabad hely a lakásomban - forgatom szemeimet még mindig azon, hogy mennyire nincs kihasználva a lakásom. - Mondták, hogy hívjuk fel őket, amint vége az átadónak, de feltételezem, egyetértünk abban, hogy majd később megejtjük azt a hívást, kaja után, vagy mit tudom én… - Én mindenesetre átadtam az információt és már csak azért is örülnék, ha nem egyből telefonálnánk, mert bizonyára rákérdeznének, hogy tetszett-e neki az ajándékuk, ami még mindig a táskámban bújik meg. Egyszerűen nem merem elővenni, nem bírom kivenni onnan még, talán ezért is próbálok lazának tűnni és mindent megtenni, hogy ez az alkalom Redről szóljon.




"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
You did it! You're cool! - Red & Rea 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
You did it! You're cool! - Red & Rea 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
You did it! You're cool! - Red & Rea 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

You did it! You're cool! - Red & Rea 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
You did it! You're cool! - Red & Rea 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: You did it! You're cool! - Red & Rea
You did it! You're cool! - Red & Rea EmptyPént. Feb. 02 2024, 14:06
celebrations are in order
but I eat disasters as a side
Én tulajdonképpen nem akarom ezt az egészet. Mármint oké, sikerült, megvolt, nincs többé, le van tudva - és az ezzel járó eufórikus érzés meg is volt, de így a diplomaosztó napján nagyon gyorsan nagyon negatívra csökkent. A kezdeti pörgés után tényleg a tények maradnak, hogy megcsináltam, és az érzés, hogy nem nekem kellene itt lennem. Most, hogy Reával is próbáljuk rendezni a kapcsolatunk - vagy valami egészen hasonló - többet gondolok Geryre is. Ezen a napon meg nem segít. Semmi sem segít, végülis mindig ez volt a gond, nem? Hogy bármit is teszünk ő már nincs többé, és még ennyi év távlatából is megremegne a hangom ha ki kellene mondanom. A gondolatot is csak úgy viselem el, hogy átsuhan a fejemben, mert a következő pillanatban már azt hallom, hogy Mateo kint… a hangokból ítélve éppen megölni készül valakit? Szóval a szokásos felhajtás, de legalább addig sem kell másra gondolnom, ezért hagyom a fenébe az ing megkeresésére vonatkozó kísérletemet és inkább csatlakozok hozzájuk. Amúgy szerintem senkit nem érdekelne, ha igazából csak egy sima fekete pólóban mennék - így végül tényleg azt vettem a talár alá, amellé a fekete farmer mellé ami már rajtam volt.

Igazából az egyetemen is csak feszengek, és az elmúlt tíz percben legalább ennyiszer gondoltam arra, hogy tulajdonképpen egyszerűen leléphetnék és nem gondolhatnék az egészre, de akkor is gondolni fogok rá. Csak egy pár óra, csak ez a nap, utána majd elhalkul az egész felhajtás, igaz?
Szinte nem is hallom, hogy miről beszélnek, az is csak foltokban van meg, hogy hogyan jutottunk el eddig a pontig. A srácokat azért kiszúrtam a tömegből, mert tettek róla, hogy észrevegyem őket. A szüleim mondták, hogy nem tudnak jönni, csak később fognak meglátogatni, Rea pedig… biztosan itt van valahol, vagy késik, de nem kételkedtem abban, hogy ő is le fog támadni. Csak arra nem gondoltam, hogy ezt hogyan teszi, mert láthatóan elkerekednek a szemeim amikor meglátom a közelgő lufikat és őszintén, amikor még nem is látom, hogy kihez tartoznak, arra gondolok, hogy ugye nem… de ugye de. Most jövök rá, hogy tényleg mondta, hogy hoz lufikat, de én meg nem figyeltem rá pont és arra az egy pillanatra amikor mégis akkor sem gondoltam, hogy tényleg ezekkel fog ideállítani. Még most is pislogok kettőt mielőtt teljesen felfognám, hogy az én egyetlen és legkedvesebb nővérem áll a madzagok végén, ahogyan próbálja bepréselni magát a sorba. Nem tudok nem nevetni az egészen; akkor is ha ezt inkább magamban teszem mint kívülről, mert onnan csak egy halk felhorkantást és egy grimaszszerű mosolyt látni.
Amikor végre összenézünk ő meg mutogatni a kezdi a lufikat, úgy pillantok körbe, mintha nem tudnám kit keres, majd magamra mutatva intem némán, hogy téves lehet, mielőtt újra hangtalanul kitörne belőlem egy rövid nevetés. Őrült… de innentől kezdve valahogy kevésbé hat nyomasztónak az egész, akkor is, ha a hátralevő beszédek még az elsőknél is unalmasabbra sikerültek valahogy.

A srácok már tudják, hogy az egész felhajtás után közvetlenül Reának ígértem magam - kivételesen nem is nagyon próbáltam kimászni belőle, szóval nem mondhatja, hogy nem próbálkozok néha - úgyhogy amint megölelgetnek ők is meg kiordítják a dobhártyámat a helyéről, a Reáé vagyok... hacsak nem hessegeti le rólam őket még ennél is korábban. A képekhez viszont tuti ragaszkodnak, mintha valami díszmajom lennék, de végülis egyszer csinálok ilyet, szóval miért ne... csak siessünk velük ha lehet, mert le akarok lépni innen azt hiszem.

Amire a nyakamra ugrik Rea is, kívülről már nem sok nyoma marad a korábbi jókedvemnek, csak a szemeimet forgatom, mintegy üzenve, hogy minek kellett ezt, mégis, egy egészen rövid pillanatra viszonzom tőle. - Igazán kihagyhattad volna… - Most úgy méregetem a lufikat, mintha azok ördögtől valóak lettek volna. - De meglep, hogy nem felejtetted otthon őket. - Lehet ez a legfurább az egészben, hogy még legalább valamennyire időben beesett ő is meg a lufibanda is. Látom mit csinált velük, a rocker bagoly az első amin megakad a tekintetem, majd az emberalak aki gondolom engem szimbolizálna. Amiket amúgy még mindig nem vettem át tőle.
- Éhes. - Elhiszem, hogy nem ilyen válaszra várt, de fogalmam sincs, hogy mit mondhatnék az egészről. Szerintem pont ugyanolyan, mint egy napja vagy egy hete, az egyetlen különbség az az erős, nyugtalanító érzés a torkomban és a csomó a gyomromban, hogy nem nekem kellene itt lennem, meg hogy nem az én álmom volt ez az egész pillanat és mégis én kaptam és az élet még mindig rohadtul nem fer, mert Gery biztosan többet hozott volna ki ebből az egészből, de tőle idő előtt elvették az esélyt rá. Szóval ha úgy vesszük, akkor elég szar érzés diplomás embernek lenni, Rea. - Éhen halok. - És ha még mindig tartja a lufikat, akkor végre elveszem tőle és már nézem is, hogy merre kellene menni, hacsak nem ragaszkodik, hogy olyan idiótán mosolyogva fényképezkedjünk mi is, mint négy méterre tőlünk a család, akiket az sem zavarja, hogy akadályozzák a forgalmat, de persze, ha valaki véletlen belesétál a képbe máris leordítják.


'Cause a good song never dies
It just reminds you of where you were The first time it made you cry, the first time you felt alive Hope, the wonder drug Don't work no more, think it took too much Sweat, your equity Make the caffeine be your weaponry

Reagan Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Redmond Moore
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
You did it! You're cool! - Red & Rea TM5NlP7
You did it! You're cool! - Red & Rea A2cce7525dc69d2894cf4cdf324bfb34b16a25a6
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Lonely shadows following me
♫ :
oh give me that fire burn, burn, burn
★ családi állapot ★ :
when it comes to you, I'm not bullet proof
You did it! You're cool! - Red & Rea De2118a2f44d97ccf3187968122b869aede57714
Maybe I'll crash into you,
I will surrender tonight
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
You did it! You're cool! - Red & Rea D4b8b0c05522d0e7e88e5209cf837c5346af38da
★ idézet ★ :
Sold my soul to a sweet melody
Now I'm gone, now I'm gone, now I'm gone
★ foglalkozás ★ :
Reptiles gitárosa, most éppen felszolgáló, de volt már minden, más munkahelyet nem tud megtartani sokáig
★ play by ★ :
Reece King
★ hozzászólások száma ★ :
172
TémanyitásYou did it! You're cool! - Red & Rea
You did it! You're cool! - Red & Rea EmptyKedd Nov. 21 2023, 19:21

I'm proud of you
YOU DID WHAT I COULDN'T

Hihetetlenül megerőltető újra és újra elmagyarázni, hogy ma csak azért jöttem be pár órára pincérkedni, mert különben szerencsétlen Tessy-nek egyedül kellett volna vinnie a nap lehúzósabb óráig és nyilván tudták kinek kell szólni. Ennyit a szabadságomról. Másfél órám van odaérni az öcsém diplomaátadójára, Manhattanbe, viszont előbb még haza kell szaladnom átöltözni meg felvenni azokat a batárnagy őrülten jópofa lufikat, amiket direkt neki csináltattam.
- Rea, még azt a ruhásszekrény nagyságú három néger fazont ki tudnád szolgálni kééérlek? - mutat közben az amúgy is marhára észrevehető érdekes fickók felé, akiket én is szemügyre veszek.
- Már voltak itt többször is, nyugi, kurva jó fejek. - Annyira igaz a mondás, hogy ne ítélj első látásra, bár ez annyira nem hatja meg Tessyt, bociszemekkel néz rám, és esküszöm, simán kivédeném a próbálkozását, ha nem jönne be nekem irtózatosan az új lány. Úgyhogy szemimet forgatom, de végül megindulok feléjük jegyzettömb nélkül, csak mert azért meg tudok jegyezni jár kaját fejben is, vagyok itt olyan régóta már, hogy fejből visszamondjam az összes kínálatunkat.

Mire feleszmélek, csak háromnegyed órám marad odaérni a diplomaátadóra, szóval úgy dobok el mindent, mintha épp megláttam volna a kedvenc rockzenekarom basszusgitárosát elhaladni az utcán. Még a táskámat se rakom fel a vállamra, gyors léptekkel sietek haza. A főépület előtt köszönök a kissé ducibb postás néninek, akit nagyon szeretek.
- Reagan, állj csak meg, kincsem…
- Phoebe néni, nekem most nagyon sietős.
- Jó-jó, de jött egy levél neked. – Mélyet sóhajtok.
- Rezsi?
- Nem-nem. - Látom ahogy túrja a leveleit.
- Bank?
- Asszem nem.
- Pheobe néni ma lesz az öcsém diplomaádatója és el kell érnem a következő buszt.
- Várj csak, itt van már - nagy nehezen kezembe nyomja a levelet, egy pillantást vetek rá, de azért realizálom, hogy ez engem annyira nem érdekel, legyen benne bármi is.
- Köszönöööööm - ütöm be a kódot és már sprintelek is fel az emeletre, szegény kedvenc nénim - nem is annyira öreg egyébként – még utánam kiált.
- Gratulálok az öcsédnek!
- Átadooooom! - harsog a lépcsőház a kiabálásunktól, de már minden szomszéd megszokhatta, hogy milyen vagyok. Odahaza aztán, eszeveszett kapoknásnak hála kétszer annyi időbe telik elkészülnöm, mint normális esetben, csak mert természetesen nem készítettem ki előre, hogy kibe kellene megjelennem, úgyhogy felkapok magamra egy fehér inget, amit félregombolok, majd egy csinosabb fekete blézert húzok fekete nadrággal és szürke bokacsizmával. Aztán megint sprint, pedig rám férne vagy hat kávé és két mekis menü.
A busz annak rendje és módja szerint pont előttem megy el, de legalább van időm visszaszaladni a lufikért, amiket otthon hagytam és amik miatt aztán mérgelődnek a következő járaton, hogy nem férnek el. De legalább tartják a távolságot és nem péselődök a kétméteres fickókhoz, mint reggelente muszáj. A lufik részleges takarását használom ki arra is, hogy hátat fordítsak az utasoknak és egy egyenes szakaszon el merjem engedni a kapaszkodót azért, hogy újragomboljam az ingemet. Igen, megint én lettem az, aki szexizik a buszon, de már leszarom.
- Most mi van? - kérem ki magamnak az iménti tettemen csodálkozó pasas arckifejezését, aki erre megszeppen és inkább erőltetetten kinéz az ablakon.

Én a Columbiara jártam ugyan, amíg be nem ismertem, hogy nekem ez a tanulásos dolog már nem megy, viszont volt pár barátom a NYU-ról, úgyhogy szerencsére legalább tudom hova kell menni. Ez a harmadik NYU-s diplomaátadó, amin részt veszek, viszont van egy olyan sejtésem, hogy ez fog a legmélyebben érinteni. Oké, ez evidens lenne, ha úgy vesszük, hogy Red az ünnepelt ezúttal, de az az igazság, hogy egyik sem volt könnyű esemény számomra Gery tervei miatt. Mindig eszembe jut, hogy én elbuktam, hogy nekem nem sikerült azt, amit megfogadtam neki, vagyis nem fogadtam meg, de elhatároztam. Viszont az öcsémnek sikerült az, ami nekem nem és ez mérhetetlen büszkeséggel tölt el, hisz ő a család első diplomása.
Anyáék nem tudtak eljönni, viszont nálam van az ő ajándékuk is - csak kibontottam azt a levelet és csak elbőgtem magam a készülődés közben -, viszont a napokban ők is New Yorkba érkeznek majd meglátogatni Redet és egy kicsit engem is.
Nem azt mondom, hogy jó időben vagyok, de még nem késtem el. Vagyis de, mert a beszédek már zajlanak, de úgy őszintén, ki a faszt érdekel a rektor nyafogása és az egyetemet éltető bölcsész szavai, én másért jöttem. A hozzátartozókat mondjuk kissé kellemetlenül érinti, hogy sűrű bocsánatkérésekkel tolakodok be az egyik sorba és ülök le egy szabad székre, de nem az én hibám, hogy csak ott volt hely. Persze a lufik, ó a lufik, azoktól senki sem lát mögülem, de az első suttogásokra még nem reagálok, mert épp az öcsém pillantását keresem, amit mikor megtalálom, egyből integetek is neki, ha nem szúrt volna még ki. Vagyis nem engem a lufikat. Nagy vigyorgásokkal integetek neki és mutogatok a rá váró lufik irányába, amit én választottam ki természetesen és három napig kerestem a tökéletes formákat. Aztán már a székemet rángatják, ezért a nagy mosolygás némi anyázásba csap át, de végül engedek az isten adta népnek és a lufikat is lentebb húzom, hogy lássanak, meg én is befogom.

Senkit sem akarok megbántani, de ez az ünnepség megint nem sikerül izgalmasra. Az öcsém vonulására persze felállok és hangos kiáltásokkal tapsolok neki. Mikor vége, megvan a papír, kígyózva kerülgetem a tébláboló szülőket és fürgén megközelítem az öcsémet.  
- Irtó büszke vagyok rááád! - ölelem meg és igen, megölelem, a nyakába borulok, nem érdekel, hogy tetszik-e neki vagy sem. - Gratulálok kisöcsém, a megígért lufikat ezennek átnyújtom neked - teszek úgy, ahogy mondom. Az egyik lufin egy hozzá végtelenül hasonlító talárban pózoló diák van, a másikon pedig egy bagoly, ami szintén talárban a rockot szimbolizáló három ujjával és kacsintással díszeleg. Bármit is mond, szerintem irtó menők.
- És persze te sem menekülhetsz az ilyenkor feltehető legidegesítőbb és legboomerebb kérdés elől: milyen érzés diplomás embernek lenni? - Speciel engem tényleg érdekel a válasza, hisz fogalmam sincs, hogy milyen lehet, illetve kíváncsi vagyok, most milyen érzések kavarognak benne, már, ha hajlandó róla beszélni. Mindegy, ezúttal esküszöm, hogy bármilyen egyszavas választ nagyra értékelek!




"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

Redmond Moore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
You did it! You're cool! - Red & Rea 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
You did it! You're cool! - Red & Rea 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
You did it! You're cool! - Red & Rea 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

You did it! You're cool! - Red & Rea 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
You did it! You're cool! - Red & Rea 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: You did it! You're cool! - Red & Rea
You did it! You're cool! - Red & Rea Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
You did it! You're cool! - Red & Rea
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» who wants to be a mom when you can be a cool aunt
» Flor & Juliet - Like the cool kids
» in the stories, look so cool there - - India & Yebi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: