New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 1 rejtett és 55 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

in the stories, look so cool there - - India & Yebi
Témanyitásin the stories, look so cool there - - India & Yebi
in the stories, look so cool there - - India & Yebi EmptySzer. 10 Május - 22:57

India & Ye Bin
"Because no good story ever started with a glass of milk..."
Mikor Nana azt mondta, hogy ne igyak sokat, igazából teljesen őszintén tudtam neki megígérni, hogy nem is fogok. Mert az alapján, ahogy láttam hogy ő érezte magát azokon a másnapokon, amikor az előző este a barátnőivel inni volt, nem úgy tűnt, mintha jó szórakozás lenne az egész. De aztán Kaial is beszélgettünk erről, amikor elmeséltem neki, hogy milyen halloweeni bulit szerveztek nekünk az egyetemen. Ő pedig azt mondta, hogy valójában nem is a mennyiséggel van gond, hanem azzal, hogy az emberek általában nem minőségi italokat fogyasztanak. Mert ha valaki igazán minőségi alkoholt fogyaszt egész este, mindegy hogy az rövid ital volt, vagy bor és társai, és mondjuk még a vizet sem felejti el, akkor másnap semmi gond nem lesz a felkelésnél, meg úgy összességében az illető gyomrával. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a nővéremnek nem hiszek, Kaidennek meg igen, inkább csak azt, hogy akármit mondott Nana, én túl kíváncsi voltam arra, hogy mitől indulnak úgy be az egyetemen szerzett barátaim most, hogy már hivatalosan is ihatunk, a szüleink társasága nélkül.
A vonat indulása előtt a vasútállomáson tökre olyan feelingje volt az egésznek, mint a gólyatábor előtt, amikor egyetemisták kisebb nagyobb csapatai tobzódtak a peronon. Azzal a különbséggel, hogy most mindenki időben fel akart szállni, hogy időben megkapja a karszalagot és elkezdhesse a horror élményekkel tarkított utazást. Képletesen. Vagy ténylegesen, attól függ ki mennyire szereti az ilyen témájú dolgokat. Engem biztosan nem lehetett volna horror nagy rajongójának nevezni, mert nem is sok ilyet láttam eddigi életem során, részben mert a nővérem nem preferálta, ha ilyesmiket nézek. Különösen lefekvés előtt. Ettől függetlenül volt néhány olyan játék, amit nagyon is ebbe a kategóriába lehetett volna sorolni és azokat is kibírtam valahogy. Ezért sem féltem túlzottan az egésztől.
- Szerintetek mi ez a lötty? - Eric egyenesen bele is szagolgatott az újratölthető és újrahasznosított műanyagból készült pohárba - ami nem tudom miért volt fontos információ, de legalább három szervező elmondta nekünk, mire elértünk a bárhoz.
- Inkább az a kérdés, hogy miért akarod tudni. - Feleltem jókedvűen. Én sem tudtam volna megmondani mi van a poharunkban, de nem is vallottam magamat túl nagy szakértőnek. Ami azt illeti, kicsit úgy éreztem, hogy Kai minőség a mennyiség előtt elvét kidobhattam volna az ablakon és még esélye is lett volna elszállni valahol New York és az úticélunk között, mert hogy időközben a vonat megkezdte útját. Nekünk pedig néha meg kellett kapaszkodnunk pár másodpercre, hogy ne veszítsük el túlságosan is az egyensúlyunkat.
Magam sem tudom hányadik kocsiban tartózkodtunk éppen, ahol a HÖK által szervezett kis feladatok teljesítése után újabb italt kaptunk a poharunkba, de úgy háromnegyed órával ezelőtt, amikor a barátaimmal vagy úgy ezer évet vitáztunk arról, hogy mi a jobb, ha valaki rossz Valorantban és nem érdekli, vagy ha olyan csapattal játszik, akik mind ultra jók benne és folyamatosan erről beszélnek. Konklúziót nem sikerült levonni, azt viszont igen, hogy Ericnek mosdóba kellett mennie, és ezen felbuzdulva a két másik srác is vele tartott, én meg azt mondtam nekik, hogy megvárom őket itt. Valójában csak nem akaródzott átverekedni magamat azon a tömegen, ami a szomszédos kocsiban volt. Úgy tíz perc elteltével mégis meg kellett vele próbálkoznom, mert túl sok időnek tűnt ez egy mosdó szünetre.
Magam sem tudom hogyan gabalyodtak össze a lábaim - minden bizonnyal ahhoz lehetett köze, hogy zökkent egyet a vonat, ami miatt mindenki megbillent valamelyest, ami minél inkább benne voltunk az estében, annál veszélyesebbnek bizonyult. Mindenesetre ahelyett, hogy megkapaszkodtam volna egy ülésben, szabályosan lezöttyentem egyre, szemben egy számomra ismeretlen lánnyal, akivel a váratlan belépőmnek hála össze is akadt a tekintetünk.
- Bocsi a zavarásét - nem bírtam visszafogni a belőlem kibukó nevetést, ami valószínűleg a torkomon lefolyt égetően erős alkoholnak volt köszönhető. Ha ezt Nana megtudná!
- Szerintem még sosem találkoztunk. Yebin vagyok. - Nem tudom miért éreztem nagyon fontosnak, hogy bemutatkozzam neki, mindenesetre megtettem, és még a kezemet is odanyújtottam felé. - Te már végig jártál minden feladatot, vagy miért üldögélsz itt? - Biztosan lehetett volna vagy ezer másik oka, de ha igen lett volna a válasza, akkor igazából leírtam volna, mint profit, aki az egész vonatnál okosabb. Mármint a vonaton utazóknál.
- Ne haragudj, lehet egy kérdésem? - Pislogva jöttem rá, hogy már ez is egy kérdés volt. - Úgy értem még egy. - Néhány másodpercet hezitáltam csak, aztán akár akarta akár nem, feltettem azt a bizonyos kérdést, még ha jogosabb is lett volna, ha nekem szánják azt. - Te minek öltöztél?

723 | gyerekfelügyeletre lesz szükség in the stories, look so cool there - - India & Yebi 3719483937 | öltözék (mikrofon nélkül természetesen)


I don't have courage, I'm sorry
Laugh at me as much as you like Everybody knows, I have one thing to tell you Listen to my heart, I get nervous in front of you Close your eyes, what shall we do? - - - - - - - - - - - - -
mind álarcot viselünk
Min Ye Bin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
in the stories, look so cool there - - India & Yebi C05e4788ba7aafda2547a6f70dfc1046be970663
in the stories, look so cool there - - India & Yebi JYiWWKd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Everyday that's given to me
gonna be my
best part
★ családi állapot ★ :
in the stories, look so cool there - - India & Yebi SHJJMGU
it's love even without a word
You can tell from my eyes
★ lakhely ★ :
- Lincoln Square / Manhattan -
★ :
in the stories, look so cool there - - India & Yebi CIJE5vF
★ idézet ★ :

New beginning are always exciting like I can overcome everything
★ foglalkozás ★ :
- NYU student / trainee -
★ play by ★ :
- Kim Seungmin -
★ hozzászólások száma ★ :
88
★ :
in the stories, look so cool there - - India & Yebi CLZPYxm
 
in the stories, look so cool there - - India & Yebi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» You did it! You're cool! - Red & Rea
» who wants to be a mom when you can be a cool aunt
» Flor & Juliet - Like the cool kids
» Different stories to tell
» still with you | Yebi & Natie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A világban-
Ugrás: