New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Karin Bjorge
tollából
Ma 19:59-kor
Whitney Stryker
tollából
Ma 19:48-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 19:25-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:18-kor
Shawn Hawthorn
tollából
Ma 19:07-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 18:57-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:50-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 18:44-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

- The Pack -
Témanyitás- The Pack -
- The Pack - EmptyKedd Nov. 07 2023, 19:03
Roman W. Hemlock
The tiger

Play by
Luke Evans
Csoport
Munkások
Kor
44
Magasság és súly
183 cm / 85kg
Szem és hajszín
Zöld / Fekete
Lakhely
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Kapcsolatban
Julian Carterrel
Szeretet nyelve
Testi érintés - Adni és kapni
Minőségi idő - Adni és kapni
Ajándékozás - Adni
Szívességek
Elismerő szavak - Adni és kapni

Foglalkozás
Bartender and dealer
(Valhalla bar & cafe)
Ha jellemeznem kéne...

Julian
"Roman szenvedélyes, romantikus és a maga módján még jó ember is. Nem ő a legkorrektebb és nem is feltétlen feltétlen a legártatlanabb alak, de meg lehet benne bízni és tényleg tud szeretni, ám az a baj, hogy hajlamos kombinálni és összeesküvés elméleteket gyártani, nameg mindenkinek elhisz mindent, amit nem kéne. Elég erőteljesen az érzelmei irányítják és nem képes tisztán, logikusan gondolkodni.
Hajlamos mindent félre érteni, ha éppen rosszul fogalmazunk és akkor jön a hiszti."


Horatio
"Egy tanulatlan drogos gyökér, aki sose fogja többre vinni, mint, ahol most tart. Nem képes fejlődni és változni is csak hellyel-közzel, ideig-óráig képes. Sajnos ital nélkül nem képes létezni sem, ha pedig felönt a garatra, akkor rosszabb, mint józanon.
Egyértelműen a farka vezérli.
Egyetlen jó tulajdonsága, hogy szíve az van, de sokra nem megy vele, ha vér helyett is alkohol és drog megy bele az erein át."


Sebastian
"Egy érzelem orientált, dühkezelési problémákkal küszködő, enyhén lelki sérült férfi. Nem lenne szabad emberek között lennie, amíg nem képes önmagán uralkodni. Sajnos nem képes odafigyelni és hallgatni azokra, akik kívülről és jobban látják a helyzetét, mint ő maga.
Nem fogadja el a kritikát, nem hallgat a jó szóra és nem képes elfogadni mások segítségét.
Hamar, mérlegelés nélkül robban és támad, holott csak az igazt mondjuk meg neki és próbálunk segítséget nyújtani.
Szerinte nem szorul rá, pedig ha valaki, akkor ő biztosan."


livin' in new york



Rowan W. Mills

Play by
Cameron Monaghan
Csoport
Törvényszegők
Kor
33
Magasság és súly
182 cm / 75kg
Szem és hajszín
Zöld / Ír vörös
Lakhely
Cirque du Freak
Szexuális beállítottság
???
Családi állapot
Egyedülálló
Szeretet nyelve
Testi érintés
Minőségi idő - Adni
Ajándékozás - Adni
Szívességek - Adni és kapni
Elismerő szavak - Adni és kapni
Foglalkozás
Cirkuszi előadó és hivatásos "bajkeverő" vagy üzletember, ki minek hívja
Ha jellemeznem kéne...

Travis
"Lassan két év telt el, amely alatt volt lehetőségem megbizonyosodni arról, hogy ismételten csak jó döntést hoztam. Megérte magam mellé vennem Rowant. Nem volt hálátlan, igazam volt, amikor azt gondoltam meg fogja becsülni magát. Így is lett. Rendesen dolgozott, tisztességesen élt, amiben tudott, segített. Idővel én is emeltem a bérén."

Travis
"Jó volt látni, hogy lassacskán Rowan is összekapja magát anyagilag, miközben azért ide is fokozatosan berendezkedik. Már egészen családias lett nálunk a légkör. Nem, a híresztelésekkel ellentétben nem szivárvány családias. Kicsit olyan volt, mintha testvérek lettünk volna, vagy... mintha egyfajta apa pótlék lennék, amit igazság szerint nem bántam, bár én nem feltétlen így tekintettem a kapcsolatunkra.
Néha elgondolkodtam rajta, mi lesz majd, ha egyszer úgy dönt nem akarja már ezt csinálni és tovább áll. Elég szomorú volt belegondolni, bár... nem tudtam valaha is így döntene-e."


aztán...

Travis
"Mégis ki ez az ember és hogy történhetett meg? Hány embert ölhetett még meg a tudtomon kívül? És miért? Rengeteg kérdés volt még ezeken felül is a fejemben, amiket még nem tettem fel, pedig lenne mit.
Egy őrülttel, egy gyilkossal éltem egy fedél alatt és észre sem vettem, hogy egy beteg állat. Pedig annyira normálisnak tűnt. Éveken át..."


Cale
"Egy üzlettársam. Csak Spike szereti így becézni, mert sebes az arca. De amúgy halál jó fej a srác. Képzeld, dobta a pasija, aki aztán később öngyilkos lett. Na erre varrj gombot. Szerintem valahol megviselte szegényt, mert a mai napig emlegeti"

Katniss
"Tényleg kíváncsi voltam az igaz, de ő akarta ezt. És ha nem beszélt volna annyit, akkor én még mindig nem tudnám, hogy létezik egy Rowan nevű férfi, aki még ijesztően is néz ki. Azt hiszem, hogy rá mondták, hogy sebhelyes vagy mi. Remegni kezdek amint közelebb lép hozzám és ösztönösen lépek egy aprót hátra és hajamat a fülem mögé rejtem közben zavaromban."

Annie
"Eldöntöm, hogy a Vörös Angyalért bármit, tartom is magamat ehhez a gondolathoz, hozzá szegezem minden valaha volt jó érzésemet, vágyamat, kívánságomat. Mert tudom, hogy elvezet a boldogságba: a meghívó ott van a kezében."

livin' in new york



Dr. Joseph Brewster

Play by
Dan Stevens
Csoport
Egészségügy
Kor
41
Magasság és súly
183 cm / 75kg
Szem és hajszín
Világoskék/ Sötétbarna (szőkére festi)
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
gourmet
Családi állapot
Elvált
Szeretet nyelve
Testi érintés - Adni
Minőségi idő - Adni
Ajándékozás - Adni és kapni
Szívességek - Adni és kapni
Elismerő szavak - Kapni
Foglalkozás
Pszichiáter
(magánpraxis)
Ha jellemeznem kéne...

Terry
"Elég vegyesek az érzéseim, ugyanis, mint magánember, nekem nagyon szimpatikus. Intelligens, egészségesen elő, kifinomult és elég jó meglátásokkal. Másrészről ott van a tény, hogy egy kétszínű, manipulatív tömeggyilkos.
Ő az a fajta sorozatgyilkos, akit az ember kedvel. Pont azért, mert pszichopataként tökéletesen tisztában van azzal, miként érje el, hogy mások kedveljék, miként mutassa a legjobb arcát nekünk.
Szeretek a társaságában lenni, élvezetes, de tudom, hogy börtönben a helye és oda is fogom juttatni."


Horatio
"Joseph... kedvelem őt. Megannyi kétség és félelem van bennem, de kedvelem őt. Sokat segített nekem, hogy megismerjem önmagam, hogy magamba nézzek és neki köszönhetem, hogy rendeztem a soraimat Killiannel és képes voltam mérlegelni. Ha ő nincs, akkor a sértettségem biztosan tönkre tette volna a kapcsolatomat vele. Sőt, neki köszönhetem, hogy képes voltam felismerni az érzéseimet és felismerni azt, hogy szerelmes vagyok.
Úgy érzem számíthatok rá, még ha esélyesen egy veszedelmes sorozatgyilkos is. Tudtommal nekem még nem ártott, még ha Terry ezt is állítja. Sehol semmi bizonyíték, csak üres szavak. Én eddig még csak köszönhettem neki. És talán később is segítségemre lehet, mert van miről beszélgetnünk. Vannak még gondjaim..."


livin' in new york



Killian B. Grimwald

Play by
Tom Ellis
Csoport
Oktatás
Kor
44
Magasság és súly
193 cm / 85kg
Szem és hajszín
Sötétbarna / Sötétbarna
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Kapcsolatban
Horatio R. Sinclairrel
Szeretet nyelve
Testi érintés - Adni és kapni
Minőségi idő - Adni és kapni
Ajándékozás - Adni és kapni
Szívességek - Adni
Elismerő szavak - Adni
Foglalkozás
CU - Tanár (pszichológia és kriminológia)
Ha jellemeznem kéne...

Horatio
"Nem feltétlen a legjobban indult a kapcsolatunk, de soha jobban nem végződhetett volna. Lehet nem mindig értünk egyet mindenben és sokszor voltak hullámvölgyeink, de szeretem őt. Szerelmes vagyok belé.
Csupa jó indulat, önfeláldozás és úgy hiszem a végletekig alkalmazkodó. Intelligens és tudom, hogy mindenben számíthatok rá. Akár magánéleti, akár szakmai. De nem csak én, hanem szerintem az egész világ. Szerintem nagyon keveseknek mondana nemet, ha segítségért fordulnának hozzá.
Nem mindig látja jól az embereket, hajlamos félre ismerni, de nagyon sokszor sikerül ráhibáznia. Jó meglátásai vannak, amikkel az én életemet is sokszor teszi könnyebbé.
Tudom, igyekszik az életemet apránként rendezni, más mederbe terelni, de kezdem úgy érezni csak nyerek vele."


livin' in new york



Lucifer D. Melgren

Play by
Mads Mikkelsen
Csoport
Üzlet
Kor
57
Magasság és súly
183 cm / 82kg
Szem és hajszín
Őszes, szőkés-barnás / Barna
Lakhely
Queens, klubja felső emeletén
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Elvált
Szeretet nyelve
Testi érintés - Adni és kapni
Minőségi idő - Adni és kapni
Ajándékozás - Adni
Szívességek - Adni és kapni
Elismerő szavak - Adni
Foglalkozás
Az Inferno Club tulaja
Ha jellemeznem kéne...

Emmalynn
"Szeretek olyanokat megismerni, akikben sokkal több van, mint amit első pillantásra mutatnak magukból, vagy mi gondolnánk róluk. Ő is rejtélyes, érdekes férfinak tűnik, akivel érdemes lehet időt tölteni."

livin' in new york



Dommiel P. Lloyd

Play by
Evan Peters
Csoport
Törvényszegők
Kor
24
Magasság és súly
180 cm / 78kg
Szem és hajszín
Festett szőke/ Barna
Lakhely
At his parents'
Szexuális beállítottság
Biszexuális
Családi állapot
Kirekesztett
("Meg ne sajnáld" titulus)
Szeretet nyelve
Testi érintés - Adni és kapni
(itt főleg az ölelésekre és egyéb kedveskedésekre kell gondolni)
Minőségi idő - Adni és kapni
Ajándékozás - Adni és kapni
Szívességek
Elismerő szavak
Foglalkozás
irodista
Ha jellemeznem kéne...

Hamarosan

livin' in new york

Julian C. Hemlock, Remington Fellowes, Wilhelmina Melgren, Autumn C. Hobbs and Lambert Schultz imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
- The Pack - MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
- The Pack - EmG9UYM - The Pack - LkC15oi - The Pack - MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
- The Pack - Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
- The Pack - 1wvUwqJ - The Pack - I5G5mou - The Pack - C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
- The Pack - ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
585
 
- The Pack -
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» the naughty pack

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Multilisták-
Ugrás: