New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 14:46-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Josephine F. Moreau
TémanyitásJosephine F. Moreau
Josephine F. Moreau EmptySzomb. Nov. 04 2023, 15:08
Josephine Fabiana Moreau
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakterinformációk

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Josephine Fabiana Moreau
Becenév
Josie
Születési hely
Queens
Születési idõ
1993.08.12
Kor
30
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
NYU + művészettörténet + már végzett
Foglalkozás
Rendezvényszervező
Hobbi
festés, éneklés, tánc, olvasás
Moodboard

Üzlet
csoporthoz tartozom

Jellem

Josie két meleg pár közös gyermeke, ő volt a „próba” majd mikor látták, hogy négyen nagyon jól együtt tudnak működni egy családként úgy döntöttek, hogy bevállalnak még egy gyermeket.
A szülők azt szerették volna ha az első gyermek fiú lesz, így nem is készültek lány névvel, hanem mind a két szülő pár választott egy-egy nevet, amit a gyerek megkap. Ezek Fabien és Jodeph voltak, majd jött a meglepetés a szülésnél, hogy végül kislánnyal ajándékozta meg őket a sors, így lett a Joseph-ből Josephine a Fabienből pedig Fabiana egy pillanat alatt. A szülők örömét ez egy kicsit sem rontotta el, ugyan úgy örültek, mintha kisfiuk született volna.
Furcsa családját sokan nem tudták megérteni, de a szüleitől egy olyan világlátást kapott, amivel az esetleges bántásokat könnyedén fel tudta dolgozni és nem okozott benne mély sérülést. Hét éves volt, mikor megszületett az öccse Noel Patrick, akivel a mai napig nagyon jó viszonyt ápolnak.
Imádja a művészetet, ha tehetné, akkor festő lenne, de kezdetleges próbálkozásai nem vezették őt sikerre, azért, hogy mégis a művészet közelében maradjon művészettörténetet tanult, majd egy galériában helyezkedett el asszisztensként, majd szépen lépdelt előre és már ő felelt a következő kiállítások megnyitójának szervezésével, és tárgyalásokkal. Rájött, hogy ez a pálya sokkal jobban tetszik neki, és hamarosan kilépett a galériától és megalapította a saját rendezvényszervező cégét. Foglalkozik céges partik, születésnapokkal, és már volt rá példa, hogy esküvővel bízták meg. Imádja a munkáját, teljesen elhivatott miszerint a megrendelő minden igényének eleget kell tenni.
Munkájában határozott és céltudatos, ám ez a magánéletében nem mindig jellemző rá, mindig mindenkihez van két jó szava, és másokat maga elé helyez. Rendszeresen önkénteskedik, nagyon szereti az állatokat, de tudja, hogy a munkája mellett nem tudna elég időt fordítani egy kutyára vagy egy macskára, ezért menhelyekre szokott menni kutyasétáltatónak, és hogy azért az otthonában még se kelljen teljesen mellőznie a társaságot, halakat tart.
Néha kicsit szeleburdi, főleg amikor alkotásra adja a fejét, attól, hogy nem lett sikeres művész még előszeretettel ragad ecsetet vagy ceruzát, hogy kiélje ilyen módon a kreativitását, az elkészült képeket pedig elajándékozza vagy jótékonysági licitre bocsájtja.  
Rettenetesen szeret táncolni és énekelni, ha hívod és csak nagyon sokára veszi fel a telefont az nem azért van mert nem hallotta meg időben, vagy éppen nincs kedve veled beszélni, nem… hanem végig énekel a csengőhangjaként szóló számot és mellé még táncra is perdül ha olyan a hangulata.
Szereti a meglepetéseket, kapni és adni is, hogy melyiket szereti jobban azt még nem sikerült eldöntenie, a kedvenc ünnepe a karácsony, amikor reggel otthon a hatalmas karácsonyfa mellett rénszarvasos pizsamában és agancsos hajráffal a fején bontogatják az ajándékokat. Ha tehetné - és miért ne tehetné? – van hogy már szeptembertől kezdve karácsonyi dalokat hallgat és ahogy közeledik az ünnep úgy egyre gyakrabban kerülnek elő a gardrób szekrényéből a tipikus „ronda karácsonyi pulcsik”.


Josephine Skriver
arcát viselem

Múlt

Apró momentum az életemből

Van pár rossz szokásom, de ez így természetes, az lenne a furcsa, ha nem lenne. Ilyen az, amit most is csinálok, és egyszerűen nem tudok leszokni róla. Próbáltam… de még mennyiszer próbáltam leszokni róla! Nem dohányzás, nem alkohol, semmi ilyen, csupán az, hogy amikor festek mindenem csupa festék lesz, a ruhám, a hajam, a kezeim és az arcom is. Amit a mai napig nem értek, hogy hogyan sikerült két héttel korábban a lapockámat is összekenni festékkel, pedig egy pulóver is volt rajtam, és a pulcsi nem lett hátul festékes. Valószínű örök rejtély marad, de azért mégis csak kíváncsi lennék, hogy hogyan sikerült ezt össze hoznom. Próbálkoztam már azzal, hogy felveszek egy teljes testet fedő overált, de nem vált be, túlságosan is meleg volt és nem tudtam benne normálisan mozogni, márpedig a mozgás elengedhetetlen része a festésnek, tekintve hogy alkotás közben mindig zenét hallgatok és ha belefeledkezek egy zenébe akkor az ecsetet és a festék palettát hátra dobva inkább táncra perdülök. Szerencsére vannak függönyök az ablakaimon, így aki az utcáról  esetleg benézne a zene hallatán az nem láthat semmit sem. Még csak az kéne, hogy valaki levideózzon, és felrakjon a netre: „bolond lány fest” címmel.
A vásznon az alap vonalak meghúzva, már csak arra vár, hogy az egészet megtöltsem élettel, és ez a mai kép igen csak élettel teli lesz, csupa rózsaszín és sárga egy kis fehérrel vegyítve.
A percek és az órák csak úgy repülnek, a kép pedig egyre inkább kezd hasonlítani ahhoz ami a célom lenne, mikor megszólal a telefonom a szomszéd szobában. Lehalkítom a rádiót és a telefonomért indulok, közben a csengőhangomat énekelve. Addig nem is nyomok rá a zöld hívás fogadás jelre amíg a dal a refrén végére nem ér.
-Szia Anya!
- Josie drágám, azért kereslek, mert tudod elutazunk, és arra gondoltunk, hogy mikor visszajöttünk addigra szervezhetnél egy kis össze jövetelt. Apádék most lesznek 35 éve együtt és meg szeretnénk ünnepelni. – Anyában ez a legjobb, nem fut kötelező köröket, hanem egyből belevág abba, amit szeretne. Anyu, az élettársa, apu és az ő élettársa elutaznak pár napra, és viszik magukkal az öcsémet is, az utazás célja pedig pont az, hogy megünnepeljék az évfordulót. A családom szeret ünnepelni ezek szerint, mert az ünnepi utazás után is még szeretnének külön ünnepelni, de valószínű ezt csak miattam csinálják, hogy én is kivehessem egy kicsit a részem az egészből, hamár nem tudok én is velük tartani.
A családom nem egy szokványos család, anya-apa-gyerekek felállással, hanem két anyuka és két apuka van, és az anyukák vannak együtt és az apukák. Sokan meglepődnek, mikor ez kiderül, de nekünk ez így jó. Mind a két pár szeretett volna gyereket, és ez így volt megoldható, azóta pedig minden nyaralást és családi eseményt így tartunk meg.
- Persze, a részleteket megírod kérlek? Addig leszaladok új mappát meg festéket venni, és ha visszaértem egyeztetünk. – Minden megbízást külön mappában szeretek kezelni, így tudom, hogy mi hol van, mi mivel volt már párosítva, plusz referenciaként is nagyon mutatósak így ha új ügyféllel találkozom.
- Igen, ha letettük megírom. Most milyen lesz az új van Gogh Csillagos éj kép? Ha jól emlékszem már volt téliesítve, meg nyári színekben pompázó?
- A mai napfelkeltés lesz. Majd ha legközelebb erre jártok megnézheted. Gyönyörű lesz!- már nem is kell mondanom milyen képet festek, tudja, hogy ha rákaptam egy képre akkor nagyon sokszor megfestem, csak mindig kicsit másképp, éppen az adott hangulatomhoz illően…. ezért van anyáék padlása tele különféle Mona Lisa és Lila ruhás hölgy különböző verzióival.
Végig nézek magamon, majd csak legyintek egyet és már indulok is a közeli papír boltba, az ottaniak már úgyis tudják, hogy ha nagyon benne vagyok valamiben, akkor általában így nézek ki… csupa festék mindenhol.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Josephine F. Moreau
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Josephine F. Moreau 49a8b117ef30c5b66b73787613ee3b6432120f6c
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Josephine F. Moreau 8519786f8d16ecbfc19019ea034403d5e2a1a02e
★ foglalkozás ★ :
rendezvényszervező
★ play by ★ :
Josephine Skriver
★ hozzászólások száma ★ :
10
TémanyitásRe: Josephine F. Moreau
Josephine F. Moreau EmptySzomb. Nov. 04 2023, 20:10
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Josephine!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Igazán különleges és tényleg nem mindennapi a családi háttered. Olyan szerencsés vagyok, hogy neked minden szülőből nem kettő, hanem egyenesen négy jutott Josephine F. Moreau 4146035580 Bár el tudom képzelni, hogy gyerekként/kamaszként ezt nem mindig élted meg áldásnak :DD Igazán érdekelt volna több részlet ami a családodat illeti. Hogy kivel élsz? Az anyák vagy az apák szigorúbbak, milyen elvárásaik vannak, de így is nagyon sok minden kiderült a karakteredről Smile
A rendezvényszervezők élete nem könnyű, tele van határidőkkel, megoldandó problémákkal, szervezéssel, az, hogy te ezt választottad szakmádnak igazi elhivatottságra vall. A kitartásod kifiezetődik egyszer. Very Happy Azt a lendületet és magabiztosságot ami a munkádat jellemzi talán a festészetben is érdemes lenne kamatoztatni, hogy ne csak az anyukád padlásán porosodjanak a képek.
Színt és rangot admintól kapsz majd, de addig is foglalózz és mehetsz játszani.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



livin' in new york




Being a working mom
The fastest way to break the cycle of perfectionism & become fearless mother is
to give up the idea of doing it perfectly
- indeed to embrace uncertainty
and imperfection.
mind álarcot viselünk
Diane N. Miles
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Josephine F. Moreau 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f77577475684c776f6d4c2d3761513d3d2d3431323237343338332e313462656230303965353931363265343839313235353037363634372e676966

Josephine F. Moreau 86245eae6ae77845395fd009e9a3e0c3d0c0cf82
★ kor ★ :
31
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Josephine F. Moreau 04ec46b0f19f14646089b117e57c4b304e57b998
★ foglalkozás ★ :
Ügyvéd
★ play by ★ :
Courtney Eaton
★ hozzászólások száma ★ :
428
★ :
Josephine F. Moreau 214765f45a4244040ab5cbe1a3710e1a065c71ed
 
Josephine F. Moreau
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Josephine Nicole Moody
» Isaac & Josephine || Nice to meet you
» Hope L. Moreau
» Rosie L. Moreau
» Laura Moreau-Reyes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: