New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Car exchange | Rafe & Tiger
TémanyitásRe: Car exchange | Rafe & Tiger
Car exchange | Rafe & Tiger EmptyKedd Márc. 05 2024, 16:30



I'm really happy to have you in the team






- Persze, sima… - Mivel nincs jelenleg más dolgom mára, ezért még jóformán örülök is, hogy olyan arcokat is láthatok, akikben azért megbízok. Nem kizárt, hogy pár hónap és Zainnel is bratyik leszünk, de azért most még eléggé érdekesnek találtam a csávó egy-egy megnyilvánulását ahhoz, hogy ne tudjak csak úgy nyugodtan lefeküdni aludni különösebb biztonsági intézkedés nélkül. Úgyhogy Rafe megnyert engem egy kis időre.
Kézfogást követően egészen ráérős tempóban követem őt befelé, de közben vetek egy pillantást a dolgozó srácokra is, intek is feléjük, hát nem vagyok én paraszt annyira, ha már a kijelölt Volvot bámulom a kezük alatt.
- Mikor válogatok én autók közül? - mosolyodom el és bökök egyet Rafe felé fejemmel, hiszen eleve sosem finnyáskodtam a seggem alá tolt autók miatt. Az Sáinz volt, nem én. Nem vagyok egy autóbuzi az az igazság. Ha motorozhatnék, az fasza lenne, de ebben a szakmámban azon se árut nem lehet szállítani, meg még nyitott is, úgyhogy még könnyebben golyót kaphatok a hátamba. Így hát szót fogadok és marad az autó. Meg amúgy is, igazából nem fogok kicseszni Rafevel, ha már átszerveztem a napját.
Miután az irodájában találom magam, lehuppanok egy szabad székre. A bennem lévő feszültségtől legszívesebben újra rágyújtanék, de mivel ez itt az irodája, ezért egy kicsit megpróbálom megemberelni magam, hogy ne füstöljem szét a cuccait.
- Utóbbinak inkább. - Hátra dőlök a székben, két kezem a kartámlákat szorítja, míg lábammal basztatom a földet, hogy jobbra-balra hintázzak a forgószékben, de a tekintetem Rafén merevedik meg. - Új díler, gimis, másnak dolgozott eddig, maszekban, mondhatni. Utóbbi időkben kezdtem figyelni, majd ma jött a füles, hogy tegyek neki ajánlatot. Szóval tettem. - Nézem a srácot közben, mit csinál, aztán lejjebb csúszok a székben, hogy ne olyan kimért titkárpózban üljek benne. - Nagyon indokolatlanul és közvetlenül akart beülni a kocsimba, én meg tartok az ilyen megmozdulásoktól, amióta egy csaj csak beszélgetni ült be Oliver autója, aztán egy hétre rá derült ki, hogy kurvára bepoloskázta a kocsit. Szóval tényleg bocs, ha vaklárma, csak… érted - megvonom a vállam. Most akkor, ha biztonságra törekszünk, akkor vagy csináljuk rendesen, vagy szarjunk az egészre és fogadjuk el, hogy ötven-ötven, hogy meghalunk holnap vagy sem. Én még mindig az a kategória vagyok, aki nem akar meghalni, úgyhogy a biztonságra és a felesleges, idegesítő ellenőrzésekre, valamint kocsicserékre adom a voksom. Aztán nem tagadom, egy kicsit meglep a kérdése, ami amúgy jogos az ő szempontjából. Hümmentek egyet kérdő tekintettel, majd végignézem, ahogy elővesz sört meg hamuzó tálat, utóbbi miatt homlokon is csókolnám hálám jeléül és mintha automatikus reflex lenne, már veszem is elő a dohányt.
- Kösz! - Elveszem a sört és cserébe néhány cigarettával tudok szolgálni, amit felé emelek, hogy kér-e, de már látom, hogy neki is van saját.
- Hát legutóbb nem sokon múlt, hogy tényleg el is ítéljenek, szóval annyira nem jársz messze az igazságtól - terelem a témát, majd a számba helyezem a cigit és meggyújtom. - De nem, amúgy semmi ilyesmi. Csak utóbbi időben nehezebben veszem az akadályokat. - Azért mégsem zúdíthatom rá, hogy gyerekem lesz, ki se tudom mondani baszki, mert én sem fogtam még fel.
- Tod egy fasz, a főni is bekaphatná már, amiért minket hibáztat olyan eltűnt áruk miatt, amik sosem kerültek hozzánk, meg Qadir is akkor szívódik fel, amikor nem kellene. - Füstölök egyet ingerülten. - De jah, már amúgy megtanultam, hogy ha mindenkit egyszerre fasznak gondolok körülöttem, akkor valószínűleg senkisem az rajtam kívül és bizonyára minden király. - Szerencsétlen Rafe, megkapott most rendesen, de ő kérdezte, nekem meg ki kell adnom valahogy, valamilyen módon a feszültséget, mert ha magamban tartom hosszú ideig, akkor az nagyon bajos dolgokat tud szülni.
- Bocs - jelzem, hogy amúgy befogtam, mégsem azért vagyunk, hogy egymásra öntsük a bajainkat. - Beszélj inkább te, jobban járunk. Mennyire írtam felül a napjaidat ezzel a hülyeséggel? - mutogatok az irodán kívülre, arra, amerre utoljára a Volvot láttam és közben előveszem a zsebemben tartogatott kulcsom, hogy felpattintsam vele a sör kupakját.  

BEE


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Rafe Clyborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Car exchange | Rafe & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Car exchange | Rafe & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Car exchange | Rafe & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Car exchange | Rafe & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Car exchange | Rafe & Tiger
Car exchange | Rafe & Tiger EmptyKedd Feb. 20 2024, 23:40
- Oké, akkor azt még fejezzétek be, aztán... - tisztáznám le a feladatokat így a nap vége felé közeledve, mielőtt lelépnék, hogy a Saxomuch tagjaival találkozzam, de ebben a pillanatban megcsörren a mobilom, én pedig feltartott mutatóujjal jelzem a többieknek, hogy várjanak egy pillanatot, ezt muszáj felvennem. - Igen? - szólok bele a készülékbe, mély levegőt véve, mert azonnal sejtem, hogy akkor mégsem lesz még vége a munkának mára. - Éppenséggel van egy kocsi, de még nem száz százalékosan menetre kész. Ha tudsz majd várni úgy negyed órát, húsz percet, akkor elvileg be tudjuk bejezni, és viheted. - Jelenleg ez a legjobb ajánlatom Tiger számára, aki azonnal jelzi is, hogy akkor még ma beugrana.

- Jimmy, Dorian, programváltozás: a Mazdát most hagyjátok, marad holnap reggelre. Helyette ezt kellene sürgősen befejezni – mutatok egy másik kocsira, amit nagyjából két-három napja gyűjtöttünk be Edennel, és mivel eddig nem volt prioritás, csak akkor dolgoztunk rajta, ha épp volt egy kis extra időnk. Vagy rosszabb esetben zárás után. De most hirtelen sürgős lett.

Dobok egy üzenetet a bandának, hogy késni fogok, aztán sok idő nem is kell, Tiger tényleg hamar befut, én pedig elébe jövök, ahogy besétál a garázsba, és automatikusan indulok is meg vele az irodám felé. A beszélgetéseink általában olyan infókat tartalmaznak, amit jobb, ha nem hallanak véletlenül erre járók vagy betoppanók. A műhelyben dolgozók ez alól ugyan kivételek, bennük bízom, de ettől még nekik sem okvetlenül kell mindent tudniuk, a saját érdekükben sem.

- Jah, minden fasza, ne izgulj. Felborul a sorrend, de abszolút nem gond, meg tudjuk oldani. Egy '19-es Volvo XC60 T8-at tudok ajánlani a Lexus-od helyett, ha megfelel. Nézd, a srácok már dolgoznak is rajta, max fél óra, és meglesz szerintem – bökök az említett autó felé, hogy láthassa ő is, melyikről van szó. Aztán ha eldöntötte, hogy megfelel-e, terelem is magam elé az irodába.

- Mire gyanakszol? Hogy a srác esetleg a zsaruknak köp, vagy egy másik bandának? - Az eddigi tapasztalatok alapján tulajdonképpen a mexikóiakból is ki lehetne már nézni bármit, ha jól sejtem, bár nekem erről egyelőre csak másodkézből vannak infóim. A zsarukkal az ő múltjával meg aztán tényleg nem árt vigyázni. Két éve is épp hogy csak megúszta.

- Van más oka is, hogy ennyire fosol, vagy csak az esetleges nyomkövető? - mérem végig kicsit alaposabban. Aztán az asztalom mögötti szekrényhez és rejtett hűtőhöz lépek, ahol a kiemelt ügyfeleknek tartogatott italokat és egyebet őrzőm, majd megkínálom egy üveg sörrel. Végül a kinyitom az ablakot, és egy hamutálat is az asztalra teszek - Csak mert a tekinteted alapján azt hinné az ember, hogy máris életfogytiglanra ítéltek... - teszem hozzá egy szórakozott félmosollyal, míg előhúzok egy szál cigit a belső zsebemből, és rágyújtok. Kicsit húzom az agyát, csak hogy oldjam az egyértelműen jelen levő feszkót, de amúgy tényleg olyan arcot vág, mintha máris fix lenne, hogy lehallgatták egy kulcsfontosságú beszélgetését, vagy lekövették valahová, ami a vesztét jelentheti.

"But we are strong, each in our purpose, and we are all more strong together."
to Tiger

BEE





"The dance between darkness and light will always remain."


Tiger Kareem Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rafe Clyborne
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Car exchange | Rafe & Tiger B277b5935729ddcd74d894af717e587f5ef1c0ce
Car exchange | Rafe & Tiger A95c42dc493386df1c90402c9eecbc209d455144
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Car exchange | Rafe & Tiger Tumblr_pzcf0xjcVU1ua1nbgo1_500
She
doesn't need keys
to drive me crazy.
★ lakhely ★ :
Hamilton Heights, Manhattan
★ :
Car exchange | Rafe & Tiger E9fbd2dae46461562acb19209993cca1713a8fa1
★ idézet ★ :
Out of suffering have emerged
the strongest souls;
the most massive characters are
seared with scars.
★ foglalkozás ★ :
businessman, sort of
★ play by ★ :
Finn Cole
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Car exchange | Rafe & Tiger Ac1e936eb7a9abfa68aaeda9ad12d8e8f3d9f32f
TémanyitásCar exchange | Rafe & Tiger
Car exchange | Rafe & Tiger EmptySzomb. Okt. 28 2023, 21:15



I'm really happy to have you in the team






Még elszívom az nap már azt sem tudom hányadik cigijét indulást előtt. Végül is sikeresnek mondható a nap, mert lett egy új dílerünk, még ha ezt így első találkozásra nem is lehetne teljesen kijelenteni. Majd ha hónapok múlva is megmarad az élők, vagy a szabadlábon lévők sorában Zain, akkor lehet csak sikeresnek titlálni a bandabővülést. A srác amúgy profinak tűnik, még ha marha fiatal is, úgyhogy inkább a mexikóiaktól féltem. De tőlük nagyjából mindenkit féltek, civileket és bandatagokat egyaránt.
Újra lecsekkolom, hogy írt-e Qadir még valami üzenetet, amivel mondjuk segítene kikeveredni ebből az igencsak ismeretlen érzelmi állapotból, amiben tegnap óta vagyok azáltal, hogy Domi elmondta, hogy terhes. A pánikroham, az öröm és a félelem vetésforgóban váltakozik bennem, legalább míg Zainnal fogalalkoztam, addig fejben el tudtam engedni ezt, de érzem, hogy újra feszülni kezdenek az izmaim.
Eldobom a csikket és mielőtt újra beülnék az autómba, telefonálok.
- Helló, Rafe! - Hangom annyira nem lelkes, sokkal inkább fáradt, de azért megpróbálok nem búvalbaszó lenni. - Nálam van a HJD-3857-es Lexus RX, viszont, amit jövőhéten adtam volna le nálad... - igen, már hallhatja is, hogy épp melót akarok adni neki. - Viszont az van, hogy jó lenne most a csere. Van nálad épp egy másik járgány? - Mert ha nincs, akkor nyilván nem fogom ezt leadni csak azért, mert tartok attól, hogy Zain valamit elrejtett benne, mert olyan furcsán forszírozta, hogy üljünk be a kocsimba.
- Na, fasza. Akkor megyek, jó? - Igazából ezt úgy akartam volna kérdezni, hogy ott van-e a garázsban, vagy épp nagyon ne zavarjam, csak egy balfasz vagyok és nem tudok normálisan, meg kedvesen beszélni.
Ettől függetlenül nem mondja, hogy ne menjek, úgyhogy beülök a kocsiba, aztán elhajtok a mekitől. Ha nem lenne ilyen közel Rafe, lehet nem szánnám rá magam erre, de nem kell sokat gurolnom Manhattanan belül ahhoz, hogy feltűnjek a műhely látóhatárában. Még világos van, de nem kell már sok, hogy lemenjen a nap.
Megállok a szokásos helyen. Mióta jogilag ártatlannak nyilvánítottak a zsarul miatt kevésbé kell kocsikat cserélnem, bár sosem ők voltak a fő ok, hanem a mexikóiak. Nem lenne jó, ha pontosan tudnák, hogy milyen autóink vannak és így pikk-pakk felismernének az utakon, a parkolókban és olyan kényes területeken is, mint a kikötő, vagy a reptér. Úgyhogy pár hónap, aztán jövünk Rafe-hez, aki új külsőt varázsol az autóknak, új rendszámot szerez a fasz tudja honnan, aztán újra továbbadja a kocsit. Hogy ki mikor melyik kocsit adja le neki, illetve melyik kocsit hozza el tőle azt mindig megkapjuk valami logikuszikus csávótól a hónap elején táblázatosan, természetesen papíron, nem elektronikusan. Nem tudom, mikor mennyi autó áll bent nála, úgyhogy most biztosan kurvára felborítom a táblázat rendjét. De ez az én saram, ezt majd én ledumálom az illetékesekkel, hogy ne őt basztassák.
- Szia! - fogok vele kezet, amint odaérek hozzá. - Minden oké? - nézek végig rajta, zsebretett kezekkel, közben megdörren a már eléggé borús ég. Nem sietek alapvetően, szóval két vagyok egész türelemmel hallgatni őt. Mára már nincs semmi előre elrendelt feladatom, szóval ez nem feltétlenül egy hogy vagy; jól; oké; hozzáállású kérdés tőlem. Ennek ellenére azért van bennem feszültség még mindig, de az más. Megvakarom a tarkómat.
- Szóval a helyzet az, hogy lett egy új srác a csapatban, aki elég furcsán erőltetve szeretett volna beüli a kocsimba. Dohányoztunk meg minden, nyilván figyeltem rá, de simán lehet, hogy nem voltam eléggé résen és valamit elrejtett benne. Nyomkövetőre, meg ilyenekre gyanakszom elsősorban. - Vázolom a sztorit, hogy miért is akartam ennyire hirtelen megkeresni őt. - Nézd már át úgy ízekre szedve kérlek, tökre fosok. - Szerintem tiszta paranoiásnak tűnhetek a szemében, hogy egy ilyen miatt kavarok be neki is, meg a srácoknak is, de bazdmeg, nem akarom így hazavinni a kocsit, mert Domi kurvára terhes.

BEE


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Rafe Clyborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Car exchange | Rafe & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Car exchange | Rafe & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Car exchange | Rafe & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Car exchange | Rafe & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Car exchange | Rafe & Tiger
Car exchange | Rafe & Tiger Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Car exchange | Rafe & Tiger
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rafe Clyborne
» Rafe × JJ - need a favor
» Qadir & Rafe - Do you like swimming with sharks?
» Drive fast, play hard. Rafe x Eden
» Guilty or innocent? - Martina & Tiger

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: