New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 10:56 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:51 pm-kor
Jay Harrison
tollából
Ma 10:37 pm-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 10:14 pm-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 10:10 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:04 pm-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 9:46 pm-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 9:44 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 9:23 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Tod & Tiger - We are here for you
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyKedd Márc. 05, 2024 5:03 pm

Tod & Tiger
If I have seen further, it is by standing on the shoulders of giants
Pontosan tudom, hogy marhára idegesítem Todot a pofázásommal, de máskor is leszarom, most meg aztán főleg, mivel neki eldurrant az agya, úgyhogy vagyok annyira kedves, hogy kiterítek elé egy halom lehetőséget, amik megoldást jelenthetnek a problémájára és amivel biztonságban tudjuk tartani a testvérét. Tudom, hogy nem teljes testvére, de őszintén, én a barátokat is gyakran tesónak hívom, úgyhogy lényegében mindenki tesó, akit nekünk védeni kell, vagy védeni akarunk. Neki meg most nincs is más dolga, mintsem rábökni, hogy ugyan melyik megoldást tartja jónak és melyiket nem, hacsak nem áll elő egy baromi új ötlettel, amit eddig még nem alkalmaztunk.
Meglepetten nézek vissza Tod felé az idegesítően szétterülő Sáinzról, mikor egészen pozitív választ hallok tőle. Az egoista jókedv helyett azonban inkább a jóleső megnyugvás érzése lep el, amiért nem kell tovább gondolkodni, hanem végre lazulhatunk is. Mármint relatíve érve. Nekem mindig jobban ment a kivitelezés. Utálok bajlódni a hogyanokkal, leszarom, mondják meg a főnik, mit akarnak, én meg megcsinálom. A kézzelfogható dolgokban érzem otthon magam, úgyhogy széttárt karjaimat visszaejtem az ölembe és hátra dőlök felsőtestemmel a kanapé háttámlájának.
- Jó, Olivér nyilván nem fontos - legyintek és ha ezt hallaná a gyerek, akkor most nekiállna hevesen pofázni, hogy ezt kikéri magának, de attól még a mi szempontunkból ez így van. De igazából tök mindegy, Tod dönt, én meg besegítek neki, úgyhogy alapvetően próbálok lenyugodni (még mindig az iménti lövések utáni kalandból) és a saját izomzatomat is végre elernyeszteni. Ez szokott a legrosszabb lenni, egyszerűen folyton feszítem az izmaimat a stressz és görcsölés miatt és akkor sem tudok pihenni fizikailag, ha amúgy erre meglenne a lehetőség.
Nézem, ahogy visszaül közénk, ebből pedig érzem, hogy már kevésbé érzi magát úgy, mint akinek el kellene szeparálnia magát tőlünk. Akkor szokott távolságot tartani, ha olyasvalami jár a fejében, amit nem akarná, hogy halljunk, nem akarná, hogy közel kerüljünk hozzá és a gondolataihoz. Vagy ha épp kurvára mérges ránk és így szeretné elkerülni, hogy szétverjük egymást. Most már ezek alapján lehiggadt valamelyest, ez jó.
Végigmérem a kidőlt fekát, látszólag alszik, valószínűleg egyébként tényleg el is szenderült, de tudom, hogy mindent hall és ettől még bármelyik pillanatban meg tud szólalni úgy, mintha ki sem esett volna a beszélgetésből. Mint például két hete, amikor a semmiből válaszolta meg a nem is neki feltett kérdésemet, holott két órája horkolt már a kanapémon.
Sáinzról aztán újra visszanézek Todra. Meglep a tekintete, végig is fut a hideg a hátamon, mert ezúttal már nem tudom, mire gondolhat, de azt tudom, milyen, ha mérges rám és az nem ilyen. Előveszek egy újabb cigarettát.  
- Mikor jössz vissza? - kérdezem torz hangon a tüzet nézve orrom előtt, míg meggyújtom a dohányt. Nem kérdezek rá, hova megy, nem szoktunk ilyeneket kérdezni, így is jófej tőle, hogy szólt, hogy ne számítsunk rá holnaptól ki tudja meddig. Ha valakinek tartozik háttérinformációval, az a köcsög Garrido, nem én, bár neki sem szoktunk mindent az orrára kötni. Én legalábbis…
Egy kicsit kiélvezem a csendet - már amennyire egy ilyen pipázós helyen ez létező fogadom -, míg szívom a nikotint magamba keményen. Van egy megérzésem, hogy kapcsolódik a távolléte a ma történtekhez, de hülye lennék ezt bármilyen formában szóvá tenni. Mindkettőnknek megvan a magunk baja, ha kellek, itt vagyok, majd koccanunk.
- Majd szólsz, ha megmozduljak a tesód miatt - mondom ki elég balfasz módjára, de érti úgyis, hogy mit akarok kihozni ebből a kérdés és kijelentés egyvelegéből. Függetlenül attól, hogy most mit beszéltünk, még nem veszem haditervnek az elhangzottakat, úgyhogy amíg nem közli velem marha érthetően és tényszerűen, hogy miben várja a segítségem, addig ülök a seggemen.
Sáinz meg a semmiből nyitja ki a szemét és közli anonim módra, hogy amúgy ő is itt van, rá is lehet számítani, ezzel együtt pedig kinyújtja felém a kezét különösebb kommentár nélkül. Átdobom a cigisdobozt, amit ő baseballos lazasággal kap el. Ha Tod is akar egyet belőle, immáron Sáinztól kunyerálhat.
- 638 szó // best team -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyCsüt. Feb. 29, 2024 5:55 pm
Tiger & Tod
beginnings and ends, all in a mess
Pontosan tudom, hogy mekkora egy elcseszett helyzet az egész, tele reménytelen kimentelekkel - hiszen ha nem ilyen lett volna, akkor nem mondtam volna el ennyire könnyen Tigeréknek, hogy mi van. Mert igen, ez még a könnyebb volt.
Tiger legalább képes gondolkodni és megoldásokkal jönni, valami, ami  az én sípoló agyamból most éppen hiányzik. Nagyon sok helyzet van amiben minden tényező ellenére formában tudok maradni, de ennek oka van. Azok már ismerősek, mondhatni begyakoroltak. Ez itt meg teljesen idegen és egészen távoli, hogy azt se tudjam igazán, hogyan közelítsem meg. Tudom, hogy semmi nem jó, de az abszolút semmi meg a lehető legrosszabb lépés. Ebbe a helyzetbe rántom most őket, hogy velem együtt süllyedjenek el, vagy valami. Vagy valami, mert persze, Sainznak most is akad kibaszottul okos ötlete, amire kibaszottul eltörném az orrát, ha meglépné. Tévedtem, a semmittevésnél van rosszabb: az amit Sainz tenne a húgommal.
De ha minden ennyire szar, akkor tényleg az marad, hogy egyet lépjél vissza - ahogyan egy hirtelen jött lendülettel közlöm is. Sőt, egyenesen kijelentem, miközben inkább azzal foglalom le magam, hogy megnézzem, van-e sörnél erősebb a hűtőben és meg kell állapítanom, hogy nincs az ami elég erős lenne most. A rohadt életbe.
Arra, hogy bízhatnék bennük, csak hátra pillantok a vállam fölött és megbámulom - mert ugyan mi az anyámat csináltam most ha nem megbíztam a kurva életbe, szerinte ez egy elcseszett teaparti volt? Lehet, hogy annak veszi, mert csak tovább jár a szája, miközben megbontom az üveget és inni kezdek.
- Ez működhet. - De közben rá sem nézem újra, a számhoz emelem újra az üveget. Csak a szemem sarkából figyelem a széttárt karjait, oké, megcsinálta, talált egy nagyjából elfogadható ötletet, csak azon a gondolaton fintorgok, hogy én lennék a csodatévő kisangyal. Még egyszer így nevez, és nem csak elgondolni fogom, hogy hány féleképpen tudnék behúzni neki, esküszöm.  - Oliver nélkül. - A fene akar még egy embert bevonni, már ők is sokak. Szerintem mi is meg tudjuk győzni, hogy költözni kellene, és a manhatteni hirdetéseket is az arcába lehet tolni anélkül is, hogy a gépét bombáznánk szét vele. Meg lényegében ha Brooklynból kierül már nyertünk egyet. - Megoldható. - Ezt pedig veheti úgy, hogy akkor csináljuk, miközben lehúzom az üveg végét is. Ezzel pedig visszaülök a közelükbe, és pontosan ebből sejtheti, hogy ezt egy kivitelezhető tervnek tartom. Ebből meg abból, hogy végül senkit sem ütöttem meg. Bár az esélyeken az is sokat növelt, hogy Sainz közben kiütötte magát. Ránézek Tigerre, és egy köszönömre gondolok, de azt majd csak akkor kapja meg ha a lány kikerül a halálzónából, addig be kell érnie egy biccentéssel. Én pedig sóhajtva folyok el a fottelban, most először lazítva egy kicsit is az egész menekülésünk óta. Még mindig szarban vagyok, de már legalább nem érzem úgy, hogy mindjárt belefulladok. Holnapig talán még kibírom. A fiúkkal megoldjuk az Abigail részét, a börtönben ülő anyámról meg személyesen kell gondoskodnom. Erre viszont újra Tigerre pillantok. - Holnap el kell mennem a városból. - Még egy fél napra ki kell húznia a seggem, utána meg majd a képembe dörgölheti, hogy jövök neki egy naggyal, csak tessék. Ha nem lenne fontos nyilván nem jelenteném be, meg nem olyan hülye, hogy ne kösse össze a dolgokat: el akarom simítani a dolgok másik felét a kurvaéletbe.


all the same.

mind álarcot viselünk
Nikolai Travnikov
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you 4f79b67d6d74c43cf78077031995e2fa10138a61
My patience is waning,
Is this entertaining?
Tod & Tiger - We are here for you Af799c558ac29205999aaba583a242fa
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
oh shit.
★ családi állapot ★ :
whatever we are
at the moment
★ lakhely ★ :
bármi ami nem Brooklyn
★ :
It's alright, it's okay, it's alright, it's okay
You're not a demon, there's a reason
You're behaving that way
Tod & Tiger - We are here for you 5018d40e7109f7dfe6f72a802f7a6755ba927df0
★ foglalkozás ★ :
drogcsempész
★ play by ★ :
Richard Harmon
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
I got this feeling, yeah, you know
Where I'm losing all control
Tod & Tiger - We are here for you 1ff66946eff1636fd0ec0d85312efca46a5b26d3
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyKedd Dec. 05, 2023 6:09 pm

Tod & Tiger
If I have seen further, it is by standing on the shoulders of giants
- Oh Gec. - Amúgy kurva nagy szerencséje van, hogy nem vagyok egy feladós típus, ha a családtagjainkról van szó, mert ha minimálisan is el lenne rejtve bennem ez a képesség, akkor most biztos bedobnám a törülközőt. A helyzet gáz, a mexikóiaknál vannak a tesója iratai, aki Brooklynban él, szóval eléggé nehézkes nekünk ott bármit is érdemben tennünk. Vagyis nyilván nem lehetetlen, de a kockázat értéke sokkal nagyobb egyszerűen a túlerő miatt. Ők nagyon bekuckolták magukat oda.
Ahogy Sáinzra nézek, szinte várom, hogy Tod mondjon még olyanokat, amik fájnak és nehezítik az esélyeket, de úgy őszintén, ezek után már mindegy is. Azért nem mondom, megáll egy pillanatra bennem a levegő, meg a nyál is, amikor Sáinz előáll a tervével és erre olyannyira csend lesz, hogy még Tod ujjai is leállnak az üveg baszogatásával. Aztán a feka veszi a lapot, bár úgy összességében nem érzi úgy, hogy ezzel már nincs értelme az életének, úgy különösebben nem hatja meg.
Inkább átveszem én és jövök még pár ötletnek nem nevezhető halovány javaslattal, csak mert nem akarom, hogy azt érezze Tod, hogy magára hagyom. Ő is tudja, hogy a valódi megoldást csak ő tudja megmondani, én nem, de mondjuk jobban örülnék, ha elé tudnék borítani egy kártyapaklinyi opciót felfordított lapokkal, vagy rizikós esetben lefordítottan, neki meg csak választania kellene egyet, viszont most még kártyáim se nagyon vannak, nemhogy paklim, mint általában.  
Nézek egy nagyot, mikor Tod csak úgy kijelenti, hogy akkor meghal a csaj, szemeimmel még utána is nézek, miként piáért megy, mert bízok benne, hogy mond még valamit, de hát nem. Ez most kicsit úgy hangzott, mintha elfogadta volna ezt a kimenetelt, gondolván, hogy neki mindegy, úgyhogy legyen nekünk is az, de baszki, ne már.  
- Vágom, hogy realista vagy, de azért egy kicsit bízhatnál jobban bennünk, meg azokban, akik velünk vannak. - Mégiscsak miénk New York nagy része, nehogy már ne bírnánk megvédeni magunkat és azokat, akiket meg akarunk védeni.
- Ha más nem, érjük el valamilyen módon, hogy el akarjon költözni és hozassuk őt Manhattanba. Költözzön Hell’s Kitchenbe vagy Upper West Side-ba, úgyis többen lakunk arra, kvázi védve lenne. Ha netán így is akarnának tőle valamit a barmok, akkor többen is vagyunk a közelben és tudunk ugrani. - Ha a hogyanokra rákérdez én megverem! Ezek nem olyan dolgok, amiket ne lehetne elintézni, lakást adunk neki közvetett úton, azt meg végképp el tudjuk érni bárkinél, hogy el akarjon költözni egy bizonyos helyről.
- Szívesen vállalom a faszfej köcsög szerepet, aki el akarja üldözni őt meg a lakótársait abból a kecóból. - Önkétjelentkezőként még proaktivitást is vállalok. De igazából tök mindegy nekem, felállok még az utolsó szavak alatt. - Te meg lehetsz a csodatévő kisangyal, aki épp tud egy jó helyet, vagy szólsz Olivernek, hogy mókolja meg a laptopját és orrba-szájba nyomjon neki egy olcsó lakáshirdetést Manhattanban. - Lendítve széttárom kezeimet, mondván, hogy nesze bazdmeg, komplett haditerv, mi kell még? Én a magam részéről most ennyit tudtam tenni, de nyilván azt nem fogom hagyni, hogy lemondjon a lány életéről - nem feltételezem, hogy ez bekövetkezne -, ahogy döntsön Tod bárhogy, bármilyen jól vagy szarul, nyilván, ha szól, akkor jövök. Meg Sáinz is amúgy, csak ő szerintem már bealudt időközben.
- 524 szó // best team -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Nikolai Travnikov imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptySzer. Nov. 29, 2023 8:30 am
Tiger & Tod
beginnings and ends, all in a mess
A látszat ellenére ideúton végigfuttattam egy párszor magamban, hogy mik a lehetőségeim. Mindegyik szar, de Tigerék még mindig a kisebbik rosszat jelentik az egészben. Nagyon sokféleképpen végződhet rosszul ez az egész, és kevés jó döntés marad ha rosszra fordul… de az életünket ismerve rosszra fog, ezt valamikor el kell fogadnod, hogy Murphy törvénye kurva erős, és ha szemétbe tenyerelsz akkor nem várhatod, hogy valami szépet húzol majd ki belőle. Ettől viszont határozottan nem lesz kellemesebb beszélni erről még velük sem.
Nem számít mennyi ideje és mennyire ismerem őket, ha a bizalom érzete valamikor egyszerűen kikopott belőlem. Nem egyik napról a másikra, hanem évek és évtizedek alatt, s amire észrevettem már jelentőségét vesztette szinte. Kettőt nézel hátra és egyet előre, mert az a bizonyos kocka akármikor fordulhat, ahogyan nem egyszer fordult rajtam is, csak valahogyan kurvára szerencsés vagyok, hogy a legszarabb helyzeteket is túlélem. Nem kellemesen, sőt, gyakran kicsit sem kellemesen, de még semmi sem nyírt ki szóval ezt nevezhetjük nyereségnek. Most sem egészen én vagyok a célpont, csak közvetve. Tulajdonképpen nem is ismerem a lányt, tulajdonképpen alig több, mint a nő akinek az ablakon kihajolva átszaladt a torkán egy golyó… de amivel mégis több, az egy olyan részlet, amim soha nem volt igazán, legalábbis nem sokáig. Amire elhittem, hogy lehet arra elveszítettem, előttem omlott szét és indult el egy lejtőn amin azóta is csak egy irányba tarthat. A különbség az, hogy most talán ténylegesen tehetek valamit ahhoz, hogy megmaradjon. Valami kicsit őrültet, de valamit.
Tiger azt a kurva felkiáltása pedig tökéletesen összegzi a helyzetet, csak ettől meg senkinek nem lesz jobb. Quadir nem hülyeség, de egyelőre talán okkal nem akarom szétkürtölni, hogy mi a helyzet velem, mert innen már tényleg egy köpés a többi szemét is. Azért is hallgattam eddig mindenről, mert az igazság rendszerint szeletenként jön elő, amikor elkezd szivárogni azon a lyukon lassan kifolyik a többi is, és valljuk be, a jövőben nem biztos, hogy a mexikóiakon kívül más ne akarná majd megszorongatni a tökeimet. Pont akkora az esély rá, mint arra, hogy ki akarjam nyírni Tiger - és az utóbbira meg már volt példa.
Egyszerre viszont egy baromság, most Abigail miatt lehet nagyobb a gáz, ha valaki támadna akarna, akkor mondjuk beláthatja, hogy egy részeges apa, egy börtönbe zárt anya és egy fiatal lánytestvér közül melyikkel lehet jobban tökön rúgni. - Nincs kocsija. És Brooklynban él. - Ezt a bombát azt hiszem még nem hajítottam le, most mégis mintha mellékes lenne és nem egy kibaszott nagy részlet. Mielőtt azonban folytatnám, Sáinznek olyan sziporkázó ötlete támad, hogy ha a pillantásom tényleg ölne, akkor most már az asztal alatt feküdne. De legalább azt elérte, hogy az üveg kocogatását abbahagytam, mert tényleg akkora faszságot mondott. Nem azt mondom, hogy nem működhetne, talán, de nem akarom, hogy belemásszon a húgom életébe, a bugyijába meg főleg nem. Pont, hogy távol tartani akartam, akkor is ha most kicsit késő hozzá, Sainz ölébe meg végképp nem. Ki van zárva.
Tiger újabb ötletekkel jön vissza, és értékelem, hogy segíteni akar, de most nekem is tele van a fejem, mert azért annyira hosszú nem volt az az út, hogy minden részlettel számolni tudjak, ahhoz túl felbasztak. Most még ideges sem vagyok - de csak úgy két további pillanatig nyugalom - mégsem szólalok meg amíg egyben lehúzom az üveg maradékát. A kurvaéletbe. Meg vagyok baszva. Muszáj lesz még valakit beavatni, vagy túl nagyot kockáztatok. De nem akartam ezzel Quadirhoz menni. Nem igaz, hogy egy kicsit sem lennék képes bízni benne, de az már igaz, hogy ez egy elég rossz idő felhozni a dolgot. - Akkor meghal. - Olyan lendülettel kelek fel, mintha én magam mennék megölni, de igazából csak valami erősebbet akarok inni. Nyilván nem mondtam teljesen komolyan, csak a feszültség beszél belőlem, akkor is amikor a kínálatot látva hangosan felhorkantok. Nem mintha nem tudtam volna, de mittudomén, reméltem, hogy ha elég felcseszett vagyok, megjelen valami más is a hűtőben. Hát nem tette, szóval megbontom ami van, még mielőtt egyáltalán visszaindulnék. Rühellem az egészet, és ez a mély gyűlölet most minden mozdulatomban benne van.


all the same.

mind álarcot viselünk
Nikolai Travnikov
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you 4f79b67d6d74c43cf78077031995e2fa10138a61
My patience is waning,
Is this entertaining?
Tod & Tiger - We are here for you Af799c558ac29205999aaba583a242fa
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
oh shit.
★ családi állapot ★ :
whatever we are
at the moment
★ lakhely ★ :
bármi ami nem Brooklyn
★ :
It's alright, it's okay, it's alright, it's okay
You're not a demon, there's a reason
You're behaving that way
Tod & Tiger - We are here for you 5018d40e7109f7dfe6f72a802f7a6755ba927df0
★ foglalkozás ★ :
drogcsempész
★ play by ★ :
Richard Harmon
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
I got this feeling, yeah, you know
Where I'm losing all control
Tod & Tiger - We are here for you 1ff66946eff1636fd0ec0d85312efca46a5b26d3
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyVas. Okt. 22, 2023 10:46 pm

Tod & Tiger
If I have seen further, it is by standing on the shoulders of giants.
Most mondhatnám azt, hogy tudom, mit érezhet Tod, vágom, mi a szitu és hogy mennyire szar ez neki, de valójában fingom sincs, hogy most mi a szar van. Valamit beleolvastam azokba az iratokba, hogy megtudjam, mit tartalmaznak és fontosak-e egyáltalán, de ilyen életveszélyes pillanatok után örülök, ha a nevemet nem felejtettem még el. Meg hát, nyilván én is tudom, hogy néhány adatból nem fogom megtudni a teljes képet. Csak azt érzem, hogy ez most elég komoly és súlyos, úgyhogy gondolom jó, ha tudja Tod, hogy mi itt vagyunk neki és nem fogjuk hátba szúrni. Sejtem, hogy Todnak azon életébe tenyerelünk épp bele, amit eddig titkon őrzött. Körülötte mindig volt egyfajta fekete lyuk, amit nem mertünk megközelíteni, csak elfogadtuk, hogy létezik és hogy onnan nem fog kiszivárogni semmilyen információ. Hát most megtörtént. Fosunk is rendesen.
Az tökéletesen megmutatja, mekkora a baj, hogy Tod tényleg elkezd beszélni. Arcomat masszírozva hallgatom őt és próbálok okos gondolatokat megfogalmazni magamban. Azt viszont nem tudom, mi az, hogy semmi, már azon kívül, hogy tényleg semmi, amíg be nem vallja, hogy nem ismerik egymást. Sóhajtva hátra dőlök a kanapén.
Jó ez nekem nem újdonság, én sem nagyon ismertem Tinit, a húgomat, pedig amúgy tudtam a létezéséről. Most így nézve a dolgot nem lenne meglepő, ha Abigail még csak arról sem tudna, hogy valahol az éterben van egy bátyja. Látom, hogy Tod ujjaiban vezetődik le a feszültsége, bár marhára idegesítő a sörösüveg hangja ahogy dobol rajta.
- Azt a kurva! - túrok hajamba és döntöm hátra fejemet. Faszom, Tod, ezt jól megkaptad. Jobb ötlet híján Qadirra hivatkozok. Most így hirtelen nem jut eszembe okosabb dolog, de valamit mondani akartam. - Jó, vágom - érzek vele együtt, nyilván és sem erőltetem azt, hogy mások is tudjanak erről. Dobolni kezdek a lábammal.
- Szóval akkor Abigailre koncentrálunk. - Vagyis ő, mi inkább csak katonák leszünk ebben a dologban úgy érzem, de itt leszünk neki persze. - Öhm, jó, nem tudom, figyeljük? Tegyek nyomkövetőt a kocsijába, vagy hogy legyen? - Fingom nincs, mi az, amit enged nekünk Tod és mit nem.
- Megpróbáljak bevágódni nála? - szólal meg Sáinz a kanapé másik oldalán elterülve. Fasznak tűnik, amit mond, de ez is amúgy egy megoldás. Úgy beszivárogni az életébe, hogy ne érezze a fenyegetettséget.
Todra nézek, hogy mi legyen. Neki kell éreznie, mi a hatékony és mi az, ami neki belefér és fel mer áldozni a húga biztonsága érdekében. Addig is, én kiiszom a sörömet, hogy aztán egy újabbat vegyek elő magamnak. A hűtő előtt még visszanézek, hogy ők hol tartanak, de Tod még csak most ivott bele az övébe, Sáinz meg bólogat, hogy neki nem kell. Nem egy nagy sörös, tudom róla.
- Az is lehet, hogy nem őt figyeljük, hanem a mexikóiaknál élezzük ki az érzékszerveinket, aztán ugrunk, ha megindulnak a lány felé. Amúgy is sok hacker, meg titkosügynök, beolvasztott személy van, akiknek ez a dolgok - tárom szét karjaimat míg visszamegyek a kanapéhoz, de ezúttal csak az oldalának dőlök. De ehhez is meg kell osztania információkat azokkal, akik ezt a munkát végzik a bandán belül, hogy valamilyen szinten mindig van vagyok lőve. Lehet a végén tényleg Sáinz mondta ki a legjobb ötletet, de az meg túl bullshit.
- 531 szó // best team -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Nikolai Travnikov imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyPént. Okt. 20, 2023 5:26 pm
Tiger & Tod
beginnings and ends, all in a mess
Az úticél egyelőre tényleg csak annyi volt, hogy előre és el innen minél távolabb, főleg mikor pár percre egyenesen üvölteni kezdünk egymással. Valamikor ki kell csattanni a feszültségek, ez pedig pontosan ilyen pillanat, ami után a csendet a bekapcsolt rádióval oldom fel - és lényegében őrzöm is meg. Addig sem kell többet beszélnem, és addig is legalább megpróbálkozhatok gondolkodni ezen az egészen. Vannak lehetőségeim, nem azt mondom, hogy nincsenek, de egyik elcseszettebbül hangzik, mint a másik.
Megérkezve a bárba kicsit lenyugszom, ami a külsőségeket illeti legalább, már ritkábban nézek úgy ki, mint aki neki fog esni a legelső embernek aki ismét hozzászól, csak a második vagy harmadik szerencsétlennek.
Tudom mit mond Tiger, az ide vezető út elég hosszú volt átgondolni, hogy mik a lehetőségeim, de ettől még nem lesz sem könnyebb sem kényelmesebb beszélni nekik erről. Mindig megvoltak a titkaim - igazából mindegyikünknek - és okkal. Persze, ha visszaélnek vele meg is bosszulhatom duplán, de akkor egy helyett rögtön kettő problémám is lenne. Az egyik viszont határozottan nagyobb a másiknál, így marad a kisebbik rossz, előkerülnek a papírok én pedig elkezdem kiköpni az igazság egy részét. Kicsit sem örömmel, inkább kényszeresen, de a bizalmam egy hatalmas darabját helyezem most az asztalra.
Amire elhallgatok üresebb lesz a tekintetem, tényleg nem jókedvvel osztok meg velük ennyit sem, hiába mondhatnám őket közelinek. Amit egyszer megtudnak rólad az utána ott van a szabadban, és akármi történhet vele. Egyelőre viszont a mexikóiak azonnali és nagyobb fenyegetést jelenthetnek mint Tiger vagy Sainz.
Bólintott egy aprót, még mindig kerülve mindkettőjük tekintetét. Félő, hogy ha olyat látnék benne ami nem tetszik csak újra kiborulnék, mert most tényleg a legkisebb szikrára is képes lennék ugrani. - Nem csak ennyi… - Sejthették, hogy azonnal nem mondok el mindent, és remélhetőleg később sem kell minden, de ami Abigailt illeti… - A lány nem tud semmit. Tényleg semmit. Semmiről. Nem mintha az anyám sokkal többet tudna, de ő… szóval ő most a kisebb gond. - Tud vigyázni magára, legalább is jobban, mint Abigail. Azóta sem derült ki mennyi igaz abból amivel vádolják, de azt tudom, hogy odabent megvan a saját köre. Amennyire kiszolgáltatott a börtönben, annyira védve is van úgymond. - Abigail nem ismer. - Az ujjaim idegesen dobolnak a sörösüvegen, amibe bele sem ittam azóta.
Quadirnak elmondani sem teljes őrültség, ha segítség kell főleg, de nem gondolhatja Tiger sem, hogy azonnal bólogatva elfogadom majd ezt a lehetőséget is. Egyelőre az is nehéz, hogy most nekik beszélek erről, nemhogy vele. Amit elmondok, amiért elmondom, sz nagyon is kétélű. Nem mintha egyhamar Quadir ellen szeretnék fordulni, de maradjunk annyiban, hogy az ő kezébe sem szívesen adok dolgokat. Egyelőre inkább megkezdem a sört és beleiszok. - Nem akarom, hogy sokan tudjanak róluk. - Gondolom sejtik, de azért elmondom. Lassan viszont kurvára mindegy mit akarok, mert összes egyszerre nem teljesülhet. Én pedig választottam. Érdekel a lány biztonsága, a rohadt életbe… - Egyelőre a lány lényeges. - Az anyám kevésbé védtelen, az apám… az idén még nem láttam. Igazából lehet, hogy belefulladt már valamelyik üveg aljába, abban sem vagyok biztos, hogy feltűnne bárkinek is, ha meghal. Évente rá szoktam nézni, hogy él-e még, de a látvány mindig csak rosszabb lesz. Azon viszont nem sokat tudsz segíteni, aki nem akarja, hogy segítsenek rajta, akármilyen kegyetlenül is hangzik, az öreg csak a halálát várja, de gyáva meghalni. Nem hibáztatom miatta. Egy ideje csak annyira figyelek vele kapcsolatban, hogy meglegyen amilye kell, az italon kívül, mert azt magának intézi. Azt hiszem csak ez tartja életben, különben már rég elment volna. És nem mintha az anyámat sokkal gyakrabban látogatnám, de azt sem azért mert nem érdekel. Sokkal könnyebb lenne ha valóban kurvára nem érdekelne senki magamon kívül, akkor még titkolóznom sem kellene.


all the same.

Tiger Kareem Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nikolai Travnikov
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you 4f79b67d6d74c43cf78077031995e2fa10138a61
My patience is waning,
Is this entertaining?
Tod & Tiger - We are here for you Af799c558ac29205999aaba583a242fa
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
oh shit.
★ családi állapot ★ :
whatever we are
at the moment
★ lakhely ★ :
bármi ami nem Brooklyn
★ :
It's alright, it's okay, it's alright, it's okay
You're not a demon, there's a reason
You're behaving that way
Tod & Tiger - We are here for you 5018d40e7109f7dfe6f72a802f7a6755ba927df0
★ foglalkozás ★ :
drogcsempész
★ play by ★ :
Richard Harmon
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
I got this feeling, yeah, you know
Where I'm losing all control
Tod & Tiger - We are here for you 1ff66946eff1636fd0ec0d85312efca46a5b26d3
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyVas. Szept. 17, 2023 2:57 pm

Tod & Tiger
If I have seen further, it is by standing on the shoulders of giants.
Leszarom, hogy üvölt. Üvöltsön, legalább tolja ki magából a feszültséget, mert ezt nem lehet úgy épeszűen túlélni, hogy ne tegyen valami hasonlót. Én is pofázok, Sáinz is, végső soron pedig tökmindegy, hogy mit mondunk. Öt perc múlva már azt sem fogjuk tudni, hogy mik hangzottak el itt és most, mielőtt Tod bekapcsolná a rádiót, amit ő sem hallgat.
Fingom nincs, hogy hova megyünk, merre tervez menni és elnézve Tod arcát kissé azt látom rajta, hogy egyelőre csak menjünk, minél távolabb, minél közelebb a bázishoz. Ennek érdekében merek megszólalni újra, ha már eszembe jut egy jó menekülési útvonal és még időben reagál rá Tod is ahogy befordul a megfelelő kereszteződésben. Egyre kevesebbet lógunk apám étterme alatti vízipipás helyen, amit mi csak Hook-nak hívjunk, de most speciel kapóra jön.
A garázs, amibe beállunk apámnak van fenntartva, de tudom, hogy ő itt lakik nem messze, úgyhogy nem szokott autóba ülni, úgyhogy a fedett parkoló ezúttal is üres. Innen aztán egy szűk lépcső vezet le az alagsorba, majd még egy ajtó, aminek kulcsa 4 számból álló jelszavát bepötyögöm és már bent is vagyunk a banda egyik szórakozóhelyén, ami jelenleg marhára kihalt. A zene szól a háttérben, páran füstölgetnek, de amúgy semmi.
Leülünk egy boxba, én bevedelek egy üveg vizet, egyet-egyet átpasszolok a srácoknak is. Most hidratálni akarnok. Egy ideig mindannyian csak elvagyunk a magunk feje világában, fújunk egyet. Én a kanapéra ülök, Sáinz meg velem szemben és kérdőn néz rám, hogy most mi a szar legyen. Szóval felvállalom az első megszólaló szerepét, az én hangom úgyis mélyebb.
Távol álljon tőlem, hogy lányosan lelkizzünk, de azért tudatni akarom Toddal, hogy azért miattunk annyira nem kell félni, mert mi nem fogunk visszaélni a titkaival, ha meg igen, könnyűszerrel megbosszulhatja. A válaszából ítélve ez egy könnyen jött, könnyen ment beszélgetés volt, én újra Sáinzra nézek, hogy akkor ez most így ennyi, vagy baszogassam még. Igazából nem akarom baszogatni, úgyhogy tovább vedelem a vizemet, noha meglepetésemre Tod mozgása egyszer csak nem megszokottá válik, tekintetemmel pedig követem, ahogy előveszi azokat a papírokat, amiket én találtam meg a lakásán.
Kicsit hirtelen gyomrosként érnek szavai, eleve arra sem számítok, hogy majd beszélni fog, hiába az előbb épp ennek biztonságára hívtam fel a figyelmét. Az információ, hogy van egy húga elég erős, ezt így hirtelen nem tudom hova tenni még annak fényében sem, hogy nemrég ismerte meg a banda a féltesómat.
Be kell vallanom, marhára nem ismerem Todot. Azt sem tudom, milyen családból jött, kik a szülei, kik az örökbefogadói, semmit. Nem beszélt eddig róluk és ennek biztos megvolt az oka.
- Figyelj, megvédjük egymás családját. - Ez törvény. Mindannyiunk családja veszélyben van és most, hogy Tod beavatja nekünk az ő családját, ez ugyanúgy érvényes lesz rá is. - Szóval, ha beavatsz minket, ugrunk, amikor kell. - Ez az, amit én adni tudok, de lényegében ez a legfontosabb is. Újra a hűtőhöz megyek és ezúttal három sörrel jövök vissza, egyiket Sainznak csúsztatom át az asztalon, csoda, hogy el tudja kapni, a másikat meg Todnak nyújtom, neki már csak nyújtom, mert látom, hogy a papírt szorongatja és figyelek rá.
- Ha egy tanácsot adhatok, szólj Qadirnak. Neki vannak emberei, akik figyelni tudják a mozgást, ahol kell. - Besúgók, őrök, nevezzük őket bárhogy, de jelenek, ha baj van, vagy furcsa autó érkezik. Újra leülök a kanapéra és hangos szisszenés közepette megbontom a sört.
- Mikor beszéltél velük utoljára? - A nevelőszüleivel, vagy a húgával, mindegy is melyikről van szó, én nem tudom, hogy megy ez náluk.
- 572 szó // best team -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Nikolai Travnikov imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyVas. Szept. 10, 2023 9:27 pm
Tiger & Tod
beginnings and ends, all in a mess
Az a trükk, hogy ne gondold túl. Ha túlgondolod, nem éled túl, mert egyszerűen nincs időd gondolni. Egy jelentős része puszta szerencse, hogy ha be is talál egy elcseszett golyó, az nem küld azonnal a sírba. Persze, az esélyek határozottan nőnek, ha nem vagy egyedül, ahogyan most mi sem vagyunk, itt vagyunk védeni egymás seggét amennyire lehet. Ez meg többnyire összejön, ezért vagyunk jó csapat, mert intünk egymásnak és cselekszünk, megtesszük amit meg kell és a nap végén élve távozunk - mi ez ha nem siker, főleg ha el is végezzük a munkát? Vagy éppen sikeresen kirohanunk a golyók közül, mint ami a mostani terv is. Annyi előnye van, hogy lőnek ránk, hogy legalább van amin levezessem a feszültséget, és végül akárhányszor is fontolgattam, hogy Tigert fogom elverni pusztán azért mert ő van éppen kéznél, mégsem őt ütöm meg hanem egy mexikóit lövök le. Ennyitől mondjuk elhanyagolhatóval leszek csak nyugodtabb, ahogyan az autót indítom, csak annyit várva, hogy a másik kettő is bent legyen, mert most már a félelem, aggódás, meg düh, rohadt sok düh mellett az adrenalin is dolgozik bennem. Érezni minden mozdulatomban, tényleg egy elcseszett rossz szó és azonnal felrobbanok, de legalább elkerülök minden akadályt és nem megyünk neki semminek vagy senkinek. Az, hogy kiordítom a feszültségem egy részét, a végén már Sáinzzal együtt, kicsit enyhít, de még mindig rohadt kevés összességében.
Csak egy dolog, de az meg egy rohadt nagy csak, hogy még mindig köpjem a szavakat ahogyan folytatom. - Én vezetek. - Addig sem akarok szétverni senkit, amíg az útra kell figyeljek.
Csak félig hallom, hogy mit vág vissza, mármint az megvolt, hogy mondott valamit, de fogalmam sincs, hogy mit - de pontosan ez volt a rádió lényege, hogy ne az ő faszságait hallgassam most, mert még korai ahhoz, most tényleg nem kellene tovább csesztetnie. De legalább ezt a célzást levágja, mert egy ideig csend marad az autóban. Egy ideig. De legalább most nem valami baromsággal jön, hanem valami értelmessel, így egy biccentéssel már fordulok is. Most mindenhová mennék, csak a másik lakásomra nem, bár kétlem követnének, azért kell egy kis idő amíg lenyugszom. Mostanra addig jutottam, hogy nagy eséllyel senkit sem ölök meg - legalábbis most nem - és igazából ez már egész nagy haladás.
Nem is szólalok meg, egészen addig, amíg be nem érünk, nem iszom ki az üveg tartalmát félig, és nem telik el újabb pár perc. Akkor nézek Tigerre, amikor megszólal - egészen eddig a pillanatig mindkettőjük pillantását kerültem. A pulzusom legalább már nincs egészen az egekben, az adrenalin lökete enyhült valamennyit, most már csak minden más szar maradt amivel még kezdeni kell majd valamit. - Tudom. - Komolyan nézek rá, nem vagyok hülye, eddig én is eljutottam. Persze, nem azért mondja, de azért tudják ők is, hogy nem szeretek magamról beszélni. És nem csak amiatt, mert nálunk ez egyfajta szakmai ártalom.
Eltelik még egy kis idő, amíg magam elé bámulok, és csak utána mozdulok, hogy kivegyem a zsebemből a papírokat. Nem nézek rájuk, ahogyan megszólalok. - Van egy húgom. Ezekben megvan, hogy hol találják. Mellette meg az örökbefogadási papírjaim. Szóval nem csak őt tudják megtalálni. - Hanem a nevelőanyámat is, általa meg még ennél is mélyebbre tudnak mászni a múltamban, ha akarnak. Másszóval, nem csak egy fronton áll a szar. A tekintetem üresnek hat, az asztallapot figyelem, és megint elhallgatok - ez viszont nem az a szokásos csend. Ez annál veszélyesebb hallgatás, ahogyan az arcom szigorú vonásai megszilárdulnak.


all the same.

mind álarcot viselünk
Nikolai Travnikov
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you 4f79b67d6d74c43cf78077031995e2fa10138a61
My patience is waning,
Is this entertaining?
Tod & Tiger - We are here for you Af799c558ac29205999aaba583a242fa
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
oh shit.
★ családi állapot ★ :
whatever we are
at the moment
★ lakhely ★ :
bármi ami nem Brooklyn
★ :
It's alright, it's okay, it's alright, it's okay
You're not a demon, there's a reason
You're behaving that way
Tod & Tiger - We are here for you 5018d40e7109f7dfe6f72a802f7a6755ba927df0
★ foglalkozás ★ :
drogcsempész
★ play by ★ :
Richard Harmon
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
I got this feeling, yeah, you know
Where I'm losing all control
Tod & Tiger - We are here for you 1ff66946eff1636fd0ec0d85312efca46a5b26d3
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyVas. Szept. 03, 2023 10:51 pm

Tod & Tiger
If I have seen further, it is by standing on the shoulders of giants.
Ezekben a helyzetekben nem számít, hányszor csináltad már. A reakciók miatt nyilván nem árt a tapasztalat, de pont annyi esély van a túlélésre zöldfülüként, mint professzionális vadbaromként. Ötven-ötven. Vagy meghalsz és szitává lőnek, vagy nem, ennyi az egész, ennyi a nagy matek mögötte. Mert baszki, ez van és mivel kétesélyes a dolog, nem éri meg gondolkodni, csak menni, cselekedni és bízni abban, hogy nem kapunk be golyót olyan testrészen, ahonnét már nem kell kiszedni, hanem inkább azzal együtt megyünk a föld alá.
Ilyenkor aztán nem is veszekszünk. Sőt, mondhatnám azt is, hogy akkor értünk legjobban egyet, amikor az életünkért harcolunk, ilyenkor a mozgásunk, a csapatmunkánk egy minden a tetőfokára ház. Egyszerűen csak működünk együtt mi hárman és erre jött rá Garrido is, mikor összerakott minket anno több mint egy akcióra.
Valahogy elvonszoljuk magunkat az autóig, onnan már egy fokkal jobb a helyzet. Az ötven százalék felcsúszik hatvanra, aminek mi marhára örülünk. Ami ezután következik – beszélgetés – már egy új fejezet az életünkért küzdés tankönyvében. Ha beszélünk, már nem vagyok annyira életveszélyben, persze egyúttal így adjuk ki a feszültséget magunkból, amit valljunk be, akad bőven mindhármunknak.
Pont leszarom mit meg hogy reagál Tod a pofázásomra, igazából az se lenne baj, ha istenesen lebasznánk egymást megint, mert annyival kevesebb lenne a feszkó később. A változatosság kedvéért még néhány sípolandó szót egymáshoz vágunk, nem sokat tudok oroszul, vagy spanyolul, de ha káromkodni kellene, mindkettőért nyelvvizsgát adhatnának. Értem ezalatt azt, hogy Tod káromkodására Sáinz hátul válaszol spanyolul.
Mikor rendes szavakat használ, na azt történetesen már nem értem. Egy dolog… ez a biszbasz papír gondolom, mert arra húzta fel magát. Végülis egy jobb, mint a több, de ez most aligha segít Todon. Kétségtelenül a múltjával kapcsolatos, amiről nyilván az égvilágos semmit sem tudok, szóval most mi a faszt mondjak?
- Vezessek? – „hogy szopni tudd az ujjad”, de ezt már nem teszem hozzá. A lényeg inkább az, hogy ha tényleg ennyire szar mentális állapotban van, akkor átveszem én a kormányt, menet közben nem egyszer cseréltünk már. De vezetőcsere helyett inkább egymáshoz baszunk még pár dolgot.
- Akad még néhány ha szeretnél - felelem már azért nyugodtabb hangom, ami fél siker az agyvérzés megszüntetésére, de mindez mit számít, a rádió hangosabb nálam. Igazából nagyon is lenne mit mondanom neki, de előbb álljon meg ez a kurva autó és legyünk újra négy fal között. Nyomok egyet a rádión, hogy ne Vanessa este hírműsora dumáljon, hanem valami zene szóljon, aztán igazából részemről csend lesz egy darabig. Egy darabig.
- Ha itt balra mész, akkor a Hooknál elrejthetjük az autót - és mi is bevedelhetünk egy nagy adag vizet, de ezt újfent nem teszem már hozzá, mert úgyis csak azt hallja meg, amit ő akar. Éppen ezért rá bízom, hogy a Hookba – megszokott vízipipás találkahelyünk fedett garázzsal - megyünk, vagy Tod másik lakásába, mármint biztos, hogy több van neki is pont az ilyenek miatt.
Bárhogy is dönt, elég kellemes érzés hallani, ahogy a garázsajtó lecsukódik mögöttünk, mi meg eltűnünk a közvilág elől, a zsarukat és a mexikóiakat is beleértve. Kiszállok az autóból és megindulok befelé.
Eltelik bent nagyjából tíz perc. Én előhalászok a hűtőből vizet, egyet-egyet a két barom kezébe nyomok, hogy hidratáljanak, mert addig esélytelen, hogy csökkenne a pulzusuk. Aztán újabb öt perc, míg némán ülök a fotelben és meredek magam elé. Todot lesem, hogy mit van vele.
- Nézd… - teszek egy próbát, hogy kommunikáljak vele. - Ha van valaki, akiben tényleg megbízhatsz, az mi vagyunk. - Nem baszogatom, hogy mondja el mi van és segítünk, ezt ő maga is tudja. De ha tényleg van létező ember a földön, akiknek elmondhatja a baját, azok mi vagyunk Sáinzzal. Nem Qadir, nem Garrido, nem a nevelőanyja, nem a pók a falon, hanem mi.
- 613 szó // best team -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Nikolai Travnikov imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptySzer. Aug. 16, 2023 9:51 pm
Tiger & Tod
beginnings and ends, all in a mess
Egy ponton már nem számít mit teszel, csak az, hogy túléld. Ezt súgják az ösztönök akkor is amikor mozdulatlanra dermednek az ember izmai, csakhogy ebben a világban a mozdulatlanság egyenlő a halállal, egy, a létfontosságú szerveit egyikébe ékelt, vagy megfelelő helyen áthaladt golyóval. A helyzet amit egyikünk sem akar magunknak, ezért marad a mozgás, mert a mozgás egyenlő az élettel, mozogni annyit tesz, mint élni és túlélni. Akármit teszel, tenned kell, mert amint megállsz egy rossz pillanatban, halott vagy. Ezért is indulok el elsőnek, meg azért is mert én tudom, hogy innen merre tovább. Csak  megfelelő pillanat kell, egy olyan amiben nem lőnek szét - bár ahogy céloztak eddig erre van esély, hogy tévesztenek - majd csak előre marad, szakaszonként haladva, ösztönből figyelve a légzésedre és lőni mikor állsz, menedékbe szaladni mikor mozdulsz. Mint valami elcseszett balett közben, csak itt ténylegesen egy golyóval az agyamban végzed ha elvéted a mozdulatsort. Nem számolom hányat szedek le, csak lövök, mozdulok, lövök és mozdulok mint valami gépezet. Az egész titka, hogy ne gondolkozz emberként és emberekben, mert ha belegondolsz elveszted önmagadat. Most csak az számít, hogy túléld, kerüljön az akármibe.
A parkolóhoz érve beülök az autóba amíg a többiek fedeznek, a kulcs még az érkezésem óta a zsebemben volt. Ahogy indítom szinte már nyomom is a gázt, alig egy pillanat, amíg a többiek is bevágódnak és már indulunk is. Ki tudunk érni mielőtt még lejönnének az emeletről, így hacsak nem akarnak utánunk jönni, könnyű utunk lesz ki. Vagyis annyira könnyű, amennyire Mr. Egyértelmű megengedi ahogy előmászva az anyósülésre megszólal. - Nem mondod bazdmeg! - Nem hallotta a hangomat azóta, hogy a lakásomon voltunk, innen nézve meg rohadt hosszú időnek hat. A hangomban vibrál a feszültség, de érezni minden mozdulatomban, már abban is, ahogyan a kanyarokat veszem. Megölni azért nem fogom magunkat, de határozottan úgy nézek előre, mint aki meg fog ölni valakit. A kibaszott lakás zavar most a legkevésbé, az valami kidobható szar, ellenben az információkkal egy rohadt lapon, amiről így egyre kevesebb esély marad azt hinni, hogy nem vették észre vagy kezdenének vele valamit. A gondolatra pedig erős orosszal kezdek szitkozódni, hogy kire az kurvajó kérdés, lehet az egész életre most úgy általánosan, hogy bekaphatja de erősen.
- Csak egy dolog volt ott. - Egy ami számít, gondolom értik, miközben szorosabban markolom a kormányt, mintha a kibaszott életem múlna rajta - pedig most nem is az enyémről van szó, és ez valahol rosszabb. Nem tudom hányadán állok a helyzettel, az információval amit megtudtam, csak azt hogy náluk rohadtul nincs jó kezekben. El kellett volna égetnem a fenébe a papírokat, de a kurvaélet gondolta, hogy pont most vannak a seggemben ilyen mélyen. Már egy kézzel tartom a kormányt, a másikon az ujjamba harapott feszülten egy pillanatra. Lehet vérezni kezd egy kicsit, de a rohadt életbe is most nem ez a fontos, mert ha nem tenném lehet amúgy is egyszerűen felrobbannék.
- Még valami kibaszott okos megjegyzés? - Rápillantok Tigerre, és ha ölni tudnék a szememmel akkor most beszopta volna. Tudom, hogy az adrenalin beszél belőle és az aggodalom, de belőlem is. Kivételesen fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek ezzel az egész szarral, erről beszél az is, hogy megőriztem a papírokat ahelyett, hogy azonnal megszabadulok tőle. Eddig olyan gondosan őrizgettem az életem minden apró darabkáját, meg előlük is, hogy csak a legegyértelműbb dolgokat tudják rólam. Most meg elkurtam mindent.
Különben tökéletesen kifejezi a mozdulat, amivel a rádióhoz nyúlok és bekapcsolom azt, hogy pontosan mennyire és hova érdekelnek az előzőhöz hasonló napi bölcsességei. Ha válaszol is valamit Tiger, a hangjába belevegyül a rádióból robbanó random modern popzene válogatás, ami az adott frekvencián éppen volt. Most már amúgy sem követnek, és semmi kedvem végigbeszélni velük az utat. Sőt, határozottan mindenkinek jobb lenne, ha hagynának kussolni még egy ideig, amíg legalább egy kicsivel nyugodtabb leszek. Az első fő ok erre mondjuk lehetne az, hogy kibaszottul én vezetek. Persze, megölni magunkat azért nem fogom, de úgy vágódok be egy-egy autó elé, mint egy állat.


all the same.

mind álarcot viselünk
Nikolai Travnikov
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you 4f79b67d6d74c43cf78077031995e2fa10138a61
My patience is waning,
Is this entertaining?
Tod & Tiger - We are here for you Af799c558ac29205999aaba583a242fa
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
oh shit.
★ családi állapot ★ :
whatever we are
at the moment
★ lakhely ★ :
bármi ami nem Brooklyn
★ :
It's alright, it's okay, it's alright, it's okay
You're not a demon, there's a reason
You're behaving that way
Tod & Tiger - We are here for you 5018d40e7109f7dfe6f72a802f7a6755ba927df0
★ foglalkozás ★ :
drogcsempész
★ play by ★ :
Richard Harmon
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
I got this feeling, yeah, you know
Where I'm losing all control
Tod & Tiger - We are here for you 1ff66946eff1636fd0ec0d85312efca46a5b26d3
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyHétf. Aug. 07, 2023 10:27 pm

Tod & Tiger
If I have seen further, it is by standing on the shoulders of giants.
Két ember van. Az egyik, ha bepánikol, járni is elfelejt és ilyenkor milyen jól jön, ha van egy begyakorolt mozdulatsor, amit előránthat a zsebéből. A másik típus pedig pánik esetén nem gondolkodik, csak ösztönből cselekszik, menti az életét, már ha a mi esetünket vesszük. Meglepően én az első kategóriába tartozom, vagyis eredendőan abba tartoztam. Igen, én az az ember voltam, aki leblokkolt és úgy kellett kezdetekben kirángatni a necces helyzetekből. Aztán hamar megmondták, hogy ezen rettentően gyorsan változtatnom kell és elkezdek tanítani. Hülyén hangzik, de tényleg. Mostanra meg már annyira belém égették ezt a reflexet, hogy ösztönömmé is vált. Meg úgy őszintén, lehet totál más ember lettem, mint aki akkor voltam.
Tudom, hogy bármelyik pillanatban meghallhatok, de nem ezen kattog az agyam, míg mászok le a létrán. Nem golyózáport kapunk, hanem gondosan – vagy kevésbé gondosan – becélzott lövésekkel próbálnak két-három másodpercenként minket agyonlőni, ebből ítélve pedig inkább csak valami Glock 19-essel rohangálnak és nem egy hatékonyabb lőfegyverrel és ennek mi most baromira örülünk.
Valahogy leér mindenki, ami pedig jó, hogy eddig egy áldozat van, az pedig nem közülünk van és nem is a mi kezünk szüleménye, végre. Próbálok rájönni, hol tudunk „lejutni” Tod kocsijához, ha már egyszer lent parkol, de ezúttal zsákutcába kerültem és nagyon úgy tűnik, ezzel a fiúk is tisztában vannak. Tod testtartásából látom, mire készül, én meg épp azon vagyok, hogy megfigyeljem, mikor fogy el a feltehetőleg tényleg Glock 19-esükből a golyó és mikor kell újra tölteniük. Mondjuk ez lehet Todékat nem izgatja… ők sokkal inkább kamikaze beállítottságúak. Márpedig, ha ők azok, akkor én is, mert három kéz mindig több golyót lő ki, mint kettő.
Ránézek Todra, majd a pillanat tört része után Sáinzra is. Hát akkor kamikaze, ahogy szoktuk. Futás.
Ötven-ötven. Vagy túléljük vagy nem, de erre megint nem szabad gondolni, csak futni kell, lassított felvételként látva a mellettünk létező világot, a hátsó ember lő, az elsők futnak és aztán csere. Mert mindig a futóra figyelnek. Mindig oda néznek, ahová nem kellene…
Több ablakból is lövéseket kapunk, ám számomra a Tod ablakán kihajoló faszi könnyebb célpont, pláne, hogy kvázi mozdulatlan, míg célozni próbál, úgyhogy kapja is a golyót a mellkasába, ennek köszönhetően pedig úgy kibillen, hogy kiesik az ablakból. Egy megvan, mármint tőlem. A többiek talán már a sokadikat szedik le, ez persze semmit sem jelent még.
Elérek a kocsihoz, de alapvetően Tod itt most a fő tényező, hisz amíg nem rántja elő a kulcsot, addig mi egy métert sem mozdulunk. Ez is mutatja, mennyire ki vagyunk szolgáltatva egymásnak és bár utálom ezt az érzést, be kell látni, hogy egymás nélkül már halottak lennénk.
- Tiszta, gyere! - kiáltom Todnak, a pisztolyt felé szegezve két kézzel, de nem rá célzok, hanem a hátát védem, míg ő a kocsit intézi. Sáinz véd jobbról elölről, én védek balról hátulról, Tod indít, majd huppanunk az autóba és kövér gáz. Innentől imádkozás.
- Nenene, faszfej! - kapok rá Sáinzra a hátsóülésen, aki le akarná húzni az ablakot, hogy további lövéseket adjon le míg elhajtunk. Lenyomom az ülésbe, hogy feküdjön el, így már ő is várja, hogy mit akarok és nyugton marad, nem hülye ő csak néha elviszi az adrenalin és a bosszúvágy, amennyire utálja a mexikóiakat, gyakran elveszti a fejét. Aztán mikor már stabilizálódik a helyzet, előre mászok a hátsó ülésből az anyóba, mert ha Toddal esetleg még mindig történik valami, akkor valakinek - nekem - át kell vennem a kormányt.
- Látsz valamit? – nézek hátra Sáinzra, aki les hátrafelé.
- Nem. Szerintem üldözésbe most nem akarnak belemenni. - De azért tartja a farkaszemét az úton.
- Fasza - dőlök bele végre megkönnyebbülten az ülésbe, de csak két másodpercig tudok higgadt lenni.
- Bazd meg, Tod! Kurva régóta nézik a lakásod. - Le van nyomozva már egy ideje, honnan tudom? Gondolom Tod is tudja, de most ki kell adnom magamból. Nem véletlenül tudták, mikor nincs otthon és mikor tudják felkutatni a lakását, ahogy most is valaki köpött nekik, hogy ott voltunk. És ez most csak azért fakadt ki belőlem, mert marhára féltem őt. 
- 662 szó // best team -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Nikolai Travnikov imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyCsüt. Júl. 20, 2023 1:59 pm
Tiger & Tod
beginnings and ends, all in a mess
Most nem Tiger az akire a leginkább dühös vagyok, de pech, hogy ő van pont a legközelebb, mondhatni tökéletes távolságra ahhoz, hogy egyetlen pillanat alig felfogható töredéke alatt nekirohanjak. A jelenet egy pillanatra ki is teljesedik a fejemben, elképzelem, hogy nekiesek, de alig egy újabb pillanat és az alakja megváltozik, a kreolos bőrszín marad, de az arca arabról mexikóira vált. Nem is egyre, rögtön többre, mintha körbevennének. Igaza van Tigernek, tudom, hogy igaza van amint a szavai a koponyám vastag falain keresztül elérnek hozzám is. Az infó ami eljuthatott a mexikóiakhoz még nekem is elég új, de lennének nagyon jó ötleteim, hogy hogyan lehetne használni ellenem. Azért is pattan el valami bennem, mert hibáztam, mert megmutattam nekik egy sebezhető pontot, mert belekevertem őt, akit még nem is ismerek, de… csak nem akartam ebbe a mocsokba rántani. Előbb viszont az azonnali szarból kellene kimászni, ami a lakást illeti, az első mindig a nem meghalni, minden más meg majd sorban utána. Ezért nyúlok a fegyveremért, csak némán hallgatva meg a tanácsot, az állatias haragon felülkerekedik több év rutinja, meg ami fontosabb: az életösztön. Mert nagyon nem akarok megdögleni, köszöntem. Egy napra elég egy kupac szar is, a miénk pedig hirtelen megugrik, amikor Sainz elhagyva a pozícióját az ablakon néz ki, feltételezhetően nem madárlesre. A gumik dobhártyát hasogató nyüszítéséből ítélve pedig jól ismert társaságunk akad. Olyan, akit rohadtul nem kelleni itt megvárni.
Begyakorolt könnyedséggel mászunk ki az ablakon sorra, mintha semmi sem lenne természetesebb, de már rég nem gondolok arra, hogy mennyire beteges az, ha az ember félelme ilyen könnyen a háttérbe szorul és csak teszi amit tennie kell, jelen esetben menti a bőrét amíg még a sajátjának nevezheti azt, vagy legalább magán viseli, hah.
Legalább egy jó távolságot megteszünk a tűzlépcsőn, mielőtt valakinek az a sziporkázó ötlete támad, hogy az ablakon keresztül nézzen utánunk. Kiszalad belőlem egy halk szitkozódás, eljöhettünk volna korábban is, akkor nem lennénk ekkora szarban, de a fenébe is, kellett azoknak a barmoknak pont ebbe a lakásba betörni… Izomból vágódok be a fal mellé, ahol nagyobb esélyem van nem meghalni, a többiekkel együtt. Ha nem lenne elég, hogy még mindig van egy távolság a földig, nemsokára újabb résztvevője lesz ennek az egésznek. Ki az az esztelen állat, akinek az az első ösztöne, hogy a lövéseket hallva kihajol az ablakon? Bár a nyakán áthaladó golyó miatt ez lett az utolsó meghozott döntése… ettől még a helyzet kurvaszar. Látszik is az arcomon, ahogyan Tiger felé pillantok.
- Lent. - Ami kellemetlen, de legalább ezek a barmok az utcáról jöttek be, szóval nem reménytelen eljutni addig. Van egy lejárat hátulról is, csak addig el kell jutni, és ha közben lyukat akarnak lőni az ember seggébe nem túl egyszerű, de mikor volt utoljára egyszerű bármi is? Pont a legnagyobb szart megelőző pillanatokban. Már tényleg csak pillanatok kérdése, hogy a többi sziporkázó elme is kapcsoljon, hogy merre vagyunk, mert kizárt, hogy az a faszi ott egyedül érkezett. Ha kell, én leszek az első aki magában számolva visszalő a mexikóinak, valahogyan muszáj utat vágnunk magunknak, majd igazából már vágódok is előre, mert tényleg nem kellene megvárni amíg szaporodnak. Valahogy mindig szaporodnak, mint a férgek… A többiek gondolom követnék a példámat amúgy is, mert azon kívül, hogy lelépünk de kibaszott gyorsan, nem igazán marad más lehetőség szerintem. Ennyi idő alatt kétlem, hogy én kocsimat is megtalálták volna, szóval tényleg az a legjobb esélyünk, ha lejutunk a parkolóig majd nagyon gyorsan elhúzunk a fenébe.


all the same.

mind álarcot viselünk
Nikolai Travnikov
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you 4f79b67d6d74c43cf78077031995e2fa10138a61
My patience is waning,
Is this entertaining?
Tod & Tiger - We are here for you Af799c558ac29205999aaba583a242fa
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
oh shit.
★ családi állapot ★ :
whatever we are
at the moment
★ lakhely ★ :
bármi ami nem Brooklyn
★ :
It's alright, it's okay, it's alright, it's okay
You're not a demon, there's a reason
You're behaving that way
Tod & Tiger - We are here for you 5018d40e7109f7dfe6f72a802f7a6755ba927df0
★ foglalkozás ★ :
drogcsempész
★ play by ★ :
Richard Harmon
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
I got this feeling, yeah, you know
Where I'm losing all control
Tod & Tiger - We are here for you 1ff66946eff1636fd0ec0d85312efca46a5b26d3
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyKedd Jún. 13, 2023 8:58 pm

Tod & Tiger
If I have seen further, it is by standing on the shoulders of giants.
Hogy honnan tudom, hogy Tod nem fog itt és most megőlni? Nem tudom. Tényleg csupán összeszorítom a seggem és reménykedek, hogy nem fog nekem esni és helyben kivégezni, amit nem feltételeznék róla ugyan, de azért vele kapcsolatban ez is mindig ott van a pakliban, a tudatom alatt. Mint bungee jumping közben az, hogy netán elszakadhat a kötél. Tudod, hogy nem fog, de mégis, ha igen… akkor már mindegy.
A helyzet az viszont, hogy van sokkal nagyobb problémánk is és elsősorban talán neki sem tőlem kellene tartania, hanem a mexikóiaktól, akiknél sokkal veszélyesebb ez az információ. Bár én még csak kapizsgálom, hogy mit lehetne ezzel az információval kezdeni, Tod reakciója egyértelműen arra utal, hogy talán annál is többet, mint ami eddig nekem eszembe jutott.
Nem tudom, mit kellene mondanom, nem vagyok a beszéd embere, de ahogy ketyegnek a feszült másodperek kés én az arcának rezzenéseit lesem, addig Todban valószínűleg kavaroghatnak az érzések. Bárhogy is, úgy tűnik, hogy jó szavakat használtam, mert a csávó megenyhül. Majd előveszi a fegyverét, amire fél másodperc erejéig meghűl bennem a vér, de látom, ahogy izmai már sokkal másabb pozíciókat vesznek fel és azt a mentalitást, amibe végül ő is kerül (a védekezés), azt én is nagyon jól ismerem.
Kimegyek elsőként én az üres, feldúlt lakásból és egyből megtalálom Sainzot az ablaknál. Néhány pillanat néma csend telepszik ránk, míg én fülemben hallom a szívverésemet, merthogy istenemre mondom, még Todtól sem félek annyira, mint azoktól a kibaszott mexikóiaktól és a rossz megérzésem nem véletlen. Éles gumicsikorgás, talán, ha Sainz nem ugrana meg az ablaknál, akkor is felismerhető lenne ez a fajta agresszív fékezés. Innen viszont egyértelművé válik, hogy menni kell.
Kezeim és lábaim már majmokat meghazudtoló módon teszik a dolgukat és mászok ki az ablakon, majd haladok le a tűzlépcsőn olyan tempóban, hogy szinte csúszok a lépcsőfokokon. Az agyam azonban teljesen máshogy van, figyelem a zajokat, kiszűröm azokat, amiket mi keltünk, hisz ebben a helyzetben mindegy is, hogy mennyire vagyunk hangosak, a faszfejek úgyis először lakást nézik meg és csak azután néznek ki azon az ablakon, amin mi távoztunk. Egy esetet hallottam, amikor megállt egy autó, szóval vagy nincsenek többen, vagy pedig némán kerülték meg az épületet. Igazság szerint mindegy, mert tizenkilencre lapot húztunk és ha most golyózáporba kerülünk, akkor így jártunk. Nem az első alkalom, hogy nem vagyok biztos abban, hogy túlélem-e, de ezen már nem is kattog az agyam. Szemeimmel a környező bokrokat figyelem, hogy rezzennek-e, de egyelőre nem fókuszálok be semmi ilyet és kétlem, hogy mesterlövésszel lenne dolgunk.
Meglepően gyorsan leérünk és még meglepőbb, hogy csak az utolsó lépcsőfokokra hajol ki az egyik csávó és kezd lőni ránk fentről az ablakból, csakhogy eddigre van már annyi cső meg léc közöttünk függőleges távban, hogy ne legyen könnyű dolga. Ettől függetlenül a helyzet kellően szar, pláne, hogy az egyik nőnek van annyi esze, hogy a harmadikon a lövések zajára kihajol az ablakon és egy golyó tökéletesen átvágja a nyakát a légcsövén keresztül.
Újra körbe nézek, míg a tűzlépcső takarásában állok, jobb esetben a fiúkkal együtt. Nem jön másik irányból lövés, úgyhogy jobb híján Todra nézek, hogy merre kellene menni. A mi kocsink elől van, annak kerekeit valószínűleg egyből kilyukasztották a barmok, de Tod nem velünk jött.
- Hol a kocsid? - Ha az épület alatt a parkolóban, akkor az gáz, de talán megoldható, ha viszont hátul az utcán állt meg, akkor feltehetőleg nekünk is lőnünk kell ahhoz, hogy túléljük. Bárhogy is, az időnk vészesen fogy, én pedig az épület sarkát figyelem, míg Tod megadja a választ.
- 579 szó // best team -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Nikolai Travnikov imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyHétf. Ápr. 24, 2023 11:41 pm
Tiger & Tod
beginnings and ends, all in a mess
Tudom, hogy Tiger határozottan a kisebbik rossz az egészben, de ismerjem bármilyen régóta is őket Sáinzzal, van amiről nem szeretek beszélni. Valamikor okkal hoztam a szabályaimat és húztam fel a falaimat. Különben is, pontosan tudom, hogy mennyire gyorsan fordulnak a kockák a világunkban, pár éve még én voltam az aki ki akarta nyírni Tigert, ha nem is kifejezetten puszta gyilkos szándéktól vezérelve, inkább szükséges rosszként. Ez pedig azóta is annyit enyhült, hogy ha nekem nem sikerült, akkor nehogy már más tegye meg - legalábbis eddig vallom be, hogy egészen megkedveltem a pofáját. De még tőle sem kellemes a gondolat, hogy úgy tud meg valamit rólam, hogy nem én osztottam meg vele. Ezt senkitől sem élném meg pozitívan, most is esélyesen sokkal agresszívabban reagáltam volna, ha a haragom nem öltött volna olyan mértékeket, hogy túllendüljön az őrült dühöngésen. Amikor már nem fér el az ember testében, amikor egyszerűen szétrobbanna tőle, valami gyilkos hidegség telepszik rá, amitől nyugodtnak hat - de igazából csak veszélyesebb, mintha ordítana, mert bár eltávolodott a haragjától, az ott forr még benne, anélkül, hogy az ordibálás és a nyers erőszak enyhítenék, csak növekedni tud.
A megjegyzésére biccentek egy aprót némán, még mindig azzal a rezzenéstelenül komoly arccal, amiről sose tudni, melyik pillanatban pattan el igazán, és pontosan az lesz a momentum amikor elszabadul a pokol amit magamban tartogatok. Nem tudom mihez kezdenének a lapokon szereplő információkkal, ha valóban a kezükre jut, de vannak nagyon is jó ötleteim. Egyik sem kedvező, és mindegyik azzal végződik, hogy meg tudnék ölni valakit. Ez az egyetlen iratcsomó képes lenne elindítani egy lavinát, aminek az alján én állnék. És mondjuk lehet, hogy én pont kibírnám a sodrást, mert mindig ki kellett bírnom, ha elcsap egy kibaszott tehergépkocsi, de ezzel nem mindenki van így. Ezzel ő nincs így.
Nem válaszolok szavakkal a kérdésére, csak némán figyelem, csak szavak nélkül kérdi minden pattanásig feszült idegszálam, hogy komolyan most akar baszakodni velem? Mert annak tényleg az lesz a vége, hogy beverem a képét, és azzal meg rohadtul nem leszünk előrrébb, szóval lehetne jófiú úgy tíz másodpercre és kiköphetné, mielőtt még vagy szitává lőnek vagy tényleg nekirontok a válaszokért. Szerencsére úgy tűnik jól döntött ahogy beszélni kezd. A szavai viszont olajak a még kicsit sem alvó tűzre, mert ha csak hiányosan is, de valahol pont ott volt a lényeg a szavaiban. Ami később egészen értelmesre vált, amikor arra bíztat, hogy lépjünk le. Tudom, hogy igaza van, tudtam eddig is, de előbb azt kellett megtudnom, hogy ő mit tud. Minden más arra a pár pillanatra mellékesnek tűnt, amikor a józan eszem éppen levált a maradéktól. Most viszont kezd a felszínre szivárogni, ahogyan a zsebembe nyomom a papírokat és a példáját követve újra előveszem a fegyverem. A pár perce még nem voltak itt és a most sem lesznek kijelentések nem feltétlenül kölcsönösen igazak, és végre az én izmaim is ellazulnak annyira, hogy Sáinz irányába lessek. Nincs az ajtóban, és ez esélyesen nem sok jót jelent, mert biztosan nem csak a szomszéd csajt fűzi éppen. Az Abigailes témát még fel kell hoznom nekik, de nem itt és nem most, majd akkor, amikor újra biztonságos lesz a terep. Addig is követem Tigert, ha egy kicsit késve is, de készen arra, hogy reagáljak ha kell. A feszült figyelmemben megrezzenek az élesen csendbe maró csikorgásra, majd Sáinz kiáltására kezd igazán pezsegni a vérem, mintha most születnék újjá a korábbi feszült dühből. Még mindig itt száguldozik bennem, csak arra vár, hogy elszabadulhasson, de magamban kell tartanom amíg mondjuk ki nem jutunk vagy meg nem döglünk, és az utóbbit nem pont mára terveztem. Sőt, még egészen sokáig nem szerepel a bakancslistámon, úgyhogy velük együtt becélzom a tűzlépcsőt, mielőtt még esélyük lenne mondjuk szitává lőni.
Remélem, hogy nem számolnak azzal, hogy hátul próbálunk meg kiszökni, de arra az esetre, ha mégis, lövésre készen haladok mögöttük, mert bár nem tudjuk teljesen biztosra, hogy kik érkeztek ilyen hirtelen, az is teljesen biztos, hogy nem a fagyis furgon jött rá, hogy rossz sarkon fordult be. Erre a lépcsőn felrohanó léptek csak ráerősítenek, komolyan, ezek nem bírnak csendben maradni? Bár ettől csak erősödik bennem a gyanú, hogy kint is összefuthatunk egy nem túl barátságos fogadóbizottsággal. Fogalmam sincs hol hagyták hirtelen az autót, de nem is kérdezek, csak folyamatosan körbelesve haladok utánuk. Abban csak reménykedek, hogy nem jutott eszükbe kiszúrni a közelben parkoló járművek kerekét, annyira csak nem ráérősek...


all the same.

mind álarcot viselünk
Nikolai Travnikov
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you 4f79b67d6d74c43cf78077031995e2fa10138a61
My patience is waning,
Is this entertaining?
Tod & Tiger - We are here for you Af799c558ac29205999aaba583a242fa
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
oh shit.
★ családi állapot ★ :
whatever we are
at the moment
★ lakhely ★ :
bármi ami nem Brooklyn
★ :
It's alright, it's okay, it's alright, it's okay
You're not a demon, there's a reason
You're behaving that way
Tod & Tiger - We are here for you 5018d40e7109f7dfe6f72a802f7a6755ba927df0
★ foglalkozás ★ :
drogcsempész
★ play by ★ :
Richard Harmon
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
I got this feeling, yeah, you know
Where I'm losing all control
Tod & Tiger - We are here for you 1ff66946eff1636fd0ec0d85312efca46a5b26d3
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyVas. Ápr. 23, 2023 8:05 pm

Tod & Tiger
If I have seen further, it is by standing on the shoulders of giants.
Nekem nem érdekem feltúrnom a szobáját és alapesetben pont leszarnám, hogy mit rejteget. Le is szartam a titkait, mindannyiunknak vannak, de amíg bízhatunk egymásban és egy a célunk: túlélni, addig nem is számít a múlt. Ha Sáinz vagy Tod egyszer úgy döntene, hogy rám hányja az összes titkát, feltehetőleg nagy odaadással figyelnék és tanúsítanék jó hallgatóságot, de én sosem fogom kiverni belőlük. Az, hogy kezeim közé került egy papír és történetesen én meg is nézem, hogy mi áll rajta, egy kicsit más történet. De hát mikor tudjam meg, hogy valamit nem kellene elolvasnom, amíg el nem olvasom? Arról nem is beszélve, hogy ha egyetlen egy lehetőségem van megismerni Todot, az pedig itt van a kezemben, hülye lennék nem rávetődni az információkra. Csak mert számít, azt mondom, mindegy ki ő, de valójában nagyon is érdekel. Mert a társam, bassza meg.
Fél szemmel nézem őt és figyelem a reakcióit, szinte olvasom a mozdulataiból. Abból, hogy az érdekli, hol találtam meg őket arra következtetek, hogy nincs eltűnt példány, ami mindenképpen jó. A válaszomra adott válasza viszont ezt a megnyugvást megcsavarja és egy pillanat alatt érzek a vállaimon több száz kilót.
- Fasza, szóval látták… - húzom szám sarkát és egy sóhaj keretén belül nézek a szoba irányába, miközben lefordítom hangosan Tod szavait. Csak abban bízok, hogy nem volt annyi sütnivalójuk, hogy le is fotózták a lapokat, bár nem tudom, ez most így tényleg gáz Todra nézve, ha meg neki gáz, akkor nekünk is. Mi így működünk.
Nem kérdőjelezem meg, hogy azok a papírok Todnak felbecsülhetetlen értéket képviselnek és bár a szövegértés sosem volt az erősségem, pláne nem a hivatalos nyelvezetben, de azt azért én is vágom, hogy a családjáról van szó. Eddig egy büdös szót sem hallottam Todtól a családjáról, annyit vágott hozzánk kezdetekben, hogy árvaházban nőtt fel, én meg tudtam, hogy ez mit jelent, szóval, ha akartam volna se tudtam volna kérdést feltenni.
Mintha az irodalomtanárom baszogatna felelés közben - utáltam a ribancot -, sóhajtva nézek újfent rá, mikor ki akarja szedni belőlem, hogy mit olvastam.
- Most komolyan itt és most akarod ezt megbeszélni? - tárom szét karjaimat idegesen, mert látom, hogy Sáinz is mozgolódik. Le kellene lépnünk innen minél előbb, de érzem, hogy Tod pattanásig feszül és felfogom, hogy ő fog péppé verni, ha nem nyögök valamit, de gyorsan, mielőtt a mexikóiak ideérnek.
- Mit tudom én, valami félvér csajról volt szó, meg egy nőről a másik lapon, gondolom vér szerinti kapcsolat fűz téged hozzájuk, de tudod, hogy nem tudok oroszul. - Abigail. Vagy valami ilyesmi neve volt, amit viszont nem akarok itt hangosan kimondani, mert ki tudja még ki hallgatózik, a falak is vékonyak, szóval aki még nem tudja, az ne is tőlem tudja meg.
- Nézd, nekem pont totál mindegy, hogy kik ők, ha kell a segítségünk, itt vagyunk, ha meg azt mondod, kussoljunk, akkor kussolunk, ne feszülj már be. Inkább fogd mi kell és lépjünk le! - Már én is sürgetem, mert Sáinz is eltűnt közben és nem tudom mi a fasz van vele. Ha beszélgetni akar, máshol is megteheti.
Nem tudom, mit akar, ha megfog még pár dolgot akkor tegye, én előhúzom a fegyveremet és az ajtóhoz simulva óvatosan kilesek. Egy pillanatra meghűl a vérem, hogy nem látom sehol Sáinzot, de aztán jönnek kibújok és észreveszem, hogy a folyosó ablakon pásztázza az utat. Elhatározom, hogy rákérdezek, hogy mi van, de épp ezekben a percekben hasít bele a csendbe egy erőteljes, fülfájdító gumicsikorgás.
- Húzzunk innen! - kiált fel Sáinz az ablaktól elugorva, én meg Todra tekintve ugrok meg a menekülési útvonalakat vizsgálva. Lift kizárt, azt ellenőrizni fogják, egy lépcső van, amin ők jönnek bizonyára felfelé, szóval…
- Arra! - mutat Sáinz a tűzlépcsők felé, amit gondolom addig térképezett fel, amíg mi romantikus beszélgetést folytattunk odabent.
- 619 szó // best team -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Nikolai Travnikov imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptySzomb. Ápr. 22, 2023 2:29 pm
Tiger & Tod
beginnings and ends, all in a mess
A legkissebb gondom a rumli, az majd vagy megoldja magát, vagy megunok várni rá és kidobok mindent, mert az még mindig egyszerűbb, mint feltakarítani lenne. A szükséges cuccok sorra visszakerülnének, ahelyett, hogy tényleg mindent, de mindent a helyére kellene tennem. Az viszont most sokkal fontosabb, hogy mi van azokkal a dolgokkal amik kevésbé pótolhatóak, vagy mondjuk kényes információkat tartalmaznak. Főleg az utóbbi miatt pattan el az agyam, és mondom azt, hogy megvan minden ami fontos, pedig egy dolog nagyon is hiányzik. A többi most nem számít, azért sem érdekel, hogy eltörök valamit, Sáinznak is intem, hogy minden rendben amikor beles a csörömpölésre - már ami rendben lehet az rendben van - a többi viszont pont akkora káoszban hever a lábaim alatt, mint a lakásból maradt romhalmaz. Nem helyrehozhatatlan, persze, de legalább annyi munkával fog járni.
Tiger lesz végül az aki rátalál, normál helyzetben ráordítanék amiért a dolgaim közé nyúlt, de most mégsem teszem, most mégis az az első, hogy megnézzem megvan-e mind, akkor is, ha ez inkább csak számomra okoz némi megnyugvást. Utána viszont szembesülnöm kell a következő problémás résszel. Mit tudott meg Tiger belőlük? Mert az addig rendben vagy, hogy a cirill betűk túlnyomó többsége neki kínai is lehetne, de nem csak azok voltak rajta, és ahhoz képest amit eddig tudott rólam meg a múltamról, az a pár angol szó is rengeteg információ. Több, mint egy évtizeden át titokban őriztem a múltam darabkáit, ezért is vág most ennyire mellbe annak a lehetősége, hogy mégis kiszivárgott valami. És ha valami kiszivárog, akkor könnyedén a nyakamba omolhat az egész elbaszott gát. Az ilyen árvizek mindig egyetlen repedéssel kezdődnek.
- Az gáz. - Csak ennyit mondok, mert a szoba másik felében kellett volna lenniük, odáig pedig biztosan nem maguktól jutottak. Az, hogy megvan mind, elenyésző tény, könnyű látni, hogy fontos iratok, szóval ha valaki baszakodni akar ahhoz elég egy pár gyors kép. Annyi lakás közül pont ezt kellett feltúrniuk? Tudtam, hogy kényes információk vannak a tulajdonomban, de miután megtudtam, nem tehettem úgy, mintha nem léteznének. Ha valaki felásná őket, jobb, ha én leszek az első, mert ahogyan meg tudom tenni én, meg tudná tenni bárki más aki baszakodni akarna, akár fele annyi energiával is. Az ilyenre pedig jobban szeretek felkészülni, mint csak hátradőlve várni és remélni, hogy nem történik be a legrosszabb. Ez pont az az iparág, hol Murphy törvénye élesen él: ami elcsesződhet, az el is fog, a kérdés mindig csak az, hogy mikor. Sosem lehetsz elég óvatos, és hiába alszol fegyverrel, mindig az nyer, aki először talál be. És gyakran egyetlen találat bőségesen elég.
Tudom, hogy úgy nézek rá, mint a képes lenne megölni, de a kezemben tartott papírokért képes is lennék ölni, mert inkább én öljek, minthogy engem öljenek meg. Ő pedig beleolvasott. Ez kurvára nem segít a hangulatomon, akkor sem, ha én is megtettem volna, akkor sem, ha bármelyikünk megtette volna.
- Mennyit? - Mit tud? Hideg a hangom még mindig, de tudnom kell, mi az amit tud, főleg a továbbiakhoz. Fogalmam sincs, mennyit kell megosztanom velük, de az biztos, hogy annál többet nem fogok, mint feltétlenül muszáj. Kicsit szorosabban tartom a lapokat, mint kellene, az ujjaim elfehérednek az erőtől, de még nem esek neki. Még nem fogok, előbb beszéljen. És ha beszélt… talán fogok én is. Mert a kezemben tartott papírok az a szar, amibe ha beletúrnak, könnyen túlnőhet rajtam. Ennek pedig határozottan köze lehet ahhoz, hogy miért hívtam fel. Ennyi idő után nem fogok egy ilyen hiba miatt megdögleni, sem pedig elgyengülni. Fogalmam sincs ki tört be meg miért, de akárki is az, nem baszakodhat csak úgy velem.


all the same.

mind álarcot viselünk
Nikolai Travnikov
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you 4f79b67d6d74c43cf78077031995e2fa10138a61
My patience is waning,
Is this entertaining?
Tod & Tiger - We are here for you Af799c558ac29205999aaba583a242fa
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
oh shit.
★ családi állapot ★ :
whatever we are
at the moment
★ lakhely ★ :
bármi ami nem Brooklyn
★ :
It's alright, it's okay, it's alright, it's okay
You're not a demon, there's a reason
You're behaving that way
Tod & Tiger - We are here for you 5018d40e7109f7dfe6f72a802f7a6755ba927df0
★ foglalkozás ★ :
drogcsempész
★ play by ★ :
Richard Harmon
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
I got this feeling, yeah, you know
Where I'm losing all control
Tod & Tiger - We are here for you 1ff66946eff1636fd0ec0d85312efca46a5b26d3
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyPént. Ápr. 21, 2023 9:40 pm

Tod & Tiger
If I have seen further, it is by standing on the shoulders of giants.
A sok lakás tök jó arra, hogy ne egy helyen szórjuk szét az értékes cuccainkat, viszont egyúttal hátrány is tud lenni, elvégre több helyet kell védeni egyszerre. A figyelmünk megosztása jelenti a legnagyobb veszélyünket. Nem tudom egyszerre több helyen lenni, pedig az életünk megkívánná. Sokáig azt hittem, hogy holmikra vigyázni marhanehéz, azóta már embereknek kell biztonságot teremtenem és istenemre mondom, na az még kegyetlenebb feladat, de hát nincs mit tenni. Nem lehet hibázni.
Nyilván nem azért hívott minket Tod, hogy elfogyasszunk a kupi közepén egy csésze barackos ízesítésű teát, úgyhogy feleslegesen nem akarom basztatni, ellenben a cselekedetei szembe mennek a szavaival és ez a kettősség mindig azt jelenti, hogy szarban vagyunk. Vagy mi, vagy csak ő, ezt még nem tudom eldönteni én sem, de ha azt akarja, hogy csak legyünk itt vele és védelmezzük, akkor itt vagyunk.
Próbálom hasznossá tenni magam és ha már Tod a nappaliját ássa fel, akkor én a szobájában kezdek szétnézni. Ha nem hagytak üzenetet, akkor az azt jelenti, hogy vagy mindjárt fejbe lövik kint Sáinzot, vagy olyan célból törtek be ide, ami nagyon konkrétan megfogalmazott volt és nem csak a már amúgy is szar közérzetünket akarták még rosszabbá tenni.
Még Sáinz is betolja a fejét pár másodpercre, mikor csörömpölések zaja hallatszódik Todtól, elég extrém a helyzet, de ha gáz van szól, mint ahogy eddig is, ha meg csak ő is pont olyan piruletteket nyom, mint én a plüssállata miatt, akkor kvázi kvittek vagyunk. Ki a franc fog itt összepakolni? Lehet két hétig ez a lakás így fog állni, de megértem, mert én is hagynám a picsába és inkább a másik lakásomba költöznék át addig amíg isten rendet rak.
A forgatókönyvnek megfelelően aztán én találok valamit és annyira bele nem illik a szoba baromságai közé a maga hivatalosnak tűnő megjelenésével, hogy felveszem a földről és hülye lennék nem belemerülni. Mert mi ilyenek vagyunk, ha találunk valamit, információt szerezhetünk, akkor nem fogjuk eljátszani a szent embert, aki természetesen marhára tiszteletben tartja a másik privát szféráját. Dehogy tartjuk mi tiszteletben, nincs is magánéletünk, hiába próbáljuk elhitetni, hogy mégis van. Ha civilként is tevékenykedünk, akkor is szükségünk van egymásra, hogy megvédjük a közegünket, úgyhogy ennyit erről.
Nem számítok én semmi jóra sem, mikor hasához vágom a papírokat, de az azért sokat elárul, hogy Tod viselkedése száznyolcvan fordulatot tesz. Hátrébb állok, igazság szerint Sáinzot akarom megnézni, hogy él-e még, de Tod úgy roskad magába, hogy nem tudom mindkét szememet levenni róla. Nem tudom, mi miatt, de szerintem valami olyasvalami dologról van szó a papíron, ami nem volt mindig az életének részese. Túl gondosan lapozgatja, túlságosan erősen kötődik hozzájuk. Túl fontosak azok neki. De nem komplikálom túl, csak nézem őt, mert tudom, hogy ezek most kemény pillanatok.
- Szekrényed mellett a földre dobva. Félig becsúsztak alá - felelem és ezúttal kipillantok a félig nyitott ajtón. Látom Sáinz fejét mozgolódni.
Érzem, hogy megfagy a levegő, érzékelem Todban a ridegséget, azt a fajta tökéletesen üres mozdulatlanságot és hullaszagot, amit egy gyilkos áraszt magából mielőtt ölni készülne. Nem gyanítom, hogy meg akarna ölni, de magát az érzést ismerem. Szinte távozik a lélek az emberből, mert ha engedné az érzéseit kavarogni magában, akkor egyszerűen megőrülne.
- Igen, beleolvastam. - Tudom, hogy így értette a kérdését, ne szarozzunk már.
- Megnéztem mit tartok a kezemben, számlákat vagy playboyújságlapokat nyilván nem vágtam volna hozzád. - Nem fogok kamuzni, pláne úgy nem, hogy a tetteim magában rejtik az igazságot, én pedig inkább vállalom, hogy most péppé verjük egymást, mintsem hogy ezt a titkot magunk előtt görgetve hónapokkal később fény derüljön valami sokkal rosszabbra és akkor újra feltehetnénk a kérdést, hogy hova temessenek kettőnket.
- 587 szó // best team -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Nikolai Travnikov imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyPént. Ápr. 21, 2023 9:01 pm
Tiger & Tod
beginnings and ends, all in a mess
Máskor kevésbé húznám fel magam azon, hogy szétvertek mindent, végülis a dolgaim jelentős részét én magam szoktam kidobni párhavonta, a többi csekély maradék viszont… na igen, esélyesen azért jöttek. Most meg minden itt hever elcseszetten a padlón. Vagyis majdnem minden… és minél később találom meg, annál dühösebb leszek, a saját esélyeimet csökkentve arra, hogy meglegyen. Ha egyáltalán itt van még…
Érzem magammon Tiger tekintetét, de most éppen kurvára nem vagyok beszédes kedvemben. Nyilván okkal is hívtam őket, mert ez most egy kicsit több, mint egy egyszerű lakásfeltúrás. Ez most nem csak teljesen rólam szól, és igazából ezt sem akartam közölni sem velük sem senki mással, ahogyan az életem többi részét is hét lakat meg láncok alatt őriztem. Most mégis kiszabadulhatott egy darabkája. Egy egészen friss, kérdéses, mondhatni kényes részlete, amiről Tiger kérdez, én meg csak dühödt hallgatással felelek, ahogyan elhajítom az egyik kezembe kerülő… párnát? Plüsst? Csak annyit fog fel az agyam belőle, hogy puha volt. Nem azért hívtam, hogy segítsen keresni, jó kérdés akkor miért, de hogy nem most fogom kibökni azt is levághatja nagyon gyorsan, sőt, talán már a kérdés előtt is sejthette, hogy ha eddig nem mondtam el akkor nem most fogom amiért rákérdezett. Meg egyáltalán, hogyan mondanám? Már ha akarnám. Nem akarom, de nem tudom mennyi választásom fog maradni, ha romlik a helyzet. És ezt nem azért mert pesszimista lennék, egyszerűen realista - ebben az életben amit el lehet cseszni nekünk azt el is cseszik, ha van egyetlen kilógó láncszem, egyetlen hiba, arra vadásznak, és azt fogják kihasználni. Én pedig ezért sem szeretek magamról beszélni, akkor sem, ha már több, mint tíz éve ismerem őket. Ezért sem meg azért sem mert hát pont elég szar volt az életem ez az egész előtt is, mit mesélnék róla?
Hallom ahogyan a szobán felé indul, de nem szólok rá, most van nagyobb gondom is annál, hogy a lakásomban vizslat, plusz, még észrevehet valamit amin én nem tettem. A keresésem viszont közben egyre hangosabb odakint, ahogy ő elhalkul, nálam egy váza törik majd egy tányérra lépek a konyhában, de ezek most pont nem érdekelnek, ahogyan a fiókok ömlesztett tartalmába túrok. Nincs meg. Sehol sincsenek azok a kibaszott papírok, én meg már lassan a hajamat tépném, vagy mégjobb… valaki másét. Ekkor szólít meg Tiger.
Hirtelen mozdulattal fordulok felé, nem kell kérdeznem, ott van a tekintetemben hogy mi a fasz van és ajánlom fontos legyen. De fontos is, ahogy hozzám nyomja a papírokat egyenesen lefagyok. Bingó, jackpot, pont ezt kerestem, mégis fehéredek egy árnyalatot, ahogyan kiveszem a kezéből. A dühömhöz képes egészen finoman, de az összetűrt papírlapok őszi levelekként rezegnek az ujjaim közt. Már szakadtak itt-ott, látszik, hogy van amelyik régi, az alsók viszont valamivel frissebbek. Kicsit erőtlenül dőlök a pultnak, ahogyan felnyitom. Nem tudom mennyit olvasott és meddig jutott, de amíg ezen gondolok… mielőtt még erre kérdeznék rá, sorra végiglapozom az iratokat. A mozdulatsor közben a tüdőmben reked a levegő, hagy hallhatóan szusszanjak fel amikor az utolsóhoz érek. Megvan. Megvan mind. De ez nem jelenti azt, hogy nem látta más is. - Hol voltak? - Száraz a hangom, mert kiszárad a szám. A következő kérdést nem teszem fel, de ott a feszült, mozdulatlan csendben - megnézte őket? - Mikor találtad meg? - Már nem kiabálok. Már nem ordítok, és ez igazából sokkal rosszabbat jelent, mintha megtenném.


all the same.

Tiger Kareem Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nikolai Travnikov
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you 4f79b67d6d74c43cf78077031995e2fa10138a61
My patience is waning,
Is this entertaining?
Tod & Tiger - We are here for you Af799c558ac29205999aaba583a242fa
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
oh shit.
★ családi állapot ★ :
whatever we are
at the moment
★ lakhely ★ :
bármi ami nem Brooklyn
★ :
It's alright, it's okay, it's alright, it's okay
You're not a demon, there's a reason
You're behaving that way
Tod & Tiger - We are here for you 5018d40e7109f7dfe6f72a802f7a6755ba927df0
★ foglalkozás ★ :
drogcsempész
★ play by ★ :
Richard Harmon
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
I got this feeling, yeah, you know
Where I'm losing all control
Tod & Tiger - We are here for you 1ff66946eff1636fd0ec0d85312efca46a5b26d3
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyPént. Ápr. 21, 2023 7:53 pm

Tod & Tiger
If I have seen further, it is by standing on the shoulders of giants.
Megtanulok néhány orosz káromkodást, bár helyesebb megfogalmazás az, hogy csak gyakorlom őket, elvégre mindhármunk felsőfokon alkalmazza már az orosz, spanyol és arab trágár kifejezések egyvelegét. Elég kaotikus hallani Todot a telefonban, még kaotikusabb belegondolni, hogy mi a fasz lehet vele, mert ha ő így kifakad, akkor az tényleg nem piskóta. Sainznak a szokása minden baromságért riasztani minket, de úgy vagyok vele, hogy inkább jövünk és lecsekkoljuk a helyzetet, mintsem, hogy az utolsó pillanatban szóljon, amikor már ha fejre állunk se tudnánk segíteni rajta. Tod sokkal kevesebbszer kezdeményez ilyen hívást, ez pedig egyet jelnet: Tövig kell nyomni a kibaszott gázt.
A halomkupac kísértetiesen hasonlít arra a látványra, amit én tapasztaltam meg pár éve Kolumbiából hazaérve, elsőre pont ezért a zsarukra terelődik a gyanúm. Tod szerint minden megvan, de tekintetem a szavai után is rajta ragad, mert valami nem okés. Már azon túl, hogy rendesen körbe motozták a lakását és ez önmagából is idegtépő. Ha minden megvan, mi a faszt keres így?
Sainzon kiküldjük őrködni, én meg bentebb megyek amennyire lehet. Nekieshetnék a cuccainak, hogy túrjam őket, de azt se tudom, mire kell vadásznom, így meg nem célom átforgatni minden pólóját a másik oldalára.
- Mi nincs meg? - lépek hármat arrébb jó nehezen. Nem fogom segíteni neki, amíg nem mondja el mit keressek, de lehet ennek inkább örül is. Utálja, ha a cuccai között turkálunk, ezt megtanultam akkor, mikor kivettem a táskájából a cigit. Falhoz lettem vágva rendesen. - Hallod, mi a fasz tűnt el? - kezdek én is idegesebb lenni, amiért ennyire ráfókuszál arra a valamire, de ismerem már annyira, hogy tudjam, nem fog válaszolni. Akkor nyalka ki magát, nem érdekel...
Inkább leszarom ezt a hülyét és én is elindulok a szobájába, hogy ott nézzek körül, elsősorban a falakat nézem át, meg az olyan helyeket, ahol valamilyen üzenetet hagyhattak nekünk. Ha nem a zsaruk voltak, akkor biztos van valami jele annak, hogy itt jár fél Mexikó, mert szeretik magukat dicsérni, hogy voltak annyira faszagyerekek, hogy betörtek egy üres lakásba.
Feltehetőleg megkérdezném tőle más esetben, hogy miért van neki ennyi fém figurája. Nyúlnék le az egyikért, amit meglátok az ágya mellett, de majdnem hátraszaltózok egyet a lábam alá került plusszállat miatt. Ez az ember nagyon para. Most már tényleg az.
Ez a majdnem szaltó mozdulat tökéletesen elérte azt, hogy kiforduljak eredeti irányomból és ruhásszekrényt találjam szembe magammal. Próbálok valamilyen rendet rakni, már ha annak számít az, hogy a plüssöket egyik sarokba, a ruhákat meg a másik sarokba dobom, miközben néhány részben szakadt papírlapot veszek észre kikandikálni a nadrág alól. Most jön az a rész, hogy a gyerek szép csendben eljátszik a szobában és ez fixen annyit jelent, hogy valami rosszban sántikál. Na én nekem még fogalmam sincs, hogy amit teszek, az meghaladja a jócselekedetek határát, azt viszont érzem, hogy találtam valamit, aki bizonyára kelhet Todnak. Már csak azért is, mert itt a neve.
Hülye lennék, ha nem olvasnék bele, de komolyan. Mondjuk annyira nem vágom miről van szó, mert jó része cirill betűkkel van. Pörgetem a betűket amennyire csak tudom, mert minél több sort fésülök át, annál jobban biztos vagyok benne, hogy roppant személyes iratról van szó. Meg hogy lehet odakint ezt keresi a hülyéje.
Első két oldalt nyálazom át, aztán azt mondom, hogy nem érdekel tovább, mert ennyire már nem akarok belekotnyeleskedni az életébe, másrészt meg hallom, hogy Tod egyre feszültebb, szóval nem feszítem a húrt az idegrendszerében. Félbehajtom a papírokat (ahogy voltak) és megindulok velük a másik szobába Todhoz. Igazság szerint nem tudom, mit gondoljak. Eddig sem tudtam róla semmit. Most már többet tudok, de csak még inkább azt érzem, hogy halvány fingom sincs, ki lehet ő. Ez azért elég para, ha azt vesszük, hogy lassan 10 éve ismerjük egymást.
- Hé! - intek a hangommal, hogy nézzen fel a cuccairól, majd amint felegyenesedik, hasához nyomom a papírokat. - Nem ez kell?
- 633 szó // best team -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Nikolai Travnikov imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyPént. Ápr. 21, 2023 6:31 pm
Tiger & Tod
beginnings and ends, all in a mess
A lakáshoz érve még semmi sem gyanús, csak az ajtó előtt fagyok le egyetlen pillanat töredékére, amikor észreveszem, hogy az magától nyílna ki. Azonnal körbepillantok, miközben a fegyveremért nyúlok, de nem úgy tűnt, hogy bárki is lenne idekint. Odabent viszont már teljesen más eset lehet. A lábammal lököm be az ajtót, és már ebben a pillanatban elém tárul a lakás viharvert állapota. Minden tárgyam szanaszét hever a padlón, szekrények és polcok tartalma teljes káoszban ömölve a földre, de még a nagyobb, mozgatható bútordarabok is elhúzva vagy éppen összetörve. Akárki is járt itt, nem végzett félmunkát. Azt meg csak remélem hogy nincs már itt senki - vagy ha mégis, azonnal ki tudnám csinálni, akkor is, ha nem feltétlen lenne ez az okos döntés, mert már ebben a pillanatban eldurran a fejemben valami. Előbb viszont muszáj körbenéznem, hogy egyedül vagyok-e, az ablakokat óvatos távolságból kerülve ahol lehet. A lakás viszont pont olyan kihalt aminek tűnik, mint egy atomkatasztrófa után hátrahagyott rom, csak kevesebb omladozó vakolattal. A nappaliba visszaérve nyúlok a telefonomért, már remegő kézzel, mert sehol egy nyamvadt mexikói vagy rendőr akin elverhettem volna a haragom. Bár az előbbin valamivel valószínűbb, mint az utóbbin, mégis, a gondolataimat ellepi a vörös köd, de fel kell hívnom valakit. Három másodperc. Három teljes másodperc amíg felveszi Tiger a rohadt telefont, és amint meghallom a hangját beszélni kezdek. Hogy mit az egészen ködössé vál ahogyan pörögnek a szavaim, minden sokadik egyszerűen csak káromkodás, miközben őrült módjára kezdek kutakodni a saját lakásomban. Akad egy pár dolog amit nem kellett volna megtalálniuk, most eggyel több is, mint máskor. És pont most borítják fel az egész lakást basszákmeg. És persze, kurvára nincsenek ott azok az iratok és feljegyzések ahol hagytam őket, mert semmi ami mozdítható nincs a helyén. Hogy szitává lőnének-e a következő percek egyikében vagy sem ha mindhárman begyűlünk a lakásomba, az rohadt jó kérdés, de ugyanúgy a többi is. Kik voltak? Zsaruk vagy mexikóiak, a betört ajtóból még bármelyik lehet, és a romhalmazból is amit maguk után hagytak.
Minden szónál heves mozdulatok hallhat Tiger a telefon túloldaláról is, de meg kell néznem, hogy valami hiányzik-e, és konkrétan az hiányzik-e. Amire az első kopogást meghallom, a lakás nagy részét már átvizsgáltam. A testem belefeszül a koppanásba és az azt követő szünetre, ugrásra készen várva a következőt, hogy tényleg ők azok vagy sem. És ők lesznek, úgyhogy némiképp enyhül a lövésre kész tartásom, de a gyilkos tűz a szemeimben még mindig ott táncol, ahogyan folytatom amit eddig is csináltam. Nem sokat mondhatok nekik, amit nem látnak maguktól is, csak Tiger kérdésére tudok odadobni valamit. Egy tömör választ, amiből kurtasága ellenére is erősen érződik, hogy elpattant valami bennem ismét már a gondolattól is.
- Megvan minden. - És mégis fanatikus kutatásba kezdek ismét, pontosabban folytatom amit már a telefonból is hallott. Mert megvan minden, legalábbis azt hiszem, találkoztam már mindennel kivéve egy bizonyos iratcsomóval, amiért most képes lennék letépni a falakat is ha kell. Egyértelműen látszik, hogy valami mégiscsak nincs rendben, már a felkúrt lakáson kívül is, de egyelőre nem akarom az orrára kötni, hogy mi. Nem akartam, hogy bárki is megtudja, de most… fogalmam sincs, hogy ki tudhatta még meg. Meg mit tudhatott meg még azon kívül is. Azt meg csak remélem, hogy nem találta meg amit keresett, már ha keresett és nem egy üzenet volt. Akármi is volt, hatásosan ütött, mert még mindig őrült módjára túrom fel a lakás maradványait. Már háromszor megnéztem ahol hagytam, és legalább egyszer nagyjából mindenhol máshol, de nem láttam. Hol a fenébe van? Tiger is kap egy pár gyilkos pillantást, de ezt most kivételesen nem személyes, egyszerűen csak az útjába esik. - Mozdulj. - A figyelmeztetés benne az, hogy ha nem teszi akkor én fogom félretenni, hogy arra keressem tovább ahol eddig állt. Közben Sáinz kimegy őrködni, de azt már alig észlelem, reflexből jön, hogy valaki felveszi ezt a szerepet is. – Nem láttam. – Látnom kellett volna ha hagynak, de igazából láthatja rajtam, hogy most nagyon máson van a figyelmem.


all the same.

Tiger Kareem Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nikolai Travnikov
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you 4f79b67d6d74c43cf78077031995e2fa10138a61
My patience is waning,
Is this entertaining?
Tod & Tiger - We are here for you Af799c558ac29205999aaba583a242fa
★ kor ★ :
34
★ elõtörténet ★ :
oh shit.
★ családi állapot ★ :
whatever we are
at the moment
★ lakhely ★ :
bármi ami nem Brooklyn
★ :
It's alright, it's okay, it's alright, it's okay
You're not a demon, there's a reason
You're behaving that way
Tod & Tiger - We are here for you 5018d40e7109f7dfe6f72a802f7a6755ba927df0
★ foglalkozás ★ :
drogcsempész
★ play by ★ :
Richard Harmon
★ hozzászólások száma ★ :
21
★ :
I got this feeling, yeah, you know
Where I'm losing all control
Tod & Tiger - We are here for you 1ff66946eff1636fd0ec0d85312efca46a5b26d3
TémanyitásTod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you EmptyCsüt. Ápr. 20, 2023 12:27 pm

Tod & Tiger
If I have seen further, it is by standing on the shoulders of giants.
- Balra.
Megy egyenesen előre pattogva az ülésben.
- Mondom balra bazdmeg! - üvöltök rá Sáinzra a kereszteződés közepén, mire egy nevető „jah” után úgy megforgatja az autót, hogy driftelve kanyarodunk be az utcába. Talán a beütött neki az arab kaja, amit apám éttermében falt be közel fél órája olyan vehemensen, hogy én is csak pislogtam.
Hozzám tartunk, kitesz a lakásom előtt, aztán hajt tovább. Közben nem tudok elmenni amellett az információ mellett, hogy ez a kocsi Garrido autója volt egykor és ezt lopta el egyszer egy csaj Sáinztól. Érthetetlen módon elvitte az autót egy körre, aztán rárontottunk és bevittük a főnökhöz.
- Mi lett amúgy azzal a csajjal, aki ellopta ezt a járgányt? - nézek rá, de csak vállat von.
- Halvány lila gőzöm sincs, tesó. Gondolom kifaggatták, de azóta én nem láttam. - Hatalmas szemeit az épületekre szegezi, kezesi azt a lakást, ahol én lakok, mert mindig összekeveri mással.
- Hát én sem. - És ha senki sem tud róla semmit, akkor valószínűleg meg is van, mi lett vele, de nem ragozom túl a válaszomat, mert három másodperce már zenél a telefonom, mert Tod hív.
- Na helló! -  szólalok bele, majd kinyomom a hangos Maluma zenét, hogy jobban halljam az ember. Hosszas csend áll be az autóba, ami azt jelenti, hogy Tod sokat beszél, ez meg azt jelenti, hogy valami gáz van. A hangja erősen nyugtalan, hallom, hogy mozgolódik, csinál valamit, gondolom kotorászik, de próbálom kiszűri a fontos az egyetlen fontos információt. Hova menjünk?
- West Harlem - intek Sáinznak, aki bár nem hallja a beszélgetést, a szituáció és a helyszín kettősségéből tökéletesen megérti, hogy Todhoz megyünk, mégpedig azonnal, úgyhogy tapossa is a gázt, a kerekek is kipörögnek.
- Jó, egy tizenöt perc kb. - Azzal leteszem a telefont és mivel Sáinz már a képemben van, ezért azelőtt kezdek el pofázni, hogy innék egy korty vizet.
- Tod lakását feltúrták. De úgy kurvára.  
- És biztos, hogy egyedül van?  - Nekem is ez volt az első gondolatom, ami eszembe jutott. Tod észreveszi, hogy betörtek hozzá, odahív minket, aztán mivel egy lakásba zsúfolnak minket szépen szitává lő ötször annyi mexikói. De hát mit tudunk tenni, nem baszhatunk Todra.
- Remélem - suttogom, vagy inkább imádkozva sóhajtom, franc se tudja.

Még az autóban menet közben magamra díjaztam a kocsiba rejtett fegyvert, hogy mikor megállunk, Sáinz is magához vegye az övét és egyből meginduljunk az emeletre Todhoz. Semmi különlegeset nem tapasztalunk a lépcsőházban, pedig körültekintően megyünk, Sáinz még a kezét is a fegyverére teszi. Kettőt kopogok, egymás között nagy szünettel, amelyből tudhatja, hogy mi vagyunk, majd benyitok. Az ajtót is alig tudom kitárni a kupitól.
- Hu, baszki! - nézek a halmokban álló tárgyakra, majd nézem az ablakokat meg a bútorokat. Azok alapján, hogy nincsenek betörve az ablakok és a bútörök egy része ép maradt arra gyanakszom, hogy valamit kerestek is és nem csak jelezni akartak.
- Gondolom ezek nem a zsaruk voltak - mondom Todra pillantva.
- Nekik engedély kell házkutatásra és nem így hagyják a lakást.
- Az én lakásom pont így nézett ki miután visszajöttünk Kolumbiából és azt biztos a zsaruk csinálták - cáfolok rá Sáinzra, de ezt túl is tárgyaltuk, inkább újra Todra nézek.
- Eltűnt valami? - Mármint lényeges. Nyilván csak a lényeges dolgok érdekelnek és kivételesen az most nem a pénz. Úgy látom, ő fizikailag jól van, szóval…
- Szerintem valaki őrködjen kint - hangzik Sáinz szájából, ő hozta fel, ez annyit jelent, hogy magára is vállalta. Ezt ennyi év rutin után ő is tudja, az már csak megerősítés neki, hogy az ajtó felé bökök fejemmel, hogy akkor mehet is. - Oké, vágom. - Kifelé még elmorzsol néhány káromkodást, én meg beljebb megyek a kuplerájban.
- Nem hagytak üzenetet?
- 615 szó // best team -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Nikolai Travnikov imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
350
★ :
Tod & Tiger - We are here for you Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: Tod & Tiger - We are here for you
Tod & Tiger - We are here for you Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Tod & Tiger - We are here for you
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tiger & Ezra
» Tiger Kareem-Abbar
» Flashbacks - Diane & Tiger
» Zain & Tiger - new position
» Car exchange | Rafe & Tiger

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: