New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 99 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:56-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 19:14-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 19:11-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 18:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:33-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 17:53-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 17:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Rafe × JJ - need a favor
TémanyitásRe: Rafe × JJ - need a favor
Rafe × JJ - need a favor EmptySzer. Május 01 2024, 20:59

     Rafe × Jay
need a favor

Kurvára bassza a csőröm, ahogy telnek a másodpercek, viszont nem történik semmi. Minden tétlenséggel töltött pillanat közelebb hozza hozzám Rodney-t és a többi faszkalapot, akik múltkor világosan a tudtomra adták, mi fog történni, ha nem törlesztem az adósságomat. Én pedig természetesen nem törlesztettem, mivel a nem létező megtakarításaim a legalapvetőbb kiadásokat is szűkösen fedezik. Ha nagyon megerőltettem volna magam, akkor talán egy részét sikerült volna összeszednem a pénznek, amivel semmit nem értem volna el. Nekik minden kell. És mégis hogy szereztem volna meg a tartozásnak azt a kis töredékét is? Kölcsönökkel.

Rafe ingerültsége rám is hatással van, a már egyébként is pattanásig feszült idegeimen cseppet sem segít. Ő az utolsó sanszom, hogy megpattanjak innen egy időre, úgyhogy próbálom nagyon visszafogni magam, de kezdek attól tartani, hogy addig feszíti a húrt, ameddig nem kéne, és ha túlfeszíti, akkor nem fogom tudni visszafogni magam. Általában véve higgadt vagyok, nem szokott elborulni az agyam, nem is emlékszem, mikor emeltem fel utoljára a hangom valakivel szemben. De ez most nem az a helyzet, amit nyugodtan, a seggemen ülve néznék végig egy kényelmes fotelből. Inkább cselekednék, hogy minél előbb vége legyen. Ehhez pedig szükségem van Rafe-re.

- Csekkold a mobilod, haver. - Megfeszült állkapoccsal meredek rá, mert legalább tíz, de inkább tizenöt olvasatlan üzenet, egy tucat nem fogadott hívás és pár hangüzenet biztosan ott fogja fogadni, ha végre magához tér az előző esti mámorból.

A korábban beígért egy-két óra kurva sok, annyit nem várhatok. Nem véletlen járkálok fel s alá, a szék egyenesen taszít most magától. Ha tudná a részleteket, valószínűleg megpörgetné kicsit az eseményeket. Nem áll szándékomban beavatni a kelleténél többe, nem akarom, hogy más is megüsse a bokáját rajtam kívül, mert ezek a fickók nem viccelnek. Ők nem intézik el egy kiadós veréssel, vagy ha kirángatnak a kocsiból, azt meg elveszik a segged alól. Tovább mennek. Nem érdeklik a határok, mert nem látják azokat. A saját szabályaik szerint játszanak, minden mást leszarnak. Szeretném, ha Rafe megértené, hogy én most viszont meghúzok egy határt az ő és a többiek érdekében. Eddig nem hiszem, hogy volt bármi olyan gebasz, amikor vissza kellett volna tartanom infót előle, de mindig van egy első alkalom mindenre. Amikor végre telefonálni kezd, mélyet sóhajtok, és egészen a telefonhívás végéig képes vagyok a seggemen ülni. A lábaim folyamatosan járnak, feszülten figyelem és próbálom a mimikájából és az adott válaszaiból, kérdéseiből leszűrni, mi hangozhat el a vonal túloldalán, de legalább erre a rövid időre nem koptatom a padlót.

- Fasza. - Gyorsan felpattanok és már indulok is a kijárat felé, mielőtt még viszont túl messzire jutnék, pár lépés után megtorpanok, pont Rafe előtt. - Kösz, értékelném a fuvart - hadarom el gondolkodás nélkül, majd megkerülve őt megyek tovább, sietősre véve a tempót. Az ajtónál várom be, amíg összeszedi magát és többször pillantok felé idegesen, mire végre ő is megindul.


öltözet
zene
helyszín

BEE
mind álarcot viselünk
Jay Harrison
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Rafe × JJ - need a favor E1686e3b2f04e20e85259be2b969d7e44ddb6ccc
Rafe × JJ - need a favor 746799d6e4ef2f7424bb846bb47a72f149e6bbbc
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
leave behind your heart
and cast away
★ családi állapot ★ :
will somebody let me see the light
within the dark trees shadowing?
★ lakhely ★ :
.
★ :
Rafe × JJ - need a favor 073c7e7568118d40be39c8c8936898a48f759f95
★ idézet ★ :
Deep inside me,
I'm fading to black , I'm fading
★ foglalkozás ★ :
"beszerző"
★ play by ★ :
Drew Starkey
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
Rafe × JJ - need a favor B6e542b500f53d78c90cf89c406361dfa9d2ae22
TémanyitásRe: Rafe × JJ - need a favor
Rafe × JJ - need a favor EmptyKedd Ápr. 23 2024, 18:41
Jay abszolút az idegeimen táncol. Eleve nem a legjobbkor állított be üvöltve verni fel az álmomból, hogy szívességeket kérjen, és akkor még folyamatosan pattog, mint aki kicsit túl sokat szippantott fel, és még jön nekem a vicces vagy épp szarkasztikus megjegyzéseivel, meg azzal az aprócska, mellékes kis információval, hogy lehet követik valakik, akik miatt amúgy épp készül a farkát behúzva elmenekülni a városból. Alapvetően nyugodt és összeszedett embernek tartanak, de most szívesen beverném a képét. Ő remélhetőleg kicsit lenyugodna, nekem meg kurvára jól esne. És még azt mondja, álljak be a sor végére. Nem haver, én mindjárt az elejére fogok lépni, aztán nem is lesz itt semmilyen sor.

- Azért tegyél már meg nekem annyi szívességet, hogy ha legközelebb egy egész sereg ellenség liheg a nyakadban, legalább először dobj egy üzenetet, hogy felkészülhessünk, mielőtt ránk törnéd az ajtót, és hoznád ide az egész faszságot magaddal, baszki – ingatom a fejemet. Van itt mindenkinek éppen elég baja, nem beszélve arról, hogy Ashley konkrétan erről az egész szarságról semmit sem tud egyelőre, és kibaszottul örülnék, ha ez így is maradna, mert a kuzinomat már tényleg nem akarom semmibe belekeverni. És nem csak azért, mert még a végén apám személyesen bukkanna fel, hogy saját kezűleg tekerje ki a nyakamat.

Egy ilyen ébresztő után már tényleg nagy szükségem van egy spanglira, hogy egyszerre mulassza el a másnapossággal járó, illetve a Jay okozta stressz miatt fokozódó fejfájást, meg egy kicsit le is nyugtasson. Pláne, hogy JJ folyamatosan pattog, mint kecskeszar a deszkán. Szinte bassza a szememet, ahogy leül, feláll, mászkál, megint leül, de egy pillanatra sem tud igazán egyhelyben maradni. Pedig én aztán hozzá vagyok edződve a hiperaktív emberekhez. Néha azt képzelem, Harry, Peter és Eden mellett már kötélidegeket növesztettem, de azért időnként kiderül, hogy az nem megy ilyen könnyedén. Szerencsére egy-két slukk után tényleg képes vagyok már egészen más stílusban megszólalni. - Oké, vágom. Nem akarsz belekeverni, ezt tisztelem - bólintok egy újabb slukk után. Mondjuk szerintem ettől még tök hülye, hogy nem fogadja el a segítségemet, ha már ekkora bajban van, más élne a lehetőséggel, ha nyílik egy, hogy mentse a seggét, de oké, megértem. Nem kétséges, hogy kurva nagy összegről lehet szót. Elsőre úgy tíz-húsz ezerre tippeltem volna, mert egy-két rugó miatt azért csak nem féltené így az életét. De valami azt súgja, ennél is több pénzről van szó. Talán százezernél is többről. Azt mondjuk elképzelni sem tudom, mire baszhatott el ennyi lóvét, de ha ilyen balfék, lehet jobban is járok, ha nem kezdek neki kölcsönöket adni, hanem csak simán kisegítem egy kocsival, a többit meg majd ő tudja. - Na jó, mindjárt meglátom, mit tehetek. Várj egy kicsit, meg kell keresnem a mobilomat, aztán intézkedem - teszem le a hamutálba a spanglit, majd hátra hagyom a srácot a konyhában, hogy felkutassam a dzsekimet. Mázli, hogy szinte rögtön meg is találom a nappaliban a kanapén, és még a telefonom is benne van.  

- Oké, kösz, Jimmy! - nyomom ki a hívást éppen mire visszatérek Jayhez, de csak megállok az ajtóban, vállamat félig a félfának vetve, és a farmerem zsebébe dugom a mobilomat. - A srácok a műhelyben már intézik, fél óra.. max negyven perc, és meglesz. Tele tankkal, ahogy kérted. El tudsz jutni oda egyedül, vagy elvigyelek? - kérdezem végül.

“A partner in crime is someone who always stands by your side, no matter what.”
to JJ
BEE



"The dance between darkness and light will always remain."


Jay Harrison imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rafe Clyborne
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Rafe × JJ - need a favor B277b5935729ddcd74d894af717e587f5ef1c0ce
Rafe × JJ - need a favor A95c42dc493386df1c90402c9eecbc209d455144
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Rafe × JJ - need a favor Tumblr_pzcf0xjcVU1ua1nbgo1_500
She
doesn't need keys
to drive me crazy.
★ lakhely ★ :
Hamilton Heights, Manhattan
★ :
Rafe × JJ - need a favor E9fbd2dae46461562acb19209993cca1713a8fa1
★ idézet ★ :
Out of suffering have emerged
the strongest souls;
the most massive characters are
seared with scars.
★ foglalkozás ★ :
businessman, sort of
★ play by ★ :
Finn Cole
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Rafe × JJ - need a favor Ac1e936eb7a9abfa68aaeda9ad12d8e8f3d9f32f
TémanyitásRe: Rafe × JJ - need a favor
Rafe × JJ - need a favor EmptySzomb. Márc. 02 2024, 19:17

     Rafe × Jay
need a favor

- Kettő múlt - pontosítom az egyébként tök lényegtelen részletet, de a mai nap minden perc fontos számomra. Érzem, hogy a szarkazmusom és a minden magyarázat nélküli belbukkanásom, a kijelentéseim és a hangulatom nem oldják a kettőnk közötti egyelőre feszült levegőt, sőt, esélyes, hogy csak fel fogom hergelni Rafe-et a továbbiakban, de most semmi energiám nincs jópofizni. Ismer annyira, hogy tudja, nem fogom cukrozni a szart, mert annak semmi értelme.

- Nem tudom, oké? - válaszolok hozzá hasonló ingerültséggel a hangomban. Az, hogy itt elkezd csapkodni, nem fog megváltást hozni. - Remek, akkor állj be a sorba - sziszegem a fogaim között az asztalra csapva és egy mozdulattal tolom ki magam alól a széket. Ennyit arról, hogy nyugodtan üljünk le és beszéljük meg. Idegesen kezdek fel s alá járkálni a helyiségben, hiába tudom, hogy a pánikkeltéssel nem megyek semmire. Feszülten figyelem, ahogy kutakodni kezd Rafe a táskában, de a válasz továbbra sem érkezik tőle, előttem meg pörögnek a másodpercek, és minél tovább húzzuk itt feleslegesen az időt, annál jobban kezd eldurranni az agyam. A fejemet ingatom, amikor látom rágyújtani a spanglira. Sejtem, miféle hatást vár tőle, úgyhogy én is veszek egy mély levegőt és visszaülök az asztalhoz. Nagy erőfeszítés most bármiféle nyugodtságot magamra erőltetni vagy legalább színlelni.

- Egy-két órába? - kérdezek vissza lejjebb tekerve a hangerőt. A semminél több, de egy-két óra alatt rohadt sok minden történhet, amit nem látok előre. Tudom, milyen kapcsolatai vannak és még ő sem tud csettintésre csodát tenni, pedig most nagyon ebben reménykedtem. Összevont szemöldökkel pillantok rá, amikor azt mondja talán tehet “többet” is. Nem egészen értem, mire gondol, amíg nem pontosít. A fejemet csóválom, pénzre nincs szükségem, vagy hát pont arra lenne, de kétlem, hogy elfekvőben lenne fölös százezre plusz a kamat. - Csak egy kocsi kell, Rafe. - Nem arról van szó, hogy nem akarok tartozni neki, de egyszerre csak egy szívességet kérnék. És mindezt magyarázkodás nélkül tenném, amit látszólag nem akar annyiban hagyni. - Egyszer az életben, hidd már el, hogy tényleg jobb, ha nem tudsz róla. - Éppen elég nagy a szar, nem akarok még mást is belerángatni, mert elcsesztem valamit. - Pénzről van szó, kurva sok pénzről, de ennél többet ne akarj tudni. Csak egy kis időt kell nyernem, amíg mindent elrendezek. - Legyintek egyet, amikor felém nyújtja a cigit; bármelyik másik nap elfogadnám, ma viszont észnél kell lennem, és az ködös fejjel nem fog menni.


öltözet
zene
helyszín

BEE

Rafe Clyborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jay Harrison
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Rafe × JJ - need a favor E1686e3b2f04e20e85259be2b969d7e44ddb6ccc
Rafe × JJ - need a favor 746799d6e4ef2f7424bb846bb47a72f149e6bbbc
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
leave behind your heart
and cast away
★ családi állapot ★ :
will somebody let me see the light
within the dark trees shadowing?
★ lakhely ★ :
.
★ :
Rafe × JJ - need a favor 073c7e7568118d40be39c8c8936898a48f759f95
★ idézet ★ :
Deep inside me,
I'm fading to black , I'm fading
★ foglalkozás ★ :
"beszerző"
★ play by ★ :
Drew Starkey
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
Rafe × JJ - need a favor B6e542b500f53d78c90cf89c406361dfa9d2ae22
TémanyitásRe: Rafe × JJ - need a favor
Rafe × JJ - need a favor EmptyPént. Márc. 01 2024, 23:43
A mennyezet felé emelem a szemeimet. Kurvára nincs türelmem most a hülye szarkazmusához. Legszívesebben nyitnám neki vissza ki az ajtót, ide gurítanám Harry bringáját, hogy tessék, vigye, aztán mondanám, hogy oké, akkor el is lehet tolni a biciklit, cső! De veszek két nagy levegőt, aztán inkább elindulok vele a konyha irányába.

- Szóval délután kettő van. Jó tudni - még a mobilomat sem tudom hol hagytam - valószínűleg a dzsekim zsebében, amit jelenleg szintén nem tudnék hol keresni - úgyhogy kösz szépen, legalább már a napszakot be tudom lőni. Beszedem a fájdalomcsillapítókat, csak sajnos nem hatnak elég gyorsan ahhoz, hogy jobban viseljem JJ hülyeségeit.

- Esélyes?! Mi a fasz? - fordulok felé lecsapva a vizes poharat a konyhapultra – Te most baszakodsz velem? Ha ide hozod a szarjaidat a nyakunkra, én esküszöm, golyót küldök a fejedbe – mutogatok rá fenyegetően. Az eszem megáll! Ha ekkora a gebasz, nem tudott volna mondjuk hívni, írni, füst jelezni, üzenni a kereskedésből, vagy akármi faszom? Neki ide kellett jönnie. Jó, mondjuk tényleg elég sietősnek tűnik a dolga, és hát tény, hogy itt találhatott meg leggyorsabban, főleg úgy, hogy jelenleg még a telefonom is MIA, de akkor is, baszki! Mindkettőnk nevében remélem, hogy nem kell betartanom az ígéretemet, és fejbe lőnöm. Amúgy nem valószínű, hogy megtenném. Ennyiért nem tenném talán akkor sem, ha nem volna a haverom. De azért, baszki, most jól felhúzta az agyam így “korán reggel”!

A konyhasziget végéhez lépek, ahol Eden a táskáját hagyta korábban, aztán elkezdek kutakodni benne. Nem tart sokáig, tudom, mit keresek, amit kétségtelenül meg is találok. Egy kis dohányos dobozka, benne már csupán egyetlen szál füves cigi, de ez most többet ér bárminél. Tekintve, hogy az aszpirin nem hathat elég gyorsan. Rágyújtok, mélyet szippantok a cuccból, aztán egy hamutálat kettőnk közé téve, helyet foglalok Jay-jel szemben.

- Tudok neked kocsit intézni, de az beletelhet egy-két órába. - Főleg így, ha mindenki ennyire nyúzott és másnapos lesz ma. Bár a srácok a garázsban elvileg szorgosan dolgoznak most is. - De lehet, hogy tehetek többet is – teszem hozzá máris egy kicsivel higgadtabban, hogy érzem a marihuána áldásos hatásait. - Mondjuk adhatok kölcsön valamennyit. - Az esti sikeres meló után most egész könnyen tudok ilyen ajánlatokat tenni. - Ha ekkora a gáz, hogy menekülnöd kell, akkor vagy pénzzel tartozol, vagy valamivel csúnyán keresztbe tettél valakinek, de általában az utóbbit is lehet pénzzel orvosolni. Szóval...? - Mi legyen? Elmondja végre, miről van szó, mi a szart művelt, vagy elég a kocsi, és elhúzza a csíkot? Amúgy csak mellékesen jegyzem meg, hogy az ilyen szituációk ritkán oldódnak csak úgy meg maguktól, amíg mondjuk ő pár hetet kirándul egyet Grand Canyon-nál. Felé nyújtom a spanglit, lehet neki nagyobb szüksége lenne rá, de ha nem kérné, legalább több marad nekem.

“A partner in crime is someone who always stands by your side, no matter what.”
to JJ

BEE





"The dance between darkness and light will always remain."


Jay Harrison imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rafe Clyborne
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Rafe × JJ - need a favor B277b5935729ddcd74d894af717e587f5ef1c0ce
Rafe × JJ - need a favor A95c42dc493386df1c90402c9eecbc209d455144
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Rafe × JJ - need a favor Tumblr_pzcf0xjcVU1ua1nbgo1_500
She
doesn't need keys
to drive me crazy.
★ lakhely ★ :
Hamilton Heights, Manhattan
★ :
Rafe × JJ - need a favor E9fbd2dae46461562acb19209993cca1713a8fa1
★ idézet ★ :
Out of suffering have emerged
the strongest souls;
the most massive characters are
seared with scars.
★ foglalkozás ★ :
businessman, sort of
★ play by ★ :
Finn Cole
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Rafe × JJ - need a favor Ac1e936eb7a9abfa68aaeda9ad12d8e8f3d9f32f
TémanyitásRe: Rafe × JJ - need a favor
Rafe × JJ - need a favor EmptyPént. Márc. 01 2024, 22:54

     Rafe × Jay
need a favor

Ha racionálisan nézem, akkor Rafe viszonylag gyorsan ajtót nyit, ami meglepő az elnyúzott arcát látva. Csakhogy a racionális gondolkodás áll tőlem a legmesszebb a jelen pillanatban, ezért az utóbbi időben amúgy is véges türelmem nagyon gyorsan elfogy. Úgy lépek el mellette és viharzok be a lakásba, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Tény, hogy nem idegen a járás, de normál körülmények között legalább egy helló vagy egy szia azért kicsúszott volna. Nagyon körbe sem nézek, nem érdekelnek a tegnapi bulira utaló körülmények, pedig akkor talán tisztában lennék Rafe állapotának a miértjével. Most viszont jobban szorít az idő és a szükség, mintsem hogy ezzel foglalkozzak. Mindenféle körítés és felvezetés, különösebb magyarázat nélkül a lényegre térek és közlöm vele, mire lenne szükségem minél előbb.

- Nem, cseszd meg, biciklit - csattanok fel a hülye kérdése hallatán. Jó reggelt, Csipkerózsika. - Igen, kocsi kéne - folytatom valamivel nyugodtabban, a hangomban viszont még most is megbújik a feszültség. Nehezemre esik lenyugodni, ahogy Rafe kéri, mondhatni kurvára nincs időm ilyenekre, de úgy érzem, többre megyek, ha legalább egy kicsit próbálok csillapítani az állapotomon. Mélyet sóhajtok és elindulok a konyha felé, az agyam viszont folyamatosan kattog. Fejben már nem is vagyok New Yorkban, hanem valamelyik országúton nyomom a gázt és meg sem állok, amíg nagyjából ki nem ürül a tank.

- Délután kettőkor? - kérdezek vissza a homlokomat ráncolva, mintha most ez lenne a legfontosabb, bár Rafe arca, és ahogy bekapkodja a fájdalomcsillapítókat, némileg sejtetik a miérteket. Ettől függetlenül nem érdekel, ki alszik és ki nem, az lesz a legkisebb problémám, ha valakit akarva-akaratlanul felkeltek. Egy-két kéretlen megjegyzés és morcos arc a mostani helyzetemben teljesen hidegen hagy.

-Fogalmam sincs, hogy követnek-e, de elég esélyes - válaszolok végül a kérdésére, miközben kihúzok egy széket és leülök. A lábammal idegesen dobolok a földön, a kezeimet összefonva támaszkodom meg az asztalon. - Komolyan mondom, jobb, ha nem tudod a részleteket. Csak el kell innen húznom pár hétre, amíg lecsillapodnak a dolgok.


öltözet
zene
helyszín

BEE

Rafe Clyborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jay Harrison
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Rafe × JJ - need a favor E1686e3b2f04e20e85259be2b969d7e44ddb6ccc
Rafe × JJ - need a favor 746799d6e4ef2f7424bb846bb47a72f149e6bbbc
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
leave behind your heart
and cast away
★ családi állapot ★ :
will somebody let me see the light
within the dark trees shadowing?
★ lakhely ★ :
.
★ :
Rafe × JJ - need a favor 073c7e7568118d40be39c8c8936898a48f759f95
★ idézet ★ :
Deep inside me,
I'm fading to black , I'm fading
★ foglalkozás ★ :
"beszerző"
★ play by ★ :
Drew Starkey
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
Rafe × JJ - need a favor B6e542b500f53d78c90cf89c406361dfa9d2ae22
TémanyitásRe: Rafe × JJ - need a favor
Rafe × JJ - need a favor EmptyPént. Márc. 01 2024, 20:51
- Hagyd csak, megyek én! - ütögetem meg finoman Eden combját, aki a hirtelen hangzavarra felriadva álmából automatikusan indulna ajtót nyitni. - Próbálj meg még egy kicsit visszaaludni – teszem még hozzá, miközben kibújok a takaró alól, aztán felkapkodom a ruháimat a padlóról. Én már ébren vagyok néhány perce, de elég őrült éjszakánk volt. Lezavartunk egy melót, amit hetekig terveztem, persze azt követte az elhagyhatatlan ünneplés a srácokkal, annak örömére, hogy minden simán ment. Végül ahogy az várható volt, Edennel megint egymás mellett kötöttünk ki. Őszintén szólva fogalmam sincs, milyen napszakban járunk, vagy mennyi lehet az idő. Nappal van vagy éjszaka egyáltalán? És ha éjszaka, akkor melyik éjszaka? A sötétítőnek hála amúgy is tök mindegy, vagy legalábbis eddig mindegy volt.  

Kilépve a szobámból halkan behúzom magam után az ajtót, majd belebújok a nadrágomba. - Jövök már, baszki! - szólok ki a folyosó felé, nem üvöltve, hogy Eden tudjon pihenni, csak épp elég hangosan ahhoz, hogy JJ végre bekussoljon már.

- Mi a fasz van már? - tárom ki végre a bejárati ajtót, fél kezemet még épp belebújtatva a pólómba, majd azzal a lendülettel félre is lépek az útból, mert Jay már nyomakszik is be köszönés meg minden franc nélkül.  

- Egy kocsit akarsz? - dörzsölöm meg két tenyeremmel az arcomat, hogy felébredjek már rendesen, és felfogjam, hogy akkor most mit is akar. Túl másnapos vagyok én még ehhez. Kikukkantok a folyosóra, mondhatni ösztönösen ellenőrizve, hogy követte-e valaki, mert már startban is rám ragasztotta a stresszelést, aztán csak belököm az ajtót.  

- A nyomodban van valaki most is? Mert ha nem, akkor mi lenne, ha kicsit lehiggadnál a picsába, és elmondanád, hogy mi a francba keveredtél? - legyintek a konyha felé, hogy induljunk meg arra, és minél távolabb kerüljünk a hálóktól. - És nem ártana, ha kicsit visszavennél a hangerőből. A többiek még alszanak. - Amúgy meg szétesik a fejem. Útközben magamhoz is veszek két szem aszpirint, aztán a konyhába érve vizet töltök egy pohárba, és bedobom őket.  

“A partner in crime is someone who always stands by your side, no matter what.”
to JJ

BEE





"The dance between darkness and light will always remain."


Jay Harrison imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Rafe Clyborne
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Rafe × JJ - need a favor B277b5935729ddcd74d894af717e587f5ef1c0ce
Rafe × JJ - need a favor A95c42dc493386df1c90402c9eecbc209d455144
★ kor ★ :
25
★ családi állapot ★ :
Rafe × JJ - need a favor Tumblr_pzcf0xjcVU1ua1nbgo1_500
She
doesn't need keys
to drive me crazy.
★ lakhely ★ :
Hamilton Heights, Manhattan
★ :
Rafe × JJ - need a favor E9fbd2dae46461562acb19209993cca1713a8fa1
★ idézet ★ :
Out of suffering have emerged
the strongest souls;
the most massive characters are
seared with scars.
★ foglalkozás ★ :
businessman, sort of
★ play by ★ :
Finn Cole
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Rafe × JJ - need a favor Ac1e936eb7a9abfa68aaeda9ad12d8e8f3d9f32f
TémanyitásRafe × JJ - need a favor
Rafe × JJ - need a favor EmptyPént. Márc. 01 2024, 19:45

     Rafe × Jay
need a favor

Legalább percenként nézek hátra a vállam fölött, pedig még bőven nagy a tömeg, ilyenkor épeszű ember nem esik neki a másiknak a nyílt utcán. Rodney sok minden, de nem idióta. Ettől függetlenül jobb az elővigyázatosság, mivel letelt az egy hét, amit olyan nagylelkűen kiszabott, a pénz viszont még nyilván nincs meg. Pontosan tudom, mennyire komolyan gondolja a fenyegetéseit, ő nem az a típus, aki csak úgy a levegőbe beszél. Az elmúlt években kevés olyan helyzet volt, ami alól szerettem volna kibújni, vagy tartottam volna a következményektől, ez a mostani viszont ilyen. Az egyetlen megoldást most abban látom, ha egy időre elmegyek a városból. Hova? Fingom sincs, csak el innen. Csakhogy ez nem fog menni egy kis segítség nélkül. Amikor látható távolságon belülre ér az ismerős épület, az utolsó métereket szinte futva teszem meg. A tempón nem lassítok az épületen belül sem, amíg oda nem érek a lakáshoz, aminek a tulajától most jóformán a megváltást várom. Még szinte meg sem állok, amikor már hangosan dörömbölni kezdek.

- Rafe! - Kiáltom el magam a folyosón állva, továbbra is az öklömmel az ajtót verve. A szívem a mellkasommal nagyjából hasonló ütemet ver a felszabaduló adrenalin miatt

- RAFE! - kiáltom el magam ismét, most valamivel hangosabban, mivel kezd fogyni a türelmem. Még csak válasz sem érkezett az ajtót túloldaláról, pedig az alulról kiszűrődő fények egyértelműen arra utalnak, hogy van itthon valaki. Ha nem is ő, de valaki biztos. - Az isten verjen már meg, nyisd ki azt a rohadt ajtót! - Teszek egy lépést hátra és idegesen szántok végig a hajamon, miközben folyamatosan az jár a fejemben, hogy most hogyan tovább. Ő az egyetlen és utolsó lehetőségem, amivel elkerülhetem azt a rengeteg szart, ami éppen készül a nyakamba ömleni. Mélyet sóhajtok, és egy kis szünet után ingerülten lépek megint az ajtó elé. Normál körülmények között nem öntené el ennyire a szar az agyamat, és még csak nem is az idegesít fel, hogy Rafe nem reagált még. Egyszerűen az idő most az ellenségem, és minden egyes várakozással eltöltött pillanat szenvedés, ráadásul közelebb visz valamihez, amit bármi áron el akarok kerülni. Ismét a levegőbe emelem a kezem, hogy jelezzem az ittlétemet, de ezt megelőzve Rafe végre ajtót nyit. Hangosan fújtatva, köszönés nélkül, egy halk “na végre” eldünnyögése mellett viharzok be a lakásba.

- Figyelj, nagy szarban vagyok, le kell lépnem egy időre a városból - kezdek bele köntörfalazás nélkül. Vagyunk olyan viszonyba, hogy egyrészt a felütés biztos nem lepi meg, másrészt remélhetőleg számíthatok a segítségére és a diszkréciójára. - Kéne egy kocsi - térek a lényegre, amiért igazából felkerestem őt. Más módot nem látok rá, hogy gyorsan ellépjek valami isten háta mögött helyre. Az elmúlt években kölcsönösen elintéztünk egymásnak ezt-azt, és tudom, hogy ez egy nagy szívesség, de tényleg nincs más, akitől most segítséget tudnék kérni. - Úgy nagyjából most. Lehetőleg teli tankkal. - Sejtem, mennyire váratlanul éri, de ha nem lenne rá nagy szükségem, nem lennék itt. És ezt valószínűleg látja is rajtam. Nem ma lesz a napja, hogy az első nem után engedni fogok és csak legyintve elsétálok, mert úgyis találok más módot rá, hogy lelépjek.


öltözet
zene
helyszín

BEE

Rafe Clyborne imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jay Harrison
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Rafe × JJ - need a favor E1686e3b2f04e20e85259be2b969d7e44ddb6ccc
Rafe × JJ - need a favor 746799d6e4ef2f7424bb846bb47a72f149e6bbbc
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
leave behind your heart
and cast away
★ családi állapot ★ :
will somebody let me see the light
within the dark trees shadowing?
★ lakhely ★ :
.
★ :
Rafe × JJ - need a favor 073c7e7568118d40be39c8c8936898a48f759f95
★ idézet ★ :
Deep inside me,
I'm fading to black , I'm fading
★ foglalkozás ★ :
"beszerző"
★ play by ★ :
Drew Starkey
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
Rafe × JJ - need a favor B6e542b500f53d78c90cf89c406361dfa9d2ae22
TémanyitásRe: Rafe × JJ - need a favor
Rafe × JJ - need a favor Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Rafe × JJ - need a favor
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rafe Clyborne
» Car exchange | Rafe & Tiger
» Qadir & Rafe - Do you like swimming with sharks?
» Drive fast, play hard. Rafe x Eden
» Do me a favor [PV & SA]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek-
Ugrás: