New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 39 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Audrey Nellie Emerson
TémanyitásAudrey Nellie Emerson
Audrey Nellie Emerson EmptyKedd Jan. 09 2018, 13:30

Audrey Nellie Emerson

A fiatalság maga az élet.


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Audrey Nellie Emerson
Becenevek: Csak Audrey. Ne becézz
Születési hely, idő: Malmö, Svédország; 2001. december 30.
Kor: 16
Lakhely: Staten Island
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: szingli
Csoport: Diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Riverdale School tanulója
Ha dolgozik//Munkabeosztás: az idősebbik bátyám eltart
Ha dolgozik// Munkahely: -
Hobbi: tánc, buli, csoki evés, és a bátyáim idegeire menni.
Elég nehéz dolog magamat jellemeznem, hiszen mindenki másmilyennek lát, hiába próbálok meg ugyanolyan maradni. A barátaim körében például egy bevállalós laza csaj vagyok, akit mindenki szeret és akire mindenki büszkén mondja, hogy igenis a barátja vagyok, míg a családom tagjai valami egészen mást látnak bennem. Az apám például - figyelembe véve, hogy sosincs itthon -, semmit sem tud rólam, még mindig annak a kicsi két copfos lánynak hisz, aki ezelőtt 10 évvel voltam. Másképp meg hidegen hagyja, hogy mi is van velem. A fiatalabb bátyám egyben a barátom is, Ő ért meg a legjobban, és ami a legfontosabb, hogy felnőttként kezel. Az idősebb bátyámmal ellentétben, aki egy törékeny kislányt lát bennem, akinek mindig szüksége van a védelmére. Pedig szerintem már elég nagy lány vagyok ahhoz, hogy önálló döntéseket hozzak és megvédjem magam, ha szükség lenne rá. Lényegében egy elég talpraesett lánynak tartom magam, aki néha nem a jó döntéseiről híres. Kissé makacs vagyok, néha talán önfejű és ami a szívemen a számon. A legfontosabb azonban, hogy mindig önmagamat adom, és nem játszom meg magam.


Két nevetés után a világot, a problémáimat is másképp látom. Három nevetés után meg is tudom oldani.

Büszkén szállok le a székről ahol körülbelül 10 percen át álltam, amíg a licit tartott. Megvan a győztes, innen már nincs vissza út. Idegesen nézek körbe az engem körbe vevő emberek között, majd találkozik a tekintetem Sean Devlin-nel, aki a lehető legnagyobb licitet tette rám. Nem ismerem Őt, bár elég sokat hallottam róla, azt mondják, hogy a lányok körében elég népszerű, és mivel tudja ezt magáról, vissza is él az adottságaival rendesen. Valóban jó pasi, tökéletes partner ahhoz, hogy a szüzességemet neki adjam, bár hazudnék ha azt mondanám, hogy nem félek egy picit. Sean vigyorog, majd megindul felém, én pedig idegesen a hajamba túrok. mielőtt azonban a közelembe érhetne, Emily bukkan fel mellettem, aki ezt az egészet elrendezte. Ő is egy liciten veszítette el a szüzességét ezelőtt fél évvel, elmondása szerint élete legizgalmasabb kalandja volt. Sőt mi több, még a mai napig beszélget a sráccal, néha még találkozgatnak is.
- Figyelj, Audrey.... - kezd bele, én meg leveszem a tekintetemet a felém haladó férfiról, aki ebben a pillanatban meg is áll, mintha arra várna, hogy befejezzük a beszélgetést a barátnőmmel. - Biztos vagy ebben? Még meggondolhatod magad. - szólal meg ismét, én meg értetlenül nézek rá. Az Ő ötlete volt ez az egész, most nem értem, hogy mi baja van. Elég nagy lány vagyok már ahhoz, hogy önálló döntéseket tudjak hozni, és amikor belementem ebbe az egészbe, akkor nem azért tettem, hogy az utolsó pillanatban majd meggondoljam magam. Tudom mit akarok, és nem állíthat meg benne senki.
- Miről beszélsz, Em? Hiszen erről szólt az egész nem? Ő nyert, én meg eltöltök vele egy éjszakát. Ezen nincs amit meggondolnom. - válaszolok barátságosan, majd tekintetemmel ismét a férfit keresem, aki még mindig ott áll, ezúttal viszont egy üveg sörrel a kezében bámul. Eszméletlenül jól néz ki, ki lenne olyan ostoba, hogy ne éljen egy ilyen lehetőséggel?
- Igen, de... Ez a srác túl idős hozzád, és veszélyes is. Ha tudtam volna, hogy itt lesz, akkor nem engedtem volna, hogy liciteljenek rád. Ha kiderül a bátyáid nem fognak ennek örülni... - ismét a barátnőmre siklik a tekintetemmel, ezúttal viszont dühösen. Most mire jó ez? Ha féltékeny, akkor lépjen túl rajta, mert én ugyan nem hátrálok meg.
- Képzeld csak. Jer tudja, hogy itt vagyok. És megígérte, hogy nem árul el Gale-nek. Szóval ha csak Te nem tálalsz ki neki, akkor sosem kell megtudja, hogy mi történt. - a válaszom kissé nyers, ami szemmel láthatóan neki nem esett a legjobban, én mégis mit sem törődve azzal, hogy esetleg csak jót akar nekem, odébb lököm az utamból és megindulok a srác felé. Szeretnék minél előbb túlesni ezen az egészen, mert az első alkalomról azt mondták, hogy fájni fog. Odaérve a sráchoz, anélkül, hogy szólhatnék is bármit, közelebb hajol hozzám, szabad kezével átölel, majd egy puszit ad az arcomra, amitől szinte érzem magamon, hogy tűzpiros leszek. Néhány másodpercig tart az egész, lassan húzódik el tőlem, nekem meg eközben fel sem tűnt az emberek néma hallgatás körülöttünk, amit a két bátyám felbukkanása keltett. Azt hiszem, hogy a bulinak itt vége.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Audrey Nellie Emerson
Audrey Nellie Emerson EmptyCsüt. Jan. 11 2018, 12:12

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Audrey! Very Happy
Keresett karaktereket mindig öröm olvasni, hiszen én is boldog vagyok, hogy valakinek a valakije megalkotásra került. Történetesen a te hirdetésedet pont olvastam, így már kíváncsian vártam, hogy milyen is leszel. Audrey Nellie Emerson 2624752903
Jellemzésedet olvasva nagyon tetszett, hogy elmesélted ki hogyan lát téged. Ahány ismerős annyi arc és annyi különböző vélemény. Örülök, hogy a családodat is bemutattad kicsit nekünk, s sajnálom, hogy az apukád nem foglalkozik veled igazán. Egy lánynak szüksége lenne az édesapjára, hogy ő legyen a kis hercegnője még akár húsz évesen is, de te ezt nem kapod meg Sad A bátyáidat viszont imádom, mind a kettőt, mert bár teljesen más a viszonyod kettejükkel, mégis mindketten a legjobbat akarják ám neked. Az, hogy bátyáid vannak szerintem az egyik legjobb dolog a világon, főleg, hogy kettőt is kaptál Audrey Nellie Emerson 3874598021
A lapodtól viszont leesett az állam, hogy mennyire bátor lány vagy te, hogy árverésre bocsátottad a szüzességedet. Hogy egyetértek-e veled az már más kérdés és ebbe nem megyek bele, így nem is csoda ha azt mondom, örültem a bátyáid felbukkanásának. Így nem csinálhattál hülyeséget, de úgy érzem, hogy ezzel csak időt nyertél, mert Sean biztos meg akarja majd kapni azt, amiért oly buzgón licitált. Megkapja majd végül? Ez már csak rajtad múlik és a jövő zenéje. Audrey Nellie Emerson 2624752903
Foglalókat mindenképp látogass még, aztán már mehetsz is játszani, üdv nálunk! Audrey Nellie Emerson 1404455205


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Audrey Nellie Emerson 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Audrey Nellie Emerson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zane Emerson
» Lynn Emerson
» Gale Deacon Emerson
» Audrey Rogers
» Marco & Audrey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: