New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 90 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 08:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 08:18-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 07:36-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 07:10-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 07:04-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

We're all in this together - - Jay & Joel
TémanyitásWe're all in this together - - Jay & Joel
We're all in this together - - Jay & Joel EmptySzer. Szept. 20 2023, 20:48

Jayden & Joel

Kíváncsi lennék más hogy csinálja, amikor beteg és egyáltalán kinek van annyi lélekjelenléte, hogy normálisan tudjon funkcionálni, amikor lázas és nincs jól. Mert ami engem illet, legszívesebben leültem volna a lépcső közepén, hogy pihenjek tíz percet, csak mert lemenni a konyhába, csinálni vagy két liter teát és visszamenni az emeletre pont annyi melónak tűnt, mint megmászni a Mount Everestet. És ezt most kifejezetten csak azért mondom, mert tegnap este megnéztünk a családdal egy dokumentum filmet erről, ami rádöbbentett, hogy ha valaha apa meg Jay elhagynának engem campingezés közben, akkor előbb esznek meg a medvék és fagyok halálra, mint hogy a természetes erőforrásokat használva hazajussak... Másrészt meg leszögeztem ott, minden Heo füle hallatára, hogy sosem fogok semmilyen sportot űzni, mindegy mire akarnak rávenni. Mert az összesről kiderül idővel, hogy életveszélyes, és akkor inkább élem biztonságban az életemet, mintsem hogy a végén belepusztuljak, hogy lementem az edzőterembe. Azt már nem. Inkább leszek puhány, mint halott.
Még ha jelenleg épp elég halottnak is éreztem magamat. Ha azt hittem, hogy nincs annál rosszabb, hogy fáj minden tagom és folyamatosan fújnom kell az orromat, akkor azt nagyon rosszul gondoltam, tekintve, hogy a teás kancsóval a kezemben jött rám a tüsszöghetnék. A szüleimet csak azért nem tudtam megkérni rá, hogy segítsenek nekem és Jaynek, akit valószínűleg véletlenül letüsszöghettem, vagy a bacik csak a mi szintünkön keringtek... Szóval a szüleink csak azért nem tudtak segíteni rajtunk, mert apa dolgozni volt, anya meg Jemit vitte el valami kötelező orvosi vizsgálatra és a fél napot házon kívül töltötték. De itt mertek hagyni minket, mert olyan rossz állapotban egyikünk sem volt. Legalábbis teát csinálni le tudtam menni.
Az utolsó három lépcsőfokot úgy tettem meg, hogy közben próbáltam mindenfelé tüsszenteni - vagy úgy hatszor egymás után -, csak a teába bele nem és azt hiszem sikerült is. A korábban a folyosóra kivonszolt takarómat, most újra magamhoz vettem és azzal együtt vonultam be a bátyám szobájába, aki legalább olyan jól nézhetett ki, mint én. De ez fordítva is igaz, valószínűleg én néztem ki olyan jól, mint ő... És a jó most erős túlzásnak számít, mert egyáltalán nem éreztem magam annak.
- Szerinted ha túl sokat tüsszentek egymás után, akkor elkezdenek kijönni az agyamból is darabok? - Nem tudnám megmondani hol hallottam bármi olyasmit, ami kicsit is hasonlít erre a roppant bizarr információra, de csak azért kérdeztem meg, mert féltem, hogy van némi igazságtartalma. Én pedig teljesen egyszerűen nem akarok tökkelütött lenni egy sima megfázás miatt.
- Anyáék már elmentek, szóval csináltam én teát. - Közelebb csoszogtam a bátyám ágyához és az éjjeli szekrényén álló bögréjét meg is töltöttem a gyümölcsteával, aminek elvileg meg kellett volna mentenie minket. Arról már inkább nem akarok beszélni, hogy hogy nézett ki a kis akcióm utána a konyha. De majd ráfogom arra, hogy nem tudtam visszajönni az emeletre, ha még el is pakolok magam után. Vagy mondjuk arra, hogy szellem van a házban.
Nem emlékszem rá, hogy pontosan mikor jöttem át ide először az elmúlt napokban, mert Jayvel felváltva egymás szobájában aludtunk együtt a betegségünk miatt. Az ágya túloldalán találtam meg a saját bögrémet, amibe szintén töltöttem a teából, majd a bögrével együtt ültem le az ágyra, hol becsomagoltam magamat a folyosón felszedett takarómba. - Szerinted... - Azt terveztem, hogy csak egy kortyot iszom a forró italból, de az olyan szinten forró volt, hogy kis híján kiköptem, amit mégis kénytelen voltam visszafojtani, mert különben Jay egész ágyát leköptem volna forró teával... Szóval szétégettem a számat és a torkomat is, de végül sikerült lenyelnem az italt. - Aztakurva, hát ez rohadt forró. - Grimaszolva próbáltam megbarátkozni a szétégett nyelvemmel és számmal. - Most már az ízeket sem érzem - nyavalyogtam, teljesen jogosan. Legalábbis szerintem jogosan.
- Szóval szerinted ha most valaki átjönne, elkapná tőlünk a betegséget? - Nem állt szándékomban elárulni, hogy pontosan ki az a valaki, még ha Jay számára ez nagyon egyértelmű is lehetett. Ha úgy vesszük, talán épp az egyértelműsége miatt nem kötöttem az ikertesóm orrára az illető nevét.
osszuk meg a bacikat We're all in this together - - Jay & Joel 4135191119 ¦ 648 ¦ öltözék ¦ TM


I don't know what it is, but it just don't fit
I make the most of all this stress I try to live without regrets Consider me destroyed I don't know how to act, 'cause I lost my head Caught in a nightmare, can't wake up If you hear my cry Running through the streets I'm about to freak Come and rescue me - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
mind álarcot viselünk
Joel B. Heo
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
We're all in this together - - Jay & Joel 63b7208304b1cd506af3bc86f3af8a08dd6a257d
We're all in this together - - Jay & Joel 49ff3ca6aa6c6bc0d6e39dd06505aa51405caec3
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
No flower blooms without struggle
Even the most beautiful, precious things That can shine through the darkness End up withering, fading away We all know, But I can change that, my fate
★ családi állapot ★ :
We're all in this together - - Jay & Joel 3962fc4b3532afa6daa7b3c78d81284c3f72f3c7
And you're looking s-s-summertime fine
Through all this rain, through all this pain, I feel the same I got vacation eyes And I'm gonna have 'em for the rest of my life This that me and you euphoria
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
We're all in this together - - Jay & Joel 430b52de4c3c22d8ab819a666fc73dcf312f7ea4
★ idézet ★ :
" That's the choice. I love him, with all that, because of all that. On purpose. I love him on purpose. "

- Red, White and Royal Blue
★ foglalkozás ★ :
egyetemista - | - kezdő színész
★ play by ★ :
Kang Yuchan
★ szükségem van rád ★ :
We're all in this together - - Jay & Joel 9bf5ba299c015dcb9f01750f7803b20c5aae1bcc We're all in this together - - Jay & Joel 2ITlOzU
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
We're all in this together - - Jay & Joel D41be9364d5c42e91b3752d1340c6bbf115e6d2c
 
We're all in this together - - Jay & Joel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» how far I go? ~ Joel & Dem
» Joel O'Callaghan
» Jane & Joel
» What’re you doing? - Joel & Hewie
» Joel & Sage

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Staten Island :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: