New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 11:20-kor
Jeffrey Collins
tollából
Ma 11:18-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

We just a couple of kids living the life | Jennie & Natan
TémanyitásWe just a couple of kids living the life | Jennie & Natan
We just a couple of kids living the life | Jennie & Natan EmptyVas. Szept. 17 2023, 00:36

Jennie & Jonatan

Túlzás lett volna kijelenteni, hogy Pat szőrén szálán eltűnt, mégis az volt a nagy harci helyzet, hogy akármeddig néztem a szórakozóhelyen összegyűlt nagyrészt NYU-s hallgatókból álló tömeget, nem sikerült kiszúrnom köztük az ismerős fejet a hozzá tartozó hajkoronával - vagy fordított sorrendben. Magamban elrebegtem egy imát azzal kapcsolatban, hogy hátha azzal a csajjal sikerült hazamennie, akivel szeretett volna és nem éppen a férfimosdóban hányja ki a belét is, de azért bíztam benne, hogy ha utóbbi lenne a helyzet, akkor szólt volna, hogy fogjam a haját. Megfordult ugyan a fejemben vagy kétszer, hogy körbe kellene járnom a helyet, hátha meglesz a haverom, de teljesen úgy éreztem magamat, mint amikor éjszaka elhelyezkedek az ágyban és tudom, hogy ki kéne még mennem, mert különben a hajnali órák közepén kelek fel, hogy kimenjek dobni egy sárgát, mégsincs kedvem mozdulni, mert túl kényelmesen fekszem hozzá. Na, most pont valami ilyesmit éreztem a pulton könyökölve, miközben figyeltem a bartendert, aki olyan gondosan szabadította meg a sörömet a kupakjától, hogy művészet volt figyelni.
Vagy a helyen dübörgő zene, vagy az elfogyasztott alkohol tette, de nem igazán hallottam már a saját gondolataimat. Amivel lényegében elértem azt, amiért itt voltam. Meg akartam kicsit feledkezni arról, hogy milyen feladataim vannak az egyetemen, vagy hogy mi minden vár rám odahaza. Eredetileg nem éreztem úgy, hogy hangulatban vagyok ehhez a bulihoz, de mindenki tudja, hogy azok a bulik a legjobbak, amikre eredetileg nem akarunk elmenni. A ma esti jó élményem, ami maradandóan jó lenne még váratott magára, de még egy jó itallal a kezemben sokkal szívesebben indultam az emelet felé, ahol a nyitott teraszon volt lehetőség cigizni.
- Natan! Hát te? - A lépcső közepén álltunk meg ugyan, de a művészettörténet óráról ismerős srác olyan lelkesen veregette meg a hátamat, hogy kár lett volna bunkón elhaladni mellette.
- Én? Kiengedtek a barlangból - nevettem fel jóízűen, amire az ő kacagása is ott visszhangzott közöttünk. Váltottunk még néhány szót, aztán a lépcsőn beinduló közlekedés miatt tovább indultunk, ki-ki a maga útján. Habár volt időszak, amikor kaszkadőr akartam lenni, most mégsem szívesen gurultam volna végig a lépcsőn és törtem volna ki a nyakam, csak mert valaki egy fokkal többet fogyasztott a kelleténél és verekedhetnékje van, esetleg itt érzi a leginkább szükségét egy pogónak. Ha már választani kellene a létező halálnemek közül, valami jóval másabb, de ikonikus formáját választanám. De minimum megvárnám, hogy a 27-es Klubba tartozzam már. Még ha én semmi maradandót nem is tettem még le az asztalra. Kételkedtem abban, hogy bárki olyan nagyra értékelte volna az általam festett képeket, hogy Jim Morrisonnal, vagy Kurt Cobainnel egy lapra soroljon. Ha nagyon szigorúak akarunk lenni, mint énekléshez tehetségtelen ember, egyébként sem lehetnék soha a klub tagja.
Alig léptem ki a teraszra, amikor megakadt a szemem egy lányon, akivel már többször összeakadt a pillantásunk odabent, de valószínűleg egyikünk sem volt abban a hangulatban, hogy leszólítsa a másikat. Egészen mostanáig. Nem tudom mennyire lehettem átlátszó, amikor kivettem a számból az oda tűzött szálat és visszanyomtam a dobozába, majd felé indultam.
- Ne haragudj... Kérhetek egy szál cigit? - Mosolyra húzódtak az ajkaim, a pillantásommal az arcát fürkésztem és azt feszegettem gondolatban, hogy vajon feltűnt-e neki a korábbi kis akcióm. Ha feltűnt volna, úgyis viccet csinálok belőle, ha meg nem, akkor valójában csak jól jártam.
Ha megszánt és tényleg adott a cigijéből, pár másodpercig még csendben maradtam, aztán újra felé fordítottam a fejemet. Talán egészen aranyosnak is lehetett volna tartani a magasságát, mert teljesen lefelé kellett pillantanom rá, de baromság lett volna ezt a gondolatot meg is osztani vele. - És esetleg egy gyújtóval is meg tudnál szánni? - Ez utóbbi már határozottan az én tervem része volt. Ha Patnek jó estéje lesz, hát az enyém is legyen legalább annyira az, amennyire én szeretném.

611 ne tessék kihasználni We just a couple of kids living the life | Jennie & Natan 618794435 'fit mac miller - love lost
mind álarcot viselünk
Jonatan Lauder
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
We just a couple of kids living the life | Jennie & Natan C7d1615992408f36b64e5cb5fc678113a4303b32
We just a couple of kids living the life | Jennie & Natan Dc50601619cf8d090e2b12f7cdfc7f9b98a458b6
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Gone a little far this time with something
How was I to know? We're on the borderline
♫ :
COLORWAY
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Williamsburg | Brooklyn
★ :
We just a couple of kids living the life | Jennie & Natan E69e2b65d784e7c391b6109c04f613d779ea87d5
★ idézet ★ :
Nothing that has happened so far has been anything we could control
I am just here waiting for the perfect time to tell you I don't know
★ foglalkozás ★ :
(élet)mûvész
★ play by ★ :
Evan Mock
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
We just a couple of kids living the life | Jennie & Natan 2f57f473c02e3010e37464476505883cb0887c50
 
We just a couple of kids living the life | Jennie & Natan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 'cause you're the cigarette and I'm the smoker | Dee & Natan
» Souvenir kids
» A living shadow?
» PUNK ~ Professional Uncle No Kids
» Flor & Juliet - Like the cool kids

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Szórakozó helyek-
Ugrás: