New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 11:20-kor
Jeffrey Collins
tollából
Ma 11:18-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:11-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 11:11-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:36-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:31-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:30-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 10:30-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Souvenir kids
TémanyitásRe: Souvenir kids
Souvenir kids EmptyHétf. Ápr. 22 2019, 15:40
Én is nagyon várom a Daniel által lentebb meghirdetett karaktereket  Souvenir kids 3874598021
Jessica(/Hien) még a másik testvér, aki meg lett említve.
Mivel ő egy geek, jó tanuló és kicsit antiszoc úgy képzelem, hogy Sage teljesen az ellentetje lehet, ami konfliktusokat eredményezhet a két karakter között és nem is lehet közöttük szoros testvéri viszony. Alexis közelebb állhat Jessicahoz, jobban kijöhetnek egymással, de szerintem még ők se vannak teljesen egy hullámhosszon, mert Alexis sokkal aranyosabb személyiség lehet, a család kis rózsaszín cukormázas süikéje, talán. Seth-et pedig Jessica elkönyvelné Sage 2.0-nak, aki durvábban éli az életet meg fiú. Szerintem vele is akadnának konfliktusai.

Lényegében csak ennyit akartam hozzáfűzni a többi információhoz. Tényleg nagyon várjuk mindhármat  Souvenir kids 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásSouvenir kids
Souvenir kids EmptySzer. Ápr. 17 2019, 14:38
"Szuvenír kölykök", így nevezi a fél tucatnyi örökbefogadott gyereket Dan nagyapja, az egykori kaliforniai szenátor, aki az elején csak hóbortnak látta lánya "kényszeres" jótékonykodását, ám végül belátta, hogy szívből teszi. (Meg persze fel is használta a saját kampányához annak idején.) Rajtuk kívül még ott van a legidősebb, Jessica, illetve egy tizenegy éves ikerpár, Zoe és Ben.  Souvenir kids 4007189020

Sage Kershaw - beregisztrált Souvenir kids 3874598021


Play by:
Zendaya Coleman (Sierra Capri, Alisha Boe...)
Születési hely:
Szomália
Kor:
15-17
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
morcos
Csoport:
tanulók
Történetünk:

Anya (a kedvesebbik) eltöltött egy évet Afrikában, mikor kilenc voltam. Azt mondtam neki, hozzon haza valami meglepetést; én mondjuk egy bébi rinocéroszra gondoltam (mert a nagyzoló pöcs Riordanéknak a szomszéd villában volt lovuk, de az semmi egy rinocéroszhoz képest, ugye hogy ugye?), helyette veled találtam szembe magam a reptéren. Veled.
Ez ugye nem marad velünk?
Ez volt az első és egyetlen kérdésem aznap, a többi inkább parancs volt, hiszti, meg egy jó nagy adag "elköltözöm apához". Semmi kedvem nem volt még egy húghoz, de nem sok választást adtak nekem.
Azt csak később értettem meg, hogy honnét is kerültél te oda abba a babahordozóba. Háborús övezetben születtél, az anyád nem volt több, mint egy szegény kecskepásztor még szegényebb lánya. Abban reménykedett, hogy a háború elől elmenekülhet, hogy majd az érkező hadsereg, a Békefenntartók, valaki majd menedéket nyújt, esélyt egy jobb életre. Addigra már több gyereke is volt, bár alig múlt húsz. Állítólag épp az egyik katona az apád; az anyád remélte, hogy általad bejuthat az áhított nyugatra, ám az apa nem volt hajlandó elismerni semmit.
Ha anya akkor jótékonysági körútján épp nem jár arra, árvaházba kerülsz, vagy egyenesen az utcára. De ott volt; és megfogadta, hogy ha nem is segíthet mindenkin, az élhetetlenül szegény sorban élő menekülteken, Téged megment. Ott volt a szülésnél is; a papírmunka, a vizsgálatok, az engedélyek miatt maradt végül olyan sokáig a tervezett fél év helyett.

//A karakter múltja az, ami eléggé meghatározott, illetve néhány támpont a jelent illetően: úgy gondoltam, hogy nagyon nem fekszik neki ez a gazdagság dolog, erre valószínűleg az utóbbi pár évben jött rá. Direkt kezdett "nem megfelelő" társaságba járni, amolyan 'lowlife' fekete srácokkal, akiket a saját lakásuk portása a közelbe sem engedne. Szeretné megtudni, hogy honnan jött, nem csak a kultúrát illetően: eldöntötte, hogy megtalálja az igazi szüleit, amint nagykorú lesz.
Valószínűleg épp olyan korszakát éli, amikor nehéz kijönni vele. Okos, de nem érdekli a tanulás. Simán kinézném belőle, hogy valami művészeti ág érdekli, kicsit elvont verzióban, mint mondjuk a graffiti. Újabban sok gond van vele, lázad a rendszer, a szabályok, a család ellen; valószínűleg Daniel állt hozzá a legközelebb a kezdeti nehézségek ellenére, mert mindketten csináltak hülyeségeket, amiket a többi testvérük soha, úgyhogy személyes sértésként éli meg azt, hogy őt úgymond elüldözték a családtól.
Szerencsére Queensbe bármikor átjöhet néhány éjszakára befoglalni a kanapét, ha épp elege van a túl nagy luxusból.  Razz //



Alexis


Play by:
Virginia Gardner (változtatható)
Születési hely:
rád bízva
Kor:
17-19
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
ha rajtam múlik, örökké egyedül
Csoport:
tanulók
Történetünk:

Ez most baromi seggfejül fog hangzani, de valljuk be: te vagy az egyetlen, aki semmiben sem tűnik ki. Fehér vagy, mint szociálisan viszonylag oké, és bár gyerekként sokszor hitettem el veled, hogy megsüketültél, fogyatékos sem vagy, szóval... Mindezt párosítsuk a gazdagsággal, meg azzal, hogy különösebben semmiben sem vagy kiemelkedően ügyes, és eljutunk oda, hogy Manhattan a te közeged, de nem találod magad. Vagy valami ilyen spirituális hülyeség, amit anya mondogat jógaóra meg három pohár bor után.
Általában úgy érzem, túl lelkes és naiv vagy erre a világra, hugica; mint egy panda, ha nem lennének körülötted, akik életben tartanak, magadtól rég kihaltál volna. Mindenkiben megbízol, mindent elhiszel, és bár általában egyik csapatban sem maradsz bent sokáig, minden létező klubba megpróbálsz bejutni, hátha majd épp az lesz a neked való.
Nem vagyok egy olyan aggódó típus, de téged rendesen féltelek. Mi lesz, ha téged is úgy kiraknak, mint engem? Mi lesz belőled?

//Alexist egy nagyon üde, vidám színfoltként képzeltem el, aki mindenkivel jól kijön, mindig mosolyog és lelkesedik; valószínűleg nem túl okos, legalábbis lexikális értelemben, az ő előnye mindenképp az az óriási szíve. Ez viszont nem könnyíti meg azt a kérdést, hogy így az egyetem előtt, milyen szakra járjon?

Hogy hol született, milyen körülmények között, és mikor fogadták örökbe, az az igénylőre van bízva; mindenképpen fiatalabb volt tíz évesnél. Jöhetett nagyon rossz körülmények közül is, de lehet, hogy nem a szomorú történet, hanem a szép szőke haja volt, ami megfogta anyut annyira, hogy épp őt fogadja örökbe, mint a család sokadik tagját.

A PB nem kötött, de jó lenne, ha szőke és kékszemű maradna, kihangsúlyozva, hogy nagyjából ők az egyetlenek Dannel, akiket valóban testvéreknek tudnának nézni. //


Alexis elkelt.  Souvenir kids 4146035580

Seth


Play by:
Richard Harmon
Születési hely:
Bronx
Kor:
17
Lakhely:
Manhattan/Bronx
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
meglepne, ha nem szingli
Csoport:
tanulók / törvényszegők
Történetünk:

Te vagy az, akiről még nem tud senki, legalábbis bizonyos értelemben, akit nem vár senki, és aki mégis felforgat majd minden eddig kialakult dinamikát.

Anya főállású jótékonykodó és 'személyiség', így, külön; bár elváltak, de így is próbálja növelni apa népszerűségét (nem árt, ha már egyébként egyszer szeretne polgármester lenni), a közös alapítványuk több célú, de az egyik a Bronx gyermekeinek jóléti segítése. Utcakölykökről beszélünk, akiknek vagy nincsenek szüleik, vagy jobb lenne, ha nem lennének. Szegénység, drogok és kilátástalanság, az utcán naponta többször szirénázva elzúgó rendőrautók és a komótosan tovasuhanó mentők – annyiszor hívják ki őket ugyanazon címekre túladagolás végett, hogy már felesleges sietni sokszor.

Innen jössz te. Tizenkettő lehettél, amikor bekerültél anyáék programjába, anyád drogfüggő, apád meg alkoholista, akinek gyakran jár el a keze, ha valami nem tetszik neki, és általában semmi sem tetszik. Vagyis, alkoholista volt; nemrég ugyanis meghalt, te nem nagyon gyászolod, ellenben rendesen befostál, hogy most mi lesz veled. Az ő keresetéből éltetek mindketten; amit az anyád összeszedett alkalmi munkákból, az a saját, injekcióba való szükségleteit fedezi csak.

Valószínűleg sosem mondtad volna el anyának, mert egy szarkasztikus kis rohadék vagy, aki mániákusan versenyez, saját magát vagy a világot tudja-e jobban utálni, de pánikrohamot kaptál az egyik találkozón, úgyhogy végül csak kibukott. Azt mondtad, hogy úgyse kellesz majd senkinek; egy éved van még, amit csoda, ha nem a javítóban, hanem mondjuk árvaházban töltesz, aztán meg úgyis vár az utca, azt már legalább ismered. De te sem gondolod komolyan, mert gyenge kis pöcs vagy, annak ellenére, hogy egyszer majdnem összeverekedtél velem az utolsó szelet pizzáért, mikor anya pár másik kölyökkel együtt hazahozott hozzánk.

Anya azt mondta, hogy neki, a családunknak, kellesz; még aznap elindítottátok az örökbefogadási procedúrát, aminek az egyik legfőbb akadálya az anyád kellett volna hogy legyen, de még örült is, hogy se az apáddal, se veled nem kell többet törődnie.

Megkaptad a szobámat. Az én szobámat. Remélem, tudod, hogy ezért megöllek.

//Seth (név változtatható egyeztetés után, de a PB-t szeretném megtartani) elég szomorkás karakter, valószínűleg jól ki fog jönni evégett Sage-dzsel. Pocsék környéken lakott, ahol sok bandatag már csak azért is jól megverte néha, mert fehér. Próbál küzdeni, néha egészen odáig fajulóan, hogy elveszti az önuralmát, de azért nem egy ketrecharcos, ellenben nagyon szívesen duzzog a sarokban a sebeit nyalogatva.
Szeret bosszantani másokat, vitatkozni, direkt az agyára menni, ezért Dannel várható néhány konfliktus. Sok (játékosi szemmel nézve vicces, karakterileg idegesítő) gúnyos megjegyzést várok tőle, meg azt, hogy a játékos ne felejtse el, hogy egy tinédzser srácrl van szó, aki egészen eddig küzdött az életbenmaradásért, aztán hirtelen a gazdagok közé cseppen. Valószínűleg nem lesz feszültségmentes a beilleszkedés, bár előbb-utóbb szeretném, ha tényleg beilleszkedne a családba. Csak a koncepció idegen neki.
A többiek már ismerik korábbról; volt egy-két hozzá hasonló kölyök, akiket az anyjuk nagyon a szárnya alá igyekezett venni, mint egy tyúkanyó, és többször találkoztak, rendezett vacsorákat meg hasonlók, de az egész örökbefogadás-dolog majd a játéktéren kerül bejelentésre.  Souvenir kids 1159569709 //


Hogy ez a sok karakter hogy viszonyul egymáshoz meg a többiekhez, az mind az adott igénylő meg egyeztetés kérdése. Vannak potenciális bonyodalmak a nyilvánvalóakon kívül, és szeretném, ha mindenki belevinné a saját ötleteit is; ha valami módosítással, de szimpatikus lenne az egyikük, akkor se habozz rám írni, mert nagyon várom mindannyiukat, sok lehetőségük lenne. Souvenir kids 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Souvenir kids
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Flor & Juliet - Like the cool kids
» PUNK ~ Professional Uncle No Kids
» We just a couple of kids living the life | Jennie & Natan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: