New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 101 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 90 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kaia Raven
tollából
Ma 07:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 05:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

'cause you're the cigarette and I'm the smoker | Dee & Natan
Témanyitás'cause you're the cigarette and I'm the smoker | Dee & Natan
'cause you're the cigarette and I'm the smoker | Dee & Natan EmptyVas. Júl. 09 2023, 22:10

Yindee & Jonatan

Az emberiség fenntartása szempontjából haszontalan tehetséggel és érdeklődési körrel születtem ugyan - elvégre lassan egy mesterséges intelligencia legalább olyan szintű művészeti alkotásokat generál alig néhány másodperc alatt, mint ami amúgy körülbelül egy napnyi befektetett emberi energia -, de mégis kifejezetten büszke voltam arra, amit csináltam. Gyerekkorom óta szerettem alkotni, matatni valamivel, vagy épp bütykölni az aktuális kedvenc járgányomat, ami jelen esetben vagy egy bicikliben, vagy gördeszkában merült és merül ki a mai napig. Ma az utóbbin nyugtattam a lábamat, míg a metrón utaztam, és ugyan nagyon is tisztában voltam vele, hogy ha leszállok, mindössze egy percet kellene sétálnom az egyetem épületéig, én szerettem a gyors és könnyű megoldásokat. Ránk férfiakra mindig ránk fogják, hogy túl egyszerűen vagyunk, de azt gondolom ezt részben bóknak is lehet venni. Nem bonyolítunk túl semmit, inkább a hatékony megoldásokat választjuk a felesleges kertelés helyett és ha valakivel nézeteltérésünk van, előbb verekedjük ki a gondot, mint hogy hónapokon, vagy éveken át mérgezzük egymás életét. Én legalábbis így éltem a mindennapjaimat.
Roppant kíváncsi lennék rá, hogy a férfi-női kapcsolatok azért olyan komplikáltak-e, mert a nők nagyon másképp gondolkodnak hozzánk képest. Talán csak azért élvezem annyira, hogy a diplomamunkámért felelősséget vállaló Phd hallgató idegeire akarok menni, mert egyfajta kísérletet végzek és tudni akarom mi a tűrőképessége határa. Az elmúlt óráin tanúsított viselkedésem nem volt feltétlenül példaértékű, de még nem akart kidobni vagy megszabadulni tőlem - amúgy meg ezer évben egyszer nyitottam meg az egyetemtől érkező emailjeimet, szóval felőlem már dobhatott is volna -, ezért ha nem is lóhalálában, de igyekeztem odaérni a megbeszélt helyre a megbeszélt időben.
Láttam arra némi esélyt, hogy ha megtudja, hogy az óránk óta még mindig nem haladtam a diplomamunkámmal, épp ezért témát sem tudunk ma választani, akkor egyszerűen ki fog majd dobni, de mint művész a művésznek, azt hiszem megmondhatom azt neki, hogy mostanában hanyagol az ihlet és elveszítettem a múzsámat. Nem lenne teljes mértékben hazugság, szimplán csak egy jótékony füllentés. Sokkal egyszerűbb dolgom lenne, ha nem csupán órán foglalkozhatnánk a műveinkkel, főleg mert az értékelésük előtt lesz időnk az órákon kívül tökéletesítenünk a dolgot. De azt gondolom nem az én véleményem fogja megváltoztatni a ki tudja hány éves múltra visszatekintő NYU képzőművészeti karát.
Úgy ötven métert tehettem meg a campus felé, amikor az épület felé sétáló emberek között megpillantottam egy ismerős fejbúbot, akit rögtön célba is vettem, és direkt megkocogtattam a vállát, ahogy elhaladtam mellette. A biztonság kedvéért még visszafordultam és Dee-re vigyorogtam, habár biztos vagyok benne, hogy nehezen tévesztene el engem, lévén rövidre nyírt pink haja kevés embernek van az egyetem. Művészek ide vagy oda.
- Ha te késel, neked is jár büntetőpont? - Kiáltottam vissza félhangosan, majd újabb vigyort engedtem meg magamnak. - Le foglak értékelni az év végi kérdőívben - jelentettem ki nevetve, majd szó szerint menekülni kezdtem, már csak attól a gyerekes vágytól is hajtva, hogy én érjek oda előbb a kisterembe, ahol a konzultációnkat tartjuk.
Már egy széken terpeszkedtem - egyik lábamat a gördeszkámon nyugtatva, előre-hátra tologatva azt -, mikor a nő belépett a terembe. - Helló, Yindee. - Ezúttal komolyabban álltam a helyzethez, habár másodpercek kérdése volt csupán, hogy nem folytattam az udvaron megkezdett csipkelődést, ami valljuk be, hogy egyoldalú volt. - Mi a helyzet? - tettem fel a kérdést félvállról. Nem volt kedvem belevágni a mai alkalom fő kérdésébe, ezért óvodás módon próbáltam terelni a témát, mintha pont úgy működne a dolog, mint tíz éves koromban.
- Remélem nem kellett készülnöm, mert nem hoztam semmit. - A többiektől persze tudtam mi mindent kell elintézni, ha az ember diplomát akar szerezni az NYU-n, és talán megvoltak részletek azzal kapcsolatban is, hogy mit kell most elérnünk ezen a különórán, de olyan távolinak tűnt az értékelés időpontja, én pedig biztos voltam benne, hogy össze tudok majd hozni valamit, akkor is, ha közben a nevelőanyámnak kell segítenem.

622 szia Didi 'cause you're the cigarette and I'm the smoker | Dee & Natan 4135191119 'fit mac miller - life ain't easy
mind álarcot viselünk
Jonatan Lauder
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
'cause you're the cigarette and I'm the smoker | Dee & Natan C7d1615992408f36b64e5cb5fc678113a4303b32
'cause you're the cigarette and I'm the smoker | Dee & Natan Dc50601619cf8d090e2b12f7cdfc7f9b98a458b6
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Gone a little far this time with something
How was I to know? We're on the borderline
♫ :
COLORWAY
★ családi állapot ★ :
egyedülálló
★ lakhely ★ :
Williamsburg | Brooklyn
★ :
'cause you're the cigarette and I'm the smoker | Dee & Natan E69e2b65d784e7c391b6109c04f613d779ea87d5
★ idézet ★ :
Nothing that has happened so far has been anything we could control
I am just here waiting for the perfect time to tell you I don't know
★ foglalkozás ★ :
(élet)mûvész
★ play by ★ :
Evan Mock
★ hozzászólások száma ★ :
5
★ :
'cause you're the cigarette and I'm the smoker | Dee & Natan 2f57f473c02e3010e37464476505883cb0887c50
 
'cause you're the cigarette and I'm the smoker | Dee & Natan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» We just a couple of kids living the life | Jennie & Natan
» like a midnight cigarette
» - cigarette daydreams _ Priya & India
» One scotch, one cigarette..there's a blues song

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: