New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 16:10-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 21 2023, 21:03

- Eh. Francba, Dobby. Ezért a spoiler-ért most meg kell büntetned magad! - lemondón sóhajtottam, majd úgy tettem egy pillanatra, mint aki a kormányba készül verni a fejét.
- De... persze... Naná, hogy megkaptad az állást! Szerintem sosem volt másé. - egyébként.
- Csak benned bízok. - ma már másodszor. Elég lesz, Remington. Köszönjük.
- Akkor már van is három rendelésed! - néztem rá lelkesen.
- Szeretnék egy rajzolt, egy fotózott és egy festett képet is. Érdekelnek a kész minták is, szívesen megnézem őket. De esélyes, hogy inkább én találok ki valami hozzám illőt. - a vízköpő Remy-vel remek barátságba kerülhetnek.
- Amúgy a saxomuch szívesen használja a képeidet nem csak borítóként, hanem bármi máshoz. Megosztjuk az instagramon akár. Nekünk tartalom, amivel eléréseket szerezhetünk, neked pedig ingyen reklám. - ez a minimum.
- Wow. Szépen összejöttek a dolgaid ezzel a Charlotte-tal. - sosem tudhatja az ember, hogy kivel sodorja össze a sors, és az a valaki milyen hatással lesz az életére. Akármilyen területen.
- Ez a Roman fazon tényleg elég veszélyesen hangzik. Reménykedjünk, hogy én is immunis leszek Gambit sármjára. - már ha vágod a Marvel-t.
- Őszintén hiszel ebben? - az ilyeneket semmi sem szokta visszatartani. Szerintem. Nem mintha lenne tapasztalatom. Így viszont csak... szimpla előítélet. És már vissza is szívtam. Szemétség lenne.
- Szóóóval. Téged mindenki fel akar szedni. - inkább kijelentés volt, semmint kérdés.
Közben megérkeztünk az úticélként kitűzött Valhallához. A Mustangot leparkoltam a bejárat közelébe, vagy ahová Evelyn navigált.
- Remélem, azért egy gyors körbevezetés a munka előtt még belefér. - egyébként is, de vendéglátósként meg aztán különösen érdekel a hely.


Evelyn & Remington



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Ezgif-6-f58735b2f6
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
260
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 EmptyPént. Szept. 22 2023, 09:57




Remington&Evelyn



"I'm hangin' around, I'm waitin' for you
But nothing ever happens
And I wonder"


Jót mosolyogtam ezen a Dobby-s megszólaláson.
-Édes vagy, köszönöm. Igyekszem rászolgálni a bizalmadra, meg úgy… mindenkiére. –húztam egy hálás, zavart mosolyra az ajkaimat. Tényleg szeretnék alaposan rászolgálni erre, ha már egyszer rám bízzák a CD-jük borítóját.
-Szuper!!! Bármikor zaklathatsz, ha nem veszem fel, vagy írok azonnal, akkor mindenképp kereslek, ha ráérek. Egy-egy kép sokat tud dobni egy lakáson, legyen az albérlet, ideiglenes hely, saját kéró, vagy egy egyszerű szoba. Ha kitaláltad, mit szeretnél, írd meg, mekkora méretben és hova akarod, aztán megoldom. –pislogtam rá hatalmas, csillogó, lelkes szemekkel. Imádok saját kezűleg alkotni, de fotózni is. Végtelen lehetőség, főleg, ha valaki nem riad vissza némi photoshop-tól sem.
-Komolyan??!! Úúúúúú, nagyon király lenne!!! Köszönöm szépen, Remy, ez tök jófej tőled! Ha megnézed a képeimet, akkor úgy is el tudod dönteni, mi fér bele nálatok, mi az, amit szívesen kiposztolnál, mint valami, ami nem ront a bandátok megítélésén. –a túl elvont, más témájú képeket vagy posztolom én magamnak, vagy hagyom őket annyiban, elvégre én sem teszek ki mindent a netre.
-Igen, nagyon durván. Nem gondoltam volna amúgy, hogy a mintaképek ennyire megtetszenek majd neki, hogy kettőt el is visz belőlük. Megvan a sajátos kisugárzása és stílusa, de amúgy egy jófej, kedves nő. Meg is beszéltük vele még akkor, hogy majd elviszem magammal pár barátnőmmel kikapcsolódni és egy bár túrára. –csak még azt nem tudom, utána hogy jutok haza. Bár neki lehet neccesebb lesz, mivel ő azt hiszem nem Brooklyn-ban él. Mondjuk fura lett volna. Szerintem minden városrésznek megvannak a maga sztereotipikus lakói.
-Már tudod a titkot, szóval nem fog hatni rád a csaló hang+nézés kombó. Talán. –Roman tényleg érdekes jelenség. Nagyon megnyerő tud lenni valamiért, a sajátos stílusa és szabadelvű dolgai ellenére is.
-Alapból? Nem. –ráztam meg a fejemet.
-De magammal kapcsolatban igen. Roman-nal jóban vagyunk, és neki fontos, hogy jól érezzem magam, szóval nem hiszem, hogy megkockáztatná azt, hogy elbassza a barátságunkat azért, mert nem bír magával. –húztam egy vigyorra a szám. Veszedelem egy lény, de azt hiszem, kijelenthetem, hogy engem szeret.
Egy pillanatra lefagyva, kissé meglepődött, elkerekedett szemekkel néztem rá, amikor megszólalt. Nyilván nem volt ebben a mondatban semmiféle rosszindulat, vagy hasonló, de amióta Harper burkoltan közölte velem, hogy túl sok pasi van a sztorijaimban, az óta ezektől mindig elbizonytalanodom.
-Öhm… lehet, nem tudom. Inkább az a baj, hogy sosem az akar felszedni, akitől szeretném, hogy felszedjen. –néztem rá elgondolkozva, aztán egyszerűen megvontam a vállam egy mosollyal, hogy amint leparkoltunk a bejárattól nem messze, kiszállhassak a kocsiból és kiszedhessem a táskámat is.
-Persze, naná! Mindenképp látnod kell a helyet, elvégre ez a szakmád, plusz egyszer majd vendégként is eljutunk ide, szóval nem árt, ha tudod, mi merre. –bólogattam lelkesen, elindulva befelé. Amint beléptem az ajtón, a tekintetemmel azonnal az ex-főnökömet kerestem.
-Roman!!! –villantottam rá egy széles mosolyt, hogy aztán közelebb sétálhassak hozzá és bezsebelhessem a szokásos, jól megérdemelt ölelésemet.
-Ne haragudj, nagyon régóta vársz? –pillantottam fel rá egy bocsánatkérő mosollyal, hogy aztán a tekintetemet Remy-re vezethessem.
-Remy, ő Roman, a világ legjobb ex-főnöke, és „munkahelyi faterja.” –villantottam is rá egy mosolyt.
-Roman, ő pedig Remy. A srác, akiről más meséltem neked. –mutattam be őket gyorsan egymásnak a formalitás kedvéért.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 EmptySzomb. Szept. 23 2023, 12:47
To Evelyn & Remington

First part
Odakint már jól hallható volt a tömeg, a poharak csörömpölése és a zene is, ami jobbára váltotta egymást, de alapvetően főleg Peyton Parrish feldolgozásai, Amon Amarth és a nyugisabb időszakokban inkább valami folkosabb dallam ment. Belépve odabent pedig egyből megcsapja az embert a norvég hangulat. Na meg a minőségi italok és ételek illata, a cédrus, és szantálfa aromája. A sötétített ablakok nem engedték át a szemben lévő klubbok neon fényeit, hogy még véletlenül se rontsanak a benti hangulaton, lévén, hogy a hely igyekezett visszarepíteni minket a vikingek korszakába. A plafon és a padlózat is sötét fa deszkákból állt, a falak egy része pedig kőfal volt, esetleg kopott tégla, míg akadt amire simán csak piszkos fehérre volt meszelve, a sarkokat pedig kezeletlen fa szegélyek díszítették. A fény nagy részét kamu gyertyák adták a mennyezeti lámpákon, de a falakon lévő polcokon, itt-ott elvétve a fából faragott asztalokon is akadt egy-két vastagabb, égő gyertya. A benti dizit teljes mértékben a viking stílus, igyekeztünk kiszorítani minden modern dolgot, hogy ne rontsák el azt a varázst, amit akkor éreznek a vendégek mikor belépnek. Nincs monitor, mert a zenét sem szoktuk lekapcsolni, itt senki nem néz foci meccset. Az épület egyik felén hátul vannak a mosdók, melyeket egy rövid folyosónak sem nevezett rész köt össze, ahol az esetleges sorban állók letudnak ülni egy bőr kanapéra. Túl oldalt a másik felén kialakulóban van egy csendesebb, de szűkösségében inkább csak egy-egy csoportnak, privát helyként szolgáló amolyan társalgó szerűség. A tulajdonos igyekszik bővíteni az elfoglaltságok lehetőségeit, de mivel a balta dobáló részlegre is alig kaptunk engedélyt - ami amúgy teljesen érthető -, nehéz olyasfajta dolgot találni, amit élvezhetnek a nagyfiúk és mellette nem rombolja a hely egészének világát. Ez idáig egy bárki által használt biliárd asztalunk van, és egy biztonságosan elkerített, illetve két berserker(norvég medveharcos) biztonsági medvénkkel úton állt baltadobáló helyiség. Még a spicceseket sem engedik át, szóval aggodalomra semmi ok, ám tekintve, hogy az ügyetlenül elhajított balta vissza is pattanhat, még a józanok is csak saját felelősségükre használhatják. De nem hiszem, hogy ez az egyedülálló célba dobós vonzaná ne az embereket. Még csak nem is kell viking fannak lenni, hogy beleszeressünk a helybe. Én sem vagyok az, ahogy a legtöbb itt dolgozó, vagy italozó sem, függetlenül attól, hogy a legtöbben jó nagy darabok, kopaszok vagy szakáll gyűrűt hordanak. Azt hiszem a falka szellem teszi azzá a helyet, amilyen most. Az emberek adnak hozzá. Nem azt mondom, hogy nem vonják össze a szemöldökeiket, ha betéved egy-két alacsony, szemüveges kis kocka vagy... öltönyös fószer, esetleg egy eltévedt cicababa - bár azok a legritkábbak -, de ha nem flegmázik, nem vágja a pofákat a hely és a benne lévők hallatán, miközben várja az egyik üres asztalnál, hogy a szájába repüljön a sült galamb, akkor a közösség befogadó vele szemben, és ha beleköt egy jött-ment, abba a valakibe, akkor garantáltan körbe állják a harapós medvék. Itt minden visszajáró vendégünk tudja hol a helye - többségében legalábbis - és még részegen sem feszegeti a határokat, nem piszkálja vagy zavarja a hölgyeket, se a dolgozókat, mert ugyanúgy ki lesz penderítve a csúnyába. Az öltönyösökkel ugyan a múltkori óta kicsit hadilábon állunk, bár a kis mókust a flegmázása ellenére már hajlandóak elfogadni, lévén, hogy hát... együtt vagyunk és azóta vissza is fogta magát. De még az is nyúl cipőt húzott, aki kilyukasztotta a plafont a pisztolyával, mert abban a pillanatban körbe állták a baltás berserkerek - meg ugye én puskával - és egy percig sem kockáztatta meg, hogy vérsas váljék belőle. A bár amúgy ezek ellenére jó hírében áll, nappal inkább kávézóként működik, este pedig bárként, de ételeket - de ne gondolj semmi éttermi kiszolgálásra - azért mindig szolgálunk fel.
Függetlenül, hogy milyen nap van, mindig akadnak vendégek, hétvégén nyilván vannak nagyobb rohamok is. Most is így volt, de azért akadtak üres asztalok, és nem kellett átpréselnie magát senkinek sem két testes férfi közt a pultig, hogy italhoz jusson. A pult mögött volt egyébként az öltöző és kicsivel odébb a pult mellett a raktár is, ahová én előszeretettel jártam... szünetelni. Evelynnel már korábban lebeszéltük a dolgot, miután megemlítettem a tulajnak, aki lelkesebb volt, mint gondoltam, bár tekintve, hogy a múltkor kis híján leamortizálta aza a fickó, nem is csoda. Éppen az egyik újonnan érkező tanulónak segítettem az italok kimérésében és annak felszolgálásában, mikor meghallottam a nevem, és az ismerős hangot. Fel is kaptam a fejem meglepődve. Már ennyi az idő?
- Eve! - találtam meg a hang forrását, és egyből széles mosoly ült az arcomra, ahogy le véve a kis fekete kötényt magamról, bedobva a pult alá, kiszabadulok a mögül és sietős léptekben igyekszem oda, hogy megölelhessem. - Hát azt hittem már nem is jössz. Na mondom, biztos túlzásokba estél azokkal az uborka szeletekkel a szemeiden, rólunk meg el is feledkeztél... szép is lett volna... - somolygom egy színpadias szemforgatás közben, mialatt el is engedem, majd a mellette álló srác felé fordulok.
- Ahw... még a végén elolvadok. De tudom ám, hogy csak a whiskynkre fáj a fogad... - nevetem el magam a kislányra pillantva, majd kezet nyújtok Remynek. - Nagyon örülök! Sokat hallottam már rólad a kislánytól, szóval kíváncsi is voltam már rád. - mosolygom. Nem csalódtam Evelynben, bár azt gondoltam eleinte, hogy a rossz fiúkra bukik, de helyes srác. Kifejezetten aranyos, bááár... megjegyzem még nem ismerem személyesen, szóval ki tudja. Lehet egy igazi vadállat és jobb vele vigyázni.
- Apropó jut eszembe, tovább adtam, hogy van egy menő tetováló művészünk, és több itteni tag is érdeklődött. Mint kiderült, manapság nehéz jó szakembert találni. - vontam meg a vállam, mert nekem speciel eszembe sem jutott volna, hogy még a tetkósok közt is akadnak ennyire bénák.
- Na de. - csapom össze tenyereim és megdörzsölöm őket. - Mit kértek? A bár ajándéka. - kérdem kíváncsian, majd Evere mutatok találgatóan. - Egy valkyrie whisky? És egy...? - mutatok a srácra. Nem mondom, hogy a választása árulkodó lehet, de adhat némi alapot. - Van még kávénk is, meg teánk.

livin' in new york

Remington Fellowes and Evelyn Wolf imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 EmG9UYM I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 LkC15oi I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 1wvUwqJ I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 I5G5mou I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 PXz6QDz I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 79pRgNo I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 EmptySzomb. Szept. 23 2023, 16:29

Érdeklődve figyeltem Evelyn-t, ahogy arról beszélt, hogy soha nem az akarja felszedni, akitől ő szeretné.
- Ez ismerős. - csak nyilván a fordított felállásban. Sosem az akarja, hogy felszedjem, akitől én szeretném azokat a bizonyos félreérthetetlen jeleket. De hát ez van. Ilyen az élet.
Segítettem neki kihalászni a táskáját a csomagtartóból, és cipeltem is, mivel biztos, hogy nem néztem volna el azt, hogy neki kelljen. Pláne mióta tudom, hogy tele tömte mindenféle sablonnal és festékkel. Kizárt. Ez tudtommal egy vendéglátóegység, nem serpaképző.
- Mindenképp! Nem felejtettem el. Sőt. Várom! - hogy valamikor csak úgy beüljünk ide iszogatni egyet. Csak... kényszeresen halogatom. De valamiért azt érzem, hogy ő is. Csak kétlem, hogy hasonló okok miatt.
Belépve a tekintetem automatikusan a helyet pásztázta. Nem volt egy szokványos látványvilág. Tökéletesen megidézte az északi népekre, a viking világra jellemző hangulatot. Tetszett, hogy nem egy tucat kocsma/étterem, hanem annál sokkal-sokkal egyedibb. Egyébként is vonzanak a tematikus helyek, ez pedig tökéletesen kimerítette a fogalmat. Egyszer a saxós srácokat is elrángatom ide. Biztos vagyok benne, hogy bejönne nekik is. Sőt. Ők még talán kompatibilisabbak is, mint én.
A tekintetem végül egy alakon állapodott meg, akiről kiderült, hogy ő a már sokat emlegetett Roman. Nem igazán számítottam az elmondottak alapján sem semmire, de így első blikkre szimpatikusnak tűnt. A legtöbb vendéglátósnak amúgy is van egy ilyen bizalmat keltő kisugárzása vagy minek nevezzem. Roman-nek is megvan az a bizonyos karizmája. Plusz tetszett a kettejük közti kémia.
Elfogadtam a felém nyújtott kezet, miután Evelyn bemutatott minket egymásnak.
- Szintén. Az érzés maximálisan kölcsönös. - örvendek, sokat hallottam rólad Evitől, és emiatt én is kíváncsi voltam, miféle lehet ez a híres, jó arc ex-főnök.
Küldtem egy elismerő mosolyt a menő tetováló művésznek, amiért bővülni fog a vendégköre. Már nem csak Azi és Peter fogja terjeszteni a szájhagyomány igéjét a tetoválói tehetségéről. Örültem, hogy ez a biznisz is elkezdett beindulni nála. Főleg, hogy ezt sokkal inkább hobbiként tudja megélni, nem munkaként. Ez sem mindegy.
- A kávé jó lesz, köszönöm. Presszó, egy cukorral, kevés tejjel. - küldtem a vendéglátónknak egy hálás pillantást. Én is szívesen meginnám azt a whisky-t, de majd egy másik alkalommal. Semmi nem ér annyit, hogy kockára tegyem Evelyn épségét, és/vagy összetörjem a kocsimat.
- Baromi jól néz ki ez a hely. Mióta üzemel, és te mióta dolgozol itt? - néztem kérdőn Roman-re.
- Nem szeretnék feltartani senkit sem a munkájában, de akkor jó vagyok nálatok egy körbevezetésre? - valaki megígérte.
- Én is vendéglátós vagyok, csak egy queens-i étterem-szálloda kombóban. És úgy vagyok vele, hogy mindig mindenhol tanulhatok valami újat. - szeretek inspirálódni. De persze el tudom fogadni a nemleges választ is, hogy ez nem egy múzeum, ne akarjak itt nézelődni.


To: Evelyn & Roman



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Ezgif-6-f58735b2f6
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
260
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 EmptyVas. Szept. 24 2023, 08:28




Remington&Evelyn



"I'm hangin' around, I'm waitin' for you
But nothing ever happens
And I wonder"


Egy együtt érző mosoly volt a reakcióm arra, hogy ismerős neki ez az azt nem érdeklem, aki engem baromira szituáció. Szívesen megjegyeztem volna, hogy aki nem szeretne magának egy olyan barátot, mint ő, az idióta és nem mellesleg vak is, de nagyon furán jött volna ki, szóval elengedtem a dolgot. Megvillantottam egy ezer wattos, hálás mosolyt, amiért cipelte helyettem a festékeket és sablonokat tartalmazó táskát. Ez nagyon rendes, udvarias gesztus volt a részéről. Persze nem haltam volna bele, elvégre Brooklyn-ból elvánszorogtam vele az Aunt Marie’s-ig, de azért így határozottan könnyebb volt az életem.
-Már azt hittem, hogy tényleg elfelejtetted, vagy kényszeresen kerülöd a dolgot… de ugye tudod, hogy mondhatsz nekem nemet is, ha nincs kedved hozzá? -villantottam rá egy félig-meddig aljas félmosolyt, ami aztán barátságossá szelídült. Annyira azért nem volt vicces ez a kijelentés, mivel én tényleg próbáltam a lehető legjobban eltolni ezt az egészet. Ha egy társasággal iszogatsz, az más, mintha csak…
Amint beléptünk és megtaláltam a szememmel Roman-t, bezsebelhettem tőle a jól megérdemelt ölelésemet. Nem akartam belepofátlankodni a munkájába és elorozni a mestert a tanítványtól, de hamarosan úgy is be kell zárniuk, ha festegetni kezdünk arra a néhány üres, piszkosan fehér falra.
-Hát igen… tudod, hogy van ez. Leülsz egy pár uborkával a szemeden és máris szép az élet tralala… -forgattam meg a szemeimet egy játékos mosollyal, majd jót nevettem az abszurd képen.
-De a helyzet az, hogy mostanában nem igazán értem rá még meghalni sem. Kaptam egy nagyobb projektet, és gyakran az evés is kimarad az életemből. –sóhajtottam lemondóan.
-Uuuuugyan, hát ilyen haszonlesőnek ismersz engem? –azt hagyjuk, hogy a múltkor ketten szerintem majdnem megittunk egy üveggel. Jó kislány vagyok… általában. Csak zavartan pislogtam rá, amikor közölte Remy-vel, hogy már sokat hallott róla tőlem, és valamiért kezdtem átérezni, milyen lehetett, amikor Aziel mondta ugyanezt nekem róla.
Egy zavart mosoly kíséretében kezdtem el az alsó ajkamat rágcsálni, egy hosszú, szőke tincset tekergetve az ujjaim között az ajánlásra, és a mellettem lévőtől érkező elismerő mosolyra, majd egy széles, hatalmas mosollyal néztem fel az ex-főnökömre, csillogó szemekkel, hogy egy újabb ölelésre a nyakába ugorhassak.
-Komolyan????!!!! Te vagy a legjobb, Roman!!!!! Köszönöm szépen, ígérem, nem fogok csalódást okozni a többieknek. Meeeeeg majd valamikor megbeszéljük, hogy neked mikor lenne jó és akkor téged is kivarrlak. –pislogtam fel rá még mindig hatalmas, hálás, ragyogó szemekkel. Imádom ezt a pasit.
-Egye fene, beáldozom magam. De csak egyet, még egyenes vonalakat kell húznom. –húztam egy mosolyra a szám, majd a figyelmem Remy-é volt, ahogy kérdezni kezdett. Örültem, hogy tetszett neki a hely atmoszférája. Reméltem, hogy így lesz majd, valamiért elég szomorú lett volna, ha nem. Nem akartam volna olyan helyre rángatni kikapcsolódás címszóval, ahol nem érzi a vibe-ot.
-Ja, igen. Megígértem Remy-nek, hogy megmutatjuk neki a helyet, plusz… öhm… használhatja az öltözőt, ugye? –néztem előbb a mellettem állóra, aztán a whisky-met adóra egy bizonytalan mosollyal.
-Közben meg akár el is mesélheted, hogy mi lett a sztori vége veled és a kismókussal? Visszatért, vagy felejtős a csávó? –néztem rá egy szórakozott, kíváncsi, izgatott mosollyal.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 EmptyVas. Szept. 24 2023, 13:33
To Evelyn & Remington

First part
Azok a fránya uborkák... - nevetek vele együtt, legalább is egészen addig töretlen jókedvvel hallgatom, mikor is közli a kevésbé jó híreket. Jó dolog, ha fellendül az üzlet. Na de milyen áron?
- Ejnye, kislány, hát ezt beszéltük a múltkor? Egyensúly, babám, egyensúly. - magyarázok neki, mint aki aztán nagyon vágná hogyan is kell. De mentségemre szóljon én már "öreg" vagyok, ő meg még csak most bújt ki a tojásból. - De tényleg. Ne hagyd, hogy az egészséged is rámenjen. Munkád még sok lehet, lehetőségeid is akadhatnak, de az egészségedből csak egy van. Még a milliárdosok sem képesek mindent megvenni pénzért. - csóválom fejem már valami, ha nem is komolyabban, inkább aggodalmasan. Kikerül innen, egy stressz barlangból, erre bemászik egy másikba. Hát normális ez a lány? Itt legalább itt voltam vele, aztán, ha kezdte gyötörni a migrén a hülyék miatt, kiosztottam néhány taslit. És most? Bízom benne, hogy innentől majd a srác veszi át a védelmező szerepét. Kár volna látni, hogy Eve lassan tönkre teszi magát a munkájával, hiába is szereti azt. Mindenesetre túllendülve a dolgon végül széles mosolyra húzódnak ajkaim a kérdésén. - Azt azért nem. De attól még... igen, ismerlek... - somolygom, eztán megejtve Remyvel a bemutatkozás. A diszkréció sosem volt ilyen szempontból az erősségem, de most még az is közre játszik, hogy rásegítsek arra a bizonyos szikrára, ha esetleg meg van köztük. Mert én úgy látom, hogy pislákol ott valami.
- Jézusom, képzelem miket mesélhetett. - nevetem el magam talán egy csöppet zavartan, mert attól tartok az a temérdek kevésbé szimpatikus pletyka, ami körbe lengi hírnevem, nos... nem pletyka. De változom. Már. De tényleg. És ha már a munka hozta ide őket, gondoltam felvetem a többiekkel beszélt dolgot Evelynnel, csak, hogy ne lepődjön majd meg, ha egy hadseregnyi viking harcos keresné fel. Mondjuk, így, hogy tudom, hogy enni sincs ideje, már bánom, hogy ennyire lelkesen körbe szóltam. Jézusom, és akkor még a múltkori látogatásom során lévő éjszakai klubos szófosásomról nem is szóltam. Aztán én beszélek itt neki az egyensúlyról... Még jó, hogy akkor Julian nevét használtam. Mindenesetre annyiból azért örülök neki, hogy legalább jól megy az a bizonyos szekér. Vissza is ölelek, és ha rövid haja volna, biztosan bele is kócolnék. Függetlenül attól, hogy igazából most egy halom munkával láttam el, örülök, hogy örül. A lényeg, hogy a hobbija se forduljon ellene.
- Na igen, még is csak én állok a sor elején. De az időpontot majd még megbeszéljük. Sok a meló, de hála égnek egy kicsivel több időm lett. - mosolygom, mert ez legfőképpen a kismókusnak és a barátjának köszönhető most, hogy olykor-olykor bevállalják a kölyköket. Aztán felveszem a rendeléseket tőlük, és bár magam sem vagyok rest elkészíteni, az újabb feladatom végett átadom eme lehetőséget az új lánynak. Gyakorolnia neki is kell.
- Ne viccelj! A vonatnak is kell egy kis löket, hogy száguldhasson. Szerintem te amúgy is jól bírod a piát. - vonom össze szemöldökeim, mert kijelentésemben nem vagyok biztos, borzasztóan rossz a memóriám, de azt hiszem a múltkor se csináltunk semmi butaságot.
- Köszi. - mosolygom szélesen. - Mármint a tulajdonos nevében is. - teszem hozzá nevetve, mert az ötlet még sem az enyém, én csak becsapódtam ide és teszem a dolgom azóta is.
- Hmm... hát ides tova 4 éve, szóval még azt hiszem fiatalka a hely a többi new yorki klubhoz képest. Én meg már a nyitáskor itt voltam. -  feleltem. A körbevezetés új információ volt a számomra, és a kérdés nyomán ide-oda pillantgattam függően attól éppen ki beszélt. De nem volt ellenemre. Ha teljesen idegenek jönnének ezzel, esetleg gyanúsan ellenőr kinézetű emberkék, na akkor már ellenemre volna. Nem mintha olyan kétes dolgokkal üzletelnénk, de azok mindig mindenhol találnak hibát és mivel én előszeretettel adogatom az ingyen piát, meg alkalom adtán el-el törnek dolgok a raktárban a nagy... mozgolódások végett, nehéz kimagyarázni mi ez a nagy hiány.
- Persze, simán. És nyugodtan. Körbevezetés után meg is mutatom merre találod. - állok készségesen rendelkezésükre, miközben a pult mögött lévő kislány tálcára is igazítja az italokat és ismerve engem a whiskys üveget és plusz egy poharat is. Felkaptam a tálcát, és intve a fejemmel, hogy kövessenek, kikerülve néhány vendéget beültünk a most éppen üres kis társalgóba.
- Hát hallod, neked volt igazad, Eve... - lépek be a helyiségbe. - Nem csak visszatért, de konkrétan engem keresett. Engem és a társaságom. Pedig nagyon genyó és önző voltam vele első nap, mert hát... ő is beszólogatott. Második nap sem vettem vissza a nyomulgatásból, sőt... bár akkor még nem tudtam, hogy így hiányolta a képem, de úgy voltam vele, élek a lehetőséggel. Harmadik alkalommal pedig már fel is vitt magához. Amilyen kis nagyképű, egy élmény volt betörni, de mi tagadás, neki is sikerült pórázt tennie a nyakamba, mert azóta... - beharapom ajkam, aztán zavartan elnevetem magam a kifejezésre, ami még most is totál idegennek hat így kimondva. - ...együtt vagyunk. - vallottam be a tarkóm vakarva. A feleségem óta nem volt hosszabb kapcsolatom, szóval elég fura érzés, de azt hiszem a történtek után elmondható, hogy bizony... egy pár vagyunk. - Ami egyedül bánt és aggaszt is egyben az egészben, hogy hát én én vagyok... Hozzászoktam egy életmódhoz, ahol a hűségnek nem volt igazán szerepe és így most...egyik napról a másikra elég... sokkoló mindezt elhagyni. Mint egy drogfüggő, akitől egy nap elveszik a szert. Pláne, hogy a mai napig meg-meg keresnek még hogy így meg úgy, és tök gáz, hogy meg kell magyaráznom nekik, hogy hát nem lehet... De nem bánom, hogy együtt vagyunk...Ráadásul amiatt sem kell aggódnom, hogy lesz egy hatodik gyerek is... Pedig láttad volna, hogy erősítgette nekem mindvégig, hogy ő aztán milyen hetero, még akkor is mikor már a kanapén voltunk és rajta feküdtem... - nevettem, de ennél jobban inkább nem mentem bele a részletekbe. Megszokás, de azt tudom, hogy nagyjából mi a határ Evenél. Remynél még nem, ezért sem bonyolódtam a vicces részletekbe, mint, hogy egy fogadás alkalmával kénytelen voltam csalni és kirúgni az egyik lábát, hogy veszítsen, én meg megkaphassam tőle a csókot. Na de most, hogy az italaink biztonságban a többi vendégtől - a pulton felejtett italok ugyanis hajlamosak eltűnni -, úgy éreztem eljött az ideje a körbevezetésnek. Nem vagyok egy jó idegenvezető, és a bár történelméről sem tudok szinte semmit, de a helyiségeket azért megmutattam, és ha akadt olyan, amit érdemes volt megemlíteni, akkor azt meg is tettem. Bár jobbára csak a baltadobáló helyiség szabályait ismertettem, mert általában minden újonnan érkező rosszallóan sandít az elkerített helyre, ami érthető, mivel az alkohol meg a balta hajigálás annyira nem kéne, hogy kéz a kézben járjon. De nem is jár. Ügyelünk a biztonságra. Nagyjából.
- Na de... térjünk csak vissza rád. - pillantottam Remyre, nehogy már itt elnyomásban érezze magát két nagyhangú emberke közt. - Szóval akkor tőled sem áll távol ez az egész kiszolgálósdi, vendégek minden kívánságát lesősdi. Nem mintha olyan sokat mászkálnék, pláne nem új helyekre, de ha bedobod a hely nevét, simán eltudom képzelni, hogy ellátogatunk oda majd egy nap a kis mókussal. Ő amúgy is jobb szereti az elegánsabb, nem vikinges helyeket, és akkor már élnénk a lehetőséggel, hogy egy-két napot együtt töltsünk, tudod... gyerkőcök nélkül. Imádom őket, de sok velük a baj, és hát ha már együtt vagyunk a kis mókussal, akkor vele is szeretnék foglalkozni. - vonogatom a vállam, mert még mindig újnak érzem a dolgot, mintha még sosem lettem volna hasonló helyzetben, de azaz igazság, hogy az is olyan régen volt, hogy már nem is emlékszem mivel ütöttük el az időt az exemmel. Jó, oké, nagyrészt egy dologgal, de most igyekszem meg emberelni magam, és komolyan venni a dolgot. - De amúgy ez tökre így van, ahogy mondod. Még a leghasonlóbb helyeknél is akadnak dolgok, amiket akár mi magunk is hasznosíthatunk, mert mondjuk praktikusabb vagy egyszerűen könnyebb, megoldhatóbb. - értek vele egyet, még ha én magam nem is nagyon ötletelek vagy nyúlkálok itt ezekbe a dolgokba. Maximum annyiban, hogy Eve is jól járjon és a főnöknek se legyen ellenére. De mondjuk nagyobb hord erejű változásokat nem mernénk felvetni. Meg nem is akarok. Nekem tetszik úgy ahogy van. - Nálatok is van valami forma, style, amire épül az egész épület? - érdeklődöm, mert azért érdekel milyen hely lehet. Közben el is érjük az öltözőt, ami ugyan nem túl nagy, de lényegében tiszta, és csak így lehetett megoldani, hogy a fiúk és a lányok külön öltözőt kapjanak. De nem vagyunk sokan, így ez idáig nem jelentett problémát.

livin' in new york

Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 EmG9UYM I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 LkC15oi I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 1wvUwqJ I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 I5G5mou I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 PXz6QDz I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 79pRgNo I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 EmptyVas. Szept. 24 2023, 16:35

Vetettem egy hitetlen-rosszalló pillantást Evelyn-re, amikor az időhiányról beszélt. Legszívesebben megráztam volna, hogy szedje össze magát és ne essen abba a hibába, amibe én. Ő papol nekem időbeosztásról, szabadságról, túlhajtásról, munkamániáról, control freak viselkedésről, erre tessék... bagoly mondja...
Látványos egyetértéssel bólogattam Roman szavaira. Semmi sem ér annyit, hogy tönkretegye magát miatta. Nem erről beszéltünk mi is!? De nem most fogom ezt megint túlragozni, nem ezért voltunk itt.
Roman-től megtudtam, hogy négy éve üzemel a hely, amivel relatív újnak számít a porondon. Ő pedig már nyitás óta itt dolgozik, ami nem semmi.
- Akkor kicsit azért a sajátodnak is érzed, nem? - akik a kezdő csapat részei, jobban eggyé tudnak válni az adott hellyel. Az eltöltött évek pedig csak még több lapáttal rátesznek az érzésre. Ugyan nem nyitáskor kerültem az Aunt Marie's-be, de elég régóta vagyok ott, hogy a mindennapjaim része legyen. Mondhatni a szívügyem.
Ehhez a szerelmi életes témához nem igazán tudtam hozzászólni, de azért igyekeztem figyelni, illetve felmérni a társalgót, ami szintén baromi hangulatos volt.
- Gratulálok! Sok boldogságot nektek. - vagy mit szokás ilyenkor kívánni. Főleg, hogy nem is ismerjük egymást. Semennyire sem. Mindenesetre megtoldottam egy elismerő, lelkes mosollyal is a szavaimat. Azok alapján, amiket Evelyn mondott róla, nem pont egy ilyen sztorira számítottam tőle. De ez jó. Mármint, hogy talált valakit, aki miatt villámcsapás szerűen képes volt a kalandokat egy komolynak hangzó kapcsolatra cserélni. Ráadásul őszintén izgatottnak és talán boldognak is tűnt, nem szenvedésként élte meg. Az hogy kereste a szavakat, és zavartságot tudott kiváltani egy ilyen megjelenésű, személyiségű fickóból ez az egész, mindenképp pozitív jelnek tűnt. Nem mintha akkora zseni lennék a kapcsolatok és az érzelmek terén. De nagyon jó, ha megvan az a bizonyos kémia, és nem csak az az alap, hogy csak egyedül ne kelljen lenni.
Az idegenvezetésért hálás voltam neki. Sosem jártam még csak hasonló helyen sem, így teljesen új élmény volt. A vikinges, baltadobálós bárok eddig valahogy kimaradtak az életemből.
A "Na de... térjünk csak vissza rád." kezdetű mondatra szívesen rávágtam volna, hogy igazán nem szükséges. Szívesen hallgatom a beszélgetésüket, engem nem fontos belevonni. Szeretem a csendes megfigyelő szerepét.
- Ez jó ötlet. Néha muszáj elszökni a világ elől. - mondom ezt úgy, hogy pont nem csinálok ilyesmit.
- A hely neve Aunt Marie's. És mindig szívesen látunk titeket. - akár gyerekekkel vagy csak kettesben is.
- Olyanban is benne szoktunk lenni, hogy akár egy nappal előbb is odaadjuk a szobát felár nélkül, ha valaki mondjuk meglepetésnek szánja, és tervez valami előzetes bekészítést. - és akkor nem az érkezés napján kell bajlódnia vele. És most nem arra gondoltam, hogy szórd teli romantikus kis rózsaszirmokkal a padlót vagy az ágyat.
- Sosem szégyen a jobbtól tanulni. - van amire mások gondolnak, én pedig azelőtt soha.
- Az egész ilyen tipikusan retró amerikai hely. A földszinten van az étterem, hagyományos amerikai étlappal. Van egy rendezvénytermünk is. És ennek az egésznek az emeletén van a szálloda, szintén hasonló stílusban. De ettől még a felszereltsége teljesen megfelel a mai igényeknek, csak a berendezés kelt régebbi hatást. - kerestem pár képet, majd átnyújtottam neki a telefonomat, hogy átlapozhassa őket, ha érdekli. Azok többet mondanak minden szónál.
- Egyébként te tervezel idővel váltani, vagy megtaláltad itt ebben magadat? - az öltözővel nekem nem volt gondom, főleg, hogy nem egy egész hadsereggel terveztünk osztozni egy időben rajta.

*****

Étterem: 1 2 3
Rendezvényterem: 1 2
Szálloda: 1 2 3

To: Evelyn & Roman



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Ezgif-6-f58735b2f6
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
260
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 EmptyVas. Szept. 24 2023, 21:01




Remington&Evelyn



"I'm hangin' around, I'm waitin' for you
But nothing ever happens
And I wonder"


-Igen, tudom. És általában jó vagyok az időmenedzselésben, csak… valahogy mostanság olyan vagyok, mint aki el van varázsolva. Teli a fejem mindenfélével, de igyekszem jobban odafigyelni magamra, komolyan. Köszönöm szépen, hogy aggódsz. –néztem fel rá hálás, csillogó szemekkel, majd egy néma bocsánatkérését és bűnbánó nézést Remy is kapott tőlem. Igen, tudom, hogy én magyarázok neki mindenfélét, miközben mostanság engem is beszívott a munka, de hosszú idő óta nem voltam ilyen lelkes munkáért. Nem csak dolgozom ezen az esélyen, hanem részt is vehetek rajta, ráadásul lehet, hogy a Saxomuch szolgáltatja a zenét, szóval nagyon jól akarom csinálni.
-Elnézést… hazamenjek? Zavarom a köreiteket? –húztam egy hitetlen vigyorra a szám, amikor Roman előhozakodott a „miket mesélhetett Evelyn” dologgal.
-Amúgy tudhatnád, hogy csupa jót mesélek rólad. –ciccegtem megjátszott rosszallással.
-Helyes-helyes. Fontos a kikapcsolódás, ugye?! –néztem rá rosszallóan, elvégre ő szajkózza ezt folyton, és mégis legalább olyan rossz benne, mint mi ketten. Bár még mindig én vagyok a legkevésbé munkamániás, munkába temetkezős alak hármunk közül.
-Hát igen, végül is jogos gondolat. Ha nem keverek, elég veszélyesen sokat tudok inni. Biztos felkészültél te erre a kihívásra? –néztem Remy-re egy ártatlan mosollyal. Továbbra is a halogatás mellett vagyok, de egyszer csak eljutunk odáig is és jó lenne, ha ő is jól bírná a piát, jobban, mint én. Legalább valamelyikünk két agysejtje működjön majd akkor is.
Érdeklődve néztem őket, amikor az került szóba, hogy Roman nyitás óta itt dolgozik, illetve az, hogy akkor a magáénak érzi-e a helyet. Végül is teljesen jogos a felvetés. Remy is így van az Aunt Marie’s-zel és teljesen meg is értem, miért. Itt a tulaj elég leszarom típus, szóval amúgy nem csodálkoznék, ha a Valhalla Roman nélkül befuccsolna.
-Komolyan?????!!!!! Roman, ez fantasztikus!!!! Gratulálok!!!! –sokkal másabbnak tűnt most, hogy erről a férfiról beszélt. Olyan kis… nem is tudom. Zavarban volt, komolyan aggódott és tényleg nagyon-nagyon… szerelmesnek tűnt? Talán.
-Szerintem az mindenképp értékelendő, ha ellen tudsz állni nekik és azt mondod, hogy nem lehet, mert monogám kapcsolatban vagy. Ami amúgy tényleg fura tőled, de semmiképpen sem rossz. Ez annyira király!!!! Találkozhatok majd vele? –pislogtam rá hatalmas, kérlelő szemekkel. Léééééééégyszi, akarom tudni, ki csavarta el így a híres nőcsábász és férfibolondító ex-főnököm fejét.
-Hát látod. Még a heterokból is biszexet csinálsz. –ráztam meg a fejemet az alsó ajkamba harapva, egy hitetlen mosollyal rázva a fejemet.
Csendben követtem a fiúkat, ahogy Roman megmutatta a helyiségeket Remy-nek, aztán szóba került az, hogy elvinné randizni az Aunt Marie’s-be a mókuskáját. Egy bújkáló, lelkes mosollyal néztem őket, majd amint elértünk az öltözőkig, megálltam kint, hogy a hátamat a falnak vetve várakozhassak. Nem tudtam, hogy az átöltözősdit Remy most akarja-e megejteni, vagy később, és ez kb olyan, mint fürdőruhában lenni, de… a lelki békém érdekében inkább nem akartam volna végignézni.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 EmptyHétf. Szept. 25 2023, 12:27
To Evelyn & Remington

First part
Nem egyszerű az élet, ezzel még én is tisztában vagyok. De ha még az elején észrevesszük milyen hibák felé közeledünk, és ne talán tán még figyelmeztetnek is rá, könnyebb elkerülni. Feltéve, ha tényleg nem szeretnénk a szakadékba lépni. Némiképp én is rosszallóan csóválom meg fejem, de tudom, hogy nagyon mélyre úgy se hagynám zuhanni. Mármint hébe-hóba azért szakít ránk időt, így mindig tudni fogom mikor kezdjek aggódni, a telefonszáma pedig még mindig meg van, ha csak nem változtatta meg.
- Hát persze, hogy! A kérdés már csak az, kinek mi számít jó dolognak...? - vonok vállat mosolyogva. Bár, ha az említett dolog kevésbé szép, de igaz, azt sem fogom tagadni. Mi értelme volna? Itt meg úgy is ismer mindenki. Még ki is röhögnének, ha játszanám a szende fiút, bár mostanság kénytelen vagyok megemberelni magam. Főleg mióta kiderült, hogy Julian bekameráztatta a kecót. Elég paranoiás vagyok azóta. Lehet, hogy az ágyban simán magam alá gyűröm, de tartok tőle, hogy neki is meg vannak a módszerei, hogy alkalomadtán dominálhasson felettem.
- Pont te beszélsz? Most vallottál színt, hogy enni sincs időd! - szálltam vele vitában poénkodva, bár tartalmilag szerintem helytálló volt. - Én foghatom a kölykök költségeire. Kettőtök közül pedig egyre inkább úgy érzem, hogy Remy lesz a lazább. Kezdhetek attól félni, hogy két nap múlva majd ilyen irodai, kicsit sem szexi kosztümben jelensz majd meg előttünk, mi meg majd foghatjuk a fejünk, hogy: Úristen, hát mi történt veled?! - improvizálok is hozzá, bár kiabálni azért nem kiabálok, még a végén valamelyik bátor és kissé már ittas vendég is becsatlakozik. Mindenesetre Eve megerősítésén és Remy felé tett megjegyzésén jót mosolyogtam. Ó, én látom ám, hogy itt nem csak szimpla cimborákról van szó, bár talán még nagyon az elején járnak. Nehéz megállapítani, mert mindenkinek más a tempója és hát... magamat ismerve a stílusa is.
- Végülis... igen, mondhatjuk így is. 5 gyerkőc mellett nem nagyon tudok válogatni, de örültem, hogy ide elsőre felvettek, és szavaztak annyi bizalmat, hogy most már a tulaj is csak hébe-hóba jön, nézelődik, de jobbára mindent én csinálok. Így nem csak amiatt vigyázok a helyre, mert megélhetést jelent, hanem, mert igen... kicsit olyan, mintha én lennék a bár ura. - mosolyodom el. Ez nem jelent sokkal több pénzt, mert a tulaj ebből a szempontból elég sóher, de amíg nem tölti be a másik 3 kölyök is a 18-at, addig nem nagyon pattoghatok. Meg már amúgy is megkedveltem a helyet, és azt gondolom az itt dolgozók is engem. Lehet, hogy Julian előtt majdnem mindenkit végig jártam és meg van a magam stílusa, de azért azt hiszem elmondhatom, hogy segítőkész vagyok, és nem hagyom magukra az újakat sem. Legalább is míg bejárnak dolgozni, mert azért a mai fiatalok... de ezt már Evelynnel kibeszéltük a múltkor. Ők ketten viszont az élő példák rá, hogy van még remény. Bár Remyt is elég fiatalnak találom - de szokásom tévedni -, elismerésem, hogy ő is a vendéglátásban utazik, függetlenül, hogy éppen melyik szintjén mozog. Sehol sem könnyebb, viszont azt gondolom, kedvezőbb, mint mondjuk egy kis bolt. Hotelek és éttermek mindig kellenek majd, mert a pofátlanul gazdag, beképzelt seggfejek mindig felakarnak majd vágni a hatalmukkal és vagyonukkal. Közben bementünk a társalgóba, ahol kicsit meghittebb a hangulat, csendesebb és még a hallgatózókat is elkerülhetjük. El is meséltem a Juliannel való sztorinkat röviden, korhatárosan és nem kis zavaromban nekik. De jól esett ez a sok pozitív visszajelzés tőlük. Akkor biztos nem csinálhatom rosszul. Még ha néha úgy is érzem, hogy lehet mellé lőttem. Nem Julian miatt, ő úgy jó, ahogy van. Magam miatt, mert tartok tőle, hogy bár egyszer engedett valakit az életébe, azt is bizonytalanul, még is rossz embert választott maga mellé. Már csak az első találkozásunkból kiindulva is, hiszen a munkánk finoman szólva is ütik egymást. Ő magánnyomozó, én meg másodállásban drogokat árulok. A közelgő harmadállásról nem is beszélve. De azt hiszem ebben az időszakban még belefér néhány titok.
- Köszönöm. - somolygom még mindig zavarban, bár fogalmam sincs nekem se, hogy erre ez e a megfelelő reakció. Aztán nevetve Evelynre pillantok kérdése nyomán.
- Hát öhm... szerintem semmi akadálya, deee ígérd meg, hogy egyből azzal kezdesz, hogy köztünk nem volt semmi... - nevetek még mindig kissé zavartan. - Elég féltékeny típus. Meg én is. Még ki sem mondtuk igazán, hogy mit akarunk e másiktól, de ezt már ott letisztáztuk és hát... mi tagadás... ő tényleg elég profin kideríti, amit akar. No persze nem csak emiatt nem nézek másokra... - mentegetőzöm, de tény, hogy ez is sokat nyom a latba.
- Látod, ebben igazad van... - mosolygom büszkén, bár nem feltétlen azért, mert átszoktattam a férfiakra, hanem, mert Julianen is bebizonyítottam, hogy mindenkiben van egy kevés biszexualitás, csak egyszerűen elnyomjuk magunkban valamilyen oknál fogva. Neki is ezt mondtam, nem hitte el, talán még fintorgott is a gondolatától. Aztán a kanapén rák vörösen rá ébredt, hogy lehet benne valami. Ezt lezárva pedig el is indultunk, hogy körbe vezessem őket. Legalábbis Remyt, mert Eve szerintem már mindent ismert. Közben pedig én is kiderítettem általa egy s mást az általa ismert helyről.
- Ó, köszönöm! - mosolygom, miközben fejecskémben elraktározom a nevet. Ami bizonyos, hogy ha már kikapcsolódás cím szó alatt megyünk, a gyerekeket nem visszük. Még csak az hiányzik. Szeretem őket, de tekintve, hogy Lucy piromániás, Lis kleptomániás, Julie Batgirlnek képzeli magát és akkor a srácokat még nem is említettem, nos... nem, inkább maradjanak otthon, vigyázzon rájuk Ellie.
- Ahh, ez tetszik! Amúgy is nehezen rá vehető dolgokra, de így spontán kénytelen lenne belemenni. - haraptam be alsó ajkam, mert már láttam magam előtt mivel csalom oda Juliant, ha nem nagyon akarna belemenni ezekbe a "mézeshetekbe".
- Ez így van. Csak az is fontos, hogy legyenek rá vevők a körülötted dolgozók is. Nekem szerencsém van, mert a tulaj nem járkál be, és mivel ismerjük a kislányt, így könnyű volt megdumálni vele. De van, mikor a főnök meg sem hallgatja az alkalmazottat. - magyarázom, bár biztos vagyok benne, hogy ilyesmivel már ő is találkozott, ha más nem egy korábbi munkahelyén. A válasz a miértekre pedig általában egy "csak" vagy "mert".
Megnéztem a képeket és nagy meglepetésemre nem egy full modern, elegáns hely volt, amire ugyan lehet, hogy Julian húzni fogja a száját, mint erre a bárra is, de nekem kifejezetten tetszett. Lehet azért, mert öreg vagyok már, és jó emlékeket idéz, vagy, mert egészen üdítő lenne egy faházból átlépni a színes retró világba, de bejövös.
- Ú, ezt nagyon adom. Tetszik! - vigyorgom elégedetten, miközben visszaadom a telót neki és belépünk az öltözőbe. - Gondolom az étlap mellett akkor vannak ilyen retró feeling ételek is, nem? Mint azok a filmekből is jól ismert cseresznyés turmixok, meg ilyenek... - harapom be alsó ajkam, magam elé képzelve azt a habos finomságot, csokival, eperrel és vaníliával. Az egyik szekrény sornak támaszkodva hallgattam kérdését, miközben vállat vontam rá.
- Őszintén szólva, még nem igazán merült fel a kérdés, hogy tovább álljak. Jó itt, de nyilván, ha kapnék egy jobb lehetőséget, több pénzzel, kevesebb munkával, hogy azért kicsit több időt is szánhassak a kölykökre, Julianre és nagy ritkán magamra, akkor azt gondolom tovább állnék, akkor is, ha már szinte ide tartozom. Sajnos a szükség törvényt bont. Szóval most van ez, meg a másodállásom... ami... lényegében eladói munkakör, ami inkább olyan... mint azok, akik parfümöket árulnak... - így véletlen kibökve már nem hangzik olyan jól körbeírni, de azt hiszem jó hasonlat a dílerkedéshez azok a parfümös üzletelgetések. Nehéz úgy megmagyarázni, hogy ne ítéljenek el miatta. Julian is amiatt szállt rám, én meg bosszúból lenyúltam a tárcáját, ami persze kiderült és nyakon csípet, de miután betekintést nyert az életembe röpke pár percre, nem csak a pénzét nem kérte vissza - pedig szórtam ám rendesen -, de még a másodállásom felett is szemet hunyt és lemondta a megbízását. Szóval jah... igazából... ő sokkal többet áldoz be értem, mint, hogy én nem nézegetek másokra, ami ettől függetlenül is nehéz.
- Miért? Csak nem tudsz valami milliós fizetéssel rendelkező jó kis állást? - emelgetem érdeklődve szemöldökeim. - Te szereted a munkád? Szeretsz ott dolgozni?

livin' in new york

Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 EmG9UYM I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 LkC15oi I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 1wvUwqJ I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 I5G5mou I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 PXz6QDz I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 79pRgNo I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 EmptyHétf. Szept. 25 2023, 19:47

- Szerintem ez egy korrekt hozzáállás és mindkettőtöknek tiszta sor, hogy mi a tabu és mi az, ami belefér a másiknál. Ha többen előre megbeszélnék a játékszabályokat egy kapcsolatban, kevesebben sírnának később, hogy de nem is erről volt szó. A féltékenység, a megcsalás nem minden embernek jelenti ugyanazt. A kommunikáció egy fontos dolog. - azt meg inkább hagyjuk, milyen nem is olyan túl régi tapasztalataim vannak a témában.
Csak egy Evelyn-nek címzett mosolyra futotta, amikor arról beszélt, hogy a másik fél vele ellentétben nehezen vehető rá dolgokra, de ha spontán csőbe húzza, akkor kénytelen lesz belemenni. Nem is tudom, ki játszotta el ugyanezt velem, hogy random elrángatott a munkahelyemről, és csak menet közben árulta el, miért is, nehogy kifogást találjak. Tény. A spontán dolgok nem az erőséggeim, én az vagyok, aki mindent előre megtervez, és szereti tudni, mi a következő utáni utáni utáni... lépés. Ezzel a Valhalla falpingálással is ezt csináltam volna. De Evelyn-nek elég nehéz nemet mondani. Megkockáztatnám a lehetetlen jelzőt is.
- Szerencsére jók a munkatársaim, a tipikus, régimódi vendéglátós fajtából valók. A tulaj nálunk sem szól bele feleslegesen semmibe. Nem ért annyira hozzá, mint azok, akik ténylegesen ebben a szakmában dolgoznak, és ezt tudja is magáról. Amíg jól megy a bolt, elégedettek a vendégek, neki végül is mindegy, hogyan érjük el. - mindannyiunknak jobb, hogy nem lóg a nyakunkon és okoskodik bele mindenbe feleslegesen.
- Vannak, igen. Ahogy az italoknál is megvannak a tipikus üdítők és alkoholok is. Sőt! Ha beülsz egy ilyen boxba, a pincérnő a kávés kiöntővel körbesétál és feltölti a bögrédet, mint az ilyen régi, beül a serif a törzshelyére filmes jelenetekben. Bedobsz mellé valami klasszikus hamburgert, aztán indulhat a nap. - elég hangulatos.
- Mindig csodáltam azokat, akiknek van indíttatásuk másodálláshoz. - bármi legyen is az a "parfüm" biznisz az esetében.
- Vagy hogy mondjuk a munka mellett tanuljanak. Én nem tudnám rávenni magam. - ebben rohadtul lusta vagyok. Nem mondom, ha muszáj lenne és nem lenne választásom, az más, akkor odatenném magam. De az hogy én magamtól egy ilyet kitaláljak és bevállaljak, esélytelen.
- Sajnos nem. Ha tudnék olyat, már ott dolgoznék. - kevés munka, milliós fizu. Szép álom.
- Szerencsére szeretem a munkámat és a munkahelyemet is, így nem panaszkodhatok. Ha a beleölt időmet és energiámat vesszük, akkor ár-érték arányban rohadtul nem éri meg, de jobb, mint ha úgy mennék dolgozni, mint ha a hátamat ütnék. Amíg nem akad jobb, addig szívesen csinálom. - valahogy úgy vagyok ezzel, mint Roman. Csak nálam elég speciális a másik opció. Ha a bandánk ténylegesen beindulna, pénzt is hozna a konyhára, csak a zenével foglalkoznék. De ez még a jövő zenéje. Ráadásul egy nagyon bizonytalan zenéje.

To: Evelyn & Roman



BEE



“Generally the best things in life are also the worst things in life. It’s just like how people’s best qualities are always their worst qualities. It’s also a little hard, too, but I’ll take it. In terms of hard things, the opportunities are worth it.” - J.K.


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Remington Fellowes
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Ezgif-6-f58735b2f6
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Eb85c9baf5ff83a912cdd8940270c649945bd0b3
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Everyone thinks they're
the
hero in their own story.
★ családi állapot ★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 902d47a0fb6caf74887b348f61474158c5fe3bfd
there should be a relationship status for
" i dont even know whats going on"
★ lakhely ★ :
Queens, NYC
★ idézet ★ :
“One good thing about music,
when it hits you, you feel no pain.”
★ foglalkozás ★ :
saxomuch énekese; wanderers' manager
★ play by ★ :
Joe 'Djo' Keery
★ hozzászólások száma ★ :
260
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 C6e288c62a5fdbc4110290198bf190418d884af3
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 EmptyHétf. Szept. 25 2023, 21:57




Remington&Evelyn



"I'm hangin' around, I'm waitin' for you
But nothing ever happens
And I wonder"


-Ne aggódj, mindenképp letisztázom már az elején, hogy soha nem volt köztünk semmi és lepattantál rólam, mint gumilabda a kapufáról. -címeztem neki egy mosolyt, majd csak érdeklődve néztem Remy-re.
-Mhm, ez így van. Van, akinél belefér a flört, más meg akkor kinyírna, ha ránézel valakire. Már én is mindig letisztázom ezt az elején, mert túl sok volt a szar tapasztalat emiatt. -volt, aki nem mondta meg, hogy kapcsolatban van, vagy olyan is volt, aki másnak nem mondta meg, hogy én vagyok a kapcsolat. Egyeseket pedig csak szimplán nem érdekelt. De nem is szeretek erre gondolni. Mindig elszomorodom ezektől egy kicsit.
Egy jót mosolyogtam azon, ahogy Roman a barátját jellemezte és azt magyarázta, hogy ő nem spontán típus, és nem megy bele könnyen dolgokba. Végül ártatlanul pislogtam vissza Remy-re a mosolya láttán, beharapva az alsó ajkamat. Hát igen, ez most egy elég hasonló szitu, de nem akartam, hogy itt is előtörjön a tervezős énje. Jobb, ha minden csak úgy alakul majd. Itt legalábbis.
Végül csak hallgattam őket, majd az öltözőhöz érve aztán kint maradtam, mivel ugye azt beszéltük, hogy ezt Remy-nek igénybe kéne vennie, mivel nem az Aunt Marie's-es business Remington-nal akartam festegetni, hanem azzal, amelyik nem sajnálja a göncét erre. Szóval egy ideig kint ácsorogtam és számolgattam a repedéseket a falon, de amint sikerült megállapítanom azt is, hogy a póknak a falon van elég gondja a nem egyenlően hosszú lábaival anélkül is, hogy lecsapnám, gyorsan bekopogtam az ajtón.
-Öhm... most őt is felszeded, vagy mi történik? -címeztem nekik egy pofátlan mosolyt, kérdőn felvonva a szemöldökömet.
-Nem akarok belepofátlankodni a beszélgetésbe, de valamiért azt gondoltam, hogy ha már itt jársz, akkor megejted azt az átöltözést is. Persze, ha kell segítség, akkor csak szólj... -ezt mondjuk nem tudom, miért mondtam ki hangosan is. Mindeeeeeegy.
-Nyilván még vár ránk az a kávé-whisky kombó, csak nem akarok feltartani senkit sem. Ki kéne tessékelni a vendégeket, hogy dolgozhassunk, meg aztán téged is csak kora estig béreltelek ki magamnak, az éjszakai műszak már nem tartozik a munkakörödbe. -pislogtam rájuk egy ártatlan mosollyal.


BEE





Do stuff that scares you on a regular basis.
I think it's good for the body and for the mind.


Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evelyn Wolf
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 E21c4b7e23de1dcaaf2968abb7a7c0a4cbbc116c

I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 45c51947c0d73e33cb9b2f302bf423f51e200147
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
cinnamon girl
★ családi állapot ★ :
waiting for my perfect pebble
★ lakhely ★ :
Brooklyn, NYC
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 195b800d6ff507f070a7adbc64db05b49fb75ec5
★ idézet ★ :
Stick up for what you believe in
and never, ever feel that you can't say something or speak your mind.
★ foglalkozás ★ :
Melange of Art
★ play by ★ :
Grace Van Dien
★ hozzászólások száma ★ :
308
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Bb5503cabab1334434b55076d327c427f1260db8
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 EmptySzer. Szept. 27 2023, 12:46
To Evelyn & Remington

First part
Elnevetem magam, de azért bólogatok, mert azt hiszem így lesz a legjobb. Nem tagadnám le a múltbeli kapcsolataim Julian előtt, de valamiért még is úgy érzem, hogy bizonyos eseteknél nem hinne nekem. Ez pedig nem kivetítés, egyszerűen tartok tőle, hogy ez verne éket közénk. Őszinte embernek tartom magam, még ha olykor ez fájdalommal is jár egyiknek másiknak, éppen nekem, és félek, hogy még is képes volna kétségbe vonni.
- Azta... én meg még azt hittem, hogy a legtöbb mai fiatal túlságosan érettlen. - pillogtam rájuk felváltva és eléggé meglepődve. Nyilván eddig sem tartottam őket butusnak, de meglepett, hogy kettejükben több értelem van, mint mondjuk pár új diákmunkásunkban.
- Igen, ez így elég korrektül hangzik. - bólogatok Remynek a munkahelyi "csapatmunkára", miközben nagyjából körbevezetem őket. Végülis nagyjából nálunk is ez a helyzet, csupán a tulaj szarik bele kicsit jobban, de beleszólni annyira nem szól bele, amíg megy az üzlet.
Tetszett a leírás a helyről, a képek is, és egy percig sem kételkedem benne, hogy túlzóan fogalmazna. Nem tudom miért, egyszerűen csak elhiszem neki.
- Áh, ha nem volna muszáj én sem tenném, de a kényszer nagy úr. - vonok rá vállat, miután betérünk az öltözőbe, és én jobbára a szekrényeknek dőlök, míg átöltözik.
Bólogatva hallgatom, de teljesen meg is értem, jobb is így hozzáállni. Én sem szívesen dolgoznék úgy, hogy már felkeléskor gyomorideggel kezdek. Mondhatni hasonló cipőben járunk, szóval átérzem. De attól még bízom is benne, hogy idővel valahogy jobb lesz. Ahogy nekem Julian, lehet számára Eve lesz a megváltás az életben, még ha most nagyon úgy is tűnik, hogy a kislány is kezd munkamániássá válni. Én sem hiszem, hogy kémnek állnék, de ha komolyabbra fordul a dolog a kis mókussal, talán megváltozom annyira, hogy a sorom is jobb legyen.
- Gondolom mindenki nagyobb örömét lelné, ha a hobbijának élhetne és kereshetne vele pénzt, és ha Evelynre nézek, igazából még csak nem is lehetetlen elérni a célunkat, csak... megtalálni annak módját... az az, ami piszkosul nehéz. - állapítom meg a nyilvánvalót, hiszen a kis lány a legjobb példa rá, hogy el érthetjük az álmainkat, nyilván sok küzdelemmel és kitartással, de van, mikor valamilyen oknál fogva nem találjuk meg az irányt. Mint amikor feltankolsz, felkészült, neki vágsz az útnak, és már órákon át keringsz, de még mindig nem veszed észre, hogy azért nem jutsz el a célodig, mert egy rohadt fa körül körözöl.
Mindenesetre annyira elmerülünk a témában, hogy se ő nem áll neki átöltözni, se én nem figyelem az időt, így végül Eve ébreszt rá, hogy jó ideje bent dekkolunk már. Megrázom fejem, majd nevetve kiszólok.
- Még mit nem! Én néhány napja már hűséges férfi vagyok. Maximum egy nagy pohár epres-csokis turmixal lehetne elcsavarni a fejem. De csak is hatalmas habbal és cseresznyével a tetején. - nevettem el magam, bár azért másodszorra is összefutott a számban a nyál, ahogy elképzeltem.
- Hoppá! - nevettem fel újra Eve elszólásán, bár igazán meg sem kéne lepnie. Nem is értem mire várnak még, miért nem vállalják fel egymás előtt a dolgokat. De abban azért igazat adtam neki, hogy még sem tölthetjük idebent az egész napot, ha már programunk van. Ráadásul kihűl a kávé is. Odabólintok Remynek.
- Na akkor én gyorsan elűzöm a piásokat és a pultosokat, aztán találkozunk a társalgóban. A két gorillát is tartom, hátha szükség lesz rájuk. - szóltam oda mosolyogva, hogy addig ő se várassa meg a kislányt, aztán ki is léptem, hogy bezárjam a bárt. Ez mondjuk nem két perc, de azért igyekeztem vele, hogy mire ők is átballagnak a társalgóba, én is követhessem őket. A két berserker pedig besegített rendet rakni és feltakarítani. Aztán, amíg mi dolgozunk, addig ők is ihatnak nyilván, beszélgetni meg annyira nem szokásuk annyira, így amiatt nem aggódtam, hogy beakarnának csatlakozni a társalgóban hozzánk.

livin' in new york

Remington Fellowes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 EmG9UYM I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 LkC15oi I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 1wvUwqJ I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 I5G5mou I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.

You become responsible, forever,
for what you, have tamed.

I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 PXz6QDz I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 79pRgNo I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 UaHIrQt
But if you tame me, then we
shall need each other. To me, you will be unique in all the world. To you, I shall be unique in all the world.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
601
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I'd like to change my point of view -Remington&Evelyn
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» starting point - Evelyn & Hope
» Party in the Elevator -Remington&Evelyn
» A cup of coffee friend -Remington&Evelyn
» You cannot change who you are
» we are to the point of no return

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: