New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 1 Bot
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 23:47-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:08-kor
Theodore Chambers
tollából
Tegnap 23:02-kor
Travis Avery
tollából
Tegnap 21:57-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:56-kor
Nadia Romanov
tollából
Tegnap 21:27-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 21:27-kor
Riccardo Monti
tollából
Tegnap 21:18-kor
Breckin Garfield
tollából
Tegnap 21:01-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Adriano Vizzini
TémanyitásAdriano Vizzini
Adriano Vizzini EmptyCsüt. Aug. 03 2023, 09:09
Adriano Vizzini
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Adriano Vizzini
Becenév
Adriano
Születési hely
Olaszország, Firenze
Születési idõ
1983. 02.02.
Kor
41
Lakhely
New York, Manhattan és olykor Firenze
Szexuális beállítottság
biszexuális
Családi állapot
szingli
Tanulmányok
-
Foglalkozás
-
Munkahely
fegyverkereskedő, saját galéria tulajdonos
Hobbi
A zene, festés és az olvasás az, ami megnyugtat, de olykor egy igazán kedves fenyegetés is fel tudja dobni a napom, már amikor én osztom azt. De ha a talajon akarunk mozogni, akkor azt kell mondanom, hogy az edzés és a futás kapcsol ki ezeken kívül és persze a munka.

Csoportom:
Törvényszegők

Jellem

A nők mániája a vásárlás, ők azok, akik képesek eltölteni órákat egy boltban azt keresve melyik darab lehet következő, amit majd bedobnak a gardróbba és nem veszik fel talán soha. Én is ilyen fajta férfi vagyok, bár nekem a vásárlás része annyira nem fekszik, mert órákat nem vagyok képes eltölteni egy olyan helyen, ahol több a ruha, mint a gardróbomban, pedig én szeretek öltözködni, egyik elég erős jellemvonásom, hogy mindig a megfelelő öltözéket választom a megfelelő naphoz. Talán a hiúságom egyik jele ez, mert tökéletesen tisztában vagyok azokkal, milyen vagyok és milyen értékeim vannak.
Aki találkozik velem és beszélgetésbe elegyedünk, nem kedvel meg azonnal, talán sosem, és ez így van jól, nem nagyon vagyok barátkozós típus, akiket a körömbe fogadok azokat pénzelem, vagy megfenyegetem és ezzel máris megvan az örök hűség, hála a családomnak sok erőfeszítésem ezekben a dolgokban nincsen, mert apám kijárt egy utat, amit követnem kell és én megteszem, bár nem én vagyok az, akinek a családi üzletet örökölnie kell, mégis hasonló fába vágtam a fejszét, ők a pénzzel garázdálkodnak én inkább a fegyverekkel.
Egy művészeti galéria New Yorkban nem annyira feltűnő, de azt azért is hoztam létre, hogy az egyéb sunyi ügyeimet tudjam fedezni vele, a fegyverkereskedelem virágzik, vagyis Firenzében biztos, nem mintha annyira New York-ba akarnék telepedni örökre, de egy időre biztos itt leszek és a munka boldogít így áthozom ide is amit ott elkezdtem, meglátjuk mi lesz belőle.
Sokan nem tudják rólam és én is csak igen ritkán élek ilyen élvezetekkel, de nem csak egy kapura játszok, sosem voltam olyan ember, aki nem próbál ki mindent, amit csak az élet felhoz neki, ugyan az erősebb nemmel ritkábban van akcióm, sokkal jobban vonzanak a kerek idomok, de azért egyiket sem vetem meg. Senki nem nézné ki belőlem, mert a felszínen ott lapul az a macsó, aki sokak szerint a nők vágya és nem a férfiaké és nekem is csak a nők felé kellene kacsingatni, de miért érné meg csak egy valamit kipróbálni egész életünkben amikor mindkettőben van olyan mámor, amire szükségem van. A családom tudja, elfogadja, mert amíg nem csak a farokra bukok, apámnak is édesmindegy az egész milyen vágyaim vannak és lesznek. Neki tervei vannak velem már a leendő feleségem is megvan, aki mellett még akár másfelé is kacsingathatok, hiszen kétlem, hogy olyan házasság lenne a miénk, amit mindketten akarunk, sőt, a nyitott kapcsolat csodákra képes, de egyelőre még házas sem vagyok és ezen még bőven ráérek agyalni, addig meg élek, ahogy akarok.
Kalandvágyó vagyok, nagyon makacs és egy igazán rossz tulajdonságom, hogy nem szeretem ha olyanok akarnak a családom és az én közelembe férkőzni, akik egyszerűen nem odavalók, az én világomban mindenkinek megvan a helye és jobb ha nem keverednek ezek a dolgok, mert ettől elég könnyen tudok ideges lenni és olyankor előkerül az öklöm vagy egyéb indulatkezelési probléma is, ha valaki ennek ellenére pofátlankodik be.
Az apámtól tanultam nagyon sok mindent, amit arról kell tudni, hogyan vezessek valamit úgy, hogy soha ne bukjunk le, mert amit teszünk sosem az legális témát feszegeti, de ha ebben nő fel az ember ez teljesen normális, csupán csak óvatosabbnak kell lenni és okosnak, ami a születésemnél fogva már tanult dolog részemről.
A családomért tűzbe mennék, de sok ellenségünk van, akik ellen talán annyira mégsem vagyunk fenyegetve, mint ők hiszik. Más családoknál is normális, hogy egy egészséges rivalizálás van köztem és a bátyám között, annak ellenére, hogy minden az övé, amit apám örökbe hagy egyszer teljesen neki. Ennek ellenére ő is azok közé tartozik, akikért bármit megtennék, ha valaki kikezd vele, bár ő nem az a fajta, aki védelemre szorul. Hiába vett apáma  szárnyai alá engem is, amikor még fiatalabb voltam és nevelt ki úgy akárcsak őt, mivel nem én voltam az elsőszülött nekem nem minden jár, de ez így van rendjén ezen sosem akadtam fenn, inkább feltaláltam magam és egészen New Yorkig jöttem, de persze nem csak emiatt.

Avataron:
Michele Morrone

Múlt
Sosem hittem magam igazán művész léleknek, mindenbe egy nő vitt bele, aki semmilyen más benyomást nem hagyott bennem azon kívül, hogy festeni kezdtem általa. Az az este kalandos volt, egy parti, amire nem is annyira akartam elmenni, de a kis fehér porok, mindig ösztönöznek és akkor is ezt tették, majd a hancúr a kiborult festékek között és egy csodás alkotása testünk gyönyöréből, azt hiszem mély benyomás volt és örök emlék, hiszen itt állok New York olyan negyedében ahol nyüzsögnek az elit népségek, a pénzes banda.
10 éve szerettem bele a művészetbe, akkor még azt hittem ezek csak olyan alkotások, ami azoknak érték, akik készítik, de ez nem így van, nem mondom, hogy nagyon sikeres festő vált belőlem ez idő alatt, mert nem így van, de szívesen gyűjtök olyan darabokat, amik mások szerint igen nagy értékkel bír és el lehet adni, a saját galériámban immár. Fél évembe telt itt kiépíteni ezt az egészet, nem hosszú idő, hiszen minden a rendelkezésemre állt, de főleg a pénz, a fegyverkereskedelmet itt is fel lehet lendíteni, idővel, de a családom neve sem idegen ezekben a berkekben, így elég könnyen tudtam befolyást szerezni, nem kicsit, hogy az egyik legnagyobb feje legyek ennek a városnak a fegyver bizniszében. A galéria tökéletes álca, hiszen aki ismer tudja, hogy a hobbim, és a jól bevált dolgokat alkalmazva tudom mindkettőt teljesen feltűnésmentesen csinálni.
Itt állva a galéria közepén várva a megnyitóra a számon széles mosoly jelenik meg, az apám is tiszteletét teszi ma itt, nem gyakran bújik ki Olaszország határain kívül, és most nem a galéria a fő oka annak, hogy itt van, mert őt sokkal jobban vonzza a másik üzlet, amibe belekezdtem, nem látja a fantáziát benne New York-ban, pedig van, és be kell bizonyítanom. A bátyám is eljött volna, de halaszthatatlan dolga van, így most nem jelenik meg, ami nem baj, jobb ha nem itt feszülnek egymásnak a riválisok, hiszen a család több tagja is itt lesz és olyan arcok, akik jobb ha nem közelítik meg az idősebb Vizzinit egy korábbi incidens miatt. Én egészen kedvelem ezeket a balhékat, de már 38 éves fejjel nem produkálnám ki csak a szórakozás kedvéért.

A megnyitó tökéletesre sikerül, megvolt a kellő csillogás és az üzlet másik része is igazán jó pénzt hozott az este. Majdnem minden úgy alakult, ahogyan az a nagykönyvben meg van írva, ahogy egy ilyennek mennie kell, hogy a rendőrség sose fogjon nyomot, de mindig van valami ami elromlik, bár nem a legrosszabb értelemben, hiszen nyoma ugyan a következő történéseknek nem marad és hátrányt sem okoz nekem, mégis az hittem ennyivel letudom a napot. Apám azonban mást tervezett, több éve halogatom azt a bizonyos esküvőt, ami annyira rám akart tukmálni, tudom ki a leendő ara,  ahogy azt is, hogy mennyire fog neki “örülni” és azzal is tisztában vagyok, hogy én nem akarok megházasodni, de erőlteti, mert a családi köteléknél számára nincs erősebb. Ez valóban így van, kedvelem Fab-ot, mióta csak ismerem és az immár lassan 30 éve, hiszen majdnem születésétől kezdve a családom része olyannyira amennyire én vagyok az övé. Ő még nem tudja, és mindenki tőlem várja a megváltást, hogy elmondjam neki, udvarolnom kellene, aminek az alapja egészen meg is lenne, hiszen mindig is volt köztünk egy elég érdekes macska egér játszma, de ez ebben ki is merült. Ez már nem az a század, amiben az apáink felnőttek, itt nem nagyon tudják megszabni ki kivel élje le az életét, de mégis megpróbálják. Évek óta titokban tartom ezt a nő előtt, aki az egész életemet ismeri, aki közel sem közömbös számomra, de még ő sem elég ahhoz, hogy bekössem a fejem, szeretem a szabadságot, szeretem az életet úgy ahogy van, minek is rondítanánk bele egy kellemetlen szituációval?

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Adriano Vizzini
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Adriano Vizzini 365dni-365days

Adriano Vizzini Hot-michele-morrone
★ kor ★ :
41
★ elõtörténet ★ :
if you want to know me...Adriano Vizzini 12baf6d9547ff909a350f6f803f03156dbc9a4f5
★ családi állapot ★ :
qualcosa di allentatoAdriano Vizzini Passionate-kiss
★ lakhely ★ :
NY - Staten Island
★ :
Adriano Vizzini 488e309f41cf2ee83bdefdb043935912
★ play by ★ :
Michele Morrone
★ hozzászólások száma ★ :
121
TémanyitásRe: Adriano Vizzini
Adriano Vizzini EmptyVas. Aug. 06 2023, 16:49
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Adriano!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A legtöbb embernek azt gondolom mindig az az elképzelése azokról, akik rendszeresen és tudatosan megszegik a törvényeket, hogy az élet minden területén olyan szabadságot élveznek, amelyet a normál emberek soha nem fognak. Elvégre törvények ide vagy oda, a Te világodnak nem a büntetőtörvénykönyv szab határokat. Ettől függetlenül azonban nem mondhatod, hogy teljes szabadságban élsz, mert teljesen más elvárások és igen, szabályok is érvényesek ott, ahol a mindennapok a fegyverkereskedelemről és különböző sötét ügyletekről szólnak. Megvan a maga veszélye, de azt hiszem nem is olyanoknak való, akik könnyen megijednek a saját árnyékuktól. Te egyáltalán nem tűnsz ilyen embernek, sőt - a soraidból egy olyan férfi körvonalazódott előttem, aki könnyedén igazodik minden élethelyzetben, aki nem fél kipróbálni olyasmit, amiért mások talán elítélnék és aki tisztában van vele, hogy mindent megkaphat. Persze ahhoz, hogy ezt megtehesd, keményen dolgozol. Nem pusztán apádat követed és elfogadod, hogy a bátyád előrébb van nálad - nem csak azért, mert hamarabb született -, mégis vannak saját ötleteid és megvalósítandó céljaid. Adaptív vagy, nyitott és ezek mind-mind az előnyödre válhatnak, de talán váltak is már az eddigiekben.
Érdekes fordulat, hogy olyan házasság vár rád, amire valójában nem vágysz és bizony kíváncsivá tettél azzal kapcsolatban, hogy hogy fog ez működni közöttetek. Lehet, hogy a nyitott kapcsolat sokkal szórakoztatóbb és több szabadságot eredményez, mintha leláncolnád magadat valaki mellett, de lehet valakihez úgy nem kötődni, ha közben a házastársadnak tekinted őt? Amilyen egyszerűnek tűnik most az egyenlet, olyan nehéz lehet a végső megoldás. Az élet pedig sosem olyan egyszerű, hogy ezekhez a szituációkhoz csak úgy megoldókulcsot osztogassanak. Kíváncsi vagyok milyen élményeket szerzel New Yorkban, ezért nem is tartalak fel tovább. Adriano Vizzini 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Adriano Vizzini Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Adriano Vizzini Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Adriano Vizzini 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Adriano Vizzini 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Adriano Vizzini 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Adriano Vizzini
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» why? - Dawn && Adriano
» go Naples together - Dawn&Adriano
» Perfect Storm - Adriano
»  it will never be easy? - Dawn & Adriano
» I always bump into you // Dawn & Adriano

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Törvényszegõk és munkanélküliek-
Ugrás: