New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 64 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:14-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

welcome to the city of lies [Austin & Ah In]
Témanyitáswelcome to the city of lies [Austin & Ah In]
welcome to the city of lies [Austin & Ah In] EmptyCsüt. Aug. 03 2023, 06:48

Austin & Ah In
Amióta Saffie és én együtt voltunk, nyilvánvalóan sokat beszéltünk üzenetben. Úgy, hogy csak pár közös óránk volt a minorja miatt, nem tudtunk mindennap összefutni pár percre, mert más épületben töltöttük az időnket, annak pedig nem sok értelme volt, hogy átrohangáljunk egymáshoz a fél órás szünetekben. Ha egybevágtak lyukas időpontok, akkor nyilván közösen ebédeltünk, ha nem, akkor ő megoldotta a barátnőivel, engem pedig valaki mindig elszórakoztatott. Vagy a tesómhoz ugrottam át, akire amúgy se jellemző az, hogy normálisan étkezzen, vagy Henry akart mindenképpen velem ebédelni, mert hallott valami olyan sztorit, amit meg kellett osztania velem. Egyáltalán nem zavart az a fiú annak ellenére sem, hogy néha pont úgy viselkedtem, mintha a hátam közepére se kívánnám. Ez nem az ő hibája volt, szimplán csak ő és én nagyon durván mások voltunk, emiatt pedig nekem baromi nehéz volt elengednem magam a társaságában úgy, hogy a videojátékokon kívül semmi se érdekelt, ami mondjuk őt. Nem kosárlabdáztam, annak idején fociztam a gimiben, ami Amerikában nyilván nem opció, mert megvan nekik a saját futballjuk. Biztos izgalmas lehet azt tolni, nem arról van szó, szimplán engem csak túlzottan nem érdekelt a sport, mert egyáltalán nem szívesen törtem volna össze magam csak azért, hogy egy labdát a-ból b pontba elvigyem. A campus többi csapatához pedig szimplán nem sok közöm volt, az én habitusomban pedig nincs benne az, hogy beállok valahova sportolni, mert azt kitaláltam magamnak. Ezzel ellentétben Henry a legélénkebb ember, ami durva, mert annak idején pont ugyanezt gondoltam Shinről is. Sajnáltam, hogy nem tudott sokáig itt maradni, emiatt pedig kicsit ijesztő, hogy magam mellé kaptam Henryt. Amióta nem beszélek annyit Sunwooval, érdekes módon egyre többet futok össze Braylennel is, akivel kicsit se kedveltük egymást, szóval baromira nem tett boldoggá ez. Valószínűleg a sors úgy hozta, hogy hasonló emberek vegyenek körül, mint amit megszoktam, ezt pedig összességében nem bántam. Rendben voltam vele, mert így kiegyensúlyozottabbnak éreztem magam és könnyebb volt szembenézni az egész életemmel, ami összességében nem volt már annyira szar, mint amikor megérkeztem. És ebben komoly szerepe volt a kettő közül egy fiúnak biztosan.
Most gyakorlatilag magamra maradtam az ebédemmel és az ötletemmel, hogy mit ennék szívesen, mert senki se ért rá. Talán opció lenne Braylent keresni, ugyanakkor ő egyrészt bassza meg magát, másrészt tényleg durva lenne a Columbiára rohanni csak azért, hogy ne legyek egyedül. Főleg annak fényében, hogy nem sokkal korábban baromi jól megvoltam bárki társasága nélkül. Most sokkal inkább nyomasztott a tény, hogy mennyire félénk vagyok és tudok nehezen beilleszkedni az emberek közé. Talán emiatt is ráncoltam vagy fél perce a szemöldököm a srácra, aki ott téblábolt az épület előtt. Durva lenne azt állítani, hogy pontosan tudom mit csinál vagy ki ő még akkor is, ha már egy ideje itt töltöttem az időmet. Azért elég sokan voltunk az NYU-n ahhoz, hogy minden héten rácsodálkozzak az előadóikban egy-egy új arcra. Ja. Talán jobb hatással van rám az, hogy becsajoztam, mint gondoltam, mivel az utóbbi időben bejárok az órákra ahelyett, hogy otthon csinálnám a semmit.
Némi gondolkodás után a srác mellé léptem és először a kezében tartott mobilra, majd az arcára pillantottam.
- Hali. Elhagytál valamit? – ha egy fokkal több humorérzékem lenne annál, mint amivel megáldott a sors, akkor valószínűleg most a földön keresném a kontaktlencséjét. Nem tudom eldönteni, hogy legnagyobb bánatára, vagy örömére, de a dolog határozottan nem így állt, szóval csak álltam és próbáltam beazonosítani, hogy ki lehet ő, mert korábban sosem láttam.
- Ide járok, talán tudok segíteni – a hüvelykujjammal az épületre böktem, de egyáltalán nem mozdultam vagy próbáltam meg ténylegesen segítséget nyújtani neki. Ha kell majd elmondja, hogy mit akar. Én jelenleg éhen halok, szóval örültem volna neki, hogy ha ténylegesen ezt az épületet keresi és nem kell kísérgetnem jobbra balra.
609 szó öltözék keresgélünk, keresgélünk?  szemöldök Maneskin - Gossip K.


It might be pretty, it might be beautiful
It might be grand, this might be right, this might be justice, but I sing to death the song of lies, dance along to death the dance of the devils, the center of the grand feast, under the big guillotine, to whom does the rolling head belong
mind álarcot viselünk
Jeong Ah In
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
welcome to the city of lies [Austin & Ah In] IeiGynr
welcome to the city of lies [Austin & Ah In] JJrXaWb
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
I can wait for you at the bottom
I can stay away if you want me to, I'm not afraid of the war you've come to wage against my sins, I'm not okay, but I can try my best to just pretend, I know the pain that you hide behind the smile on your face, and not a day goes by where I don't think I feel the same
★ családi állapot ★ :
welcome to the city of lies [Austin & Ah In] G5dkzv4
Standing next to you, afterglow
leave ya body golden like the sun and the moon, You know that all night long we rock to this, screaming, I testify this lovin', all night long we flock to this, screaming, I testify that we'll survive the test of time, they can't deny our love, they can't divide us, we'll survive the test of time, I swear that I'll be right here
★ lakhely ★ :
Manhattan Greenwich Village (West Village)
★ :
welcome to the city of lies [Austin & Ah In] 42QtvL1
★ foglalkozás ★ :
egyetemi hallgató - c&m
★ play by ★ :
Jeon Jeong Guk
★ szükségem van rád ★ :
welcome to the city of lies [Austin & Ah In] EfSCu05
Brother let’s cry, cry and get it over with
I don’t know much about sadness, but I’m gonna cry anyway, because I feel like dying, when my brother is sad, when my brother is sick, it hurts more than when I’m sick
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
welcome to the city of lies [Austin & Ah In] ZmPt1C1
 
welcome to the city of lies [Austin & Ah In]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» What if lies are printed?
» inside man - all your words are lies?
» MUD — CITY
» Behind those eyes lies the truth and grief
» Millie & Kaan | only lies are invented

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek-
Ugrás: