New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 81 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 67 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:14-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Sebastian & Jayce // The spiritual support?
TémanyitásSebastian & Jayce // The spiritual support?
Sebastian & Jayce // The spiritual support? EmptyVas. Júl. 30 2023, 11:23

Sebastian & Jayce

Már alaposan beesteledett, amikor a Brooklyni utcákon sétálgattam. Egy jó állapotú, de nem mai öltöny volt rajtam, amit még Ricktől kaptam. Az ő egyik fiatalkori öltönye volt, amit még a padláson talált. Tisztítóba vitte még néhány ruha társaságában és nekem adta.
Egy állás interjún voltam még a délután folyamán, de nem vettek fel, én pedig csalódottságimban úgy döntöttem egyelőre nem megyek haza, így a délutánomat az utcákon töltöttem. Nem is tudom már hányadik állásinterjún vettem részt az utóbbi időkben, de sehová nem kellek. Mindenhol elutasításokat kapok.
Nem tudtam mi lehet a hiba, csak azt tudtam, hogy valamiért elküldenek. Sosem indokolták meg, csak annyit mondtak: "Nem ilyen embert keresünk.".
Nem is olyan rég egy éjjel-nappali boltban vettem magamnak egy üveg sört, amit kis kortyokban kezdtem fogyasztani, hátha attól jobban fogom magamat érezni. Nem így lett. Pedig azt mondják az alkohol segít. Lehet nem iszok eleget. Többet kéne, de alkoholistává sem akarok válni. Már csak az hiányozna.
A csalódott esti sétám csendjét Michael szakította meg. Sosem értett meg és szerintem soha nem is fog.
Minek akarsz egyáltalán dolgozni? Szerintem remekül megélnénk munka nélkül is! Megvannak rá a módszerek, testvérem. Kirabolnál néhány gazdag fickót, kizsebelnél néhány öltönyös jó pár hétig nem lennének gondjaid! Majd én segítek. Ismered a tehetségem.
- Én normális életet akarok élni! Nem érted? - kérdeztem kiabálva. - Nem akarok bűnöző lenni! Én normális lakást akarok, normális munkát és becsületes életet, ahol nem kell a rendőröktől tartanom!
Halkabban ember, nem kell mindenkinek tudnia, hogy ki vagy te. Világgá kürtölöd? Szerintem még az emeleteken is hallják csukott ablakok mellett. Még a végén lesittelnek.
- Legalább ott nem árthatsz senkinek!
Michael felnevetett.
Ugyan, Sebastian. Én nem vagyok olyan rossz, mint azt hiszed. Én csak segíteni akarok neked, de nem hagyod. Így elég nehéz. El sem tudod képzelni mennyivel jobbá tudnám tenni az életedet, ha hagynád.
- Akkor is segíteni akartál, amikor embert öltél?
A nehéz helyzetek nehéz döntéseket követelnek! Ember embernek farkasa! - kiáltotta, én pedig egy drótkerítésnek dobtam az üveget, amit még teljesen ki sem ittam és felkapaszkodtam rá mélyeket szuszogva.
- Tönkre tetted az életem... és tönkre akarod tenni azt is, ami maradt belőle... - állapítottam meg mély elkeseredésben.
- Elég az önsajnáltatásból! Nőj fel végre és állj te is a sarkadra, testvérem!
- Mi nem vagyunk testvérek! - kiabáltam. - Te csak egy parazita vagy, aki rajtam élősködik! Egy démon, ami megszállta a lelkem és az elmém...
- DE IGEN! - kiáltotta vissza.
Ooo nem, Sebastian! Én és Te egyek vagyunk! Nem szabadulsz tőlem! Szokj hozzá, hogy néha közbe avatkozom az életedbe! Megteszem azt, amit te nem mersz megtenni és megteszem azt, amit meg kell tenned, ha élni akarsz és fenn akarod tartani magad! Majd én vezetem a kezedet, öcsém! Egyedül én gondoskodom rólad igazán és gondoskodni is fogok!
Hitetlenül, ingerülten és elgyötörten megrángattam a kerítést, majd a hídhoz rohantam, felsétáltam rá és megmarkoltam a korlátot.
- Nem... nem engedem neked, hogy uralkodj felettem! Ha nem lehet enyém az életem, a tiéd sem lehet! Ha nem én irányítok, akkor te sem! Azt mondtad egyek vagyunk! Ha meghalok, akkor te is meghalsz! - felmásztam a korlátra és lepillantottam a vízbe.
Ezt a műsort már láttam, csak más eszközökkel. Úgysem mered! Túlságosan félsz, túlságosan élni akarsz. Nem mered megtenni! Ne játszd nekem a bukott angyalt, még ha jól is áll neked a szerep. Maximum megsajnálnak az emberek, de a tényeken mit sem változtat!
Szállj le arról a korlátról, mert végül a hülyeséged miatt fogod megütni a bokád.

- Nem hiszel nekem?! Megteszem! Levetem magam és véget vetek a te életednek is! - kiabáltam remegő lábakkal. A félelem átjárta az egész testem. Magam sem tudtam képes lennék-e levetni magam. A valószínűbb az, hogy egyszer feladják majd a lábaim, elgyengülnek, összecsuklok és lezuhanok.
Ismerlek Sebastian. Gyáva féreg vagy! Úgyis az lesz a vége, hogy hazamész és átáztatod a párnád a könnyeiddel! Annyit bőgsz, hogy új patak születhetne a könnyeidből! Ezért vagyok én! Ezért kellek én! - mondta, kezem pedig önkénytelenül is magam elé emeltem és diadalmasan ökölbe szorult. Ő irányít. Megint...
Ismételten patakzani kezdtek a könnyeim arcomon. Mélységesen bántott, ahogy rólam beszélt, amit gondolt rólam és az, hogy itt volt. Bennem volt és azt csinált és mondott, amit akart. Irányított engem és hatással volt az életemre.
Besározta a nevem, összevérezte a kezem és napról napra belém rúg.
- Meg tudom tenni...







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES
mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Sebastian & Jayce // The spiritual support? Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Sebastian & Jayce // The spiritual support? Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Sebastian & Jayce // The spiritual support? Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sebastian & Jayce // The spiritual support? Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
Sebastian & Jayce // The spiritual support? Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: Sebastian & Jayce // The spiritual support?
Sebastian & Jayce // The spiritual support? EmptySzer. Aug. 09 2023, 12:47


Sebastian

Apa nem engedett a huszonegyből, végig kellett ülnöm az otthoni nagy beszélgetést. Ráadásul ebédet is főztek kettesben a csajával. Csak tudnám, hogy egy apró megbeszélés miért növi ki magát sok sok elkeseredett órákká? A kaja jó volt, azonban megint egymással voltak leginkább elfoglalva. Szóval kicsit elég volt a mai napból és abból is hogy az ivászatomat a múltkor megbüntette, pedig nem sok köze lett volna az egészhez, főleg mert a saját módján szarik rám. Anya nem volt durva, megértette a dolgot, nem harapta le a fejemet, de apa...ő más. Ő talán az aggódását hatalmas fejmosással tölti ki. De jó lenne vele is jobban megbeszélni mindezt, mint állandó civakodással. Talán a nő van rá ilyen hatással. Bár Őelőtte is volt egyfajta modora, így hozzászoktam már. De mindezt le kellett vezetnem, ezt a gőzt, ezt a feszültséget, ezt a haragot. Frusztráltságot. Nem akartam magamban tartani, abból csak a probléma van. Akkor túl nagy a szám, nem tudom visszatartani a kitörni vágyó szavakat és félő, hogy mindenkit elküldenék a picsába. Így könnyebben viselem a továbbiakat, ha kimegy belőlem a szusz. Első gondolatom az East River híd volt, mindig oda megyek, ha gondjaim vannak, ott mindig sikerül kiűznöm a problémáimat. Futok, edzek, a haverokkal hülyülünk. Ám most nélkülük indultam fel, pár járókelő társaságában, akiket senki sem zavar, elvannak magukkal. A múltkor is elkellett jönnöm ide, mikor anyával kipakoltuk a garázst. Kicsit leterhelt a kisebbnek a ruhatára, hogy megannyi ruha és kellék rejtőzött arra felé. A régi bicajomat megvette egy srác, dupla pénzért, mint amiért elakartam adni. Talán jól jártam...ám nem költöttem el, hiába lett volna rá tervem. Eltettem ínségesebb időkre, ami, ha apámat kellene előtérbe helyeznem miatta, akkor sosem lesz. Talán, ha kiborulok akkor lesz hova nyúlnom, hogy meglépjek valahova. Igen, így 16 évesen, de ez most rohadtul nem kellene érdekelnie és pillanatnyilag el is terelődik a figyelmem is másfelé. A gondolataim erről pedig messze szállnak. A látvány mely elém tárult kicsit megrémisztett. Egy srác ácsorgott a korláton...sírt. Összeszoruló mellkassal álltam meg és kérdések tömkelege száguldott át az elmémem. Mit akar? Csak nem...? Mi történhetett? Miért most? Nem tudom kicsoda a srác, ám azt már akkor tudtam hogy nem fogom hagyni megtenni neki mindezt, mikor a szemeiben láttam a fájdalmat. De nem hagyhattam lógva...bűntudatom lenne még így ismeretlenül is.  
- Ha beszélnél róla, könnyeb lesz. Meghallgatlak, csak... gyere le onnan. - lépteim lassultak, ahogy a srác közelébe értem, a kezem automatikusan emelkedett, hogy az ujjaim ráfonódjanak a korlátra. A tekintetem a mélybe siklott, majd a korláton ácsorgó zavart srácra emeltem. Aggódva fürkésztem, ám nem mentem túl közel, megtartottam a pár lépés távolságot. Eszembe jutott telefonálni is, de még egy esélyt adok magamnak...talán nem lesz túl nagy gond, hogy bárkit is hívnom kelljen ezzel kapcsolatban. Fél lépésnyi közeledést engedtem meg közben felé magamnak. Lassan és biztosan kell majd megragadnom őt...




creditÖltözet
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sebastian & Jayce // The spiritual support?
Sebastian & Jayce // The spiritual support? EmptySzer. Aug. 09 2023, 20:20

Sebastian & Jayce

Meglepetten tapasztaltam, hogy valaki megszólított, valaki közeledett, de nem mertem felé pillantani, mert attól féltem akkor leesek. Igen, bár az volt a tervem, hogy leugrok, rettenetesen féltem a haláltól, ráadásul ha balesetben halnék meg, akkor nem lennék elégedett, hiszen nem a saját akaratomból történt, hogy elhunytam. Az nem megtorlás, az nem elégtétel, nem a fölényességem bizonyítéka.
Rettenetesen féltem, lábaim egyre gyengébbnek éreztem, egyre jobban remegtek, már szemmel láthatóan.
Le akartam ugrani, de nem mertem, most pedig már lejönni is féltem, nehogy véletlenül is leesek.
- Volt... volt már valaha, hogy valaki éjt-nappallá téve uralkodott feletted? - tettem fel a kérdést. - Hogy nem hagyott élni... uralta az életedet, bántott és sértegetett? Szívta a véred és minden életet, amid volt.
Mert ő ilyen. Tönkre teszi az életem és élvezi.
Csak úgy vethetek véget ennek, ha meghalok, hogy velem együtt haljon.
- motyogtam.
Hallgass el testvér! Még a Pokolban is veled leszek! Sosem menekülhetsz előlem! Egy test-egy lélek vagyunk! Örökre hozzám vagy láncolva, még a túlvilágon is! Ez a mi sorsunk! Hódolj be nekem és élvezd az életet, amit nyújtok neked!
Nem tudtál élni az életedben és a lehetőségekkel, én élek helyetted! Fogadd be a világomat, Sebastian!

Két oldalt fejemre fogtam, masszírozni kezdtem halántékom és fáradtan néztem magam elé, egyre-egyre elkeseredettebben.
- Úgy félek... félek tőle. Félek a haláltól... - mondtam, miközben arcomon patakokban fojt a könny. - Én... nem merek megmoccanni. Kérlek segíts. Lökj le, vagy húzz vissza, de érzem, hogy a lábaim össze fognak csuklani.
Olyan átkozott az életem! Ő az én átkom! Az én szörnyű átkom, aki még a halál után is engem kísért! Sosem szabadulhatok tőle! VALAKI SZÜNTESSE MEG ŐT!

ELHALLGASS! - kiáltotta a hang a fejemben. - Reménytelen a küzdelem, kisember! Michael lesz a harcunk nyertese!







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES
mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Sebastian & Jayce // The spiritual support? Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Sebastian & Jayce // The spiritual support? Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Sebastian & Jayce // The spiritual support? Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sebastian & Jayce // The spiritual support? Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
Sebastian & Jayce // The spiritual support? Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: Sebastian & Jayce // The spiritual support?
Sebastian & Jayce // The spiritual support? EmptyKedd Aug. 15 2023, 13:32


Sebastian

A kétely mindenkiben ott lebeg a kérdésekkel a fejünk fölött! Vajon jól csináljuk a dolgokat mindenki szemében? Mit gondolnak rólunk ha nem az elvárások szerint cselekszünk? A megfelelési kényszer miért olyan hatalmas mindenkiben? Főleg egy bizonyos ember iránt? Vajon ő miért akarja mindezt megtenni? Miért akarna valaki ilyesmit cselekedni? Elhamarkodottság? Esetleg felelőtlenség? A környezete? A gondolatai tévútra vihetnek valakit? Olybá tűnik a srác ezek között szerepel a szavai alapján. Uralkodnak fölötte. Ha ő meghal, a gondolatai is megszűnnek, vége lesz a szenvedésének mely végig kísérte az életét. Mennyivel lehet jobb utána? Ő már ezt nem fogja megmondani, de nem fogom hagyni, hogy mindezt valóra váltsa akármekkora is a kínja baja. Ölbe tett kézzel végig nézni valaki öngyilkosságát...bele se merek gondolni hogy vajon meddig mehet el egy ilyen személy és milyen törést okozhat másokban ezzel. Én is félek, még akkor is ha nem mutatom. Amúgy fogalmam sincs, hogy a srác a kérdésére vár-e választ, vagy bármely formátumú választ. Még magamban sem sikerült megfogalmaznom a helyes irányt. Óvatosan léptem felé, főleg mikor a két kezét is a fejéhez emelte, ezzel megszüntetve a kapaszkodás lehetőségét. Rohadt veszélyes! Ám a szavai alapján nem akar meghalni, csupán fél. Valamitől vagy valakitől. Leginkább önmagától. Mi baja lehet?  
- Semmi baj nincs... - nem akartam hirtelen nyugtatóul hatni rá, az sosem jönne be, azzal csak ingerelném talán, hogy ezzel akarom jobb belátásra csalni...de nem jagyhatom lógva...mikor aztán kérte, hogy tegyek valamit, hát csak megragadtam a nadrágja szárát és a karját és azzal próbáltam marasztalni, majd lassan segítettem le a korlátról ha hagyta.  
- Bármi is történt, azzal nem oldod meg a problémát, hogy leveted magad innen. Ezzel csak azt éred el, hogy több problémát szülsz a hozzád közel állóknak.  - szeretnék segíteni, még akkor is mikor nem lehet mindenkin. Fogalmam sincs mivel érték el ezt nála, de ez ijesztő. Még én magam is kezdek félni, hogy mást én beszélek le erről az őrületről. Vajon kiről, vagy miről beszélhet? Milyen megszüntetésről beszélhet? Gyógyszert szedhet, hogy képzeleg? Vagy valós a problémája? Bármi is a baj forrása, az idáig kergette, szóval elég veszélyes.  
- Nem tudom hogyan segíthetnék. - nyögtem ki hirtelen, még mindig fogva a karját, félve attól, hogyha elengedném, akkor újra neki próbálkozik a dolgoknak, ám ezúttal sikerrel is járna. - Kiről beszélsz egyáltalán? Itt van valahol a hídon és terrorizál? - az első agyamant kérdésem nem is lehetne más, mint ez. Segíteni akarok, de tényleg nem tudom hogy hogyan. Ha nem lesz más megoldás, akkor segítséget kérek, tudom is én... 911? Nem...amíg kézben tudom tartani a dolgokat, addig nem kell senki...amúgy sem sokan álltak meg erre a segítségkérésre, csak én a 16 évemmel...bár tuti ez a jószívűségem fog egyszer a sírba vinni.
- Hogy hívhatlak? - teszek fel egy kérdést, immár ténylegesen a könnyes szemeit kutatva. - Jayce vagyok. - mutatkozok be, majd a következő kérdést is kibököm, mely már elég rég piszkálja a fantáziámat. - Szedsz bármiféle gyógyszert?  


creditÖltözet
•  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sebastian & Jayce // The spiritual support?
Sebastian & Jayce // The spiritual support? EmptyKedd Aug. 15 2023, 19:12

Sebastian & Jayce

- Nincs? De van. A baj túl nagy. Túl nagy - markoltam hajamba. - Itt van. Itt van és kínoz. Nagy a baj. És nem tudok tőle megválni. Itt él bennem.
Minden rossz ellenére hagytam, hogy lesegítsen engem a korlátról és továbbra is fogjon engem.
- Nem láttam más megoldást. Itt már nincs segítség - ráztam meg a fejem. - Nagyon elhatalmasodott az ereje. Érzem, amint körbefonja a lelkem a sötét erő.
Itt él bennem
- feleltem kérdésére és két oldalról a fejemre mutattam, be a koponyámba. - Michael. Azt mondja a testvérem, de én megtagadtam őt. Mert egy szörnyeteg. Gonosz és könyörtelen - mondtam félve, mert tudtam, hogy mindent hall.
- Sebastian - válaszoltam a nevemet illető kérdésre,
A gyógyszer szóbakerültével felegyenesedtem, arcom vonásai megkeményedtek és elmélyült hangon válaszoltam.
- Nem szedek gyógyszert. Sebastian sem szed. Orvos még nem igen látta. Nem is kell, hogy agyturkászok kutakodjanak az életünkben. Köszönöm, hogy segítettél - veregettem vállon. - Ha te nem jössz, ez a kis gyökér valószínűleg egy véletlen baleset áldozata lett volna - nevettem. - De nem engedtem volna én sem, hogy öngyilkos legyen. Itt vagyok én is vigyázok rá, de mindig jól esik látni, hogy van még jó ember és segítenek az elesetteknek. Michael vagyok - nyújtottam kezet. - Az előbb rólam beszélt, de hidd el, nem vagyok én olyan szörnyeteg, mint mondja. Csak azoknak ártok, akik megérdemlik.







All that blood
LOOKS GOOD ON YOU
IT REALLY BRINGS OUT YOUR EYES
mind álarcot viselünk
Sebastian Nolan
Kutatás
ranggal rendelkezem
★ :
Sebastian & Jayce // The spiritual support? Tumblr_inline_ocl6vnAhJY1slwf94_250
Sebastian & Jayce // The spiritual support? Cf542e8c59dcee5f31078f88bb51ac9bbaef60bf
★ kor ★ :
37
★ elõtörténet ★ :
I need to go
Where no man has ventured before
To search for the key to the door

Sebastian & Jayce // The spiritual support? Tumblr_o4cumsxYlE1tzeeu2o2_500
That will end all this tragic and senseless decay
But how to go?
I need to know
★ családi állapot ★ :
Solitude gives birth to the original in us, to beauty unfamiliar and perilous - to poetry.
But also, it gives birth to the opposite: to the perverse, the illicit, the absurd.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Sebastian & Jayce // The spiritual support? Tumblr_o1xzsrmtcv1tzeeu2o3_250
★ idézet ★ :
No man is brave that has never walked a hundred miles. If you want to know the truth of who you are, walk until not a person knows your name. Travel is the great leveler, the great teacher, bitter as medicine, crueler than mirror-glass. A long stretch of road will teach you more about yourself than a hundred years of quiet introspection.
★ foglalkozás ★ :
Gyógyszerész
★ play by ★ :
Wes Bentley
★ hozzászólások száma ★ :
108
★ :
Sebastian & Jayce // The spiritual support? Tumblr_o2v323hgsW1tzeeu2o3_250
TémanyitásRe: Sebastian & Jayce // The spiritual support?
Sebastian & Jayce // The spiritual support? EmptyKedd Szept. 12 2023, 06:20


Sebastian

Nem találkoztam még ennyire elkeseredett és halálba menekülő embert. Túl fiatal még ahhoz, hogy megannyi gondja legyen. Talán még nem is élte ki magát. De mi van ha nem teheti meg? Mi van ha annál erősebb a probléma, mint hogy bulizzon, vagy azt tegye, amihez kedve van? Még nem halottam olyan emberről, ki a halálba menekülne...meg olyasmiről sem, hogy élne benne valaki, valami. Lehetséges ilyesmi? Vagy mindez betegség volna? Akkor miért kószál szabadlábon? Miért nincs mellette valaki 24 órában? Valaki aki ért hozzá? Hogy hiszek-e ilyesmiben? Hogy létezik valakiben egy másik személy? Nem tudom. Talán ez egy betegség. De megijeszt, még akkor is, ha mindez nem látszik rajtam. Rengeteg gondolatom lett az eddig elhangzottak hallatán és a kérdések csak kérdéseket fognak szülni. Bosszantó. Ijesztő. De inkább csak bosszant. És kezdem azt hinni, hogy teljesen tudatlan vagyok a világgal kapcsolatban. Mintha ez valami újdonság varázsa lenne, ami hirtelen fejbe csapott. Hinni valamiben, ami nem biztos hogy létezik, csak mert valaki szavakba öntötte. Egy másik személyiség egy testben a saját személyiségünk mellett. Aki gonoszabb mint te magad. És még neve is van. Ez az ami meglep. Talán utána kellene járnom? Talán segítenem kellene Sebastienen? A gyógyszerek szedésével elmúlnának ezek a furcsaságok nála? Miért segítenék egy idegenen? Miért akarnék segíteni bárkinek is, aki szarba tenyerelt? Ez lennék én? Aly-nak is úgy segítenék, de ha nem engedi...marad a saját bajom. Felhozom a srácnak a gyógyszert, de mintha ezer fokos fordulat történne, úgy változnak meg a dolgok is. Az arckifejezése eltűnik, a hangnem megváltozik és az előző segélykiáltásai is alább maradnak. A szavait nem fogom fel. Ő saját maga mondta hogy ő Sebastian, akkor miért fogalmaz más fokban magáról? Talán ő lenne az előbb említett gonosz? De mi van ha csak megjátsza? Vagy tőle félt úgy igazán? És nem szedhet? Vagy nem akarnak szedni? Nem ugyanaz...nem ártana elnyomni az egyik énjét, hogy szabad lehessen a másik...ijesztő. Az arcomon látszik hogy agyalok, de szót nem emelek, hogy a gondolataimat hangosan kérdésekbe foglaljam. Ahhoz túl magamnak való vagyok, hogy ilyeneket tegyek és magamra sem akarom haragítani. Jó ember vagyok...
- Miért beszélsz róla így? Egyikőtök sem gyökér...egyek vagytok... Sebastian jó ember vagy!- szólaltam meg végül, hiszen fúrta az oldalamat a dolog. Kettős személyiség? Ennek jobb lenne utána járni azt hiszem. Vigyáz rá...akkor az előbb miért nem tett semmit, miért engedte fel a korlátra? Miért hagyta eddig elfajulni a dolgokat? Nem viszonzom a kézfogást, ennél több dolog van itt, minthogy itt abba maradjon az egész gondolat. Nem figyelek a felém nyújtott kézre, csupán a srác vonásain kalandozik tekintetem.  
- Kik érdemlik meg a te szemedben? - teszem fel a kérdést, ám igazából nem is rám tartozik és azt sem tudom miért akarom beledugni a kezem oda, ahol leharaphatják akár tőből is. Egyáltalán miért is érdekel ez az egész? Kitudja hány éven át éli így az életét a srác és tökre megvan...akárhogyan is, de el van, él, meg van. Nem kellene bele ártanom magam. Piszkálja a fantáziámat még akkor is, mikor már rég itt kellett volna hagynom őt. Vagy meg sem kellett volna állnom. De akkor nem tudnék tükörbe nézni, ha a tv-ben bejelentenek egy hídugrásos öngyilkosságot...  


creditÖltözet
•  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sebastian & Jayce // The spiritual support?
Sebastian & Jayce // The spiritual support? Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Sebastian & Jayce // The spiritual support?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joanna & Jayce
» Aaliyah & Jayce
» Joe & Jayce - the first flight
» Lita és Jayce
» Joanna & Jayce

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: