New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásCale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyHétf. Ápr. 24 2023, 12:40
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
Mondják munka után édes a menekülés, ez pedig duplán igaz, ha az ember fia kettős életet él és nagyon nem fekszik neki az orvososdi, a csendben ücsörgés és bólogatás. Kész felüdülés, mikor le kell mondanom egy-egy beteget, mert a Úrnő újabb küldetésre szán. Persze így is fent kell tartanom a látszatot, így általában a kórházból való távoztam után egyenesen valamelyik tetszetősebb edzőterembe megyek. Kell a mozgás, különben egy idő után már túl sok lesz bennem a feszültség, ami ront a munkám minőségén, erről pedig nem tehetek. Azt pedig kifejezetten kínzásnak élem meg, mikor fél napokat kell ülve töltenem, hogy panaszáradatokkal ostromoljanak, én pedig mindezt jófej orvosként nem csupán türelmesen meghallgatom, de még olyan tanácsokkal is ellátom betegeim, amikről tudom, hogy úgyse fogadják meg. Kell a pihenő, és a távolság ettől a helytől. A gondolataim elterelése, amihez anno Cale is értett. Talán lassan egy hónapja már, hogy utoljára láttam, azt is Sonorán. Bár abban biztos voltam, hogy túlélte az ostobaságát, csak azt nem tudtam akkor, merre keveredett tovább. Lila pedig kérésem nélkül is elárulta Kitty-n keresztül, hogy visszament Brooklyn-ba. Nem örülök neki, hogy már ketten tudnak róla, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem volt jó ötlet beavatni a hajós ügy végett a mi kis tech macskánk. Nem bocsájtottam meg tetteit Cale-nek és továbbra sem állítanám, hogy együtt tudnék élni azzal a gondolattal, hogy kedvtelésből, vagy unalomból ártatlan embereket öl, de attól még... hiányzott egy idő után. Nem töltöttünk túl sok időt együtt, de azok emlékezetesek maradtak. Már csak amiatt is, mert azokban a pillanatokban másképp viselkedett, mint szokott. De meg kellett hoznunk egy döntést, mert se ő, se én nem bírtuk elviselni a másik bizonyos jellemét. Ez most is helyénvaló döntésnek bizonyult, hiszen távolabb tőle, kevésbé vagyok fogékonyabb a körülötte vagy általa elkövetett bűnökre. De attól még hiányzik. Sokkal borzalmasabb és bonyolultabb egy se veled, se nélküled kapcsolat, mint amilyennek kimondva hangzik. És még csak nem is biztos, hogy kölcsönös, mert noha vallomásai lehettek őszintén érzelmesebb pillanataiban, azt is tudom, hogy a következő pillanatban már gond nélkül lyukasztotta volna ki a mellkasom, mert megjelent Lila. Végtére is nem derült ki, melyikünk lépett le előbb, az viszont kétségtelen, hogy az eltelt idő óta, én kerestem fel először. Azért állok a túl puccos házának ajtaja előtt.
Most nem munkából jövet érkeztem, mert sokszor, sokféleképpen át kellett gondolnom mit akarok és mi volna helyes. Ezek pedig nagyon is ütköznek egymással. Egy sötét farmer és egy sötét pólóban voltam, hála a jó időnek, amit a tavasz hozott. Bevallom, nem csupán a hiányának köszönhetően vagyok itt, mint inkább bűntudatból. Már ha létezik előre bűntudat. Ugyanis a nagy főnöknek szemet szúrt néhány emberek, akik így vagy úgy, de útban vannak, hogy mi haladhassunk a saját munkánkkal, így tetszik vagy sem el kell őket tűntetnünk. Őket speciel nem sajnálom, de Braxton háta mögött az embereit mészárolni azért... okoz némi szívfájdalmat. Függetlenül attól, hogy jelenlegi álláspontunk szerint már külön utakon járunk. Egy hónap sok idő, ha egy kapcsolat végét nézzük, szóval egy pillanatra az is megfogant fejemben, hogy szerzett valaki mást maga mellé. De mondom... csak egy pillanatra.
Csengettem és kopogtam is, de már vagy tíz perccel ezelőtt. Kicsivel később érkeztem, mint anno, de azt gondoltam ilyenkor még bőven itthon van, Vagy már bőven... De úgy tűnt magamat kell beengednem, így letéve a neki szánt apróságokat - mert egy igazi férfi nem állít be üres kézzel sehová, pláne, ha bocsánatot akar kérni - elővettem egy zár feltörőt, és szépen megoldotta a problémát. Motoszkálást sem hallottam bentről, így nem feltételezem, hogy csak duzzogásból nem nyitott ajtót. Majd leszek meglepi... Hangos meglepi, mert amint kattant a zár és nyílott az ajtó, megszólalt a biztonsági rendszer is. Zavaró volt, de annyira nem, hogy rá is vegyem magam a kikapcsolására, így csak kaptam a holmikat és besétáltam. Becsukva magam mögött az ajtót, vagy legalábbis behajtva azon töprengtem vajon mennyi esélye lehet, hogy pont ebben a pillanatban ér haza... Szerintem semmi. Viszont, kétlem, hogy a biztonsági rendszer ne volna összekötve a telefonjával, így az biztos riasztja, hogy valaki jár a házban. Szóval ha csak nem jár a világ végén, hamarosan itt lesz. Nem is nagyon mentem beljebb, csupán a konyhába tértem be, ahol az asztalra tettem az ajándék táskában lévő meglepetést, majd a hűtőhöz lépve, kinyitottam azt, abban a reményben, hátha találok valami gyümölcslét. Ha találtam abból töltöttem magamnak, ha nem, marad a víz. Edzés után ugyanis nem csak a zuhany esik jól, de a folyadékot is pótolni kell. Amíg vártam rá, a hűtő melletti pultnak döntöttem hátsóm, lábaim pedig keresztbe tettem, míg szabad kezemmel a pultot támasztottam.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyHétf. Ápr. 24 2023, 17:37


Cale & Shane


Egy hónap. Egy nyomorúságos hónap és megálltam, hogy ne keressem. Igaz, ő is. Ha valaki megkérdezte volna, azt mondtam volna, hogy túl vagyok már rajta, pedig ez nem teljesen volt igaz. Inkább csak próbáltam túl lenni rajta, több-kevesebb sikerrel, mikor, hogy alakult. Nem volt könnyű, de igyekeztem megteremteni a megfelelő körülményeket.
A hátsó kertben volt, a rotikkal foglalkoztam. A csengőt meg sem hallottam, mivel szólt a zene és éppen jól is éreztük magunkat, ám a riasztó már eljutott hozzám. Csak tudnám ki lehetett olyan bátor, hogy betörjön hozzám. Hülye kérdés. Akárki, hisz nem igen tudták, hogy pont én lakom itt. A kutyákat hátrahagyva indultam el pisztollyal a kezemben, miközben az övemre csatolt hangszóróból szólt egy Kyle Minongue dal. Lehet furán hathatott, hogy egy szerelmes szám közben emelek gyilkos fegyvert egy betörőre, sőt, lövöm is le, de hé... az élet fura.
Ahogy beléptem az ajtón a nappaliba kikapcsoltam a riasztót. Hangokat hallottam a konyhából, így oda léptem be és ha nem kapcsolok időben, le is lövöm a fickót. Leeresztettem a pisztolyt, mikor megpillantottam a betörőt. Érezhetően kínos volt számomra, egy légtérben tartózkodni, amit a dal csak fokozott.
"It's never too late, we've still got time
It's never too late, you can still be mine
It's never too late to change your mind

Though I try, I can never put you from my mind
You just creep right back inside
And there's no place I can hide

And even if it takes forever
Your love's better late than never
"
Nyomban le is akasztottam a JBL-t és kikapcsoltam, mert már így is kellemetlen volt szemben állni azzal az emberrel, akit egy hónapja próbálok kiverni a fejemből és túltenni magam rajta. Még csak az hiányzik nekem, hogy előtte hallgassak ilyen dalokat. Már így is megvan rólam a véleménye, a zenéimről pedig ne is beszéljünk.
Köhögtem kicsit, majd kipillantottam a konyha ablakon.
-Szia... mit keresel itt nálam?-Kérdeztem félszegen. Szemeim az ajándékra siklottak, amit vélhetően ő hozott nekem. Csak nem békülni akar? Miért? Azt hittem végkép lemondtunk egymásról, most mégis miért jött vissza hozzám? Sóhajtottam, majd összehúztam magamon a fekete zakóm és kényelmetlenül érezve magam összefontam mellkasom alatt a karjaim.
-Én... azt hittem, hogy végleg befejeztük...-Pillantottam rá, majd le a padlóra. Nem volt bennem erő, hogy közelebb menjek, sem arra, hogy tartósan rajta hagyjam a tekintetem. Kicsit úgy éreztem magam, mint egy darab hús, amit kiszemelt magának egy éhes kóborkutya.



Cale Braxton

Roman W. Hemlock ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't YC1mK3b
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyHétf. Ápr. 24 2023, 18:41
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
Tévedtem. Mármint nyilván nem abban, milyen okkal érkeztem, inkább abban, hogy nincs e itthon. Itthon volt, csak nem házon belül. Hát... előfordul. De mentségemre szóljon, hogy a zárat nem tettem tönkre, csak megpiszkáltam kicsit. A közeledő borzasztó számból tudtam, hogy ő az. Ha csak nem vett fel már egy házvezetőnőt és kényszerítette rá, hogy ilyesmiket hallgasson. Még mindig nem tudom megérteni vonzalmát e műfaj iránt, de ettől függetlenül mosolyt csal arcomra a gondolat, hogy legalább az ízlése nem változott. Ki tudja, talán, ha egy nap rocker stílusra váltana, rám is rám unna. Az ember ugyan nem változik, de az ízlése és stílusa szinte mindig. Szerintem a házasság is pont ezért nem működik hosszútávon.
Megkockáztatom, hogy lelő, mert nem vonulok fedezékbe, vagy veszek elő valami védekezéshez valót, de nem is érzem szükségét. Elég impulzív figura, de azt azért megszokta érdeklődni, ha valaki pont őt keresi, akarja megölni. Szóval türelmesen vártam, míg belépett. Addigra pedig az utolsó korty almalét is kiittam a pohárból, amit egyenlőre a pultra helyeztem. Ne kelljen feleslegesen mosogatni, jól jöhet az még. Nem hangosan, de így is elkuncogtam magam csukott szájjal a zene szövegén, amit éppen ideálisnak és egyúttal roppant szórakoztatónak találtam a körülményekre való tekintettel. Azt pedig kifejezetten aranyosnak találtam, hogy kis sértődést mímelve rám sem néz, de a testbeszéde még is arról árulkodik, hogy zavarban van, míg én vele ellentétben egy picit sem érzem kellemetlennek a szitut. Hm, ez biztosan nem fordítva kéne, hogy legyen? Nem. Mert ez azt jelenti, hogy hiányoztam neki, talán majdnem pont annyira, mint ő nekem. Láttam, hogy szemet szúrt neki a lila szívecskés ajándék táska, mint mikor a szülinapos kisgyereknek is szemet szúr egy újabb ajándék, amiről tudja, hogy az övé, de a tortáig megpróbálja figyelmen kívül hagyni, persze kevés sikerrel. Mosolyogva figyeltem, ahogy első pillanatra kerülte a tekintetem, de végül csak el jutottam a válaszig, mikor rám nézett.
- Hiányoztál. - felelem egyszerűen, de nyomatékosítva a magam hangsúlyában. - Nagyon. - tettem hozzá, miközben lassan én is karba tettem a kezeim és úgy figyeltem engem kerülő tekintetét és reakcióit. Fura, de a házán belül mindig olyan visszafogott és kevésbé harcias. Foghatnám a pillanatokra, de azt gondolom, ez máshol másképp nem ugyanígy történne. Ha úgy láttam néhány másodperc múlva, hogy továbbra sem hajlandó rám nézni, ellöktem magam a pulttól és az asztalhoz sétálva, közelebb toltam felé a táskát. Én magam nem mentem közelebb, mert akkor tuti megakarnám ölelni vagy csókolni, amit ő lehet nem hagyna, és ezt most inkább nem kockáztatnám meg.
- Ne haragudj. - szólaltam meg immáron az asztal mellől figyelve. Ha belenézett a táskába, nyilván oroszlán nem volt benne, legalább is élő nem, de a boltban lehetett venni felnőtt méretben is oroszlános sapkát, ami mellett a táskában volt még egy lila, cukorból készült azt hiszem bazsarózsa nevű szál virág és egy eredeti Wonka csoki, természetesen karamellás és aranyjegy nélküli. A bocsánatkérés ugyanúgy érvényes volt arra, hogy eddig bántottam, és arra is, hogy majd eztán is fogom, noha most már inkább parancsból, és leginkább az emberein keresztül.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyHétf. Ápr. 24 2023, 19:22


Cale & Shane


Elsőnek még kellemetlen volt, főleg, mikor nyomatékosan megjegyezte, hogy nagyon hiányoztam neki. Megnyálaztam száraz ajkaim és a padlót nézve sóhajtottam, hiszen az én életem is komorabb volt az utóbbi időkben és nehezen tudtam elviselni, hogy nem látogat, nem találkozunk. Igyekeztem elfelejteni, kizárni, de titkon mégis, valahol a sötét kis lelkem egy apró zugában mégis bíztam benne, hogy egyszer eljön az idő és találkozunk.
És találkoztunk, mégsem tudtam mit kezdeni a helyzettel. Mit vártam? Miért vártam? Magam sem tudtam. Fogalmam sem volt mi a jobb nekem és az életemnek: Ha velem van, vagy ha nincs velem?
A táska csúsztatásának hangjára az asztalra pillantottam. Tetszett a táska, de utcára nem venném fel. Kinyitottam és átnyálaztam a tartalmát. A sapka mosolyt csalt arcomra, ahogy a csoki is.
A bocsánatkérés... biztos voltam benne, hogy még egy párszor el fog hangzani, amíg élünk és találkozunk. Akár a jelszavunk is lehetne, vagy használhatnánk köszönés helyett is. Magamhoz vettem a sapkát, majd rá pillantottam. Odamentem hozzá, majd a fejére tettem a sapkát. Ha élő oroszlán nincs, csinálok egyet magamnak. Tenyereim mellkasára tettem, egy fejnyi távolságnyira téve ki karjaim közénk. Halovány mosollyal az arcomon hajtottam le fejem tanácstalanul, hogy mit kéne mondanom, vagy tennem. Annyira idegen volt nekem a helyzet, érzelmeim pedig nagyon vegyesek. Meg is akartam bocsátani és nem is. Meg akartam menteni a kapcsolatunkat és nem is. De volt egyáltalán kapcsolat? "Nem vagyunk egy pár!". Ezt ő maga mondta. Akkor pedig nincs is mit megmenteni. Nem is volt. Két barát, úgy álltunk egymással szemben. Ami pedig volt köztünk az barátság extrákkal és csak én fújtam fel, én reagáltam túl. Nem mértem fel a helyzetet helyesen. Amit pedig kaptam, az egy bocsánatkérő ajándék, amiért rossz barát volt, rossz társaság. De én is az voltam, de én nem tehetek róla, hiszen futóbolond szociopata vagyok. Nekem van orvosi mentségem. Na és neki?
-Köszönöm... Én is sajnálom...-Mondtam végül, mikor sikerült kicsit összébb kaparnom gondolataim és érzéseim.-Dr. Lion...-Mosolyogtam, bár ez még nem a legőszintébb mosolyom volt, csak próbáltam magam lelkesíteni, doppingolni. Erőt véve magamon elléptem tőle a hűtőhöz. Szükségem volt egy kis csokira, tortára, bármire, amiben cukor van.
-Jó újra látni....-Mondtam az igazságnak megfelelően, noha egyben felkavaró is volt. Vettem magamhoz egy kis light kakaót és a sütemények között válogattam.



Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't YC1mK3b
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyHétf. Ápr. 24 2023, 19:56
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
Szomorúnak tűnt, de nem azért, mert itt voltam. Hanem, mert végül tényleg megtettem ezt a lépést, amit talán ő maga sem tudott, hogy akart. Nagyjából átérzem, és meg is értem. Viszont én speciel pont ilyenkor nem szeretem túl gondolni a dolgokat. Tétováztam eleget a napokban, de végül úgy döntöttem, hogy eljövök, mert épp annyi szól mellette, mint ellene. Viszont nagy különbség, hogy miként éreznék. Ha nem jöttem volna el, valószínűleg örökké bántam volna, még ha a végén ki is teszi a szűröm. Viszont most még kár volna ezzel foglalkozni. Láthatóan tetszett neki az ajándék, vagy pusztán az a tény, hogy hoztam neki. Lehet, hogy sokaknak  ez egy komoly kihívás, de ez még csapaton belül is egy jó szokás. Attól még, hogy világuralomra akarunk törni és embereket ölünk a célért, mi is emberekből vagyunk, és pláne a fiatalabbak nagyon tudnak örülni neki, ha kapnak valami apróságot figyelmességképp.
Hagytam, hogy a fejemre húzza az ajándékát, bár kétséget kizáróan neki jobban állna, már csak a színe miatt is. Viszont még mielőtt odalépett volna hozzám, leengedtem kezeim, így mikor mellkasomra simította kezeit, én az övéire fogtam, de csak gyengéden, semmi erőszakosság nem volt benne. Hirtelen nem tudtam, hogy mit köszön, de feltételeztem az apróságokra értette, így félmosolyra húztam ajkam.
- A Doki jobban tetszik... - mosolyogtam rá, félvállról megjegyezve, mert nekem aztán mindegy, milyen beceneveket aggat rám. Anno én sem fogtam vissza magam, pláne, mikor ideges voltam. Az viszont meglepett, hogy a közeledését követően megint eltávolodott. Még ha a menekülés miatt is, hogy egyen valamit, akkor is meglepett. Azt gondolom neheztel még, és erőteljesen őrlődik. Ha pozitívan szeretnénk zárni a napot, arra lesz szükségem, amiben így sem szűkölködöm. Türelemre. Visszalépek a pultokhoz és neki dőlve hallgatom.
- Na igen... lelkem mélyén bíztam benne, hogy előbb vagy utóbb behoznak majd hozzám egy kényszerzubbonyba, de nem volt szerencsém... - jegyzem meg vicceskedve, hiszen butaság volna szimplán megerősíteni, lévén, hogy én jöttem el.
- Tudom, hogy még haragszol és arra még a vitáink is rátettek, hogy ki kit csal meg kivel, de tényleg sajnálom, ami történt. - pillantok felé, bár ez csupán rész igazság. Továbbra sem helyeslem, hogy ártatlan embereket öl, de attól még nem kellett volna így szétválnunk.
- Úgy döntöttem, hogy szemet hunyok ezen... öhm... hibád felett. - értem itt ezalatt a gyilkolászásos fétisét. - Csak gyere vissza hozzám. Mert szükségem van rád. - húztam le fejemről a sapkát és lábammal kihúzva az egyik széket, leültem vele szemben. Nem tudtam volna igazán hatásos könyörgő szemeket produkálni, mert ő már ismer annyira, hogy tudja, az nagyon nem én volnék, aki olyan fejet vág, mint Csizmás Kandúr a Shrekben, de ettől függetlenül tényleg komolyan beszéltem.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyHétf. Ápr. 24 2023, 20:34


Cale & Shane


Felnevettem megjegyzésén. A humora a régi. Igazán megnézném, hogy valaki kényszerzubbonyt aggasson rám. Eszembe jutott az a film, amiben három pszichiáter kényszerzubbonyt akar adni Bud Spencerre. "Nem akarja ezt felpróbálni? A legújabb divat." Megmosolyogtatott a gondolat. A film is és Shane is. Meglepett mennyire könnyed, én pedig mennyire zárkózott voltam és mennyi kétség volt bennem. Nem értettem magam. Más esetekben annyira egyszerűen hozok döntéseket, annyira könnyen lépek, de ha róla és a kapcsolatunkról van szó, akkor elveszettnek érzem magam.
De egy dologban tévedett. Nem volt bennem harag. Inkább csak sebek és bánat. Vágyak. És minden olyan nagy tehernek tűnt, olyan nehezen meghozható lépéseknek, pedig ő már lépett és határozott.
Megfordultam felé és a 0%-os kakaót fogva, a dobozt simogatva néztem felé, arcomra kiült a mélységes értetlenség, határozatlanság. Nem értettem őt, hiszen olyan határorozottan rakta ki a szűröm. Akkor ott úgy éreztem képtelen így elfogadni és látni sem akar. Azt mondta nem vagyunk egy pár. Most pedig itt van és próbál visszaszerezni. De mi van akkor, ha újra ki fog engem rakni? Ha megint csak egy kis időre és pár alkalmas szexre akar maga mellett tudni? Nem tudtam mit gondoljak. Lehet most tényleg komolyan gondolja, átértékelt mindent, megpróbál engem mindenestül elfogadni és szeretni, de lehet csak hirtelen fellángolás.
Vissza akartam menni hozzá, mellé, újra neki adni magam, de ott volt bennem az a negatív érzés, ami megnehezítette. Nem akartam, hogy egy olyan viszonyra mondjak igent, ami talán csak további kölcsönös szenvedést jelenthet. Igaz, lelkileg ő jobban szenvedett, mint én, ő őrlődött jobban mellettem. Most pedig én őrlődök, hogy vissza menjek-e hozzá. Én is felelős voltam azért, hogy szétmenjünk. Nem tudtam melyikünk volt a nagyobb hibás, de én rá szavaznék, hiszen Ő mondta ki a végítéletet. Ő volt az, aki ahhoz ragaszkodott, hogy váljanak el útjaink, ő mondta ki, hogy nem vagyunk együtt. Most pedig ő jött el, hogy visszakapjon. Nyilván akkor sok mindent át is kellett gondolnia. Olyan ideges és agresszív volt, sötét gondolatok... most pedig... annyira tisztának tűnik. Talán csillapodtak a benne dúló érzések. Lehet akkor csak az indulatok beszéltek belőle.
-Én... nem tudom...-motyogtam kopogva ujjaimmal a kakaós dobozon.-Nem tudom mit akarok...-hajtottam le fejem és elnéztem oldalra. Nem akartam kimondani, hogy félek, mert talán erős kifejezés lett volna. Inkább csak bizonytalan voltam.-Hiányoztál meg minden, csak... még mindig visszhangoznak a fejemben az ottaniak és...



Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't YC1mK3b
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyHétf. Ápr. 24 2023, 21:10
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
Érthető módon félt. Ez pedig még csak nem is annyira szokatlan. Ki ne félne egy csalódás utáni újra kezdéstől? Az ember bizalma oda veszik és sok esetben jogosan. Újra bízni meg szinte lehetetlen, sokszor inkább csak álltatják maguk. De itt és most úgy érzem, képes volnék végig sétálni azon a mélységek fölé feszített kötelen, anélkül, hogy bizonytalanná válnék a most meghozott döntéseimben. S annak tudatában, hogy valószínűleg nem fogok végig érni, mert a dolog egy nap kiderül, és ha kiderül, nem fognak számon kérni. A főnököm saját maga fog tarkón lőni. Nem kértem a múltamból, de én is szeretnék alkalomadtán boldog lenni, aminek pedig tudom a módját. Az a valaki pedig éppenséggel itt toporog és őrlik előttem.
Csak némán felvonom szemöldököm a mentes kakaó láttán és elbizonytalanodom, hogy valóban nem e változott meg az ízlése. De nem teszem szóvá, inkább csak szép csendben sokkolódom. És akkor még az oliva bogyót szólta le...? Nem vártam, hogy egyből a nyakamba ugorjon, de megleptek szavai. Attól függetlenül is, hogy átéreztem problémáját.
- Tudod, az emberek jó része nem ok nélkül vág ilyen kalandokba tizenévesen. Szükség van a tapasztalatra, arra, hogy olykor olyan dolgokban is részesüljünk, ami fáj, de mivel ezek elkerülhetetlennek lesznek a felnőtt életben, fiatalként könnyebben hozzászokhatunk idővel. - nézek le rá, amíg ő még mindig a kakaós dobozt szorongatja bizonytalanul. - Nem azt mondom, hogy csak azért dönts mellettem, mert ezt mondom most, ha nem azt mondom, hogy mikor az ember el ér bizonyos élet tapasztalatot a korával, és szerelmes lesz, és szerelmét odaadja valakinek a szívével együtt, azt utána... nem tudja csak úgy vissza venni, eldobni vagy elfeledni. Az onnantól, egészen az utolsó lélegzetvételéig azé lesz, akinek odaadta. - magyaráztam, majd álla alá nyúlva szem magasságba emeltem. - A hibáink azért vannak, hogy tanuljunk belőlük. Ezt még egy szociopata sem vonhatja kétségbe, nem igaz? - mosolyodom el.
- Én már elígértem magam neked. És azt gondolom, hogy attól a pillanattól kezdve, hogy szerelmet vallottál nekem, onnantól te is. Igen, visszaéltem a bizalmaddal, ha nem is akarva, és igen, te is visszaéltél a nem létező türelmemmel. De a házasok sem véletlenül esküdnek meg azzal, hogy "Jóban, rosszban". Mások apróságok miatt hagyják el egymást, aztán életük végéig bánják, de egyikükben sem lesz annyi bátorság, hogy lépjen és kijavítsa hibáját. Én most megtettem. Leginkább azért, mert tudom, hogy bármikor bármelyikünket agyonlőhetik, szóval szeretném kihasználni azt a ki tudja mennyi időt, ameddig még egymásé lehetünk. - néztem a szemeibe, elengedve állát, és kivéve kezéből azt az undorító szmötyit, amit az asztalra tettem, mindkét kezemmel arcára fogtam két oldalt.
- Azt mondod nem tudod, pedig a dolog egyszerű, hogy tényleges választ adj saját magadnak is. Tedd fel magadban azt a kérdést, amit én is feltettem magamnak néhány órával ezelőtt. Ha ma elutasítasz, és holnap reggel az a hír fog fogadni, hogy gyilkosság áldozata lettem, megfogod bánni, hogy akkor elutasítottál vagy képes leszel túllépni rajta és folytatni, amit elkezdtél? - kérdeztem, hiszen pont ilyen egyszerű. A bizonytalanságunk nem lehet mentség a jövőnkre, amiről azt sem tudjuk hogy alakul.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyHétf. Ápr. 24 2023, 21:52


Cale & Shane


Egy pillanatra elfantáziálgattam, hogy milyen poén lehet, ha a szerelem abból állna, hogy csak egy piros kartonból kivágott szív ikont odaadunk valakinek, aztán, ha meggondoljuk magunk, csak úgy kiemeljük a zsebéből és megyünk tovább. De az élet valójában nem ilyen egyszerű.
Picit zavarba jöttem, ahogy államat megfogta, nem nagyon tudtam félre pillanatani se.
-Tudod Bertrand Russell azt mondta... "Soha ne kövesd el ugyanazt a butaságot kétszer, hiszen elég nagy a választék!"-Vigyorogtam és elkuncogtam magam. Muszáj volt kicsit oldanom a feszültséget.
Ettől függetlenül tovább hallgattam őt. Nem szakítottam meg még egyszer szövegelésében.
Volt igazság abban, amit mondott. Finoman ráharaptam alsó ajkamra, miközben rendeztem a fejemben lévő gondolatokat. Végtére is igaza volt. Odaadtuk magunkat egymásnak, hibáztunk is utána, de kevés olyan hiba van, amit ne lehetne elfelejteni és tovább lépni. Sőt. Már rengeteg mindent megéltünk, ő pedig tényleg végtelen számú hibám, tettem, gyökérségemet lenyelte, megemésztette és még azok után is idejött hozzám. És visszakéri magát a karjaimba. Nem tudok nemet mondani.
Átöleltem és hosszan megcsókoltam és meg sem próbáltam belegondolni, hogy milyen következményekkel járhat, hogy miket kell majd ezek után újra átélnünk. De talán ezek után már mind a ketten könnyebben fogjuk venni az akadályokat.
Arcára simítottam, újra megcsókoltam és vállára hajtottam a fejem.
Nem is tudtam volna hirtelen mit mondani arra, ami köztünk van, arra a furcsa és bizarr, komikus-tragikus kapcsolatra, ami a miénk. Mintha az Alien és a Predátor próbálna boldog kapcsolatban élni, noha a miénk azért sokkal sikeresebb és mindig képesek vagyunk felmutatni valami fejlődést. Még a végén sikerül hosszú és boldog életet élnünk, bár abban őszintén kételkedtem.
Kíváncsi lettem volna, hogy milyen tervekkel rukkolt elő, de voltak elképzeléseim a mai napot illetően.
Volt egy olyan gyanúm, hogy Kyle Minongue nem véltelen az egyik kedvenc énekesnőm. Mintha az életem minden apró mozzanatához tökéletesen igazodna egy-egy dala. Ahogy a Jason Donovannal énekelt közös daluk is.
"Especially for you
I want to let you know what I was going through
All the time we were apart
I thought of you
You were in my heart
My love never changed
I still feel the same
"-Jutott eszembe és énekeltem ez ezt a kis részletet a dalból.
Egy rövid ideig csendben pihentem vállán, majd nagy nehezen sikerült-hacsak halkan is-, de kimondtam.
-Szeretlek... te morgós medve.



Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't YC1mK3b
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyHétf. Ápr. 24 2023, 22:55
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
Időbe telt, bár nem olyan sokba, de végül sikerült áttörni kételyeiből épült falát. Ezt már akkor tudtam, mikor az idézet után vigyorra húzódtak ajkai. De azért nyomatékosítottam benne gondolataim, és igen, talán egy kicsit manipuláltam is vele. A türelmemen még dolgoznom kell, de addig is olykor élhetek ezzel a módszerrel.
- "Az óvatosság minden formája közül talán a szerelemben tanúsított óvatosság a legvégzetesebb az igazi boldogságra nézve." Ha hiszed, ha nem, ezt is ő mondta, szóval hallgass csak rá ez utóbbiban, és maradj az enyém. - mosolyodtam el félszegen, miközben fürkésztem tekintetét. Már kevésbé volt bizonytalan, már nem kerülte a szemkontaktusunk. Most meg vagy.
Hozzá hasonlóan én is átkaroltam, bár szokásomhoz híven derekánál, és még annál is közelebb húztam, mint amennyire eddig volt, úgy viszonoztam a csókot, amibe akaratlan is belemosolyogtam. Az bizonyos, hogy most már tudjuk kire mi vár, gyakorlottabban viseljük majd a másik hülyeségeit, és amíg velem van, addig biztonságban is tudhatom őt.
A második csóknál lejjebb csúsztak kezeim és a fenekébe markoltak, mind amellett, hogy arra a rövid időre, amíg viszonoztam a nyelvem is áttoltam a szájába. A csókot követően hagytam, hogy fejét a vállamra hajtsa, én pedig egyik kezemmel a hajába simítottam. Másikkal pedig továbbra is a hátsóját és a derekát simogattam. Csendben hallgattam, majd mikor kimondta a varázs szót, széles mosoly ült az arcomra, aztán a nyakába csókoltam egy hangos cuppanósat.
- Tudod jól, hogy nem emiatt jöttem ide... Nem csak emiatt, dee... ugye emlékszel még a hajó út elejére...? Valamibe nagyon beleakartunk kezdeni... Csak sajnos közbe avatkoztak... - duruzsoltam neki, perpill itt leginkább a kabinban félbeszakadt eseményre gondoltam, de ami azt illeti... - Persze... táncolni is megtaníthatlak... - tettem hozzá elmosolyodva. - Vagy ha van más ötleted... hallgatlak... - csókolgattam lassan végig az arcát, míg el nem értem a fülét, amibe pimaszul bele is haraptam. - Mit szeretnél csinálni, szerelmem...? - kérdeztem fülébe súgva, amit az előbb csócsáltam meg. Engem izgalomba hozni nem nehéz, neki, de, ha mást szeretne, most hajlandó vagyok engedelmeskedni. De addig is, míg döntött vagy kitalált valamit, lefoglaltam magam vele, ha már hetekig nélkülöznöm kellett. Így nehezítve a dolgát - ha csak el nem húzódott időközben - fenekén lévő kezem, feljebb csúsztattam, míg felsőjére rá nem markoltam és ki nem húztam nadrágjából, hogy aztán eleresztve az anyagot, nadrágjába csúsztassam kezem.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyKedd Ápr. 25 2023, 18:12


Cale & Shane


+18

Meglepődtem, amikor elhangzott tőle az idézet és összevontam szemöldökeim. Természetesen ismertem az idézetet és tudtam is melyik könyvében volt róla szó.
-És, ha már ilyen okos vagy, tudod-e, hogy melyik kötetben írta ezt?-Kérdeztem gyanakvóan, mert biztos voltam benne, hogy nem olvasta a könyvet, csak valahol a neten jöhetett vele szemben, amikor romantikus dumák után olvasott.
Persze ez nem volt akadály, csak gyanús volt nekem. Vagy csak már kezd hozzám "hülyülni", ki tudja. A gondolat, hogy megkezdődhetett benne is a Braxtonizáció megmosolyogtatott. Csókot nyomtam ajkaira és egymás karjaiba vetettük magunk, egymáshoz simultunk, újabb csókok jöttek, majd vállán pihenve állapodtam meg és kiélveztem a tőle kapott kényeztetést.
Kérdésén elsőnek csak csendben figyeltem, majd elnevettem magam.
-Oh, hát nem akarok táncolni. Nem vagyok bohóc, nem idétlenkedem.-Legyintettem.
Akarva-akaratlanul is beindított, Végtére is ő már eldöntötte, hogy mit szeretne és nekem sem volt ellene kifogásom. Tény, ami tény, értette a dolgát, elég hamar fel tudta bennem ébreszteni a normál esetben lappangó vágyakat, tettei folyamán pedig olykor-olykor fel is nyögtem.
-Várj egy kicsit.-Intettem őt nyugalomra, majd intettem neki, hogy menjünk át a nappaliban, ott van kényelmes kanapé és fotel is, de már a konyha ajtón kilépve is kihúztam az övet a nadrágjából, így mikor a fotelhoz értünk könnyen le tudtam róla húzni a nadrágot és egyben a boxert is. Egyszerre a kettőt, majd leültettem a kanapéra, én pedig letérdeltem elé.
Kezembe vettem szerszámát és mozgatni kezdtem neki, de csak addig, hogy egy kicsit kezdjen el merevedni, utána már számba vettem. Férfiassága egy részét, lenn kezemmel ingereltem, míg fenn a számmal kényeztettem. Bő nyállal, nyelvemmel köröket irtam le makkja körül, megszívtam, majd ajkaim közé fogtam hegyét és rábólogattam néhányat, hogy aztán újra bevegyem és megint nyelvemmel játszak vele. Ajkaim töve köré fontam, majd fel-le kezdtem mozogni fejemmel, de csak annyira engedve mélyre a számban, amíg nekem nem volt igazán kellemetlen. Néhány bólogatás után megszívtam, hogy enyhe vákuum keletkezzen és úgy folytattam a bólogató mozdulatokat.



Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't YC1mK3b
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyKedd Ápr. 25 2023, 19:29
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
+ 18 Kérdésére csupán vállat vontam mosolyogva, mert ebben a pillanatban csak ennyi futotta tőlem. Észben már amúgy is más felé kalandoztam.
- Fogalmam sincs. Még anno egy egyetemista lány mondta nekem, mikor... ehm... kicsivel kalandvágyóbb voltam, mint most... - forgattam szemeim utalgatva a szó mögötti huncutságról, bár ennek fele sem igaz valójában. Gőzöm sincs róla, pontosan milyen ember lehettem fiatalkoromban, bár sanszos, hogy nem voltam mindig olyan karót nyelt orvos. Az idézetet Kitty-nél láttam, mikor elraboltuk. Fogalmam sincs, így a csapatban, még távolabb az emberek normális életétől, vágyik e még valaha ilyesmire vagy hiányzik e neki, de egyenlőre nem panaszkodott. Mondjuk fura módon azt sem tette szóvá, mikor megtudta, hogy Cale-el kavarok, annak ellenére, hogy még jóval korábban egy éjszaka a hülyeségeink közepette vele is összefeküdtem. Egyszer. S ez azóta is titok. Bíztam benne, hogy nem is akadunk fent a témán, bár egyre kevesebbszer szólaltunk meg, ahogy szép lassan elmerültünk a másikban, csókjaiban. Még igazán akkor sem vettem vissza a tempóból, mikor ő már a vállamon pihentette buksiját. Persze megadtam a lehetőséget, hogy visszakozzon és mást csináljunk, ha ő inkább mással ütné el idejét, de én addigis lefoglaltam magam vele.
- Bolond vagy, szerelmem. Táncolni épp olyan jó, sőt jobb, mint dalolászni... - csókolgattam végig nyakát oda vissza, miközben kezemmel már nadrágjában matattam. Nyilván csak addig merészkedtem, amíg fájdalmat még nem okoztam neki, így az ujjaimmal nem babráltam még. Nyögését jó pontnak vettem, már, ami a célom illette, még is meglepett és bevallom kissé csalódottan ért, mikor megállított. Ki is húztam kezem, mert arra számítottam, hogy most majd leül enni, vagy befejezi, amit elkezdett mikor én megzavartam. Sikerült összezavarnia, egészen a konyha ajtóig, mert mikor kibontotta övem, már tudtam, hogy csak helyszínt változtatunk, tevékenységet nem. El is vigyorodtam, és ha nem zavartam meg a vetkőztetésemben, úgy a nappaliba átballagás közepette is csókokkal halmoztam el ajkait, állát, arcát. Feltűnhetett volna, hogy ő most sokkal kapkodósabb, mint én, mert a nappali közepénél tartva én még csak a felsőjét tudtam le róla, míg ő már a sliccemmel foglalatoskodott. Gyorsan lekaptam a felsőm is és a fotelbe dobtam, de arra már nem volt lehetőségem, hogy én is levetkőztessem őt. Össze is vontam szemöldököm, hogy most akkor mi ez a felállás, mikor a kanapéra döntött, és letérdelt elém. Nagyobb döbbenetet okozott, mintha fegyvert rántott volna, nem is nagyon tudtam miképp reagáljak rá hirtelen, de talán most először hozott zavarba annyira, hogy kicsit elpiruljak. Azért ez nem olyan dolog, amit akárki, akárkivel bevállal, ha csak nem pénzért. Cale pedig kiváltképp másképpen működik, már csak abból is kiindulva, hogy még az első légyottunknál is milyen zavarban volt.
Igazából már azzal elvarázsolt, hogy belefogott a dologba, és attól jóval keményebbé váltam, hogy előttem térdelve hozzám ért. Én pedig végig is nézhettem. Az első pár rántásnál felsóhajtottam, majd beharaptam alsó ajkam, miközben a karfára könyökölve, hajamba túrva tartottam fejem oldalra döntve és főleg arcát figyelve. Vajon mi vette rá erre? Vagy miért pont most? Bizonyítania nem kellett volna semmit, hiszen pláne ilyen téren nincsenek elvárásaim felé. Szeretem, hogy tapasztalatlan, hogy rám hagyja magát, de azért... most, hogy ilyen lelkesen vetette bele magát a játékba, igazából nincs ellenemre, hogy ily elégítse ki kíváncsiságát, vagy szerezzen több tapasztalatot. Mikor forró ajkaim először tudtak maguk mögött, még a hasizmom is megrándult, és egy elharapott nyögéssel döntöttem hátra fejem, még mindig részben kezemmel támasztva. Le is hunytam szemeim kicsit, mert ez a nedves és forró, kényeztető érzés azért bőven felül múlta elvárásaim. Ha nem ismerném, azt hinném gyakorolt.
- Ó, istenehm... - nyögtem rénézésre kínlódó ábrázattal, mialatt teljesen libabőrössé váltam, már csak a hangoktól is, nem, hogy még a kényeztetéstől. Fejem támasztó kezeim kisujjába haraptam, miközben ismét lenéztem rá, de minden második bólintásánál felnyögtem. Nem csoda hát, hogy pillanatok alatt hadba vágtam magam odalent, és mikor kicsit megszívtam, egy mélyről jövő nyögéssel spricceltem a szájába, bár ez még csupán néhány csepp volt, de, ha így haladunk, nem fogunk tudni ágy akrobatikázni. Legalább is nem azonnal.
Már most lángolt a bőröm, és dübörgött a szívem, miközben mennyei játékának köszönhetően totál eszem vesztem.
- Ehz jóóh... fihnom... - nyögöm halkan, s jó dolgomban néha majdnem el is dőlök a karfa felé, amin könyöklök. Végül szabad kezemmel elnyúlok felé és ujjaim barna tincsei közé fúrom. Tudom, érzem, hogy meg van egy határ, aminél többet magának sem enged még, ezért megígérem magamnak, hogyha nagyon elvakítana a kényeztetés és az örömömmel való megajándékozása, elengedem, mielőtt mélyre nyomnám, de addigis jó érzés volt kezem a buksiján tartani, néha finoman hajába markolni, de nem húzni. Egyedül azt bántam, hogy nem tudtam közben csókolni, és valamiképp kényeztetni. Néhány perc múlva már lihegéshez hasonlatos nyögések hagyják el torkom, miközben hátra vetem fejem.
- Váhrj... íhgy elfogohk mehhnni... - mozdult meg olykor akaratlan is csípőm, de arra még figyeltem, nehogy így lökjem magam mélyebbre a száján. Nem azt mondom, hogy nem tudnám elviselni hosszú ideig, hogy a szájában vagyok, de azzal ő aligha nyer valamit, én pedig szívesen mutatnék neki még új pozíciókat.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyKedd Ápr. 25 2023, 20:09


Cale & Shane


+18

Mikor elégedetten Istenemezett már tudtam, hogy jól csinálok valamit és ez adta a lelkesedést a továbbiakhoz. Nem tartottam volna magam egy különösen tehetséges orálosnak, sőt, nem is volt gyakorlatom, de volt róla információm és igyekeztem mindent jól csinálni. Nem éreztem azt, hogy különösen nehéz dolog lenne és nem is kellett megerőltetnem magam, magabiztosságom pedig segített, hogy ne görcsöljek rá és szúrjam el.
Lehet csúsztak be hibák, de nem olyan durvák, hogy elrontsa az élvezeti érzést. Sok hiba nem lehetett, mert hamar éreztem is, hogy harcra készen keménykedik az ajkaim között, a számban, aztán valami jött is belőle, de az még nem a végét jelentette.
Néha rá emeltem szemeim, így már nem csak az orálozástól pirongtam, hanem a látványtól is, amit arca nyújtott. Jó volt látni, ez is csak ösztönzést adott, de abba hagytam, mikor felhívta rá figyelmem, hogy közeledik a határai felé. Nem akartam, hogy ilyen hamar véget érjen, még jó lett volna mást is csinálni, szexelni. Nem mintha nem tudta volna összeszedni magát utána, de nem akartam hosszas üresjáratokat.
Felhajoltam, elsőnek elég szaporán lihegtem kicsit, de hamar már csak szuszogtam és felmásztam addig, hogy fejmagasságba kerüljünk, hogy végre egymás ajkaira tapadhassunk. Nem sok időt töltöttem odalenn, de már most hiányzott az érzés, a csók.
-Már különösen hiányoztál nekem. Ilyen formában is.-Mosolyogtam és újra csókoltam, nyelvemet is áttolva, közben végigsimítottam mellkasán, majd levezettem kezem a combjára.



Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't YC1mK3b
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyKedd Ápr. 25 2023, 20:46
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
+ 18 Túlzás nélkül mondhatom, pokolian élveztem, így mikor - kérésemre - felhagyott vele, akaratlan is kettős érzések támadtak fel bennem. Akartam, hogy folytassa, még szép, hiszen borzasztóan jó érzés lett volna így elmenni. Ugyanakkor nem akartam kényeztetés nélkül hagyni őt sem, már pedig innentől maximum, én is csak utánozós majommá válhattam volna, hisz jobb híján ugyanígy kényeztettem volna. Tudom, borzasztó vagyok és hihetetlenül telhetetlen. Ez mindig is így lesz. Szerettem kényeztetni, kicsikarni belőle a nyögéseket, a sóhajokat, érezni ajkaimmal bőrének forróságát, illatát, tenyerem alatt izmainak görcsbe rándulását, vagy csak nézni, ahogy vonaglik, míg a Mennyekbe nem repül. Csodálom milyen jól bírta nélkülem. Azt meg végképp, hogy én milyen jól bírtam nélküle, mert nem volt ám azalatt az egy hónap alatt félrekacsintás sem. Őt akartam. Csak dühös voltam. De már másnap eszembe jutottak a szép pillanatok, amiket együtt töltöttünk. Megakartam őket ismételni, és újakat is akartam a sok rossz helyett.
Mikor eleresztett odalent és elkezdett felmászni hozzám, hozzá hasonlóan hangosabban szuszogva, ejtettem le kezem magam mellé, amivel eddig a tincseivel babráltam. Csak akkor emeltem fel a másikkal együtt és simítottam arcára, mikor ő felemelkedett hozzám, én pedig lejjebb hajoltam ő hozzá, hogy félúton már ajkaira tapadhassak. Ujjaimmal megállás nélkül cirógattam arcát, még akkor is, mikor elváltak ajkaink egy idő után. Elmosolyodtam megjegyzésén.
- Ha én ezt tudom... előbb érkezem... - somolygom ajkainak, és rögtön utána viszonzom is csókját, játékosan pimasz harcba hívva nyelvét. - Azért meglepett a profizmusod... - suttogtam két csók között szándékosan megjegyezve, hátha zavarba hozom. Ha így volt, felhagytam a cirógatással, és kicsit jobban közre fogva arcát, vigyorgás közepette nyomtam egy cuppanós csókot ajkaira.
- Na gyere... Ideje téged is kezelésbe venni... - simítottam derekára kezeim, és feljebb invitáltam, hogy aztán a kanapé üres részén el is fektethessem, fejét a karfának dönthessem, és hamar letudjam róla is a nadrágot. Jól láthatóan számára is jótékony hatással volt a kényeztetésem, vagy annak látványa, mert ő is elkezdett felizgulni. A háttámlához közelebbi lábát felraktam rá, hogy útban se legyen és tartania se kelljen, míg a másikat is kitoltam oldalra, hogy kényelmesen közéjük furakodhassak. Persze ettől függetlenül előfordulhat majd, hogy akaratlan is összeszorítja majd őket, de egyenlőre így a legpraktikusabb. Vállai felett támaszkodtam meg a támlán feje mögött, és végig kúszva lassan meztelen testén, ajkaihoz hajoltam ismét, mert csókból sosem elég.
- Szeretlek, ugye tudod? - néztem szemeibe, míg két kezemmel tincseibe túrtam oldalról. Újfent elcsattant egy csók, de annyi időnk nem volt, hogy viszonozhassa is, mert utána egyből lejjebb csúsztam, hogy mellkasára is hinthessek néhány csókot. Egyik kezemmel továbbra is feje mellett támaszkodtam, de másikkal addigra már oldalát cirógattam, míg számmal lassan elértem egyik mellbimbóját, amire előbb szintén csak rácsókoltam, majd számba véve finoman rá is haraptam. Csak addig játszottam vele, ingereltem nyelvemmel, míg meg nem keményedett, aztán ugyanezt eljátszottam a másikkal is, utána viszont ismét lejjebb kúsztam néhány centit, végig csókolgatva hasát, körbe köldökét, míg végül kénytelen voltam a távolság miatt elhúzni feje mellett támaszkodó karom, és a derekát cirógatót is, amiket lábai közé helyeztem. Végig nyaltam hasától egészen az öléig, majd szemeimmel feltekintettem rá.
- Ha véletlenül megrúgsz közbe... megharaplak... - figyelmeztettem egy pimasz mosoly kíséretében. Noha azt nem tettem hozzá, hogy ez lehet anélkül is meg fog történni, hogy ő akarva-akaratlan is árt nekem. Ilyen helyzetekben kifejezetten szeretek neki "fájdalmat" okozni.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptySzer. Ápr. 26 2023, 19:02


Cale & Shane


+18

Megjegyzésein kellemesen elmosolyodtam, majd a "profizmus" szó hallatán pedig kicsit zavarba jöttem, mivel nem számítottam rá, hogy ilyen jól fog elsülni a kis "meglepetésem", támadásom, de örültem neki, hogy nem lett csúfos kudarc, felsülés.
Engedelmesen hagytam neki, hogy kedvére elhelyezhessen és megszabadítson a ruhadaraboktól, előkerüljön merevedő férfiasságom. Be indultam, be hát, nem kevés izgalom ért rövid idő alatt. Kellően "felhergelt", ahogy számmal kényeztettem, arckifejezései pedig csak hab a tortán.
-Most, hogy így mondod, már igen. De én is téged, jó ha tőlem is hallod.-Vigyorogtam hajába túrva, noha ő még mindig "süni" volt, így inkább csak simogatni tudtam kobakját, arcát, és viszonoztam minden csókot, de volt, amire nem hagyott lehetőséget, ami kicsit morcossá tett, de elnéztem neki, hiszen utána alaposan kiengesztelt.
Jól értett ahhoz, hogy mivel kell a másikat lázba hozni, hamar tüzelni kezdett a testem, megjelentek az első veríték cseppek, arcom pedig kipirosodott. Már az előjátékra el tudtam volna menni, de nem volt ilyen könnyű dolga. Azért ilyen könnyen nem adtam meg magam.
Támaszkodó karját simogattam, de egyszer csak kénytelen lett elhúzni, amire kissé csalódott arcot vágtam. Nem örültem neki, hogy ennyire eltávolodott tőlem, nem tudom megérinteni, de meg kellett értenem, hogy nem olyan nyúlánk, mint Richards a fantasztikus négyesből. Pedig nem lenne rossz.
Megjegyzését csak elnéző vigyorral díjaztam.
-Nem vagy te football labda.-Mosolyogtam.-Csináld már...-Jegyeztem meg neki azért ösztönzően és haraptam be ajkam kissé türelmetlenül. Tudtam mire készül, de idegtépő volt kivárni.



Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't YC1mK3b
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptySzer. Ápr. 26 2023, 21:10
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
+ 18 Kifejezetten viccesnek és tipikusan a kapcsolatunkat jellemző abszurditásnak találtam, ahogyan tisztáztuk, hogy mindenki nagyon szeret mindenkit. Végülis ezt jó, ha megbeszéljük előre, mert haragudva nem is lehet egymás a szánkkal kényeztetni. Az még is hogy nézne ki? A türelmetlenségén pedig még jót is nevettem, mikor már lábai közt pihentem, szándékosan el nem sietve a nyalakodást. Szinte követelőzött tekintetével, ajkaiba harapva. Tréfából be is mutattam neki középső ujjammal, bár lehet nem is látta, majd ugyanazon ujjam be is kaptam, hogy ne szárazon kelljen használnom és meggyötörnöm vele. Ha most volt valakivel az elmúlt pár napban, az itt és most ki fog derülni ám, ahogy az is, ha esetleg hiányom próbálta "pótolni". Tenyerembe köptem - na nem abban, amivel majd lentebb játszom vele - és ráfogtam tagjára, hogy rántsak rajta néhányat is első körben, csak aztán hajoltam oda ajkaimmal is, és csókoltam helyére egyet-kettőt, majd nyelvem hegyével kezdtem ingerelni a későbbiekben öröm könnyeket ejtő nyílást. Ujjammal még vártam a megfelelő pillanatra, majd amikor már kellően felizgul, hogy a fájdalom is érzékien hasson rá, de ne annyira, hogy görcsbe ránduljanak izmai. Néhány pillanattal később számba vettem makkját, nyelvemmel amennyire lehet körbejárva, s ezt addig csináltam, míg kicsit ki nem pirosodott. Mindeközben persze lentebb is kényeztettem kezemmel, de ahogy idővel centikről centikre haladtam számmal, egyre kevésbé volt erre lehetőség. Az egészet nem kaptam be, de alig néhány centi hiányzott, akkor pedig már fejem is elkezdtem mozgatni rajta. Olykor teljesen el is engedtem számmal, hangos cuppanással, majd ismét számba vettem és kicsit megszívogattam. Megvártam, míg megajándékozott az első cseppekkel, de a számmal való kényeztetéssel nem hagytam fel addig sem, maximum néhány pillanat erejéig, amíg lenyeltem az adagot. Ez főleg azért volt fontos, hogy a kényeztetés által előcsalt cseppek miatt is rászoríthat odalent izmaival, és akkor bedugni az ujjam se neki, se nekem nem volna jó. Azután viszont továbbra is munkálkodva szerszámán, ujjaimmal megkerestem bejáratát, majd finoman felnyomtam neki középső ujjam, de elsőre tövig. Mindeközben végig figyeltem testének reakcióit, élveztem vörösödő arca látványát és torkából felszakadó hangját, ami jelen pillanatban zene füleimnek. Nem sokkal utána kihúztam középső ujjam, egyúttal felhagyva szerszámának játékával is, de csak addig, amíg újra nedvesé nem tettem őket, aztán újra számba csúsztattam és folytattam, mialatt két ujjam helyeztem fel neki. Most még azt sem bántam volna, ha így megy el, mert utána úgy is addig döngetem, amíg megint lázba nem jön és el nem élvez. De azért nem akartam órákig ujjazni, mert már én is lüktettem odalent. És ezen a látvány sem segített, ahogy kezeim közt "kínlódott". Gondoltam míg kellően ki nem tágul, addig is játszom vele kicsit, hogy a végén már ő könyörögjön érte, hogy megdugjam. Óvatosan elengedtem számmal, egy utolsó csókot nyomva makkjára, majd combja belső részét kezdtem el harapdálni, míg szabad kezemmel újra szerszámát kényeztettem.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyCsüt. Ápr. 27 2023, 18:51


Cale & Shane


+18

Szemeim nem kerülte el középső ujja, amit én fapofával viszonoztam is. Mókás fickó, de legalább értette a dolgát. Jólesően sóhajtottam, miközben szerszámomra rántott, majd kéjsóvár nyögésekkel jutalmaztam mikor szájával, nyelvével kezdett dolgozni. Végre, már kezdtem azt hinni nem fog semmit csinálni. Nem mondtam volna magam nagy szexmániásnak, de már kifejezetten hiányzott. Nem kerestem másik partnert, annyira nem mozgatott meg. Vagy éppen mások nem mozgattak meg, de a vele való együttlét más és már hiányzott.
Tehetséges volt az ágyban történő dolgokban, volt még mit tanulnom, de jó a tanár és tetszik a lecke. Lepillantottam bólogató fejére, dolgozó ajkaira. Arcom még jobban kipirult és még nagyobbakat nyögtem.
-Azta ku...-motyogtam és éreztem, hogy szinte acél keménnyé leszek ajkai között.
Hamarosan ujját is magamban tudhattam, de nem kellett sok, hogy megkapjam második ujját is. Megremegtem az ingerektől, égett a bejáratom és izzott a cerkám is. Minden mozdulatnál azt éreztem, hogy el fogok élvezni, mert ez a két inger igen csak próbára tette tűrésküszöbömet. Noha dobogós volt az érzés, mégsem éreztem azt, hogy pótolni tudna egy dugást a szájalási tehetsége.
Szerettem volna már magamban érezni a szerszámát, de ha akartam volna se tudtam volna most mondani neki. Annyira magával ragadott az érzés, hogy két kanapé markolás, kaparás között nem bírtam volna szóhoz jutni, ahogy hangom sem tudtam kordában tartani. Most kifejezetten örültem, hogy nincsenek szomszédaim és főleg, hogy nem panelban lakom.
Már tényleg nem tudtam féken tartani magam.
-Jj-jövökkk!-Nyögtem ki és el is élveztem. Hátra csaptam fejem a karfának és egy mély, hangos nyögéssel ellöveltem.



Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't YC1mK3b
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyCsüt. Ápr. 27 2023, 20:28
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
+ 18 Őszintén szólva épp úgy élveztem a számmal való kényeztetését, mintha szimpla előjátéknak vetettük volna egymást alá. Még csak furának sem mondanám, bár nem mondanám túl gyakorinak e pillanatot. Akárkiét azért nem veszem a számba, sőt. Cale igazán megtisztelve érezheti magát emiatt. Jó érzés volt számban érezni teljesen merev szerszámát, lüktető tapintását, nyelvemmel sokat sanyargatott makkját. A látvány pedig... nos, az önmagáért beszélt. Egyszerre nyugtat meg és tüzel fel, ahogy kezeim közt vonaglik, izzad és remeg. Ahogyan morog körmei alatt a kanapé durva anyaga, ahogy biztosra veszem, hogy hangos lihegéseinek köszönhetően már igencsak kiszáradthatott a torka, még is mindig képes mélyebbeket nyögni, hangosabbat, kéjesebbet. Igyekeztem változatosan és tempósan megdolgozni tagját, noha pulzálásából éreztem, hogy nem sokára itt a vége. Felkészültem rá, így nem ért meglepetésként, mikor kaptam néhány adag lövést a számba, jó részt a nyelvemre.
Számból ugyan kihúztam utána férfiasságát, de nem akartam lenyelni az egészet, mert most kurva élet, hogy nem lesz síkosítóért mászkálás. Míg húztam egy-kettőt farkán, miközben ujjaim is kihúztam belőle, majd saját szerszámomra fogtam és a le nem nyelt adagot nemes egyszerűséggel ráköptem, majd azt el is kentem, főleg a makkomnál.
- Ugye bírod még szusszal? - kérdeztem kézfejemmel megtörölve szám, miközben mosolyogva néztem le rá, már feltérdelve lábai közt. Nem akartam elsietni, bár én már tologattam volna javában, viszont azt akartam, hogy teste kicsit lenyugodjon. Főleg azért, mert így akaratlan is összehúzza izmait, amik miatt nem jutnék be. Fájdalommentesen biztos nem. Fölé magasodtam, és szabad alkarommal feje mellett támaszkodtam a karfán, miközben nyomtam egy rövidke csókot ajkaira, fürkészve még bőven a kéj mámor hatása alatt lévő tekintetét.
- Na milyen voltam...? - dörgöltem orrom hegyét az övéhez eszkimó puszi gyanánt egy mosoly kíséretében. Ezúttal nem a figyelmét szándékoztam elterelni, hiszen ha lecsillapodott kicsit - amit a légzéséből hallani fogok - izmainak nem lesz annyi ereje hirtelen, hogy megállítson, mikor behatolok. Viszont addig sem tétlenkedtem odalent, hanem tőle nedves makkommal hol megsimogattam valamelyest kitágult barlangját, hol finom nyomást gyakoroltam rá. Ennél még én is képes voltam eleinte annyira uralni vadságom, hogy mellette még csókokkal is elhalmoztam, jobbára ajkait, de nem kíméltem arcát és nyakát sem.
Az első néhány finomkodó nyomásból éreztem, hogy megint picit szűkre vettem. Maximum nem bohóckodom annyit, hanem betolom az egészet egy szuszra. Annyira nem szűk, hogy sérülést okozzak, csak rám fog feszülni kicsit, de ügyes, nagy fiú már, ki fogja bírni. Férfiasságom hegyét az erőlködéstől és ujjaimtól kipirosodott bejáratához illesztettem, majd felszabadult kezem derekára simítottam, majd gyengéden rá is fogtam, hogy majd ne tudjon eltolni magától, akár akaratlan is.
- Szeretlek, te kis majom... - suttogtam a fülébe, majd még mielőtt pont került volna a mondat végére áttörtem magam a szúk bejáraton, ami még nekem is okozott némi kellemetlenséget, ugyan akkor, mikor tövig értem benne és közre fogott, mint egy finom, meleg takaró, jólesősen felnyögtem. Derekát markoló kezemmel felhagytam addigi szorításomból és feljebb simítottam, egészen míg tincseibe nem túrtam, míg fejem elhúztam nyakától és arcára néztem, mennyire szenvedte meg azt a néhány pillanatot, és most épp mennyire kínlódik.
- Imádom, hogy csak az enyém vagy... - duruzslom ajkainak. - Hogy ilyen szűk és forró vagy... De csak az enyém, senki másé... - nyalok végig állától ajkaiig.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyCsüt. Ápr. 27 2023, 21:54


Cale & Shane


+18

Egészen új látvány volt, ahogy a "nedvem" használta fel síkosítónak. Új élmény, mert ilyen még nem volt. Kicsit ízléstelen, gusztustalan volt, de szemet hunytam felette, mert végtére is természetes megoldás volt és szükséges is. Nem akartam válogatósnak tűnni.
Bólintottam válaszul, majd szavakban is kifejeztem.
-Igen.-Feleltem kis zihálással.-Persze, simán.
Viszonoztam a csókot, noha még furcsán éreztem az ízt, amit a lövedékem adott szájának. Érdekes volt, de nem zavart. Lassan még a légzésem is kezdett rendeződni, kérdésén pedig mosolyogtam egy sort.
-Az eredmény önmagáért beszél.-Kuncogtam kicsit és viszonoztam a csókokat, néha jólesően sóhajtottam tolakodó mozdulataira.
Már a kezdetleges mozdulatokból, próbálkozásokból sejtettem mi következik, fel is voltam rá készülve, a mozdulat pedig erőteljes nyögést csikart ki belőlem és rászorítottam karjaira és megrándultam, de nem volt durva rángás, inkább csak az impulzus okozta. Megéreztem, hogy egy ideje már nem voltunk együtt, noha nem mondtam volna fájdalmasnak, inkább csak picit kellemetlen mellékízt adott a dolgoknak, de ez a kellemetlen mellékzöngés nagyon hamar el is illant.
Sejtettem, hogy Shane perverz módon élvezi a birtoklásomat, de ez nem zavart, hiszen én épp annyira ragaszkodtam és birtokoltam, mint ő engem. Sőt, talán én jobban és nagyobb erőkkel, mint ő engem. Elvégre nem ő vitt engem fel tizenöt méter magasra egy élet-halál játékra, de az megbocsátható volt, hiszen a nemes cél érdekében tettem. És valamicskét használhatott, hisz felkeresett engem.
-És ez így van rendjén!-Vigyorogtam.-Már úgyis egymásé vagyunk.-Simítottam mellkasára.-És egymásé is maradunk! Amíg a halál máshogy nem dönt.-Vigyorodtam el újra és picit alsó ajkára haraptam.



Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't YC1mK3b
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyPént. Ápr. 28 2023, 15:14
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
+ 18 Jobban viselte, mint legutóbb, bár, ha azt vesszük, már nem is szűz e téren, tudja mi az, ami vár rá, amire számíthat, még ha ettől függetlenül kellemetlen is. Amíg kicsit szoktattam magunkat hozzá, és vártam, hogy picit hozzám táguljon, elhalmoztam szerelmes csókokkal, és kiélveztem az együtt töltött időnk mindent percét, maximálisan. Bár most igazán zargatni sem tudnának, mivel lenémítottam a telefonom. Nyilván nem a legjobb ötlet, ha az ember kettős életében gyakoriak az akciók, a fontos üzenetek, de akkor sem mennék vele többre, ha épp alszom vagy élvezem az izomlazító, forró fürdőt. A nap nagy részében így is mindig elérhető vagyok, ez az egész pedig úgy sem lesz rendszeres, hisz, ha utazásra kerül a sor, jó ideig nem láthatjuk egymást. Ezért most egy percig sem szeretnék másra figyelni, mint ő rá.
Miután hátsója már szorított bejáratánál annyira, hajába simítottam és lassan elkezdtem mozogni.
- Amiatt nem aggódom... nagy eséllyel max egymást nyírjuk ki a féltékenységünkkel. - mosolyodom el, legalábbis míg meg nem harap, mert utána megnyalom felső ajkát, majd a lassú mozdulatok mellett újfent csókba forrasztom ajkaink. Miután viszont befejezzük, felegyenesedem, két kezem két oldalt derekára simítom, és valamivel gyorsabb tempóban kezdek elmozogni, erőteljesebb lökésekkel, amik közben hallható, de halk nyögések hagyják el szám.
- Ahh, igen... - harapom be alsó ajkam, miközben kicsit hátra szegem fejem is, és még egy kicsit gyorsítok, de csak néhány lökés erejéig, puszta mazochizmusból, mert nem akarok elmenni még, de nem árt mellette megedződnöm. Néha akaratlan is jobban rá markolta derekára, ahogy erősebben vontam magamhoz minden lökésnél, minél mélyebbre jussak benne. A nyögéseim is felerősödtek, és megjelentek az első verejték cseppek is testemen, ahogy az egész romantikus hangulatú táncunk szép lassan vad játékká vált. Egy ponton ismét lehajoltam hozzá, annyira, hogy testemmel is hozzá tudtam simulni, miközben egyik kezemmel feneke alányúlva megemelte kicsit, másik kezemmel pedig feje mellett támaszkodtam. Homlokom az övéhez nyomtam, miközben visszább vettem a tempóból, de lassú így sem volt, ellenben olyanokat löktem rajta, amiktől csattogott a hátsója rendesen. Imádtam hallgatni, ezért én jobbára csak halkan "hangoskodtam". Egy ponton túl aztán fejem a nyakába fúrtam, amibe aztán bele is haraptam, bár nem erősen, inkább érezhetően és úgy mozogtam benne tovább.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyPént. Ápr. 28 2023, 18:59


Cale & Shane


+18

Jól esett, hogy egy kicsit megpihent, legalább kicsit az izmaim megpihentek és tudtak alkalmazkodni. Érződik, hogy kis szünet volt köztünk, de most nem volt olyan durva az érzés, mint elsőnek. Külön jó pont volt, hogy most nem rezgett, meg csörgött, meg mindent csinált a telefonja, hanem megvolt a lelki nyugalmunk.
Lassan be is lendült az akció. Már ideje volt, én pedig visszafogott nyögésekkel jutalmaztam hozzáértő működését.
-Arra csak nem kerül sor.-Vigyorogtam.-Ne adjunk rá okot és nem lesz féltékenykedés.-Vigyorogtam elégedetten.
A fickó kicsit tempósabb lett, amire én is valamivel erősebben nyögtem, de egyszeriben annyira beletaposott a gázba, hogy a kanapéba kellett markolnom és felszabadult hangom java is. Ez nem tartott sokáig, így szuszogva meg tudtam pihenni kicsit. Észbontó volt az a rövidke heves játéka, de elég hamar bevégeztük volna, ha fenntartotta volna.
-Huh anyám... ez durva volt.-Vigyorogtam kéjenckedően.
Homlokom homlokához dörgöltem kicsit és mosolyogva megcsókoltam, ha tudtam. Félre billentett fejjel tártam fel neki nyakam, hogy ki tudja magát élni, de erős lökései továbbra sem engedtek csendben maradni.
-Csinálhatod keményebben is. Mutasd meg mi rejlik benned.-Mondtam két nyögés között és csuklójára markoltam, de ha kellett, elengedtem és ismét a kanapét szorongattam.


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't YC1mK3b
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyPént. Ápr. 28 2023, 20:00
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
+ 18 Nem túl különös módon, mikor az ember éppen tövig elmerül a másikban, és a kényeztetésükben, érthető okokból a gondolatai, melyek általában pozitívak, úgy repdesnek ez alatt fejében, hogy igazán meg sem tudná fogni őket. Abban a pillanatban pedig, ahogy közeledünk ahhoz a jól ismert eufórikus pillanathoz, azt sem mindig tudjuk megmondani, hogy fiúk vagyunk e vagy lányok. Számomra még is felidéződtek a hetekkel ezelőtti utolsó találkozásunk momentumai, annak ellenére is, hogy be voltam nyugtatózva. Mikor begyorsítok annyira, hogy nem csak az én szívem vesz fel gyorsabb tempót, de hallhatóan rá is pozitív hatást gyakorlok vele, a nyögései közben feldereng a pillanat, mikor a mélység felett egyensúlyoztunk, és számonkért, ami akkor őszintének tűnt, noha szerintem pontosan tudta rá a választ. Még is pocsék bűntudatom volt utána, és sokszor felidéződött bennem a pillanat, bár magam sem értem miért. Biztos hülyéskedett, és igazából röhejes, hogy kefélés közben is beugrott a pillanat, még is valamiért úgy érzem, hogy erre még sokáig emlékezni fogok. Úgy volt bűntudatom, hogy valójában okkal haragudtam rá. De persze ez a frusztráló emlék nem zavart be szenvedélyes légyottunkba, csupán különösnek véltem, hogy bevillant.
- Tetszett, mih? - szuszogtam hangosan mosolyogva, mikor visszább vettem a tempóból, mert túl hosszan fentartani azt az őrületes ütemet én sem tudnám. Csak belevittem egy kis vadságot. A mozgással továbbra sem hagytam fel, csupán felvettem egy lassabb ritmust, míg lekúsztam hozzá. Felső testünk ugyan sokszor simult egymáshoz, deréktól lefelé több helyünk volt, így nem azt is éreztem, ha esetleg a játék hevében újra éledezni kezdett volna. Bár ő inkább csak "elszenvedője" volt az első békülő aktusunknak, verejtéktől nedves haja már így is itt-ott tincsekbe állt össze, igaz, beletúrni így mozgás közben nem nagyon volt rá lehetőségem. Pedig imádom cibálni sörényét, bár ezt ő is tudja. Ki is ült arcomra egy széles vigyor, ahogy közölte velem, hogy nem bánná a keményebb bánás módot. Ha nem ismerném, azt hinném csak a kedvemre akar tenni, úgy, hogy ő addig is szenvedhet. Olyan sokáig fogtam fogaim közt bőrét, hogy fel nem sértettem, de megmaradt a nyoma piros pontokban. Visszaemelte arcom az övéhez megjegyzése nyomán, de hülye lennék visszautasítani egy ilyen ajánlatot. Nyomtam egy futó csókot ajkaira, bár tudtam, hogy hamarosan úgy is elfogok nyúlni rajta, aztán elemelkedtem tőle, s miután elengedte csuklóm, ismét derekára fogtam.
- Aztán nehogy a kutyusaid azt gondolják, hogy éppen kínozlak... - nyaltam meg ajkaim, pimaszul lenézve rá. Ami engem illett, én előszeretettel "bántom", hogy ily módon hallhassam örömködéseit, de tény, hogy örülök neki, hogy legalább szomszédjai nincsenek. Nem fecsegtem többet, a lassú mozgást, ismét felváltotta egy kicsit gyorsabb, amit elnyújtottam pár percig, s mikor éreztem, hogy innentől már ha akarnám sem tudnám tartóztatni magam, megint rágyorsítottam, majd annál a pontnál, mikor elélveztem, a lehetőlegmélyebbre toltam magam benne, miközben izmaim megfeszültek ez idő alatt, én pedig nyögtem egy jó korát. Annyira magamra szorítottam, hogy ujjaim is elfehéredtek egy pillanatra, és miután engedtem a szorításból, bőrén meglátszottak a piros foltok. Nem akartam egyből kihúzódni belőle, sőt, ha csak el nem ment ő is - már ha ez idő alatt is sikerült lázba hoznom - el sem feküdtem rajta. De amúgy, ha össze is mocskolta magát, elnyúltam rajta hangosan szuszogva, derekát eleresztve, de a karfánál lévő résnél bedugva kezeim, átkarolta hátánál és mellkasára fektettem kobakom. Kellemesen elpilledtem a maiak után, pláne a mozgalmas óráktól, szóval lehunytam szemeim, de el nem aludtam, csak szép lassan felvettem az ő szuszogásának ritmusát.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptySzomb. Ápr. 29 2023, 18:45


Cale & Shane


+18

Elvigyorodva csókoltam meg.
-Igen, nagyon is.-Mosolyogtam és ahogy elértem őt úgy csókoltam végig azokon a helyeken, amikhez hozzáfértem. Viszonoztam hosszabb csókjait, nem igen tudta elkerülni pillantásaim, hogy mennyire lázba hoztam őt. Jó érzés volt látni, hogy mennyire leizzadt, mennyire igyekszik dolgozni rajtam, a legjobb formáját hozni. Még a szerszámom is kezdett újra éledezni a nagy munkában.
Vicces megjegyzésén jót mosolyogtam, ám mikor eleget tett kérésemnek és ismét begyorsított azt hittem még a hold körül keringő szondák is az én hangomat fogják venni. Egyszeriben valami hihetetlenül erős, kéjmámor érzés járta át a testem, elélveztem és minden erő kiszállt a testemből. Egy ideig még azt sem tudtam megtenni, hogy fejem elfordítsam, csak ziháltam. Mintha éreztem volna, hogy Shane belém lövel, de nem voltam benne biztos mit is érzek. Talán azt.
Lassan, mikor valamicske erőt éreztem magamban átkaroltam és csókot nyomtam hajába. Fantasztikus élmény volt, de nem volt még bennem annyi lélek, hogy meg tudjak szólalni. Nyeltem néhányat, megnyaltam kiszáradt ajkaim és mélyeket sóhajtottam. Lassan alább hagyott zihálásom és halk szuszogás vette át a helyét.
Hátára simítottam, majd hajába futtattam ujjaim, lehunytam szemeim és pihengettem.
-Huh... mintha a világ legjobb hullámvasútján utaztam volna...-Vigyorogtam.


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't YC1mK3b
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptySzomb. Ápr. 29 2023, 20:01
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
Lehet, hogy durván játszom, és olykor egy érzéketlen dögnek tűnök, de kifejezetten szerettem, mikor simogat, vagy ölelget. Nyilván mástól is jól esik, de így, hogy Cale iránt jóval többet is érzek, mint mások iránt, más, ha ő simogat, mintha valami egy éjszaka alatt megismert nő személy. Nem csak neki, nekem is szükségem volt egy kis időre, amíg kiszuszogtam magam annyira, hogy szóhoz jussak.
- Nagyon helyes... - mosolyodtam el tréfálkodó nagyképűséggel, miközben oldalát cirógattam. - És én is élvezhetem még a hátsód kényelmét... - pillantottam fel rá elvigyorodva, de fejem nem emeltem el tőle, csak felnéztem rá addig.
- Örülök, hogy nem húztuk tovább a dolgot, és kibékültünk. - sóhajtottam ismételten lehunyt szemekkel, mert most túl kényelmes volt így, hogy egy-kettőre ne álmosodjak el kicsit. - Jövőhéten két hétig ugyanis elérhetetlen leszek. Addig pedig nem bírtam volna ki, hogy legalább egy próbát ne tegyek a békülés érdekében. - tettem hozzá, továbbra is cirógatva oldalát körmeim hegyével. - Munkaügyben utazom el, de aztán úgy tervezem, hogy veszek ki egy kis szabadságot, amit esetleg... tölthetnénk együtt is... - pillantok fel rá, és ez még csak nem is hazugság, mert örülnék neki, ha azt a néhány napot sülve főbe együtt töltenénk, miután letudtam a munkát. Arról persze hallgatok, hogy abban a két hétben kettős életem másik felével kell foglalkoznom, és mindkettőnk nagy sajnálatára az ő embereit kell kicsit megritkítanunk. Őrültség volna ebbe beavatni, viszont pont emiatt még a szokottnál is körültekintőbbnek kell lennünk. Nekem és Lila-nak is. A többieket nem ismeri, illetve Kitty és Zombie úgysem hiszem, hogy terepre jönnek, Lila arcát viszont ismeri, és ha lebukik, nekem meg kell mentenem, onnantól pedig hajszál választ majd el a végleges lebukástól. éppen ezért reméltem, hogy az azt követően vele együtt töltött idő kellően eltereli a figyelmet arról a két üres hétről. Azért kellett róla szólnom, hogy ne figyelgessen vagy keressen, ha netán nem venném fel a telefont vagy ilyesmi.
- Jönnek a jó idők, most már úgy is több felé el lehet menni. Bár nem vagyok oda a túrákért, szóval egyenlőre ötletem sincs mihez kezdhetnénk... - pillantottam fel rá kíváncsian. - Neked van valami ötleted?

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyVas. Ápr. 30 2023, 13:14


Cale & Shane


Mit kell ilyenkor, mondani, gondolni? Ravasz volt? Még elutazása előtt eljött, hogy rendbe hozza a dolgokat, vagy éppen azért, hogy még elutazás előtt újra szexeljen egy jót. De javára legyen, hozzám jött el és nem mást látogatott meg, hogy lyukat találjon magának. Legalább ennyiben is mások előtt állok nála a sorban.
Kíváncsi leszek én arra a szabadságra. Arra, hogy mikor és mennyi időt tudunk tényleg együtt tölteni úgy, hogy senki és semmi nem fog minket megzavarni. Tapasztalataim szerint az esetek többségében nem jön össze. Mindig van valaki, vagy valami, ami megzavarja az idillt.
Az "elérhetetlen" szót kicsit túlzásnak éreztem. Oké, hogy a betegeivel tölti majd ideje túlnyomó részét, vagy konferenciákra jár majd, de nem értettem, hogy miért az "elérhetetlen" szót használta. Nem hiszem, hogy nem akad majd néhány szabad perce, hogy váltsunk néhány mondatot, vagy chateljünk, videochateljünk kicsit. Arra sem tért ki hová utazik. Mégis miért kéne két hétre elutazni munka miatt? Külföldre megy? Vagy másik államba? Eddig minden betegét itt kezelte a ebben az államban, most mi miatt kell utaznia? Milyen munkafelkérést kaphatott?
Nem, nem bíztam benne. Az az igazság, hogy elvesztette a bizalmam már egy ideje, ezért elég sűrűn megkérdőjelezem szavahihetőségét, igazságát.
-Esetleg nagy vonalakban beszámolnál nekem a munkáról? Eddig nem igen meséltél nekem róla, hogy vállalnál olyan munkákat is, amik miatt elutazol két hétre és 0-24 órás elfoglaltságod lesz, amibe egy pár perces videochat sem férne bele. Hová utazol és mit fogsz csinálni?-Kérdeztem, de hangomból kisütött, hogy jobban teszi, ha mondd valamit, mert nem lesz jó vége, ha terelni kezd.
A szabadidős tevékenységeket illető programjavaslatokra még nem válaszoltam neki. Egyelőre tisztázzuk le a helyzetet, majd maximum utána megbeszéljük. Válaszokat akarok, méghozzá hihető válaszokat.
-Elhiszem, ha azt mondod a betegek jogait sérted, ha beszélsz, de nem a nevükre vagyok kíváncsi, csak nagy vonalakban beszélj róla mit és hol fogsz csinálni és mikor lesz pár perc szüneted, hogy 1x-1x felhívjalak. Egyszer pihenned is kell, mert nem 0-24 órában lesz melletted páciens és konferencia. Egyszer haza kell érned az ottani szállásodra, enned is kell, zuhanyozni is. Lesz pár szabad perced beszélni velem.-Szorongattam meg kicsit a torkát szavaimmal.
Ha esetleg arcomra pillantott, szemeimben felcsillant némi gyilkos ösztön, mely talán el is csattan rajta, ha nem a megfelelő szavakat hallom. Márpedig egy karnyújtásnyira volt tőlem egy falra függesztett kard, amit nem féltem használni, ha kell.


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't YC1mK3b
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmptyVas. Ápr. 30 2023, 13:49
The tiger and the catnip
Cale's home, Brooklyn

Putting up with irrationality is the foundation for every relationship
Talán még sem volt olyan jó ötlet most felhozni. Talán telefonon kellett volna vele közölni. Úgy is tud faggatni, de kevésbé feszélyezne a tekintete és a közelében lévő szúró, vágó fegyverek, noha én jelenleg még mindig rajta fekszem, ráadásul benne. Számonkérésére, megjátszott zavartsággal vonom össze szemöldököm, miközben elmosolyodva felnézek rá. Megpróbálok enyhe terelésbe kezdeni.
- Te most ugye nem féltékeny vagy...? - mosolygom, mert ha így is volna, jogosan kérdezhetném. - Az előbb tisztáztuk, hogy nem adunk okot rá, szóval nyugi, nem a szeretőmhöz utazom. - csóválom fejem még mindig somolyogva a feltételezésen, noha egy percig sem állította. Nekem viszont azt kell tudatosítanom benne, hogy ezt feltételezte most.
- Ez komoly...? - néztem rá, mert valószínűleg továbbra is elvárta tőlem a választ. Nagy vonalakban. - Most békültünk ki, de már számoljak be a munkámról...? Ne már, ezt te sem gondolhatod komolyan. Oké, lehet kicsit túlzó volt azt állítanom, hogy nem leszek elérhető, de téged ismerve nem lesznek félnapjaim, hogy hosszasan ecseteljük egymásnak, hogy a hotelben csak francia ágyas szobák voltak. - vicceltem el kicsit, ám, ha láttam rajta, hogy még most sem kanyarult mosoly arcára és egy percig sem elégedett a válasszal, megforgattam szemeim, mint aki már-már beadta derekát. - Eddig azért nem meséltem róla, mert elég zavaros volt a kapcsolatunk, és legtöbbször csak akkor kerestük egymás társaságát, ha éppen volt időnk egymásra... - válaszoltam, majd még hozzá tettem. - Hosszú program, de olykor-olykor mindig voltak ilyenek, ha nem is évenként. Ez nem csupán egy konferencia. Több helyre látogatok el többedmagammal, hasonló szakemberekkel, orvosokkal és tudósokkal más kórházakba és intézetekbe, miközben néha konferenciákon is részt veszünk és megosztjuk a tapasztalatainkat. Nem Kínába utazom, de sok helyen megfordulunk majd országszerte, azért tart olyan sokáig. Fárasztó lesz, és bár számomra izgalmas, sok esetben elég monoton és vontatott. Azért szóltam, hogy figyelmeztesselek, nem fogok tudni idejárkálni, vagy hívogatni, mert sanszos, hogy mire ágy közelbe kerülök, egyből be is vágódom oda. Így rendben vagyunk? - néztem rá és megcirógattam arcát. - Nem ígérem, hogy minden alkalommal, de ha tudlak kajálás mellett majd kereslek, oké? Nem kefélek félre, ne aggódj már. Ha másra vágynék, miért jöttem volna vissza hozzád? Ökörség... - vonok vállat, összevont szemöldökkel, mosolyogva, és erősen efelé terelve a témát, hogy aztán ő is belássa, hogy nincs miért aggódni. Borzasztó, hogy mennyi hazugságot képesek vagyunk összehordani, hogy fenntartsunk egy kapcsolatot. Hogy ne kelljen tovább állnom méregető tekintetét, végül leszálltam róla.
- Na jó. Elég volt a pihiből, gyere zuhanyozni... vagy fürdeni, mindegy... - húzódtam ki belőle óvatosan, majd lemásztam róla és nyújtóztam egyet. Necces egy két hét lesz az tuti. Pláne, hogy van olyan jó érzéke az őrültségekhez, hogy pont akkor hívjon, mikor elintézzük embereit. Nem szívesen hazudtam neki, de a telefont biztos nem fogom felvenni. Max, ha épp nem akciózunk, de a mi szakmánk sem napi 8 óra, szóval érdekes lesz ez így.
- Inkább élvezzük ki, hogy most még kettesben és nyugiban vagyunk...

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't EmG9UYM Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't LkC15oi Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't 1wvUwqJ Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't I5G5mou Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love
» Walking in the past || Cale & Shane
» Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
» Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán
» Modellrablás Manhattanből // Anne & Cale X Shane

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: