New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 82 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Caesar Harlow
tollából
Ma 18:13-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:58-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 17:43-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 17:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 17:35-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 17:25-kor
Kalilah Evans
tollából
Ma 17:21-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 17:15-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love
TémanyitásCale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love EmptyHétf. Május 01 2023, 22:24
The tiger and the poacher
Icecorps factory warehouse

At The End Of The Day, Only You Know Who You Really Are.
Nem voltam benne biztos, hogy működő képes lesz ez a videóchatelés és telefonálgatás, de, ha nem is minden nap, azért mindig szakítottam időt Cale-re. A kapcsolatunk a zuhanó repülést és becsapódást követően remekül kivirágzott. Az utolsó napunk is tartalmasan töltöttük, többet nem is kívánhattam volna. Jókat tréfálkoztam vörös, új frizuráján, de alapból inkább csak szokatlan volt, mint sem, hogy ne tetszett volna. Ráadásul most még inkább kézre áll a sörény számomra, ha fogalmazhatok így. Az egyetlen bökkenő ebben az egész köztünk lévő kapcsolatban az volt, hogy ebben a két hétben könyörtelenül elkezdtük megritkítani az embereit, leginkább a nevesebb maffia tagokat, akik üzelmeikkel olykor akaratlan is gondot okoztak. Igazából a felkészülési idő alatt ismerhettem meg Voltaire személyét is, akiről kiderült, hogy Cale egyik bizalmasa. Az egyetlen valójában. Csak a személye utáni kutatásból derült ki, hogy minden bizonnyal ő az a valaki, akire én korábban féltékeny voltam. Persze azóta tisztázódtak a dolgok, főleg, hogy azóta már egy üzelmein kívüli kis csajra is megharagudtam, mint kiderült, teljesen értelmetlenül. Cale az enyém, csak az enyém és egy így van jól. Pont emiatt idegeskedtem sokat az akciók során. Zombie félszemmel mindig figyelte éppen hol van, mit csinál, nehogy véletlenül akkor robbantsuk fel egy épületet, amikor ő is bent van. De a hurok szorult, ahogy a hét vége felé Braxie emberei is megpróbáltak lépést tartani velünk. Lekövetni nyomainkat nem tudták, hiszen cyber terroristáink még a digitális láb nyomainkat is eltűntették, sőt, meg se jelenítették. Nem véletlenül kezdtük meg a hatalom átvételt, egyenlőre csak a törvényen kívüli hatalmaknál. Személy azonosságunk is védték, de, ha hagytunk is volna túlélőt, vagy egy ép rögzített felvételt, akkor sem ismerhettek meg minket, hiszen a modern, katonai uniformon kívül, egy sötétben neon fényben világító maszkot is viseltünk a sisak alatt. Alaposak, gyorsak és könyörtelenek voltunk. Ha voltak is ártatlan áldozatok, nagyon kevés, és általában nem általam, mint inkább Lila keze által haltak meg. Mindenkinek meg volt a maga szerepe a munkában, így jó ideig zökkenő mentesen törtünk előre. Kitty maradt a popsiján a rejtekhelyen - ami gyakorlatilag minden bevetés után változott a biztonságunk érdekében - és ő ügyelt rá, hogyha vírussal kellet kiiktatni a rendszer vagy megfejteni egy kapu kódrendszerét az lehetőleg akkor már meg is legyen, mire odaérünk. Zombie sem jött közelebb, mint kellene. A felfegyverkezésünk után, mindig egy közeli épületben várt, és figyelt. Ő volt a mesterlövészünk, ha esetleg szükség lett volna rá. Volt, már, hogy így volt... Lila volt a mi minden lében kanál zárfeltörőnk, akit, miután biztosítottuk a helyet, előre küldtünk a feltörni kívánt ajtóhoz, rendszerhez. Ha kellett értett a robbanóanyagokhoz is. De a puszta kezes harcokban is jó volt, bár leginkább reflexeinek és a különleges "adottságának" köszönheti hatékonyságát. Rajta kívül még a mi tankszerű ,Teddy macink jött velünk terepre. Nos ő... a mi buldózerünk volt, aki puszta méretével is meghátráltatta az emberkéket, akit meg nem, annak jobb híján úgy törte el csontjait, mint a fogpiszkálót. Aztán persze ott voltam én, az alfa, aki kiadta a parancsot, osztotta az észt, és ha a helyzet úgy hozta egyedül végezte el a bonyolultabb egy személyes munkákat. Én inkább a gyilkolásban és a lopakodásban álltam meg a helyem a terepen, de, mint már korábban bebizonyosodott, ügyesen parkouroztam is.
Nem volt kérdés hát, hogy ez a nap is sikeresen záruljon, aztán este egy pohár whisky mellett megérdeklődjem milyen napja volt Cale-nek. Mintha már hónapok óta nem láttam volna. Amit tudtunk, hogy újabb üzletet akartak megkötni az egyik épülő gyár épületben. Egyes információk szerint Cale hű barátja is ott lesz, Voltaire, bár ebben nem lehettünk biztosak. Ez ugyan némileg nehezebbé tette a dolgunk, legalább is az enyém, mert azon túl, hogy teljesítenem kell a küldetést, arra is próbáltam ügyelni, hogy Cale "barátai" ne purcanjanak ki, mert ki tudja milyen hatással volna a haláluk rá nézve. Azok után meg még problémásabb lenne a szemébe nézni. Szóval külön kértem Lila-t és Bear-t, hogyha lehet ki ne végezzék Voltaire-t. Bear nem értette, de Lila sem ellenkezett, én pedig nem magyarázkodtam. Épp elég, hogy lassan már mindenki tud róla. Nem váltunk külön, mikor odaértünk, mivel a csapatnak egyben kell lennie, hogy működő képes legyen, ha csak nem elég Kitty szakértelme. De mivel ez egy gyár, jobb is, hogy nem keringtünk. Kora este volt, így a maszkok sem világítottak, de a fekete ruhákban sem tűntünk ki annyira a konténerek és egyéb építés anyagok közt. A telefonom is némított, rezgőre volt állítva, ha esetleg Cale hívna, ne fogjon gyanút, hogy ki van kapcsolva, inkább gondolja azt, hogy el vagyok foglalva. Ami a gyár épületbe való osonásunk illette rendben ment, viszont gyanússá vált ez a nagy csend. Az, hogy akiket kívülről kiiktattunk alig voltak néhányan, pedig mindig nagyon ügyeltek rá, hogy egy betolakodó se járjon erre. Megérzéseim azt súgták, hogy itt valami nagyon nincs rendben, de már késő lett volna visszavonulni. Idő közben rábukkantunk a raktáron belüli pontos helyszínre is, ahol valóban folyt valami üzletelés, de gyakorlatilag kint több őr volt, mint itt most. Még Bear is gyanakvóan nézett felém. Intettem fejemmel, hogy kerítsük be őket. Szétoszlottunk, hogy különböző irányokból támadhassunk. Mikor mindenki a helyén volt, már épp jeleztem nekik, hogy kezdjük el leszedni őket, aztán lépjünk, mikor Kitty szólt, hogy most mérte be Cale telefonját, és a jel szerint itt van a raktár épületben. Már késő volt, mert a következő pillanatban Lila az egyik konténerről lőtt ki első körben két embert, aztán még egyet, míg Bear is talált egy-egyet megbújva, azokat dobálta, "hajtogatta" össze. Már azzal hibát követtem el, hogy csupán másodpercekkel később ébredtem rá, hogy a többiek már tüzet nyitottak. Annyira lesokkolt a tudat, hogy Cale is itt van, hogy hirtelen nem is tudtam mit csináljak.
A még kör közepén lévőkből én is leszedtem néhányat, kettővel pedig utána végeztem egy puszta kezes harc során, de így is folyton azt néztem, nehogy véletlenül őt öljem meg. Közben pedig azon idegeskedtem, hogy a többieknek se essen baja és lehetőleg ők se nyírják ki. Az egy dolog, hogy figyelmeztettem őket Vol-ra, de Cale-re én sem számítottam. Mikor már majdnem mindenkivel végeztünk, és intettem volna, hogy húzzunk innen, kiderült, hogy csapda volt az egész. Noha, a küldetést így is elvégeztük, hiszen a csapda által sok emberük beáldozták. Többen voltak, jól láthatóan készültek ránk, de nem tűnt lehetetlennek egér utat keresni. Csak Cale ne ugorjon elém. Bear nem is fogta vissza magát, egyből a tagoknak esett és a maga módján Lila is. Én sem hagytam magam, de jóval sebezhetőbb voltam, így hogy ezer felé kellett figyelnem.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love EmG9UYM Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love LkC15oi Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love 1wvUwqJ Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love I5G5mou Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
TémanyitásRe: Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love EmptyKedd Május 02 2023, 18:24


Cale & Shane


A napokban történt események miatt kénytelen voltam rendkívüli találkozót, megbeszélést tartani Voltairerel. Muszáj voltam, hiszen mégis csak az embereink és az üzleti partnereink meggyilkolásáról volt szó, mely többször is megtörtént több helyszínen. Sok haragosunk, ellenségünk volt, de tudtuk jól, ez nem rám, vagy rá irányult, hiszen akkor minket öltek volna meg. Persze próbálkozni szabad, de úgyse sikerült volna. Meg kellett beszélni, tennünk kellett valamit. Egy percig sem sajnáltam senkit, de mégis csak komoly pénzekről, technológiákról volt szó, ráadásul, ami mindennél rosszabb, valaki azt hitte bármikor, bátran keresztbe tehet nekem. Ostobaság volt.
Tudtam jól, ezek profi bérgyilkosok voltak, de még a profiknak is megvolt a gyengepontjuk, főleg, hogy túlságosan kiszámítható módon dolgoztak és egysíkúak voltak. Volt egy esedékes, nagy üzleti lehetőségünk, így már ideje korán felfegyvereztem az embereket és felvilágosítottam őket arról, hogy lehet vendégeik lesznek. Mert esélyes volt, hogy ezen a tárgyaláson, üzleti alkalmon is fel fognak bukkanni, viszont szóltam nekik, hogy lehetőleg ne öljenek meg senkit, csak próbálják meg őket ártalmatlanná tenni; én magam szerettem volna leszámolni velük. Nem tudtam hányan lesznek, milyen fegyverekkel, így én magam B-tervvel is készültem, ami amúgy egyben részemről az A is volt. Tudtam jól, ezek a bérgyilkosok csak fizikai akadályokra és harci stílusokra vannak kiképezve. Ruháik többségében golyó, kés, tűállóak, fegyvereik főként lőfegyverek és taktikai kések, de nem szoktak gázmaszkot viselni, nekem pedig ezt kellett kihasználnom.

Igyekeztem mindent olyan időben intézni, amikor a lehető legkevesebb szem láthatott minket és talán még a bérgyilkosok sem foglalkoznak velünk, nekik is akadhat más dolguk. A kocsiból Marky Mark - No Mercy c. dala szólt, melyet előszeretettel énekeltem így a lehetséges leszámolás előtt.
- "that's why it's time, fabulous, you don't play
hit 'em when the shit it beats you no one on the lane
until you rock it down strip in a cloud
there succes of survival will beat the tide

No mery no mercy no mercy
he'll knock you away
no mercy no mercy no mercy
he'll knock you away

No mery no mercy no mercy
he'll knock you away
no mercy no mercy no mercy
he'll knock you away
"


Voltaire arcát szemléltem. Merev volt, komoly, mintha valamin nagyon gondolkodna. Én lazább voltam, kényelmesen eldőltem az ülésen, lábaim kitettem az ablakon. Igaz, ő nem tehette ezt meg, hiszen vezetett. Közeledtünk már a célhoz, majd odaérve lehajtott a mélygarázsba és leparkolt.
Mindent előszedtünk a kocsiból és mi is előkészültünk a fogadásukra, ahogy minden bizonnyal ők is felkészültek a mi megtámadásunkra, noha reméltem sikerül meglepni őket. Minden bizonnyal. Most megtanulják miért ne húzzanak ujjat Cale Braxtonnal.
Tudtam, sokan meg fognak halni itt is közüllünk, akik itt leszünk, de kockázat nélkül nem volt siker.

Mikor eljött a rajtaütés ideje, igyekeztem ideje korán cselekedni. Kamerákon át figyeltük az eseményeket a pinceszintről, majd mikor eldurvult a helyzet távirányítóval kinyitottam a gáztartályokat és bekapcsoltam a keringetőt is, így a légtechnikából áradó gáz hamarosan ellepte a harcteret. Erős, gyorsan ható, hosszan tartó altatógáz terjengett, mely rövid időn belül mindenkit kiütött és hosszú álomba döntött.
Bekapcsoltam az elszívót, közben lekapcsoltam a gázt is, az elszívó pedig pillanatokon belül kiszippantotta a gázt a teremből, így már mi is megtehettük, hogy bemenjünk. Pisztollyal a kezemben mentem oda, majd rántottuk le a maszkokat, sisakokat.
Megrökönyödtem azonban, mikor megláttam kivan a maszk alatt. Felrántottam az elgázosított testet, amennyire erőm engedte és dühödten szóltam rá.
-Te nyomorult kis patkány! Tudtam én, hogy vaj van a füled mögött, de hogy ekkora! Nem baj! Ha őszinte lettél volna, akkor sem bocsátottam volna meg neked, hogy ezt tetted velem, de a hazugság most csak ront a helyzeteden! Így hátba szúrni! Ezért lakolni fogsz!-Fújtattam őrült dühösen.
Csatlakozott hozzánk még két társunk, akik nem lettek a gáz áldozatai.
-Vetkőztessétek le őket és tegyétek be a buszba! Nosztalgiázunk kicsit a Cirkuszban! Telefon, ruha, minden itt marad! A mieink is. Semmi nem jöhet, ezek biztos bemérnek minket.
-Mi is meztelenek leszünk, főnök?-Kérdezte egy emberem.
-Nem, te idióta, de az elektronika marad. Tudod, mert van benne GPS. Stb.
Az embereim bólintottak.
Levetkőztették a két férfit alsónadrágra, Lilat pedig bugyira, ha volt rajta melltartó, azt is rajta hagyták. Minden elektronikát és fegyvert elkoboztak tőlük, majd mi is leadtuk a mieink. Ezeket Voltaire kocsijába tettük, ami itt maradt a mélygarázsban, hogy továbbra is, ha be akarnak mérni, akkor azt lássák itt vagyunk még.
Egy mikrobusszal mentünk tovább innen a Manhattan szélén álló cirkuszomba, ami azóta már nem volt rendőrség által lezárt terület, ellenben lebontani sem bontották még le.

Mikor a három testőr ébredezni kezdett egyből érezhették, hogy nem tudnak mozogni. Persze, hogy nem, hiszen egy-egy késdobálói kerékhez voltak kibilincselve. Lila lábain, kezein egy-egy bilincs volt, Shane már két-két bilincset kapott végtagonként, míg a nagydarab társuk szintén kettőt, de ő nyaknál és deréknél is a kerékhez volt szíjazva. Nem hittem volna, hogy szabadulna, de jobb volt elővigyázatosnak lenni.
Nem volt rajtuk más, csak a fehérnemüjük, és ez így volt rendjén. Reméltem, testen belül, vagy fogva építve nem volt jeladó, de nem hittem, hogy így lenne. Ha mégis, akkor viselnem kellett a következményeket, hogy talán rajtunk ütnek és fel kell vennem a harcot, de úgy éreztem mindenre gondoltam.
A háttérben kellemes cirkuszi zene szólt, a fények táncoltak, igaz, minden generátorról, mivel az áram ki lett már kötve.
-Jó reggelt!-Mosolyogtam. A cilinder nem volt rajtam, de egy porondmesteri ruha volt rajtam, kezemben pedig a régi, komplex sétapálcám pihent.-Hogy aludtatok? Üdvözöllek titeket a Braxton Cirkuszban! Akik nem ismernének, én Cale Braxton vagyok, ő pedig itt a barátom, Voltaire. Kár szökni próbálni, ezek a kerekek elég masszívak, a bilincsek pedig újak.
Shanere szegeztem szemeim, levettem napszemüvegem. Érdekes módon higgadtságot árasztottak szemeim, de mégis... a szemeimben a nyugalom mellett az a fajta gyilkos fény csillogott, ami azok szemében szokott, akikben már a könyörület legkisebb szikrája sem volt meg.
Felálltam és lassan lépkedni kezdtem elöttük, néha ácsorogtam is kicsit.
-Nos... tudtam, hogy titkolsz valamit, de, hogy ezt.-Vigyorogtam és nehezemre esett elhinni.-Tudtam, hogy nem bízhatok meg benned. Csak tudnám mi történt veled, ami miatt így megváltoztál, ennyire más ember lettél. De már nem számít. És veled kapcsolatban is igazam volt.-Pillantottam Lila felé.-Összejátszottatok ellenem. És ez nem maradhat büntetés nélkül.-A harmadik, nagy darab felé fordultam.-Téged meg nem ismertelek eddig. Nem is baj.-Legyintettem.-Lesz időnk most ismerkedni. Nos...-Shane felé fordultam.-Tudod, ezt elmondhattad volna nekem. Vagy tán nem akartad, hogy megtudjam, hogy te is csak egy aljas gyilkos lettél, ahogy én? Az egykori nagy elmeorvos, aki úgy küzdött, hogy jó ember legyek, most ő maga is csak egy hitvány gyilkos, semmi több.-Vigyorogtam, de nem adtam időt neki a válaszra, tovább beszéltem.-Semmi baj, én megértem, ölni jó dolog, én már csak tudom. Bár... ha elmondtad volna nekem az igazat, sem bocsátanám meg, amit tettetek ellenem. Csak jobban esett volna, ha tudom rólad az igazságot. Megértettem volna, nem lettek volna ellenérveim, hisz én is gyilkos vagyok. Akár még együtt is dolgozhattunk volna, ki tudja? Így még súlyosabbat vétettél, mintha őszinte lettél volna. De ne izgulj, nem öllek meg; viszont senki nem úszhatja meg, ha Cale Braxton ellen vét. Főleg nem ekkorát és főleg nem te, aki elvileg a párom vagy. Tudod te hány embert és mennyi értéket vesztettem el? Nyilván igen, de nem is ez a lényeg. A lényeg az, hogy jóvá tehetetlenül csalódtam benned. Tudtam, hogy valami nincs rendben veled, sem Lilával. Jó volt a megérzésem, átláttam a hülye kifogásokon és meséken, megéreztem, hogy valami nincs rendben. Nem csak mert jó ember ismerő vagyok, hanem mert ismertem azt az embert, aki ezelőtt voltál.
Egy asztalhoz léptem, amin kések voltak, fegyverek, kínzóeszközök és egy teflon edény.
-Tudom, hogy nem igazán szereted a kémiát, hisz orvos vagy. Azaz voltál. De most mégis meg kell hallgatnod. Hallottál már a szupersav szóról?-Tettem fel a költői kérdést, mert tovább beszéltem.-Ez itt az úgynevezett fluorium hexafluorostibanuide. Vagy a te nyelveden a fluor-antimonsav. Ezt a savat akkor kapjuk, ha 2:1-hez arányban keverünk össze hidrogén-fluoridot és antimon-pentafluoridot. Ez a sav az egyik legerősebb ismert sav, ami a 100%-os tiszta kénsavnál tíz kvadrilliószor erősebb. Csak teflonban lehet tárolni, annyira reakcióképes.-Egy saválló fecskendőt vettem magamhoz és felszívtam a savat, majd odamentem hozzá.
-Emberen még nem próbáltam, de itt a lehetőség.-Nevettem el magam.-Semmi nem maradhat büntetlenül! Te is tudod, nem? Hiszen egy párszor már megbüntettél engem. Na, milyen érzés megbilincselve lenni? Én tudom, hidd el. Átéltem, nem csak melletted. Itt az idő, hogy te is átéld. De hidd el, te jobban fogsz szenvedni, mint én valaha szenvedtem. Kíváncsi vagyok, hogy milyen hatása lesz rád a cuccnak. Most megtudjuk. Ha elkövetted ellenem a bűnöket, viseld a megtorlást!-Semmi nem tudott meghatni, még ha netán próbált volna is, vagy próbáltak is volna ellenkezni, lebeszélni, meggyőzni. Most könyörtelenebb voltam, mint valaha. A mellékesebb testrészeire ráfecskendeztem a savból, viszont arcát, mellkasát és ágyékát megkíméltem, hiszen, ha ezek után még valaha lesz köztünk valami akkor azért ne kelljen egy teljesen savkárosult testet nézegetnem. De aztán ki tudja? Lehet nem éli túl valamelyikünk ezt a "leszámolást".
Egy ideig figyeltem mit vált ki a sav, majd társaira néztem, főleg Lilára, aki amúgyis szúrta a szemem. De tudtam, neki fájdalmat nem okozhatok fizikailag, így tanakodnom kellett kicsit.
-Na és veled vajon mit kéne kezdenem?-Kérdeztem költőien és mutató ujjammal meghúztam bugyija oldalát, megcsavargattam kicsit ujjamon, mintha csak a hajam csavargatnám elmerengés közben, de eszembe se jutott megerőszakolni, vagy valami. Taszított, mintsem izgatott volna. Még bosszúból se tudtam volna rá felállítani...



UI.: Akár másik sav is szerepelhet a reagban, ami hitelesebb és nem a leghalálosabb. Ez a sav csak irányadó módon szerepel a reagban.


Cale Braxton

Roman W. Hemlock imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love YC1mK3b
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love EmptyKedd Május 02 2023, 22:13
The tiger and the poacher
Braxie's Circus

At The End Of The Day, Only You Know Who You Really Are.
A tervünk alaposan át lett gondolva, hibátlanul működött is volna, ha számításba veszem, hogy Cale sem marad végig a seggén. Voltak már félresikerült küldetéseink, kellemetlen meglepetések, de így vagy úgy mindig sikerült megoldanunk, leginkább azért, mert általában nem féltünk pofán lőni az ellenséget, ha a szükség úgy kívánta. Igazából most sem kellett volna, hogy ez meggátoljon minket, Bear nem is értette miért bizonytalanodtam el, míg Lila inkább próbált nem is foglalkozni vele, de Cale jelenléte szinte megbénította az izmaim. Röpke pillanatok alatt váltam én a csapatunk feketebárányává. A többiek és a magam életét kockáztattam, mert tudtam, hogy bármelyik fazont képes lennék úgy állon vagy torkon ütni, hogy ott maradjon a földön, de attól féltem, hogy nagy hevességemben őt találom el. Nem, hogy megölni, ártani sem akartam neki. Legalább is fizikailag, mert az emberei levadászása parancsba lett adva, és ha fent kell tartanom a látszatot, akkor követnem kell a parancsokat. Amúgy sem ellenzem a célunk. A különbség azonban Braxie és köztem, hogy ő képtelen tisztán gondolkodni, ha atrocitás éri. Volt nálunk gázmaszk, csak nem rajtunk, mert alapesetben csak kényelmetlen lett volna egy raktár épületben, ahol jobbról balról támadnak minket. Nem gondoltam volna, hogy az események idáig fajulnának, bár őszintén akkor sem tudtam volna mit tehettünk volna, ha nem használnak altató gázt. Megölni akkor sem akartam volna, és amíg le nem buktunk volna a barátját is próbáltam volna megkímélni, amennyiben nem veszélyeztette volna testi épségünk. Borzasztó felelőtlen voltam, és ezeknek súlya csak most vált igazán érezhetővé. A kiesett idő csupán időpocsékolás volt a részemről, semmint, hogy hasznos húztam volna belőle, arra pedig nem is számítottam, hogy Cale félpucérra vetkőztet majd minket.
A gáz nem volt olyan durva, mint az injekció, de érezhetőek voltak utóhatásai, ahogy a kora esti hűvös idő is és a szorító bilincsek is. Ha nem Cale lenne, meg is lepődnék. Még zsongott a fejem kicsit, és a nyakam is átkellett mozgatnom, mert így lehajtott fejjel ennyi ideig, elég kényelmetlen. Máshol fájdalmat egyenlőre nem éreztem, ami azt jelenti, hogy nem beleztek ki vagy vagdostak meg. Ez még akár jó hír is lehetne. Bíztam benne, hogy a társaim is hasonlóan "jól" vannak. El is tekintettem magam mellé, miközben szép lassan tudatosult, hogy az isten háta mögött vagyunk, ráadásul valami nem túl stabil dolgon. Lila már előttem felébredt és Vol-al próbált szemezni, míg Braxie szóra nem nyitotta száját. Bear is hamar magához tért, bár idegesebbnek tűnt, mint mi ketten Lila-val. Főleg, mert gőze nem volt róla, hogy miért vagyunk kibilincselve, ráadásul ahogy lassan ereje teljében érezte magát, kicsit morcossá vált, hogy parancsot sem adtam nekik a támadásra. Lila mondjuk sokat nem tudott volna tenni, de Bear a 196 centijével és 118 kilójával, még ha a bilincseket nem is tudta volna leszedni izmaitól duzzadó testéről, a fából készült, ráadásul kéri kerék csoda, hogy így is elbírta. Nem sok erőfeszítésébe telt volna le szednie magát, és ha rá is lőnek, a közelében lévő egy-két embert biztos felkapta volna páncélnak, majd közben kiszabadított volna minket is. De nem tette. Miattam. Talán nem tartja túl észszerűnek cselekedetem, nem is kell, mert nem is az, de attól még nem merném szabadjára engedni, mert szinte biztos, hogy Cale a keze ügyébe kerül és akkor már nem lesz elég egy jó plasztika, mert darabokra töri. Ami azt illeti talán bennem is volna annyi erő, hogy eltörjem a száz éves deszkákat... Mielőtt azonban megfeszíthettem volna izmaim Cale hangja ütötte meg füleim. Felnéztem rá és míg beszélt  megnyaltam kiszáradt ajkaim.
- Végtére is csak sikerült, nem igaz...? - szólaltam meg bár így elsőre elég gyengén, rekedten és halkan, de azért megköszörültem torkom és folytattam. - Tudod... Palira vennem téged. Emlékszel...? Mondtam, hogy próbára teszlek... - mosolyodtam el a kábultságtól kissé gyengén.
- Fogadnunk kellett volna akkor egy csókban... - döntöttem hátra fejem, és próbátam mielőbb tele szívni a tüdöm a friss levegővel, hogy minél hamarabb magamhoz térhessek. Szavakba sem kellene öntenie, mennyire csordultig van szíve az irántam érzett gyűlöletével. Félreértés ne essék, én nem szórakozom most rajta. Csak emlékeztetem azokra az időkre, amikor még hellyel közzel tiszta fejjel gondolkodott.
- Hé! Engem ne keverj bele a ti undi kapcsolatotokba! Én csak parancsot teljesítek. Szóval nyugi, semmi személyes. Tudod, hogy megy ez... fizetnek, én meg intézkedem... - vonta meg a vállait Lila, már amennyire tudta, de úgy különösebben nem félt a megtorlástól. A halála minden esetben is fájdalom mentes volna. Ráadásul szimplán zakkant is. Még én is alig bírok rá hatni.
- Egyébként meg... szívesen, hogy a hajón elkaptam a gyilkosod. Jössz nekem egy jégkásával. Kék málnással. - szögezte le teljes lelkinyugalommal, majd ismét elkacsintott Vol felé.
- Ne is akarj megismerni. - morogta válaszul Bear.
Lett volna mit felelnem, de nem hagyta, én pedig nem erőlködtem, felesleges. Különös módon, így, hogy előtte már nem kell titkolnom magam, ahelyett, hogy megkönnyebbülést éreznék, nos... semmit sem érzek ez iránt.
- Igen, ezt már hallottam párszor tőled, de legutóbb úgy emlékszem nem neked köszönhetem az életem. - csóváltam meg kissé fejem. - Hozzád képest, én még mindig egy etikus gyilkosnak számítok, Braxie. - jegyeztem meg, ám mikor azzal jött, hogy ő érezte, hogy kamu az egész és hogy ismert már előtte is hozzá elég jól, szemeim forgattam.
- Azt mondtad nekem legutóbb, hogy őrült vagy és nem hülye. De ha már a bárban tudtad, hogy nem az vagyok, akit vártál, miért maradtál ott, hm? Miért hagytad, hogy...? - magát a kérdést inkább befejezetlenül hagytam, bár szerintem nagyjából mindenki tudja mire gondoltam ezalatt.
- És most mi lesz...? Ha nem a megölésem a célod, akkor ennyi erővel el is engedhetnél. Mi befejezzük, amit elkezdtünk, te esetleg feldobod a barátod... - pillantok itt jelentőség teljesen Voltaire-re. - ...aztán egy hét múlva tali nálad.
Nagyot szusszanva figyeltem, ahogy ügyet sem vet rá, vagy legalább is próbál. Mikor pedig elindult felém a tűvel, félre rántottam szám egy grimaszba, miközben morcosan néztem rá.
- Ne felejtsd el, hogy én mentem el hozzád, nem pedig fordítva. Te kezdtél el ott is öldökölni, megérdemelted volna az életfogytiglani magányt. De ha most kihúzod a gyufát, nem lesz mentséged és nem foglak tudni megvédeni attól, amit elindítasz. - figyelmeztettem komolyan. Nagy eséllyel le se tojt, így túl sok lehetőségem nem volt, mint elviselni a baromságát. Megint. Ha valakit csípett már meg a tűz forró olaj, tudja jól, hogy hasonló érzést nyújt a sav is. Nem kellemetlen, hanem fáj, amennyiben nem egy parányi adagot kap az ember. Éget, míg ép ideget ér, és el nem égeti a bőr azon részét, amit elér. Fájt, és ezt egyre morcosabb tekintetemen is látszott, de néhány szisszenésen és morgáson kívül nem adtam ki más hangot. Nyoma marad? Minden bizonnyal, ezért pedig külön meg lesz verve. Vagy... ezekhez hasonlóan én is emlékeztetni fogom rá, miért nem szabad az idomárnak a tigris ösztöneire taposnia. Ami meglepett, hogy több helyen is megkímélt.
- Hát mondjuk akár... el is engedhetnél... - jegyzete meg Lila, mikor ő került Cale figyelmének középpontjába. Le is sandított Cale nem éppen jó irányba kalandozó kezére. Összevontam szemöldökét, hogy vajon mi járhat a fejében, mert a megdugástól sem fél. Igaz, örömét sem fogja lelni benne, de kínokat sem fog átélni. - De ha többet fizetsz, mint amennyit
Shane főnöke, akkor szíves örömest átállok a sötét oldalra. Bár inkább az ő hátsóját védeném be, mint a tiedét...
- biccentett Vol felé.
- Miért nem lep meg a csapatod iránti "hűséged"...? - morogta oda neki Bear, mire Lila felnevetett.
- Most miért? Egyik főnököm se szeret. De az ő hűtőjében legalább voltak olyan kis színes sütikék. Tudod, amit azok a burzsujok esznek... Az a mandulás ízű... - gondolkodott a sütemény nevén Lila, miközben körbe írta. Amíg pedig ők elvitáztak a francia édességen, és talán a többi emberkét is kellően lefoglalták Cale-el egyetemben, és megpróbáltam kiszabadulni. Nem mondom, hogy a sav okozta sebek nem fájtak eléggé, de inkább voltak olyanok, mint egy papír okozta vágás, amibe citromlét csepegtettünk, mint egy lőtt seb.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love EmG9UYM Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love LkC15oi Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love 1wvUwqJ Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love I5G5mou Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
TémanyitásRe: Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love EmptySzer. Május 03 2023, 20:58


Cale & Shane


A társaságnak nagy szerencséje volt, hogy egyelőre még én voltam a főnök, mert Voltaire nem lett volna ennyire "türelmes". Használjuk a türelem szót. A barátom, szövetségesem szemei és merev, zárkózottságot, elutasítást sugalló teste ugyanis arról árulkodtak, hogy ha rajta múlt volna, már rég halottak lennének, csak miattam élnek még, mert én úgy akartam.
Voltaire cimborám ugyanis semmi értelmét nem látta életben hagyni őket, a látszólag értelmetlen szadizmusomnak pedig végkép nem.
-Én a helyedben nem erőltetném a link dumát. Nem egyszerűen próbára tettél, te egy rohadt zsoldos vagy. És tudod mi bosszant a legjobban? Hogy ezt velem játszottad el. Én akkor életben hagytam a te rohadt kis cimborádat-utaltam Lilára-te pedig most hálából megölted az embereim és az üzlettársaim. Hol itt az igazság? Hol itt a mérleg elv? Neked mindent lehet, mert megkértek rá, nekem meg semmit, mert te azt mondtad? Nemrég még arról panaszkodtál mennyire fáj neked, hogy embereket ölök, de ha te teszed akkor rendben van? Ráadásul velem? Ugyan kérlek. Ha élni akarsz, jobb ha kussolsz, mert csak a helyzetedet rontod!
Lila felé pillantottam.
-Belekeverted te saját magad, amikor megjelentél a birtokomon. Nem is lenne több bajom veled, mint vele...-mutattam a Dwayn Johnson imitátor felé-Ha nem tettél volna nekem már keresztbe 1x-2x.

Shane felé pillantottam, majd újra hozzá léptem.
-Etikus gyilkos? Szerintem olyan nem létezik. A gyilkosság minden esetben etikátlan, törvénybe ütköző bűn, mindegy milyen a tálalás. A gyilkosság az gyilkosság, ráadásul pont az én káromra. Nem is érdekelne, hogy gyilkos vagy, ha nem ellenem vétettél volna. De legalább tudom, hogy nem csak bátor és áruló vagy, de hülye is.-Nevettem.
Kérdésén viszont elmerengtem kicsit, de nem adtam neki rá választ. Ezt megválaszolatlanul hagytam, már csak azért is, hogy legyen valami titokzatos varázsa a helyzetünknek.
Figyelmesen hallgattam a folytatást, de röhögnöm kellett rajta. Röhögtem is. Naívan azt hiszi itt most mindent el lehet intézni ilyen egyszerűen, pedig nem.
-Nem. Most az lesz, hogy bűnhődni fogsz. Te is és mindenki más is. Mert Cale Braxton ellen megtorlás nélkül nem lehet véteni.-Éppen ezért fel is szívtam a savat.
-Köszönöm. Remekül telt az a nap, egy élmény volt. Kár volt tönkre tenned azt, ami szép volt. De ne izgulj, ha már nem leszel, nekem akkor is meglesz a magam kis bűvköre. Eddig sem szorultam rá, hogy kapcsolatom legyen, ezek után sem fogok. De nem is kell megvédened engem. Itt vagyok én és a társaim is, akik nem fognak hagyni benneteket csak úgy garázdálkodni, ha netán az életemre akarnátok törni. Sőt. Ha én meghalok, ha Voltaire meghal, akkor az embereink biztos utánatok fognak menni. Tucatjával, fegyverekkel, nem lesz hová elbújnotok. Azt hiszitek csak páran vagyunk? New York alvilágának negyede a mién, mit gondolsz, hány embert bőszítenétek fel a halálunkkal? Nem három embert. És több olyan szervezet is van, akik jól járnak velünk, őket is. Öngyilkosság lenne, még ha egy rövid időre örömötöket is lelnétek a halálomban. A halálunkban. De tudod mit? Amúgysem félek a haláltól. Már rég megbékéltem vele. Nem ez lenne az első. De újra vissza fogok térni. Már kétszer meghaltam, meghalok harmadjára is. Nem nagy dolog. Visszatérek egy új testben és újra elkezdem a hódításaim. Vagy mi lesz? Megkínzol? Nincs olyan kín, amit ne éltem volna már át. Nem tudtok megtörni! Nem tudtok megállítani!
Lesavaztam, majd utam Lilánál folytatódott, aki kellően lazán kezelt.
-Sötét oldal? Ugyan drágám, én vagyok a Jedi, ti vagytok éppen a Sithek, nem tűnt fel? Az ott Darth Vader, ő ott Darth Maul-Mutattam Shanere, majd Teddyre, vagy kire-, te pedig... nem tudom, nem emlékszem női Sithre, de biztos van.
Néha azért el-el néztem Shane felé, míg Lila a nasival volt elfoglalva és láttam, hogy nagyon erőlködik, ezért odamentem hozzá.
-Látom szeretnél kiszabadulni. Ez dicséretes.-Bólintottam.-Tudod mit. Üsse kő. De akkor játszanod kell velem.-Feleltem neki.
Elvettem egy tőrt az asztalról és a bal térdébe szúrtam, majd egy gomb lenyomásával elválasztottam a pengét a markolattól. A penge a sebben maradt, míg a markolat a kezemben.
-Csak hogy ne tudj olyan gyorsan a nyomomba szegődni és rám rontani.-Mondtam neki, hiszen ilyen térddel aligha lesz olyan fürge, mint a raktárban.-És szeretnélek ösztönözni is, hogy ne akarj nemet mondani a játékomra.
Lilához léptem, majd tapsoltam egyet. Egy kötél ereszkedett le a felettünk lévő állványról, majd Lila nyakába esett. A kötélen egy hurok volt, amire ráadásul szegek is voltak erősítve, amik a torka felé néztek.
-Ellenkezel, akkor eldöntjük ezt a kereket, a nő pedig szörnyet hal a szeges akasztókötél által.
Visszamentem Shanehez, majd eloldottam a bilincseit. El is léptem tőle, Voltaire pedig pisztollyal a kezében figyelte az eseményeket, nehogy Shane hülyeséget csináljon. Ezen felül volt még pár fegyveres, akik gondot okozhattak.
-A játék egyszerű. Horgászni kell.-Mondtam neki, majd tapsoltam. Elhúztak egy függönyt, ami mögött két üst volt. Arra felé intettem. Az üstök alatt tűz lobogott, oldalról gázláng melegítette, mint a kovácsoknál a fémet, továbbá izzó szénnel volt félig feltöltve.-Az üstökben forró szén van, de! Vannak benne kulcsok is. Minden kulcs ugyanúgy néz, de van egy, ami a haverod bilincseit nyitja. A nagydarab fickóét. Húsz kulcs van összesen, ebből tizenkilenc rossz. A kulcsokat, csak szólok, izzásig forrósítottuk és folyamatosan melegszik az üst is, hogy semmi ne hűljön ki olyan könnyen. Nálam is van húsz kulcs, de nekem ezt a dobozt kell a kulccsal kinyitnom. Ha én nyitom ki előbb a dobozt, akkor vesztettél. Ha te szerzed meg hamarabb a jó kulcsot, akkor a barátod élve távozhat. Ha visszautasítod, akkor a lányka azonnal meghal.-Mondtam, közben már vettem is le a porondmesteri kabátom és az ingem, hogy igazságos legyen a felállás, hiszen neki sem fedte semmi a karját, nekünk pedig puszta kézzel kell horgászni.
-Egyszerre csak egy kulcsot lehet kivenni.-Jegyeztem meg az egyetlen szabályt.-A kipróbált kulcsokat nyugodtan félre lehet dobni.




UI.: Akár másik sav is szerepelhet a reagban, ami hitelesebb és nem a leghalálosabb. Ez a sav csak irányadó módon szerepel a reagban.


Cale Braxton
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love YC1mK3b
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love EmptySzomb. Május 06 2023, 01:12
The tiger and the poacher
Braxie's Circus

At The End Of The Day, Only You Know Who You Really Are.
Úgy gondolom mind idáig roppant kegyesek voltunk hozzájuk, ha azt nézzük, hogy Cale-nek és a legkevésbé sem ártatlan barátjának haja szála sem görbült. Bár való igaz, hogy egy-két dolgot eltitkoltam Cale elől, szerintem igazán szemet hunyhatna felette. Az igaz, hogy kapcsolatom vele egy ilyen lebukás után betudható volna puszta színjátéknak is, de azt hiszem elég sok "hülyeségét" elnéztem neki, hogy végül én - és nem ő - kérjek bocsánatot, hogy újra kezdhessük. Tudom, hogy impulzív és hogy ezt olykor el kellene néznem neki. El is nézem olykor, de van egy határ, amit már nem hagyhatok neki átlépni, mindegy, hogy ki mit érez a másik iránt és az mennyire őszinte.
- Te meg miről beszélsz? Nem tettelek én próbára. Ha nem lett volna közöd ezekhez a gyilkos, pénzéhes idiótákhoz, akkor is megöltük volna őket. Tudod, rosszkor, rossz helyen. Úgy beszélsz, mintha te nem lőttél volna agyon, ha egyszer is keresztbe tettem volna neked. Emlékezz vissza a betöréses esetre. Akkor is simán megöltél volna. Kurvára nem rajtad múlt, hogy ne tedd. Szóval bagoly mondja... - néztem rá kissé rosszallóan, amiért ennyire rossz érvekkel próbál előhozakodni. Felesleges, mert bármit is mond, minden ellene fog szólni, hisz ő több bűnt követett el, mint én valaha. Az én fekete listámon csak olyanok szerepelnek, akiket minimum életfogytiglanra ítélnének, ha nem halálbüntetésre. Hozzá képest, én még mindig egy angyal vagyok, még ha lassan szürkülő szárnyakkal is.
- A cimborámat. - bólintok helyeslően. - Azért ne keverd a szezont a fazonnal. Ha nem te magad mondtad volna, hogy egyetlen egy cimborád létezik a Földön... Tudtommal Voltie-nak sem esett bántódása, vagy tán tévedek? - biccentettem enyhén oldalra fejem, kérdőn nézve Braxton-ra. - Az embereiddel te magad is váll rántva leszámolsz, függetlenül attól, milyen ígéretekkel hitegeted őket... - pislogtam rá laposakat, és láttam, hogy egy-két embere is elbizonytalanodott a mondat hallatán. - De azért ez elég vicces, ha jobban belegondolok. Eddig én panaszkodtam, mert fájlaltam, hogy, ahogy te mondtad embereket ölsz, jó részt ártatlanokat, ami nekem rosszul esett. Most pedig te rinyálsz néhány semmirekellő miatt, akiket a meghiúsult üzlet miatt másnap te öltél volna meg. Legalább most már valamicskét érted, miről pofáztam én eddig neked. - vontam össze kissé mérgesen szemöldökeim és hangom is megkomolyodott valamennyire, de az igazi gyűlölettől még távol állt. Még.
- A mérleg már rég felborult a te sok szarságod miatt. Az igazság azt, hogy bár engem valóban megkértek, és teljesítem is azt, te továbbra is telibe szartad azt, amire én kértelek. Szóval nincs ebben semmi igazságtalanság. Ha szót fogadtál volna, amit nem tettél, akkor lenne jogos a felháborodásod. Még is miért hallgassak rád, ha tisztán gondolkodni sem tudsz? Mindegy, hogy mondok e vagy teszek e valamit. Ne légy már hülye. Felajánlom, hogy jóvá teheted, itt és most, de akkor ne papolj itt nekem az igazságról. - húztam el szám, mert én valóban adtam neki lehetőséget. Megint. De ezúttal végleges lesz a lezárás, ha nem lesz képes javítani a modorán.
- Milyen kétszer? Nem, hogy örülnél neki, hogy leteszteltem a biztonsági rendszered, ami mint kiderült lószart sem ér. Még egy amatőr, 1 hetes okj képzésen résztvevő is megoldotta volna. - morogta felháborodottan Lila.
- Hozzád és az embereidhez képest etikus. A hóhért sem végzik ki, csak, mert bűnösöket végez ki. Azért van különbség. - válaszoltam, miközben figyeltem merre jár-kel vagy épp mit csinál. Nem mondom, hogy nem tartottam a savtól, mert ha valakit napi szinten kínozzák is, a fájdalomhoz akkor sem lehet hozzászokni, mindig lehet fokozni, pláne, ha maradandó sérülést okoz, emiatt pedig felkészülni sem igen lehet rá. Viszont pánikba esni azért nem esek, érzéseim kordában tudom tartani. Legalább is, ami az elgyengülést illeti, mert sajnos a düh kontrolálásával máig gondjaim vannak. Ezen pedig a sav okozta égető érzésem segített.
- Ó, kérlek... tudván, hogy te az embereiddel is úgy viselkedsz, mint ahogy beszélsz róluk, örülnének, ha ti ketten már halottak lennétek. Nem rátok van szükségük, hanem a pénzetekre. Ha megdöglötök, lenyúlják és tojnak majd egy olyan csapatra, mint mi. Pláne, mert már bebizonyítottuk, hogy ki tudunk játszani bennetek. Csak is, azért sült el rosszul ez az egész, mert én hülye, attól féltem, hogy beugrassz az embereid közé és véletlenül téged verlek pofán. Bár... most már látom, hogy megérdemelted volna. Teddy ütésébe viszont tuti beledöglöttél volna, amilyen kis satnya vagy... Ha valakinek még is kedve támadna fellépni ellenünk és úgy döntenénk, hogy megéri a pénzét, gondolod, hogy akiknek dolgozom nincs több lóvéjük, mint neked és a kiskutyádnak együtt véve...? Nem ismered a hátteret, szóval ne is próbáld magad elképzelni. New York alvilágának negyede... jézusom... - forgatom meg szemeim, nevetségesnek tartva azt a néhány tán ezernyi embert, a mi globális csoportunkat nézve. Még azt is megkockáztatnám, hogyha rá állítanám Kitty-t még Cale emberei közt is akadnának, akik titokban nekünk dolgoznak. Mi nem csupán pénzzel üzletelünk, és az üres fenyegetés illetve az őrültség is távol áll tőlünk, mi nyomatékosítunk, tesztelünk és akik megfelel, az választhat. Ezen még Lila is elkuncogta magát és Bear is mosolyogva csóválta fejét. Az, hogy most itt vagyunk, csak is az én hibám volt, de Cale épp most biztosít róla, hogy több ilyet ne kövessek el, és nem azért, mert esetleg ki nyírna, hanem, mert a legapróbb szikrát is kezdi kihűteni, amit még érzek iránta. Az, hogy engem bánt, egy dolog, bár rosszul esik. De ha a csapatommal fenyeget, én sem veszek vissza. Lia ismét felnevet Cale elborult kijelentése nyomán, és még én érzem kényelmetlenül magam, mert nem rég világossá vált mindenki számára, hogy mi együtt voltunk.
- Szerintem kufirc közben néhányszor beverhette az ágy szélébe a fejét, azért hablatyol ennyi marhaságot... de bírom ezt a sok szarságot, ami dől belőle... - nevette felém fordulva Lila.
- Nem szívesen emlékeztetnélek rá, de volt már rá alkalom, hogy... megtörtelek... - biccentettem oldalra fejem ismét, laposakat pislova felé, bár a sav okozta vérző sebekre felszisszentem halkan, mert minden mozdulatnál érezhetően voltak. És nem, itt nem arról beszélek, amikor akaratom ellenére megkínoztam az asztalon, az puszta baleset volt. De Zombie is mesélte, hogy volt már rá példa, hogy hatás gyakoroltam rá. Más különben miként is tarthatnánk ott, ahol...?
- De abban talán igazad van, hogy nem szorulsz kapcsolatra... A múltkor is azt hiszem erre utalhattál finoman, csak akkor még nem vettem a lapot. Bár egy pillanatig sem ellenkeztél, mikor nálad voltam... vagy benned... - emeltem fel fejem kicsit, csak azért is bosszantva ezekkel az apróságokkal. Nehogy már csak neki jusson a jóból, amit ideje sincs kiélvezni, mivel nem tud mit felhozni ellenem. Talán eltitkoltam ezt azt, de átverni nem vertem át a kapcsolatunkkal, és amennyire tudtam védtem is.
- Aaa... ennyire sosem kötött le az az űrhajós borzalom... Bocsesz. Szóval gőzöm sincs miről beszélsz... De tudtommal, ott sem támadt fel senki. Ez pedig itt nem a Walking Dead... - mosolyogta bájosan Lila.
- Játszani? Azt hittem már rég szobatiszta vagy... - jegyeztem meg morcosan mosolyogva, amire a két jó madár is felkuncogott, bár csak addig, amíg nem szúrt térden ez az idióta. Na ezt jobban megéreztem, mint az sav okozta fájdalmat. Nem üvöltöttem, de erősen összekellett szorítani a fogaim, és alaposan leizzasztott a fájdalommal való küszködés.
- Te ostoba! Akkor sem játszanék veled, ha bármiféle hitelessége lenne, annak, amit mondasz! - mordultam rá. Meg sem próbáltam kiszedni a kést, de majd ki kell találnom valami jó sztorit, miként szereztem, mert a végén velem végeztetik ki ezt a barmot. Teddy-vel a Lila nyakában lévő kínzó eszközre néztünk, majd én magam bajtársamra, aki bólintott egy aprót. Lila egy pillanatig sem fért, bár a fulladás őt is kínozná, valószínűleg az elvérzésbe halna bele, ami viszont csupán egy erőteljes álmosságként hatna rá. legalábbis a vérveszteség ez szokta okozni nála. Mikor eloldozott, csak azért nem nyúltam utána, mert meghallottam mozdulni Voltie-t, s mert rohadtul sajgott a lábam, ahogy ráálltam. De csak sikerült kiegyenesednem és kézfejemmel megtöröltem szám, miközben a pisztolyt rám szegező fickóra néztem.
- Szóval gyáva módon, a pincsiddel öletnél meg, nehogy felhorzsoljam a popsid? - mosolyodtam el. - Ennél azért többet vártam tőled, Braxie. Tehát azt mondod, hogyha most elkapom a torkod, úgy, ahogy szoktam, a féltékeny cimborád kivégezne...? - nevettem el magam finoman, leginkább, azért, mert nem csak vérzett, de fájt is a lábam, így azért nem volt felhőtlen a boldogság.
- Nem. - válaszoltam egyszerűen a játékra, majd hozzá tettem, de azt már teljesen hidegen. - Ha bármelyik csapattársamnak is baja esik, netán megölöd vagy öleted bármelyiket is, Voltie förtelmes halált hal, te pedig rosszabb sorsa jutsz, mint egy kutya Kínában. - figyelmeztettem, miközben komótosan elindultam felé. Ha csak el nem hátrált, vagy gyáva módon rám nem lőtt a seggnyalója, akkor minden bizonnyal idővel mellé értem és úgy néztem rá. Nem szerelmesen, nem dühösen, de még csak nem csalódottan, mert azon már rég túl vagyok. Úgy néztem rá, mint egy napok óta éhező, de még mindig türelmes, hidegvérű ragadozó a húsra. Nyilván ha rám lőtt az a barom, akkor nem jutottam közelebb, így viszont megkockáztattam. Ha nem lépett odébb - mert kinézem Cale-ből, hogy most válik beszarivá, hiszen tudja, hogy megérdemli a pofán verést -
elkaptam vörös hajánál és közelebb húztam annyira, hogy szisszenve a sebektől áttudjam karolni vállainál, mint, de nem úgy, mint akit megakarnék ölelni, hanem, mint két régi jó barát. Halkabbra fogtam a mondanivalóm, de a lazasága ellenére komolyan mondtam és utolsó ajánlatként.
- Most szépen elengeded a társaim, bocsánatot kérsz tőlem, és megígérem, hogy bármi is lesz ezután, neked nem esik bántódásod. Ha felnyomod a pincsid, még esetleg valamelyest fátylat is boríthatunk erre a napra. Ki tudja, még talán részben be is társulok melléd, ha kinyírod a partnered. - ajánlottam fel, majd jött a nyomatékosítás. - Ha viszont nem teszed meg rövid időn belül és beüt a szar úgy fogok rád nézni, mint azokra a semmirekellő szardarabokra, akiket a szemed láttára nyírtam ki. És hagyni fogom, hogy a társaim rajtad próbálják ki az itteni játékszereid. Persze nem fogom végig nézni, elmegyek addig cigizni egyet, de addig úgy sem szállnak majd le rólad, amíg darabokra nem szedtek. Ha visszatekintesz az én módszereimre és a tiéidre, láthatod, hogy én eddig is minden faszságot miattad tettem, noha mint kiderült, feleslegesen, mert sosem volt szükséged... erre az "örök páros" dologra, ahogy te hívtad még múlthéten. Te döntesz mi mennyit ér meg neked... - paskoltam meg túl oldalt vállát, majd le is húztam róla kezem. - Legközelebb már senki sem fog rád várni a bárban, ezt jól jegyezd meg... - figyelmeztettem, mert az ember könnyen dönt rosszul dühében, és csak azután döbben majd rá ő is, hogy mekkora hibát követett el, mikor hónapok, tán évek múltán beül egy bárba, ha nem is ugyanabba, iszik egyet, és akarva akaratlan is eszébe fog jutni, hogy legutóbb miként végződött a dolog.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love EmG9UYM Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love LkC15oi Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love 1wvUwqJ Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love I5G5mou Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
TémanyitásRe: Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love EmptySzomb. Május 06 2023, 11:13


Cale & Shane


Mosolyogva tártam szét karjaim.
-Ez így van Websykém, így van. De ez téged már nem kellene, hogy foglalkoztasson.-Legyintettem hanyagul.-Nem, nem esett bántódása és ez a ti egyik nagy szerencsétek. A másik, hogy szeretek mókázni.
Szó mi szó, ez nem volt hazugság, valóban simán megölöm őket, van, hogy csak kedvtelésből, van, hogy indok nélkül és ezek az esetleges pletykák nem voltak alaptalanok. De ezt azért nem kell világgá kürtölni. Az emberekre néztem, akik nekem dolgoztak.
-Jaj mit vágtok már ilyen pofát? Ezt pont egy olyan pasas mondja, aki azért jött, hogy megöljön benneteket! Kinek hisztek, neki vagy nekem?-Kérdeztem felháborodva, bár választ nem kaptam. Jellemző...
-Nem, még mindig nem értem miről beszéltél, vagy beszélsz, de már meg sem próbálom megérteni.-Vontam vállat.-És továbbra is le fogom szarni, ezt tudni kell elfogadni.-Mosolyogtam.-Amúgyis, ez a te sarad, nem nekem kell jóvá tennem! Tudod ez olyan, mintha azt mondanád a vevő odamegy a kasszához és az üzletnek kéne fizetnie azért, hogy elvigye a termékeket. És még én nem tudok tisztán gondolkodni? Te vagy itt meghuzatva!
Lila megjegyzését figyelmen kívül hagytam, nem akartam még vele is veszekedni, legalább a maradék higgadtságom had őrizzem meg.
-Nem, ez az egész azért sült el részetekről szarul, mert túl kiszámíthatóak és lekövethetőek vagytok. Még csak meg sem kellett erőltetnem magam, hogy rájöjjek mi folyik itt. Még egy amatőr is ki tudott volna cselezni benneteket.
Nem értettem, hogy a lány miért gondolja azt, hogy a fejsérülésektől mondok hülyeségeket, a magam részéről józannak éreztem magam, itt ők a barmok. Hitetlenek. Figyelmen kívül hagytam Shane megjegyzéseit, tudtam, csak manipulálni akart, nem akartam belebonyolódni, sem a sértéseit lereagálni. Öreg voltam már hozzá, hogy szarakodjak.
-Pedig hiteles ember vagyok. Ezt már megtanulhattad volna.
Legyintettem beszólására, majd sóhajtottam.
-Jaj, most viccesnek hitted magad? Bocsánat, elfelejtettem nevetni.-Ásítottam játékos módon.-Majd bepótlom.
Fenyegetéseit üresnek éreztem, hiszen még mindig ők voltak hátrányban. Mi többen voltunk és felkészültebbek, ráadásul voltak fegyvereink. Mégis mit ugrál? Miért játssza az agyát? Sokra nem megy az üres szavakkal.
Láttam, hogy közeledik, de nem tértem ki. Felemeltem középső és mutató ujjam, leintve Voltairet és az embereim, nehogy rálőjenek. Nem vártam tőle semmit, nem reménykedtem és nem is hittem semmiben, pusztán csak kíváncsi voltam mit szeretne, mik a tervei, mit remél. Nem féltem, bennem már nem volt félelem.
Engedtem neki, hogy hajamnál fogva elkapjon, azt is, hogy magához vonjon. Bár én nem láttam, embereimet kissé idegesítette, hogy nem hallják miről sutyorog nekem Shane. Zavarta őket a jelenet, engem pedig szórakoztatott, hogy Shane minden eszközt megpróbál bevetni, hogy embereit védje, jót is vigyorogtam rajta. Én sosem süllyednék idáig, hagynám őket meghalni. Nem tudna érdekelni. Nyilvánvaló volt, hogy ideges, fél, keresi a kiutat és engem próbál meg manipulálni.
Jött a vállon vereget, amit volt, aki félre értelmezett. Végülis, azok alapján, amiket eddig hallottak, most, amit láttak...
Az egyik emelvényen álló emberem ekkor már felém is emelte a puskáját és lőtt, miközben én farkas szemet néztem Shannel. Elsőre nem tudtam hová tenni a hangokat. Tudtam, hogy lövések, kettő is, de nem tudtam ki lőhetett rá kire. Másodpercek kellettek, hogy tudatosuljon bennem, valaki azt hitte áruló vagyok és talán össze játszom Shannel. Egy golyó a hátamon át a szegycsontom környékén állt meg, egy másik golyó valahol tüdő alatt, bordák körül állapodott meg.
Fájdalmas mosoly került arcomra.
-Látod... senkiben nem bízhatok meg...-Motyogtam és ha nem tartott meg, össze is dőltem, mint egy rongybaba.
Voltaire reagált elsőnek, "fedezékbe" vonult és fegyverét a támadóra szegezte, majd le is szedte. Több nem is kellett, két tábor esett egymásnak. Azok, akik mellettem álltak és Voltaire mellett és azok, akik elvesztették a belém, belénk vetett bizalmukat és úgy érezték elárulnám őket, megölném őket, vagy össze játszom Shaneékkel. Rövidesen Voltaire és megkapta a maga adagját átlőtt koponyával dőlt a sátor falának.




Cale Braxton
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love YC1mK3b
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love EmptySzomb. Május 06 2023, 14:35
The tiger and the poacher
Braxie's Circus

At The End Of The Day, Only You Know Who You Really Are.
Nem állítanám, hogy nem próbálkoztam meg finoman manipulálni az embereit, de legalább is annyira bogarat ültetni fülükbe, hogy kis időre elbizonytalanodjanak. Ilyen helyzetekben nem elég egy terv, több kell, és mellettük sem árt bebiztosítani magunk, amivel csak lehet. Pláne, ha elég rosszul állunk.
- Ugyan kérlek... Semmi köze a szerencsének ehhez. A parancs az parancs, de felesleges áldozatokat nem hozunk. Voltie barátod nem tartozott a célpontok közé. Még... Ne magadból indulj ki, én nem ölök kedvtelésből. - válaszolom, noha már akkor látom rajta, hogy igyekszik meg se hallani. Ez annyira nem jó, de ettől függetlenül nem feltétlen kell csendben maradnom. Előbb vagy utóbb biztosan megtalálom a módját, hogy beszédre bírjam. Pláne, hogy ő Cale, nem nehéz beszédre bírni. Gyenge próbálkozásom viszont - miszerint ellene hergeljem bandáját - úgy tűnt talán nem is volt akkora marhaság. Ugyan Cale-nek igaza volt benne, hogy így vagy úgy, de őket mindenképp meg kell ölnünk, láttam az arcukon, hogy fejükben elkezdtek járni azok a bizonyos fogaskerekek. A kérdés már csak az, hogy aki eddig birka módjára sétált a vágóhíd felé, mennyire képes még használni eszét és önállósodni?
- Ez egy borzalmasan rossz példa volt... - csóváltam fejem, mert nem is értettem, hogy jött ez ide, de rá is hagytam, ahogy idősödik egyre szenilisebb szegénykém. Bár való igaz, nála jó korán elkezdődött.
- Nyilvánvaló... - mosolyodtam el. - Abba bele sem gondoltál, hogy esetleg itt még messze nincs vége...? Na meg, ha annyira egyértelmű volt az egész, hogy még meglepetést sem okozott, hol voltál eddig? Miért lepődtél meg rajta annyira, mikor kiderült, hogy Shane bácsinak csak sikerült kijátszania. - hergeltem őt is kicsikét, mert a semmiből semmi sem lesz. Ellenben, ha valakinél elpattan a húr, az már valami. Lehet, hogy idegességébe lelő, de az is lehet, hogy annyira felhúzza magát, hogy ahelyett, hogy gondolkodna, eloldoz és szemtől szemben akarna megküzdeni, noha tudjuk jól, hogy abban még lesérültemben sem okozna gondot lenyomni. Az is sokat mondó volt, mennyire próbált már a végén rám se hederíteni. Csak muszájból válaszolt, azt is tömören és röviden. Most vagy tervez valamit, vagy közeledik a kiboruláshoz.
Olykor én magam is úgy érzem túl sokat és túl sokszor kockáztatok, de úgy tűnt a mai nap több is bejött, a visszakozás pedig nem az én stílusom. Meglepett, hogy leintette a pincsijét, de az nem, hogy végül hagyta, hogy magamhoz is húzzam. Ez a hajtépés már-már a védjegyem, szóval még ha a hajának színe még mindig furcsa az eredetihez képest, szeretem a feje tetején lévő taréját, amit előszeretettel cibálok meg. Most meg pláne, hogy lehet több alkalmam nem is lesz rá. De ettől függetlenül szívesen derékig nyomtam volna a forró üstben, azért, mert térden szúrt. Meg persze, mert rajtam kísérletezi ki a kutyulmányait, amire ott a többi rabszolgája is. Amíg a győzködésével voltam elfoglalva, nem tudtam még a mögötte lévőkre is figyelni, pedig voltak látható jelei a "lázadásnak". Mikor Cale-t meglőtték - ami még engem is meglepett - idegesen néztem a támadó irányában, majd nyúltam Braxie karja alá, ám mivel néhány perccel ezelőtt olyan szinten elintézte a térdem, hogy nem csupán a fájdalom és a használatósága okozott problémát, de a lassan egyre érezhetőbbé váló vérveszteség is, így csak tompítani tudtam esésén, illetve fedezékbe vonulni vele bármi mögé.
- Hihetetlen mekkora idióta vagy... - morogtam, miközben felhúztam felsőjét, és megpróbáltam megállapítani, mennyire súlyos a sérülés. Beszél, tehát létfontosságú szervet nem ért, már ami a szívet és a tüdőt illeti. Viszont nincs kimeneti seb. Ez elég nagy baj. - Még a saját embereid is ellened tudtam uszítani úgy, hogy én is a halálukat akartam. - hőbörögtem, miközben azért bevallom aggódtam is érte. Még ha olyan fizikumban lenne, mint én, akkor is megsínylené, de így. - A lényeg, hogy maradj velem, oké? El ne aludj... - néztem rá, és ha úgy láttam el akar ájulni, akkor kicsit megpofoztam. Közben persze igyekeztem fel-fel kapkodni a fejem és figyelni, nehogy ránk rontsanak. Na meg keresni valami közelben lévő pisztolyt is, akár egy hulláét. Nem sok sikerrel. Szerencsénkre viszont Zombie-ék épp időben érkeztek. Ha nem segített volna Kitty a kamerákon keresztül végig figyelni miben és merre visznek, Zombie akkor is ki találta volna előbb vagy utóbb, mivel "nagy rajongója" Cale-nek, és már-már ennek az elbaszott kapcsolatnak is. Teddy szokásához híven elszabadult és fegyvert kapva szintén elkezdte leölni az embereket, míg Lila kötelét Zombie lőtte le a távolból, mivel mesterlövésszel aligha felelne meg közel harcban. Bár nyugodtabb lettem volna, ha én is becsatlakozhattam volna a harcba, de bíztam a többiekben. Nekik csak egymásra és magukra kellett vigyázni, Zombie pedig mindenkit fedezett. A lövöldözés végül megszűnt, a csata tér pedig elég véresen végezte, de legalább éltünk. Lila kapott egy golyót a karjába, illetve Bear is vérzett itt-ott, bár azok inkább a verekedésekből fakadtak, mivel, hogy előszeretettel hajigálta az embereket. Hármunk közül én éreztem magamat a legpocsékabbul, mert hiába volt kés a lábamban, kezdett nagyon zsibbadni, és én is szédültem, de Cale-hez képest még mindig jobb állapotban voltam. Mikor a többiek odajöttek, Zombie is megközelített minket kocsival. Azzal amelyikkel idehoztak minket. Bear segített bepakolni Cale-t, mert már én is alig bírtam lábra állni, majd engem is besegítettek. Lila még hátra ült hozzánk, Teddy és Zombie pedig előlre. Nyilván városi kórházba nem mehettünk, és bár mindenki tartott tőle, hogy megtudja a nagy főnök, végül odamentünk, ahol anno engem is összeszedtek.
Mire odaértünk, már én sem voltam magamnál és Lila is szarabbul festett, bár inkább tűnt álmosnak, semmint szenvedett volna. A két férfi társam vitt be mindenkit, és idővel Kitty is megjelent, mert inkább aggódott az ágyunk mellett, mint, hogy távolról izgult volna értünk. Szinte egyből mindenkit a műtőbe vittek, de Zombie kérte az orvosokat, hogyha mindenkit összevarrtak lehetőleg egy szobába kerüljünk.

livin' in new york




If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then brother that person is a piece of s***. And I’d like to get as many of them out in the open as possible.

Cale Braxton ölelést küldött

mind álarcot viselünk
Roman W. Hemlock
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love MerVMCi
You gotta give all this s*** a reason.
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love EmG9UYM Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love LkC15oi Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love MIchhc5
Because I don’t wanna hold on to this forever.
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love Uf7n9BZ
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ családi állapot ★ :
»-- ⚭ --«
Real love is when you can’t exist without someone, when you’d rather die than be apart.
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love 1wvUwqJ Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love I5G5mou Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love C0W3gsO
And the whole world goes dark and nothing else matters but the person standing in front of you.
★ lakhely ★ :
567 Kingston Ave, Brooklyn, NY 11203
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love ZtSpNhE
★ foglalkozás ★ :
Police Officer
★ play by ★ :
Luke Evans
★ hozzászólások száma ★ :
590
TémanyitásRe: Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love EmptySzomb. Május 06 2023, 15:33


Cale & Shane


Magam sem gondoltam volna, hogy idáig fajulnak a dolgok, a saját embereim fordultak ellenem, ellenünk. A fagyi visszanyalt. Talán megérdemeltem. Ez Isten újabb büntetése, soha nem törhetek hatalomra, nem valósulhatnak meg a céljaim. Ez az én sorsom, hogy harcaimban bukjam szüntelen.
Fájtak a sebek, a vérem pedig rohamosan folyt, alig tudtam észnél maradni, fel sem igazán tűnt a felmentősereg, hogy lassan leverik a "szabadságharcot", de arcomra továbbra is ott maradt a vigyor.
-Na mit szólsz Websy...? Végre vége mindennek. Újra elbuktam. Te nyertél... de ne feledd, egy új életben újra találkozunk majd. Valamikor. Nem tudom mikor. Nem tudom mi leszek, hogy, hogy fogok kinézni akkor, de visszatérek. Talán akkor jobb lesz a kapcsolatunk, mint most...
Szinte pillanatokra rá, hogy kimondtam utolsó szavaim el is vesztettem az eszméletemet, amiből pár pofon már nem tudott visszahozni.

A kórházi kezelések alatt eszméltlen voltam. Valamikor a műtét utáni órákban ébredtem fel, de még nem voltam olyan állapotban, hogy kommunikáljak, de nem is tudtam volna, mit mondani. Viszont, mikor már jobban éreztem magam, akkor már valamicskét kommunikatívabb voltam, igyekeztem normálisan beszélni a helyzethez képest, de ez Shanen is múlt.
Jó pár napig benn kell majd lennem, az biztos. Ám nem terveztem, de ez nem csak rajtam múlott. Viszont nem is maradtam benn, viszont nem saját akaratomból hagytam el a kórházat. Megjelent a színen egy újr orvos, akinek rám fájt a fogva. Valamikor az éj leple alatt jött értem. Éppen egy kis esti sétára indultam, egy nővér segített nekem, hogy kimenjek a teraszra egy kis friss levegőért, amikor két mentős lépett oda hozzánk egy orvossal, aki közölte, hogy át kell szállítani engem egy másik magánklinikára. Az orvosnak papírja is volt, noha hivatalosnak tűnt, valójában nem volt az. Nem igen voltak személyes dolgaim, így nem volt mit összepakolni. Shanetől szerettem volna még elköszönni, de az orvos haladéktalanul szeretett volna távozni, így a két mentős kikísért engem a mentőbe, az orvos pedig mögöttünk követett minket.
A mentő nem érkezett meg a másik kórházba...




Cale Braxton
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love YC1mK3b
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love D4694b26c0189fa489933c3a6f8fc09b
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love 5a5394a46d9bccca8326ca5ffec5a499
Gentlemen, let's broaden our minds!
♫ :
All hail the new king in town
Young and old, gather 'round
Black and white, red and green
The funkiest man you've ever seen
Tell you what his name is
Partyman, Partyman
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love Tumblr_oqxf24jYUT1rp0vkjo1_500
★ idézet ★ :
Rules and regulations, no place in this nation
"Oh, I love purple!"
rock the party, I rock the house
I rock the whole world north, east and south
In the west, seventeen horns blowin'
Partyman, Partyman
"All hail the new king in town!"
★ foglalkozás ★ :
Bűnözésmenedzser; Sorozatgyilkos
★ play by ★ :
Jack Nicholson
★ hozzászólások száma ★ :
580
★ :
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love Tumblr_oonwce8li91rp0vkjo1_500
TémanyitásRe: Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Cale & Shane || Sometimes, We Do Bad Things For The People We Love
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cale & Shane || Only microwaved food gets cold, love doesn't
» Walking in the past || Cale & Shane
» Cale & Shane || The smell of the pages of a new book
» Cale & Shane // Drama on the Gulf of California
» Shane & Cale // Kapcsolatmentő játék Sonorán

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: