New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Debut in New York. Savi & Caesar
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásDebut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyCsüt. Ápr. 06 2023, 11:33


Savisar

Az az első este Monaco óta, hogy bemegyek a klubba. tekintve, hogy hétfőn és kedden zárva vagyunk. Egyébként is volt dolgom bőven, hiszen Max rengeteg projektet küldött át, amit megérné megnézni, hogy potenciálisan alkalmasak lehetnek-e a felvásárlásra, hogy legyen valami kiindulópontunk. Ezeknek az átnyálazásával és az alvással el is telt a hétfő és tényleg igyekeztem nem túl sokat zaklatni az smsekkel Savit az unalmas perceibe, de azért óránként megbombáztam valami aprósággal, hogy tudja mennyit jár a fejemben.
Kedden át kellett mennem apához és az egyik szerelővel átnéztük a Ferrarit, hogy rendben legyen csütörtökre. Szerencsére nem sok dolgunk volt vele, de azért elvittük egy körre, hogy megnézzük fel akarja-e adni mozgásban a harcot. Úgy tudtam ott hagyni, hogy teljes mértékig készen áll arra, hogy egy kicsit alaposabban megmozgassuk majd Savival. Mire végeztünk mindennel már el is ment a nap, így a szüleimmel vacsoráztam, akik elég visszafogott mennyiségű kérdést tettek fel a hétvégi utazásommal kapcsolatban, igyekeztem hárítani, hogy majd csütörtökön úgyis az oldalamon lesz az, akire tényleg kíváncsiak.
Mérsékelten rohadt sok smst és üzenetet kaptam a közösségi platformokon annak ellenére, hogy direkt megosztottam néhány képet Saviról, hogy csillapodjanak a kedélyek, de néhányan ezt inkább felkérésnek vették keringőre, mint elrettentésnek, de egyetlen ilyen üzenetre sem válaszoltam remélve, hogy majd idővel tényleg mindenki belenyugszik ebbe az új helyzetbe.
Szerdán dél körül elküldtem a címet Savinak és 19:00-ra hívtam oda, mert látni akarta a helyet nyitás előtt. Nekem korábban be kell mennem, hogy mindent legyen idő átbeszélnem a kis csapattal. 18:30-kor én már a kis kupaktanácsot tartom, amiben igyekszem a heti programot vázolni mindenkinek, illetve összeírom, hogy kit melyik napra tudom berángatni, hiszen ebből a hétvégéből is ki kellett húznom magamat, hogy el tudjam kísérni Savit a próba napjára, amit eszembe sem volt kihagyni. Szerencsére mindenki nagyon segítőkészen alkalmazkodott a helyzethez, így megint bűntudat nélkül hagyhatom majd őket magukra.
-Illetve. Még egy dolgot át kell beszélünk. Gondolom szinte mindenki látta, hallotta már, hogy a hétvége óta az egyik szabály nincs érvényben. Mindegyikőtöknek felhívtam rá a figyelmét, hogy nincs barátnőm, így ha valaki ezzel próbálkozik be akkor nyugodtan hajtsátok el, de ez a hétvégén megváltozott. A mai napon szeretném nektek őt bemutatni, mert itt lesz velünk.. A neve Savannah és szabad bejárást kap mindenhova. Szeretném, ha örömmel fogadnátok itt az Emperor családjában, mert elég fontos nekem. Addig is dologra fiatalok. Készüljünk a kezdésre.-csapom össze a két tenyerem jelezve, hogy én részemről befejeztem. Nehéz lenne pontosan megmondanom a reakciókat, néhány szempárban hitetlenkedést látok, mintha még mindig azt várnák, hogy mikor nevetek fel, hogy vicceltem. Ez azonban nem történik meg, így lassan mindenki a helyére megy.
A biztonságiaknak korábban már jeleztem, hogy Savi érkezni fog és ne tartsák fel, mert hozzám tartozik. Én a fő teremben várok rá, ide érkezik mindenki a bejárton át és innen nyílik a másik két terem, de szerdán és csütörtökön csak kettő van nyitva, mert nem jönnek annyian, hogy megérje mindhármat üzemeltetni. Pénteken és szombaton üzemelünk teljes kapacitással, hiszen olyankor teltháznál is áll még kint a sor. A klub elég jó helyen fekszik Manhattan szívében és szerencsére a hírünk is kifogástalan, így könnyű megtölteni a helyet.
Csütörtök estére lefoglalták az egyik termet szülinapozni, amihez egyeztetnem kell még a DJ-vel, de mivel ma ő kezdi az estét, így ezt megejthetjük személyesen. Nem nagyon figyelem az időt csak az tűnik fel, hogy nyílik az ajtó és mivel még csend van egyébként az egész helyen a beszélgetésen kívül, így ez egy elég feltűnő dolog. Gyorsan zárom a megbeszélést és már látom ahogy a másik tánctér irányából is megjelennek a pultosok az ajtóban, hogy leskelődhessenek. Vigyorogva csóválom meg a fejemet miközben én már az éppen érkező barátnőmhöz tartok széttárva a karjaimat, hogy megölelhessem amikor odaérek.
-Üdv az Emperorban, szépségem.-ölelem magamhoz. Nem akarnám feltétlen ilyen hamar beismerni, de hiányzott. Nagyon is.
Szorosan ölelem magamhoz miközben megcsókolom. Nagy szükségem volt már erre.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Debut in New York. Savi & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Debut in New York. Savi & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Debut in New York. Savi & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyCsüt. Ápr. 06 2023, 12:14

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

M
indig is úgy képzeltem egy olyan kapcsolatot, amiben én is szívvel lélekkel benne vagyok, hogy majd megleszek a másik nélkül, mert én annyira független vagyok. De persze túl jó volt a kezdet és még anyámnak is bevallottam már hétfő este, hogy mennyire utálok már egyedül aludni, aki persze a nyafogásomra csak nevetett, majd a kezembe nyomott egy pohár bort, hogy ez majd elaltat. Mivel nagyon jól tudja mennyire nem vagyok az alkohol rajongója, gyorsan visszakerült hozzá és nevetve húzta le. De cserébe őt jól fejbe is vágta, de én nem sokat aludtam aznap este. Pedig a hétfőm igazán kemény volt, amint volt egy kis energiám már a teremben voltam, hogy edzek, és még a szimulátorban is ültem vagy három órát, ami eléggé lefárasztotta a szemeimet, így elég gyorsan el kellett volna tudni aludnom, de nem ment.
A tesóm is hazajött pár napra, mert neki is kellett egy kis szünet a hétvége előtt, ami elég érdekes, mert ilyenkor inkább lóg a haverjaival, mint a tesójával.
- Szóval, most van időnk, mesélj csak nekem erről a Caesarról, egész jó arcnak tűnik. - ül le az ágyamra, és már akkor tudom mi ez a nagy családi találkozó New York-ban, mindenki erre kíváncsi, hogy a család egyetlen kicsi lányát elcsábította valaki.
- Mit szeretnél hallani? - teszem le a telefont a kezemből, amin éppen válaszoltam a szóban forgó illetőnek, aki üzenetekkel bombázott a külön töltött idő alatt, és minden egyes alkalommal mosolyt csalt ez az arcomra. Ez egész estét végig beszéltgettük, nem csak rólam, hanem róla is, és úgy érzem már a szavaim hallatán megkedvelte Caesart, de ha megismeri rá fog jönni, hogy nem csak elfogult voltam, hanem a teljes igazságot mondtam neki.
A kedd hasonlóan telt csak még egy barátnőmmel is összefutottam egy gyors beszélgetésre, megkaptam a verseny ruhámat, és előkerestem a szerencse bukósisakomat, ami helyett már lehet kellene egy másikat csináltatnom, hiszen ez egy teljesen új kezdet lesz. Egy egész szekrény tele van rakva velük, de a legtöbbet nem hordom, mert csak szép és van egy nagyon rózsaszín is, amit csak a móka kedvéért kaptam az egyik szülinapomra, de mindenki tudja, hogy én ezt a színt nem fogom hordani sosem.
Szerda reggel anyám csicsergő hangjára keltem, ahogyan a szobámba nyitva a boldogságtól szinte ugrált, mert ma, az este előtt vásárolni fogunk menni. Először valami igazán vadító fehérnemű volt a cél, semmi más, ruhám van annyi, amit felvegyek, de anyám rábeszélt inkább valami parti ruhára. Csak a délelőttünk ment el vele, kemény 3 óra a plázában, amikor olyannal tölthetem az időt, ami nem igazán az én műfajom, de anyám imádta, így jó képet vágtam hozzá, és igazából egy oltári szettet rakott össze nekem az estére. Nem igazán az éjszakára van tervezve, ami nekem most fontosabb, mint a buli szerelésem, de szerinte úgyis tökéletes lesz mert nem sok mindent kell alá vennem, könnyebb lesz megszabadulni mindentől. Anyám minden cenzúra nélkül gondolkodik helyettem is a szexuális életemmel kapcsolatban. Másnak lehet ciki lenne, de nekünk elég jó a kapcsolatunk ahhoz, hogy ebben ne legyen semmi fura.
Mire hazaérek apu is betoppan, mert neki pont most jut eszébe, hogy elmehetnénk gokartozni egyet ha már Amerikában van az egész család. Igazából meglep, hogy itt látom, nem nagyon szokása idelátogatni, hiába maradtak nagyon jóban anyámmal a válás után. De azért örülök, hogy összejön a család, az pályára menet kiderül az igazi ok, mert a kocsiban végig faggatott, most, hogy nincsen stresszhelyzetben máris jobban érdekli az életem. Szerintem mindenre tökéletesen válaszoltam, mert egyszer sem hümmögöt miközben beszéltem, ezt elkönyvelem fél sikernek.
Nem volt sok időnk a mókázásra, mert akármennyire is akartam volna még pár kört menni volt fontosabb dolgom is, és amikor a három menet alatt csak egyszer tudtam megverni a fiúkat, tudtam, hogy nem igazán van itt az agyam. Megkaptam a szokásos fejmosást a nagyon trehány vezetésem miatt, de azért volt benne egy kis dicséret is, mert ezzel a tempóval még egész jól tudtam előzni is, amit apu még csak most látott élőben, ugyanis eddig ez elég bénán ment.
Otthon már letusolva, felöltözve léptem ki a szobából, mire anyám mosolyogva majdnem elsírta magát, legalább, mintha egy bálba mennék, apám csak megkérdezte, hogy nem hiányzik e valami ebből a ruhából, a bátyám, mert egészen biztos volt benne, hogy ki fog akadni Caesar amiért ennyire sok minden látszik belőlem. Szóval az egész estés mesélni valóm ezek szerint nem maradt meg a fejében, nem csodálkozok.
A taxiból kiszállva, kis izgalom vesa hatalmába, szinte rohannék be, de azért még egy kicsit emberelem magam. Nem tudom hogyan működik itt a rendszer, de simán nyomom be az ajtót és mosolyogva köszönök az ajtón álló gondolom biztonságiaknak, majd szinte tátott szájjal bámulom végig a termen. Nem voltam még ilyen helyen, amikor ennyire csendes, annyira más, teljesen fura hangulatot ad, megnyugtatót, főleg, amikor Caesar vigyorgó fejét meglátom, meg egy két kíváncsi fejet, akiknek lelkesen integetek, mert gondolom ők lesznek a pultosok, és nem akarok bunkó lenni, nem szeretném ha a főnök antiszociális barátnőjének néznének.
A karjaiba zár, és megcsókol, azt érzem, jobban hiányzott nekem, mint ahogy éreztem az előző napokban. Szeretem ezt az érzést.
- Ez óriási. - vigyorgok rá, miközben megint a termet fürkészem. - Nagyon gáz, hogy ennyi idősen még elámulok egy ilyen helyen? - kérdezem nevetve, nem igazán vagyok törzsvendég az ilyen helyeken, de ez abszolút a kedvencem lesz, nem mintha annyira a hely vonzana, sokkal inkább az aki itt van.
- Szerintem ez sokkal menőbb, mint a monacói pálya éjszaka. - amint kinézelődtem magam, adok neki mégegy csókot. - Mennyire számítsak megvető pillantásokra? - kérdezem közelebb hajolva hozzá, hogy ne hallja más rajta kívül. Nem tudom mennyien vannak oda érte itt, elég ránézni és a mosolya elvarázsol bárkit, főleg ha még ismerik is és szeretik, lehet valaki majd nem fog annyira kedvelni, hogy elloptam a szexi főnök úr szívét, de az biztos, hogy soha nem eresztem, ha tőlem függ, így jobb ha felkészülök mindenre.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptySzomb. Ápr. 08 2023, 12:51


Savisar

Talán az egyetlen igazán nagy pozitívum a hazatérésnek az volt, hogy végre megint kéznél volt a saját kocsim. Enélkül valahogy mindig úgy éreztem magam, mintha eggyel kevesebb végtagom lenne a kelleténél. Annak ellenére, hogy New York forgalma nem mindig a legalkalmasabb a vezetésre inkább ülök sokszor a dugóban, mint hogy bármilyen másik közlekedési eszközt válasszak. Mauritiusnak és utána Monaconak köszönhetően kicsit elúsztam a papírmunkával illetve még a beszállító probléma sem szűnt meg teljesen, hiszen a késlekedés ellenére még benyögték, hogy számolnunk kellene egy áremeléssel, szóval el kellett kezdenem velük tárgyalni miközben már próbáltam B tervet találni ha esetleg nem sikerülne megállapodnunk. Emellett fel kellett vennem a kapcsolatot néhány céggel az önvezető autó miatt illetve a családom néhány ügyvéde felé is jeleztem a projektet, ha valós tárgyalásra kerülne a sor akkor ne kelljen még azzal is húzni az időt, hogy akkor állítom őket kész tények elé. Így ők is időben előkészülhettek a megfelelő papírokkal, hogy ne legyen olyan hosszú az átfutási idő. Szerencsére mindenki igyekezett a segítségemre lenni, így elég gördülékenyen haladt minden nekem csak a kezemben kellett tartanom az ügyeket, hogy semmi se ússzon el.
A szerdának már úgy vághattam neki, hogy az Emperor ügyei megoldódtak egy új partnerrel aki látványosan szeretett volna bevágódni nálunk a kifejezetten baráti bevezetőárakkal. Igazából mindkettőnk számára ez egy jövedelmező üzlet hiszen velünk stabilan lehet számolni, én pedig még akkor is jól járok amikor már a teljes árat kell majd megfizetnünk. Abban csak reménykedni tudok, hogy kiemelt partnerként nem feledkeznek meg majd később sem arról, hogy nekem nem mindegy mikor hozzák meg a kért utánpótlást.
Este 6 óra magasságában már úton voltam a klubba. Még az autóban is folyamatosan hívogattak a barátaim, hogy mik ezek az új fejlemények barátnő fronton, de nem akartam végig telefonálni az utat, illetve már annyi embernek magyarázkodtam, hogy megszámolni sem tudnám és még az Emperorban is kellett tartanom erről egy kisebb megbeszélést, szóval a mai nap úgy döntöttem, hogy nem veszek fel több ilyen hívást.
Leparkoltam a bejárat előtt, ahol tudom, hogy a biztonságiőrök szemmel tudják tartani a kocsit egész éjjel. Nem szokásom ilyenkor túlgondolni az öltözékem, sőt sokszor kifejezetten hanyagul választom meg a viselt darabokat, így ma is egy fekete melegítőben, pólóban érkezem. Még lehet nagy a pörgés így szükségem lehet a kényelemre.
Gyorsan futom át a programot és a változásokat a mai csapatommal, de azt is tudom, hogy ezt a beszélgetést még meg kell ejtenem néhányszor, mire minden alkalmazottammal tisztázom az új helyzetet.. lehet egyszerűbb lett volna egy kör e-mailben, de ez így sokkal személyesebb illetve hatékonyabb is szerintem.
Amikor Savi megérkezik egy egészen furcsa izgatottság lesz úrrá rajtam. Szeretném ha tetszene neki a hely és nem szeretném, ha bármi atrocitás érhetné itt, hiszen ez gyakorlatilag a második otthonom.
Hozzá képest igazán alulöltözött vagyok, de ő egyszerűen mesésen néz ki, így kifejezetten örülök, hogy kényelmes nadrágot választottam. Az egyelőre üres, terem gyakorlatilag felragyog tőle, de lehet csak nekem, főleg amikor végre magamhoz ölelhetem néhány nap kihagyás után. Kicsit engedek az ölelésen, hogy körbe tudjon nézni és kicsit fel is megy a pulzusom amíg nem tudom a véleményét.
Kérdésére felnevetek végre megkönnyebbülve.
-Az lenne gáz, ha nem tetszene a pasid helye.. építhetném át az egészet...-nekem tényleg fontos, hogy jól érezze itt magát, hiszen rengeteg időmet töltöm itt, így örülnék neki, ha szívesen jönne amikor neki is beleillik a programjába, amíg nem adom le Kimynek a klub vezetésének a nagyját, de az még nem a legközelebbi cél.
Széles vigyor jelenik meg az arcomon. A kettő nem teljesen összehasonlítható, de nagyon örülök neki, hogy így gondolja.
-Az én birodalmam a tiéd is..-viszonzom a csókját. Az biztos, hogy ebben a szerelésben senki sem fogja megkérdőjelezni, hogy miért voltam hajlandó elköteleződni. Mondjuk nekem a pólómban kócosan ébredve is eszméletlenül tetszett.
Kissé elhúzva a számat grimaszolok egyet.
-Hát öööö... lesz baj... de nem velük.-biccentek egy aprót a pultosok felé. Ők azért eléggé ismernek és szerintem tiszteletben tartják a döntésem, de nem tudom megmondani hogy ki mennyire kap majd vérszemet. Előveszem a telefonom és megnyitom az Instagramot. Felé tartva pörgetem végig a megnyitatlan üzenetek listáját, ami az elmúlt néhány napban eléggé megnyúlt. Lehet, hogy ma néhányan már csak azért is benéznek, hogy ellenőrizzék tényleg igazak-e a hírek. Nem baj.. jöjjenek csak, mert a legcsodálatosabb nő már az oldalamon lesz. A telefont visszacsúsztatom a zsebembe.
-Viszont egyszerűen gyönyörű vagy.. úgyhogy a mai este után nem hiszem, hogy bárkinek marad még kérdése..-adok még egy csókot az ajkaira. Egyszerűen nem tudok beletelni vele.
-Gyere.. megmutatom a másik két termet.-fogom meg a kezét és elindulok a másik megnyitott terem. Belépve az ottani pultosok összevigyorognak mielőtt kilépve a pult mögül közelebb jönnek.
-Rachel és Amy. Ők szokták vinni ezt a termet. Ő Savi akiről már beszéltem.-mutatom be őket gyorsan egymásnak. Gyorsan köszönnek majd kuncogva visszatérnek a feladatukhoz.
-Mindhárom terem más stílusú és más zene is szokott menni, hogy tudjanak válogatni az emberek.. ezt kiszoktuk adni kisebb koncertekhez is, mert könnyű átrendezni és bővíthető a színpad..-nem minden igény egyforma, így figyelnem kell a változatosságra.
Tovább indulunk a harmadik felé amihez kell a kulcsom, mert az ma nincs használva. Előtte lépek be, mert dög nehéz az ajtó, így viszont bentről meg tudom tartani amíg bejön.
-Ez a legkisebb, azt szülinapozni szokták kivenni vagy privát bulikra, de pénteken és szombaton ez is nyitva van mindenki előtt. Itt nincs külön dj, itt előre megírt mixeket játszunk a pultból vagy tudnak kérni zenét..-ezt jobban szokták szeretni azok akik nem szeretik a túl nagy tömeget, mert visszafogottabb a hangerő, így szinte pihenőnek is tudják használni, hiszen több az ülőfelület, mint a tánctér.
Innen visszatérünk az első terembe.
-Ez pedig ugye a fő terem, itt leszünk ma, általában itt kell a legtöbb segítség. Ez mindig működik, csak hétfőre és keddre tudják bérelni, mert akkor egyébként zárva lennénk, de nem nagyon szoktam kiadni, hogy legyen mindenkinek pihenőnapja.. nos ez lenne az Emperor, szépségem. Az elmúlt 3 évem munkája.-mutatok körbe büszkén majd magamhoz ölelem.
-Még negyed óra és nyitunk...-mosolygok rá.. akkor kezdődik majd az igazi varázslat.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Debut in New York. Savi & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Debut in New York. Savi & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Debut in New York. Savi & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyVas. Ápr. 09 2023, 00:18

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

E
gészen a mai napig úgy éreztem rohanok valahova, de olyan érzésem volt, hogy nem érek a végére a dolgoknak. Az órák teltek, de több minden történik velem egy héten belül, mint máskor egy hónapon belül, így betudtam annak, hogy a hétvégén majd megtalálom a célom. De szerintem ez a mai nap kellett nekem igazán, mert ez az egész pasim van dolog új az életemben, és valószínűleg csak arra vártam, hogy végre, megint vele lehessek. Az életem teljesen a helyére került az előző hétvégén, úgy tényleg minden klappol most. Igyekszem nem várni a rosszat, mint vasárnap, és pozitívan gondolkodni. Belevetni magam ebbe a kapcsolatba, mármint az eddigiekhez képest sokkal jobban, igyekezni olyan lánynak lenni, akivel szívesen együtt van Caesar de közben nem is elhagyni azt az énemet, aki igazából vagyok. Vele könnyen tudok szót érteni, ami miatt komolyan fontolóra vettem az esti programunkat, vagy hajnalit attól függ, mikor végez a munkában, mert aki ilyen hamar ezt váltja ki belőlem, annak nem kell várnia rám többet. Nem fogom siettetni, határozottan nem az a csaj akarok lenni, aki eljön a pasija munkahelyére és felesleges dolgokkal zaklatja, csak hogy vele foglalkozzon. Azt hiszem fel fogom magam találni az este ha nem tud rám figyelni, sőt, mondtam, hogy segítek is. Anyám először kinevetett amikor elmondtam neki, hogy itt az ideje szakmát váltani, de csak viccből, semmi komoly utalás, hogy abbahagyom a mostanit, még kapva kapna a szavamon és állandóan ezzel jönne. A ruhám tökéletesen alkalmatlan erre, viszont valószínűleg elég jó forgalmat vonzanék be vele. Anyám nem hiszi, hogy képes lennék én akár alkohollal is dolgozni, tudja, hogy mi ketten nem vagyunk barátok.
Nagyon régen volt, hogy így együtt volt a család, apu is anyunál maradt az estére, gondolom várják majd a beszámolót, csak hogy nem közöltem anyun kívül egyikőjükkel sem, hogy nem igazán tervezek hazamenni az este, majd holnap kell hazaszaladni cuccokért, mert ebben mégsem mehetek majd Caesar szüleihez, és akkor majd mindenki rávetheti magát a szépszeműmre. Azért az a nagyon hiányolt hümmögése apunak is megjelent, amikor meglátotta ruhában, tudom, hogy nem tetszik neki, hogy ennyire nem takar semmi, de nem szól bele ezen már túl vagyunk, túl sok mindenbe szólt bele régebben és látja, hogy hol tartunk, nem akarta, hogy a pályára menjek és a héten mégis ott leszek, szóval már rám hagyja és engedi, hogy a saját hibáimból tanuljak. De Caesar nem lesz az, de majd erre rájön ő is, bizonygatni nem akarom neki, azt akkor tenném, ha én sem bíznék ebben az egészben.
A bátyámtól kapok egy elég aranyos üzit még a taxiban, vagyis amennyire aranyos tud lenni a fura féltése, tárgyilagos, de én érzem benne, hogy csak a törődése jele. Azt akarja tudni, hol leszek, meddig és mennyire aludjon este, ha esetleg értem kellene jönnie. Tényleg ritka, hogy így egy városban vagyunk a hétköznapokban, de ilyenkor megmutatkozik, hogy mennyire összetart a családunk, nála jobb tesót nem kaphattam volna, megírom neki, amit tudok majd elteszem a telefont és kifizetem a taxit, és már bent is találom magam a teremben, egy nagy wáó lehet, hogy elhagyta a számat, persze a teremnek is szólt, és a pasimnak is, aki megint melegítőben akar levenni a lábamról, szerintem nekem ez lesz a gyengém vele kapcsolatban egyenlőre,amíg nem láttam többet. Kicsit frusztrálva kellene éreznem magam a túlöltözöttség miatt, de valahogy nem is izgat, a lényeg, az amit akkor érzek, amikor végre megkapom az első csókom. Nem sokáig vagyok vele elfoglalva, ami nem miatta van, csak egyszerűen elkápráztat a hely, nem ezt gondoltam, amikor mesélt róla, persze tudtam, hogy nagy dolgokra hivatott ez a fiú ez lerí róla, de azért egy ilyen helyet vezetni na az a nem semmi.
- Határozottan ne nyúlj hozzá! - nevetek fel a szavain, szerintem sok mindenben hasonlítunk mi ketten, így talán az ízlésünk is hasonló párdolgoban, még ha nem is tudtam eddig róla, hogy milyen az a szórakozóhely, ami belőlem ilyen hatást vált, ki, hát ez határozottan az.
- Húú, ez már tényleg majdnem olyan, mint a házasság. - heccelem kicsit már az elején, miután visszaraktam az állam. Persze a hely csodálatos, és minden annyira a helyén van, de akkor is a mögötte lévő munka az, ami tényleg elkápráztat, csak elképzelni tudom mennyit dolgozott és dolgozik érte most is, hogy ez az egész jól működjön és ennyire össze legyen rakva. Az elismerés, így neki is szól.
- Azt a… - akarnám kifejezni a meglepettségemet, amikor a telefont felém fordítja és elkezdi tekerni az üzeneteket, nem szokásom trágár szavakkal illetni semmit és senkit, de most azért majdnem kicsúszott. Nem féltékenység amit érzek a sok üzenet miatt, inkább valami más, jó érzés, a bizalom és a büszkeség egyvelege, na meg egy kicsit önbizalom löket is, pedig nem érdekelne az sem ha több lánnyal is beszél, mert tudom, hogy este velem megy haza. Sőt, tudom, hogy itt majd végig kell néznem, ahogy flörtölnek vele a csajok, de nem is tudom, hogy tudnék e féltékeny lenni, annyira odaadó, hogy egy percig sem kételkedek benne és abba, hogy tényleg nem mást akar.
- Szóval elég nagy a rajongó táborod, majd megpróbálok nem láb alatt lenni, hogy sok csajt vonzon be ez az arc. - fogom a két kezem közé az arcát és adok neki egy csókot, ami inkább viccesre sikerül, mint szexire, de tőlem ez már annyira nem is meglepő szerintem számára.
- Igazából csak egy valakinek akarok tetszeni ma este. - kacsintok rá, mielőtt kapok egy csókot tőle. A megfelelési kényszerem nem ebben mutatkozik meg, de ettől függetlenül szeretek normálisan felöltözni, ez igaz, hogy anyám műve, de szerintem is elég dögös.
Kézen fogva indulunk el a további termeket is bejárni, izgatott vagyok, meg akarom ismerni ezt a helyet, pedig nem igazán mozogtam otthonosan az ehhez hasonló helyeken, de itt érzem, hogy más lesz.
- Sziasztok Rachal és Amy! - intek nekik a szabad kezemmel, szeretném ha nem úgy nézne rám itt bárki, mint egy felesleges plusz egy főre, de tudom, hogy ezt nem ma este fogom elérni, bár elég kis kedvesen távoztak a pult mögé, lehet náluk már sikerem van.
- Szóval már beszéltél rólam? - nézek rá kíváncsian miután elhagyjuk a csajokat. Közben figyelem, amit mond, mégis az agyam azon kattog, tinilányos énemmel az előtérben, hogy beszélt rólam, itt is, láttam, hogy a közösségi média forr tőlünk a hétvége óta, mi is rátettünk pár lapáttal a képekkel, de mégis olyan boldogság nekem, hogy rólam beszél valakinek, hogy érzem, majdnem kiugrik ettől a szívem.
A másik terem is enyhe waó érzést okoz, és egyre jobban érdekel, milyen lesz, amikor rengeteg ember veszi bitrokába, és elindul a zene.
Talán mégis a legkisebb terem fog meg a legjobban, ami ezek szerint ma nem lesz nyitva, sokkal jobban illik az én kényelmes buli stílusomhoz, szóval azt hiszem ez lesz nekem is a kedvencem, bár ki tudja, lehet megvadulok itt a nagy boldogságtól és nem lesz időm pihenni az esték folyamán. Az energia szintem határozottan az egekben van, nem tudom képes lennék e kidőlni ma, de szerintem gondoskodni fogok a megfelelő fárasztásomról, legalábbis reményeim szerint.
Visszatérve a nagy terembe még egy kicsit feltartom, csak pár percre akarom magamnak, mielőtt átadom a vendégeknek és a pultosoknak segítségre, felé fordulok és a szemébe nézek.
- Emlékszel, amikor azt mondtad a pálya mellett, hogy nem tudom milyen tökéletes vagyok? - kérdezem egy kicsit rejtélyesen. - Szerintem nem tökéletes vagyok, hanem nagy mázlista azzal, hogy ilyen tökéletes pasi seggét láttam meg. Caesar ez egyszerűen elképesztő, hogy ezt te vezeted, egészen biztos, hogy nem egyszerű itt helytállni. - adok neki egy hosszabb csókot, megint olyan érzésem van, mintha álmodnék.és tudnom kell, hogy nem az. Nem akarom feltartani, mert gondolom ezer dolga lehet és nem azért jöttem, hogy hátráltassam, csak, hogy végre lássam, és az egész holnap a miénk lesz, na meg az este utáni rész is, így kap egy utolsó csókot és elengedem.
- Már alig várom! - mosolygok rá, kíváncsi vagyok, hogy az éjszakai fényekben is ilyen nagyszerű lesz ez a hely, mint most, remélem nem a tucat diszkók mintájára fog menni az egész, bár ezt nagyon nem nézném ki belőle, így emiatt egy percig sem idegeskedek.
- Azt mondd meg nekem, mielőtt belevetem magam az éjszakába, hogy melyik teremben vesszek el elsőnek? - azt élvezném a legjobban, ha végig velem lenne, de egy cseppet sem utalok erre, jól tudom magam érezni egyedül is ameddig más dolga van, és abban is biztos vagyok, hogy ki fogom rángatni magam mellé egy táncra ha nem többre.
- A telefonom egész este nálam lesz, tudod ha kell egy nagyon amatőr segítség ne akarj visszatartani a munkától, szerintem ez - mutatok végig a ruhámon - elég sok mindenkit fog a pulthoz vonzani. - nyújtom a nyelvem, miközben kicsit kitolom az egyik lábam, bár nekem ez a nagyon modell mozdulat nem igazán megy. - De majd igyekszem nem mindig riszálni és a pultnál díszelegeni néha. - a cipőmet nézve a szám nagyobb mármost, szerintem dominálni fog az ő bámulása a pult mellett, mint az idegenekkel való táncikálás.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyVas. Ápr. 09 2023, 10:32


Savisar

Ha jobban belegondolok szinte minden változás villámcsapásként érkezett az életembe. Kevés volt az előre alaposan megtervezett és megfontolt dolog aminek neki tudtam vágni. Igaz ez erre a helyre, bár ezt apámtól kaptam a 21. születésnapomra, igazából az kell mondjam, hogy a közös projektem Maxxal is a derült éhből érkezett egy éjszakán egy hamburger mellett.. sőt először konkrétan csak viccnek dobtam be erre tessék már próbáljuk megtenni az első lépéseket, hogy valóban bele tudjunk csapni a munkában.. és persze itt van Savi, aki konkrétan csak leszólított és kész passz.. estére már a barátnőm volt..
Már rég megtanultam, hogy szinte teljesen felesleges azon rugóztatni az agyamat, hogy miért vagy hogyan... egyszerűen sodródok az árral és igyekszem mindenből a maximumot kihozni amennyire az emberileg lehetséges. A projekt és a klub összeférhetetlenségén egyelőre nem kell aggódnom, hiszen a munka emberes része pillanatnyilag Maxra hárul. Neki kell majd tovább fejleszteni a megvásárolt agyat és kitalálni, hogy mások miért hagyták abba. Ebben sajnos nem tudok különösebben segíteni, hiszen kicsit sem értek a programozáshoz, de igyekszem tartani a tempót, hogy majd később értsem is, hogy hogyan működik az autónk. Én majd leginkább az agyat körül ölelő vasért leszek felelős addig pedig főleg tárgyalok, papíroztatok, engedélyeztetek, hogy ne Maxnak kelljen megbirkóznia a tárgyalásokkal és az akadékoskodó aktakukacokkal, akik valószínűleg igyekeznek majd rabolni az időnket csak azért, hogy ne unatkozzanak.
A különböző kötelességek között zúgó agyam úgy vágyik már Savi társaságára, mint a sivatagban szomjazó egy pohár vízre. Minden korábbi gondolatot a hátam mögött hagyva koncentrálok arra, hogy ma este végre tényleg megint velem lesz. Ahhoz képest, hogy korábban mennyire elvágtam magam minden lehetséges kapcsolattól most valahogy pont annyira lettem a függője a barátnőmnek. Ennek ellenére igyekeztem nem megfojtani őt azzal, hogy folyamatosan telefonon zaklatom, de még így is jóval többet írogattam neki mint ami indokolt lett volna. Ő azonban nem éreztette azt, hogy már elege lenne belőlem, így pedig nehéz volt mértéket tartanom.
Amikor megérkezik már tudom, hogy megint nem lesz egyszerű estém, ha azt akarja, hogy jó fiú maradjak. Egyszerűen annyira ráfixálódott a figyelmem, hogy hiába jöttek üzenet formában a kínálkozó lehetőségek még csak meg sem nyitottam őket.. és nem azért, mert biztosítani akartam, hogy ne bukjak el, hanem mert egyszerűen egyik sem érdekelt.
-Igenis!-emelem a homlokomhoz a kezemet nevetve. Őszinte rajongást látok a szemeiben amikor körbe néz ettől pedig büszkébbé tesz, mint valaha. Pedig tudom, hogy jól összeraktam a helyet, de valahogy mégis izgultam egy kicsit, hogy mit fog hozzá szólni. Rengeteg munkám van benne.. minden apró részletben.. még azokban is amik kicsit sem látszódnak amikor a nagy világítás lekapcsolódik. Szeretem ha minden a helyén van.
Visszakacsint egy régebbi viccünk, amire egy széles vigyor jelenik meg az arcomon.
-A gyűrűt még nem kértem el csak a Ferrarit ne izgulj..-ingatom meg egy kicsit a fejemet bár azzal is tisztában vagyok, hogy ő sokkal jobban örül ennek mintha azon gondolkoznék, hogy valóban féltérdre ereszkedek. Amiatt még kicsit sem kell tartania egyikünknek sem, hiszen már tisztáztuk, hogy egyikünknek sincs benne a rövidtávú terveiben.
Egyébként is.. ma még úsznia kell a cápákkal, akik minden bizonnyal már készülnek arra, hogy a tiszteletüket tegyék. Erre pedig jobb is ha felkészítem. Még nem voltam hasonló helyzetben, de van egy olyan megérzésem, hogy nem lesz a legsimább menet az üzenetekből kiindulva, amiket inkább meg is mutatok neki, hogy tudja mivel is nézünk ma szembe.. persze lehet, hogy szemtől szembe már gátlásosabbak lesznek a lelkes jelentkezők főleg, hogy a Savi az oldalamon lesz ebben a ruhában.
-Hát... ja..-bólintok néhányat kicsit elhúzva a számat mielőtt újra megjelenik a mosoly az arcomon. A jelek szerint nem izgatta magát fel túlságosan a dolgon, aminek örülök, mert nem tudom, hogy hogyan tudnám úgy tartani a frontot, ha közben tudom, hogy a lelkére veszi ami történhet.
Kapok tőle egy csókot miközben két kézzel fogja az arcomat, ami tök vicces érzés, de azért viszonzom.
-Azért ne menj túl messze... utálnám ha ki kellene dobatnom a vendégek felét mert szabad prédának gondolják a barátnőmet..-már most teljesen biztos vagyok abban, hogy egy bizonyos pontig tart csak a tűréshatárom.. vagy csak láttam itt már eleget. Türelmes vagyok amíg csak szavakkal közelítenek, de a fizikai kontaktust nem fogom itt elnézni senkinek, mert tudom, hogy ahogy nő majd a jelenlévők véralkohol szintje, úgy lesznek egyre bátrabban és nem akarom megvárni amíg tényleg kellemetlen helyzetbe hozzák.
-Engem már rég levettél a lábamról..-vigyorgok rá.
Elindulunk, hogy körbejárjuk a helyet még nyitás előtt, mert akkor már nem láthatja teljes egészében a termeket, bár véleményem szerint sokkal hangulatosabb amikor minden tele van emberekkel, működnek a fények és megy a zene.
-Őszinte leszek Savi.. amióta hazajöttünk mást sem csinálok csak rólad mesélek mindenkinek... még azoknak is akik nem is kérdezik... meg korábban minden alkalmazottamnak jeleztem, hogy nem járok senkivel, így ha valaki ezzel próbálkozik a pultnál, akkor nyugodtan hajtsák el úgyhogy tisztáznom kellett a megváltozott státuszomat... meg így nem lepődnek meg ha bármikor belépsz a pultba egy kis pihenőre..-mesélem neki miközben végigjárjuk a termeket.
Ez az eddigi életem fő műve annak ellenére, hogy semmi köze nincs ahhoz amit a jövőben fogok csinálni. Mégis rettenetesen büszke vagyok rá, hiszen a nullából indultunk el és nem egy kész valamit vettem át mástól, amihez már nehéz hozzátenni érdemlegesen.
Amikor felém fordul átölelem a derekánál.
-Emlékszem..-bólintok és még mindig pontosan ugyanígy gondolom.
-Hát igen... megütötted a főnyereményt..-nevetek fel kicsit elviccelve annak ellenére hogy nagyon is jól esnek a szavai. Az egyik kezem az arcára simul miközben viszonzom a csókját kicsit jobban elnyújtva és szorosan magamhoz ölelve a másik kezemmel.
Amikor eltávolodunk egymástól még egy kicsit a szemeit figyelem mielőtt adok még egy csókot a homlokára.
-Egyébként már közel sem olyan vészes mint az elején... 1 teremmel üzemeltünk és örültem amikor legalább nullásra kijött egy este..-persze utána nagyon fel kellett kötni a gatyánkat hiszen 1 év leforgása alatt olyan igényeknek kellett megfelelni amikre nem voltunk felkészülve. Hirtelen robbantunk be és nehéz volt tartani a lépést az élénkülő forgalommal. Mostanra már nagyjából kiforrott a dolog és elég szépen muzsikál a hely akkor is ha nem felügyelek mindent.
A nyitás időpontja a nyakunkon szóval ideje kicsit visszazökkennem mielőtt miattam lesz csúszás.
-Ebben.. a főterem fog feltöltődni elsőnek... de ne tűnj el teljesen, mert akkor aggódni fogok érted.. egyébként is csak most kaptalak vissza.. szóval eszedbe ne jusson egyből felszívódni...-nevetek fel átkarolva a vállát és elindulok vele a pult felé, ahol a másik két pultos törölgeti a poharakat, akiket még nem volt alkalmam bemutatni neki.
-Ha minden a terveim szerint halad akkor nekem sem lesz túl sok dolgom, de ettől függetlenül mindenképp szeretném ha kipróbálnád..-A tekintetem végigsiklik kinyújtott fedetlen lábán.
-Ebben kicsit sem kételkedem úgyhogy lehet jobb ha be is zárlak a pultba..-bólintok néhányat elismerően. Belépünk a pult mögé. Nekidőlök a hátsó pultnak és magamhoz húzom Savit úgy hogy a hátával dőljön a mellkasomnak és átsimítom a haját egy oldalra, hogy a másik válla szabadon maradjon nekem.
-Már nagyon várom, hogy lássam ahogyan uralod a terepet..-adok egy csókot a vállára.
-Savi ők Trixy és Aby. Csajok.. ő a barátnőm.-mutatom be gyorsan a két lányak akik mosolyogva köszönnek is neki miközben az üvegeket elrendezik.
-Kész vagytok?-kérdezem tőlük.
-Nyomhatjuk.-bólint Aby. Előveszem a telefonom a zsebemből és Savi válla fölött nézek át az elő tartott készülékre. Megnyitom a kontrol panelt és átállítom a fényeket miközben a ruhatár irányából már hallom a beszűrődő hangokat. A változó fényekből már a DJ is tudja, hogy kezdünk és fokozatosan erősödő hangerővel elindítja a nap első számát. A telefont visszacsúsztatom a zsebembe és mindkét kezemmel átölelem a hasánál Savit.
Lassan kezdenek beszállingózni az első emberek és társaságok akik természetesen a pultot veszik elsőnek célba. Finoman kezdi el a hüvelykujjam cirógatni fedetlen bőrét azzal a kezemmel amelyiknek az a szerencsés oldal jutott ahol nem takarja a ruha. Apró csókokat adok a vállára felfelé haladva a nyakán majd megállok a füle tövénél.
-Rohadtul boldog vagyok, hogy itt vagy..-súgom a fülébe. Talán nem a legjobb ötlet már most teljesen felhúzni az agyamat, de egyszerűen nem tudom távol tartani tőle a kezeimet. .
-Harlow! 12 vodka shot.-szól hátra Aby miközben ő éppen valami csoda koktélt rak össze.
A fejemet csóválva tolom egy kicsit előrébb Savit, hogy kilépjek a háta mögül és egy tálcára kirakom a poharakat majd gyorsan kezdem el végigtölteni a poharakat. A felét azonban üresen hagyom és Savi felé nyújtom az üveget jelezve, hogy befejezheti ha akarja.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Debut in New York. Savi & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Debut in New York. Savi & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Debut in New York. Savi & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyVas. Ápr. 09 2023, 17:22

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

E
gyszer el kell hoznom ide a bátyámat, hogy egy kicsit leessen az álla a helytől, ő inkább járja az ilyen helyeket, mint én, igaz nem törzsvendége egyiknek sem, mert nem tartózkodik soha sehol annyit, de lehet megérné elgondolkodom rajta, hogy idecsábítom. Valószínűleg nyugodtabb lenne, ha tudná, hogy nem egy sima klubba járok majd el olyan sokat, hanem ide, ami egyszerűen zseniális, és ahogy elnézem elég jól be van biztosítva, annyi biztonsági ember van már most körülötte és belül is, hogy ha akarnék se tudnék bajba keveredni szerintem. Mondjuk én meg a baj, inkább jó barátok, de csak a jó értelemben, bemászni a versenypályákra, mi az nekem, jöjjön csak, bárhova illegálisan beosonni, nem gond, de ez más fajta baj, mint ami egy ilyen helyen történni tud.
Komolyan más világ ez így ilyen színben, mint amikor beindul a buli, de ezt kevesen látják, akik nem dolgoztak még ehhez hasonló helyen, így mindenképpen új nekem.
- Szerintem a Ferrarival nagyobb örömet tudsz szerezni, mint egy ékszerrel. - nyugtatom meg, pedig tudjuk mindketten, hogy ez csak a mi kis poénunk, amit már tökéletesen áttárgyaltunk. Egyikünk sem akar összeházasodni, vagy még legalább ezer évig, na jó nem, de még nagyon sokáig nem hinném, hogy ez bármelyikünk fejében meg fog fordulni, ezért is olyan könnyű vele viccelni. Nem vesszük ilyen téren túl komolyan az életet, mert fiatalok vagyunk, tudom az idő elszáll felettünk elég hamar, de azt a keveset ki akarom használni és nem a házas élettel törődni, mert azon kívül annyi minden csodás dolog van, ami csak rólunk szól és nem egy papírról.
A rajongó táborának száma nem tudom, hogy meglepő e, hiszen elég ránézni és beleszámítva, hogy elég tehetős családból származik és egy ilyen helyet vezet, sokan arra mennek rá, nem a személyiségre manapság. Valakit tényleg annyira boldoggá tesz a pénz, hogy már az érzelmi rész nem is kell a kapcsolatba, nem tudom hogyan tudják megtenni, de nem szeretném megtudni, mert én nem ilyen vagyok.
- Majd a homlokomra írom, hogy foglalt vagyok. - nevetek fel, de ha nem akarja, hogy távol legyek tőle az nekem csak még jobb, mert nem igazán akarok távol lenni tőle, túl sok volt az ezt megelőző pár nap. Annyira az elején vagyunk, ilyenkor még minden perc magányos egymás nélkül, bár lehet nekünk nem csak az eleje lesz ilyen, tekintve, hogy mennyire jól klappolunk. - Miattam nem fog kelleni bontani a vendégkört, te tudod a legjobban, milyen nehéz engem levenni a lábamról. - az igazság az, hogy senkinek nem sikerülne, a léc nálam olyan magasan van, hogy senki nem ugorná meg, még ha hagynám neki sem. A tökéletes magasságban ő van, és nekem nem kell senki más, hogy csak közelítsen vagy csak úgy nézzen rám, mondjuk erre gondolhattam volna, akkor amikor a boltban vásároltunk az estére, lehet nekem is jobb lett volna egy melegítő szerkó. Ruha ide vagy oda, egy valaki az, akitől félhet és az csak saját maga.
Bókjára nekem is szélesedik a mosolya az arcomon, na meg az arcom színe is, de még időben elindulunk, hogy gyorsan visszaállítsam a keringést az arcomban. A termeket végigjárva említi, hogy már mesélt rólam a többieknek, tényleg arról beszélt, hogy vagyok neki, és a háttérsztori, hogy miért az valahogy még jobban megdobogtatja a szívem. Mondjuk, elsőnek lenni valamiben nehéz, az első igazán komoly barátnője vagyok ezek szerint évek óta, akit ennyire felvállal és büszke rám, mert rólam beszél. Lehet, hogy igyekeznem kellene, hogy olyan élményekkel teli kapcsolatunk legyen, hogy ne akarjon második ilyen barátnőt, de ebben nem akarok erőltetni semmit, természetes kapcsolatot akarok vele, a sok hülyeségünkkel és a hibáinkkal együtt. Mert szerintem ennél jobb élményt,mint az őszinteség nem tudnék adni neki, így igazából csak remélni merem, hogy a sok rólam mesélt dologban meg tudom majd mutatni, hogy igaz.
Büszkén mondom el neki, mit gondolok, ha nem tetszene a hely azt is elmondanám, elég nagy a szám ahhoz, hogy kimondjam, amit érzek, de nem tudok negatív dolgot állítani, mert tényleg tetszik a hely, és el tudom magam képzelni itt többször is, persze nem a parkett közepén, mert ott elég hamar elvéreznék, de akár itt is eltöltök vele bármennyi időt, amíg itt kell lennie. Ami szerintem mindkettőnknek jó lehet, neki itt a munkája én meg bámulhatom a szexi fenekét, miközben akármit csinál a pult mögött vagy máshol, azt hiszem tökéletesen boldog vagyok, még boldogabb, hogy minden ilyen egyszerűen alakul.
- Szerintem a hétvégén igazán jól álltak a csillagok. - mutatok fel, bár nem nagyon értek ehhez a témához, de valóban mázlim volt.
Tetszik, ahogy mesél a helyről, hogy hogyan kezdte, mert minden kezdet nehéz, de azt hiszem elég jól megugrotta az akadályokat és gyorsan felhozta a helyet a nullából, ahogy hallom.
- Eszem ágába sincs felszívódni, csak nem akarlak feltartani, nem azért jöttem, hogy hátráltassalak a munkában. De ha annyira akarod - teszem fel a kezem nevetve - egész este a nyakadon fogok lógni, de aztán ha megunnál emlékezz arra, hogy te akartad. - nyomok egy puszit az arcára. Szóval nem csak én akarok egész este vele lenni, mégsem vagyok túl sok, mint amit magamról hittem, egyszerűen ez a normális, bele kell jönnöm, milyen egy egészséges kapcsolat, egymás kihasználása nélkül, mert sajnos sok ilyenbe nem volt részem. A pult felé vesszük az irányt, akinek eddig nem tűnt volna fel, most eléggé nyilvánvalóvá vált, hogy mi egymáshoz tartozunk, szinte miliméterek sincsenek köztünk, olyan közel megyünk egymáshoz és el sem engedném ha nem tudnám, hogy mennyire el kell majd még az este folyamán.
- Óóó, én komolyan mondtam, hogy ki akarom próbálni, lehet van egy rejtett tehetségem és karriert váltok, már mondtam is otthon. - csak nem nagyon hitték el, hogy menni fog, bár szerintem semmilyen tehetségem nem lesz hozzá, de valamiért vonzanak az új dolgok, és szeretek mindent kipróbálni máshogy nem tudok rájönni miben vagyok még jó és miben nagyon nem.
A pult mögé érve háttal húz magához és én olyan jól érzem így magam, hogy a fejemet az arcának döntöm egy puszi erejéig.
- Szerintem a káoszt fogom uralni ami körülöttem lesz. - nevetek fel egy kicsit izgatottan, de azért már én is várom, hogy mit tudok majd mutatni neki a nagy számmal ellentétben.
A csajoknak mosolyogva köszönök, mindenki olyan kedves, hogy meglep a nagy szeretet amit kapok, nincsen lenézés, vagy szemforgatás, nincsenek hangos megjegyzések, amikor ilyen nagyon közel vagyunk egymáshoz. Igazából nem tudom mire számítottam, az egyetemi éveim teljesen átformálták a nézeteimet, olyan világba csöppentem, ahol sok volt a kétszínűség és most rá kell jönnöm, hogy a valós világ nem olyan, szerencsére.
Végig kíváncsian figyelem a csajok ténykedését, aminek Caesar hangja vet véget egy pillanatra, majd a telefonját elém tartva kezdi el a fényeket az esti hangulatba terelni. Kicsit úgy nézem, mint egy kiskutya, aki most lát valamit először, már csak a fejem oldalra döntése kellene és teljes lenne az összkép, de annyira nem akarok azért amatőrnek tűnni, hiába vagyok teljesen az.
- Azta. - vagy mégis, mint egy kisgyerek, akinek valami játékot vettek, és megmutatják, hogy működik, csak hogy nem akarom kipróbálni, mert a hely egyszerűen változik igazi parti hangulatba. - Ilyen kell otthonra is. - fordtom kissé hátra a fejem izgatottan felé. A hangok egyre erősödnek, a tömeg hangja a zene hangja és a szívem ahogy egyre hevesebben ver, bár ezt inkább a közelségének tudom be, mert megőrjít, ahogyan a csupasz bőrömön mozog az övé. Ilyen, amikor egy nő sem bír magával, amikor a kémia erősebb, mint a józan ész, de tudom, hogy ő is így érez, legyen női megérzés, de tetszik, amit kiváltunk egymásból még akkor is amikor már ennyi ember vesz körül minket, mégis mindekit ki tudunk zárni pár pillanatra.
A szavaira, már nyitom a szám a válaszra, amikor szólnak neki, segítségért kiálltva, lehet jobb is, hogy hívják mögülem, mert olyan szavak hagyták volna el a szám, ami miatt valószínűleg már most kocsiba ültünk volna és a lakásig meg sem állunk.
Amikor otthagy, nekidőlök a pultnak és rá szegezem a tekintetem, olyan könnyen mozog a pult mögött, amikor megfordul úgy teszek, mintha lenne mögöttem valaki, hátrakapom a tekintetem, de valószínűleg nekem szólt a jelzése, így lerakom a táskám a pultra és magabiztosan billegek oda és veszem át az üveget. Mint egy óvodás kezében nagyjából úgy állhat az enyémben a vodkás üveg, de megpróbálom leplezni magam, csak ki kell tölteni, de valamiért nem szívesen égetném be magam egy ennyire egyszerű feladattal. Mielőtt megindulna a kezem ránézek. - Biztos vagy benne?- kérdezem nevetve, de megvonom a vállam, én mondtam, hogy segítek, gy könnyedén töltöm ki a maradék pohárba az italt és mosolyogva, kihúzva magam teszem le az üveget. - Tehetség! - veregetem meg a saját vállam.
Jó, valójában kétszer annyi időbe telt megtöltenem a maradék poharat, mint neki az előbb.
A shotokat megkapják a vendégek, majd inkább vissza vonszolom magam a pult vendégek felé eső részétől, hogy ne legyek útba.
- Valld be, hogy nagyon büszke vagy. - húzom magamhoz, amikor már nincs rá szükség. Kap egy csókot, majd kicsit eltolom magamtól. - De azért majd taníts meg arra, hogy ne 2 óráig töltsem ki a poharakba az italt. - mindegyikbe egyesével felemelve, megnézve, hogy ugyanannyi van e benne. Valószínűleg az este folyamán fel sem fog már tűnni nekik, hogy ha valamelyikben kevesebb van, de akinek testvére van az tudja, hogy fontos, hogy pontosan ugyanannyi elosztás legyen minden téren, mert az nem járja, hogy valamelyik többet kap, mint a másik.
- Nagy baj lenne, ha most itt hagynánk őket egy kicsit? - nézek rá szép szemekkel. - Csak meg akarom nézni milyen minden így teljes pompájában, utána ígérem nem leszek ennyire kíváncsi. - fogom meg a kisujjammal az övét, pecsételve az ígéretemet.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyKedd Ápr. 11 2023, 15:57


Savisar

Kicsit elgondolkozva pillantok rá.
-Egy Ferraris ékszerrel mennyire zavarnálak össze?-nevetek fel fel végül szórakozottan. Döbbenetesen könnyű létezni a közelében. Szerintem bárki mással ez sokkal nehezebb lenne a számomra, ezért is tiltakoztam kézzel lábbal a kapcsolatok ellen korábban. Most már azonban egyre biztosabb vagyok abban, hogy csak a megfelelő partnerre volt szükségem, akire rá is találtam Savi személyében. Nekem azzal sem lett volna problémám, ha a következő években is csak a karrier van előtérben és semmi mással nem foglalkozok most mégis úgy érzem, hogy jót fog tenni nekem ez a változás. Savi támogató, nem akar lekorlátozni és kicsit sem féltékeny, ami az én életvitelem mellett egy nagyon fontos tényező. Nincs oka aggodalomra, hiszen tényleg még csak gondolni sem tudok másra és ez az elmúlt 2 napban is így volt annak ellenére, hogy nem találkoztunk.
-Azért remélem, hogy a legtöbben sejteni fogják, hogy egy ilyen jó nő csak hozzám tartozhat.. felirat nélkül is.-kacsintok rá. Eddig is teljes mértékig tisztában voltam azzal, hogy ha itt tölti az estét akkor nem sokat fogok dolgozni, így tényleg igyekeztem mindent úgy előkészíteni, hogy ne legyen rám feltétlen szükség. Szerintem ennyit én is megérdemlek.. nem is emlékszem mikor volt utoljára olyan estém az Emperorban, hogy ténylegesen kiélveztem a hely nyújtotta lehetőségeket és nem azon rugóztam végig, hogy hol lehet rám éppen szükség.
-Igen, tudom.-bólintok néhányat egyetértően.-De sajnos láttam már eleget az éjszakákból és pontosan tudom, hogy sokszor milyen nehezen értik meg a "nem" jelentését. Ezt egyébként sem nagyon nyelem be, de azt hiszem különösen érzékenyen érintene, ha rólad lenne szó..-vallom be. Ez pedig nem arról szól hogy féltékeny vagyok vagy sem... inkább arról, hogy szeretném ha tényleg biztonságban érezné magát ehhez pedig minden lehetséges körülményt biztosítani akarok.
Ezért is szóltam mindenkinek arról, hogy ma már itt lesz velünk.. meg persze azért is mert valószínűleg máshogyan senki nem hitte volna el, hogy valóban behúztam a féket és lehorgonyoztam egyetlen lány mellett. Őszintén szólva meg sem tudnám mondani mikor volt utoljára barátnőm. Talán gimnáziumban.. de azt nem lehetne kifejezetten komolynak nevezni az inkább csak próbálkozás volt mielőtt rájöttem, hogy kicsit sem kell megállapodnom , de mégis megkapom amire szükségem van.. közben azért mindig igyekeztem a lehető legtisztességesebben játszani. Ezt az életvitelt most széles mosollyal az arcomon hagyom a hátam mögött miközben a barátnőmet vezetem körbe a helyemen.
Mellette úgy érzem, hogy másra nincs is szükségem, hiszen ha valamit csinálok akkor abba mindig a maximális energiát teszem bele és ez a mi kapcsolatunkkal sem lesz másképp. Tényleg szeretnék mindent megadni neki amire csak szüksége lehet egy támogató társtól.
Őszinte örömmel figyelem az arcát miközben végigjárjuk a még fényben úszó termeket és minden egy kicsit szebbé válik a szememben csak azért, mert ő itt van és tényleg tetszik neki amit fel tudok mutatni. Talán a kedélyek is megnyugszanak egy kicsit, ha rendszeresen tölti itt velem az idejét amikor éppen nem én fogom őt elkísérni a futamokra. Nagyon észnél kell majd lennem, hogy mindenre elegendő időt tudjak majd szánni és semmit se hanyagoljak el. Ez inkább kihívás, mint félelem a szememben.
-Biztos vagyok benne.-bólintok. A szerencsecsillagom mindenképp jó kedvében volt. El is sétálhatott volna mellettem. Leszólíthatott volna mást. Mi mégis egymás mellett kötöttünk ki és ez így volt jól.
-Te megunhatatlan vagy szépségem, szóval könyörgök.. lógj a nyakamon ameddig csak bírsz.-mosolygok rá miután kapok egy puszit az arcomra. Ideje azonban lassan nekikészülni a kezdésnek, hiszen az óra kíméletlenül ketyeg attól függetlenül, hogy élvezem, hogy egyelőre csak a miénk a hely.
-Vedd úgy, hogy már fel is vagy véve.-nevetek fel. Biztosan lesz rá bőven lehetőség, hogy kiélje a kíváncsiságát. A pultban elfoglalom a szokásos helyemet, de minden korábbival ellentétben most Savit magamhoz ölelve teszem ezt.
-Hát ebben nem kételkedem.-az ő jelleméhez szerintem nagyon is passzol egy ilyen éjszaka túlélése úgy, hogy még csak meg sem izzad. Ennél sokkal nagyobb kihívásokkal is nevetve nézett már szembe, bár tényleg izgalmas lehet számára ez az újdonság. Szerencsés vagyok, hogy kifogtam ezt a csodálatos lányt és mindenki remekül fogadja a jelenlétét. Igyekeztem mindig olyanokkal körülvenni magam akiknek nem az volt a fő életcéljuk, hogy fúrják a másikat. Talán ezért is tudok egy fix körrel dolgozni, amiben tényleg nagyon ritka a változás. Persze, mint minden közösségben, így itt is elkerülhetetlenek a nézeteltérések, de eddig szépen tudtuk rendezni az ilyen jellegű problémákat.
Felnevetek elámuló szavaira és úgy néz körbe mintha maga Harry Potter változtatta volna meg a hely hangulatát egyetlen suhintással.
-A lakásom is így van programozva.-mosolygok a bőrére. Amiben csak lehet igyekszem haladni a technika fejlődésével. Egy okos otthon pedig a lehető legnagyobb kényelem amit az ember megadhat saját magának. A telefonomról vezérelhetem az egész helyet. Ez alól talán csak néhány készülők a kivétel.
Kicsit birtokba veszem a testét annak ellenére, hogy az emberek már érkeznek mégis rettenetesen élvezem a közelségét és ezt kicsit sem félek a tudtára adni. Ő pedig nem ellenkezik és nem int rendre, így addig le sem állok amíg Aby ki nem zökkent... mondanám, hogy időben, de a testemnek már egy kicsit késő.. éppen elborulni készülő agyamnak azonban még megálljt tudok parancsolni.
A torkomat megköszörülve lépek ki a háta mögül, hogy besegítsek egy kicsit, de máris megadom Savinak a lehetőséget, hogy próbára tehesse magát. Bizonytalanságát látna csak szélesebb lesz a mosolyom.
Mellém lép és nekem megpihen a kezem a derekán miután átveszi tőlem az üveget.
-Csináld csak.-bólintok és felváltva figyelem a kezét és az arcát. A lehető legnagyobb precizitásra törekszik, de nem baj, majd rájön, hogy minél lazábban kezeli annál könnyebb ez a dolog.
-Megy ez.-mosolygok rá majd a pult fölött átadom a tálcát és intek a fejemmel, hogy a csajoknál lehet fizetni, mert ők kezelik a kasszát. Savi felé fordulva lépek hozzá közelebb.. majd még közelebb amikor magához húz. A kezeim a csípőjére csúsznak oldalt.
-Az nem is kifejezés.-súgom már az ajkai közé mielőtt távolabb tol magától.
-Adok majd különórát.-még a mai estén is lesz rá lehetősége, hogy gyakoroljon ha van még kedve. Senki sem ellenőrzi, hogy cseppre pontosan ugyanannyi van-e a poharakban főleg, hogy az idő előrehaladtával már az emberek keze sem túl stabil így locsolnak mindent mindenhova mintha kötelező lenne.
Ha akarnék sem tudnék nemet mondani a kérésére, de a szemeit látva egy pillanatra még válaszolni is elfelejtek.
Összeakasztja a kisujjainkat én pedig halkan nevetek egyet.
-Amit csak akarsz, szépségem.-mosolygok rá.
-Aby! Mi lépünk egy kicsit.-pillantok oldalra mielőtt kézen fogom a barátnőmet és kivezetem a pult mögül.
Egy kéz simul a vállamra egy pillanatra, így megtorpanok.
-Szia Caesar!-mosolyog rám egy lány annak ellenére, hogy Savi keze az enyémben pihen.
-Szia..-viszonzom a mosolyát, de én nem tudom a nevén szólítani, mert nem emlékszem rá.
-Remélem jól érzitek magatokat.-pillantok a társaságára majd inkább tovább is indulok mielőtt megpróbálhatná folytatni a beszélgetést.
A tánctéren már bőven gyűlnek az emberek, így előre megyek, hogy ne őt lökdössék. Megállok vele a terem közepénél az táncolók között és a karját a nyakamra vezetem a kezemből és átölelem a derekát, hogy közelebb húzzam magamhoz.
-Ne haragudj.-tekintetem bocsánatkérő az előző jelenet miatt. Közelebb hajolok hozzá, hogy ne kelljen olyan hangosan beszélnem.
-Mindkét helyen táncolunk egyet aztán eldöntheted, hogy melyikben töltsünk több időt?-dobom be neki a lehetőséget a füléhez hajolva.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Debut in New York. Savi & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Debut in New York. Savi & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Debut in New York. Savi & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyKedd Ápr. 11 2023, 21:49

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

K
érdésére egy kicsit elgondolkodok,még a az arcomra is egy kicsit gondolkodó grimasz ül ki, majd egyszerűen vágom rá a választ.
- Azt hiszem akkor nem tudnék nemet mondani! - mondom miközben magam elé tartom a kezem, mintha a nem létező gyűrűmet nézegetném, majd vele nevetek. Szeretem amikor nevet, a szeme is csillog olyankor és én teljesen el tudok veszni azokban a szemekben. Néha emlékeztetnem kell magam, hogy nem kellene annyit néznem, de míg sok pasi arra megy, milyen a nő feneke, nekem az ő szeme a gyengém, mondjuk erről eddig nem tudtam, de határozottan imádom. Meg persze a fenekét, amit először láttam belőle, ez a közös poénunk.
- Milyen magabiztos a főnök úr, szóval ha jó nő van a láthatáron ő csakis a tiéd lehet. - kicsit elmélyítem a hangom és úgy próbálom meg heccelni, de közben az arcom nevet. - Igyekeztem olyan igazi bombázónak tűnni, hogy nehogy azt higgyék, hogy egy olyan csaj van melletted, aki jobban mássza meg a falat, mint te. - öltöm rá a nyelvem. Szeretem, hogy nem kell visszafognom magam mellette, nem kell olyannak lennem, aki nem vagyok, hogy megfeleljek a körülötte lévőknek. Nem igazán ilyen a stílusom, mint amit ma mutattam magamból, de azt hiszem mégis jól érzem magam így, nem tudom megmondani miért. Egyszerűen tudom,hogy mellette lehetek egy szál nagyméretű pólóban is önmagam és magassarkúban, nem fogja zavarni ha sok mindent mutat a ruha, vagy éppen olyan bő, hogy még ő is beférne mellém. Egyszerűen könnyű így létezni, hogy van valaki aki mellettem áll, és elfogad olyannak amilyen vagyok,akármennyire vegyes is a stílusom és én magam is néha.
Tényleg nagyon jó kislány akartam lenni az elején, várni egy hónapot talán kettőt, amíg teljesen belemélyedünk egymásba, de minden egyes szava azt súgja, hogy nekem nem kell várnom. Ő egyszerűen tökéletes, mindenben nekem akar jót, nekünk, nem nézi mi az ami neki jó lenne velem szemben, én vagyok az előtérben és ez nagyon jól esik. Viszont azt tudnia kellene rólam, de majd tapasztalja is egyszer biztosan, hogy engem nem lehet olyan könnyen megkörnyékezni akárkinek, főleg nem egy ilyen helyen becserkészni,mert tudom,hogy itt az alkohol az úr és az alkohol nem mindig van jó hatással az emberekre. Könnyebben pattintok le egy nyomulós pasit, mint hinné, mert enyém a legjobb és nem is nagyon érdekel senkinek sem a közeledése, de hagyom neki, hogy megtegye amit szeretne, mert őszintén nagyon jólesik.
A termeket nézve és az embereit látva szerintem ez az a hely, ahol minden szülő biztonságban tudhatja a lányát, mert szerintem nincs olyan helyzet, amire ne lennének felkészülve teljes mértékben. Egyszerűen káprázatos, hogy ilyen fiatalon ennyi mindenre képes odafigyelni és ennyire jól is csinálja, felelősségteljesebb, mint én bármikor is leszek. Annyira büszke vagyok rá, hogy elmondani nem tudom, olyan mértékben szerencsésnek tartom magam vele, hogy képes vagyok minden elvemet felrúgni miatta úgy, hogy tudom sosem bánom meg, mindegy mikor dönt úgy mégis esetleg, hogy továbbáll. Mert ami időt vele töltök az csodás és én nyerek vele, nagyon bízom benne, hogy ugyan így vélekedik, de eddig minden tette ezt sugallja felém.
Felnevetek megint csak kicsit hangosan, mire a szám elé kapom a kezem és így folytatom, hogy ne én harsogjam tele a termet. - Gyere lógok én rajtad. - fogom meg a kezét mint a gyerekek és csak egy pillanatig húzom, mert azért kétlem, hogy egy kézzel elbírna.
A pultban állva megkapom az első állás ajánlatomat, bár nem ezt a jövőt szántam magamnak mégis érdekesnek mutatkozik, ha nem is viszek végbe komoly karriert mindenképpen hasznos lesz, ha állandóan itt lógok a pasimmal, hogy ne mindig láb alatt legyek, hanem ha kell hasznos legyek a többieknek. Érdekes, hogy ennyire előre merek tervezni, meg sem fordul a fejemben, hogy ez egy rövid távú kapcsolat lenne, már a jövő évi nyaralás is megfordult a fejemben, hogy el kellene vinnem majd bemutatni a családnak, és anyunak is amúgy. Rengeteg terv és minden olyan természetesen jön, hogy már szinte alapvetőnek veszem, de ennek csakis az az oka, hogy ő kellett nekem az életembe már nagyon régen.
- Akkor este meglesz mivel fogok játszani. - kislányos zavaromban csak ennyit tudok kinyögni, kicsit tényleg olyan lehetek, mint egy gyerek neki most, de nekem ez még egy teljesen új világ, felfedezek. De nem szeretném teljesen elrettenteni ezért összeszedem újra a leesett állam és úgy viselkedek, mint egy igazi felnőtt vagyis próbálok, mert én sosem fogok felnőni.
Még az üveget is nagylányosan próbálom fogni és egész büszke vagyok magamra, aminek hangot is adok, miután vigyorogva könyvelem el az első pultos feladatom sikerét. Menni fog ez, nem vagyok reménytelen és ő is egészen büszkén néz rám, annyira nem lehetett rémes.
- A különóra mindenképpen kelleni fog. - kacsintok rá, de csak halkan próbálom meg formálni a szavakat, hogy csak ő hallja, nem akarom, hogy bárki egy olcsó ribancnak nézzen, nem tudom mikor jön a nyakunkra megint egy stáb, akik képeket akarnak, és kihallanak olyan szavakat, amikből egy csodás sztorit kerekíthetnek, bár talán itt ettől nem kell félnem, hogy bejutnak.
Nem akartam feltartani, de ő kérte, hogy lógja rajta, így kicsit gyorsítom a dolgokat, és máris elrángatom táncolni, már ha nem bánják a csajok, de azt hiszem nem lesz gond, gondolom ha sokan vannak úgyis látni fogja és akkor visszajövünk segíteni.
Kézenfogva indulunk el a parkettre, és izgatott leszek, hogy bulizunk egy kicsit, mert most kivételesen akarok is, mert tökéletes partnerem van ma hozzá. Útközben megállít minket valaki, akire csak mosolygok, miközben végigméri a pasimat, de nem szólalok meg, csak állok ott és  várom,hogy tovább menjünk. Erre fel voltam készülve, egyáltalán nem zavar a múltja, tudom, hogy fel fog még párszor jönni egy egy ilyen dolog, de csak mosolyogva fogom megcsókolni ezek után is, mert még mindig tudom, hogy az én kezemet fogja és velem megy táncolni.
A táncparketthez közeledve utat tör nekünk, jó is, hogy elém ment, mert közben tudok nézelődni és nem esek hasra senkiben ,miközben végig néztem az esti fényeket és az embereket, a szebbnél szebb ruhákat, a kicsit kivágott ruhákat, de tetszik az összetétel.
Amikor megállunk a derekamnál fogva ölel meg a kezem a vállára csúszik és ráemelem a tekintetem és csak mosolygok, őszintén, érzem,hogy mennyire boldog vagyok.
- Miért haragudnék? - hajolok közel a füléhez, hogy ne kelljen túlkiabálni a hangos zenét, majd adok egy csókot a nyakára, az arcára és amint a szájához érek rátapadok az enyémmel. - Csodás vagy nem érdekel hányan pályáznak rád, te már az enyém vagy. - grimaszolok egyet, hogy ne birtkolóan értse, de tudja, hogy ezért igazán nem kell bocsánatot kérnie. Tőlem nem.
- Nekem lenne ötletem hol tölthetünk több időt. - hajolok el tőle lassan, és engedem el a nyakát, majd távolabb megyek és huncut mosollyal az arcomon kezdek táncolni. Fogalmam sem volt, hogy ennyire jól megy, vagyis egész jónak érzem magam, eddig csak úgy jártam ilyen helyekre életemben talán párszor, hogy ittam, nem jó emlék és nem akarom újra élni. Ez józanon, ilyen erős érzelmekkel még jobb, a zene felpörget, ha tehetném egész este itt lennék, belemélyedve a hangos dallamokba, a mosolygó arcokba, a laza erkölcsökbe körülöttünk.
Nem tudok túl sokáig távol lenni tőle, a testem teljesen kezdi megadni magát a zene ellazít és magamhoz húzom a kezénél fogva. Most egy kicsit olyan vagyok, amilyen eddig sosem, felszabadultan és nem érdekelve ki mit gondol csókolom meg, a nyelvem a szájába csúszik és a tarkójánál fogva ölelem egyre szorosabban magamhoz. Imádok itt lenni, vele lenni, még bulizni is ha azt vele tehetem, ez a hely megrészegít, pedig nem ittam semmit, mondjuk lehet ez is probléma,mert az ebéd óta nem vittem folyadékot magamba, de valahogy nem is ekörül forogtak a gondolataim.
Nem végzek még vele, de hagyom levegőhöz jutni, nem akarom kicsinálni még mielőtt hozzájuk érünk és még csak most nyitottunk ki, vagyis most? Nem is tudom mennyi az idő, már nagyjából a negyedik új számot hallom, vagy az ötödiket, de teljesen egymásba mélyedtük, hol táncolunk, hogy egymásba gabalyodunk.
- Teljesen elterlem a gondolataidat a munkáról. - nyújtom oda a kezem és elindulok kifelé a pult felé. Kell valami frissítő nekem biztos, de neki is, hogy ne dőljön ki még mielőtt tényleg a lényegi részre térnénk. Hülyeség, hogy ennyire várom a szexet, de basszus nekem nem olyan, mint a legtöbb embernek, én túl komolyan veszem, legalábbis az elsőt vele, utána már lehet nem leszek ennyire erkölcsös. Már most tudom, hogy a következő hasonló helyzetben, nem fogom tudni kivárni, amíg hazaérünk.
A telefonom még mindig a pulton hever, el is felejtettem, hogy a táskámmal együtt hagytam itt, megnézem  mennyi az idő, csak fél órát voltunk a parketten, az nem olyan vészes, talán annyit még tudták nélkülözni, nekik még megy, nekem most nem menne. Utálom és szeretem is ezt az érzést egyben, de tisztában vagyok azzal, hogy egy kapcsolatba kell a szabadság is, elméletben mindent tudok, de a gyakorlat teljesen megboritja azt a tudásomat.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptySzer. Ápr. 12 2023, 11:13


Savisar

Nevetésen csak erőteljesebb lesz amikor mégis talál választ a kérdésemre. Ujjaim közé fogom kinyújtott kezét és közelebb vezetve magamhoz adok egy csókot a kézfejére. Olyan érzésem van, mintha valaki saját kezűleg írta volna főszereplőnek az egész jelenségét az én történetemhez. Nehezen tudnám elképzelni, hogy bárki akárcsak megtudná közelíteni azokat az érzéseket, amiket kivált belőlem. Sokszor rajta pihenő tekintete mintha csak feltöltene és én magam sem vagyok képes huzamosabb ideig létezni a látványa és az érintése nélkül amikor a közelemben van.
-Ez így nem igaz.. viszont a legjobb nőre már igaz az állítás..-vonom meg a vállamat nagyképűsködve mielőtt beleszaladnék egy oltári nagy oltásba.
-Ez kedves tőled. Nem is másztál jobban nálam.. csak jobban landoltál.-nevetek fel ismét bár ez így nem teljesen igaz. Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy ő sokkal kecsesebben jutott fel a kerítés tetejére és jóval kevesebbet is erőlködött, de hagyhatom védelem nélkül az önérzetemet. Az álla alá nyúlva húzom magamhoz közelebb egy csókra mielőtt végigjárnánk az Emperort.
Nekem teljesen mindegy, hogy mit visel. Úgy tökéletes ahogyan van és senki sem tud meggyőzni az ellenkezőjéről. Talán aggódnom kellene, hogy az élet minden területén képes leszek-e megadni neki mindent amire csak szüksége lehet egy partnertől, de valahogy olyan természetesen érezzük jól magunkat egymás közelében, hogy a kételyeknek még csak hely sem marad a fejemben. Egy ilyen lány nem érdemel kevesebbet az egész világnál és mindent meg fogok tenni azért, hogy olyan boldognak lássam mindig mint most.
Szívesen várok is rá, ameddig csak szüksége van erre bár be kell vallanom minél több időt töltök vele ez annál nehezebb. Sosem voltam maga a megtestesült önuralom. Mégsem célom beleugrasztani semmibe saját vágyaim miatt. A ruhaválasztás azonban talán reménnyel kecsegtethet, hogy talán ő is nehezen bírja a dolgot. Az biztos, hogy nem kell attól tartania, hogy egyszerűen lelépek mint aki jól végezte dolgát. Sőt.. erős bennem a gyanú, hogy ha egyszer belekóstolhatok utána már semmi másra nem vágyok majd úgy, mint rá.
Amikor a nevetését megpróbálja elrejteni a csuklójánál fogva vezetem el a kezét. Nevessen csak. Hangosan és őszintén.
-Sose rejtsd el a nevetésed.. itt és előttem soha..-hagy halljam csak a belőle áradó őszinte boldogságot. Kicsit betámasztva igyekszem megtartani, amíg "lóg" rajtam egy pillanatig. Olyan bolond.. és ezt én annyira szeretem benne.
A pultban a jelek szerint sikerül teljesen lenyűgöznöm a technika csodáival, de ámulatának és közelségének köszönhetően én aligha tudok már bármi másra koncentrálni rajta kívül.
-Hát mondjuk arra a szerepre én is szívesen jelentkeztem volna.-nevetek az apró csókok közé, amikkel a nyakát édesgetem mielőtt el kell szakadnom tőle, hogy kis segítséget nyújthassak a csajoknak a kiszolgálásban.
Savi ügyesen teljesít még ezt az egyszerű feladatot is igyekszik tökéletesen véghez vinni. Bőven jobban teljesít, mint én az elején. Nekem semmi sem esett kézre és vagy mindent összelocsoltam bődületesen lassú voltam. Kimynek jó néhány munkaidőn kívüli órájába került, hogy megtanítson magabiztosan mozogni a poharak és az üveget között, bár az egészen másfajta korrepetálás volt mint amit én meglengetek Savinak.
-Majd kerítünk rá időt.-bólintok. Sajnos vagy nem sajnos mocskosabbnál mocskosabb ötletek kezdenek tobzódni a fejemben, hogy mennyire alakulhat máshogyan az a bizonyos különóra, de igyekszem nem teljesen elmerülni bennük és inkább a jelenre koncentrálni.
Hamar lépünk le a pult mögül, de nem kételkedem benne, hogy a lányok így is megoldják majd, hiszen egyébként tényleg nem vészes az este csak szeretnek elkényelmesedni ha kéznél vagyok beugrósként.
Savi szó nélkül tűri, hogy leszólítanak egy pillanatra mielőtt tovább indulnánk mégis valahogy belül egy kicsit kellemetlenül érzem magam, hiszen az egy dolog, hogy korábban mondta, hogy nem lesz féltékeny, de ez az első alkalom, hogy a valós dolgokkal nézünk szembe.
Erősen fogom a kezét amíg megkeresem a helyünket az emberek között, hogy még véletlenül se csússzon ki a szorításomból. Felé fordulva vezetem magamhoz közelebb és karjai azonnal a nyakam köré fonódnak. Tényleg nem tűnik bosszúsnak ami egyszerre meglepő és megnyugtató. Végülis mondta, hogy uralja ő a káoszt.
Miért kellene haragudnia? Fogalmam sincs. Mégis helyénvalónak éreztem a bocsánatkérést pedig nem akartam én semmilyen kellemetlenséget előidézni egyikünk számára sem. Lehunyva a szemeimet merülök el egy pillanatra a csókjában.
-A tiéd vagyok.-bólintok egyetértően. Ő az egyetlen akire vágyok.
Kissé meglepetten pillantok rá. Tényleg kikezdett velem vagy csak képzelődök? Lehet, hogy szerencsésebb leszek ma, mint azt reméli mertem eddig.
-Beavatnál?-kérdezek vissza szemtelenül, de már távolodik el tőlem és táncolni kezdünk. Nem vagyok egy nagy táncos, kevés értékelhető mozdulatom van, de egy férfi dolga egyébként is az, hogy kísérje a partnerét nem pedig az, hogy ellopja tőle a rivaldafényt.
Közelebb lépek hozzá amikor a keze húzásával erre kér. Talán válaszolnia sem kell előző kérdésemre, hiszen tettei beszélnek a szavak helyett. Kezeim a derekára simulnak közel húzva magamhoz miközben viszonzom a csókját. Nem számítok a hevességére, de ez nem jelenti azt, hogy nem vagyok benne partner. Nyelveink csatája teljesen elveszi az eszemet miközben a kezem lejjebb simul formás fenekére. Légzésem nehezebbé válik és szinte el is felejtem hol is vagyunk, így határozottan markolok rá ezzel teljesen lezárva a köztünk lévő távolságot. Testem mozgása addig tompul, hogy jóformán csak követem már az ő mozgását miközben ajkaink éppen csak lélegzetvételnyi szünetekre szakadnak el egymástól. Az agyam és a testem már jóval többet akar tőle, más esetben már azon sem gondolkoznék, hogy hogyan jutunk haza csak megcéloznám vele azt a bizonyos üres termet, hogy folytathassuk amit félig szinte már elkezdtünk.
Ő szakad el tőlem, hiszen én erre jóformán már fizikailag képtelen lettem volna.
-Az biztos, szépségem, de ezzel nincs is semmi baj.-fogom a kezembe az övét.
Amíg kifelé tartunk igyekszem elrendezni magam észrevétlenül, hogy ne legyen mindenkinek totálisan egyértelmű az állapotom, amit ő idézett elő.
A pulthoz érve ő a táskájához lép én pedig kiveszek két kis üdítőt a hűtőből. Az egyiket odaadom neki, a másikat pedig két részletben, de meg is iszom. Ha akarnék sem tudnék ma hasznos lenni. Rövid vívódás után lépek oda Abyhez.
-Baj lenne ha lelépnék?-kérdezem, ő pedig a fejét csóválva vigyorog egy hatalmasat majd a vállam fölött Savira pillant mielőtt visszahúzza rám a tekintetét.
-Őszintén, Harlow, azon csodálkozom, hogy még itt vagy.-nevet egyet. Hát igen. Ezen én is csodálkozom..
-Hívjatok, ha kellek..-nem mintha felvenném ha úgy alakul az este ahogyan gondolom, de ő is csak legyint jelezve, hogy megoldják amit meg kell a többit meg majd intézem ha normálisan képes működni az agyam.
Visszafordulok Savi irányába és meg sem állok amíg mellé nem érek.
-Utálnám, ha kárba menne ez a gyönyörű ruha, de mit szólnál, ha most lelépnénk? Abyék megoldják a többit.. neked meg esküszöm lesz még alkalmad felvenni ezt a csodát..-de most mindennél jobban szeretném levenni róla.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Debut in New York. Savi & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Debut in New York. Savi & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Debut in New York. Savi & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptySzer. Ápr. 12 2023, 12:15

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

B
ármilyen pimaszok is néha azok a szemek a bókjai mégsem úgy jönnek le, mint aki csak a bugyit akarja minél hamarabb lehúzni rólam. Teljesen őszinte, mégis megnevetett velük, pedig az én önbizalmammal nincs semmi gond, sosem volt aki letörje na meg nem is hagynám senkinek sem.
- Legyen, ha így akarod. - vonom meg a vállam, igazából a landolása inkább egy esésszerű valami volt, de nem fogok belekötni, mert nagyjából minden másba úgyis megteszem, meghagyok neki ennyi büszkeséget, mert a mászását igazából nem is nagyon tudtam végigkövetni. De szerintem ez majd pótolni fogjuk Spanyolországban, igaz ott még nem másztam be sosem a pályára, de ha velem lesz egészen biztos, hogy nem fogjuk kihagyni az esti mókázást sem, főleg, hogy szombatról vasárnapra nem fogok tudni aludni ha nem fárasztom le magam eléggé és a verseny előtt szükségem lesz alvásra, különben nem leszek használható. Még ha nem is igazi verseny lesz, akkor is ki kell pihennem magam, de majd előtte azért megnézzük azt a mászó tudását is, kivételesen én fogom nézni a hátsóját és nem fordítva.
Olyan harsány és annyira hangos tudok lenni, amikor valaminek úgy igazán örülök, hogy néha magamat kell figyelmeztetnem, hogy lehet ez másoknak sok, így automatikusan kapom a szám elé ilyenkor a kezem, mint most is, de ő elveszi. Folytatnám a nevetést, de a szívem olvadozik, hogy még ilyen bolond nőszemélyként is elfogad, aki olykor rosszabb, mint egy kisgyerek, de jobb ha megszokja és örülök, hogy elfogadja ezt az énem, mert ez van legtöbbször előtérben.
- Remélem tudod, hogy milyen boldoggá teszel. - mosolygok rá, már halkabbra véve a hangerőt, de azért még egy utolsó csínyt elkövetek és rá csimpaszkodok.
A technika csodái, ami nekem nem nagyon az erősségem, tegyenek elém egy kocsit, megszerelem, de ha valami ilyen kütyüvel kellene vívódom lehet elvéreznék, pedig nem szeretem ha rossznak látszom valamiben.
- Majd a fények után, te is sorra kerülsz. - nevetek fel a mondatán. Pimasz, nagyon de tetszik, egyszerű dolgom lesz, ha le akarom este venni a lábáról, még csak nem is fogok könnyűvérűnek tűnni. Annyira beharangoztam magam, hogy én várni szeretnék nem akarom elsietni erre egy hete sem ismerem, de máris többet akarok. Minden bizonnyal a pasi agya nem fog ellenkezni, de remélem ezután is komolyan fog venni és nem hiszi majd, hogy ennyire könnyen beadom mindenben a derekam. Bár ha róla beszélünk lehet nem tudok majd semmivel sem várni. Ez az elvem valószínűleg csak azoknál vált be, akiknél már az elején tudtam, hogy nem fog működni, de vele pont, hogy éreztem, hogy menni fog, nem rögtön tudtam, hogy ilyen érzéseket fog kiváltani belőlem, de azt igen, hogy egy hullámhosszon leszünk és igazam is lett. A megérzéseim ilyen téren nagyon jók, mert eddig sosem jeleztek ennyire pozitív képet előre és valóban nem volt még sosem ennyire boldog a lelkem.
A pultos tehetségem nem nagyon csillogtatom, de még bőven van mit finomítani rajta, na jó csak azt kell még rajta, de kapva kap az alkalmon, hogy jelentkezzen az oktatói szerepre és én készségesen fogadom, bár nem tudom meddig jutnánk, vagy elhülyéskednénk az egészet, vagy egészen másfelé hajlana az a programunk. Dolgozik a kémia, elég erősen, még ha vissza is akarom tartani nehezen megy, minden erőbedobás kelleni fog hozzá, és igyekszem is, hogy még legalább az itt töltött időt kibírjam. Talán ha melegítőben vagy valami kevésbé szexi ruhával készültem volna, a fejem sem lenne ennyire kusza és nem csak a későbbieken járna az agyam. Teljesen megbolondít és kiforgat önmagamból jó értelemben.
A parkett már tele van, az emberek olyan boldogan táncolnak, bár valószínűleg a legtöbbet már eléggé boldogítja az alkohol és egyéb szerek hatása is, de jó nézni őket. Egy kicsit túlságosan is húzom Caesar agyát, mert már én sem bírok magammal, de mielőtt jobban belemennék húzodok el tőle, hogy ne itt akarjak többet tőle, mert azt tudom, hogy én megbánnám. Az agyam még ilyenkor is élesebb, mint a testem jelzései, így amikor már teljesen átszellemültem közelebb húzom magamhoz és újra belevetem magam abba, amitől az előbb szabadulni akartam. A vágyba, ami állandóan fellángol a közelembe van, itt még nehezebb uralni, mert olyan pofátlanul fogja meg a fenekem, hogy még élvezem is. A csókjaink közt néha rámosolygok jelezve, hogy egyáltalán nincs ellenemre semmi amit velem tesz, sőt, de még időben kapcsolok, hogy lehet nem a tánctér kellősközepén kellene egymásnak esnünk. Kézen fogva sétálunk ki a tömegből egy kis italért epekedve, ami lehűti az agyamat is egy kicsit és rendbe tesz.
Viszonylag egy olyan lány vagyok, aki tud uralkodni az érzésein és a testén, de csak ezért ment eddig ilyen jól, mert senki nem váltott ki belőlem, olyat, mint Caesar, de ez a terep már nekem is nehéz, de sosem vallanám be, még magamnak is nehéz, hogy elvesztettem az önkontrollt.
A pult mögött rápillantok a telefonomra, majd hálásan veszem át tőle az üdítőt, amibe bele is kortyolok és érzem, hogy kezdi lenyugtatni vívódó testemet és az agyamat. Caesar a csajokhoz lép, én meg egy kicsi addig megpihenek, nem fáradtam el, a lábam a magassarkút nem bírja, de nem lenne vele gond, ha nem kellene folyton ellenállnom saját magamnak az este alatt.
Kérdésére fellélegzek, majd elnevetem magam.
- Nem akartam én lenni az ünneprontó, de kérlek tépd már le rólam. - adok egy csókot neki és felnevetek, majd megfogom a táskám, és mint aki nagyon siet valahova intek oda a többieknek és indulok el kifelé. Megfordulok mielőtt kimennénk az ajtón és szembe állok vele. - Remélem már vár otthon a sok gyertya és a rózsaszirom mindenhol. - mondom neki teljes komolysággal várva az ijedt arckifejezését, de elkacagom magam, mert semmi ilyesmire nincsen szükségem, csak valahogy oldani kell a magamban is felgyülemlett feszültséget,amit a testem termel megállás nélkül a közelében.
Kilépve az ajtón meglátok egy ismerős autót, ránézek Caesarra majd a kocsira és a táskámhoz kapom a kezem, de mielőtt elővenném a telefont, hogy kérdőre vonjam a tesóm már meg is jelenik előttünk egyik haverjával.
- Azért csak megnézem merre jár az én drága hugicám. - persze elküldtem neki, hol leszek, és ki nem hagyná, hogy amikor együtt vagyunk ellenőrizzen, mert imádom, hogy ennyire féltő tesó, de csak akkor ha éppen egy városban vagyunk különben nem érdekli a hollétem vagyis igen, de nem tud lekövetni. De ilyenkor szokása, hogy rám néz, amiért általában hálás is vagyok, de most egy kicsit feltart minket, de ezt nem mondom neki, mert megbántani sem akarom.
Szomorúan nézek Caesarra, mert a tesóm megragadja a kezem és rángat be az ajtó felé, én továbbra is kapaszkodok a pasim kezébe, mert nem akarom, hogy beszippantson a tömeg, amikor visszatérünk,de szerintem nem ússzuk meg még az itt maradást. Az ajtó előtt megáll és rám néz egy kicsit értetlenül.
- Itt kint valami privát buli van, vagy miért nem odabent vagytok? - hallom a hangján, hogy már nem szomjas, valószínűleg ezért jött vele a barátja, hogy legyen aki hazaviszi majd az este folyamán.
- Mi már éppen indultunk volna. - vallom be neki, de csak legyint és elindul befelé. Mivel már nem kapaszkodik belém mielőtt bemennék csak bocsánatkérően nézek rá Caesarra. - Ezért ígérem, hogy kárpótolni foglak. - biggyesztem le az ajkaimat, majd kap tőlem egy gyors csókot és a bátyám után eredek, aki közben már biztosan a pultnál áll és flörtöl valamelyik csajjal. Nem nagy csajozós, vagyis tud ha akar, és nem is nagyon iszik, de most megteheti, mert itt nem nagyon fognak felfigyelni rá, és tudja, hogy én nem fogok és ilyenkor felelősségteljesebb tudok lenni, mint ő. Ilyen esetekben cserélődik fel a szerepe a kistesó és a nagytesó között. De most nem akarok egész este vele lógni, most más a helyzet,mint eddig, sokkal jobban vágyok a pasim társaságára, mint az övére, de nem nagyon szokásos felállás ez nálunk, így egy kicsit vele lógunk, de nem túl sokat, mert nem fogok tudni  még órákat itt tölteni, azzal a tudattal, hogy más régen más dolgunk lenne.
- Hát Savi, nem semmi csávód van. - neki is hasonló gondolatok cikázhatnak a fejében, mint nekem mikor bejöttem ide. A mi világunkban nem szokásos annyira a bulizás,mint amennyire a külső szemlélők hiszik, a sport mellett komoly diétára vagyunk fogva,amibe az alkohol nem igan fér bele, és az álmatlan éjszakák sem.
- Caesar ha New York-ban leszek legközelebb mindenképpen számíts arra, hogy gyakran látogatok el ide. - sok helyre mondta már ezt, de sosincs annyi ideje, hogy be is tartsa. Úgy húzza magához Caesart a vállánál fogva, mintha régi nagy cimborák lennének, én csak nevetve nézem a történéseket és a pultnak dőlök, hogy hagyjam őket egy kicsit szerelmeskedni. Egy idő után viszont, a nagy csevegést mégis félbeszakítom és átölelem Caesart, jelezve a bátyámnak, hogy ideje visszaadnia a pasimat és mi tényleg mennénk. Nem tudom mennyire fog elengedni minket, de bízom benne, hogy ennyi bájcsevej elég volt neki és már boldogul nélkülünk is.
- Vigyázz rá jó? - kérem a barátját, aki csak nevetve bólint rám, lehet jobb lett volna ha anyám Mercedesével jönnek, ami nem megy gyorsabban 150-nél, és nem a McLarennel, de már mindegy, csak remélem, hogy épségben jutnak haza.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptySzomb. Ápr. 15 2023, 09:01


Savisar

Ösztönösen emelem el kezét a szája elől, hogy nevessen csak nyugodtan hangosan, ha úgy esik neki jól. Kár takargatnia bármilyen érzelmet előlem. Élje csak meg úgy ahogyan megtenné, másik véleménye kicsit sem számít. Így legalább mindenki tudja hangos kacagásából, hogy tényleg jól érzi magát. Nevetése azonban elhal egy kicsit a mozdulattól és inkább gyengédebb örömöt mutat gesztusomnak köszönhetően.
-Ahogy te is engem.-bólintok egyet arcát fürkészve.
Úgy tűnik ez tényleg egy kiválóan alkalmas hely arra, hogy én is lenyűgözzem őt mindennel amit csak mutatok neki. Édesen rajong a részletekért, amiért hálás is vagyok meg egy kicsit az eszemet is elveszi az őszinte érdeklődése.
-Hmm.. már türelmetlenül várom.-nem vagyok benne teljesen biztos, hogy nem próbálom meg felborítani majd ezt a sorrendet, hogy én előbb kerüljek sorra. Utána annyit játszhat a lakással amennyit csak akar, de most jelenleg tényleg nehéz bármire is koncentrálnom rajta kívül, így pedig itt sem vagyok a legnagyobb segítség, bár ma talán tényleg nincs rám akkora szükség. Ha nem akart volna eljönni, akkor ma valószínűleg én sem lennék itt, hagynám, hogy megoldja a csapat, ha már sikerült ilyen ügyesen összeállítanom a mai felállást.
Talán az lepett volna meg a legjobban, ha úgy forgatja a vodkás üveget, mintha mindennap mást sem tenne, így is sokkal jobban teljesít mint én az első próbálkozásnál, hiszen ő gondossággal pótolja a rutin hiányát én pedig anno egyszerűen ellazáztam és úszott, dőlt, borult minden. Az ő technikáján kevesebb gyakorlás lesz gyorsítani, mint amilyen az enyémen volt. Ettől függetlenül természetesen rettenetesen szeretném ha a mai este nem csak az üvegek és a poharak mozognának a kezében, így hezitálás nélkül egyezek bele, hogy hagyjuk magunk mögött a pultot és inkább töltsünk egy kis időt a tánctéren.
Az emberek közé vegyülve kezd el változni a hangulat köztünk. Mármint nem az enyém, hiszen nekem már így is bőven akadt problémám azzal, hogy türtőztessem magam, de ő egészen máshogyan közelít hozzám. A mozdulataival, a csókjával zöld utat jelez és hiába nem ittam egy korty alkoholt sem szinte részegítően hat a közelsége. Fogalmam sincs róla, hogy most meddig mehetek el és már kicsit sem vagyok képes rá, hogy visszafogottan mérjem fel a lehetőségeimet. Nem hátrál, nem állít meg, sőt még ajkaimra is mosolyog miután a kezem bátrabban kezd el kalandozni a testén és már tudom, hogy ezzel a nyilvános hellyel kezd bajos lenni a dolog.
Elhúzódik mielőtt még végleg elszakadna a fék és kifelé indulunk a pulthoz, csak az nem tudom, hogy teljesen lenyugodni vagy onnan már indulunk is haza. Bár az első verzióra nem tudom még mennyire lennék képes, ha már egyszer sikerült ennyire magára engednie engem.
Mindkettőnknek szerzek egy-egy hideg üdítőt, hogy kicsit rendezhessük sorainkat, de utána már intézkedek is, hogy ha esetleg beleegyezik, hogy ne itt töltsük az est többi részét, akkor akár már indulhassunk is.
Válaszán meglepődök. Bár nem tudom pontosan miért teszem, hiszen eddig is teljesen nyíltan megmondott mindent, de talán arra nem voltam felkészülve, hogy ő jelenleg pontosan annyira küzd, mint én. Széles mosoly jelenik meg az arcomon.
-Kérésed parancs, szépségem.-vigyorgok rá és megvárom amíg összeszedi a holmiját gyorsan elköszön. Elindulunk kifelé, de amikor megáll én is megtorpanok és el kell mormolnom magamban egy imát, hogy ne most gondolja meg magát. Szavaival nem is tudok mit kezdeni hirtelen. Gyertya még talán akad otthon, de rózsaszirom egy szál sem. Amikor felnevet már tudom, hogy csak egy újabb csíny áldozatává váltam.
-Ennyire optimista bevallom nem mertem lenni, de megígérem neked, hogy legközelebb ki sem látszol majd a rózsaszirmokból.-nevetek fel végül én is mielőtt folytatnánk az utunkat kifelé. Amikor megcsap a kinti levegő már kutatok a zsebembe a kocsi kulcsa után és már tényleg csak néhány lépésnyire van az autó amikor rápillantok és látom, hogy egész más irányba terelődött a figyelme. Lefagyva követem a tekintetét és gondolom ragoznom sem kell, hogy forma 1-es pilóta ekkora keserűséget még soha nem okozott nekem a jelenlétével. Esküszöm az univerzum ellenem dolgozik. A zsebemből kihúzva a kezemet intek a bátyának és tényleg nagyon igyekszem valami őszintének ható mosolyt erőltetni az arcomra, ami egyre nehezebben megy amikor Savi másik kezét megfogva elindul a szórakozóhely felé ahonnan éppen csak kijutottunk.
A kérdésén szinte hangosan felröhögök, de még sikerül időben megállítanom ezt a reflexet. Azt mégsem mondhatom meg, hogy milyen jellegű privát buli felé igyekeztem éppen a húgával mielőtt megjelent. Valahol mondhatnám, hogy az időzítése még nem a legrosszabb, hiszen akkor is elkezdhetett volna veszettül csörögni Savi telefonja, amikor már nem talál itt minket ezzel bekavarva valami egészen másnak.
Hiába próbálja Savi menteni a menthetőt a bátya úgy dönt, hogy még fiatal az este a távozáshoz, így nem tehetek mást csak azt, hogy követem őket befelé.
-Nincs semmi gond.-mondja a szám miközben szinte nyüszítve szűköl a testem, hogy nem a jó irányba haladunk. Aby arca eléggé meglepett ábrázatot ölt, amikor újra megpillant minket, de mintha felszínesen átlátná a helyzetet amikor látja, hogy kicsit kibővült a mi kis duónk.
A jelek szerint a Deneuve család ízlésének tökéletesen megfelel a hely. A testvére dícséretére kicsit tényleg sikerül leeresztenem és előtérbe hoznom a szociálisabb énemet. A testvére átkarolja a vállamat ezzel maga mellé húzva, én pedig kicsit sem ellenkezem.
-Bármikor nagyon szívesen látlak. Ha előtte dobsz egy üzenetet, akkor úgy intézem, hogy mindenképp itt legyek aztán nekiindulhatunk mindketten az éjszakának.-nevetek fel most már tényleg megkönnyebbülten. Jó fej a testvére és ezt értékelem. Mondjuk biztos segít valamennyit a helyzeten, hogy nem teljesen józan már, így nem valószínű, hogy teljesen összerakta a képet, hogy hova is siettünk az előbb annyira.
A figyelmemet teljesen haveri témára tereli miközben elkezdjük megvitatni az élet nagy dolgait. Én meg sem szakítom a beszélgetést egészen addig amíg Savi kezei körém nem fonódnak visszakövetelve a figyelmem.
-Aby!-szólok át a pult fölött.
-A srácok estéjét én állom.-jelzem neki bár erre gondolom kicsit sincs szükség, de csak nem fogom hagyni, hogy a testvére fizessen az én helyemen. Gyors kézfogás után még kivárom, hogy Savi a másik srác lelkére kösse, hogy rendben hazajuttatja a bátyát és végre elindulhatunk újra az eredeti célunk felé miközben a derekánál fogva tartom közvel magamhoz vékony testét.
-Esküszöm neked, hogy imádom a testvéredet, de időzíteni azt nagyon tud..-nevetek fel amikor végre kijutunk. Intek a biztonságiaknak és csak akkor engedem el a barátnőmet amikor a kocsihoz érünk. Nyitok a kulccsal majd kinyitva az ajtót nyújtom neki a kezemet, hogy könnyen tudjon beszállni az alacsony autóba a magassarkú cipőjében. Ha bejutott segítek lecsukni az ajtót majd az autót megkerülve ülök be a kormány mögé. Máskor megkérdezném, hogy akar-e vezetni, de én tudom az utat a lakásomhoz. Holnap majd ha szeretné vezetheti ezt is amíg átjutunk apámékhoz, bár nagy meglepetés nem lesz neki hiszen ugyanaz a típus mint ami a testvérének van csak ennek más a színe.
A motor halkan dorombol fel és gyorsan kiállva csatlakozom be a forgalomba. A kezéért nyúlok és összekulcsolva az ujjainkhoz emelem magamhoz és adok egy csókot a kézfejére. Tempósan haladok a Central Park irányába, aminek a peremén áll a ház. Most nincs időm incselkedni vele, hiszen erős a forgalom, így minden figyelmemre szükség van egészen a mélygarázsig, ahova lefordulva végre tényleg megkönnyebbülhetek. Miután leparkolok a helyemre kiszállok és gyorsan kerülöm meg a kocsit, hogy felnyitva az ajtót a kezemet nyújtva segíthessek neki a kiszállásban. Nagylány. Biztosan megoldaná, de szeretném tényleg mindenben elkényeztetni ha már a barátnőm.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Debut in New York. Savi & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Debut in New York. Savi & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Debut in New York. Savi & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptySzomb. Ápr. 15 2023, 13:35

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

H
angjából már ennyi idő alatt is felismerem azt a kis huncutságot, amit elakarna rejteni, mert tudja, hogy velem nem a legegyszerűbb, mégis olykor előbukik belőle. Nem vicceltem, amikor azt mondtam, hogy tetszik a modern technika, viszont lehet nem a fényekkel leszek elfoglalva majd az este, hanem inkább vele és majd utána a fényekkel, és ezért tényleg lehet türelmetlen mert én is kicsit az vagyok.
A kissé ügyetlen ital töltést követően már nem olyan ügyetlen tánctudásom is megcsillogtathatom, amilyen ritkán veszek részt hasonló bulikon, meglep, hogy a tánc a házból olyan természetesen jön. A zene magával ránt egy kicsit az agyamat is elborítja, így sokkal jobban nyomulok, mint azt illendő lenne, de igazából ki mondja meg mi az illendő és mi nem, majd eldöntöm én meddig megyek el. Ő teljesen tiszteletben tartja az én mozdulataimat, nem megy tovább a htáron, mert igazából már nincs is köztünk olyan, csak éppen nem a megfelelő helyen vagyunk ahhoz, hogy továbblépjünk. Valójában könnyebb lett volna, ha mondjuk nála kezdjük az estét, de tudtam, hogy akkor sosem jutunk el ide, és én tényleg kíváncsi voltam a helyre.
Nagyon szeretnék vele hosszú távra tervezni, arra is tervezek, mert sok idő után, vagy talán életemben először érzem magam ennyire jól valakivel és ilyen szinten biztonságban, mint vele. Ezért is akarom olyan jól megismerni, hogy szinte mindent tudjak róla, apró titkok persze beleférnek, minden kapcsolatba szerintem, bár részemről nincs olyan dolog, amit ne mondanék el neki. De ez a hely az ő élete része, és itt akarok lenni ha kellek neki, de ahhoz meg kell ismernem ezt a részét is. Nem vagyok éjjeli bagoly, ha nyugodt napjaim vannak úgy alszok, mint a bunda, de képes leszek azon is változtatni, hogy sokkal gyakrabban járjak majd haza New York-ba, mint eredetileg terveztem, szóval az éjszakai élet néha nem is lesz olyan nehéz számomra, főleg ha vele kell lennem, mert akkor ez lesz életem legegyszerűbb átállása.
Képes lennék az egész estét itt tölteni vele, de valahogy nem érzem, hogy elég lenne nekünk most ez az estére, kicsit többet akarunk ez a heves csókváltásokból kiderült, a kezei is igencsak kalandoztak a testemen, és nem akarom örökre váratni, így inkább csak elszakadok tőle és elindulok kifelé, kell egy kis levegő a tömegtől távol, hogy az agyam normálisan működjön, mint egy igazi jó kislányé.
Meglepően gyorsan vágom rá a ruhám sorsáról szőtt terveire a választ. Szép meg nagyon szexi, de őszintén boldogabb lennék most nélküle. Már indulunk is a hozzá, amikor azért egy kicsit még bevetem pimasz énem, hogy ameddig odaérünk hozz legyen agyam gondolkozni, a poén mindig segít ezen. Az arca egy kicsit értetlenbe formálódik, de nem bírom túl sokáig komolysággal, így a nevetéssel feloldozom ezen kötelességek alól. Nem vagyok az a nagyon nyálas lány, akinek erre szüksége lenne.
Kint már azt hiszem a célegyenesben vagyunk, már érzem, hogy végre minden a helyére kerül, amikor egy ismerős rendszám, egy ismerős autó szúr szemet nekem, és jön a hang is mellé, akinek a birtokában van ez az erőgép.
Caesar bocsánatáért esedezek egy pilanatra, de olyan gyorsan ránt be magával a tesóm, még mielőtt egy igen érdekes kérdést tesz fel, hogy nincsen időm nagyon ellenkezni. Azért a kérdésére ha őszintén akarnék felelni, esélyes lenne, hogy ő maga kapna fel a hátán és cipelne haza. Nem prűd, egyáltalán, de nem szeret arról hallani, hogy a kis huga szexuális életet él, mert neki nem fér össze azzal a kislánnyal, aki évekkel ezelőtt voltam, mert neki mindig az a kicsi lányka maradok. Megértem, a féltése a szeretete jele, de most nagyon rosszkor jött, hogy le akarta ellenőrizni mégis milyen helyen töltöm az estémet.
A pulthoz visszaérve csak kikéri a kis boldogítóját, rám néz, hogy iszok e vele, de legyintve fordul vissza a pult felé. Tudja, hogy nem iszok, nem is próbálkozik.
- Azért csak óvatosan azzal az éjjelbe indulással. - szerintem egyikük sem olyan nagy partiarc, amennyire egymásnak be tudják adni. Nem tudom mit tudnának mégis együtt művelni. Szerintem így is lesznek sztorik bőven rólunk nem kell, hogy úgy szerezzenek rajongókat, hogy együtt veszik be az éjszakát itt az Emperorban. Még én is félteném a csajokat, akik a közelükbe férkőznek, két ilyen tesztoszteron bomba ha megindul, kemény este lenne. Még így sem kizárt, hogy bekövetkezik, én örülnék neki, ha józanul is ennyire bírná Caesart, bár ő nem kedvel senki részegen jobban, mint kevésbé ittas állapotban, így igazából ez elég világos, hogy nincs ellenvetése. Gyors csevegés után el tudunk szakadni tőlük, visszaszerzem a pasimat a nagy kanos beszélgetésből, amit ilyenkor mindig elkezd és megkérem a haverját, hogy vigyázzon rá.
- Ha nagyon gáz lenne a helyzet hívsz kérlek? - nézek rá az indulás előtt Aby-re. Általában nem issza magát annyira le a bátyám, hogy beégesse saját magát, de jobb félni, mint megijedni.
Egy hangos sóhaj hagyja el a számat, amint kiérünk a levegőre, el sem hiszem, hogy megint itt vagyunk, de most olyan gyorsan vetem be magam a kocsiba, hogy még ideje sincs valami nem újra történnie.
- Nem gondoltam volna, hogy megjelenik, általában nem csinál ilyet. - mondjuk az is igaz, hogy nem is nagyon szoktam úgy randizni senkivel, hogy mára második napon bemutatom a fél családomnak, így ez mindenképpen egy elég rendkívüli eset. - Most viszont taposs a gázra. - vigyorgok rá, már teljesen nyugodt ábrázattal, szó sincs róla, hogy siettetni akarom, de már kellőképpen felcsigáztuk magunkat. - Ki akarom próbálni a fényeket. - kacagok fel, majd a kezeinket összekulcsolva dőlök hátra. Már ültem mellette, nem kell megszoknom a vezetési stílusát, sokkal könnyedebb, mint bárkié, aki mellett eddig ültem, mégsem nyugdíjas, mert akkor lehet itt vágnám fel az ereimet. A forgalomhoz képest elég gyorsan haladunk, amiért legbelül nagyon hálás vagyok neki.
Kicsit könnyűvérűnek érzem magam, amiért mégis túl hamar vágok bele ebbe az egészbe, de komolyan nincs semmi olyan ok a fejemben, ami azt mondaná,hogy ne tegyem. Keresek valami kapaszkodót, amivel vissza táncolhatnék, csak, hogy ne tűnjek ennyire könnyelműnek, de még az agyam sem tiltakozik. A belső hangom mondogatja, hogy tökéletes döntést hozok, nem fogom megbánni, és ezeket én is tudom, így hamar átadom magamat a pillanatoknak és nem agyalok, a mi lesz ha dolgokon. Vele eddig sem kellett semmi gondolkodnom,minden jött úgy ahogy jóvolt,és ez szerintem nem fog megváltozni most sem.
Az út a lakásig nagyon hosszúnak tűnt, végig az utat figyelte az én agy kerekeim meg pörögtek, nem csak rajta, hanem mindenen, eszméletlenül jól összejött minden mostanság, és elmondhatatlan boldogság ül a szívemen. Kinyitja nekem az ajtót és egy gyors csókot nyomok a szájára, miközben kiszállok.
- Most már lehetsz egy kicsit kevésbé úriember is. - nézek rá már szinte könyörgő tekintettel, de azért megvárom, míg feljutunk a szobájába. Tetszik, hogy mindenben lesi hogyan tehetne a kedvemre, de itt az ideje, hogy kiengedje a kisördögöt, mert lehet, hogy jókislánynak túntem eddig, mert az is vagyok, de ilyenről nem lesz szó velem az ágyban. Még lehet most egészen könnyed leszek, de azt akarom, hogy ne fogja vissza magát miattam, mert mint mindenben ebben is teljesen akarom őt.
- Mutasd hol bujkálnak azok az éjjeli fények.- nyújtom neki oda a kezem ösztönözve a indulásra a kocsitól, minél gyorsabban az ágyáig. Túl sokat beszélek a fényekről, de pontosan tudja, hogy nem arra gondolok.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyHétf. Ápr. 17 2023, 14:47


Savisar

A helyzet igen komoly ütemben eszkalálódik a tánctéren közöttünk és mondanám, hogy ura vagyok a helyzetnek, de az egy igen komoly hazugság lenne a részemről, márpedig én nem szoktam hazudni. Magamtól közel sem mennék el ilyen messzire, hiszen nem akarom, hogy azt gondolja, hogy eddig tartott a türelmem az irányába, de ez most épp nem csak rajtam múlik, hiszen szemrebbenés nélkül kezdi el feszegetni az agyamat. Nehéz lenne megmondanom, hogy valóban többet akar vagy csak tesztelni akarja a türelmem, de veszettül reménykedek az első lehetőségben, mert be kell vallanom igen nehezen bírom a közelében türtőztetni magam, főleg amikor ennyire készségesen kínálja fel nekem a lehetőséget arra, hogy teljesen eleresszem magam és megadjak neki mindent, amit csak akarok. Ennek azonban az ő döntésének kell lennie, hiszen eddig sem rajtam múlott a helyzet alakulása ilyen szempontból. Elég csak rám néznie és ha arra kérne, hogy most azonnal vonuljunk el és dobjuk le a ruhákat Isten bizony én megtenném minden szégyenérzet nélkül. Ilyen szempontból a férfiak sokkal egyszerűbben gondolkoznak szerintem. Mármint a legtöbb.. én biztosan másról inkább nem nyilatkozom. Sosem volt nálam tabu a testiség és totálisan gátlástanul voltam képes nyomulni arra, aki éppen bejött. Itt is műveltem olyan dolgokat ami miatt égnie kellene a képemnek, de nem teszi, hiszen minden esetben beleegyezéssel történt ami történt. Fiatal vagyok. A nők kedvelnek és ha nekik megfelelt az én verzióm akkor nem volt akadálya semminek.
Savival azonban ez teljesen más. Szeretnék a kedvében járni és úgy haladni ahogyan neki a legkényelmesebb, így tényleg igyekszem nem elkapkodni, hogy milyen irányba haladnak a dolgok. Nem akarok semmit feltételezni, hiszen sértő lenne azt feltételeznem, hogy nem feltétlen választotta ezt a ruhát, de mégis van egy olyan érzésem, hogy volt valami hátsó szándéka ezzel, ami kicsit sincs ellenemre.
Gyorsan pattintja el az agyamat és nehéz rendre igazítanom magam miután elindulunk kifelé. Most azonban már fennáll a távozás lehetősége, ami az ő döntése, én csak megadom neki hozzá a lehetőséget, amivel él is, így hamar igyekszem vele az oldalamon a hátam mögött hagyni az Emperort. Majd máskor eltöltjük itt az egész estét, ha szeretné, hiszen az ajtó mindig nyitva áll előtte. De ma másra sem vágyom csak, hogy végre lépjük már át a lakásom küszöbét.
Ez azonban nehezebben akar összejönni, mint valaha, hiszen aggódó testvére jelenik meg és mire észbe tudnék kapni már befelé tartunk oda, ahonnan éppen csak kijutottunk. Igyekszem nem nagyon ráfeszülni a dologra, így ezt nem is éreztetem senkivel annak ellenére, hogy nyilván néhány másodpercnyi csalódás kiül az arcomra.
Kedvelem a tesóját. Tényleg. Jófej és laza. Máskor biztos nagyra fogom értékelni a társaságát, amire már fel is kínálom a lehetőséget. Amikor ezt lepacsizzuk már csak röviden társalgunk hiszen Savi közbeavatkozik. Szerencsére. Nem tudom én mikor éreztem volna úgy, hogy bárkinek a megsértése nélkül elköszönök. Megint.
-Észnél lennénk..-válaszolom komoly képpel amihez nem sokat tesz hozzá a testvére nevetése a hátam mögött és a vállamat megveregető tenyere. Nem lennénk észnél. Az biztos. Mármint nem teljesen. A megfelelő társasággal alkohol nélkül is elég csúnyán meg tudok menni, bár most lenne egy igen komoly visszatartó erőm. A tudat, hogy barátnőm van. De anélkül is jól tudnám érezni magam, hogy olyat tennék amit meg kellene bánnom.
Aby lelkesen bólogat Savi kérésére. Gondolom nem csak azért fogja rajtuk tartani a szemét, mert a barátnőm erre kérte. A Deneuve fiúnak sem lehet sok problémája azzal, hogy hogyan töltse fel az ágyát az estére.
Amikor végre kijutunk már rendesen rettegek, hogy most mi jön majd közbe, de gond nélkül jutunk be a kocsiba. Innen nincs visszaút.
-Nem gond. Aggódik érted. Ez pedig tök jó.-mármint nem most, hanem úgy egyébként. A bátya a jelek szerint kedvel, szóval legalább már egy lelkes támogatóm biztos akad a családban.
-Igenis, hölgyem.-bólintok és a lábam már a gázon.
-Ja tényleg.. a fények..-nevetek fel. Nem vadulok. Nem tehetem, hiszen a forgalom nem engedi, de ahol tudok ott rövidítek és előzök amennyit csak lehet, hogy minél jobban lecsökkentsem a kocsiban töltött időt. Elég nekem egy kéz a kormányra. Így is stabil vagyok, így nyugodt lélekkel fogom egyik kezemmel az övét, mintha attól félnék, hogy egyszer csak még kicsúszhatna a kezemből.
A percek óráknak tűnnek pedig zakatoló gondolataimnak köszönhetően 5 percet még rövidítek is az áltagos utazási időn.
Mondanám, hogy megkönnyebbülök amikor odaérünk a mélygarázsba, de csak hevesebben ver a szívem és jobban rápörgök arra, ami ránk vár. Kipattanva nyitom neki az ajtót és segítem ki a kocsiból. Élesen szívem be a levegőt a tüdőmbe amikor az ajkai az enyémekre tapadnak. Félkézzel átölelem a derekát, amíg a másikkal látatlanul csukom le az ajtót.
Szavai kicsit érzékenyen érintenek, hiszen eddig sem voltam a helyzet magaslatán, ezek után pedig mintha még annyira sem tudok türelmes lenni.
-Bármikor leállíthatsz, ha meggondolod magad..-ezt tudnia kell. Nehéz lenne, de semmi sem kötelező. Még akkor sem, ha most azt mondja, hogy rászabadulhatok ahogyan akarok.
-Na gyere.-fogom meg a felém nyújtott kezét és indulok el vele a lift irányába miközben bezárom a kocsit. Amikor megérkezik a lift előre engedem és megnyomom a legfelső gombot. 35 emelet és mi az utolsóra tartunk. Ahogy ránkzárul az ajtó szinte a fülemben hallom a pulzusomat. A második csilingelésre vesztem el a kontrollt, mert mérhetetlenül lassúnak tűnik most felvonó. Savi elé lépek és a testemmel finoman terelem a lift hátsó faláig miközben a kezeim a csípőjére siklanak. Finoman döntöm a falnak miközben az ajkaim a nyakára tapadnak. Az engedélyével szüneteltethetem a jófiút így a kezem lejjebb vándorol és a combja alá nyúlva emelem fel a csípőm köré emelve a lábait. Egyik kezemmel a feneke alá nyúlva tartom meg, a másikkal megtámaszkodok a feje mellett a falon miközben áttérek az ajkaira. Bassza meg. Eljutok így egyáltalán a lakásig? El kellene. Mégis valahol érzek magamban egy enyhe késztetést, hogy a tudtára adjam, hogy csak addig vagyok úriember, amíg ő is azt akarja de egyébként meg rohadtul nem vagyok szégyellős ha hozzáérhetek. A melegítőnek köszönhetően már jócskán érezheti, hogy mennyire akarom őt. Szinte el sem tudok szakadni az ajkaitól, a vállától és a nyakától csak amikor egy másik dallam jelzi, hogy elértük a lakásom szintjét. Homlokomat a falnak döntve szinte zihálva engedem Le lassan a lábait a földre, de a derekánál még tartom amíg megtalálja a talajt. Mély levegőt véve tolom el magam a faltól és indulok el Savival az ajtóhoz. Gyorsan nyitom a zárat és tárom ki előtte az ajtót. Én csak utána lépek be és csukom be magunk mögött az ajtót. A telefonom elővéve nyitom meg a lakás vezérlését. Odaadom Savinak.
-A kettesre kattints!-vigyorgok rá. Már kötöm ki a cipőfűzőm közben. A kettes program csak halvány hangulatfényeket kapcsol és belobbantja a nappaliban elhelyezkedő kamukandallót. Kellemes hangulatot fog csinálni.
Amint megszabadulok a cipőmtől a háta mögé lépve ölelem a derekánál magamhoz. Ajkaimmal a vállát és a nyakát támadom újra, amíg ő még játszhat a telefonommal, így a lakással is.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Debut in New York. Savi & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Debut in New York. Savi & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Debut in New York. Savi & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyHétf. Ápr. 17 2023, 16:24

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

A
ki ismer minket tudja, hogy mennyire szeretem a bátyámat és ő is engem, hiába van tőlem több ezer kilométerre, mindig számíthatok rá. Sokan csodálkoznak, hogy ekkora az összetartás most köztünk, pedig régen konkrétan ellenfelekként kezeltük egymást, mert sokáig egymás ellen versenyeztöünk még a gokartos karrierünk során. pedig akkor sem volt rossz a viszonyunk, ha a pályán kívül voltunk, verseny közben kegyetlenül tudott bánni velem is, mint bárki mással, nem volt kivételezés és ezért én hálás vagyok neki, de kívülről igen agresszívnak tűnhetett a testvérek közötti rivalizálás.
Minden támogatása, féltése és szeretete amit felém ad nagyszerű, csodás és hálás vagyok érte, de annyira nem tudja mit kell cselekednie, ha a húga randizik. Még ha nem is oda tartottunk volna ahova, akkor is elég furán veszi ki magát, hogy megjelenik egy randi közepén. De ő már csak ilyen, így beadjuk a derekunkat, mert nincs más választásunk és igazán felfokozott hangulatunkat félre dobjuk egy kicsit, hogy a társaságuk legyünk egy kis időre. Ezzel ő is lenyugszik majd és elenged minket, persze kapok egy részeg instrukciót tőle, aminek a felét nem értem, de csak bólintok felé és Caesarba erősen kapaszkodva hagyjuk el a helyet, remélve, hogy tényleg nem fog hülyeséget csinálni. Egy kicsit még agyalok azon, hogy mit csinálnának ezek ketten egy elvadult éjszaka alatt, de abban is biztos vagyok, hogy ha a bátyám megindul, akkor neki nem árt egy fék a szórakozásban, nem tudom Caesar lenne e az, aki megfékezi, de ha egyszer olyan jóban lesznek, hogy ezt valóban megteszik bízni fogok mindkettejük ítélő képességében és elengedem a kezüket ilyen téren. Addig meg igenis félteni fogom ezt a két srácot, mert mindketten nagyon sokat jelentenek nekem, nem a bizalmi probléma miatt, sokkal inkább mások miatt is. Caesar azt mondta nekem, hogy tudja milyenek a részeg pasik én meg tudom milyenek a részeg nők, sokkal rámenősebbek és egy pasinak könnyebben elborul az agya, mint egy nőnek. Amíg én még enyhén ittas állapotban is csak odébb állok egy nagyon nyomulós srác közeledésére, nem tudom ők mit tennének, főleg, hogy két pasi igencsak nyomni tudja egymás agyát.
A kocsiban már elhesseget minden ilyen gondolatot, és csakis az esti fényekre gondolok a lakásán, vagyis igazából rá és rám meg egy ágyon és azt hiszem megint kezdek elborulni agyilag, amit még nem igazán kellene megtennem. Még mindig kattogok azon, hogy jól döntök e a gyorsaság miatt, mert ennyire még sosem cselekedtem gyorsan senkivel, de nem találok kétségeket ezzel kapcsolatban, inkább az aggaszt, hogy olyan nagy a forgaklom, hogy csigatempónak tűnik a menetünk a lakása felé. Nem tudom éreztem e már ennyire izgatottnak magam azért mert lefekszek valakivel, de szerintem határozottan nem a válasz.
Vezetése közben én azért néha rápillantok mosoylogva, miközben ő le sem veszi a szemét a forgalomról, vajon ennyire figyeli az utat, vagy fél, hogy rám néz és nem fogunk tudni eljutni semeddig sem. Én félek, hogy rámnéz, így inkább az utat figyelem széles mosollyal az arcomon, reménykedve, hogy azért tényleg eljutunk az ágyig. Ha nem lett volna a bátyám közjátéka talán nem lenne ennyire meredek a helyzet.
Amikor leparkol próbálok egy halk mély lélegzetet elengedni, megkönnyebbülés, kiszállok a kocsiból, és kivételesen nem a szokásos stílusomban, hanem sokkal rámenősebben közlöm vele, hogy ideje rosszfiúnak lennie, mert most tényleg azt akarom.
- Bármikor leállítalak, ha meggondolom magam. - felelem neki, ezzel tudatva benne, hogy a bármikor nem ma este fog eljönni.
A liftbe beszállva már érzem az egyre felfokozottabb feszültséget magamban és amikor a fal felé tol már benne is. Olyan könnyedén kap az ölébe, és veszi hatalmába a testem, hogy még ha akarnék sem tudnék ellenkezni, mert teljesen elvesztem magam. Kezem a tarkójára simul és úgy húzom magamhoz, mintha sosem akarnám, hogy itthagyjon, nem akarom abbahagyni, tetszik amit kivált a testemből és az is, amit én az övéből. Érzem őt és úgy érzem nem tudok várni egyre hevesebben csókolom és amikor a szája a nyakamhoz ér egy halk nyögés is elhagyja a szám. Már nem vagyok az a jó kislány, mint eddig, mert elvette az eszem. A lift hangja szakítja félve a tökéletes pillanatokat, de ezután jönnek csak a mégjobbak, így követem őt a liftből kifelé, gyorsan nyitja az ajtót és nyomja a kezembe a telefonját, mire felnevetek. Szóval tényleg a fényekkel fogok először játszani, de azért most annyira mégsem azokkal akarok elidőzni.
Utasításának eleget téve megnyomom a kettest, bár én meg a technika nem vagyunk jóba, de ezzel még megbirkózok. Nagyon hangulatos fények veszik hatalmába a lakást, de most nem igazán tud érdekelni milyen látvány tárult elém, mert egy valamit akarok látni végre, és az nem az előszobában lesz megtalálható.
Amikor a hátam mögé ér és átfogja a derekam lezárom a telefonját és lerakom a táskámmal együtt és felé fordulok.
- Felcserélném a sorrendet! - mosolygok rá vágyakozva, mert most nem vágyok másra csak rá. Ledobom a kényelmetlen magassarkút és a kanapéhoz húzom, még szétnézni sincs időm. Ledöntöm a kanapéra és fölé térdelve ereszkedek rá, és a szájára tapadok az enyémmel, nem vadulok, nem vagyok erőszakos, csak éppen annyira, hogy megőrjítsem egy kicsit, játszok vele, kíváncsi vagyok mekkora a tűrőképessége. A szájáról az arcára vándorolok, majd az állára, és végül mélyen a szemébe nézek, miközben az álla alá teszem a kezem.
- Annyira szeretem a szemeidet. - súgom az ajkaira, amit ismét birtokba vettem.
Ezt az oldalamat nem ismerte, nagyon kevés embernek adtam meg azt, hogy megismerjen ilyen valómban is. Nem vagyok domináns egy kapcsolatban, sem az ágyban sem sehol, eddig hagytam, hogy ledomináljanak, őt sem uralni akarom, egyszerűen nem érzem, hogy köztünk lenne ilyen harc, még ha nem is ez a legjobb szó rá. A testem tudja mit kell tennie, vele nem kell az agyamat használnom, úgy érzem amit mi teszünk az úgy jó ahogy van.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyHétf. Ápr. 17 2023, 17:19


Savisar

Végre elszabadulunk. Egy másik alkalommal biztosan szívesen szánnék több időt a tesójára, de most másra sem tudok gondolni csak arra, hogy Savit megszabadítsam mindentől, ami csak elválasztja tőlem. Ezért is szelem át a várost olyan gyorsan ahogy csak tudom. Rá sem bírok nézni amíg vezetek, mert tudom, hogy minden koncentrációm odalenne és nem akarom a kocsit odacsapni valahova vagy éppen valakinek. Még az kellene, hogy egy koccanás miatt újabb akadályba ütközzünk és azt biztos nem tudnám olyan gyorsan lerendezni, mint a testvérével a beszélgetést. Arról nem is beszélve, hogy mennyire sajnálnám a kocsimat a figyelmetlenségem miatt.
Végül csak sikerül épségben eljutnunk a lakásomhoz, ahol végre a hátunk mögött hagyhatjuk az autót is. Tudja, hogy nem akarok ráerőltetni semmit és eddig is szívesen hagyatkoztam rá abban, hogy milyen tempóban haladunk. Annak ellenére, hogy milyen nehezen tartok már mértéket a közelében tudnia kell, hogy még valamilyen szinten képes vagyok önuralmat kényszeríteni magamra ha nagyon szükséges. Válaszából nem úgy érzem mintha élni szeretne ezzel a lehetőséggel, de azért még bólintok néhányat mielőtt elindulunk a lifthez majd azzal felfelé. Nem kér többet a rendes srácból, akkor viszont megkapja azt az arcomat, amit mostantól kezdve csak ő láthat. A falig terelem mielőtt az ölembe emelem. Könnyű. Veszettül könnyű a teste főleg most hogy úgy dolgozik a vérkeringésem, mint talán még életemben soha. Ajkaim a nyakán vagy éppen a száján. Mindegy. Csak érhessek hozzá.
Amikor meghallom halk nyögését közvetlen a fülem mellett kicsit erősebben markolok rá miközben egy pillanatra nekifeszül a testem. Egyre csábítóbbá válik a gondolat, hogy csak toljam feljebb már így is a combtövéig csúszott ruháját és essek neki ott, de a lift hangja megállít. Talán csak azért tudok féket fogni magamon, mert tudom, hogy már tényleg csak néhány lépés a lakás nyugalma.
A lakásba érve kezébe adom a lakás irányítását legalább addig amíg én megszabadulok a cipőmtől majd a háta mögé lépve várom, hogy megkapjam talán az utolsó engedélyt. Lepakol nekem pedig egy pillanatra beszorul a levegő a türelem a várakozástól miközben felém fordul.
-Köszönöm.-hát ez most tényleg életmentő, hogy nem kívánja most kiélni minden kíváncsiságát a lakással kapcsolatban. Szemeibe kapaszkodik a tekintetem miközben jó néhány centivel alacsonyabb lesz miután megszabadul a cipőjétől.
Követem a kanapéig majd engedve a kezeinek érkezem meg a párnák közé. Elég erős bennem a gyanú, hogy most el sem fogunk jutni a hálóig, főleg úgy, hogy mire észbe kapok már helyezkedik is fölém. A kezeim felcsúsznak meztelen combján be a ruha alá egészen a fenekéig, amire finoman rámarkolok ezzel közelebb húzva magamhoz miközben elmélyítem a csókunkat néhány másodpercre mielőtt az ajkai tovább vándorolnak.
Amikor az állam alá nyúl megállok egy pillanatra amíg a szemeit figyelem. Tisztában vagyok az adottságaimmal mégis ahogy ő mondja ki libabőrös leszek az érzéstől, amit kivált belőlem. Az egyik kezem elindul felfelé a fedetlen karján amíg elérek a pántig, amit a mutatóujjammal lassan húzok le a válláról. Elnehezedik a légzésem miközben a másik válláról is lehúzom a ruha ujját, így a felsőteste már teljesen fedetlenül tárul elém.
-Olyan rohadtul gyönyörű vagy...-sóhajtom. Nem is tudom melyik részét szeretem a legjobban. Mindenét. Mert tényleg egyszerűen csodálatos.
A kezem a mellére siklik miközben a másik karommal átölelem és finoman ledöntöm a kanapéra én pedig félig feltérdelve fölé helyezkedem, de egy pillanatra bekapcsol az agyam, hogy a védekezés témakörét nem kifejezetten vitattuk meg, így megállok egy pillanatra.
-Csak egy kérdés mielőtt folytatjuk. Szedsz tablettát vagy még most hozzak óvszert?-már csak azért is, mert most még tudok erre gondolni és nem később akarnám itt hagyni felhevülve teljesen meztelenül. Ha szed tablettát nekem úgy is jó, hiszen soha senkivel nem csináltam óvszer nélkül, így nem kellett aggódnom az alkalmi partnerekkel. Ő viszont a barátnőm, szóval az, hogy hogyan védekezünk maximálisan az ő döntése.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Debut in New York. Savi & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Debut in New York. Savi & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Debut in New York. Savi & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyHétf. Ápr. 17 2023, 18:08

Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

T
ényleg minden elvemet és józan eszemet felrúgom vele, mert ennyire telhetetlen vagyok ha róla van szó. A héten elgondolkodtam rajta, hogy valójában ő tényleg létezik e vagy csak már nagyon akart az agyam valakit és kitaláltam, de minden alkalommal, amikor csippant a telefonom és jelezte, hogy üzenet jött tőle tudtam, hogy igaz. Tényleg létezik egy olyan pasi, akivel nem vagyok hajlandó várni, és ez egy kicsit ijesztő, de ugyanakkor felemelő érzés.
Még a bátyám sem tudta elrontani az estét, egy kicsit talán sokkal jobban vágytunk egymásra miután végre elindultunk a kocsi felé, lehet még jót is tett ez a kis szünet, amíg a bátyámat szórakoztattuk, vagy inkább ő minket.
nem terveztem elvonni a figyelmét a vezetésről, de nem tudtam nem ránézni néha, kellett nekem, hogy lássam őt, talán még mindig nem hittem el, hogy itt vagyunk, ilyen érzésekkel magamban, de ahhoz is köze volt a lopott pillantásoknak, hogy oltári dögös és nehéz levenni róla a tekintetem.
A parkolóból már azt gondoltam nem lehet sok idő felérni, de még az az idő is soknak tűnt, miután egymásba gabalyodtunk a liftben. Én képes lettem volna ott tovább menni, és éreztem rajta, hogy ő is megtette volna, minden mozdulata egyre jobban vonzott magához és többet kért a testem, a kezem jelezte felé, hogy nem akar elszakadni tőle ezentúl, de mindig van egy kis hang ami leállítja az embert. A mi esetünkben ez csak a lit volt, és csak pár percig kellett megválnom tőle, de mégis olyan nehezemre esett megtenni.
A lakásba érve egy kicsit sem azon töprengtem, hogy hol vagyunk azért megtettem, amit kért, mert még most is az én kívánságaimat teljesítette, pedig tudtam, hogy szívesebben esne nekem, de ő a kezembe adta a fényeket, amiért annyira odavoltam. Megfordult a fejembe, hogy kicsit húzom a dolgokat, csak a móka  kedvéért, de nem bírtam magammal és inkább másfelé játékot eszeltem ki a számára. Gyorsan dobtam le mindent magamról, táska, cipő, hogy csak a ruha maradjon rajtam, ami alatt csak egy nagyon vékony tanga lapult ezzel is könnyítve az estét. Vannak még meglepetések a tarsolyomban ilyen estékre a számára, mert vannak mocskos fantáziáim vele, de nem akartam mindent egy estére kilőni. Vele mindent ki akarok próbálni, mindent meg akarok adni neki, teljesen át akarom adni magamat az ő testének de nem rögtön, és nem mindent. Mert ehhez szükség lesz ahhoz, hogy tudjak újat mutatni, bár kétlem, hogy erre az érzésre bármikor rá tudnék unni majd és remélem hasonlóan érez ő is.
- Igazán nincs mit. - nevetek fel, mielőtt a kanapéhoz viszem és rá lököm, hogy egy kicsit élvezhessük a hangulatot, nem a fényekét, bár azok is csodálatosak, de úgy érzem egy kollégiumi szobában is ugyanilyen tökéletesen érezném magam vele, mint ebben a csodás lakásban, ami egészen biztosan csodás, de még nem nagyon adódott alkalom körbe nézni.
A szám játszani kezd vele, de amikor a szemeibe nézek képes lennék elolvadni és ezt be is vallom neki, sosem fogok ilyeneket eltitkolni előle, mert szeretem ha tudja, mennyire oda vagyok az egész lényéért. Nem csak a csajoknak eshet jól a másik vonzalmának kinyilvánítása szavakkal, és én pontosan tudom mennyire tökéletes ő nekem.
A kezei gyorsan szabadítanak meg a ruhám felső részétől, de mivel fölötte vagyok egyenlőre ennyit tud tenni, míg a keze a fenekemen pihen. Kicsit elszakadok tőle, ameddig a kezei azon dolgoznak, hogy minél hamarabb szabaduljunk meg a ruhámtól, és a bókjára elmosolyodok, de nem szólalok meg, nem megyek közelebb hozzá, csak megfogom a pólóját és könnyedén húzom le róla. A kezem végig siklik a felsőtestén, és az ajkamba harapva engedem el magam, amikor maga alá fordít. Amikor megáll egy pillanatra kicsit megijedek, elbizonytalanodok, még saját magamban is kételkedni kezdek egy pillanatra, hogy talán mégsem jön be neki ha ennyit kell várnia egy menetre. Az elakadt lélegzetem szavaira engednek ki mellékelve egy mosollyal és a tarkójánál fogva húzom magamra egyenlőre válasz nélkül. Az egyetem alatt anyu rávett a tabletta szedésére, azt hitte majd annyi partnerem lesz, hogy a gumi nem elég védekezésnek, mert bármi megeshet egy vadabb bulin. Hát az én esetemben nem volt semmi ilyen és mindig a gumi mellett voltam, de az is benne van hogy sosem éreztem így senki iránt, mint Caesarral, így eszembe sem jutna vele a gumi használata ha nem ragaszkodik hozzá, de a kérdése azt a következtetést engedi meg nekem, hogy hagy dönteni.
- Szeretem, hogy ennyire figyelsz mindenre, de ne merészelj most itt hagyni. - súgom a fülébe huncut mosollyal az arcomon, majd észbe kapok, hogy azért nem ártana válaszolni neki egyértelműen, mert ha hasonló állapotban van az agya, mint az enyém, akkor tuti nem egyértelműek az én kicsavart mondataim. - Szedek, és nem kell semmi más. - már szinte éget az érzés, hogy még mindig tudjuk mivel húzni a dolgokat, pedig másra sem vágyok, hogy végre bennem legyen. Ilyenkor olyan énem bukik felszínre, amit a hétköznapokban olyan szépen elrejtek, senkinek nem kell tudnia, hogy én tudok ilyen is lenni, nekem éppen elég ha ő lát így, sőt másnak nem is nyílnék meg ennyire.
Kezem a mellkasától vándorol lefelé a nadrágjáig, ahol már érzem, hogy mennyire izgalomba hoztam. A szemeibe nézve harapok az ajkamba és simogatom odalent, egyenlőre nadrágon keresztül, nem egyszerű velem szeretem ha van előjáték, bár most valószínűleg pont miattam nem lesz sok, mert még a saját huncutságom ellenére is már többet akarok.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyKedd Ápr. 18 2023, 15:42

+18

Savisar

Rettenetesen megszívhattam volna, ha tényleg nekiáll a lakás fényeivel játszani ráadásul én adtam a kezébe a lehetőséget annak ellenére, hogy már a liftben teljesen odalett minden nyugalmam és önuralmam. A készülék azonban hamar kikerül a kezéből, így pedig folytathatjuk végre azt amit elkezdtünk már az Emperorban. Valahogy fel sem merült bennem, hogy Savi egyébként bármennyire is szégyenlős lenne szexuális szempontból, hiszen az egész jelensége olyan karakán, hogy esélytelennek látom azt, hogy az ágyban ez máshogyan lenne. Az is ezt bizonyítja ahogyan a kanapéhoz érve fölém kerekedik. Nincs bajom azzal, ha egy nő irányít a futó kalandoknak azonban ezt igen ritkán engedtem, mert nem szeretem kifejezetten amikor idegenek veszik ki a kezemből az irányítást. Savi azonban nem idegen, így amikor szemből az ölembe helyezkedik a kezem azonnal mozgásba lendül a testén. A végtelenségig érzem csak a bőrét és egy pillanatra elgondolkozom, hogy van-e rajta egyáltalán bugyi, de végül az ujjaim hegye csak megtalálja a rövid szoknya alatt a vékony fehérnemű szélét. Nem tudom, hogy mit kezdtem volna azzal a tudattal, ha eddig konkrétan semmi sem választotta volna el tőlem.
Ő egyszerűen minden lehetséges módon egyszerűen tökéletes és erről csak még nagyobb bizonyosságot nyerek amikor sikerül megszabadítanom legalább a ruha felső részétől. Ha elszakad? Hát bánom is én veszek neki másikat, de most épp se eszem se türelmem nincs ahhoz, hogy alaposabban megvizsgáljam hogyan is lehetne rendeltetésszerűen leszedni róla. Reccsenést azonban nem hallok vagy csak nem veszem észre, de nem is számít, hiszen végre félig fedetlen testének a látványa tárul elém.
Egy kicsit elhúzódik tőlem és hiába hajolok közelebb ugyanolyan távol marad, de amikor a póló aljáért nyúl már értem is, hogy mit szeretne. Elengedve a testét emelem fel a kezeimet, hogy könnyen vegye le rólam a felsőmet. Puha bőre a testemre simul és már mozdulok is, hogy befordítsam magam alá, hiszen máshogy egyébként sem tudtam volna jobban levetkőztetni magamon.
Mégis be kell húznom a féket. Legalább 1 percre, amíg még van legalább minimális lélekjelenlétem ahhoz, hogy gondolkozzak.
Látom a pillanatnyi félelmet a szemében, ezért gyorsan szólalok meg, hogy még véletlen se gondolja, hogy vele van problémám vagy éppen én szeppentem meg a helyzettől.
Nem kapok választ, így hirtelen nem is tudom, hogy mit kellene tennem, de végül engedve a kezének lejjebb engedem magam a testére és egy újabb csókba merülök el vele. Az agyam azonban tovább kattog hiába csúszik lejjebb a kezem a combjára, hogy legalább az egyik lábát feljebb húzzam egy kicsivel az oldalamon.
A válasz amit kapok nem teljesen egyértelmű. Kellene az az óvszer, de most ne hagyjam itt? Vagy nem kell vagy mégis kellene? Mielőtt azonban megszólalhatnék megteszi ő.
-Hála az égnek...-sóhajtom még utoljára mielőtt ténylegleg el bírnám engedni magamat teljesen. Ajkait elhagyva lassan indulok el lefelé rajta, a testét apró csókokkal borítva amíg el nem érek a hasánál a ruháig. Kicsit megemelkedve finoman segítem le róla gondos mozdulatokkal, hiszen nem tudom van-e érzelmi kötődése ehhez a darabhoz. Amikor végre lekerül róla a ruha már csak a fehérnemű választja el tőlem, amit szintén nem hagyok rajta tovább, mert már szinte feszítően fáj az ágyékom az alsónadrág szorításában.
Teljesen meztelenül fekszik alattam és lassan mérem végig a teste minden apró részletét a tekintetemmel.
-Kibaszottul tökéletes vagy, Savannah..-először a térdére hintek egy apró csókot mielőtt a combja belső oldalán kezdem el végig vezetni az ajkaimat egészen addig amíg el nem érek a lábai közé. Óvatosan kezdek és finoman mert nem akarok hirtelen csak úgy rátörni, mint egy állat. Lassan kezdi el kényeztetni a nyelvem csókokkal és gyengéd szívásokkal kiegészítve. Tényleg azt akarom, hogy ez most nagyon jó legyen neki. Be akarom biztosítani, hogy tényleg tudja, hogy a lehető legjobb kezekben van velem legyen bármiről is szó, így nem okoz problémát kicsit késleltetni saját örömömet hiszen egyébként sem sietünk sehova. Miénk az egész éjszaka .

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Debut in New York. Savi & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Debut in New York. Savi & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Debut in New York. Savi & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyKedd Ápr. 18 2023, 17:20
+18


Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

A
nők máshogy éreznek a testiséggel, mint sok férfi, a pasiknak szerintem többet jár az agyuk ilyenen, mint a nőknek. Nekem sem az volt az első gondolatom, amikor megláttam, hogy gyorsan kerüljek vele ágyba, most mégis mintha erre vártam volna már napok óta, mert talán így is van. Az együttalvás magában is olyan érzés volt számomra, mint egy igazi relaxáció, érezve a szívverését, amikor a mellkasára dőltem megnyugtató volt számomra.
Egészen a liftig nem is tudtam, hogy ennyire akarom őt, de amikor a falnak döntve kezdett bele abba, hogy még jobban levegyen a lábamról már nem is tudtam ellenállni a vágyaimnak. Kicsit utáltam azért, hogy ennyire tudja befolyásolni a testem, de ez csak azért volt, mert emiatt mindig őt akarom és szinte lehetetlen küldetés, hogy állandóan a nyakán lógjak, mert imádom, amit kivált belőlem.
A lakásához érve olyan dolgot ad a kezembe, ami igencsak veszélyeztetheti a továbbiakat, ismerve engem, aki mindenen képes vagyok elmélázni és elcsodálkozni, de most sokkal jobban foglalkoztat mi van a melegítő alatt, minthogy milyen fények fognak minket körbe vilagitani. Gyorsan szabadulok meg minden felesleges cucctól és vezetem a tettek mezejére, és veszem át egy kicsit az uralmat, miközben elveszek a szemeiben, ami még jobban megvadít. Végignézek rajta, a kezem a testén simul végig és érzem, hogy mennyire mázlista vagyok, hogy az enyém ez a pasi és, hogy ő is csak engem akar, pedig tényleg bárkit megkaphatna, megvan a maga kiállása, amiért minden csaj odavan.
Az én ruhám is egyszerűen szűnik meg létezni a felső testemről, amire csak mosolygok, de tetszik, hogy mozgásba lendült és pontosan azt teszi, amire vágyok, nem érdekel mi lesz a ruha sorsa, addig ameddig gyorsan lekerül rólam.
A gyors sokkot követően azért kicsit elszórakozok saját magam bizonytalanságán, hogy esetleg mégsem vágyik annyira erre az egészre, minden jel ellenére, ami a gatyájában dudorodik. Esküszöm, hogy válaszolni akarok azonnal a kérdésére, de teljesen elvette az eszem, még most is, hogy még ennyire felhevült aggyal is ilyen körültekintő. Komolyan nem tudom miért hiszik azt a nők, hogy a pasik nem elég odafigyelőek, csak a megfelelőt kell megtalálni és máris nincs gond. Időben észhez kapok, hogy helyes válasszal is szolgáljak neki, mert nem akarom, hogy feleslegesen akár egy percig is hezitáljon emiatt. Nem akarok idő előtt szülő lenni, így persze nekem is tervben van, hogy megfelelően védekezzünk, de nincs szükség a gumira, szerintem anélkül amúgy is sokkal felemelőbb érzés lehet, bár nem tudom, mert eddig még sosem mertem senkivel kipróbálni, sosem volt meg az a fajta bizalom, amivel ezt kiérdemelték volna.
Felnevetek, amikor megkönnyebbültem szólal meg, még egy kicsit sajnálom is az aggodalma miatt, amiben hagytam ha még csak pillanatok is voltak. Amikor elindul a testemen lefelé máris elhal a nevetésem és visszatér a vágyam, hogy minél hamarabb szabaduljunk meg minden ruhától és térjünk már végre a lényegre, olyan nagyon vágyom már arra.
Határozott, gyakorlott mozdulatokkal szabadít meg minden ruhadarabtól és veszi uralma alá a testem, amit kétség nélkül hagyok neki, amikor egyre jobban közeledik az érzékeny testrészemhez egy halk sóhaj tör fel belőlem, de amikor végre odaér már sokkal határozottabb hangot adok ki és a hajába markolva finoman nyilvánítom ki a tetszésemet.
Teljesen biztonságban érzem magam vele, nincsenek gátlásaim ha róla van szó, azt már az első éjszaka levetkőztem vele szemben, már csak az volt a csoda, hogy ennyit tudtam várni ezzel a pillanattal.
- Caesar… - nyögök fel, amikor nyelve olyan helyen érint, amitől az egész testem belerándul. Nem tudom akarom e, hogy abbahagyja mert olyan tökéletességgel kényezteti a testem, mintha pontosan tudna az mire vágyik. Gyorsan kiismeri a rezzenéseimet, vagy csak tényleg ennyire érti a dolgát nem tudom, de teljesen elvesztem az eszem és a kezemmel magam felé húzom.
- Mutasd meg a szobád! - súgom az ajkaira, mert nagyon de nagyon kell egy kis szünet, amíg visszatér az eszem és nem használom ki teljes mértékben őt, mert ha csak egy percig is tovább dolgozik rajtam azt hiszem hamarabb megyek el, és én ma nem így akarok.
Felülök és a kezemet nyújtom felé, közben keresem a szobát, ahol az ágya lehet, nem kell nekem bemutatót tartani, tökéletesen feltalálom magam és az egyik szoba felé veszem az irányt, remélve hogy a célba találok. A kezét fogva húzom fel a kanapéról és csak huncut képpel mérem végig egészen addig, amíg a szobába nem érünk, ott megint felé kerekedek, mert azt akarom, hogy tudja mennyire szükségem van rá, és azt akarom, hogy kölcsönösen legyen jó nekünk, ne csak nekem.
Az ágyra lökve őt nyúlok a nadrágjához, hogy megszabadítsam a feszülő érzéstől, és a szerelését a földre dobva fogom kezeim közé a férfiasságát, közben végig azokba a csodás kék szemeibe nézek. Akarom látni mit váltok ki belőle, hallani, ahogy élvezi. A kezeimnek segítségként lassan hajolok közel hozzá, hogy a számmal is eljátszak vele, halkan nyögök, amikor teljesen megízlelem kemény férfiasságát. Az érzés, hogy ilyen hamar kerültünk ebbe a helyzetbe csak még jobban izzítja a vágyam, de próbálok nem erőszakosan mozogni, pedig már minden porcikám ég a vágytól, hogy többet tegyen. Nem sokáig várok vele, a kelleténél még így is önzőbb vagyok és hagyom el az alsó testrészét, felmászva az ajkához és egy hosszú csókot nyomva rá.
- Még csak el sem tudod képzelni mit váltasz ki belőlem Caesar Harlow! - a huncut mosolyom már régen eltűnt, a szemeimben csak a vágy izzik, amit olyan szépen fogunk most kihasználni, hogy kétségem sincs afelől, hogy ez az éjjel nagyon de nagyon sokáig fog tartani, mert nem fogok tudni betelni vele.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyCsüt. Ápr. 20 2023, 13:36

+18

Savisar

Keze érintése a felsőtestemen mintha feladná az utolsó kenetet a végzet előtt. Most már tényleg nem izgulok azon, hogy vajon meggondolja-e magát az este alakulásával kapcsolatban. A ruha és a fehérnemű választása arról árulkodik, hogy nem teljesen véletlen, hogy most a kanapén kötünk ki és részemről már abban sem vagyok teljesen biztos, hogy eljutok vele a szobámig, de engem már ez sem érdekel, mert minden rezdülése, sóhaja és nyögése csakis arra bíztat, hogy ezen ne is agyaljak tovább és csak adjam meg neki és magamnak is amire mindketten vágyunk.
Tényleg súlyos kilók szakadnak le a vállaimról, amikor végre megkapom a válaszát, ami egyben azt is jelenti, hogy gyakorlatilag sosem kell aggódnom a védelem miatt, hiszen arról ő gondoskodik. Minden további szünet nélkül folytatom amit már elkezdtem és megszabadulva a ruháitól először vehetem teljesen szemügyre, hogy ő tényleg teljesen hibátlan.
Nem érzem, hogy lassítani akarna, sőt mintha még türelmetlenebb lenne nálam, hiszen miután magam alá forgatom és lábai közé merülök nem hagy túl sokáig kibontakozni annak ellenére, hogy a nevem olyan édesen gördül le ajkairól, mintha egész életében azt gyakorolta volna. Hülye lennék tiltakozni, amikor keze gyengéden arra kér, hogy emelkedjek feljebb róla és végigcsókolva a hasát érek fel az ajkaihoz. Szavaira széles mosollyal válaszolok miközben a kezem az övébe csúszik, viszont előttem indul el így csak a válla fölött a szobám irányába mutatok. A 3 hálószoba közül a legnagyobbat használom, a többi leginkább a haveroknak van fenntartva.
Mély levegőt veszek amint átlépjük az ajtó vonalát, mert úgy érzem, hogy rövidesen kifulladok majd alatt vagy éppen fölötte ahogyan éppen sikerül majd. Határozott mozdulattal terít le az ágyra és hazudnék ha azt mondanám, hogy nem élvezem rohadtul a helyzetet. A csípőmet megemelve segítek neki abban, hogy megszabadítson a maradék ruháimtól. Felkönyökölve nyúlnék a csípőjéért félkézzel, hogy közelebb húzzam magamhoz, de ahogy a keze a férfiasságomra talál visszaejtem magam mellé a kezem, hogy megtámaszkodva hagyjam, hogy tegye amit tenni akar. Lassan nehezedő légzésem jelzi, hogy rohadtul jól esik amit művel, de amint megérzem magamon az ajkait elakad ez az alapfunkció és minden izmom megfeszül amint elmerülök a szájába.
-Azt a rohadt..-nyögök fel hátraejtve a fejem az ágyra miközben egyik kezem már finoman a hajába túr. Nem erőltetek semmit semmilyen irányba, csak követem a mozgását. Őszintén bevallom nem tudtam mire számítsak tőle, de arra biztosan nem számítottam, hogy ennyire megtekeri majd az agyamat és azt kell mondjam, hogy az ő technikája erősen a legjobb amivel eddig valaha dolgom volt.
Kicsit sem bánom, hogy elereszt, hiszen van még tervem bőven vele, így szomorú lettem volna, hogy ha ennyivel lerendez és valószínűleg magamban is elég nagyot csalódtam volna. Ahogy feljebb igazodik a testemen azonnal a csókjába temetkezem.
-És még csak most kezdünk, szépségem.-mosolygok ajkaira miközben jobb kezemmel közénk nyúlva igazítom magam irányba és feljebb húzva a lábaimat emelem meg a csípőmet, hogy bele tudjak hatolni. Hiába akarok gyengéd lenni vele, a szándékosnál egy kicsivel határozottabbra sikerül ez a mozdulat.
-Baszki..-nyögöm az ajkaira miközben a másik kezem még mindig a tarkójánál markolja a haját. A jobb kezem átsiklik a combjára és lassan mozogni kezdek alatta és igyekszem megtartani, hogy ne lökjek rajta túl nagyot. Lehet, hogy most túl kell élnem majd néhány enyhébb szívrohamot, hiszen már most úgy érzem, hogy ez egészségesnél legalább 3x többet ver a szívem.
-Szólj, ha sok..-tényleg igyekszem koncentrálni, hogy ne legyen vele túl durva, hiszen még fogalmam sincs rajta, hogy mit bír és hogyan szereti, bár eddig ő sem finomkodott túlságosan. Ettől függetlenül azonban nem akarok túllépni egy olyan határt, ami már nem lenne kényelmes neki.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Debut in New York. Savi & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Debut in New York. Savi & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Debut in New York. Savi & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyCsüt. Ápr. 20 2023, 17:07
+18


Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Sz
eretném uralni a testem, mert akkor érzem magam teljesen jól, viszont vele lenni olyan, mintha elveszíteném minden önuralmam és olyan könnyedén adom át neki magam, hogy az agyam nem ellenkezik.  biztosra veszem, hogy így ez rendben van, nem hezitálok egy mozdulatomon sem, nem akarok ellenállni az érintéseinek és az ő mozdulatainak sem, csak átadom az érzéseknek magam és kikapcsolom az agyam azon részét, ami néha meggátol abban, hogy az legyek ebben a helyzetben aki.
Határozott terveim voltak a mai estével kapcsolatban, mert mindent megtervezek ha igazán fontos a számomra, mégis amikor a lakásába érünk olyan feelslegesnek érzek minden előre tervezett dolgot, mert vele egyszerűen nem tudok tervezni. Mindig olyan formában lep meg, hogy a hülye kis menetrendem szépen dugába dől, és mindig sokkal jobb dolog jön ki belőle, mint azt elképzelni tudtam.
Nem vagyok szégyenlős, nincs mit takargatnom a testemből, mert teszek érte, hogy olyan legyen amilyen, de mégis van amikor nem szívesen fogadom ha bárki meg akar szabadítani a ruháimtól. De amikor ő veszi le, és tesz teljesen meztelenné maga előtt másra sem vágyok, csak, hogy ezt minél gyorsabban tegye meg. Nem fogja vissza magát, én kértem, hogy hagyja maga mögött egy kicsit a jófiút, kell a huncut, szexis énja, és tudni akarom mit tudok kiváltani belőle. Maximálisan őt akarom magammal a ágyban, nema  visszafogott énjét.
A kelleténnél akaratosabban húzom fel  magamhoz, mert nem tudom meddig bírnám még és szükségem van rá, hogy közelebb kerüljek hozzá, így időt adva magamnak indulunk el a szobája felé. A hangulat határozottan más most köztünk, mint eddig bármikor, sokkal szabadabbnak érzem magunkat, hogy végre engedünk a testi vágyainknak. A kémiát nem lehet meghazudtolni, már most érzem, hogy vele teljesen más lesz az egész, mint eddig akárkivel, akivel dolgom volt. Nem erőltetek semmit, mindent úgy teszek, ahogy az ösztöneim súgják, mert eddig minden ilyen megérzés tökéletesnek hatott.
Az ágyára lökve szabadítom meg a felesleges ruháitól és kezdek bele a kényeztetésbe, érzem, hogy nem erre számított a mozdulatai olykor bizonytalanok velem szemben, de nem hibáztatom. Egyáltalán nem tudhatja milyen vagyok ebben a helyzetben, de meg fogja tudni, látni fogja ezt az énemet is, hiszen másnak nem is akarom igazából megmutatni. Csak remélni merem, hogy a mozdulataim örömet okoznak neki, a szám és a kezem olyan finoman dolgoznak rajta, érzem, hogy megfeszül a teste, amire elmosolyodnék reflexszerűen, de csak még jobban felizgat, hogy ezt váltom ki belőle. A szavai úgy hatnak rám, mint a drog, egyre jobban és jobban fogom közre a férfiasságát és kényeztetem őt, miközben fel fel pillantok az arcára. Olyan nagyon szexi, hogy önző módon hagyom ott ágaskodó férfiasságát és mászok egészen az ajkaihoz.
A vallomásom őszinte és a tüzes tekintetemnek köszönhetően nem sokat vár, amiért nagyon hálás vagyok neki. A kezei a combomat markolják és a csókjába veszve érzem, hogy a tettek mezejére léptünk. Halkan nyögök fel amikor érzem, hogy belém hatol. Nem tudom mit tesz velem, de olyan mértékben veszek el amikor belém hatol, hogy minden önuralmam odavész. Nem tudom meddig fogom bírni, de azt hiszem ennél tökéletesebb már nem is lehetne számomra az az érzés, mintha mindig is erre a pillanatra vártam volna, amióta élek.
Olyan közel vagyok hozzá, érzem a bőrét, minden egyes levegővételét, annyira gyorsan kapkodja a levegőt, de megértem mert én is érzem, hogy minden egyes percben emlékeztetnem kell magam, hogy lélegeznem kell. Visszatartanám, hogy jobban ki tudjam élvezni a mozdulatait, így kissé zihálva hagyom, hogy mozogjon.
- Sosem lesz sok! - próbálok szavakat formálni, de csak halk valami jön ki a számon, miközben felegyenesedek elhagyva az ajkait és kezemet a mellkasára teszem és elkezdek rajta lassan mozogni, olyan lassan, hogy szinte magamat kínzom vele. Végig a szemébe nézek, mert imádom, ahogy rám néz, látom, hogy tűzben ég a tekintete, amikor végig néz rajtam. Még sosem láttam ilyen tekintetet, amikor ilyen helyzetbe kerültem bárkivel, igaz, én sem adtam magam ennyire teljesen át senkinek érzelmileg. A szex csak szex volt mindig is, testi vágy, amit az embernek meg kell tennie, ha van olyan partner, aki ki tudja elégíteni a vágyait. Nekem nem mostanában volt részem benne, de ez csakis a saját magam makacssága miatt történt így. Ha nem lennék annyira fafejű és több esélyt adtam volna a pasiknak, akkor talán lett volna más is aki hasonlóan fel tudott volna csigázni. Igazából, kinek akarok hazudni? Sosem volt senki aki ezt váltotta volna ki belőlem, neki különleges tehetsége van, érti a testem és a testem akarja őt.
A lassú kínzó mozdulataimat egyre hevesebb mozgás követi, mert nem sokáig tudom türtőztetni magam, hogy rendesen belendüljek. Heves vagyok az élet minden területén, így itt sem azt a kislányt hozom, akinek sokan hinni akarnak. Úgy hiszem vele igazán vad tudok lenni, de még ki akarom élvezni azt amit adni tud. Egyre jobban borul el az agyam és nem tudom akarom e bírni. Vissza hajolok hozzá, mert teljesen elgyengülve érzem magam, egy hangos sóhajjal, élvezek el, arcomat a nyakába temetve nem éppen csendesen, de olyan felszabadultságot ad az élvezet, hogy nem tudom takargatni mit érzek, nem is akarom.
Nem hagyom abba a mozgást továbbra sem, csak lassítok amíg összeszedem magam, de én többet akarok. Adok egy puha csókot a nyakára majd az állásra és végül az ajkaira. Tudom, hogy nagyon gonosz vagyok, de lassan engedem ki magamból és egy huncut mosollyal az arcomon csúszok lefelé, végigcsókolva az egész testét, amíg elérek a férfiasságáig. A szám ismét munkába lendül, mert hiába lassítottam az előbb olyan intenzíven vonult végig rajtam az orgazmus, hogy teljesen érzékeny lettem odalent, nem fog sok idő kelleni, hogy onnan folytassam ahol elkezdtük, de addig nem akarom őt pihentetni.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptySzomb. Ápr. 22 2023, 10:31

+18

Savisar

A szobámba érve nagyon megváltozik a hangulat. Jóval határozottabbá válik, mint korábban és átveszi tőlem az irányítás minden apró morzsáját, amit tőle szívesen elfogadok, hiszen ahogyan más területen úgy a hálószobában sem célom semmilyen szinten visszafogni őt. Sosem voltam az a kifejezetten finomkodó típus, bár ebben az is közre játszott, hogy nem volt gyengéd érzelem az ilyen együttlétek során. Az csak szex volt.. semmi több.. csupán testi kielégülés minden sallang nélkül. Savival úgy érzem ez még változhat csak éppen nem ma, amikor együnk jobban meg van vadulva, mint a másik.
Amikor leterít még nem tudom pontosan mire számíthatok tőle, hiszen ilyen szempontból is csak ismerkedünk még egymással, de van időnk felfedezni egymást most is és máskor is. Egészen más úgy megkapni a kényeztetését, hogy tudom ő már csak az enyém és birtokba vehetem minden porcikáját mintha nem lenne holnap. Amikor ajkai elhagynak levegőért küzdve húzom közelebb magamhoz miközben már egyébként is felfelé halad a testemen. Nem váratom meg. Se őt se magamat. Nagyot sóhajtva hatolok belé, miközben ő felnyög amint elmerülök benne. Még sosem csináltam óvszer nélkül senkivel, így erősen megkérdőjelezhető lesz az állóképességem. Keményen mozgok alatta szakadatlanul miközben minden izmom feszül az élvezettől, amit a teste nyújt nekem.
Nem bírok gyengéd lenni, de szavai megerősítenek abban, hogy ez kicsit sincs az ellenére.
Ahogy felegyenesedik rajtam a csípőmet lenyomja az ágyra és így már rajta múlik , hogy milyen tempóban haladunk. Az arcát figyelve siklanak a csípőjére a kezeim. Időről időre feszülnek meg a saját vonásaim is annak elejére, hogy lassú mozdulatokkal kínoz egy darabig, de így legalább van időm egy kicsit összekaparni magam, hogy ne legyen túl hamar vége a bulinak. Nem vagyok hozzászokva a kihagyásokhoz. 2 legrosszabb esetben 3 naponta valaki úgyis megfordul alattam, most azonban múlthét közepe óta nem volt semmi, hiszen azzal számoltam, hogy majd Monacoban kiszórakozom magam , de mivel Savi teljesen lekötötte a figyelmemet és mindenemet, így ez elmaradt. Azóta pedig másra sem tudok gondolni csak rá.
Ahogy gyorsít már én is küzdeni kezdek főleg amikor érzem ahogyan elkezd szorulni a helyzet a férfiasságom körül az ő élvezetének közeledését jelezve és szinte magával is ránt amikor a mellkasomra bukva a nyakamba nyög. Az utolsó fűszálakba kapaszkodva tartom meg magam, hogy még ne menjek el és mivel újra lassít, így kicsit összeszedem zakatoló szívemet.
Kicsit meglepődik amikor feljebb emelkedve hagyja, hogy kicsúszak belőle, de nem ellenkezek csak élvezem ahogyan a szája újra akcióba lendül. Nem teljesen jó ötlet, ha még akar tőlem valamit, de megállítani nem fogom. Legalábbis egy darabig. Kezemet a számhoz emelve harapok az öklömbe, hogy nem menjek el a szájába.
-Savi.. Savi! Így baj lesz..-jelzem neki amikor végre levegőhöz jutok és felülve húzom magam mellé az ágyra miközben a hasára fektetem. Mögé térdelve húzom feljebb a csípőjét és én már tudom, hogy ez ennyi. Nem fogom innen sokkal tovább bírni, hiszen már annyiszor fordítottam vissza magamat az elélvezéstől, hogy több már nem fog menni.
A csípőjébe és a fenekébe kapaszkodva csúszok vissza belé. Már nem játszok szépen, mert nem megy. Annyit tudok még tenni, hogy egyik kezemet a hasánál előre vezetve segítek be magamnak őt kényeztetve hátha még egyszer ki tudom őt elégíteni.
Már tényleg nem kellett sok, hiszen néhány perc után már nincs választásom. A testébe kapaszkodva feszülök meg miközben tövig tolom magam benne és elélvezek. Még néhányat lassan mozgok benne mielőtt teljesen megállok és úgy érzem a szívem át fogja törni a bordáimat miközben lassan kicsúszok belőle és a matracra omlok mellé.
-Azt a rohadt élet..-küzdök tovább a levegőért, majd finoman magamhoz ölelve húzom őt a mellkasomra. Imádom ezt a csajt.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Debut in New York. Savi & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Debut in New York. Savi & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Debut in New York. Savi & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptySzomb. Ápr. 22 2023, 15:07
+18


Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

É
n határozottan nem vagyok vezető típus, képes vagyok ösztönözni embereket, kiállni nagy tömeg elé olyan beszédet mondani, hogy lelkesedjenek, de nem tudok vezetni szinte senkit, mert túlságosan is érzékeny hozzá a lelkem, hogy bárkinek megmondjam, mit csináljon helyesen. Ez a képességem az ágyban is igaz rám, mert tudom, hogy tudok itt is alkotni, de mégis jobban szeretem ha visz magával a másik hevessége. Ez az egész Caesarral mégis olyan dolgokat hoz ki belőlem, hogy ha nem is az irányítást akarom átvenni, mert sosem rendelném magam alá még ebben a helyzetben sem, amikor nem tudok már normálisan másra sem gondolni csak arra mit tehetne velem és én vele.Úgy érzem,amit teszek az olyan tett, ami nem az uralmamat fejezi ki hanem azt mennyire beindít és mennyi mindent akarok vele csinálni.
A szám olyan hevességgel kezdene mozogni rajta, hogy attól kell félnem én leszek rosszul ha nem mehetünk tovább, így igen gyorsan térünk rá arra a részre, ahol mindenki kibontakozhat. A csókjaiból szabdulva nyögök fel, amikor megérzem teljesen magamban őt, nem akarom nem kimutatni mennyire élvezem a vele való szexet, mint minden mást. Nem akarom, hogy finomkodjon, mert ennyit várattam azt hiheti, hogy nem vagyok olyan bevállalós, mint amilyenek azok a nők, akik egyből megadják magukat. Szerintem pont a várakozás az, ami olyan szinten vadít meg, mint másokat nem tud. Tetszik, hogy hozzám szól, kéri szóljak ha sok, de miért tenném én még többet akarok tőle, belőle és vele. Nem akarom, hogy ennek valaha vége legyen. Amikor felegyenesedek, hogy én vegyem át a tempót már érzem, hogy lassan itt a vége számomra, legalábbis ennek a menetnek. A testem egyszerre enged el, érzem magam gyengének és felszabadultnak, a nyakába borulva ér el az orgazmus, amit nem tudok csendben viselni, mert ez a gyönyör más, és olyan intenzív, hogy hiába próbálom visszaszerezni az erőmet odalent, úgy érzem kelleni fog nekem egy kis idő hozzá, de nem akarom őt sem hanyagolni ameddig a testem készen nem áll a megfelelő folytatásra. Érzem, hogy olyan gyorsan ver a szíve, így ott kezdem a csókjaimat egyre lejjebb és lejjebb haladva egészen a férfiasságáig, amit finoman veszek ismét a számba. Főleg magam miatt szünetet kérve ezzel, de szeretném ha tudná, hogy bármit megadok neki amire csak vágyik, képes vagyok rá és akarom is.
Szavaira elmosolyodva hagyom el a számmal őt, egy kicsit szomorúan. Nekem nem lenne bajom azzal ha abban a helyzetben éri el a gyönyör, nincsenek ilyen fajta aggályaim, de mivel egyikünk sem ismeri másikat ilyen téren, ezt ő nem tudhatja ne meg ahogy a testemet mozgatja azt hiszem valami egészen más tervei vannak velem.
A hasamra fektetve érzem meg ismét keményedő férfiasságát magamban, amire egy hangos nyögéssel felelek és erősen markolok a takaróba. Nem tudom, hogyan fog reagálni erre a testem, de a kezei is akcióba lendülnek,amitől egy kicsit bele remegnek a lábaim. Nem hiszem, hogy ilyen hamar menni fog még egy élvezet számomra, de nem finomkodik, sem a keze, sem a teste. Egyre jobban markolom a takarót és a fejem letámasztom az ágyra és minden egyes döfésnél halk sóhajok hagyják el a szám. Megfeszül a testem és érzem, hogy egy újabb hullám söpör végig a testemen, de az előző miatt ez még intenzívebb az érzékenységem miatt. Érzem, hogy teljesen belém merülve hagyja el őt is a teste az élvezettől, majd mellém rogyva terül szét az ágyon és húz magához. Neki még vannak szavai, de nekem nincsenek. Zihálva fekszek a mellkasán hallgatva ahogy levegőért kapkod ő is. Amikor már úgy érzem ki tudok mondani két szónál többet felnézek az arcára és elönt a boldogság, nem fogom a korábbi oltári szexre, mert ha nem történt volna meg is ugyanolyan boldogsággal tudnék ránézni, mert nagyon örülök, hogy van ő nekem.
- Határozottan tökéletes ez az élet. - nevetek rá, majd nyomok egy csókot az ajkaira.
Egy kicsit még fekszünk az ágyon, amíg mindketten kiheverjük azt ami az előbb történt velünk. Én sok mindenre számítottam a ma este folyamán, tudtam, hogy eljutunk eddig a pontig, mert pontosan ezt terveztem, de valamiért nem hittem, hogy ennyire jó lesz. Én nem vagyok nagy szakember a szex terén, de soha életemben nem tudtam kétszer elélvezni szex közben. Persze nem csak ez volt az oka annak, hogy örültem, hogy ilyen hamar belementem ebbe az egészbe, a testem tudta, hogy ő nekem való, és most bizonyosságot is nyert. Nem mondom, hogy ezek után nincs bennem egy apró félelem, hogy lehet ennyi voltam neki, mert bár sokszor csalódtam már, még nem akadt olyan pasi aki elvesztése komolyabban földhöz vágott volna. De ha őt elveszíteném akkor azt hiszem az rendesen ki tudna csinálni. Ez az érzés csak úgy felötlik benne, ismerve egy kis részletet már a korábbi életéből, de az meg kell,hogy nyugtasson, hogy eddig igazán úriember volt. Teljesen feleslegesen túráztatom ezen az agyamat, tudom, hogy ennek nem most lesz vége.
- Tetszik, hogy mindig meg tudsz lepni, de nehogy azt hidd, hogy most végeztem veled. - könyökölök fel az ágyon és pimasz mosollyal meredek rá. - Miután ettünk valamit folytatjuk. De most éhen halok. - lassú mozdulatokkal kelek fel az ágyról, mert még mindig érzem, hogy kicsit érzékeny vagyok a lábaim már nem remegnek. Lehet csak a szám nagy és én nem fogom bírni a többi menetet, de egyszerűen nem vagyok képes betelni vele. Viszont a forgatókönyv,hogy kaja után egyszerűen be fogunk aludni valamiért reálisabbnak tűnik, de majd meglátjuk mennyire vagyunk kemény legények. Gyorsan kiszaladok a mosdóba, ahova megint úgy indultam el, hogy az sem tudtam mit keressek, a második ajtó mögött megtaláltam.
A telefonommal a kezemben térek vissza és dőlök vissza mellé az ágyban, megnyitva a rendelős applikációt.
- Hal kizárva, szóval mit szólnál egy jó kis francia csemegéhez? - nézek rá kíváncsian, már tudom, hogy a hal nem a kedvence és nem is nagyon erőltetném,mert most én sem ennék olyat. De a francia konyha talán ínyére lesz, és van egy nagy kedvencem, amit nagyon régen ettem, bár kétlem, hogy egy amerikai étterem elkészíti nekünk úgy, ahogy  a franciák vagy a nagymamám, de próba szerencse. - Ratatouille és magunkat ismerve szükségünk lesz egy kis desszertre is. - bár nekem annyira nincsen rá, mert jövő héten meg fognak mérni és már most tudom, hogy nem azt fogja mutatni a  mérleg amit szeretnék, de szerintem addig lemozogjuk együtt meg külön is, de a közös edzés határozottan jobban bejön vele. Mielőtt azért elküldöm a rendelést megvárom, hogy leokézza, mert nem akarom ráerőltetni az én kedvenceimet, mondjuk biztos vagyok benne, hogy nem lőnék annyira mellé.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyHétf. Ápr. 24 2023, 11:56

+18

Savisar

Amint leemelkedik rólam és a szájára vált szabályosan leesik az állam, hiszen nem sok lány vállal ilyesmit.. illetve pontosabban csak leesne, ha nem kellene azonnal azzal küzdenem, hogy ne menjek el egyből ajkai ölelésében. Savi előtt azt gondoltam, hogy nem való nekem a barátnő téma, de ő minden aggályomat ledönti hiszen minden szempontból döbbenetes az összhang közöttünk. Nekem rohadt fontos pont a szex. Talán csak azért nem robban fel a fejem soha, mert én így vezetem le a feszültséget amikor éppen jól esik. Savi ezt új szintre emeli, hiszen miatta tudom, hogy nem kell többet vadásznom, hanem csak a barátnőmhöz kell fordulnom ha ilyen jellegű segítségre van szükségem.
Rendesen csalódottságot látok az arcán amikor félbeszakítom, ami miatt szinte meg is gondolom magam, hogy milyen helyzetben szeretnék eljutni a csúcsra és máskor biztos élni fogok a lehetőséggel, hogy így fejezzük be... de nem ma. Ma még nem végeztem vele sem.
Ahogy felnyög és a takaróba markol erősebben szorítok a fenekére, hogy megtartsam miközben a másik kezem már dolgozik is rajta, hogy még egyszer elélvezhessen mielőtt én feladom a harcot. A sóhajai csak egyre jobban az eszemet veszik miközben szakadatlanul mozgok benne egyre gyakrabban megfeszülő izmokkal. Amikor őt másodjára söpri el az orgazmus már nincs választásom és nem is akarom tovább tartani magam. Vele együtt élvezek el miközben hátra bukik a fejem egy mély sóhajjal. Ennél jobb nem is lehetett volna.
Zihálva engedem magamat az ágyra és magamra is húzom vékony testét.
Válaszán elmosolyodok és viszonzom a csókját, amit ugyan szeretnék elnyújtani, de még nem kapok eléggé levegőt hozzá. Lassan kezd megnyugodni a szívverésem és a légzésem is miközben fáradtan simogatom meztelen hátát. Hát ezt meg tudnám szokni az biztos. Erős bennem a gyanú, hogy ez a mostani nem arra volt jó, hogy csillapítsa az iránta érzett éhségemet.. éppen ellenkezőleg. Most, hogy tudom milyen csak többet akarok belőle. Nem hiszem, hogy nagyon hagyni fogom, hogy bárhol máshol töltse az estéit amikor éppen a városban van.
-Rajtam nem múlik, szépségem.. adj fél órát pihenni és megkapsz mindent amit még akarsz.-a jelek szerint nem csak én feszültem rá a témára, bár nem tudom, hogy majd a pihenő után is kérni fogja-e a repetát, de ha erre vágyik én megadom neki. Lusta mosollyal az arcomon figyelem elsuhanó meztelen testét, én meg addig felveszem az alsónadrágom majd kicsit elhelyezkedek és csak várom őt, amíg újra meg nem jelenik a szobában a tökéletes alakja.
A tekintetem végig követi őt az ajtótól az ágyig majd az oldalamra fordulva felkönyökölök és a másik kezemmel közelebb húzom magamhoz.
-Hmm.. azt hittem azt már megkaptam..-nevetek egyet saját viccemen miközben a nyakára adok néhány csókot.
-Azt eszünk amit csak akarsz.. a halon kívül.-válaszolok végül amikor kiszórakoztam magamat.
-És sok-sok desszert legyen.-vigyorgok a bőrére miközben a kezem végigsimítja a hasát az oldaláig, onnan pedig a fenekére siklik a kezem. Tudom, hogy most még nem tudnék vele mit kezdeni és csak a szemem kívánja. Megvárom amíg lerendezi a rendelést majd kiveszem a kezéből a telefont és félredobva csókolom meg az ajkait. Saját testemmel félig betakarva az övét mozdulok rá. Épp csak annyira szakítom meg a csókot, hogy meg tudjak szólalni.
-Nehezebben fogom tudni távol tartani magam tőled, mint eddig.-nem gondoltam, hogy valaha ennyire rá fogok kattanni egyetlen csajra. Az agyam szinte üvölt érte, de mivel csak pár perce másztam le róla még semmit sem tudok vele kezdeni, úgyhogy csak magamat bosszantom, de nehezebb megállni, így hogy ezt már megtehetem.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Debut in New York. Savi & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Debut in New York. Savi & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Debut in New York. Savi & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptyHétf. Ápr. 24 2023, 15:34
+18


Caesar & Savannah

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

S
ajnos túl sokszor hallottam az egyetemen csacsogni a lányokat arról, hogy mennyire nem szeretik ha a pasi a szájukba élvez. Biztosan megvan ennek is az oka, vagy valami negatív élményük ezzel kapcsolatban, de nekem sosem volt vele bajom, na nem mintha olyan gyakran engedtem volna meg ezt bárkinek, egyetlen egy pasi volt az életemben, aki ezt megtehette és ő sem az első alkalommal, most mégis olyan egyszerűen hagynám Caesarnak, de ő teljesen más, mint eddig bármelyik pasi az életemben. Az első férfi az életemben, akinél nem éreztem, hogy heteket kell várnom ahhoz hogy kiismerjem annyira, hogy bizalmat szavazzak neki olyan téren, hogy teljesen megnyilvánulok neki minden értelemben, ő sok mindenben első nekem és különleges, de azért meglepetésként ért, hogy nem él azzal a lehetőséggel, amivel sokan akarnának, de ez többet is jelent nekem. Innen azért sejthető, ha eddig nem tettem volna, hogy nem csak a testemet akarja, hanem engem, nem kihasználni akar, hanem velem lenni és még az ágyban is pontosan ezek az érzések vannak amikor vele vagyok.
Amikor másodjára jutok a csúcsra már úgy érzem a mai napon ennyi fért bele a testemnek, mégis azért húzom az agyam és Caesarét is, mert nem hagy nyugodni az érzés, hogy többet akarok. Lehet a szemem és az agyam akarja csak a következő menetet, mert amikor felállok, hogy a mosdóba menjek már nem igazán érzem az erőt magamban. Mivel fél órát mondott pihenésnek, ha annyi kell neki, lehet én sem leszek hangulatromboló és még a kaja előtt megtornáztatom magunkat. Nagy szavak hagyják el a szám, mintha én olyan nagyon komolyan űzném ezt a rekord mennyiségű menetet, pedig nem, a legtöbb pasim általában ennyitől kidőlt és éreztem, hogy levegőért kapkodott a vége felé, de közel sem úgy tűnik, mint akinek itt most elég lett volna. Olyan tekintettel mér végig, amiért sok lány ölne, látom a rajongást a szemében, amikor rám néz és ez melengeti a szívem, mindegy, hogy a testemnek szól e ez a tekintet vagy az egész lényemnek. Elmondhatatlan érzés, ha valaki ilyen szemekkel néz rám. Egyszer voltam szerelmes egész életemben, egyszer nézett rám, így valaki, akivel utána nem tartottam a kapcsolatot és mindig is ezt az érzést kerestem minden pasiban, de eddig nem találtam meg. Kezdem azt érezni, hogy ő olyan férfi lehet nekem, akibe újra szerelmes tudok lenni, mintha már nem érezném most, hogy az vagyok, de még nem engedek ennyire sok teret a szívemnek, bár semmi csalódás nem ért vele kapcsolatban és minden egyes percben újabb dolgogal nyűgöz le, még nem mondom ki magamnak sem a nyilvánvaló érzelmeimet.
Visszatérve a telefonommal a kezemben mondom neki a kaja ötletem, amire elsüt egy viccet, amire csak a szememet forgatom, de elnevetem magam, mert magas labdát adtam neki tudtomon kívül és ezt ügyesen lecsapta. Ezért is szeretem annyira a közelségét, mert az előbb mint két kiéhezett ember estünk egymásnak és most olyan szinten tudjuk folytatni a kis mókázásunkat, mintha előbb nem életünk legjobb élményét éltük volna meg egymással. Mondjuk igaz is, miért zárná ki egymást a kettő?
Gyorsan leadom a rendelést, mert mindeközben érzem a testemen való kalandozását a kezével, tudom, hogy kifújt az energiánk egy időre, de azért nem hagy alább az érdeklődése irántam, és ez tetszik. Nincs gondom a magabiztoságommal, nem vagyok szégyenlős, és előtte nem is érzem, hogy annak kell lennem, eddig sem azért voltam ennyire zárkózott ilyen téren, mert nem mertem neki megmutatni magam, csak egyszerűen ennek így kellett lennie.
- Szóval sok sok desszert, de nekem utána nem foghatod rá, hogy tele van a hasad. - nézek rá nevetve mielőtt végleg elküldöm a rendelést. Sok desszert egy kedvenc francia étel, megfogja fűszerezni a kis esténket, de azért még tudom egy kicsit tovább vinni a hangulatot anélkül is, hogy bármit kellene tennie velem, vagy nekem vele.
A kezemből kiveszi a telefont, mire hangosan felnevetek, máris lépne de a teste nem tud, és ez a szememben nagyon vonzónak mutatja, még vonzóbbnak mint eddig. Az egyik kezemet a tarkójára teszem, a másikat a hátán futtatom végig. Már jegyezném meg, hogy haragszom rá, amiért ilyen szépen eltakarja előlem azt a tökéletes fenekét, de hamarabb hagyja el az ő száját hang.
- Milyen mázli, hogy nem is kell távoltartanod magad tőlem. Maximum akkor ha azt akarod, hogy teljesen megőrüljek. - nyomok egy puszit az arcára, szerintem tudja, hogy mennyire megőrjít, nem kell mondanom neki, mert a testem erősen jelez mindent.  
- Viszont! - nézek rá egy kicsit grimaszolva, kifejezve nem tetszésem, mert biztos voltam benne, hogy az agyam nem fog hagyni elsiklani afelett, hogy máris magára aggatott egy felesleges ruhadarabot. - Óriási hibát követtél el, és ezért biztos lehetsz benne, hogy vezekelned kell. - adok egy puszit a nyakára, és úgy igazítom magunkat, hogy egy könnyed mozdulattal kerüljek felülre. A szemeibe nézek és a kezemmel lefogom a kezeit, hogy még véletlenül se tudjon kalandozni a testemen velük, miközben mosolyom még mindig az arcomon pihen. - Azt hittem már tudod mennyire szeretem a hátsód, és mégis képes voltál eltakarni előlem. - biggyasztem le az ajkaimat, mint már korábban is tettem. - Nem vagyok bosszúálló fajta, de veled lehet kivételt fogok tenni. - a füléhez hajolok és hallabbra veszem a hangom. - Eddig nagyon jó kislány voltam veled Caesar Harlow, de ha ilyen rossz vagy, akkor lehet nekem is néha váltanom kell. - kap egy puszit a füle mögé, majd pimasz mosollyal nézek rá és engedem el a kezeit, hogy mellé fekve a mellkasára hajthassam a fejem. Nem mondtam, hogy mikor jön el a bosszúm ideje, abban biztos vagyok, hogy jobban fogja élvezni, mint én és már tökéletes terveim is vannak, bár enélkül is megtettem volna, de szeretek mindenbe egy kis izgalmat belevinni.
- Holnap be kell mutassalak anyunak. - nem hangulatrombolónak szánom, és nem is lesz olyan rémes, de mielőtt az ő szüleihez mennénk nekem haza kell majd mennem átöltözni és anyám már egészen biztos otthon fog várni, meg a bátyám és apám, őket majdnem el is felejtettem, olyan ritka, hogy így együtt van a család. - Anyunál van most apu is és Chris is. - a bátyámmal találkozott, apuval is, de most egy kicsit más lesz a hangulat, talán oldottabb, mint a verseny előtt. - De nem szeretnék sokat otthon időzni, mert az egész napomat veled akarom tölteni, így mindenképpen kell majd szakítsunk időt arra, hogy beszélgetni tudj anyuval, mert már nagyon nagyon szeretne megismerni. - ez van ha az ember lánya olyan nagyon ritkán pasizik, mert ritkaság számba megy és mindenki olyan izgatott emiatt, mintha legalább a lánykérés lenne porondon. Felnézek rá, mert kíváncsi vagyok mennyire okoztam ezzel neki fejtörést, bár a garázsban a fiúkkal is teljesen jól elvolt, amíg én máshol jártam, még én is meglepődtem, hogy Juan olyan jól elbeszélgetett vele, úgy éreztem meg akarja ismerni a csapat és ez mindenképpen jó jel, de ez csak is az ő érdeme, mert tökéletes a srác, az én életembe mindenképpen.
☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar EmptySzer. Ápr. 26 2023, 18:40



Savisar

Nem tudom, hogy pontosan hol helyezkedik el a határvonal szerelem és fékezhetetlen vágyódás között, hiszen az előbbire eddigi életem során még nem volt példa. Mégis most ahogyan Savi a mellkasomhoz simulva fekszik tudom, hogy ez jóval több mint egyszerű testi vonzalom. Szerelemnek azonban még korántsem merném nevezni, hiszen még borzasztóan korai lenne bármi ilyesmiben gondolkoznom, mégis valahol borzasztóan jó érzéssel tölt el, hogy ez a lány csakis hozzám tartozik, sőt még talán az is, hogy ezt ő is elmondhatja rólam.
Nem tudom, hogy komolyan gondolja-e a folytatásra bejelentett igényét, de abban biztos vagyok, hogy én nem tudok és nem is akarok neki nemet mondani és pillanatok alatt a megfelelő állapotba tud majd hozni, ha akar és tényleg pihentem egy kicsit. Most először van itt velem mégis szinte kong az ürességtől a szoba amint magamra hagy amíg elvonul a mosdóba. Annál jobban esik azonban amikor visszatér hozzám és még a tekintetem is tudom egy kicsit meztelen testén pihentetni amíg vissza nem helyezkedik mellém.
A szemforgatására csak szélesebb lesz a mosoly az arcomon, pedig sejthette volna, hogy ezt nem tudom majd szó nélkül hagyni. A testem kimerültsége ellenére pedig nem tudom távol tartani tőle a kezeimet, sőt még néhány csókot is kap a karjára és a vállára amíg a telefonnal bíbelődik.
-Hmm.. ezen ne aggódj. Ha kell akkor elhalasztom a desszertet, hogy még véletlen se akadályozzon meg minket semmiben a desszert.-ajánlom fel, hiszen ez igazán nem lenne nagy áldozat, bár erősen kétlem, hogy egy tele gyomor távol bírna tartani tőle. Hamar ki is veszem a kezéből a telefont és félrehajítva megszabadulok tőle, amint biztos vagyok benne, hogy a rendelést már el is intézte.
-Nem is rossz ötlet.. de az a baj, hogy ebben a témában én ennél sokkal esendőbb vagyok, mint hogy húzni tudnálak.-hiszen már most hergelem a saját agyamat annak ellenére, hogy konkrétan alkalmatlan vagyok még bármilyen jellegű folytatásra. Hangjára kíváncsian pillantok fel a bőréről, de  furcsa arckifejezését is látva még a kezem is megáll a testén. Mit vétettem?
-Mit tettem?-kérdezem értelenül, bár a testbeszéde nem árulkodik valós neheztelésről, hiszen már alatta is hever a testem totálisan kiszolgáltatva. Hiába szeretném az ujjaimmal végigbarangolni a combjait határozottan fogja le a kezeimet én pedig sosem gondoltam volna, hogy ez valaha ennyire rohadtul be fog jönni.
Egyre szélesedő mosollyal az arcomon hallgatom és libabőrös leszek amikor közelebb hajolva már a fülembe suttog. Az ég áldja meg. Az őrületbe fog kergetni.
-Már szinte bocsánatot kértem, de egy ilyen fenyegetést boldogan fogadok, úgyhogy nem teszem.-éhesen pillantok szemeire és szinte már ez is elég ahhoz, hogy visszahozza az életbe a testemet.
-Jó kislány? Félre ne érts én nem fogok panaszkodni, de azóta húzod az agyamat, hogy átlépted ma az Emperor küszöbét.. de ha kell én könyörögni is fogok, hogy velem ne akarj olyan jó kislány lenni.. soha.-elenged és mellém fekszik még talán pont időben hiszen már akaratlanul is elgondolkoztam azon, hogy magam alá kell gyűrnöm, hogy visszanyugtassam az agyamat.
A következő téma azonban kicsit visszaránt ezektől a terveimtől.
-Nekem nem probléma. Apád és a testvéred már úgyis ismernek. Meg te is megismersz otthon majd mindenkit nálunk. Anyu már nagyon kivan, hogy végre bemutatok otthon valakit... biztosan el fogja mondani, hogy hány éve vár már erre a pillanatra.-bár fiatal vagyok és bőven belefért, hogy ne kössem le magam senki mellett ez azonban nem azt jelenti, hogy ő ne drukkolt volna minden egyes családi ebédnél, hogy egyszer végre plusz egy főre kell teríteniük. Mivel egyke vagyok, így ilyen szempontból is rám irányult minden figyelmük, bár apa abszolút nem sürgette a dolgot. Szerinte még bőven ráérek megkomolyodni, bár valószínűleg ő is meg fog könnyebbülni, hogy ilyen téren is hajlandó vagyok komolyságot produkálni. Lassan úgyis időszerű, hogy elkezdjen bevezetni a cégbe, szóval szerintem örülni fog, hogy legalább ilyen irányba nem fog tovább pörögni az agyam és sokkal produktívabban tudom majd használni az így felszabaduló energiáimat.
A kezem lassan elkezdi simogatni a hátát.
-Izgulsz a hétvége miatt?-kérdezem a tesztfutamra utalva.
-Hova is megyünk?-szerintem ezt eddig el is felejtettem megkérdezni csak kapásból rávágtam, hogy természetesen ott leszek majd vele, hogy drukkoljak a pálya szélén. A helyszín ezen természetesen semmit sem változtat csak ki kell találni, hogy hogyan is jutunk oda. Vagy jutok, ha neki esetleg korábban ott kell lennie, mint ahogyan én a hátam mögött tudnám hagyni a várost.

mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
Debut in New York. Savi & Caesar Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Debut in New York. Savi & Caesar Edf69ba4f0ff196201874eb769ecff54cef08045
★ családi állapot ★ :
hers..
Debut in New York. Savi & Caesar 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar 399737da93ab1bb07af341ad5a51b55cd9ae7ee3
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
412
★ :
Debut in New York. Savi & Caesar B5353d4163041c29dcfb58271bf16b72a057302b
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Debut in New York. Savi & Caesar
Debut in New York. Savi & Caesar Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Debut in New York. Savi & Caesar
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» something's happening in Silverstone - Chris & Savi
» Dijon with fam - Kami and Savi
» hello stranger // Nano && Savi
» "car mechanic" team // Lindy && Savi
» Savi & Nigel - Singin' in the rain

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: