New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Na Tae-yang
tollából
Ma 23:02-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 22:58-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 18:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:31-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:20-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 16:57-kor
Tyra Greene
tollából
Ma 16:42-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 16:30-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 16:20-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
236
222

all through the night. Wendy & Lumie
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptyVas. Márc. 05 2023, 18:28
Lumie & Wendy

Kicsit fura máris a leendő nem létező gyerekeimről mesélni és főleg, odakínálni már valakinek. Lumie nagyon jó csaj, imádom sőt, bármiben partner vagyok neki, de azért titokban nagyon remélem, hogy lányom lesz, bár lehet rá is könnye lecsapna ez a bombázó. Nyilván ha anya leszek erről mást fogok gondolni, de az tényleg még csak a távoli jövő.
- Drágám te még 45 évesen is ilyen dögös leszel, de azért jobban örülnék egy keresztanya szerepnek részedről. - az mégis csak intimebb, mint egy gyors numera, amit valljuk be egy szülő sem akar a gyerekének, az már más kérdés, hogy nagyjából mindegyik csiálja. De amit a szülőnem tud az nem fáj neki.
Megnyugtat, hogy szerinte nem vagyok rossz barátnő, ami jólesik, bár még igencsak van min finomtanom, mondjuk a megfelelő kommunikáció. Na meg ezek a tipikus barátnős dolgok, mit mikor hogyan kell ünnepelni, és hogy egyáltalán kell e képet posztolni magunkról, mert anélkül lehet nem is igaz a sztori.
- Áhh ne is mond, pont ezért bosszant, hogy eddig miért nem esett le, hogy ennyire dögös.- fogom a homlokom, persze az érezelem is kellett ehhez, ami eddig nem volt több, mint egy testvéri szeretet.
- Neked már volt kapcsolatod, valahogy sokkal jobban állna neked egy komoly kapcsolat, egész stabilabb a családi háttered, ami miatt  azt hittem, hogy hamarabb adod be a derekad. Magamról soha nem tudtam volna elképzelni, de tényleg csak a megfelelő srác kell hozzá. - mosolygok rá őszintén.
Megnyalom a kézfejem, szórok rá egy kis sót és én is megemelem a kis feles poharat.
- Kár, pedig egy tequila mellett engedékenyebb lennék. - nyújtom rá a nyelvem, majd lenyalom a sót, betolom a pohár tartalmát és bekapom a citromot. Kicsit savanyú íze miatt grimaszolok egyet, de ez nem szegi kedvem a következőhöz, de csak a kaja után.
- A földi mennyország, ha a kajákat vesszük. - igen nagy adagot raktak elém, aminek valószínűleg az lesz a vége, hogy hazaviszem a felét, de egyszer jól fog jönni ha végre lesz időm otthon ücsörögni.
- Azt hiszem kellene nekünk minden hónapban egy fix nap, amikor csajos estét csinálunk, esküszöm felszabadító, hogy nem kell figyelnem miről beszélek. Meg beszélhetek a pasim teljesítményéről az ágyban -  grimaszok nélkül. Imádom Hale-t mintha testvérem lenne, de tudom, hogy ezzel kapcsolatban neki is vannak korlátai és én ezt megértem, ha lenne öcsém én sem biztos, hogy ezt akarnám hallani, hogy a barátnőm mit csinált vele az ágyban.
- Mesélj nekem, tetoválóként mi volt a legextrémebb sztori amit hallottál. - sokan vannak úgy vele,hogy egy emléknek adnak helyet a testükön, és amíg készül a kis alkotás, addig biztosan elmesélik a művésznek, hogy miért készül. Egész biztosvan vicces és szomorú története is, persze a vicceset kicsit jobb hallani, de az élet nem mindig móka.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptyVas. Márc. 05 2023, 20:24


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
Egészen furcsa érzés kerít hatalmába, amikor azt mondja, hogy a keresztanya szerepben jobban kellenék. Annak ellenére, hogy egy teljesen fiktív dologról beszélünk rendesen meghatódok.
-Lehetek a keresztanyja?-kérdezem a mellkasomra szorítva a kezem. Végülis Hale úgyis a nagynénje lenne úgyhogy ez a szerep szabad, de mégis valahogy meglepődök hogy egy ennyire közeli szerepet kaphatnék.
-Már most szeretem a nem létező keresztgyerekem..-tényleg elérzékenyültem egy kicsit a dolgon.. persze sírni nem fogok, de tényleg átmelengeti a lelkemet a gondolat.
-Szerintem egy pillanatig se bánd. Anyámat idézve az univerzum mindig jól időzít.-anya hisz abban, hogy az univerzum energiái mindig a megfelelő időpontban terelnek minket a jó mederbe. Ebben szívesebben hiszek, mint abban, hogy valahol a felhők között van egy nagy góré, aki előre megírta a sorsunkat, így elrendelve a végzetünket. Az anyám verziója millió kimenetelt tartogat számunkra és rajtunk múlik, hogy elfogadjuk-e az aktuális énünket vagy tovább kutatunk újabb én verziókat kiismerve.
-Hát, ha nem gyalogoltak volna át annyian a kis szívemen talán már valakinek a menyasszonya lennék.-előszeretettel választottam magamnak mindig rossz partnereket. Az én esetemben nem tudom azt mondani, hogy azok a mocskos férfiak... a lányok sem voltak könyörületesebbek. A legtöbb csak kalandozott és próbálkozott mielőtt lelécelt volna tőlem. A lányok elhagytak férfiakért... a férfiak elhagytak más nőkért. Egyszerűen elegem lett. Pedig kifejezetten romantikus jellem voltam.
-Ne bíztass, mert lecsaplak a kisfiú kezéről.-viccelődök tovább.
Tényleg nagyon jól néz ki a kaja, rendesen összefut a nyál a számban.
-Jó! Benne vagyok. Legalább én sem fásulok bele a munkába teljesen.-bólogatok lelkesen.
-És nagyon szeretném hallani, hogy hova juttok ti ketten együtt.-teszem még hozzá.
Beleharapok az ételbe.
Következő kérdésén kicsit el kell gondolkoznom, de nem is baj mert addig van időm rágni és lenyelni a számban lévő falatot.
-Hát van sokféle. Tudod amikor ezt a szakmát választottam el sem tudtam képzelni, hogy mennyi okból kifolyólag fognak hozzám jönni. Amiket a legextrémebbnek neveznék a negatívak közül azok a Medusa tetoválások. A szexuális erőszak áldozatai szokták kérni szóval ott hallok olyanokat, amiket legszívesebben elfelejtenék, de örülök ha megosztják velem a fájdalmukat, mert akkor olyan mintha terápián lennének.-tartok egy kis szünetet.
-Ami még extrém volt.. volt egy srác.. Ha jól emlékszem 26 vagy 27 éves volt. A vállára kellett felvarrnom Dwayne "The Rock" Johnsont kentaurként.. ne is kérdezd.. fogalmam sincs, hogy miért pont ezt akarta, amikor én megkérdeztem azt mondta, hogy "ez zsííír".. először elhajtottam mert azt hittem be van állva, de másnap is visszajött és ugyanazt akarta, szóval megcsináltam neki. Azóta is visszajár hozzám hasonló marhaságokkal, de imádja őket.-nevetem el magam. A franc se érti néha az embereket.     


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptyVas. Márc. 05 2023, 21:09
Lumie & Wendy

Túl sokat témáztunk a jövőn, pedig még azt sem tudjuk mennyire fog működni, és mennyire fogadja el Hale ez új felállást. Mondhatnám, hogy nem számít ki mit mond, de igenis számít mit mondanak, vagyis egy valaki mit mond.
- Valakinek meg kell majd tanítania, hogyan kell bulizni és az anyja nem teheti majd meg szóval kérlek vidd majd bele a rosszba, de csak felügyelet alatt. - nevetem el magam, milyen könnyen csevegünk olyanról, ami még nincs is. De ha már ennyire belevetjük magunkat a jövőbe talán bevonzuk a jót és tényleg bekövetkezik valami izgalmas majd sok év múlva.
- Az univerzum már rohadtul tartozott nekem valami jóval. - meló, suli, meló, suli ennyiből áll az életem és pesze a bulik, de sosem éreztem magam annyira boldognak mint most, komolyan egész életemben nem. De tudom, hogy Lumie is rendesen kikapott tőle, ha a kapcsolatokat tekintjük, ő mégis próbálkozott régebben, de az emberek nem értékelik ha valami jót kapnak, sokan eldobják valami sokkal rosszabbért, és élvezik. De ezek meg is érdemlik, csak az nem, aki ezt megszenvedi, mint Lumie, nem ezt érdemelné. Jogosan éli most úgy az életét ahogy, ezt a részét meg tudom érteni és átérzem, de egyszer neki is vissza kell ugrania arra a bizonyos vonatra, ahol újra kell építenie a szívét, és megbíznia valakiben aki lehet a csillagokat lehozza neki az égről. Mert akármennyire is makacs vagyok, nem jó sokáig egyedül lenni.
- Kapja be, mindenki aki így bánik velünk de komolyan. - csattanok fel, kicsit. - Ezért van annyi szingli csaj és ennyi szerencsétlen pasi, mert a legtöbb életképtelen. - forgatom meg a szemem, miközben falatozok. - Azt hiszem már elcsalhatatlan vagyok. - kacsintok rá, miközben egy krumplit  tolok a számba.
- Borzalmas, hogy felnőttünk és a munka mellett ennyire kevés idő jut egymásra. - meg a suli is igen nagy szerepet tölt be az életemben, de mindezek ellenére is többet kellene foglalkoznom a kapcsolatommal, hiszen nekem csak ők vannak, nincsen családom, akik törődnének velem, így ha a barátaimat is elhanyagolom, gyorsan maradok magányos és hiányozna ő is az életemből, főleg, hogy ilyen jó estéket tudunk együtt tölteni.
Evés közben hallgatom a sztoriját a munkájával kapcsolatban, de amikor az erőszakot említi megáll a kaja a számban. Mi lányok sokszor ki vagyunk téve olyan helyzetben a bárokban, hogy bármikor lehetünk mi is áldozatok, nem véletlenül nem járunk nagyon egyedül sehova. El sem tudom képzelni mit él át egy nő, akivel ez megtörténik, és mennyire kell erősnek lennie utána, hogy el tudja engedni, legalább egy kicsit és még emléket állítson annak, mennyire erős nő.
- Én nem tudnám ezt csinálni, mármint amúgy sem vagyok egy nagy művész, de a lelki része borzasztó nyomasztó lehet néha.- veszem komolyabbra a hangom.
Következő mondatain azonban minden komolyság kiszáll belőlem és kitör belőlem valami furcsa nevetés. Egy ilyen fickóra hogyan nézhetnek a strandon, vagy bárhol ahol látszik a tetkó, mint egy félbolond, de ha ő gy boldog, akkor nincs miért ítélkeznem, de ilyet még a filmekben sem látni.
- Hogy bírtad nevetés nélkül a munkát? - faggatom tovább, mert tényleg érdekel hogyan tudta végigcsinálni, anélkül,hogy állandóan rájött volna a röhögőgörcs.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptyVas. Márc. 05 2023, 21:41


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
-Úgy érzem ez egy testhezálló feladat nekem. -bólogatok lelkesen. A jófej keresztanyu szerepet nekem találták ki, szóval nagyon élném. Ettől függetlenül azért remélem még 1-2 évet legalább jegelik még a dolgot. A srác is fiatal még bár van akinek nem jelent gondot fejest ugrani az életbe egyből ellenben velünk.
-Ez a beszéd, Wen. Szóval ragadd meg két kézzel a lehetőséget és el ne ereszd.-ha tényleg annyira boldoggá teszi, akkor itt az idő, hogy harcoljon érte. Persze ezt könnyű mondani másnak miközben én úgy félek az elköteleződéstől akár a tűztől, sőt talán még jobban is és nem tudom, hogy az ő helyében én képes lennék-e ilyen közel engedni magamhoz valakit. Az ő boldogságának viszont nagyon örülök. Talán rajta keresztül majd idővel én is képes leszek bizalmat szavazni valakinek, hogy nem gázol át rajtam még egyszer.
-Kapják be!-értek vele egyet. Tényleg katasztrófa, ami manapság történik. Persze nem mondom, hogy régen könnyebb volt biztos annak a világnak is megvolt a maga nehézsége, hiszen az emberek bonyolultak attól függetlenül, hogy milyen évet írunk.
-Francba.. akkor erről lecsúsztam..-csettintek egyet csalódottan. Persze csak hülyülök. A barátsága nekem sokkal fontosabb egy görbe esténél, ezért sem próbálkoztam nála soha.
-Ha megnyerem a lottót, akkor mindketten felmondunk és egy forró tengerparton fogunk lógni egész rohadt évben.-ettől már csak az választ el, hogy vegyek egy rohadt lottószelvényt, hiszen anélkül tényleg esélytelen a dolog. Wendynek hamarabb kellett felnőnie, mint nekem. Ő nem támaszkodhatott a suli végéig sem a szüleire. Amióta azonban mindketten dolgozunk tényleg sokkal nehezebben jönnek össze az ilyen találkozók.
-Sosem szabad magadra venni mások terhét. Én mindig arra gondolok, hogy segítettem nekik. Legalább ennyivel hozzájárulhatok a gyógyulásukhoz.-bár vannak olyan történetek, hogy miután végzek elbújok egy fél órát sírni, hogy milyen egy rohadt szemét világban élünk. Mégis mindig menni kell tovább. Mire eljönnek hozzám tetováltatni, addigra már erősek. Gyógyulnak és kűzdenek. Ez pedig mindig vígasz egy kicsit számomra is.
-Jajj nem bírtam. Végig nevettem, de igyekeztem a részletekre fókuszálni, hogy a lehető legkevesebbszer gondoljak bele az összképbe. De valami haláli lett a végeredmény.-elmosolyodok a gondolatra.
-De most is nem rég kért tőlem vázlatot... egy Spongyabobon szörföző napszemüveges unikornis a következő..-nevetem el magam. Tényleg bolond az az ember, de legalább egyedi. Ezt is kell értékelni valahol.    


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptyHétf. Márc. 06 2023, 08:26
Lumie & Wendy

Igaza van meg kell ragadnom a lehetőséget, amit kaptam, nem cseszhetem el, ki tudja mikor jön a következő ilyen alkalom, ha elrontom, lehet soha nem lesz újabb lehetőségem, lehet ez az összes, amit életemben kaphatok, akkor miérti s basznám el?
Ami a többi embert illeti, akik így bánnak a másikkal ők sosem fognak kapni ebből a jóból, legalábbis nagyon remélem. Soha nem kívánok senkinek rosszat, mert akkor a saját balszerencsémet vonzom be, de van akinek igenis kitelne a szarból, de azok valamiért sosem kapják meg a “jutalmukat”.
- Alig várom, hogy megnyerd a lottót. - nevetem el magam, miközben eszegetem tovább a kis burritom.  A sok folyadék miatt alig fér belém balami kis kaja, de azért próbálkozok, amíg azt nem mondom, hogy végem. De a ketté vágott burrito egyik felét sem tudtam megenni, ez elég szomorú arány, de valójában jobban esett aza sok koktél, így valamit valamiért alapon elfogadom.
- Ilyen téren nem irigyellek, azt viszont igen, hogy ennyire jó művész vagy, ezek szerint lelki segítő is. Biztosan jobb kedvvel távoznak tőled ezek az emberek. - büszke vagyok rá, hogy ennyire könnyen kezeli, mondjuk már régen beleőrült volna, ha máshogy csinálja. Én nem vagyok semennyire sem lelkis, persze meghallgatok bárkit és képes vagyok sajnálni embereket, de olyan rossz az érzelmi intelligenciám, hogy néha nekem kínos.
A kentauros csávó sztoriját nem bírom ki nevetés nélkül, nem csodálom, hogy neki sem ment, amíg megalkotta az ember bőrére, nagyon kíváncsi lennék mi megy végig egy ilyen ember fejében. De lehet addig jó, ameddig ezt nem tudom.
- Szóval unikornis. - ragadom meg a lényeget a mondataiban.  - Kreatív és egész biztosan nem fogja szembe találni ezzel a tetkóval magát más emberen. - szakad ki belőlem a nevetés. - Kérlek, ha kész van mindenképpen dobj egy képet róla, mert rettentően fantáziadús a képzeletem, de ez jócskán határán van a képzelőerőmek. - viccet félretéve is nagyon kíváncsi vagyok mit tud kihozni ebből a tervből. Tudom, hogy csodálatos lesz, hiszen ő csinálja, de ez még egy művésznek is lehet túl sok, vagy netán túl vicces.
- Na akkor ezt arra, hogy vannak bolondabb emberek a földön nálunk. - emelem meg a poharat, majd már szórom is a sót a kézfejemre.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptyHétf. Márc. 06 2023, 14:16


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
Egyetértően nevetek a válaszán. Sok problémámat meg tudnám oldani egy nyerő szelvénnyel. Ettől függetlenül tisztában vagyok vele, hogy a pénz önmagában nem boldogít, de tehetnék néhány nagyobb lépést előre az életben anélkül, hogy elfogadnám bárkinek a segítségét.
-Igazából tényleg boldog vagyok, hogy segíthetek nekik. Nem mellesleg döbbenetesen nagyon inspiráció, hogy a trauma ellenére mekkora erővel rendelkeznek. Sőt.. valami igazi elemi erőt kovácsolnak belőle.-tényleg lenyűgöző, hogy mekkora szarságokból képesek lábra állni. Ilyenkor mindig úgy érzem, hogy a saját problémáim labdába sem rúghatnak ezekkel.
Inkább vidámabb vizekre terelem a beszélgetést, hiszen abból is akad jócskán, de a kedvenc őrültemet emelem ki. Megkérdőjelezném, hogy vajon még teljes ép-e az elméje.. nem.. vicc volt.. tudom, hogy nem normális a srác, de az az igazi kedves őrült, akit szívesen ismer az ember.
-Nekem mondod? Még tartozok neki egy látványtervvel mielőtt egyáltalán nekiindulhatnénk a dolognak.-nevetek egy jót.
-De mindenképp küldöm majd amit felvarrtam a bőrére.-bólintok rá a dologra. Ő mindig megengedi, hogy készítsek képet, ehhez minden vendégemtől engedélyt kell kérnem. Különben nem tölthetném fel sehova a képeket még akkor sem, ha az én kezem munkája.
Koccintunk és lecsúszik gyorsan az utolsó tequila. A bolondokra bármikor nagyon szívesen iszok. Jót tett, hogy ettünk. Így nem álltam még fejre ennyi pia után. Még eszek néhány falatot aztán részemről tele is van a tank annak ellenére, hogy a feje kaja még ott van a tányéromon.
-Ja egyébként ha tényleg kitart a kis kapcsolatotok szívesen varrok nektek egy páros tetkót. A vendégeim vagytok rá, ha tényleg túlélitek egymást.-ajánlom fel.    


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptyHétf. Márc. 06 2023, 15:37
Lumie & Wendy

Ha már az univerzum és egyéb hatásairól esett szó, akkor inkább nem is gondolok tovább azokra a szörnyűségekre, amiket azoknak a nőknek kellett átélnie. Még véletlenül sem vonzom be ezeket a negatív dolgokat. Én nem vagyok egy nagyon pozitív ember és nem hiszek a sorsban és társaiban, de azért néha mégis jól jön egy kis hit, amikor már minden a feje tetején áll.
- Hát figyelj, ha egy jó üveg bor vagy tequila mellett ülsz le tervezni akkor nem lesz probléma, ezt épp ésszel nehéz lehet megtervezni. - teszem a szám elé a kezem, hogy ne nevessem megint nagyon el magam, a fejemben már bőszen él a lovagló kis Spongyabob.
Gyorsan csúszik a tequila, mintha vizet innék vagy valami kis könnyed italt, szegény májam nem biztos, hogy ezért olyan nagyon hálás.
Amikor már úgy néz ki mindketten dugig ettük magunkat megkérem a pincért, hogy csomagolja el nekünk, mert lehet akár az este folyamán még szükségünk lehet rá. Erősan gondolkozok még egy kör röviden, de inkább tartogatom a józan eszem, már még ami megmaradt, nem az a cél, hogy a felejtésig igyuk magunkat.
- Na a tetkó az ami csak nekem szóljon, nem bélyegezem magamra senkivel való kapcsolatomat sem. - a kapcsolatok múlandók, még akkor is ha azt hisszük nem, ha együtt is maradunk sem rakatnék magamra tetkót vele, egyszerűen inkább megtartom az én emlékeimnek a testem. - Főleg ha ez amit meséltem kitudódik, nem tudom hogyan reagál rá, vagy hogy mit szól hozzá. - a nekem nincs megcsalás szaga, de ki tudja, ő hogyan fogja lereagálni. Minden kiderül egyszer és ezzel tisztában vagyok, de amíg nem tudja, addig nem kéne gondolni erre.
Odasétálok a pulthoz, mert ki van írva hogy csak ott lehet fizetni, milyen modern, nem baj, kell egy kis séta, mondjuk nem pont ilyen kevés. Gyorsan kifizetem a kajánkat, és visszaülök a helyemre.
- Maradunk még egy kicsit? Olyan furán nagy a nyugi itt. - szeretem a pörgést, és utálom a csendet, szóval tőlem elég meglepő, hogy egy kis büfében akarok beszélgetni kevés alkohol mellett a barátnőmmel.
- Kellene egy ilyen helyet nyitnom, imádnám hogy mindennap mexikói kaja körül forgok, és biztosan jó pénz van benne. - már ha éppen nem az éjszakai forgalmat nézzük. Még nem tudom mit fogok kezdeni a diplomámmal, és még azt sem mi lesz a végső célom, de bármi is legyen megéri előre tervezni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptyHétf. Márc. 06 2023, 17:28


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
-Az a baj ahányszor ittasan vagy betépve próbáltam tervezni mindig azt hittem éltem legjobb munkáját hozom össze éppen... gondolhatod milyen volt, amikor józanon megnéztem a terveket.-hát közel sem voltak olyan világmegváltóak, mint az alkohol vagy a szerek hatása alatt gondoltam. Kiindulópontnak nem voltak rosszak feltétlen, de mind nagyon messze állt a végleges tervtől, amit végül felvarrtam valakire. Egyébként sem egyszerű mire megtalálom az emberek ízlését. A visszajárókkal már könnyebb dolgom van, mert tudom, hogy miket kedvelnek, de köztük is vannak olyanok, akik mindig mindent más stílusban kérnek, mert különböző emlékeket próbálnak megörökíteni és nem mindegyiknek egyforma a hangulata.
-Megjegyeztem. Akkor szólj ha valamit felvarrhatok rád.-bólintok rá. Okosan gondolkozik, de ha tényleg együtt maradnak még meggondolhatja magát. Szeretem, amikor a barátaimon dolgozhatok. Én így tudom őket megajándékozni nem mellesleg pedig lesz még egy dolog, ami összeköt minket. Volt néhány ismerősöm, aki úgy volt vele, hogy nem akar semmit élete végéig a bőrén viselni, mégis egy idő után valahogy mindegyik a kezem alatt kötött ki. Ha más nem valami apróságot el akartak rejteni a testükön.
Amíg ő eloson a pulthoz fizetni előszedem a tárcám és amikor visszaér lerakom elé a fogyasztásom részét. Nem akarom, hogy meghívjon még akkor sem ha szívesen tenné.
-Hát, Wen.. ha kellene sem bírnék most megmozdulni, annyira tele vagyok.-mosolygok rá. Mások talán kinevetnének, hogy ennyitől jól laktunk, de szerintem egyikünknek sincs egy túl egészséges kialakított étkezési rendje, hogy ennél többet bírjunk enni.
-A bevétel biztos jó.. én biztos nem bírnám, hogy mindennap kaja szagúan megyek haza..-olyan isten meg nincs, hogy minden este hajat mossak, de a szagot sem tudnám elviselni.
-Én most próbálok félretenni egy kis pénzt, hogy tudjak nyitni egy saját szalont. Még 1-2 év és én is lehetek főnök.-már elég szépen gyűlik a kis pénzem és igyekszem mindenen spórolni, hogy minél gyorsabban összejöjjön majd a dolog.   


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptyHétf. Márc. 06 2023, 18:13
Lumie & Wendy

El sem tudom képzelni mit alkothat beszívva, ha józanon már ennyire tud. Az az állapot, amikor mindig minden szép és tökéletes, nem mintha gyakran használnék ilyet én előbb nyúlok alkoholhoz mert általában az segíteni szokott. Persze volt egy két laza estém, mert könnyen befolyásolható vagyok ha buliról van szó és nem szeretek semminek sem az elrontója lenni, így nem állok ellen semminek ami ezt szolgálja.
- Egyszer ha elég elvetemült leszek majd rám varrhatsz valami alkotást, amit nem teljesen józanon alkottál. - nevetem el magam, ez egy jó fogadási tét lenne, bár kétlem, hogy tényleg megtenné és én be merném vállalni vígan, de azért elképzelésnek nem lenne rossz.
Van már pár kis alkotás a testemen, aprók és a legtöbb nem jelent semmit, csak a lázadásom jeleit mutatják, amit a családom ellen vetettem be régebben. Egyedül a csuklómon ékeskedik egy kis csillag, ami fontos számomra.
- Rengeteg ötletem van mit akarnék magamra, de valahogy mindegyikből hiányzik valami a végső lökéshez. - vallom be, igazából főleg az hiányzik mindegyikből, hogy beletegyem egy darabkámat. Mert már nem varratok agyatlanul, mint ezelőtt, és ha így is tennék, lenne egy gátam az ő személyében, ami erősen ellenkezne, így csak jól átgondolt művet rakatok magamra, ha eljön az ideje.
- Akkor kérjünk még egy tequilát, hogy zavarjanak haza. - jó indok miért ülünk még itt és nekem is, hogy lecsússzon még egy, bár magam sem tudom minek erőltetem. A tequila a mániám lett, boldogságom egyik forrása, amire szükségem van olykor.
- Én kibírnám ezt a szagot, egy idő után úgyis nagyban gondolkoznék és kinőném magam a sütő mögül. - nagy álmok, és valószínűleg soha nem beteljesedők, de ez így van jól. Nem lehetFFE4C4minden álmom igaz, mert abba beleőrülnék.
- Nem is tudtam, hogy ilyen nagy terveid vannak Lumie. - kerekedik el a szemem, persze, mindenki a saját maga ura akar lenni, de keveseknek van elég akaratereje, hogy be is teljesítse azt. - Hova tervezed a szalont? Van már valami elképzelés? Név ötlet? Úristen a tervezés része, annyira jó tud lenni. - még ezek szerint nagyon az elején van, még csak pénzt gyűjt, de az ötletelést nem lehet elég hamar elkezdeni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptyHétf. Márc. 06 2023, 18:54


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
Kicsit elkerekednek a szemeim és veszettül elkezdem rázni a fejemet.
-Biztos, hogy nem varrok rád semmit, ami nem tökéletes.-mondom végül egy mosollyal.
-Olyanban viszont benne vagyok, hogy mondasz lehetőségeket, méretet és egy testrészt, viszont a többi meglepetés.-nem fogom semmivel elcsúfítani a szép bőrét, de egy félig meglepetés tetoválásban benne lennék és akkor biztos lehetek benne, hogy szeretni is fogja a végeredményt.
-Na ez megoldás lenne az utolsó lökéshez is.-vonogatom meg a szemöldökeimet. Egy tetkó rulett nem is hangzik rosszul, főleg ha több minden is jár már a fejében, hogy mit szeretne magán látni csak egy kis ráhatásra lenne szüksége.
Már intek is a pincérnek és kikérek még egy kör tequilát, hogy ne legyen üres az asztalunk bár nem gondolom, hogy két jó nőt csak úgy kirúgnának főleg, hogy nincs sorban állás a helyünkért.
-Jogos. Mondjuk nem hittem volna, hogy pont egy mexikói éttermet választanál magadnak.-mondjuk jól állna neki a főnök szerep. Szuperül tud bánni az emberekkel és biztos erős forgalmat tudna becsábítani a dögös testével. Voltam már törzsvendég olyan helyen, ahol éppen elfogadható volt a kaja, de a pincérek szívdöglesztőek voltak. A Hootersbe is sokat jártam. Mondjuk ott a kaja is jó.
-Cuki vagy, de ennyire még nem tervezgettem. Jó lenne Manhattanben valami itt mindig nagyobb pénztárcával gondolkoznak az emberek, de ez azt is jelenti sajnos, hogy helyet is drágábban tudnék venni. Aztán az is lehet, hogy előbb bérelnem kellene valamit, hogy megnézzem mennyire tudom befészkelni magam ide..-gondolkozok el egy kicsit.
-Név még nincs úgyhogy szívesen meghallgatom ha van valami ötleted.-érdeklődve nézek rá. Még nem akartam ennyire belemerülni a dologba, hiszen olyan elérhetetlenül távolinak tűnik és mire a közelébe jutok biztosan milliószor megváltozik majd az elképzelésem.    


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptyHétf. Márc. 06 2023, 21:41
Lumie & Wendy

- Na látod ez egy remek ötlet, ebbe még benne is lennék. De csak olyat varrhatsz rám, aminek csak mi tudjuk a jelentését. - mert abba van poén, és ha jelent valamit, akkor sosem bánom meg, hogy a testemet díszíti. Megbízok Lumieban teljes mértékben, így kétségem sincs, hogy csodás dolgot alkotna a számomra.
Gyorsan kikéri a következő kört. - Ez pontosan tükrözi mennyire egy rugóra jár az agyunk. - bár mondtam, hogy kellene kérni még, ő megtette, teljesen jól kiegészítjük egymást, még ilyen apróságokban is. Jó szövetség ami nekünk van, ritka az ilyen és nagyon kell rá vigyázni.
- Hát, enyhén avokádó zabáló vagyok és szeretem a babot, nem is nagyon mutatna más jól az életemben. - nevetem el magam. - Ha kicsit nagyobb lennék és szakállas lehetnék Piedone is akár. - fújom fel az arcom, hogy pufibbnak tűnjek. Bár a chilis bab magában nem nyerő nálam, de csak azért mert még sosem ettem igazán jó félét belőle.
- Mondjuk egy büféhez nem ártana tudni főzni. - mélázok el. - A főzőtudományom nem a legjobb, vagyis, jó ha nem akarunk belőle enni. - nevetem el magam. Nem mintha lenne időm főzőcskézni, de ha van sem tudok nagyot alkotni. Ha több időm lenne gyakorolni biztosan zseniális lennék, de ez egyenlőre nem adatik meg. Persze tényleg csak elméletben gondolkodtam erről az egészről. A vendéglátás jelenleg uralja a munkám, amúgy nem ebben képzelem el a jövőm.
- Sosem gondolkodtam komolyabban mit fogok csinálni a jövőmben. Újságíró akartam lenni, de nem jött be,aztán most marketing szakon vagyok, talán menne nekem ez az irány. - talán tényleg ennél maradok, lehet ez testhezállóbb, mint az újságírás, úgysem vagyok valami nagy író.
- Majd lehetek a marketingesed ha oda jutunk, hogy végzek a sulival,mire belekezdesz ebbe az egészbe. - feladta az első leckét, vagyis én magamnak, de a kihívások csak erősítenek, így agyalok egy kicsit. - Angel in Hell. - fénylik fela kis villanykörte a fejem felett. - Na jó nem a legjobb, de most jelenlegi felállásban illene hozzád. - angyali arc,és ördögi viselkedés, azaz a tökéletes nő.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptyHétf. Márc. 06 2023, 22:58


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
-Király. El is kezdek majd holnap rajzolgatni.-tapsolok néhányat örömömben. Igen. Szigorúan holnap. Ha már tényleg józan leszek és úgyis még agyalnom kell, hogy mi is állna jól neki... mármint az egyértelmű bármin kívül.
Rákacsintok amikor rávilágít, hogy mennyire egyforma a gondolkodásunk és közben már érkezik is a tequilánk. Nekem ez lesz az utolsó, hiszen holnap dolgoznom kell és nem akarok teljesen másnaposan végigszenvedni egy egész napot. Így csak talán egy fél nap szenvedésem lesz belőle.
Felnevetek amikor még az arcát is felfújja, hogy jobban passzoljon a szerepbe.
-Tényleg.. mintha ikrek lennétek... már csak meg kell tanulnod úgy pofonokat osztani.-bár aztán lehet meglepődnék, hogy olyan parasztlengőt tud kiosztani, hogy egy felnőtt férfit is leterítene. Egy lánynál ezt sosem lehet tudni elég radikális dolgokat tanít meg nekünk az élet akár akarjuk akár nem.
-Ne bassz.. nem tudsz főzni?-kérdezem felakadt szemekkel. Elég fiatalon a saját lábára kellett állnia, így nem volt előtte példakép ebben sem, de azt gondoltam volna, hogy pontosan emiatt ilyen szempontból is hamar önállátó lett.
-Jó. Valamikor átjössz vagy átmegyek hozzád és főzni fogunk. Legalább néhány alap dolgot tudnod kell.-nem mondom, hogy én vagyok a női Gordon Ramsay, de egy alapvető és széles skálán sok mindent meg tudok főzni. Pontosabban receptből szinte minden alapfogást és amihez nem kell 4 napig pácolt tudom is én szarvasgomba aranyreszelékkel, azokkal mind elboldogulok.
-Már fel is vagy véve.-nem lenne ellenemre, ha majd egyszer együtt dolgozhatnánk, bár sokak szerint az üzletet sosem szabad keverni a barátsággal, de szerintem mi jól együtt tudnánk működni.. ebben is.
-Angel in Hell.-ízlelgetem.
-Tetszik. Majd utánanézek, hogy szabad-e még.-lehet, hogy már egy sztriptíz bár viseli ezt a nevet, de ha nem akkor nekem tökéletesen megfelel. De még lesz időnk bőven agyalni.
-Mindenképp megjegyzem.-édes, hogy szerinte ez tényleg illene hozzám. Talán ő az egyetlen ember, aki angyalnak lát.    


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptyKedd Márc. 07 2023, 12:08
Lumie & Wendy

Gyorsan döntés született, arról, hogy felkerüljön e valami rám. Nem kérdés, hogy akarok valamit a testemre, amit örökre magamon viselhetek és még az is megoldódni látszik, hogy mi legyen az. Ennek kicsit azért örülök, nem mintha emiatt forgolódtam volna álmatlan éjszaka, de az olyan embereknek mint én kell, hogy legyen bizonyítéka arról, hogy igenis vannak jó dolgok az életben, és egy tetoválás nekem általában ezt jelenti.
- Nem láttál még igazán kikelni a sodromból. - nevetem el magam, majd kifújom az arcomba szedett levegőt. Sajnos nem egyszer kellett testi fenyítést használnom, amikor már a szavak nem voltak elegek egy részegebb bandával. Jobban szeretem egyszerűen lerendezni a hülyéket a szórakozóhelyeken, de nem mindenki enged olyan könnyen. - Egyszer eltörtem valaki mutatóujját, annyira mutogatott nekem, hogy tartsak vele. Már bennem volt egy kis alkohol és ideges voltam, hogy mutogat, mint egy kutyának, megfogtam és visszahajtottam neki, majd a lábára tapostam és elfutottam. - most már kicsit gyerekesnek hangzik, de rém idegesítő volt, ahogyan a gülü szemeivel bámult rám, miközben a szájával azt formázta, hogy gyere cica, és közben az ujjával mutogatott. Nem igazán Piedone féle húzás, de azért lány létemre elég durvának vélem magamtól.
Ha nem lett volna elég sokkoló, hogy egy Piedone mása akartam lenni, lesokkoltam a főzési tudásom hiányával.
- Nem, nem volt kitől megtanulnom és amúgy sem volt sosem időm rá, hogy mélyebben belevessem magam a tanulásba. Kávét bármilyet meg főzök neked, de ha enni akarsz nálam, akkor a rendelés lesz a megfelelő. - nevetem el magam. Nem sajnáltatni akarom magam, mert én tökéletesen megvagyok a főzőtechnikám nélkül is.
- Benne vagyok, de csak felkésztelek,hogy borzalmas diák vagyok, mielőtt bármi elkészülne felzabálom az alapanyagot. - nem lenne rossz, ha valaki mutatna egy két fogást, hátha ezzel be tudok majd vágódni még jobban Peter-nél, ki tudja, hiszen minden pasihoz a hasán keresztül vezet az út, na meg a farkán, az egyik pipa, akkor a másikra kell törekedni.
- De valami könnyűvel kezdj, de ne kímélj! - szeretem a kihívásokat, és egy üveg bor mellett még szórakoztató is lehet a főzés, a háziasszonyok is úgy szokták a filmekben.
- Valójában biztos lenne jobb ötletem is, ha jobban beleásnám magam a kreatív énembe, de most ennyi tequila után nem telik jobbra. - egész biztosan tudok neki segíteni találni egy olyan nevet, amit sosem felejt el az aki egyszer ott járt. Na mondjuk nem csak a név miatt, hanem a tulaj miatt sem.
- Az biztos, hogy ezzel a névvel rengeteg pasi vendéged lenne. - mindenki érteni fogja, hogy csajsziról van szó, és ha az angyalok a pokolba vannak, az rossz kislányt jelent, legalábbis számomra, minden pasi vágya lesz majd itt tetováltatni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptySzer. Márc. 08 2023, 14:25


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
-Uuuu.. komolyan? Rendesen büszke vagyok... és egy kicsit begerjedtem, de főleg büszke vagyok.-bólogatok néhányszor elismerően. A mai világban így vagy úgy, de meg kell védenünk magunkat, mert van az a szint, ahol már késő megtenni az óvintézkedéseket. Így viszont tökéletesen megértem, hogy elfogyott Wen türelme egy férfival kapcsolatban.
-Akkor majd úgy főzünk, hogy legalább 4 ember jóllakjon belőle és akkor biztos marad belőle valami a végére. Nincs para. Majd én megtanítok neked egy két dolgot, amivel könnyebb a túlélés.-legalább mi csajok tartsunk össze.
-Te meg cserébe megtanítasz engem egy-két kávékülönlegességre.-így mindenki nyer és én sem mindig energiaitalokkal fogom mérgezni magam. Bár nekem sajnos a kávé úgy kezdődik, hogy legalább 6 kanál cukor, mert nem szeretem a keserű ízét, de biztos vagyok benne, hogy Wendy tud néhány olyan receptet, amitől úgy érzem majd magam, mint aki felzabált egy édességboltot.
-És ne izgulj... én sem vagyok a legnagyobb konyhatündér a világon, szóval semmi agymenéssel nem foglak fárasztani.-nevetek egyet. Kicsit azért furcsa, hogy eljött az az időszak az életünkben, amikor már arról beszélgetünk, hogy megtanítjuk egymást konyhai fortélyokra és nem azt értjük ezalatt, hogy hogy kényelmes a konyhapulton dugni, hanem konkrét főzésről. Azért remélem még egyhamar nem megyünk együtt öblítőt szagolgatni a boltba. Arra a szintű felnőttségre még nem állok kifejezetten készen.
-Ne viccelj! Egyelőre tökéletes, még úgyis van idő agyalni, te leszel az első, aki megtudja, hogy készen áll a pénztárcám arra, hogy a tettek mezejére lépjek a terveimmel.-sajnos ez még nem fenyeget, szóval van idő mindent kitalálni, de lehet lassan le kellene kötnöm magam a tervezgetéssel, hogy fenntartsam a lelkesedésemet a dologgal kapcsolatban, mert sokszor belefáradok, hogy mennyire lassan haladok a céljaim felé. Nem mintha egyébként el lennék késve, hiszen csak 23 éves vagyok. Rohadtul nem késtem még el semmivel az ég világon.
-Megdöbbennél, de igazából a jelenlegi vendégeim nagy része nő.-lehet egyébként pont azért mert én is az vagyok. Sokszor szívesebben fekszenek az azonos nem keze alá.    


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptySzer. Márc. 08 2023, 14:58
Lumie & Wendy

- Kicsi vagyok, vékony, de nem szeretem ha játszanak velem. Meg amúgy valószínű elég szexi voltam közben. - húzom fel a vállam az államhoz és pillázok, mutatva ezzel, hogy milyen elbűvölő tudok lenni. Csak ne mutogasson nekem senki és nem vigyorogjon furán.
- Hálás vagyok, egyszer úgy is meg kellene tanulnom valami normálisat főzni. Van egy specialításom, amit a franchise miatt nem vethetek be, de azt mindenképpen megtanítom. Mézes latte egy kis málna ízesítéssel, kevésbé undi mint amilyennek hangzik, egyszerűen zseniális.  - nyalom meg a szám szélét. Sajnos a nagy Starbucks alapítok sok mindent megkötnek nekünk, így nem kerülhet fel minden az itallapra, ahogy ez sem. De majd Danny kávézójában felavatjuk.
- Majd nézek youtube videókat, arról hogyan nézzek ki profin a konyhában. - azért onnan is el lehet lesni pár dolgot, de nem az igazi azért. A modern emberek már onnan tanulnak nagyjából mindent, én is próbáltam, hisz még bőven az a generáció vagyok aki már ezekkel a módszerekkel, autodidakta módon sajátít el bármit, de nekem valamiért nehezemre esik. Fogjuk ezt is az időhiányra, akkor nem tűnök annyira szerencsétlennek.
- De azért a főzés mellett inkább mutatnék neked egy két jó koktél receptet, amit az Emperorban tanultam, a kávé ráér ha józan estét akarunk. - kacsintok rá, tényleg sok mindent tanultam ott és a korábbi melóhelyemen is, ahol alkoholt árulnak. A vendégek fantáziája eszméletlen és tudunk tőlük is tanulni, ami eléggé kiszélesíti a palettát ilyen téren.
- Nem lehet elég korán elkezdeni semmit, hidd el, még távolinak tűnik, de rohamosan közeledik az ideje, hogy a saját szalonodba járkálj be reggelente. - igazából mi számí toks időnek, 1 év, 10 év vagy ennél is több. Mindenkinek más, mindenki máshogy éli meg, erre nincsen szabály, így lehet neki a sok az mégsem annyira sok idő.
Tényleg megdöbbenek ezen az adaton, amit mond, persze nő csakis egy nőben bízhat meg teljesen ha a testéről van szó, ritka, hogy ne ez lenne az első gondolat.
- Nem gondoltam volna. De legalább viszed majd magaddal a vendégkört és szerzel újakat is talán több pasit. - kezdetnek nem rossz ebből kiindulni, vagy megcélozhatná a csajokat jobban, vagy a pasikra menne rá erősebben. Még ki kell találni mit szeretne, mi az ami közelebb fog állni hozzá.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 09 2023, 19:57


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
-Hát azt el is hiszem anyukám.-bólintok elismerően. Tudom, hogy kemény csaj, de ennek ellenére nem feltétlen néztem volna ki belőle, hogy az öklét sem fél használni. Tényleg nagyon sok mindenben hasonlítunk egymásra.
-Tömény édesnek hangzik. Már most imádom.-bár személy szerint a málnát és a kávét sosem említeném ilyen közel egymáshoz, de ebben ő a profi, így bízom az ízlésében és egy próbát mindenképp megér. Ki tudja. Lehet éppen ez lesz majd az új kedvencem.
-Ne merészeld! Csak be fogsz ijedni mások profi mozdulataitól. Minden szörnyen ijesztőnek tűnik, ha profik csinálják. Hidd el nekem. Bénázva is lehet rohadt finomakat főzni.-volt egy két olyan videó, aminek inkább neki sem álltam pedig tök egyszerű volt az elkészítés, de úgy adták elő, mintha legalább 5 évet kellett volna hozzá dolgozni egy étteremben, hogy akár csak a nevét kimondhasd.
-Hát ez így még jobban tetszik. Koktélozunk és kajálunk.-igazából lehet, hogy ha ilyen programokat tervezünk sokkal jobban összejönnek majd a találkozók, mintha ténylegesen neki akarnánk indulni az éjszakának. Melegítőnadrágban és sportmelltartóban is főzhetünk otthon és nem kell egy fél napot koplalni, hogy biztosan ne puffadjon fel a hasunk egy feszülős ruhához.
-Ámen! A próféta szóljon belőled, édesem.-emelem fel a kezeimet egy pillanatra az ég felé, mintha tényleg áldást kérnék a szavaira.
-Ja egy kettő szerintem már azért tetováltat, hogy tudjon közben beszélgetni, szóval ameddig van rajtuk szabad bőrfelület addig jönnek majd utánam mindenhova. Ha elfogy a bőrük, akkor meg lehet kérnek recepciós munkát.-nevetek egyet. Szeretem az állandóimat. Tényleg olyan könnyű velük. Ettől függetlenül persze az új arcok mindig izgalmasak.
Az órámra pillantok.
-Életem utálok party killer lenni, de haza kellene mennem. Holnap dolgozok és ha nem akarok elcseszni mindent, akkor alvás közben józanodnom kell néhány órát. VISZONT.. a péntekem üres, mert festik a szalont, úgyhogy mit szólnál ha csütörtökön főzöcskéznénk?-gondolom a szórakozóhelyen főleg pénteken és hétvégén dolgozik, úgyhogy talán a csütörtökje lehet szabad, de majd szól ha rosszul kalkuláltam.   


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptyPént. Márc. 10 2023, 14:14
Lumie & Wendy

Minden kis ügyességet, amikot a kávékról tudok Danny-től tanultam, de mindig is szerettem kísérletezni, így megszüketett egy-kt saját szerzemény, amit monduk úgy, hogy nem mindgneki szeret, de csak magamnak csinálom és a szórakozás miatt.
- Édes, egyenesen isteni lesz hidd el nekem. - a málnás az egyik, amit szívesen kínálok másnak is, de azt csak bent tudom elkészíteni, sajnos otthon nincsenek elég menő felszerelésem hozzá.
Mint ahogyan a konyhám is elég üres, de ha megtanulok valamit főzni majd be kell szerezem egy-két edényt, meg amivel lehet főzni.
- Jójó, akkor hagyom a videókat, de azért mutass pár jó mozdulatot, amivel ügyesebbnek tűnhetek majd. - teszem fel a kezem, mentegetve magam. De ha azt mondja, hogy ne nézzek videót én nem nézek. De azért azt a nagyon profi sószórást, amit a filmekben látok lehet bevetem, mindig is akartam úgy csinálni, de egy tojásrántottán nem nagyon van mit extrázni.
- Boldog lennék ha hozzám is emiatt járnának az emberek néha, a kávézóban vagy álmosak vagy indokok, az Emperorban meg mindig fel akarnak szedni. - nevetem el magam, de így van, lekoptathatatlan egyik másik pali és olykor nő is.
Amikor az órájára néz, tudom, hogy itt az ideje a zárórának.
- Minél hamarabb, teljesen lázba hoztál már ezzel az egésszel, szóval a csütörtök megfelel. Elég rég jártál nálam szóval eldobom a címem, tuti ami tuti. - előkapom a telefont és gyorsan bepötyögöm a címet. Felállok az asztaltól, hívok egy taxit, és kisétálunk a szabadba.
- Annyira örülök, hogy összehoztuk ezt. - ölelem meg majd nyomok két puszit az arcára. - Csütörtökön találkozunk, majd írd meg mit szeretnél főzni és bevásárolok hozzá . -kap egy levegő puszit, mert a taxi már dudál, hogy nem nagyon állt meg jó helyen.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 EmptyPént. Márc. 10 2023, 16:01


Wendy & Lumie
'I won’t be remembered as a woman who keeps her mouth shut. I’m okay with that.'
-Hát ha villantani akarsz egy pasinak akkor ne is a mozdulatokkal akard elkápráztatni. Ha egy kötényben és egy tangában vizet forralsz... már az is le fogja nyűgözni.-nevetek egyet. Egy dögös csaj és egy jó vacsora már szerintem tuti befutó minden pasi legszebb álmaiban is.
-Hidd el nekem... vannak olyanok is, akik annyit pofáznak, hogy jó amikor végre elmennek.-egyébként kedvelem az összeset. Nem véletlen járnak hozzám és fogadom őket mindig.
Hálásan bólintok amikor elküldi a címét. Rettenetesen tudok tájékozódni sokszor, úgyhogy tényleg kevés esélyem lenne odatalálni hozzá. Kimegyünk és el is jött a búcsú ideje.
Szorosan magamhoz ölelem és közben viszonzom a puszikat.
-Összeírok mindent!-kacsintok rá és intek neki. Megvárom amíg beül a járműbe és sarkon fordulok, hogy elinduljak haza. Egy sértődött macska és egy puha ágy vár haza.  


Outfit.
mind álarcot viselünk
Lumienne J. Earshaw
Mûvészet
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
TémanyitásRe: all through the night. Wendy & Lumie
all through the night. Wendy & Lumie - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
all through the night. Wendy & Lumie
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sugar, spice, and everything nice. Wendy & Lumie
» once up, then down... - Lumie & MAx
» You? Again?! - Léon & Lumie
» What have we here? Ricky & Lumie
» First sight. Max & Lumie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: