New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 89 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 74 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
TémanyitásIt's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptySzomb. Feb. 11 2023, 10:12
Caesar & Wendy

Határozottan érzem, hogy ez a par nap pihi jól esett, se munka, se suli ilyen is régen volt. Persze kijárt volna még pár nap, de nem tudtam a seggemen ülni már itthon. Peter dolgozik, Hale-el nem nagyon találkoztam, azóta a bizonyos nap óta, az SMS-en kívül nem tartjuk máshogy a kapcsolatot. Ilyen sem volt még ezelőtt, persze érthető az egész az ő részéről is, ha egyszerre kapsz minden szart az életedbe lehet nem fogadod olyan könnyen a dolgot, hogy a legjobb barátnőd és az öcséd összemelegedtek.
Rutinszerűen kapom fel a telefont az ágy mellől, már 4 óra is elmúlt, ideje lenne kimésznom a paplan alól. Hiába olyan pihe-puha, hiába lenne még kedvem dögleni, kell a pénz, kell a plusz műszak és amikor kiderült, hogy ma tudok menni az Emperorba nem volt kérdés, hogy igent mondok. Megnéztem nem keresett e valaki, amíg én a legkényelmesebb pozícióban döglöttem. Hiányzik a barátnőm, hiányzik, hogy éjfélig beszéljünk, de nem sürgethetem,így várok, azt nem mondom, hogy türelmesen,de igyekszem minden tőlem telhetőt megtenni.
Szokásos női problémával nézek szembe, kellene valami kényelmes mégis dögös,hogy azért ne ijesszem el a vendégeket a pulcsi, melegítő kombóban. MIre megtaláltam a megfelelő öltözetet egy hosszú estéhez, megint a telefonom után nyúlok. Nincs értesítés, jólesz ha kicsit elterelik a gondolataimat most az emberek és a munka.
Nagy hanggal esek be a hely ajtaján, egyrészt mert megfagy a bokám ebben a hidegben másrészt lehet kicsit késtem is. Az a francos ágy visszahúzott.
- Sziasztok! - köszönök mosolyogva belépve az ajtón, minden szem rám szegeződik amikor majdnem kiszakítom azt a helyéről. - Bocsi, sok volt este a kakaó. - nevetem el magam,majd óvatosan zárom vissza. Túlteng bennem az energia, ezres fordulatszámon pörgök és remélem ma nagyjából ilyen jól fogok még teljesíteni a pult mögött.
Fura lesz nem úgy egy ilyen helyen lenni, hogy keresem a kövi éjszakám kalandját, annyira nem rám vall,kicsit félek, hogy csábításba esek, de az ígéret szép szó, és már egyszer megszegtem azt, lehet nem kellene ezzel szórakozni.
Gyorsan bemegyek lepakolom a cuccaimat és meg is keresem gyorsan az egyik kedvenc főnökömet, na jó ilyen téren azért mázlista vagyok, mindkettővel nagyon nagy szerencsém van,
- Jó reggelt! - kiáltok fel,amikor meglátom, csak olyan saját stílusba, hiszen nemrégen keltem ki az ágyból és csak most kezdődik az élet.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyHétf. Feb. 13 2023, 10:54


Wendy


Az egyik pultosom kidőlt és bár taknyosan szipogva bizonygatta nekem a telefonba, hogy már pedig ő ki fogja bírni az estét ragaszkodtam hozzá, hogy maradjon otthon az össze bacival együtt, amit magából áraszt. A menekülőút pedig az új pultosom volt, aki természetesen lecsapott a lehetőségre. Nekem pedig jut egy plusz este, amikor gyönyörködhetek a látványában. A főteremben lazulok a kiscsapatommal. Néhányan a bárszékeken ülnek, Kimy velem szemben a főpulton, én a falhoz rögzített pulton ülök. Van aki sörözik, van aki úgy kapaszkodik az energiaitalába mintha az élet múlna rajta. Én az utóbbi kategóriába tartozom annak ellenére, hogy van bennem vagy 10 óra alvás úgy ébredtem délután mintha agyonvertek volna és átment volna rajtam egy kamion... kétszer. Ezért sem akartam vállalni, hogy én helyettesítek. Itt vagyok ha kellek, de ha nem muszáj nem szivatom meg magamat, Wendynek meg kell a pénz vagy ennyire imád itt lenni velünk... mindegy is. Jön és ez nekem már elég.
Egyszerre kapjuk fel a fejünket és tapad a tekintetünk a kicsapódó ajtóra. Felnevetek, amikor meglátom azt a vékony, törékenynek tűnő lányt.
-Mi van, Popeye, megjöttél?-nevetek rá. A többiek visszaköszönnek neki mielőtt még eltűnne az öltözőben. A beszélgetés folytatódik. Kimy épp nagyban mesél az "Orgasm shot"-ról, hogy mekkora poén hogy szájjal kell emelni a poharat és úgy lehúzni a tejszínhabos shotot.
-Figyi én ezt elképzelni se tudom mutasd már meg..-adom a hülyét, hogy tartson egy bemutatót, de annyira benne van a mesélésben, hogy azonnal összedobja. Wendy ekkor érkezik meg.
-Jó reggelt, virágszál!-mosolygok rá és leugrok a pultról.
-Na kis figyelmet!-emeli fel jelentőségteljesen a mutatóujját Kimy.
-Figyeld ,figyeld..-húzom közelebb Wendyt, hogy jobban lássa a műsort.
Kimy szájjal cuppan a habos felespohárra, felemeli hátradöntve a fejét és hátratett kezekkel lehúzza a felest. Csillogó szemekkel figyelem a bemutatót és az öklömbe harapva próbálom bent tartani nevetést.
Mindenki tapsolni kezd Kimy lerakja a poharat és kapok egy gyilkos pillantást miközben letörli a maradék habot a szájáról.
-Egyszer nagyon megverlek.-fenyegetőzik. Gyorsan elkapom Wendyt a csípőjénél és behúzom magam elé.
-Ne bánts! Itt van a kedvenc Wendyd.. elintéztem...-próbálom védeni magam, de itt már Kimy is elmosolyodik. Ezt megúsztam.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyHétf. Feb. 13 2023, 15:22
Caesar & Wendy

Jó a hangulat, miért ne lenne jó, hiszen jó a társaság is, nem a befásult, életunt emberek járnak ide dolgozni. A fáradtság mondjuk mindenkin megjelenik valamilyen formában, szegények, biztos nem tudtak olyan sokat pihenni mint én, délután 4-kor kikelni az ágyból, nincs is ennél jobb.
Az öltözőben leraktam a kabátom, úgyis elég meleg lesz idebent. Mire visszaérek a többiekhez, Kimy figyelmet kér én meg értetlen arccal nézek rá, hogy vajon mi folyik itt és én miért maradtam le. Caesar közelebb húz, hogy lássam a mutatványt, teljes mértékben rálátok arra ami éppen készülőben van. Nem tudom miért, nem tudom kinek csinálja, de elég viccesnek ígérkezik, vagy mégsem.
- Baszki ez egész szexi. - csúszik ki a számon, na nem úgy ahogy Kimy csinálja, mert elég furán kapja be azt a poharat, de ki vagyok én, hogy megítéljem ki hogyan szereti, van bennem egy  kis ördög, aki ki akarja próbálni ezt a mozdulatot, de lehet nem így kéne bemutatkoznom, mert van akit még nem láttam itt ezelőtt. Inkább csak a többiekkel együtt tapsolok.
- Ki vette rá erre? - nézek rá kíváncsian Caesarra, de hamar kitalálom a választ, a lány tekintete, mindent elárul. - Szóval te voltál. - nevetem el magam, de mire mozdulni tudnék védőpajzsként kettőjuk közé kerülök, kicsit hezitálok, hogy hagyjam e eljutni bosszút állnia  lányt a célpontjához, de csak kitárom a karom és megölelem Kimyt. - Hagyd későbbre a bosszút, amikor nem számít rá. - kacsintok rá, de tudom, hogy más is hallotta, amit mondtam neki, lehet ez volt a célom. Megfordulok és rákacsintok Caesarra, baszki ma is jól néz ki, de fegyelmezem magam, okos kislány vagyok, ma nem fogok kikezdeni senkivel, terveim szerint legalábbis.
- Mondanám, hogy szarul nézel ki, mert tényleg, de szeretem ezt a munkát, így csak annyit kérdezek, hogy aludtál te eleget? - nyújtom a nyelvem Caesarra, minden tiszteletem ellenére sem fogok tudni benyalni egyik főnökömnek sem, sosem ment és soha nem is fog. Szeressenek azért aki vagyok és alkalmazzanak azért ahogy dolgozok. - Amúgy köszi a mait, már majdnem szétuntam magam otthon. - nevetem el magam, mert ha nem jövök ma el otthonról szerintem bezsongok, senki nem ért rám Hale most éppen kerget valami palit és a dilidokiját, Peter dolgozik, Danny elvan a felújítással én meg otthon lettem hagyva egyedül, magányosan.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyHétf. Feb. 13 2023, 17:14


Wendy


Wendy hamar csatlakozik a kíváncsi kis gyülekezetünkhöz.
-Egész? Ez rohadt szexi volt..-vigyorgok rá. Tényleg mekkora hülyék vagyunk már. Mármint én. Illetve nem csak én. Kimy ötlete volt.. én csak aláadtam a lovat... a többiek meg nem ellenkeztek. Ez csapatmunka volt. Mégis én készülök kapni a pofámra érte.
Időm sincs válaszolni Wendy kérdésére, mert Kimy megteszi helyettem. Durva, hogy csak most esett le neki, hogy mire megy ki a játék.
-Persze, hogy én. Ki más?-nevetek fel. Más szerintem nem merne így baszakodni vele. Én is csak azért vagyok még életben mert szüksége van erre a munkára.. másért úgyse járna kegyelem.
Wendy azonban bevéd... félig...
-Hééé!-átkozom ezt a női összetartás dolgot. Alig ismerik egymást és máris cinkostársak. Szép.. mondhatom..
Összefonom a mellkasom előtt a kezeimet amikor Wendy felém fordul és rámkacsint.
Kérdésére felvonom a szemöldököm és egy pillanatra kidugom a nyelvem hegyét a szám sarkánál mielőtt végignyalom a felső ajkam. Pofátlan. Ezt szeretem. Nagyon szeretném kikefélni belőle ezt a viselkedést, de ennyi ember előtt még csak célzást sem teszek rá. Hiszen megbeszéltük, hogy köztünk marad a dolog.
-Alig 10 órát.. lehet csak kellene valaki akit összegyűrhetek, hogy én kisimuljak..-jegyzem meg sokkal halkabban, hogy csak ő hallja. A többiek már úgyis beszélgetnek, így nem hallgatóznak, hogy én mit beszélek Wendynek.
-Én köszönöm, hogy bevállaltad.. így sokkal könnyebb lesz mindenkinek. Megint Kimyhez osztottalak. Téged kért.-pillantok egy másodpercre Kimyre aki éppen rendet rak az előző bemutatója után. Aztán visszahúzom a tekintetem Wendyre.
-Tudod.. üres az iroda.. és van még egy kis időnk nyitásig..-remélem érti a célzást.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyHétf. Feb. 13 2023, 21:29
Caesar & Wendy


Hamar vége szakadt a ki mókázásnak és bár van még idő nyitásig tudom, hogy munka is akad addig. Ha a műszaknak vége, nem mindig tudunk már mindent a legnagyobb rendben hagyni, főleg ha hulla fáradtak vagyunk már. Az alap dolgokat megcsináljuk, de mindig van ami másnapra marad. Már Kimy nagyban pakolta a pultot, és mint kiderült vele leszek így indultam volna segíteni neki, miután választ kaptam. De a válasz jobban felizgatta a fantáziám, mint azt lehetett volna. Bizalom, jár a fejemben folyton, ez az amit kaptam Petertől, a nővérétől és az anyjától is, bár ő nem vágta a fejemhez úgy, mint a gyerekei. Bizalom, amit olyan könnyű elveszteni, de ha olyan gyenge az ember mint én akkor hamar megtörténhet. Baszki, ezért maradok én mindig az ismeretlen egyéjszakásoknál, mert abból tuti nincs repeta, akármennyire is akarom. Most meg itt van ez a két pasi az életemben, az egyik oltári az ágyban, konkrétan minden ami néha nekem kell, semmi elköteleződés, csak gyors kielégülés aztán meló, nem kell érzelem bele, nem kell szerelem olyan egyszerű. Aztán a másik, aki várt rám évek óta, akinek elvettem a szüzességét, aki szerelmes belém és én szeretem. Azt hiszem bajban vagyok, nem kicsibe, és az érzéstől hányni tudnék, mert ha ezen kell gondolkodnom, akkor a fejemben még nem állok készen igazán semmire, pedig akarok.
Lassan odamegyek Caesarhoz, e füléhez hajolok, de úgy, hogy senki nem értse félre, ha esetleg lát minket. - Meglátjuk mennyire bírod a munka végéig szépfiú . -tényleg komolyan el kellene mennem egy pszichológushoz. Tény, hogy semmit nem tennék vele, mert azt hiszem képes vagyok egyetlen pasival megosztani az ágyamat, de akkor is lázba hoznak még ezek a kis nyalánkságok, mint Caesar is. Ha nem lett volna egy kurva jó esténk akkor könnyebb lenne, sokkal könnyebb.
Azért a pasik agyát továbbra is húzhatom, abba nincsen semmi rossz, nem árulok zsákbamacskát, sosem tettem. Megfordulok és mivel a feszülős farmer van rajtam szépen kiemeli a popsim, enyhén riszálva a csípőm megyek a pultba, és végig mosolygok.
- Ki akarom próbálni azt a shot-ot. - mondom Kimy-nek és közben a szemem sarkából figyelem a főnök tekintetét. - majd ha többen lesznek, vonzunk egy kis közönséget ennek az italnak. Amúgy eskü rád gerjedtem, miközben csináltad. - mondom neki mosolyogva. - Gerjesszük be a népet egy kicsit. - nekiállok a poharakat eltörölgetni, amiket frissen hoztak ki, gyorsan feltöltöm pohárral a pultot, nem akarok naplopónak tűnni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyHétf. Feb. 13 2023, 22:27


Wendy


Szóval munka végéig várnom kell. Legyen. Türelmes ember vagyok, főleg így, hogy nem mondott nekem nemet. Ezek szerint tényleg bejött neki a múltkori kis afférunk. Nem lesz így egyszerű az este, hogy megint nézhetem egész éjjel a formás kis seggét. Talán csak káprázik a szemem, de mintha a természetesnél kicsit látványosabb műsort kapnék amint hátat fordít nekem és Kimy felé indul. Atyám.. nem fogom bírni az este végig.. vagy korán bezárom a boltot.. Nem. Nem. Koncentrálnom kell. De az istenért.. így mégis hogy?
A DJ megérkezik és bejön hozzám a pultba, hogy váltsunk néhány szót, de rohadtul nem ott jár a fejem, amit hamar észre is vesz, így csak megértően megveregeti a vállamat mielőtt ott hagy a két csajommal és elfoglalja a helyét, hogy előkészítse a kezdő mixet. Tisztán hallom amit Wendy mond Kimynek és résnyire tátva is marad a szám. Az őrületbe fog kergetni.. és még remekül is fog szórakozni közben.
Kimy hátraszalad még egy tálva pohárért miközben Wendy a pultban lévőket rendezgeti, hogy kézre essenek neki. Ellököm magam a hátsó pulttól és odalépek hozzá hátulról. Elkapom a csípőjénél és odahúzom magamhoz miközben a hüvelykujjam rajzol egy kört a csípőjén.
-Ha ennél jobban begerjeszted a 'népet' akkor nem húzom ki a munkaidő végig..-súgom a haján keresztül a fülébe. Ha tehetném csak lenyomnám a pultra és itt helyben elrendezném ezt a kis feszültséget, amit néhány szóval és mozdulattal gerjesztett bennem. Még pont időben engedem el és lépek el tőle mielőtt Kimy visszaérne.
-10 perc és kezdünk.-eresztem el a hangom amikor kilépek a pulttól. A telefonomról átállítom a fényeket, a zene is bekapcsol, de még nem full hangerőn.
10 perc múlva intek a kidobóknak, hogy mehet a menet és ők nyitják is az ajtókat. Nem a legforgalmasabb napunk lesz így ma csak 2 tánctér van nyitva. Visszatérek a pulthoz, amikor az emberek elkezdenek becsordogálni és elfoglalom a szokásos őrhelyemet.  


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyHétf. Feb. 13 2023, 23:30
Caesar & Wendy


Még most kellene tisztáznom vele, hogy elméletileg foglalt vagyok, és gyakorlatilag is, meg egy ribanc, hogy ezt nem tettem meg korábban, de ezt nem fogom az orrára kötni, ebből az énemből már kapott úgy is.. De nem megy, mert tetszik ez a feszültség ami köztünk van,kurvára lázba hoz, mindazok ellenére, hogy a vége külön alvás lesz, mert én tényleg rendes kislány vagyok, és holnap reggel én nyitom a kávézót így haza se jutok aludni.
Amikor a DJ bejön a pultba mindketten köszönünk neki,majd hagyjuk őket beszélgetni, de érzem, ahogy a kelleténél többször van rajtam valaki tekintete és az se nem Kimy és nem a DJ. Nem nézek oda, de mosolygok miközben teszem a dolgom, én tökéletesen meg vagyok ezzel a kis játékkal.
Amikor csak ketten maradunk a pultban merész tettre sarkallja magát. Már fordulnék meg, hogy visszavágjak neki szokásomhoz híven, de megjelenik Kimy a poharakkal és ugye ez az egész ami volt köztünk kizárólag munkán kívül működött egyszer, vajon lenne értelme ezt tovább húzni? Így is elvarázsolta szerény személyem, na jó valószínűleg a testem jobban vonzza, mint a személyiségem, de ez valahogy jól is van így kettőnk között.
Nemsokára nyitunk, ilyenkor mindig izgatott vagyok, már alig várom, hogy az emberek megtöltsék a helyet,annak ellenére, hogy nem várunk sok embert.
- Csak hogy tudd, a nép odalesz a mutatványomért. - kacsintok rá, miközben az első érkező vendéget szolgálom ki. Tényleg nincsen ma nagy mozgás a szombatihoz képest, de nem unatkozunk, táncolunk a pultban és élvezzük a zenét és a pihiket két ember között.
- Túl sokat aludtál öregem,gyere rázd fel magad. - húzom le a pultról és táncolni kezdek vele. Próbálom táncra bírni, ami tetszik a vendégeknek, ennek hatására hamar abba is kell hagynunk mert mindenki kéri az italát a műsorra. Már nem gondolkoznak józanul, pedig alig nyitottunk még ki, nem baj megteszünk mindent, hogy sokat igyanak.
- Nos Kimy, megmutatjuk nekik, milyen az igazi orgazmus itt az Emperorban? - kérdezem a társamat jó hangosan, közben fél szemmel a szexi főnökömre nézek, de úgy hogy ne vegye észre, annyira gonosznak érzem magam. Kitöltök kér kis adagot, magunknak csak a virgin verziót, mert én ma nem terveztem lerészegedni, de ezt a vendégeknek nem kell tudni. Kisebb tömeg gyűlik össze a pultunknál, amire felpattanok, hogy mindenki jól lássa és Kimyvel egyszerre vesszük kezelésbe azokat a poharakat. Nem telik el sok idő megjelenik egy csomó kanos pasi és repetát kérnek a műsorból.
- Ha mi iszunk ti is isztok. - kacsintok rájuk, majd már töltöm is az alkoholos italt a fiúknak.
- Megmondtam, hogy imádni fogják. - képzeletbeli pacsi magamnak, mert ma ez lesz az este itala.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyKedd Feb. 14 2023, 00:07


Wendy


Nem ellenkezik velem. Még csak rám sem szól, akkor miért is állnék le? Kedvelem a mi kis játékainkat, de ha tényleg le akarja rántani azt a felest hát én nem vállalok garanciát magamért.
-Hát édes, ebben egy másodpercig sem kételkedtem.-vidáman nevetek egyet pedig kezdek nagy szarban lenni, hogy így húzza az agyamat. Nem is tudom, hogy szándékosan csinálja-e vagy csak reflexből húzza az agyamat. Amikor érkeznek az emberek állítok a fényeken és hangosítunk a zenén. Indítsuk meg a mai estét tisztességgel, hiszen attól, hogy szűkösebb a vendégkör még a minőség nem romolhat.
Hagyom a lányokat dolgozni én csak igyekszem túlélni, de Wendy nem hagy túl sokáig lazulni. Lehúz a pultról. Táncolok vele. Persze, hogy megteszem, de mivel így nagy figyelmet kapunk, így az alkohol fogyasztási igények is arányosan nőnek.
Segítek nekik kiszolgálni néhány vendéget főleg akkor, amikor nekiállnak előkészíteni az új shotokat. Amikor elkészülnek hátrébb lépek és azonnal előkapom a telefonom, hogy ez meglegyen videón is.
Ajkamba harapva figyelem a kijelzőn keresztül a két lányt. Meg fogok bolondulni az este végéig.
Elrakom a telefonom és amíg ők még szórakoztatják a népet én kiszolgálom azokat, akik egyszerűbb alkohol kérnek.
Biztos vagyok benne, hogy ezt az előadást nem egyszer kell még ellőniük és szerintem Kimy néhány órán belül megbánja, hogy valaha kiejtette az ital nevét a száján. De nem baj. Wendy remekül szórakozik és szórakoztat ezzel is turbózva a keresletet. Van egy olyan érzésem, hogy ma extra borravaló lesz a csajoknak.
A bevállalósabb csajok már kérik is a különlegességet, azt hiszem tényleg fel kell majd vennünk az itallapra.
-Megértem őket.-bólogatok egy elégedett vigyorral.
Rezeg a telefonom. A DJ szünetet kér. Intek a lányoknak és átvágva a tömegen felmászok a DJ-hez, aki a nyakamba akasztja a fülesét. Elmond néhány dolgot, amire csak bólogatok. Felveszem a fejhallgatót és átveszem az irányítást a zene fölött amíg ő kimegy egy ivós-cigi szünetre. Átkeverek néhány számot, tartom a hangulatot, amíg vissza nem ér. Aztán vissza is adom az irányítást és visszatérek a két csajhoz.
-Meg fogsz őrjíteni..-szólok oda Wendynek amikor elsétálok a háta mögött. Kiveszek a hűtőből egy energiaitalt. Valamivel le kellene kötnöm magam. De mégis mivel?  


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyKedd Feb. 14 2023, 07:41
Caesar & Wendy


Az, hogy sok pali jön a műsorra a csajokat is idevonzza, sokan járnak ilyen helyekre pasit szerezni, szegények valószínüleg nem sejtik, hogy itt csak rövid távra tudnak tervezni, mert ezek a pasik általában nem a feleséget keresik. Kimy nagyon kelendő ezzel a műsorral, az ő ötlete volt amúgy is, én csak kihasználtam egy ilyen remek lehetőséget, hogy feltüzeljem a közönséget és a kasszát is a mai estére. Rengeteg shot fogy el, nagyon rövid időn belül és a tömeg kicsit oszlik, azért folyamatosan jönnek és sokan még a műsort is kérik.
- Egyszeri és megismételhetetlen előadás volt a mai napon. - mosolygok rájuk. - De ha máskor is jöttök hozzánk,lehet kaphattok repetát. - kacsintok a fiúkra, akik szomorúan csak egy sört kérnek, amit ki is adok nekik.
Caesar közben eltűnt a pultból én észre se vettem mikor hagyott itt minket. Boldogulunk nélküle is most, hogy a tömeg visszatért táncolni. Tetszett ez a kis előadás az előbb, nem mondom,hogy szeretek a középpontban lenni, de azért van ami még nekem is jól tud esni és az az amikor ennyi szempár rám szegeződik, vagy valószínűleg inkább a melleimre, miközben az italért hajoltam, de legyen ha úgy jattolnak érte mint a kisangyalok.
- Nekem is dobj egyet kérlek. - nézek szépen Caesarra aki közben visszatérthozzánk. Most esett le,hogy ma még nem ittam semmit, éhgyomorra jó az energiaital,legalább tényleg felpörget, nem mintha annyira fáradt lennék, de későbbre jól fog jönni, ha talpon tart délután 4-ig.
A pult teljesen kiürült, nagyjából 5 perc szokott lenni néha, amikor nem lepnek el minket, és az is ritka. Hátra fordulok Caesarhoz és komolyan ránézek. - Pedig nekem esküszöm nem áll szándékomban. - pillázok az előző mondatára reagálva, majd elnevetem magam. Kinyitom az italom majd beleiszok, annyira jól esik ez a kis hideg, eléggé ki tud melegedni itt az ember, főleg ha a munka mellett még táncol is. Márpedig én ha jó zenét hallok akkor munka közben is képes vagyok végig táncolni. Mint most, amikor lenne egy kis pihi mégis a pultnak támaszkodva táncikálok, miközben iszom a mai megmentőmet, abszolút nem találnék ennél jobb munkahelyet.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyKedd Feb. 14 2023, 09:27


Wendy


Nagyon ügyesen megcsinálták a hangulatot ezzel a kis előadással. Wendyre külön büszke vagyok, hogy mértéket tart a bemutatóval, így legalább nem unják meg az emberek idő előtt, hiszen igazából csak most jönnek majd a hét igazán forgalmas napjai.
Besegítek a többi helyen is, hogy mindenki ki tudjon menni a szükséges szünetére. Ilyenkor nincs annyi alkalmazott se szóval az ilyen napokon kell a legtöbbször besegítenem különböző helyeken. Visszatérek a csajokhoz, hogy leöblítsem a fáradtságot egy energiaitallal. Kiveszek Wendynek is egyet és odaadom neki. Kibontom a sajátom és beleiszok. Jéghideg. Pont ahogy szeretem.
-Na persze..-forgatom meg a szemem vigyorogva. Pontosan tudja mit művel.
Elfordul tőlem és a csípőjét riszálva kezd el táncolni. Veszek egy mély levegőt és lassan fújom ki. Nem mozdulok rá. Nem akarom zaklatni egész este. Megiszom a maradék innivalómat és az üres dobozt a kukába dobom.
Visszatámaszkodom a hátsó pulthoz, amikor Kimy lép oda hozzám.
-Figyi! Baj van. írt a húgom, hogy annak a szerencsétlennek bezárt a kocsija, amíg kint beszélgetett és benne van a kocsikulcs és a lakácskulcs is.. nálam van a pótkulcs a lakásához úgyhogy le kellene lépnem. Nem gond?-kérdezi de már szorongatja a táskáját és a kabátját.
-Nem, dehogy. Menj csak.-intek, hiszen úgyse vészes a mai menet. Így még nagyobb öröm, hogy Wendy ma be tudott jönni különben egyedül maradtam volna a pultban. Gyorsan megöleli Wendyt mielőtt tempósan távozik.
Előre lépek a vendégekhez, hogy kiszolgáljam aki idetéved a következő körért. 


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyKedd Feb. 14 2023, 13:00
Caesar & Wendy


Kimy feltűnően feszültté válik, majd pakolni kezd, már mennék oda megkérdezni, hogy tudok e segíteni neki, de megjön a főni, akitől el is kéredzkedik. Valami autóról és kulcsról beszél, de hangos a zene és beszélnek hozzám. Kapok egy gyors ölelést és el is viharzik.
- Vele mi történt? - nézek Caesarra értetlenül, mert az előbbi beszélgetésből semmit sem hallottam, pedog kagylóztam rendesen, de pont hárman kértek egyszere három félét tőlem. Megcsináltuk a műsort, most mindenki ide jár,hogy lássa vagy a műsort vagy minket és itt hagy egyedül a legnagyobb rajongótáborral, ami ezen a napon összegyűltek.
Nincs időm az értetlenkedésre, mert jön egy erpsebb hullám akik azonnal kérik a piát, meg kapom meghívást, de most illedelmesen visszautasítom, akármennyire is jól esne most egy gin tonic, nemet kell mondjak mert dolgozom és itt maradtam az egyéjszakásommal, aki az őrületbe kerget a megjelenésével, észnél kell lennem ma nagyon.
- Akkor ma te leszel Kimy? - ölelem meg az egyik karommal, ahogy őt szoktam a másikban egyensúlyozok az üveg ginnel. - Kár, hogy nem lesz több bemutató az új shotbból. - nevetek rá majd megyek és töltöm is a kért italokat.
- Egészségetekre fiúk! - koccintuk velük a kis maradék energia italommal, hogy ne érezzék teljesen cserbenhagyottnak magukat.
- Ilyenkor milyen jóljön, hogy ennyire multifunkciós vagy. - táncikálok el mellette, ma tényleg nagyon pörgök és az energiabomba még dobott rajta egyet, lehet végig ropom az estét munka közben.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyKedd Feb. 14 2023, 14:17


Wendy


-A húga szarban van, mert bezárta a kocsijába a slusszkulcsot és a lakáskulcsát is. Mennie kell kimenteni.-pillantok Kimy után, de már hűlt helye lánynak. Mintha a magassarkútól csak gyorsabban tudna szaladni. Sosem fogom megérteni. Amikor megindul a nép gyorsabb kiszolgálásba kezdek. Wendy intézi a koktélosokat és a feleseket meg az üveges italokat.
Kérdésére rákapom a tekintetem és félkézzel átölelem a derekánál.
-De csak ha nekem is olyan lelkesen bekapod, mint amikor Kimy megindított.-kacsintok rá és elengedem, hogy tovább dolgozhasson meg én is ki tudjak szolgálni pár embert mielőtt jönne egy újabb üresjárat. Koccint egy csapattal és eltáncol mellettem. Szemem a seggén.
-A többi funkciómat is használhatnád, ha itt végeztünk.-szólok utána és amíg ráérek kikészítek néhány új poharat, hogy kéznél legyenek ha szükségünk lenne rá. Már nincs itt Kimy, már nem kell vigyáznom annyira a szavaimra. Az órámra pillantok de még vagy 2 óra munka vár ránk. Hogy az ördögbe kellene ezt így bírnom? Erre valamit nagyon gyorsan ki kell találnom. Nem görcsölhetek rá minden alkalommal ahányszor csak együtt dolgozunk. Egyébként is csak egy egyszeri mókáról volt szó de azóta áll félig készenlétben a férfiasságom, hogy ma először behajolt elém a pultban.
Lassan már kegyelmet kaphatnék.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyKedd Feb. 14 2023, 15:06
Caesar & Wendy


Most sírjak vagy nevessek azon, hogy valaki ennyire béna, hogy a kulcsot bezárja a kocsijába. Fogalmam sincs, hogyan tud valaki ilyet tenni, de nem ítélkezek nekem is vannak hibáim, meg hát, amúgy is elleszünk ma Kimy nélkül, így mehet megmenteni a tesóját. Mázlisták, hogy ott vannak egymásnak, hozzám most igazából nagyon hozzám sem szól az egyetlen olyan ember, aki ilyen szarból kihúzna.
Caesar beszólásán fennakad a szemem, baszki, hogy nem tudom elterelni a figyelmem róla. De belemegyek a játékba, amit már azóta játszunk amióta betettem ide a lábam az első munkanapomon. Ma nem mehetünk tovább együtt a hely ajtaján kívül, ezt tudatosítom magamban, de nem értem neki miért nem mondtam még el.
- Milyen bátor uram. - kacsintok vissza rá, most, hogy ketten maradtunk sokkal merészebb lett, kacérabb, pedig megbeszéltük, hogy a munkahelyen kívül marad a dolog, mondjuk én kezdtem így jogosan kapom vissza. De én elfogadom a kihívást, mindig azt teszem, tiszta lapokkal játszok általában, de most mocskosul csalni fogok.
- Úgysem mutattad meg még mindegyiket. - ott is hagyom ezzel a mondattal és a pultra hajolok, a vendégeknek mosolygok de közben riszálom a fenekem a táncra.
- Ki akarja megnézni, hogyan issza egy igazi profi az új specialitását ennek a pultnak? - kiáltom el magam, majd a főnök úr kezébe nyomom az alkohol mentes csodás kis shotot.
-  A lányokat már látták, de vajon a pasik is tudnak olyan szexin inni mint mi? Mutasd meg ezt a funkciódat is.- mondtam, hogy mocskosul játszok, mocskosul jól. Én jól szórakozok, és ahogy elnézem sok lány is nyál csorgatva jön a pulthoz, hogy lássák őt. Egy-kettő már ismerős, szerintem ők csak miatta járnak vissza.
Vigyorogva figyelem mi lesz a következő lépése, keresztbe fonom magam előtt a kezeimet és nézem mit lép erre.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyKedd Feb. 14 2023, 15:24


Wendy


Kezdem kicsit úgy érezni, mintha csak egy boxringben kerülgetnénk egymást. De vajon ki fog kiütéssel győzni?
Rendesen körtáncot járnak a fejemben a szavai: "Úgysem mutattad még meg mindegyiket."
De még mennyire nem. Ökölbe szorulnak a kezeim. Elfordul és riszál a szép kis feneke. Ezt nem lenne szabad szó nélkül hagynom. Nem is fogom. Csak előbb ki kellene valahogy szabadulnom ebből a szorult helyzetből, hogy én jobban ki vagyok éhezve a testére, mint fordítva.
Amikor a kezembe nyomja a shotot halkan nevetek egyet miközben megforgatom a szememet. Hát ezt nem úszom meg. A férfiakat leváltják a csajok a pult körül miközben még mindig Wendy szemeit figyelem.
-Ezért legszívesebben kikötöznélek és úgy elfenekelnélek, hogy egy hétig legyen a csinos kis seggeden a kezem nyoma.-nézek a szemeibe egy pofátlan mosollyal.
A pulthoz lépek és lerakom magam elé a poharat. A legközelebb álló lánynak dobok egy kacsintást mielőtt újra felveszem a szemkontaktust Wendyvel. Lassan nyalom le a pohárról a tejszínhabot és addigis csak őt nézem, de még így is nyerek egy pár lelkes sikoltást mielőtt lehúzom a kamu felest.
Színpadiasan meghajolok a hölgyeknek, akiknél a jelek szerint nagy sikert arattam. A mosogatóba rakom a poharat majd megállok Wendy mellett.
-A következő adag tejszínhabot máshova fújd, hogy lenyalhassam.-labda visszaütve sikeresen. Remélem.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyKedd Feb. 14 2023, 15:50
Caesar & Wendy


Miért hiszik azt a pasik, hogy egy lányt könnyű lenyűgözni és ágyba vinni? Költői kérdés, mert itt a legtöbb csaj simán Caesar alá vetné magát ha egy kicsit is rájuk figyelne. Nem csodálkozok azon, hogy rám van állva, még csak bemelegíteni volt időnk legutóbb, semmi másra, így még bőven lenne bennünk fantázia.
- Csak szeretnéd, ha olyan kiszolgáltatott állapotban legyek előtted. - rögtön vissza is szólok. Majd várom a bemutatóját, meglátjuk melyik nem az ügyesebb ebben. Végig engem néz én mosolygok kezem még mindig keresztbe van. Végig nézem ahogy egész férfiasan megoldja a feladatot, ezzel nem tudtam kifogni rajta, de biztos van amivel menni fog, bár nem ez a célom, de nem vagyok átlagos ember szeretek szórakozni és minden élethelyzetben megtalálom erre a legmegfelelőbb módot.
Minden célzása telibe talál, minden egyes huncut megjegyzése eljut hozzám és reagálnék is, de az agyam megálljt parancsol. Kezembe fogom a kis medált, amit a szülinapomra kaptam, de itt soha nincs idő semmit rendesen átgondolni, mert most miatta jönnek odaa lányok, szexinek akarnak tűnni, nem akarom lelombozni őket, de néha nagyon dög tudok lenni, csak ennek most nem itt van a helye.
- Téged akarnak! Talán a tejszínhabot is lenyalhatnád róluk, baszki az de bejönne. - harapok az alsó ajkamba. Sosem mondtam senkinek, mert még én sem vagyok benne annyira biztos, de egyszer azért kíváncsi lennék egy olyan menetre, ahol rajtam kívül másik lány is kiveszi a részét a buliból. Meglátjuk Peter mennyire lesz vevő erre, mondjuk őt még ilyennel nem akarom letámadni.
- Csak képzeld azt, hogy én vagyok ott. - adom át neki a helyem a csajokkal szemben, elég meredek ez a mai este így ketten, rendesem megmozgatja a fantáziám és feszegeti a határaimat, de átlépni nem fogjuk tudni úgysem.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyKedd Feb. 14 2023, 17:55


Wendy


-Ohh.. de még mennyire szeretném.-ő akarta mindenképp kihozni belőlem a múltkor az állatot. Még nem késő, hogy megkaphassa.
Lezavarom a bemutatót, amit ő sózott a nyakamba, ami szerencsére osztatlan sikert arat, annak ellenére, hogy valószínűleg csak ki akart tolni velem.
Nem kapok csípős választ csak további bemutatót akar a bulizó csajokkal.
-Szóval bejönne?-nézek rá kérdőn. De legyen. Gyorsan fut egy kört a tekintetem a pultnál álló lányokon.
Megakad a tekintetem az egyiken. Fekete, göndör haj, feszes bőr ruhában és le sem veszi rólam a szemét. A célnak megfelel.
-Műsort akarsz? Megkaphatod?-bólintok és gyorsan összedobom az új shotot, viszont a tejszínhabos flakon a kezemben marad. Kimegyek az emberek közé és félig a bárszékre lépve felülök a pultra. Terpeszbe csapom a lábaimat és a lábaim között rakom le a pultra a poharat. Lerakom magam mellé a flakont és intek a csajnak, hogy lépjen közelebb.
-Bevállalod?-kérdezem tőle amire lelkes bólogatás a válasz. Hátrasimítom a haját és félkézzel összefogom egy copfba, hogy ne legyen útba a kilátásnak. Fújok egy adag habot a nyakára, amit a nyelvemmel el is tűntetek onnan, majd felegyenesedet és a haját fogva engedem a fejét a lábam közé a shotos pohárhoz. Szájjal veszi fel onnan és hátradönti a fejét, hogy lehúzza a felest. Szabad kezemmel letörlöm a szája széléről a maradék habot majd elengedem és visszatérek a pultba.
-Boldog vagy?-vigyorgok Wendyre és visszarakom a tejszínhabot a hűtőbe.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyKedd Feb. 14 2023, 18:12
Caesar & Wendy


Aljas húzás volt tőlem, de hajlik rá, hogy kielégítse a kíváncsiságom, tényleg akar valamit tőlem, én magam sem tudom miért de tovább húzom az agyát. Lehet nekem is bejött az az este vele, vagy inkább az, hogy játék az egész és nincs senki akinek fájdalmasan érne véget ez az egész.
- Bejönne. - bólogatok, mire keresgélni kezd a tömegben, annyi tekintet van rajta, hogy könnyű lesz választania, sokat nem gondolkodik, úgyis tudom kit akar ott látni ahelyett a csaj helyett. De nem piszkolhatom be a fekete trikóm, bár nem ez a fő kifogásom.
- Engedd meg had élveztethessek a látványba. - nyújtom rá a nyelvem és már kint is van a pult előtt. Odahívja  a lányt, aki pincsikutyaként megy oda hozzá. Nem hiszem el, hogy léteznek csajok ennyire nulla önbecsüléssel, pedig itt is van egy példány belőlük. Olyan lelkesen bólogat Caesarnak, hogy konkréten ha egyedül lennének elmenne egy jó szopásnak is ezzel a fejrázással.
Baszki, kicsinál ez a pillanatkép, ahogyan végig nyalja a csajról a habot az meg szépen a lábai közé teszi a fejét és könnyed mozdulattal emeli fel a poharat.
- Azért hihetetlen vagy, hogy nekem ezeket a trükköket be sem mutattad.  - huncut mosolyra húzom a szám, majd először, amióta itt dolgozok lehúzok egy felest munka közben, mert ezt teljesen józanul nem fogom bírni. - Muszáj volt, ma nincs pihenőm a két munka között. Ha így folytatod a végén nem fogom tudni végezni a munkám. - nézek rá kicsit mérgesen miközben a pultra tenyerelek. Elterelés igen, megeshet, pontosan tudom hova fog kalandozni a tekintete. A fejemen már nőnek az ördög szarvak, mert elkábítom a főnökömet a puszta jelenlétemmel.
- Kedves Főnök Úr, nem megmondtam, hogy nem fogsz tudni ellenállni nekem. - nyomok egy puszit az arcára és neki dőlök a pultnak és felveszem a póker arcom, hátha úgy jobban bírom a kísértést.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyKedd Feb. 14 2023, 18:41


Wendy


Tőlem megkaphatja amit akar. Előttem nem kell szégyelnie , hogy mire vágyik. Nincs tabu. Maximum úgy formáljuk, hogy mindkettőnknek kényelmes maradjon a helyzet. Tudom, hogy élvezi az előadást, hiszen jó érzés lehet, hogy bárkit hazavihetnék ma este. De én csak az ő bugyijára pályázok végig.
-Csak kérd és megcsináljuk.-kacsintok rá. Vigyorogva figyelem ahogy lehúz egy felest. Nem zavar ha az alkalmazottak isznak amíg a feladatukat elvégzik. Neki ez egyébként is csak feszültség oldás semmi más. Talán nem csak én viselem olyan rosszul ezt a megvonást.
-Nyugodtan.-bólintok egyet.
-De pontosan ez a cél...-a pultra támaszkodik. Ezt vajon direkt csinálja, hogy mindig felém fordítja azt a szép kis seggét?
Amikor puszit kapok az arcomra rávigyorgok.
-Wendy. Én egy másodpercig sem próbáltam ellenállni neked.-pillantok rá. Megfogom a derekát és közelebb húzom magamhoz. Én is adok neki egy puszit, de én sokkal közelebb a szájához, de nem rá. Így is sokat nyúlok hozzá bár most nincs itt Kimy, hogy beszóljon ezért azt beszéltük, hogy a négy fal között maradnak a dolgaink.
-Még egy óra és zárunk. Ha bezártunk kimozgathatom belőled ezt a kis feszültséget, amit a bemutatók felhalmoztak.-vigyorgok rá. A nem is egy válasz, de felavathatnánk a pultot. Akármilyen hihetetlen még itt nem csináltam senkivel.
-Tudod a pult még felavatásra vár.-kacsintok rá.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyKedd Feb. 14 2023, 19:09
Caesar & Wendy


Tényleg itt az ideje ennek a beszélgetésnek, most nincsenek a pultunknál, kicsit leült a hangulat viszont odalent már bizsergek és ezt most le kell állítanom. De nem engedi, hogy ellenáljak neki, folyton olyat tesz, ami megkérdőjelezi a hűségemet, amire olyan nagyon törekszek.
- Nagyon rossz fiú vagy Caesar! - vajon amit most teszünk az kimeríti a megcsalás fogalmát? Igazából nem tettem semmit, a természetemen nem tudok változtatni, még akkor is ilyen nagyon szexuálisan túlfűtött voltam amikor minden napra volt egy pasi az ágyamban, most meg két pasi is csapja a szelet egy kis szexért, egy kis mókáért, vagy csak egy közös együtt alvásért. Na ebben az esetben hogyan maradjon száraz a bugyim.
Haragszom magamra és mindenkire, aki ilyen helyzetbe hozott, olyan szinten vonz az a valami Caesarban, hogy tényleg felavatnám vele a pultot akár most, meg sem várnám amíg bezárunk. Totálisan beindít, minden amit csinál, és ezért Kimyt okolom, mert nincs itt, mert ha itt lenne nem tennénk azt, amit, meg akkor ránk szólna, vagy mert neki amúgy sem kell tudnia, azt amit tettünk, az a mi kis titkunk.
Még mindig rajtam pihen a keze, és nem lököm el, de szembe fordulok vele, olyan közel kerül hozzá az arcom, hogy akár bele is kezdhetnénk a dologba, úgysincs itt senki.
- Valamit igazából el kellett volna mondanom. - mély levegőt veszek és bevallok mindent. - Azóta az eset óta amikor azt mondtam nincs pasim, na akkor már valószínűleg volt, csak még nagyon a kezdetlegesnek mondtam volna, így nem vallottam be. - behunyom a szemem, mert nehéz visszafogni magam, ennyire közel hozzá. - Tudom, hogy ez a kis játékunk csak és kizárólag a  szórakozásra megy és még ezek tudatában sem állnék le vele. - nyitom ki a szemem és nézem mit reagál. Tudom, hogy nem bántják meg a szavaim, hiszen ez ami van köztünk csupán csak szexuális vágy egymás iránt, de nem szeretek hazudni senkinek, és úgy érzem megint megtettem. Van egy kemény oldalam amit mindenki lát, de belül rothadt könnyen össze tudok törni, és ha hazudok majdnem ez történik velem.
- Akármennyire is le akarok most térdelni és máris kezelésbe venni odalent, nem fogom, mert úgy néz ki hűségesnek kellene lennem. - magyarázom neki, hangom teljesen bizonytalan.  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyKedd Feb. 14 2023, 19:43


Wendy


Már szinte látom a lelki szemeimmel ahogyan a pulton csináljuk, amikor megszólal.
Bassza meg. Épp hogy elkezdenénk belemelegedni a kis dolgainkba valaki máris felépített egy orbitális fasztorlaszt kettőnk közé. Na mi a szívás ha nem ez. Akkor miért ment bele egész este a kis játékainkba? Vagy mégse lenne olyan komoly a dolog? Ezt neki kell tudnia. Nők szempontjából mérhetetlenül gátlástalan vagyok, de nem szívesen piszkálok bele mások kapcsolatába.
-Hű.-hirtelen csak ennyit bírok kinyögni és megvakarom egy kicsit a fejemet.
-De figyi.. nincs gond.. mármint részemről.-mosolygok rá őszintén bár így most kicsit kárba ment minden mai erőfeszítésem. Francba.
Következő kijelentése viszont kicsit sem tűnik magabiztosnak. Hűségesnek kellene lennie? Most akkor kell vagy nem?
Nem én akarom lelökni a lejtőn, mert akkor én leszek a gyökér a buliban, de ha el akar indulni lefelé én szívesen elkapom a gödör alján.
-Figyelj azt már tudod, hogy tőlem mire számíthatsz. Úgyhogy ha kellek felhívsz vagy itt szólsz és tőlem megkapod amire vágysz.-ennyire egyszerű. Így tudja, hogy én nyitott vagyok a dologra főleg miután a térdelést említi. Istenem de szeretném látni, ahogy előttem térdel. De nem fogok belerondítani a dolgaiba. Legalábbis amíg ő nem kér rá.  


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptyKedd Feb. 14 2023, 21:02
Caesar & Wendy


A vallomásom után kell még egy feles, a határ nálam a 10 után van, mert utána már a világomról sem tudok, de a kettővel még nem lesz problémám, így bevállalom.
- Hát reméltem, hogy ezt mondod, mert ezek ellenére rohadtul élvezem veled ezt az egész dolgot. - teszem le a poharat az asztalra. - Tényleg nem sok kellett már, hogy elintézzhes a pulton, pont ezért mondtam el, hátha te okosabb vagy mint én lennék. - erősen kétlem, mert olyan drva a szexuális feszültség, hogy egy szikra lenne a teremben felrobbannánk.
- De ettől függetlenül csinálhatsz még nekem ilyen kis bemutatót, szeretem, amikor bevállalós egy pasi. - mosolygok rá, és megint visszatértem a régi énemhez. Remélem lesz bennünk annyi, hogy ezek után nem teszünk semmit, de mivel annyira nem érzelmeken alapszunk mi ketten, hogy bármit kinézek magunkból. Én olyan vagyok, mint egy pasi, felőlem jöhet bármennyi szex partner nem érdekel, de nem tudom, hogy kezelném a hűtlenséget. Valószínűleg belülről emésztene fel, és szépen lassan csinálna ki, mert tudok titkot tartani, abba nagyon jó vagyok. Kiskoromban évekig hazudtam a tanároknak, hogy a családom boldog, gyártottam a rajzokat egy idilli család képről, amit sosem ismertem. Miért ne menne ez ezzel kapcsolatban is?
- Mutatnám mire vágyok, és soha nem mondtam, hogy nem fogjuk megismételni. - örök játékos maradok, attól, hogy foglalt a szívem nem jelenti azt, hogy nem játszhatok piszkosan néha és maradhatok becsületes együtt.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptySzer. Feb. 15 2023, 00:20


Wendy


Én?? Hogy én leszek majd az okos ebben a helyzetben? Ezt ő sem gondolhatta teljesen komolyan.
-Wendy nem fogok köríteni. Rohadtul leszarom a pasidat, de nem akarok én lenni a rossz a szereposztásnál. Szükségem van rád, mint munkaerőre. De arra egy másodpercig se számíts kérlek, hogy én leszek a racionális felnőtt a történetben.-nevetem el magam. Tényleg nem szeretném egyikőnket sem szarba keverni. Ebben a helyzetben nem neki kellene azt mondania, hogy 'ne csináld! van valakim."? De nem mondja. Ez szóval sem kapcsol le teljesen, mintha nyitva akarná hagyni magának a kiskaput, hogy menekülhessen. Milyen srácot szedett össze magának, hogy már most kell a B terv?
-Igen azt már észrevettem, hogy kedveled.-vigyorgok rá.
Érdekes, hogy pont az mozgatta meg ennyire a fantáziáját, hogy egy idegen csajjal műsorozok egyet. Mondjuk 10 pontos előadás volt az egyszer biztos. Bassza meg. Olyan ördögi mókuskerékbe rakta az agyamat, hogy beismerni sem merném. Tulajdonképpen kicsit sem kellene érdekeljen a dolog. Nem is nekem kell meghoznom ezt a döntést. Tudja, hogy én még mindig nyitott vagyok a dologra.
Az is lehet, hogy ő egyszerűen ilyen. Az egy az unalmas. Csak ki kell várnom, amíg ő kéri a feloldozást. Addig pedig szórakoztatom magamat.
Közelebb lépek hozzá és egyik kezemet az arcára simítom. A hüvelykujjam végigsiklik az alsó ajkán.
-Mint mondtam, csak kérned kell.-mosolygok rá mielőtt visszalépek a pulthoz. Néhányan már várnak. De ezek már az utolsó italok lesznek.
Rápittyentek a telefonomról a DJ-re hogy 10 perc és vége az estének, így ő is visszavesz egy kicsit a tempóból.
A fekete hajú műsoros lány még odalép a pulthoz és átcsúsztat nekem egy cetlit. Átveszem és rámosolygok. Dob egy csókot a levegőben mielőtt a ruhatár felé veszi az irányt. Ki se kell nyitnom, hogy tudjam a telefonszáma van benne. Nem kell aggódnom az utánpótlás miatt. A farzsebembe csúsztatom a papírt. Még jól jöhet.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptySzer. Feb. 15 2023, 08:21
Caesar & Wendy


Racionális felnőtt, igen ennek kellene nekem lennem most, főleg, hogy még fiatalabb is Peter, példát is kellene mutatnom egy kicsit úgy érzem. De nehéz levetkőzni az évekig hordott életet.
- Jogos, igazad van, nem volt okos kérés. - ismerem be, majd elkezdem letakarítani a pultot, már annyira nincs nagy tolongás nálunk és a zene is halkul,ami lassan a zárást jelenti. Nem mondom, hogy egyszerű lesz ennyire felhevülten tovább menni és a sok kómás fejet kiszolgálnia kávézóban, de ezt én basztam el. Tudnék változtatni azon, hogy kicsit kiengedjem a gőzt, de akkor nem lennék jobb annál az énemnél, aki eddig szabadon mászkált egyik pasitól a másikig.
- Sosem voltam sem átlagos, sem normális felfogású, szóval ezeket a huncut fantáziákat megtartom magamnak. - tényleg fel kellene vetnem, egy hármast Peternek, sosem tudom meg benne lenne e ha nem kérdezem meg, bár most a friss élménnyel feltüzelte a dolog a kíváncsiságom, de ezt tényleg kicsit félre kell tennem egy darabig.
A számon siklik végig a keze én kábultan nézek rá, tényleg folytatjuk a játékunkat, mondjuk ő azt mondta leszarja a pasimat, szóval neki nincs semmi vesztenivalója. Nekem annál inkább van, mert neki sem akarok csalódást okozni és magamnak sem, így valószínűleg megmaradunk ennél a kis egér macska játszámánál ha itt van ő is a pultban.
Otthagy és áttér a vendégekhez, akik még valamilyen fura módon mindig tudnak inni, és visszatér a ma este egyik kedvenc számom főszereplője és már átis adja magát Caesarnak azzal, hogy egy papírt csúsztat oda neki. Okos húzás volt tőle, legalább majd rajta le tudja vezetni a feszültséget amit generáltam neki az este.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy EmptySzer. Feb. 15 2023, 09:03


Wendy


Nem ismerem még annyira Wendyt, hogy tudjam mennyire veszi komolyan ezt a kapcsolatosdit, illetve azt sem tudom, hogy a srác mennyire laza ilyen szempontból, de azt tudom, hogy vannak olyanok, akiket kiborított volna az, amit mi itt egész este műveltünk. Még akkor is ha ez nekünk még bőven a szórakozás határán belül mozog.
-Nem muszáj megtartanod magadnak. Velem megoszthatod. Maximum valaki másnak csinálsz egy jó estét.-nevetem el magam. Én így vagy úgy, de kieresztem a gőzt. Nem vagyok szerelmes, nem tartozom hűséggel, így egy másodpercig sem fogom szarul érezni magam ha egy random csajt viszek haza Wendy helyett.
De csendben magamban megvallva az őszintét. Nem gondolom, hogy túl sokáig fogja bírni ezt a köztünk lévő feszültséget, amikor annyira kéznél van a lehetőség, hogy kezdjünk vele valamit. Csak ki kell várnom. Ennyi az egész. Ha összevesznek majd megcsörren a telefonom. Türelmes vagyok.
Még egy darabig bámulok a csaj után, akitől a telefonszámot kaptam majd Wendyre pillantok. Vele úgy érzem ez ma teljesen esélytelen.
-1 perc és jövök.-szólok Wendynek és a ruhatár felé veszem az irányt. Még időben érem utol a lányt. Szólok neki, hogy 10 perc múlva végzek, amire közli, hogy akkor kint megvár. Helyes. Visszamegyek, hogy zárhassunk. Intézem a szokásos fény visszakapcsolást.
Letörlöm a pultot majd előszedem az egyik alsó polcról a pulcsimat. Felrántom magamra.
-Na drágám. Holnap találkozunk!-búcsúzóul azért még végigsiklik a seggén a kezem amikor elmegyek a háta mögött.


//szólj ha folytatnád valamikor szemöldök


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» stresszlevezetés - Caesar & Wendy
» work and other fun... - Caesar and Wendy
» absolutely not a love story - Caesar & Wendy
» Laylana & Killian || Saturday
» Belle & Courteney » thank god it's saturday

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: