New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 86 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

absolutely not a love story - Caesar & Wendy
Témanyitásabsolutely not a love story - Caesar & Wendy
absolutely not a love story - Caesar & Wendy EmptyPént. Feb. 17 2023, 13:55
Caesar & Wendy


Régen voltam ennyire feldúlt és ilyen mérges, utálom az egész világot, legszívesebben felgyújtanék valamit, vagy nem is tudom, rombolnék. Kell valami amivel le tudom vezetni a felgyűlt mérget, Peternek nem adhattam ki eléggé. Nekem senki nem fordíthat hátat, mert ha megteszik akkor én is robbanok, és azt senki nem szereti ha én robbanok, mert olyankor kibírhatatlan vagyok. Az életem első felét úgy éltem le, hogy végig hátat fordítottak nekem a szüleim, és azt az érzést soha többet nem akarom érezni. De mégis megtette, hátat fordított, elsétált, és én szépen behúztam a vészféket. Elsétált, még utánam sem jött,  pedig végig arra vártam, hogy megfogja a kezem és maximum megcsókoljon, de nem tette. ezek szerint vége, folytathatom azt az életet, ami nem okoz ennyi pofára esést, mint ez a két hét.
Én meg legnagyobb bánatomban egy bárban kötöttem ki, ami még éppen nyitva volt. Arra vártam, hogy valaki normális rám vesse magát, hogy szépen levezessem rajta a feszkót, de bárki jött oda elhajtottam, egyik sem volt elég rámenős, ahhoz, hogy betaláljon.
Már érzem, hogy jócskán elég lenne az alkohol mert még haza is kell jutnom valahogy de még kikérek egy pohárral. Minden gondolkodás nélkül veszem elő a telefonomat és egy óriási hülyeséget csinálok, amit tudom, hogy nem lenne helyes, mert a munkám bánhatja ha félremegy valami, de most nem tudom okosan gondolkozni.
"Azt hiszem szükségem van az egyik funkciódra." - küldöm az üzenetet Caesarnak. Határozott vagyok, határozottan szükségem van valakire aki végre nem dobál a fejemhez semmit, akivel nincsen semmi beszélni valónk. Ő mondta, ha kell ő itt lesz nekem, nem használom ki ha mindkettőnknek jó, legalábbi ebben a reményben ringatom magam.
Jelenleg nincsen józan ítélőképességem, mindenki érzéseit leszarom nagy ívben, nem érdekel kit bántok meg azzal, hogy a szakítás napján fekszek le valakivel, mert jelenleg csak saját magam vagyok a lényeg.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: absolutely not a love story - Caesar & Wendy
absolutely not a love story - Caesar & Wendy EmptyPént. Feb. 17 2023, 19:07


Wendy


Pár haverral összegyűltünk Gary lakásán. Ők söröznek, én maradtam a szokásos üdítőnél, biliárdozunk, dartsozunk, videójátékokat nyomunk. Csak egy laza estét csapunk, hogy elteljen ez az este is. Éppen Mortal Kombatban picsáznak halálra, amikor rezeg a telefonom. Nem nyúlok érte egyből befejezem a menetet nehogy azt gondolják, hogy meg akarom úszni a vereséget. Ezt is kell tudni kezelni, nem?
Amikor kivégeznek ahogyan az a nagykönyvben meg van írva előszedem a telefonom.
-1 perc srácok.-intek nekik és átadom a kontrollert. Ez egyébként sem kifejezetten az én játékom. Kivonulok a konyhába és csak akkor nyitom meg az üzenetet. Hű apukám ez gyors volt. Nem tudtam, hogy ilyen tempóban is el lehet baszni valamit.
Természetesen azonnal küldöm Wendynek a választ:
"Küldd a címet. Akárhol is vagy 10 percen belül odaérek."
Visszatérek a srácokhoz.
-Lépnem kell.-veszem magamhoz a dzsekimet.
-Ne már, haver. Csak azért mert kikaptál?-szívja a vérem azonnal Gary.
-Azt leszarom. Szólít a kötelesség.-intek egy mindent eláruló vigyorral.
-Jó dugást.-sóhajt lemondóan Gary.
-Szerintem meglesz.-bólintok és már ott is hagyom őket.
Amíg a lifttel lefelé tartok a mélygarázsba meg is kapom a címet. Egy bárban van. Ki lehet bukva.
A mélygarázsban pittyentem a kocsit és egy percen belül már kihajtok az épület alól. Még jó, hogy Gary totálkárra törte a kocsiját. Így használhatom a parkolóját ilyen estéken.
Gyorsan szelem át a várost, de mégis úgy érzem, hogy lassú vagyok. Átkozott forgalom. Amikor odaérek a helyhez leparkolok és sietős léptekkel érkezem meg. Nem kell sokáig keresgélnem. Ott ül egyedül a pultnál. Hű. Jól ki van.
-Ma hozzám megyünk. El se kezdj győzködni.-vigyorgok rá, amint beléptem mellé. Megmondtam. Ha kell én jövök.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
absolutely not a love story - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: absolutely not a love story - Caesar & Wendy
absolutely not a love story - Caesar & Wendy EmptyPént. Feb. 17 2023, 19:32
Caesar & Wendy


Nekem egészen biztos valami extra forró helyet tartogatnak majd a pokolban, mert oda fogok jutni. Nem tudok angyali természet lenni, mélyen legbelül pedig biztos lappang bennem egy kis glóriás, de nem értem miért tör végre felszínre.
Belejöttem az SMS-ezésbe, részegen szeretek mindenkit elküldeni a faszba, és most pontosan mindenki megérdemli. Elkezdek írni egy hosszú és szomorú búcsúszöveget a Panborne tesóknak, mert én kiszálltam az ő játszmájukból, verekedjenek meg egymással nélkülem. De nem küldöm el, törlöm az egészet, és inkább kérek még egy pohárral.
Caesar visszaírt, megnyugodtam, legalább eltereli a figyelmem mindenről, megírom neki a címet és várok, azzal a pohárral, amit kikértem. Már elég furán néz rám a pultos leányzó, szerintem még sosem ittam egyedül egy ilyen helyen és igen érdekesen festhetek. Igazából sosem járok sehova egyedül.
- Tudod mi a legnagyobb baj azzal ha pasid van? - kérdezem tőle, de nem várok választ. - Az, hogy elvár dolgokat, elvárja, hogy hűséges legyél, hogy közben legyél vad, és megértsd a sok hülyeséget amit a száján kiejt. - lehúzom az italom érzem ahogy könny szökik a szemembe. Gyorsan letörlöm, amikor mellém lép a mai napom fénypontja, legalábbis remélem az lesz.
- Nyugi nem vele van bajom. - mondom a pultos lánynak Caesarra mutatva, aki csak nevet ezen, de már én is, mert tényleg elég abszurd, hogy szidom a pasikat és éppen egyhez menekülök. Na jó, csak a farkához menekülök, de ezt itt nem fogom senki orrára kötni.
- Nekem mindegy hova  megyünk. - mondom neki szabad kezet adva, majd nagy nehezen lekászálódok a bárszékről. Járni még tudok ez megnyugtató. - Azt tudod, hogy most te vagy az egyetlen akit látni akarok, na nem ennyi ruhában. - mutatok végig rajta. Semmi önbecsülés nincs bennem, az, hogy hogy jutok haza holnap és mit fogok akkor érezni ezzel kapcsolatban most teljesen mellékes.
Kiérünk a levegőre, mélyen beleszívok a jó szmogos, rettentő szagos levegőbe, de jól esik. odafordulok Caesar felé, közel megyek hozzá és megcsókolom. - Ne legyél olyan kedves mint legutóbb kérlek! - mindent bele kell adnia, hogy kielégítsen, de nem gondolnám, hogy ezzel bármi probléma lenne. Vadság kell és kihívás, egyszerűen le kell fárasztanom magam, de még egy egész esti munka sem tudott lefárasztani.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: absolutely not a love story - Caesar & Wendy
absolutely not a love story - Caesar & Wendy EmptyPént. Feb. 17 2023, 19:55


Wendy


Wendy gatyára van ázva. Egy pillanatra el is gondolkozom, hogy biztos jó ötlet-e, hogy én egyből a bugyijára megyek, de ahogy elnézem rohadtul nincs szüksége még egy kioktatásra a mai nap.
A pultoslányra pillantok, aki gondolom Wendy szemetesládája lett akár akarta akár nem, de legalább nem gondolja azt, hogy én vagyok a gyökér, aki ilyen állapotba juttatta.
Wendyre pillantok és most veszem észre, hogy könnyes a szeme. Nem baj. Majd én letörlöm róla a szomorúságot. Nem lesz itt baj.
Megfogom a kezét, amikor lemászik a székről és elindulok vele kifelé. Talán majd egy kis oxigén jót tesz neki.
-Tudom, tudom. Semmi baj, harcos. Otthon megszabadulok tőlük.-mosolyom bíztató, bár most nem vagyok benne teljesen biztos, hogy tényleg fogunk tudni bármit is csinálni, ha ilyen állapotban van.
Amikor felém fordul azonnal a derekára csúszik a kezem, mert azt hiszem, hogy felborulni készül, de csak megcsókol. Visszacsókolom egy pillanatra mielőtt megszakítaná a dolgot a kérésével.
-Amit csak szeretnél. Mondtam. Csak kérned kell.-bólintok rá. Nyitom a kocsit és besegítem az anyósülésre. Imádkozni fogok az összes istenhez, hogy ne hányjon, amíg úton vagyunk. Becsukom az ajtót és beülök a kormány mögé.
-Jól vagy?-kérdezem kissé aggódva.
-Mármint nem lelkileg.. azt látom, hogy az most rotty.. de fizikailag jól vagy?-hülye kérdés. Nem mintha meg tudná nekem most mondani. Elindulok. Nem taposom ki a kocsi lelkét, mert nem akarom felesleges erőhatásoknak kitenni Wendy testét. Lehet valahogy ki kellene józanítanom egy kicsit. Ez így gáz.. a világáról sem tud..
Negyed óra múlva már lefelé gurulunk a mélygarázsba. Leparkolok a helyemre. Kiszállok és gyorsan megkerülöm a kocsit, hogy kisegíthessem. Innen már csak fel kell lifteznünk a lakásomba. Onnan már nem kell utazgatnia sehova.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
absolutely not a love story - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: absolutely not a love story - Caesar & Wendy
absolutely not a love story - Caesar & Wendy EmptyPént. Feb. 17 2023, 21:06
Caesar & Wendy


Túllőttem a határaimon, még Caesaron is érzem, mintha meghátrálna kicsit, pedig eskü nem vagyok annyira részeg, voltam ennél rosszabb is szerintem,  amikor a világomról nem tudtam. De még mindig nagyon dühös vagyok, így biztos vagyok benne, hogy tudok a világomról.
- Hálálkodnék, de nem most fogok. - ülök be a kocsiba, ez még mindig nagyon menő. Most kicsivel jobban vonzanak a gombok, de nem nyúlok semmihez. - Na szálljunk haza. - mondom neki nevetve,majd kényelembe helyezem magam és bekötöm az övem.
- Igazából kurvára nem, de te majd segíteni fogsz rajta remélem. - mosolygok rá, miközben a karján végighúzom a mutató ujjam,ez szexi akart lenni, de nem éreztem annak. - Ja fizikailag minden oké, nyugi tisztán hagyom az űrhajót. - hátrahajtom a fejem és megpróbálok az útra koncentrálni, még a közelében sem vagyok a hányingernek,kellemesen szédülök és rohadtul elengedtem magam, pontosan ezt akartam elérni, ezzel a pár pohár itallal.
- De tudod mit, lelkileg is jól vagyok, minden okés, én kőkemény vagyok, kőkemény a szívem. - még mindig az utat figyelem, de ezzel a mondattal adtam saját magamnak egy löketet, a mai napra legalább jó lesz.
Lemegyünk egy mélygarázsba, most jön, hogy elrabolják a szerveimet? Kétlem, hogy ezekkel jól járnának,a májammal egész biztosan nem. Caesar sebesen jön ajtót nyitni nekem, nem tudom,hogy engem félt vagy az autóját, de van egy tippem, hogy nem az én egészségemért aggódik, megértem.
Egy lifthez vezet az utunk, ezeknek a gazdagoknak még ilyen is van a magán kastélyban. Nem teszek megjegyzést, mert most nagyon hálás vagyok neki azért mert velem van. Bár tudom, hogy ez nem több, mint extrás barátság, de a barátsága mindennél többet ér most ebben a pillanatban nekem, és ezt sosem fogom neki így elmondani, mert rohadt nyálas lenne, azért elég ha én tudom ezt.
Amint felérünk a lakásba, ledobom magamról a kötött pulcsit, és a cipőt, mintha otthon lennék.
- Sokat ittam és kicsi a hólyagom, merre van a mosdó? - már tényleg nagyon kell pisilni és egy kicsit nem ártana felfrissítenem magam, mondjuk azt se bánnám ha csatlakozna hozzám, de lehet most mindennek tart csak vonzónak nem. - Utána rátérhetünk a lényegre. - mondom neki majd a kedvenc testrészére vándorolnak az ujjaim és megcsókolom, baszki de hiányzott már ez, végre nem kell megfelelnem senkinek, csak élveznem a műsort.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: absolutely not a love story - Caesar & Wendy
absolutely not a love story - Caesar & Wendy EmptySzomb. Feb. 18 2023, 00:56


Wendy


Elhelyezkedik és elindulunk.
-Bízd rám.-mosolygok rá. Majd én kisimítom az összes gondot belőle, emiatt nem aggódok. Talán csak képzelődök de mintha már most jobban lenne egy fokkal, hogy itt vagyok és legalább a következő néhány órára tudja, hogy el lesz foglalva a teste és a gondolatai is. Nem szoktam repetázni a csajokból, de Wendyvel jól éreztem magam és a múltkor is minden különösebb próbálkozás nélkül is megdolgozta az agyamat, úgyhogy kár is lenne ellenkeznem a közös igényekkel.
Épp csak rápillantok, amikor kimondja, hogy kőkemény a szíve. Most épp nem úgy néz ki de nem akarok kötekedni. Nem azért jöttem, hogy a hátát simogassam amíg megnyugszik.
Lehajtunk a mélygarázsba. A lakásom a 15 Central Park 45. emeletén van. Apám nekem szánta a lakást, hogy szabadulhassak egy kicsit otthonról és a saját lábamra álljak. Imádom a helyet.
A liftben a panelhez érintem a kulcsot és az felvisz minket a lakásba. Ilyenkor este már nem lehet kifejezetten élvezni a kilátást a Central Parkra, de az esti látkép se gyenge. Az előszobában lerúgom a cipőm és felakasztom a kabátom. A fények mind mozgásérzékelősek, az egész hely vezérelhető a telefonomról és szerintem a mai napig vannak olyan funkciók, amiket még én sem ismerek.
Talán nem kellene csinálnom vele most semmit, de amikor az ujjai végigsimítanak már tudom, hogy nagyon is sok mindent fogok vele csinálni.
-Az az ajtó.-biccentek a fejemmel az egyik irányba.
-Siess.-most én csókolom meg, de csak röviden.
Amikor magamra hagy a konyhába megyek és töltök két pohár vizet, azokkal térek vissza a nappaliba. A telefonomról állítok egy kis hangulatot. Lejjebb veszem a lámpák fényerejét és belövöm a kandallót.
Lerakom a telefonomat az asztalra és leülök a kanapéra.
Amikor visszatér hozzám Wendy végig követem a tekintetemmel.
-Igyál egy kis vizet.-mutatok a pohárra.
-Aztán térdelj elém, mert a múltkor úgy irigykedtél arra a lányra.-a hangom nyugodt, tudom mire van szüksége és meg is fogja kapni tőlem. Leveszem a pólóm és félredobom.

Öltözet. & A lakás.
mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
absolutely not a love story - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: absolutely not a love story - Caesar & Wendy
absolutely not a love story - Caesar & Wendy EmptySzomb. Feb. 18 2023, 06:21
+18

Caesar & Wendy


Pontosan olyan a lakása, mint amilyennek elképzeltem. Ismerős a hely, megeshet, hogy pár emelettel lejjebb vagy feljebb már megjártam egy palit, nem tudom, elég kaotikus az életem. Sietek a mosdóba és már gyorsan le is tolom a nadrágom és a bugyim, mert tényleg kicsit sok volt a folyadékbevitelem, és kevés a kivitel. Kezet mosok és belenézek a tükörbe, még mindig nem rossz a látvány, pedig határozottan nem érzem magam ilyen jól, de ha kívülről ez nem látszik félsiker. Azt kérte siessek, de egy kicsit bámulom azt az idegent a tükörben, aki most vagyok magamnak. Borzalmas ember néz vissza, de egy ilyen borzalmas embert talán nehezebb megbántani. Felfrissítem az arcom, és mély levegőt veszek, olyan erővel fújom ki, mintha ezzel minden gondom távozna. Mosolygok és átszellemülök, minden negatív érzést itt hagyok, és bár rohadtul nem vagyok józan és nem teljesen százas az agyam most, azt tudom, hogy jó estét csináltam magamnak.
Kimegyek a nappaliba, ahol már vár egy pohár víz, felemelem és beleiszok, de még a szájpadlásom is zsibbad a sok alkoholtól, szóval nem nagyon nyeri el a tetszésemet az íztelen lötty. De eleget teszek a kérésének, ez egyszer.
A következő utasítás már egy kicsit jobban tetszik, visszateszem a poharat az asztalra és rámosolygok, szóval így játszunk, felőlem mehet, most nem biztos, hogy határozott tudnék lenni a vezető szerepben, így egész egyszerűen engedelmeskedek. Odahajolok az arcához. - Igenis. - súgom bele a fülébe, majd fogaimmal finoman beleharapok a nyakába, nem hagyok nyomot, nem akarok megbélyegezni ma sem. Meztelen felsőtestén elkalandozok kicsit a kezemmel közben, de nem sokáig, mert tényleg szeretnék a lényegre térni, remélem többször ma. Kigombolom a nadrgáját, de a szám még mindig a nyakán van, de ahogy a kezem eléri a merev testrészét rögtön helyszínt váltok. Letérdelek elé, a szemem végig őt pásztázza, a kezem közben ügyesen dolgozni kezd rajta. Szeretem a hosszú előjátékot, de már bőven benne vagyunk ebbe azóta, mióta ketten hagyott minket Kimya pultban.
Rajtam még mindig van a ruha, túlságosan lefoglalt, hogy vele foglalkozzak, de nem változtatok ezen. A kezemet pihenőre teszem és bevetem magam, szépen lassan a számba veszem, és elkezdem kényeztetni. Valahogy így képzeltem el ott a pultban azt a szopást, bár itt kicsit kevesebb a néző, ami határozottan nem hátrány.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: absolutely not a love story - Caesar & Wendy
absolutely not a love story - Caesar & Wendy EmptySzomb. Feb. 18 2023, 08:16
+18


Wendy


Nem áll le velem civódni, hogy tényleg meg kell-e innia a vizet. Most lehet nem esik neki jól, de ha megizzasztottam utána majd hálás lesz ezért. Csak a szemeit figyelem amikor odahajol hozzám. Olyan édesen ejti ki azt a szót a száján, hogy azonnal elmosolyodok. Libabőrös leszek az érintése nyomán és amikor kigombolja a nadrágom kicsit megemelem a csípőmet és lejjebb tolom a ruhadarabot, de nem veszem le teljesen. Keze azonnal a lényegre tér. Egy elégedett mosolyon kívül egyenlőre nem kap tőlem mást, de a tekintetem változik, amikor elém térdel. Sokkal éhesebb és mohóbb leszek a látványtól. Összefogom a haját a tarkójára félkézzel és le sem veszem róla a tekintetem, amikor a szép kis ajkai körbeölelnek. Ez az a pillanat amikor eltűnik a mosolyom. Szám résnyire nyitva felejtem miközben nézem ahogyan dolgozik. A kezemmel finoman vezetem lejjebb és lejjebb magamon. Hamar ki is dolgoz belőlem egy elégedett sóhajt.
Hagyom, hogy tegye még egy pár percig a dolgát. A hajánál fogva emelem le magamról a fejét és a kezem elengedi a haját, hogy a vállára csúszhasson és így tolom őt hátra, amíg a szép kis feneke leér a sakára. Közben közelebb csúszik hozzá a kanapén. Leveszem a felsőjét és egyből utána a melltartóját is. Az egyik kezem az arcára simul és a hüvelykujjam végigsiklik a duzzadt alsó ajkán. Teljesen leveszem a nadrágom és felállok elé. Az álla alá nyúlok és finoman emelni kezdem jelezve, hogy álljon fel, ha megteszi utána gyorsan megszabadítom a nadrágjától.
Azt mondta ne legyek kedves. Akkor nem leszek. Feltérdeltetem a kanapéra úgy, hogy nekem háttal legyen, a háttámlával pedig szembe. Már nem is érdekel igazán, hogy ez jó ötlet-e. Hátulról beletúrok a hajába és erőből, de anélkül, hogy fájdalmat okoznék lenyomom a felsőtestét a háttámla tetejére. A kezem a hajában marad, hogy pozícióban tartsam és a szabad kezemmel végigsimítok a fenekén mielőtt rácsapok egyet. Nem túl nagyot, de tudom, hogy bepirosodik. A kezem a bőrén marad és átsiklik a két lába közé. Lassú mozdulatokkal kezdek. Van időnk..

Öltözet. & A lakás.
mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
absolutely not a love story - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: absolutely not a love story - Caesar & Wendy
absolutely not a love story - Caesar & Wendy EmptySzomb. Feb. 18 2023, 17:07
+18

Caesar & Wendy


Annyira kívántam már ezt, de még én sem voltam teljesen tisztában azzal, hogy nekem szükségem van ilyen szexre. Másnap nem kell aggódnom, hogy mit mondok vagy teszek csak folytatom az életem.
Minden idegszálammal rá koncentrálok, nem engedhettem meg, hogy bármi más a fejembe férkőzzön, mert akkor abbahagynám éslehet hazamennék, de az a biztos összeomláshoz vezetne és az ráér holnap ha kijózanodtam. Kényeztetem a számmal, miközben a fejemet a hajamnál fogva próbálja irányítani, csak szeretné, mert ennél én azért jobban tudom a dolgomat, de hagyom neki, amikor egy sóhajt hallok, nem hagyom abba, de kissé elmosolyodok, amikor felemeli a fejem. Kicsit szomorú fejet vágok, de hamar felvidít, amikor végre megszabadít a felsőmtől és a melltartómtól, majd felegyenesedik elém, felkínálva magát az újabb kényeztetésre már nadrág nélkül, de nem kér belőle, mert magával visz, így én is felállok. Amikor könnyedén lecsusszan az én alsó ruházatom is, egész egyszerűen a kanapéra tesz. Engedelmeskedek, megteszek bármit csak, hogy ne kelljen ma magam legyek, és a kellemeset a hasznossal elegyíteni igazán jó dolog.
Érzem a tenyerét a fenekemen, beleharapok az alsó ajkamba és megmarkolom a kanapét. Amikor a keze lejjebb csúszik, egy halk nyögés hagyja el a szám. Hagyom hadd tegye a dolgát, érzem, hogy nedves vagyok ,érzem, ahogy az ujjai dolgoznak. Megfordulok, hogy vele szembe legyek és a vállánál fogva oda húzom magamhoz.
- Most akarlak! - hangom határozott és akaratos, így próbálom jelezni neki, hogy már elég volt az előjátékból, olyan régóta húzzuk egymás agyát. A kanapé szex már kipipálva nálunk, így nem akarom megint az uncsi sablon menetet letolni, de nem mehetünk messze, mert nem sokáig akarom húzni a dolgot. Felállok a kanapéról és a ablakhoz megyek, a mutató ujjammal intek neki, hogy jöjjön oda. Magamhoz húzom és megcsókolom, kétlem, hogy erre a maggasárga bárki is fellátna, de ha mégis az sem érdekel. Megfordulok, hogy a fenekem legyen felé, majd egyszerű mozdulattal neki dörgölöm a farkának. - Na mutasd mit tudsz. - húzom tovább az agyát, elpattant a cérna, amikor a fenekemre adta azt a pacsit, onnantól nem fogja a finom Wendy-t kapni, de ez számomra mindenképpen jó, remélem benne van egy kis vadulásban.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: absolutely not a love story - Caesar & Wendy
absolutely not a love story - Caesar & Wendy EmptyVas. Feb. 19 2023, 00:47
+18


Wendy


Felnyög, amint a lényegre tapintok. Még csak bemelegítünk, így nem esek egyből neki bár tudom, hogy most még annak is örülne. Türelmetlenebb mint gondoltam, hiszen néhány percen belül már felém fordul.
Kérésére bólintok. Figyelem ahogy a kis ringó csípője átszeli a szobát az ablakig, ami a padlótól a mennyezetig tart. Egy pillanatig csak állok és nézem. Most szebb a kilátás, mint valaha. Amikor int az asztalon lévő kis dobozból kiveszek egy óvszert és megindulok felé. Mire odaérek már kibontom és fel is húzom magamra.
Hátat fordít nekem és máris édesen hátratolja a fenekét nekem. Helyes.
Összefogom az egyik kezemmel a haját és a csuklóm köré tekerem és hogy kicsit hátrafeszítsem a fejét ezzel is nagyobb ívbe húzva a hátát. A szabad kezem a csípőjébe kapaszkodik és néhányszor csak végigtolom rajta a férfiasságom mielőtt egy határozott mozdulattal tövig hatolok belé. A csípőjénél fogva tartom, hogy az erő ellenére ne toljam el magamtól. Előre hajolok egy kicsit és ajkaim végigsiklanak a vállán, addig a csípőm nem mozdul csak adok neki egy másodpercet, hogy megtalálja a helyét. Felegyenesedek és megmozdulok benne. Nem tempóból dolgozok, hanem erőből. Nem vagyok se kedves se gyengéd. Nem azt akarja és a múltkori füstbement esténk után én sem.
Kap még egyet a tenyeremtől a seggére. A múltkor megígértem neki, hogy fenekelés lesz a vége. Én pedig mindig állom a szavam.

Öltözet. & A lakás.
mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
absolutely not a love story - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: absolutely not a love story - Caesar & Wendy
absolutely not a love story - Caesar & Wendy EmptyVas. Feb. 19 2023, 12:00
+18

Caesar & Wendy


Minden pontosan úgy történik ahogy a fejemben elképzeltem, felejtős szex. Hátat fordítok neki, lehet nem akarok megnagyobb megbánást érezni, jó ez amit csinálunk addig amíg tart, de utána majd jön a kegyetlen valóság és fel kell ébrednem, ki kell józanodnom. Akkor pedig szembe kell néznem azzal amit tettem.
Próbálom élvezni mert minden egyes lökés amit belém enged émelyítő. De amikor kinyitom a szemem visszatükröződik az arcom az ablakról, egy áruló arca egy cuki csomagolásban. Ő ott áll mögöttem nem okozhatok már csalódást neki, mert ő ott volt amikor e lagrosszabbul voltam és ő most is itt van, hiába csak szex és semmi egyéb, kicsit mégis felelősnek érzem magam azért amiért belerángattam a kis szappanoperámba.
Lefolyik egy könnycsepp az arcomon, de mégsem teszek semmit, hogy jobban legyek. Erősen tolja a csípőjét, miközben fogja az enyémet. Hirtelen kiegyenesedek és szembe fordulok vele, a gyors fordulat miatt majdnem elesek, de az agyam egyre jobban pörög egyre jobban kezdek ésszerűen gondolkodni.
- Most a világ leghülyébb és leghálátlanabb nője lesze a világon. - nézek rá, tekintetem egész biztos zavaros, mert magam sem értem mit teszek.- Nem tudod elhinni, mennyire hálás vagyok amiért ma kihúztál a szarból és ha most egy életre elmegy tőlem a kedved azt is megértem, de nekem most muszáj mennem. - álló farokkal kell itt hagynom őt, mert akármennyire is abszurd és morbid dolog ez, de be kell látnom, hogy Peteren kívül én nem akarom mással lenni. Pont most kellett rájönnöm, amikor a főnökömmel vagyok egy elég jó helyzetben? Egy szerencsétlenség vagyok, tökre megérdemelném, hogy soha senki ne szeressen, mert amiket teszek az egyszerűen nem jó.
Megesik, hogy a munkám bánja, benne van a pakliban, de van amit hátra tudok hagyni ha egyszer ezért megbocsátást kapok attól akiről sosem gondoltam volna, hogy többet jelenthet nekem saját magamnál. Én Hale-t is szeretem, sőt nagyon szeretem, de Peter olyan dolgokat mozgat meg benne ami azt hittem nem létezik vagy nekem nem adott meg.
Oda szaladok a ruháimhoz , sebesen kapok magamra mindent.
-Baszki pedig ez kurva jó volt. Annyira sajnálom!- kérnék bocsánatot de az agyam nem itt jár. És ha őszinték akarunk lenni ezért nem lehet eléggé elnézést kérni.
Már csak azt kell kitalalnom, hogy találom meg Petert és mit mondok neki. Képes lennék könyörögni neki és remélni, hogy nem bánom meg holnap. A kapcsolatunkat viharos, de mi is azok vagyunk, ha másmilyen lenne azok nem mi lennénk.

(Remélem még játszunk, gondoltam így kicsit izgisebb lesz a kövi;)
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: absolutely not a love story - Caesar & Wendy
absolutely not a love story - Caesar & Wendy EmptyHétf. Feb. 20 2023, 10:32
+18


Wendy


Fogalmam sincs, hogy mi történik. Hirtelen húzódik el tőlem és én azonnal hátrébb lépek egy kérdő tekintettel. Beijedt. Pont ahogyan az elején gondoltam. Amíg a ruháit szedi föl én megszabadulok a gumitól. Erre ma már úgysem lesz szükség. A hálóban felveszek egy alsónadrágot és egy melegítőt és a mellkasom előtt összefont kezekkel figyelem ahogyan készülődik. Nem állítom meg. Miért tenném? Nem vagyok a pasija.
-Nincs semmi gond.-részemről nincs harag annak ellenére, hogy rohadtul nem jókor találta ki.
Ajtót nyitok neki, hogy mehessen a dolgára. Remélem azért rendben lesz.

(majd játszunk Wink )

Öltözet. & A lakás.
mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
absolutely not a love story - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
absolutely not a love story - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: absolutely not a love story - Caesar & Wendy
absolutely not a love story - Caesar & Wendy Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
absolutely not a love story - Caesar & Wendy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» stresszlevezetés - Caesar & Wendy
» work and other fun... - Caesar and Wendy
» It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
» hockey love in Madison Square Garden ~ Hale & Wendy
» nothing to love about love -- leta & romilda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: