New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 123 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 109 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Declan McLennan
tollából
Ma 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 22:00-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 21:05-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

stresszlevezetés - Caesar & Wendy
Témanyitásstresszlevezetés - Caesar & Wendy
stresszlevezetés - Caesar & Wendy EmptySzer. 25 Jan. - 18:08
to: Caesar
     ------------------------------------------------------  ---------------------------


A kelleténél kicsit jobban rákattantam mint hittem volna, nem vagyok ennyire gyorsan beleegyező típus, józanon, ilyenkor többet dolgoztatom a pasikat. Ahhoz, hogy az első nap felhozzak valakit a lakásomba, ahhoz innom kell, de őket általában másnap már nem látom, jobb esetben.
-Szeretem, hogy ilyen őszinte vagy. - fogadom a bókját, tudja hogy kell viselkedni egy nővel, ügyes, biztos nem ma kezdte.
- Basszus, pedig eskü nem akartam ennyire elragadtatni téged. - ironizálok, de elnevetem magam. Feltűnt, hogy a szeme a hátsómon pihent, na nem egész este, de pasiból van, egy kis bámészkodás nem árt senkinek sem, és ha már néha teszek azokért a kerek idomokért legyen aki megnézi.
Elindulunk a kocsi felé, vagy űrhajó, fogalmam sincs, de állati jól néz ki. - Na nee, ez csodaszép. - a másik főnököm autómániás, tele van az iroda ilyen kocsikkal, kár, hogy a kávézó nem olyan jövedelmező, hogy vegyen egyet magának. - Ha lenne jogsim, most megkérnélek, hogy hadd vezessem, de kétlem, hogy a pár óra, amit vezetéssel töltöttem ehhez elég lenne. - illik hozzá az autó. Én nem fogom sosem átérezni ezt a fajta kocsi imádatot a pasik részéről, vigyen el A-ból B-be, mondjuk nem itt New York-ban, mert itt célszerűbb a tömegközlekedés, ja és legyen szép színe, nekem nagyjából ennyit jelent egy jó kocsi.
Illedelmesen kinyitja előttem az ajtót. Felnyitja. Még az ajtaja sem átlagos, beülök, majd rám csukódik az ajtó. Amíg egyedül vagyok a kocsiban körbenézek, belül is olyan mint egy űrhajó, nem rossz. Sok gomb van belül, legszívesebben megnyomnám őket, de türtőztetem magam.
-Repülni is tud? - kérdezem amikor beül mellém a vezető oldalre. Beírom a címem, és elindulunk, egész óvatosan vezet, vajon alapból is ilyen kis ráérős vagy csak nem akarja rám hozni a frászt? Még nem feszegetem a határokat, csak élvezem az utat, valószínűleg nem sok lehetőségem lesz ilyen autóban utazni, így hátradőlve bámulom New York fényeit így még a napfelkelte előtt. Érzem a kezét a combomon, ránézek, ő az útra, nem szólalok meg, hagyom hogy folytassa meg ezzel fel tud izgatni rendesen. Már nem vagyunk messze, így nem kell sokat várnom rá, hogy feljebb csúsztathassa a kezét.
Amint leparkolunk a ház előtt ki is pattan a kocsiból én meg csak ülök kukán, mert nem tudom hogy nyílik az Ezer éves sólyom ajtaja, de segítségemre siet.
-Köszönöm, legközelebb lesznek kérdéseim, annyi gomb van bent. - nevetek, majd kikászálódok a kocsiból. Túl gyorsan akarnék újabb utat? Lelepleződtem, bejön az életvitele, de meg is dolgozik érte, így irigykedés helyett, inkább elismerően próbálok fellépni.
Előveszem a kulcsokat, majd felmegyünk az emeletre, nagy nehezen bele találok a kulcslyukba, mert a világítás megint nem megy a lépcsőházban.
-Adj 2 percet, addig dobd le magad a kanapéra, vagy az ágyra. - mutatok a szobám ajtaja felé. - Csak ne aludj el amíg jövök. - nézek rá szigorúan.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: stresszlevezetés - Caesar & Wendy
stresszlevezetés - Caesar & Wendy EmptySzer. 25 Jan. - 18:36


Wendy


-Szeretem, hogy veled ilyen őszinte lehetek.-bólintok egyetértve. Tényleg jól esik ez most, ahogy ennyire egyszerűen működik a kémia köztünk.
-Majd kiengesztelhetsz.-nevetek egyet.
A kocsim az egyik legnagyobb büszkeségem. Hiába. Vannak fiúk, akik sosem nőnek fel. Nem is. Inkább úgy fogalmaznék, hogy minden fiú gyerek maradna, ha a való világ nem szólna közbe. Ehhez pedig az autó imádat is hozzá tartozik. Legalábbis amennyire én tapasztaltam.
-Köszönöm.-bólintok egyet.
-Majd ha szerzel egy kis rutint kivisszük valahova és játszhatsz vele.-nem vagyok irigy és bár szívesebben levágnám valamelyik karomat, mint hogy megsérüljön a kocsim egy kis ártatlan játékból nagy baj úgysem lehet. De semmiképp sem most.
Beülök mellé és kérdésére azonnal felnevetek.
-Azt mondjuk pont nem, de ha megtaposom a gázpedált ad olyan érzést, mint egy felszálló repülő.-inkább csak kíváncsiságnak érzem kérdését, mint kérésnek. Így maradok az eredetileg tervezett vezetési modornál. Ha jól alakul a kapcsolatunk és szeretné elviszem majd olyan körre, hogy biztosan kapaszkodni fog.
Amint megérkezünk kiszállok, hogy a segítségére sietek. Egy ilyen autóval könnyen lehet illedelmes az ember, mert még a ki és beszállás sem olyan egyszerű, mint ahogy gondolnánk.
-Akkor legközelebb majd kapsz egy teljes bemutatót.-rendesen simogatja az egómat, hogy ennyire bejött neki a kocsim. Bár a legtöbb ember hasonlóan reagál, általában egy szelfivel ki is elégítik az érdeklődésüket. Mögötte haladok, hiszen kettőnk közül csak ő ismeri a járást. A félhomályban is remekül kiismeri magát. Biztos nem tegnap költözött ide.
Belépünk a lakásba. Az előszobában le is rúgom a cipőmet. Bár ahogy tapasztaltam az amerikaiak kifejezetten szeretik az otthonukban is hordani a cipőjüket, de számomra ez mindig egy rettenetesen furcsa szokás volt. Anyám ki nem állhatta. Így a mi otthonunk az előszobán kívül cipőmentes volt.
-Ettől nem kell félned.-a munka utáni adrenalin még lecsengőben van a testemen és most egyébként is sok minden jár az eszem csak az alváson nem. Beljebb megyek, de valahogy pofátlanságnak érezném, ha egyből becsörtetnék a szobájába, így először csak körbejárom a nappalit, hogy lekössem magam majd leülök a kanapéra. Várok. Várok. Türelmes vagyok.
Amikor újra előkerül felkelek a kanapéról.
-Gondolom tudsz róla, de kibaszott gyönyörű vagy.- nem is tudom, hogy láttam-e már olyan lányt, akinek a teste és az arca is fullos és még egy rohadt szimpatikus személyiség is tartozik hozzá.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
stresszlevezetés - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: stresszlevezetés - Caesar & Wendy
stresszlevezetés - Caesar & Wendy EmptySzer. 25 Jan. - 19:09
to: Caesar
     ------------------------------------------------------  ---------------------------


A szavaiból azt veszem ki nem lenne ellenére a következő autózgatás, na nem kell mindig rosszra gondolni, simán belefér ha nincs szex, de munkán kívül is tudunk normálisan találkozni, mint két barát, mondjuk ez olyan idilli lenne. A szándékai tiszták, az enyémek is, nem bonyolódunk egymásba, de kíváncsi fajta vagyok és ez a kocsi belülről is érdekel, mert persze szép, meg minden, de az izgalmak belül vannak.
- De a bemutatón majd fel kell szállj velem. - incselkedek kicsit, bár biztos vagyok benne, hogy a most rohadt nagy szám akkor majd néma kussban fog maradni és az életéért kapaszkodik. De mint említettem, nem vagyok félős fajta, de szeretem ha meg tudnak lepni.
Itthon van egy pár ruhadarab, amit nem volt alkalmam hordani, mert csak lekerültek a ruhák, de sosem fel. Barátnőim akiknek már komoly kapcsolata van, állandóan ilyeneket vásárolnak nekem szülinapra, névnapra, és remélik hogy ezzel tudok fogni egy pasit, aki mellettem marad. jelentkező lenne, de ha nem akarom a ruha sem segít majd rajtunk. De most muszáj volt felvennem egy ilyet, ott porosodtak a fürdőszoba szekrényben, mert sosem nyúlok hozzájuk, éppen itt az ideje lenyűgözni a főnökömet, mondhatjuk, hogy a munkámmal de más értelemben. Gyorsan lemosom a sminkem, nem vagyok olyan lány, aki fél megmutatni magát anélkül, mert amúgy sem kenek magamra kiló vakolatot, sem időm, sem energiám arra, hogy ezzel menjen el a fél napom. Kiengedem a hajam, mert már erősen feszíti a lófarok. Tényleg csak 2 perc telik el és már kint is vagyok a nappaliban. Nem szeretem a drámai belépőket, nem vagyok én Beyoncé, de azért kicsit úgy érzem meghozom a hatást anélkül is.
- Tudom igen, de azért dicsérj csak mert szereti az egom. - közelebb megyek hozzá, és visszalököm a kanapéra. - Kérsz valamit inni? - húzom kicsit az agyát, azt mondta nem akar aludni, tehát egész éjszaka az enyém. De mi a jó abban, ha rögtön átadom magam neki. A nappaliból jól rálátni a konyhára, nem nagy lakás igazából minden egymás szájában van.
Ugyan semmi nincs a lenti szekrényben, mégis lehajolok fenekemet felé fordítom.
- Van cola és víz. - mondom neki háttal. Kitöltök magamnak egy kis vizet és megiszom. Felé fordulok és várom a választ. Jó taktika, ha ennyi ideig feszítem a húrt ő fog idejönni, legalábbis legtöbb esetben így van. Kíváncsi vagyok a reakciójára. Vajon az ágyban is olyan határozott mint az életben?
Töltök neki is egy pohár vizet, de nem viszem oda. Felemelem a poharat és mintha engedélyt adnék neki felé intek vele és rámosolygok. Az Emperorban lehet ő a főnök, de most átveszem tőle ezt a terhet.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: stresszlevezetés - Caesar & Wendy
stresszlevezetés - Caesar & Wendy EmptySzer. 25 Jan. - 19:41


Wendy


Még az életben nem láttam nőt ilyen gyorsan elkészülni, azt pedig külön lenyűgözőnek találom, hogy a 2 perc valóban 2 percet jelentett. Csupa pozitív csalódás ez a lány és ez valószínűleg az őrületbe fog kergetni. Persze a jó értelemben.
Visszalök a kanapéra, én pedig engedelmesen elhelyezkedem. Játszhatunk így is, ha ő ezt akarja. Beharapom az alsó ajkam miközben figyelem ahogyan elsétál. Önuralom. Önuralom. Önuralom.
Lehajol és mivel pontosan tudom mire megy ki a játék a vérkeringésem új irányba kezd el aktivizálódni. Az a kis fekete két részes semmiség nem sokat takar a bőréből előlem. Vajon mennyi ingert képes elviselni egy férfi agya mielőtt felrobban? Nem sokat.
Kérdezett valamit. Válaszolnom kellene.
Igen.-válaszolok, de hamar rájövök, hogy már a kóla vagy víz kérdésnél tartunk.
-Víz. Vizet kérek.-nem is vagyok szomjas, de muszáj voltam valahogy összekapni magamat, hogy ne csak ott ücsörögjek nyálcsorgatva.
Kitölti a pohár vizet, de csak meglóbálja a levegőben. Szóval mostmár kaptam engedélyt. Nem akarom elkapkodni a dolgot. Közvetlenül elé állok és kiveszem a kezéből a poharat. Csak a szemeit figyelem. Nehéz eldönteni, hogy vajon mit is szeretne pontosan. Alárendelni vagy alárendeltté válni? Iszok néhány kortyot mielőtt leteszem a pultra a poharat. Hamarosan úgyis kiderül.
Kicsit lehajolok, hogy a kezeim a segge alá tudjanak csúszni és egy könnyed mozdulattal felemelem a földről széthúzva a lábait a két oldalamra és egy ösztönös mozdulattal lökök rajta egyet a csípőmmel, hogy felültessem a pultra.
A kezem átsiklik a combja és a csípője találkozásához és finoman rászorítok vékony lábaira. Megmondom őszintén nem tudom hogyan kell feladni az irányítást. Vagy talán csak sosem várta el tőlem senki, így egyelőre most sem teszem.
Elengedem a lábait és a két kezem közé fogom az arcát. Úgy csókolom meg, mintha az életem múlna rajta. Talán így is van. Nem vagyok túl gyengéd, de erőszakos sem. Nem vagyok egy sötétben tapogatózó szende szűz kisfiú, már elég rég. A férfiasságom már szinte fájdalmasan feszül a nadrágomnak. Tényleg megbolondultam volna, ha az este nem így alakul.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
stresszlevezetés - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: stresszlevezetés - Caesar & Wendy
stresszlevezetés - Caesar & Wendy EmptySzer. 25 Jan. - 21:29
to: Caesar
     -------------------------------------------------------------------------+18-as tartalmat tartalmaz "nyomokban"


Hány pasi akarta már meg átvenni tőlem az irányítást, hányszor próbáltak meg felülkerekedni rajtam. Van akinek hagyom, mert nem érzek annyi fantáziát sem benne, hogy erőlködjek. De Caesar tökéletes a kis játékhoz, ő tudja milyen a vezető szerepében lenni, na de vajon próbált már meg engedelmeskedni? Nem szoktam megkérdezni a partnereimet, mert nem vagyok olyan lánya, kit érdekel bárki véleménye, de ezt sosem titkolom, így mindig ennek tudatában vágnak bele velem egy éjszakába.
Végigkövetem, ahogyan lassan odasétál, de nem az arcát nézem, láttam azt eleget és fogom is, sokkal inkább érdekel a nadrágja. Azt hiszem egész jó volt a műsor, mert a kellő hatást elértem. Elveszi a poharat, belekortyol, majd leteszi a pultra, én nem veszem le a szememet róla, még mindig mosolyogva nézek rá, így még szexibb, olyan érzésem van, mintha nem az első táncunk lenne.
Engedek neki, hagyom egy kicsit kiélvezni neki a helyzetet. Megfogja a fenekem és feltesz a pultra. A csókja feltüzel, de nem adom meg neki az örömöt, nem csókolom vissza, kínzom még, mert tudom, hogy képes vagyok kielégíteni minden vágyát, de nem azonnal. Egy nőnek több idő kell az előjátékra, és ha ezt egy pasi nem tiszteli, akkor nem én vagyok a jó partnere. Az önző pasik általában gyorsan letudják a dolgokat, és az önző pasiknak nem veszek fel ilyen fehérneműt.
Már látom rajta, hogy akarja, de még mennyire, hazudnék ha azt mondanám, hogy én nem. A lábamat a csípője köré szorítom, így közel kerül hozzám legnemesebb része. Kicsit eltolom magamtól de pont annyira, hogy ne kelljen engednem a szorításból. Megfogom a pólója alját és lehúzom róla. - Nem rossz. - állapítom meg, minden elismeréssel a hangomban. Tetszik amit látok, végighúzom a kezem a hasán fentről lefelé, majd egész lentre csúsztatom azt. Kikapcsolom a nadrágját, és közben leengedem a lábaimat. Mélyen a szemeibe nézek, tudom, hogy felcukkoltam, és imádom látni amit kiváltok belőle. Ahogyan ott áll ellőttem kigombolt nadrágban, póló nélkül, már kezdek én is kikészülni tőle.
A konyhám még szűz, szóval ideje felavatni, nem váltok helyszínt tökéletesen megfelel ez nekem első menetnek. - Szép ez a szett, de jobban szeretném a földön látni. - mutatok végig magamon, és ezzel átveszem az irányítást. Megfogom az állát és megcsókolom, de nem finomkodok, mert már nem tudok, az ő cukkolása rám is ugyanúgy hatott, hiszen volt benne egy abszolút erős önzés is.
Megvárom mit lép, vajon képes elengedni a gyeplőt?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: stresszlevezetés - Caesar & Wendy
stresszlevezetés - Caesar & Wendy EmptyCsüt. 26 Jan. - 9:35
+18! forrósodik a hangulat!


Wendy


Nem csókol vissza. Ezzel is csak húzni akarja az agyamat és sikerül is neki. Már szinte fáj a farkam a nadrág szorításában. Átölel a lábaival, de csak egy pillanatra húz magához közelebb, hogy tovább bosszantson. Engedelmesen felemelem a kezeimet, amikor lehúzza a pólómat. Nem rossz? Kislány. Jóval több vagyok, mint nem rossz. De a hangja elégedetten dorombol nekem.
Ahogy a keze elindul lefelé a mellkasomon úgy feszülnek végig az izmaim az érintése alatt. Amikor végre leér a nadrágomhoz rendesen megkönnyebbülök, amikor kigombolja. Az agyam szeretne darabokra hullani, az ujjaim a bőrébe kapaszkodni és addig dolgozni a testét, amikor el nem olvad alattam. De még bírom. Nem ronthatok neki.
Szavai édes méregként áramlanak szét a testemben. Keze az államra siklik. Végre ő csókol meg. Nyelvem a szájába siklik, Kezeim a derekába kapaszkodnak mielőtt rámarkolok az alsó vékony anyagára. Félkézzel átölelem és csak néhány centire emelem fel, hogy a másik kezemmel lerántsam róla azt, ami alul elválasztja tőlem. Hirtelen meg sem tudnám mondani, hogy vajon fehérnemű van-e a nadrág alatt. A feleslegessé vált ruhadarabot vagy darabokat csak félredobom és visszalépek a két combja közé. A kezem a lábai közé siklik. Az orális buli nem játszik semelyik irányból, ha nem ismerem eléggé a partneremet.
A szám a nyakára tapad miközben jobb kezemmel elkezdek dolgozni a lábai között. A szabad kezemmel lehúzom a felsőjét is, így már teljes egészében élvezhetem a látványát. De még mindig türelmes vagyok. Előbb ő érezze jól magát mielőtt a közös élvezetre koncentrálnánk. Szabad kezemmel átölelem a derekánál, hogy közel tartsam magamhoz mielőtt újra megcsókolom. Már egyikünk sem gyengéd. Szerencsére. Már nem bírnék finomkodni.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
stresszlevezetés - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: stresszlevezetés - Caesar & Wendy
stresszlevezetés - Caesar & Wendy EmptyCsüt. 26 Jan. - 15:33
to: Caesar
     -------------------------------------------------------------------------+18-as tartalmat tartalmaz "nyomokban"


Tökéletes érzi a testem, nem siet, nem kapkod és tökéletes a teste. Miért is nem találkoztunk korábban? Ami nagyon tetszik, hogy határozott, nem kell vezetni minden lépését, ha mégis irányítom, nem hátrál meg. Tetszik, de még mennyire, minden izmom megfeszül, amikor megcsókol, minden alkalommal. Olyan szinten égek belül, hogy már közel járok, hozzá, hogy én magam tépjem le a ruháit, de abba mi lenne a buli. Azt bárkitől megkaphatja, de nem szeretek átlagos lenni, még egy egyszeri alkalomnak is szeretem megadni a módját.
Gyorsan megszabadul az alsómtól, már gyakorlottan nem vettem alá semmi. Amint szabaddá válik lent a pálya, érzem a kezét a lábaim között, nem ellenkezek, miért is tenném. Kibaszott jó érzés, mindent nagyon jól eltalál, már kezdek kicsit kételkedni abban, hogy tényleg evilági. Ha így folytatja kénytelen leszek többször hazahozni, sokkal jobb, mint unalmas estéken a fiókban lévő játékszereimhez nyúlni. Talán neki sem lenne ellenére a munka utáni lepedő gyürögetés. A nyakamra terelte a száját közben pont olyan helyet érint amire már nem tudok nem reagálni. Felnyögök, most nem tudok rá koncentrálni csak arra amit tesz. Leveszi a felsőmet is, okos fiú, tudja pontosan mit kell tennie, hogy levegyen a lábamról. Sosem voltam szégyenlős, de szeretem ha rólam lekerül a ruha a másik fél is gyorsan megválik tőlük. Elhúzódtam tőle, majd a nadrágjára mutattam. Már nem én irányítottam, de ő sem, pontosan jó volt az összhang, nekem legalábbis megfelelt és jelen helyzetben önzőnek kellett lennem. Amíg a nadrágjával van elfoglalva sem veszem le róla a szemem. Minden porcikám megfeszül, és teste alsó részére terelődik a figyelmem. Intek neki a mutató ujjammal, hogy itt az ideje megmutatnia közelebbről. De nem várom meg amíg közelebb jön, megragadom a kezét és a kanapéhoz viszem, leültetem, majd ráülök, és megcsókolom. Érzem a teste minden mozdulatát a szívverését és hogy nagyon felizgattam. Miután elválok az ajkaitól lecsúszok itt az ideje őt is kezelésbe venni. Kezeim közé fogom legkeményebb részét és kényeztetni kezdem. Én nem vagyok udvarias, mindent bevetek, akarom, hogy élvezze, azt akarom, hogy legközelebb epekedjen értem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: stresszlevezetés - Caesar & Wendy
stresszlevezetés - Caesar & Wendy EmptyCsüt. 26 Jan. - 16:07
+18! forrósodik a hangulat!


Wendy


Felnyög. A fülemben cseng az édes kis hangja miközben az étintésem alatt olvad, nedvesedik. Elhúzódik tőlem, de csak annyit akar, hogy vetkőzzek. Jogos kérés a részéről. A farmeromat és az alsónadrágom együtt tolom le, de mielőtt felegyenesednék kihúzok a farzsebemből egy óvszert. Amikor int visszalépnék hozzá, de megelőz leugrik a pultról én pedig csak megállok, hogy megtudjam mit szeretne. Elindul velem a kanapé felé. Nekem ott is jó lett volna, de rá bízom a választást. Leültet és egyenlőre lerakom magam mellé a kis csomagot. Finoman végigsimítom a combjait miközben rámül. Az ajkai az enyémekre tapadnak. Az ujjai körém fonódnak. Egy megkönnyebbült sóhaj hagyja el a testemet, annyira szeretem ezt a részt. A seggére markolok. Minden izmom megfeszül. Még jó, hogy valamennyire tompa a fejem a fáradtságtól. Szomorú lenne, ha túl hamar eldurrantaná a tűzijátékot.
Csukott szemmel ajkaiba feledkezve oldalra nyúlok és amint megtalálom amit keresek elhúzódok tőle. Félkézzel és a fogammal gyorsan bontom a csomagolást. Benne akarok lenni ezt így nem bírom tovább. Rutinos mozdulatokkal gyorsan húzom fel a gumit. Ezzel nem húzom túl sokáig az időt. A derekánál fogva közelebb húzom magamhoz, megemelve a testét. Apró csókokat adok melleire, ha már ilyen közel került hozzám. Még nem engedem el az ölelésből, de szép lassan elkezdem leengedni magamra. Félkézzel beigazítom magam a jó irányba. Addig engedem, amíg teljes egészébe elmerülök benne. Egy fél morgás-sóhaj hagyja el a testemet és engedek egy kicsit az ölelésemből, hogy tudjon mozogni. Persze eszembe sincs végig őt dolgoztatni, de nem akarom elvenni tőle a lehetőséget, hogy kibontakozzon.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
stresszlevezetés - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: stresszlevezetés - Caesar & Wendy
stresszlevezetés - Caesar & Wendy EmptyCsüt. 26 Jan. - 17:16
to: Caesar
     -------------------------------------------------------------------------+18-as tartalmat tartalmaz "nyomokban"


Bár első felindulásból képes lettem volna nekiesni a konyhában is, de úgy éreztem nem elég ahhoz, hogy kibontakozzunk. Remélem nem fárad el hamar, mert nem egy menetre tervezek vele. Érzékien simítja végig a kezét a combomon, ki akar csinálni, de kölcsön kenyér visszajár, én kezdtem jogosan adja vissza. Nem vár sokat, és felkészült, milyen figyelmes.
Nagyon kemény, és én érezni akarom őt, és érzem is. Amikor belém hatol felnyögök imsét, olyan, mintha ezer éve nem szexeltem volna, ezért is szeretem az előjátékot, ha jól csinálja a másik pontosan ezt fogja kiváltani belőlem. Szépen lassan elkezdek mozogni rajta, halkan nyögök, mert már egyáltalán nem tudom titkolni mennyire jó ez, itt már nem kell szórakoznom vele, már semmi gátlást nem kell levetkőznöm, mert mindent levett róla, minden értelemben.
Belenézek a szemébe, mozgok rajta, azt akarom, hogy nézzen, lássa mit vált ki belőlem. Az ajkamba harapok, de nem veszem el a tekintetem róla, egyenesen azokba a lángoló szemeibe nézek. Forró a teste, egyre jobban akarja, de nincs olyan mázlija, hogy hamar elengedjem, minden percet ki fogunk élvezni. Nem gyorsítsok a tempón, mert kurva jól esik, ahogy bennem van, minden mozdulatommal közelebb kerülök a csúcshoz. Sikert fog elérni azzal ahogy rám néz, ahogyan a csípőmet és fenekemet markolja. Elveszem a kezeit magamról, és a kanapé támlájához szegezem, közben a szájára tapadok, de nem hagyom abba a mozgást, ahhoz túl jó.
- Caesar! - nyögöm a nevét, mert érzem, hogy a kelleténél is közelebb kerültem az örömhöz. Leállítom a csípőm, de csókolom tovább a hajába túrok elengedem a kezeit és szépen lassan a nyaka felé veszem az irányt.
Már nem vagyok tinédzser nem jut eszembe kiszívni a nyakát, pedig olyan szívesen beleharapnék, de az nem mutatna jól holnap. Nem akarok ártani a szingli pasi imidzsének, így nem hagyom rajta a nyomomat, legalábbis kívülről. Tudom, hogy odavan értem, tudom, hogy mennyire akar engem, és ez éppen elég.
-Hazudtam. - súgom a fülébe, miközben a kezem a hasa felé táncol. - Nagyon jó. - majd folytatom a táncot az ölében, mert orgazmust akarok, többet is, ma este nem fogom beérni eggyel.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: stresszlevezetés - Caesar & Wendy
stresszlevezetés - Caesar & Wendy EmptyCsüt. 26 Jan. - 17:55
+18! forrósodik a hangulat!


Wendy


Részegítő a látványa. Felnyög és tartja velem a szemkontaktust. Végig. Leszedi magáról a kezeimet és lefog a kanapéhoz. Hagyom neki. Testi erőből úgysem lenne esélye ellenem. A nevemet nyögi, mégis megáll. Ne tedd ezt kérlek. Elengedi a kezeimet, de egyelőre nem mozdulok csak hagyom, hogy élvezkedjen. Végigjárnak az ajkai. Egy pillanatra megijedek, hogy esetleg kiszívja a nyakam, de igazából az sem érdekelne. Tegyen csak amit akar.
Elmosolyodok a megjegyzésén. Szóval tényleg csak bosszantani akart.
-Azt hittem mi őszinték vagyunk egymással.-csóválom meg a fejemet.
-Ezt sajnos nem hagyhatom büntetlenül.-Belemarkolok a seggébe és leemelem magamról a kezemben tartom miközben felállok. Olyan könnyű a teste, hogy még csak erölködnöm se kell. Végigfektetem a kanapén, de egy gyors mozdulattal meg is fordítom magam alatt, hogy a hasán feküdjön. A csípője alá nyúlok és felemelem egy kicsit. Mögé térdelek és lassan csúszok vissza belé. Egyik kezemmel alá nyúlok, hogy közben kézzel is tudjak rajta dolgozni. Lassan de erősen mozdul meg a csípőm. Szabad kezemmel félretúrom a haját az arcáról, hogy láthassam a vonásait majd visszatér a kezem a csipőjére, hogy segítsek neki megtartani ezt a testhelyzetet. A másik kezem szakadatlanul dolgozik rajta és én sem állok meg.
-Jó kislány vagy.-suttogom mély hangon. Órákig tudnám nézni így magam alatt. Úgyis erről a testhelyzetről fantáziáltam miközben a pultnál hajolgatott. Adja az ég, hogy minden kívánságom így teljesüljön.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
stresszlevezetés - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: stresszlevezetés - Caesar & Wendy
stresszlevezetés - Caesar & Wendy EmptyCsüt. 26 Jan. - 18:52
to: Caesar
     -------------------------------------------------------------------------+18-as tartalmat tartalmaz "nyomokban"


Őszinték, valóban ezt kértem, de ez olyan hazugság, aminek a következményeit boldogan elviselem.
- Megőrjítesz. - préselem ki a fogaim közül. Ilyet nem szokás bevallani, mert ha egy pasi túlságosan elbízza magát akkor oda a varázsa. Teperjen csak, akarjon lenyűgözni, mert akkor tudja elérni nálam a megfelelő hatást. Nem vagyok nehezen kapható, de elvárom, hogy elolvadjanak tőlem, hogy mindent megtegyenek értem, mert ez egy oda vissza játék.
-Ohh ne is. - nevetek. Olyan könnyedén fog meg, mintha természetes lenne neki, na persze, nem ez az első alkalom neki. Remélem.
A hasamra fordít, amíg elvesztem őt az irányítással együtt megőrülök érte, hogy újra bennem legyen. Sokat nem várat magára, hamar visszatér, nem is akárhogy. Érzem a farkát ahogy mozog bennem, még jobban mint az előbb, a tekintetét a fenekemen, biztos vagyok benne, hogy ez lesz a kedvenc része rajtam. A keze nagyon jó helyre vándorol, ahogy egyszerre dolgozik a csípője és az ujjai, meg kell markolnom a kanapét, mert már nem fogom tovább bírni. Kínoz, mert tudja, hogy kicsinál ezzel, de ez a célja, megbüntetni.
Hangos nyögések hagyják el a testem, nem akarok tovább várni, engedem, hogy elárasszon a gyönyör. Beleremegek, de nem akarom, hogy abbahagyja, akarok még belőle. A csípöje ritmusosan mozog, minden tolással újabb élvezetek felé vezet.
-Ne merj leállni! - hangom határozott, és vágyakozó, teljesen átadom magam neki, már nem vágyom a vezető szerepre, de mégis elhúzódok tőle.
-Mi a legvadabb vágyad? - kérdezem miközben kezemmel kényeztetem, mert megérdemli ha ilyen hamar elérte nálam ezt a hatást. Ilyenkor nincsenek korlátaim, mindent ki akarok próbálni és szeretem ha színt hoznak a szexuális életemben. Ne kímélj Caesar, csak mond és megteszem. Bármi megteszek, úgy felizgatott, hogy egész éjszaka megtennék neki bármit.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: stresszlevezetés - Caesar & Wendy
stresszlevezetés - Caesar & Wendy EmptyPént. 27 Jan. - 8:41
+18! forrósodik a hangulat!


Wendy


Elélvez alattam. Helyes. Akkor végre magamat is elengedhetem. Illetve pontosabban elengedhetném, hiszen ugyan arra kér, hogy ne hagyjam abba mégis elhúzódik tőlem. Mi a legvadabb vágyam? Szex az óceánparton, a magán repülőn, de egyik sem kivitelezhető és nem is alkalmi partnereknek tartogatom.
-Az most nem megoldható.-egyébként nem szerettem soha kifejezetten túl tolni a dolgot. De ő izgalomra vágyik. Valami többre, így felállok a kanapéról és őt is felsegítem. Felemelem az ölembe, hogy a lába a két oldalamon legyen. Az ablakhoz sétálok és a hátát nekidöntöm az üvegnek.
Visszacsúszok belé.
Már nincs sokra szükségem. Újra nekiesek.
Fáradok és már nem bírom sokáig. Már nem tudok biztosra menni, hogy még egyszer kielégítsem. Vagy összejön vagy nem. Néhány perc, néhány utolsó lökés és elélvezek. A homlokom az ablak üvegnek támasztom néhány pillanatra, amíg lenyugszik kicsit a légzésem.
-Hát ez kurva jó volt.-Lassan leengedem magamról és a konyhához sétálok megszabadulni az óvszertől. Magamra rántom a ruháimat és megiszom a pohár vizet, amit még az akció előtt töltött ki nekem.
Rohadtul megfáradtam. Töltök magamnak még egy fél pohár vizet.
Nekidőlök a pultnak. Wendyt figyelem közben megiszom a vizemet. A poharat lerakom.
-Ha nem bánod én le is lépek. Többre ma már úgysem tudnál használni.-úgyis csak ennyiről volt szó. Stresszlevezetésről.


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
stresszlevezetés - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: stresszlevezetés - Caesar & Wendy
stresszlevezetés - Caesar & Wendy EmptyPént. 27 Jan. - 13:23
to: Caesar
     -------------------------------------------------------------------------+18-as tartalmat tartalmaz "nyomokban"


Szeretem az izgalmakat az élet minden terén, így nyilván az ágyban is, de ő úgy látom annyira nem akarja túlextrázni. Nem mondom, hogy nem szomorít el, mert még egy kaland is jó ha néha kicsit extrémebb. De persze elfogadom, nem mindenki olyan, mint én. Vannak olyan emberek, akik várnak az igazira, mert vele akarnak mindent kipróbálni, és vannak olyanok, mint én akik mindent az adott helyzet alapján akarnak, bumm bele, mert minek is várni bárkire?
Amikor az ablakhoz visz, már tudom, hogy közel jár, miután ő is végez, nemes egyszerűséggel kimegy a konyhában. Talán ez a jó az alkalmi szexben, nem várják el, hogy együtt aludjunk, meg a többi romantikus dolog, amire egyenlőre nem vagyok felkészülve. Rövidre zárja elég hamar a dolgokat, én még bírnám, de nem vagyok erőszakos. Nyugtázom, hogy neki ennyi volt. A cél úgyis ez volt, kiengedni a fáradt gőzt, igaz ennyi talponállás után ez sem kis teljesítmény tőlünk.
Kimegyek a fürdőbe és magamra kapom a fürdőköpenyem.
Lefárasztottam volna? Pedig még bele sem lendültem igazán. Megissza a vizet és a poharat a pultra rakja, odamegyek hozzá és nyomok két baráti puszit az arcára.
-Menj csak, hosszú éjszaka volt, de megérte. - mosolygok rá. Van munkám, volt egy jó éjszakám és a legjobb, hogy még fáradtnak sem érzem magam. Abszolút szerencsés hétvégét zárok az biztos. - Jövőhéten találkozunk főnök. - nevetek, majd elkezdem keresgélni a telefonomat, mert bár vasárnap hajnal van, nekem nem áll meg az élet. Pár óra alvás és irány a kávézó, mert hiába a beosztás, ha a hétvégi beosztott lebetegszik, Wendy mindig kéznél van. Na lehet már holdkóros leszek, mire odaérek, de nem számít.
Kinyitom a hűtőt és kiveszek egy energiaitalt. Nem tudom ő szik e de mielőtt lelép, azért megkínálom.
- Kell az útra? - mutatom felé a dobozt, he elfogadja odadobom neki, ha visszarakom a helyére.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: stresszlevezetés - Caesar & Wendy
stresszlevezetés - Caesar & Wendy EmptyVas. 29 Jan. - 13:48
+18! forrósodik a hangulat!


Wendy


-De még mennyire megérte.-bólogatok nagyokat egy elégedett mosollyal az arcomon. Minden utólagos szenvedést megért nekem ez a menet, majd Kimy megkeseríti a vasárnap estét bosszúból, mert fáradt leszek, de még mindig van egy csomó időm pihenni. Lehet, hogy észre sem fogja venni.
-Ott leszek, várni foglak. Ne késs!-kacsintok rá egy halk nevetéssel.
Még ezért egyszer végignézem ahogy behajol a hűtőbe.
-Igen, köszi. Pedig már azt hittem nem lehetsz dögösebb.-elkapom a dobozt a levegőben és közben felírom a fejembe jegyzetbe, hogy még a kocsi előtt nyissam ki nehogy mindent beborítson a cukros folyékony koffein.
Azért még odalépek hozzá. Az álla alá nyúlok, hogy magam felé fordítsam az arcát. Még egy finomabb csókot kap a szájára.
-Na szia!-az előszobában felkapom a cipőm és távozok. Innen már tempóból hazamehetek. Csak minél előbb kerüljek az ágyamba.


//Köszönöm a játékot! Ha szeretnél folytatást mindenképp beszéljünk!


mind álarcot viselünk
Caesar Harlow
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 7df6ac0e8f3e02480224753713d0aa8bc651f34f
stresszlevezetés - Caesar & Wendy Dbb4d8ddd5f8430542b337d1657383852cc4c9ff
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 98be39418f84723bfa9fa99d68e987b5b10479ac
★ családi állapot ★ :
hers..
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 714cc3a42f12d22ca8da8db46d7776814f421c2d
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy 3220f009abf587dee534f6559da684a975576753
★ idézet ★ :
I am absolutely my own biggest critic.
★ foglalkozás ★ :
Owner of Emperor. Heir of the Harlow family business.
★ play by ★ :
Lando Norris.
★ hozzászólások száma ★ :
402
★ :
stresszlevezetés - Caesar & Wendy De6f7d0a8ad465670650fe427ba194210fefb4b4
TémanyitásRe: stresszlevezetés - Caesar & Wendy
stresszlevezetés - Caesar & Wendy Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
stresszlevezetés - Caesar & Wendy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» work and other fun... - Caesar and Wendy
» It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
» absolutely not a love story - Caesar & Wendy
» let's have some fun - Caesar&&Maxim
» Disneyland! Lin & Caesar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: