New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Henrik & Manolo
TémanyitásHenrik & Manolo
Henrik & Manolo EmptySzomb. Feb. 04 2023, 11:11
Henrik
━━━ " Life is too much important to be taken seriously."

Már megint őrült ötleteim támadtak. A héten nem egyszer vázoltam fel őket Henrynek. A héten nem egyszer nyitottam fel a telefonom térkép apját, hogy átböngésszük a helyeket. Hiszen szeretek pontos lenni. A héten nem is egyszer. De a tanulás nem maradhatott el, kicsit belefogtam, hogy ne legyen senkinek se egy rossz szava sem. Ugyanúgy a sulit sem lógtam el és rossz fát sem tettem a tűzre. Kivételesen. Megdobtam Henry-t délután 18:00-kor egy üzenettel. Suli után mondtam neki, hogy írok a találkozás előtt. Neki dolga volt, amit bele vettem az indulás miatt, így a szavai alapján most végezhetett. Otthonról írtam, már készültem elmenni a megbeszélt helyre. Ő vagy a közelében volt, vagy otthon készült. Gördeszkát kaptam fel, majd SMS-t pötyögtem.  
“Találkozzunk a East Flatbush Sky Light Autósiskola előtt! Most indulok!”  
Azzal már mentem is, bezártam magam után az ajtót és deszkára pattanva indultam el az utcánkban a járdán, kikerülve a járókelőket, figyelve az autókat, figyelve a lámpákra. Nem tudom mennyivel lenne jobb falusi helyen lakni. Tehenet fejni, meg kutyát, macskát, tyúkokat tartani, hiszen abszúrd a gondolat. Születésem óta itt élek, szóval nehezen illeszkednék be falusi környezetre. De talán New York berkein belül akadna farm is, nah majd utána nézek. Azt tudom, hogy a Stone Gate Farm a New York állambeli Orange megyében található. Talán oda is elkellene mennünk! Nah oda majd legközelebb, ha felkészültünk rá. Nem egy napos szórakozás lenne. Egy szülőnknek mindenképp szólnunk kell és hétvégére kellene tenni. Szóval azt most ugorjuk is. Jelenleg az autós suli felé tartok, kicsit messze van, de nincs kedvem tömegközlekedni. Mi keresni valónk van itt? Majd elválik... lehet csak szórakozunk...lehet csak rongálunk, lehet csak semmit sem csinálunk. Majd az úri kedvem eldönti úgyis. Közben dobtam egy üzenetet apának is, hogy Henrynél vagyok, mozizunk, igyekszem éjfélre haza érni. A deszkával könnyebb trükköket végrehajtottam, a lépcsőkön leugrottam és nem esett bajom. Pár ezaz mozdulattal örömködtem, aztán haladtam tovább. A telefonomat is megnéztem, érkezett-e üzenet, végül befutottam a mai találkahelyre is. Már bezárt ugyan, de a kapu nyitva van. A segédeszközöket elpakolták, de az egyik autó idekint van. Jelenleg nem érdekel, így... várok csak. Ez csak egy találka hely, nem itt fogunk randalírozni...  



Öltözet



Manorama




mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Henrik & Manolo 14
Henrik & Manolo 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Henrik & Manolo Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Henrik & Manolo 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
189
★ :
Henrik & Manolo 77
TémanyitásRe: Henrik & Manolo
Henrik & Manolo EmptySzer. Feb. 08 2023, 17:42

Manolo&Henry

A legjobb barátom egész héten az őrült ötleteivel fárasztott, amihez igazából már hozzászoktam. Ő az aki tényleg rá tud venni bármire. Nem mintha annyira bánnám, hogy kiszakít az unalmas hétköznapokból. Az életem legnagyobb kalandjai neki köszönhetem. Kicsi korunk óta ismerjük egymást, szóval már el sem tudom képzelni magam nélküle. Sok mindenben hasonlítunk, hiszen szinte együtt nőttünk fel, de kettőnk közül próbálok én lenni az, aki többször átgondolja a terveinket. Ha valami tényleg nagyon rossz irányba menne, akkor igyekszem megállítani időben a cselekményt. Nem tudok mindent a mostani programról, de egyelőre jónak tűnik, meglátjuk mi lesz belőle.
Iskola után még van dolgom, de megdumáljuk, hogy majd ír. Az utóbbi időben elkezdtem személyi edzőhöz járni. Eddig is igyekeztem sportolni. Leginkább úsztam és futottam, de úgy gondoltam, hogy többet kéne foglalkozni az alakommal. A személyi edzőm nagyon rendes és élvezem is az edzéseket, bár még nagy eredményt nem sikerült elérnem. Sajnos az edzőteremben még gyakran jön elő bennem az az érzés a fiúk iránt, amit el akarok nyomni magamban. A teremben nehéz nem figyelni a megfeszülő izmokat.
Edzés után van időm letusolni és rendbe szedni magam, mielőtt megjönne az sms a haveromtól. Az üzenetére gyorsan válaszolok.
"Ott tala"
Autósiskola. Vigyorogva megrázom a fejem. Kíváncsi vagyok mi lesz ebből. Beírom a telefonomba a címet. Szerencsére nincs messze. Gyalog megyek, így nem érek oda túl hamar, sőt a helyszínhez közeledve látom, hogy ő már ott van.
- Csáá! - vigyorogva nyújtom haveri kézfogásra a kezem. - Ugye nem vártál sokat? Itt voltam a közelbe, szóval gyalog jöttem. -
- Tudom sokat mondtad, de mi is a terv? - nevetek majd belesek a nyitott kapun az autósiskolába.
- Szüleidnek mit mondtál? - általában tudják, hogy velem van, de azt nem, hogy mit is csinálunk. Nekem elég jó kapcsolatom van a szüleivel, ezért is kérdezek rá a sztorira, mert ha véletlenül beszélnék velük, akkor nem akarok mást mondani.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Henrik & Manolo
Henrik & Manolo EmptyPént. Feb. 17 2023, 22:35
Henrik
━━━ " Life is too much important to be taken seriously."

Már megint őrült ötleteim támadtak.
Hamarosan befut Henry is, így a vigyorom szélesedő, a pacsira automatikusan nyújtom a praclim, hogy lekezeljünk.  Már vártam, hogy befusson, hogy végre együtt szeljük az utakat. Semmilyen eltiltás nem jöhet szóba vele kapcsolatba, így ha tőle eltiltanának, ugyanúgy találkoznánk. Nincs lehetetlen. Jó, egy igazi szülői szigornál nincs kellemetlenebb, így egy tiltás az tiltás, szóval háromszor is átgondolom, merjem, vagy sem.  
- Várni? - visszakérdezek, de jól hallottam a szavait, simán képbe kerülök hamar őt illetően. Nem gond, hogy itt volt a közelben, tudtam róla, kivéve a részleteket. De nem gáz. Én sem az iróasztalom mögött görnyedve szedem magamra az izmaimat. Izmok. Jahm, kacagnék, ha humoromnál lennék, de most ugorjuk át. Kérdésére vállat vonok.
- Mit tudom én mit mondtam már, úgyis változik sokfelé a dolog. Mondjuk innen elkötni egy autót nem rosszötlet. De ha belógunk az épületbe az sem lenne piskóta... de... - megvakarom a tarkómat és körül nézek, végül Henry arcára tekintek vissza. Kicsit tanácstalan vagyok, hiszen akkora zűrt nem akarok keverni, gondolatban mindez szép és jó, de azért nem egy ejnye bejnyét kapnánk érte az is biztos!  
- Mit szólnál ha lelépnénk? Kívül tágasabb, mondták már páran...de mi van ha igazuk van? Mi van ha nem a városban kellene nagyzolnunk? Húzzunk el a városból, van egy tanyaféle a közelben... - vetek fel egy apróságot, mindezt távol a családunktól. De mit mondanánk az ősöknek? Hogyan adagoljuk be hogy 1-2 napra eltűnünk a térképről? Milyen haveri brancs van a közelben, aki összeverődik pár napra, hogy jól érezze magát? Én le akarok lépni kicsit, távol ettől az őrülettől, ami mostanában itt folyik. Nah nem mintha a betondzsungel veszélyes lenne, de kell valami más izgalom is, nem?  
- Apának mondtam csak hogy nálad mozizunk. Semmi extrém. - kacsintok rá, majd felemelem a kezem, hogy a vállára könyököljek és a füléhez is közel legyek, hogy a lelkére hassak kisördög módjára. Ajkaimon kaján vigyor ül. Már rosszat sejthet ennyiből. Engem nem zavar.
- Szóval mit szólsz egy lelépésről a városból? Orange megyében van egy farm. 72 km-re innen... Jó, az odajutás cinkes, de a hely az csúcs. A Hudson folyó völgyében, nagyjából egy órányira innen... van ott valami fotós biogazdálkodó. Talán nem futunk össze vele, míg ott körül néznénk... - nem nagyon érdekel az a gazda, nem az miatt megyek, hogy összeismerkedjek amazzal. A szórakozás hajt inkább. A szórakozás és az hogy elengedhetem magam. De meddig mehet ez így tovább? A végtelenségig biztosan nem. Lassan tényleg neki kell ugranom, hogy rendesen tanuljak, hogy felvegyenek az egyetemre és hogy ne kelljen mégegyszer középbe járnom. A szüleimet csalódás éri majd...de kit is álltatok ezzel? Magamnak ártok így leginkább.
- Nem most azonnal gondoltam, nehogy félre érts, oda nem üresen mennénk... kell oda némi muníció.  - bokszolok a vállába, miközben ellépek mellőle, hogy a vállára ne tehénkedjek többé, ha addig nem zavart el onnan.





Öltözet



Manorama




mind álarcot viselünk
Manuel Valderrama
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Henrik & Manolo 14
Henrik & Manolo 93
★ kor ★ :
19
★ családi állapot ★ :
Henrik & Manolo Cf9a4496d1813f048b5ab8c2e1e6c8b91af2929a
¿Crees en el amor a primera vista o tengo que volver a pasar?
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Henrik & Manolo 34
★ idézet ★ :
Whatever luck I had, I made.
One thought fills immensity.
Fear is a great motivator.
Elimina todo lo que no tenga relevancia en la historia. Si dijiste en el primer capítulo que había un rifle colgado en la pared, en el segundo o tercero este debe ser descolgado inevitablemente. Si no va a ser disparado, no debería haber sido puesto ahí.

★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Benjamin Wadsworth
★ hozzászólások száma ★ :
189
★ :
Henrik & Manolo 77
TémanyitásRe: Henrik & Manolo
Henrik & Manolo Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Henrik & Manolo
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ana Sofía & Manolo
» Keegan & Manolo
» I have a better plan Jesie&Henrik
» Unforgettable Night - Henrik & Jase
» Mom & Manolo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: