New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Evangeline Ward
tollából
Ma 17:39-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 17:22-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 17:04-kor
Alden Lindvall
tollából
Ma 16:59-kor
Alden Lindvall
tollából
Ma 16:50-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 16:49-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 16:43-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 16:35-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 16:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Unforgettable Night - Henrik & Jase
TémanyitásUnforgettable Night - Henrik & Jase
Unforgettable Night - Henrik & Jase EmptySzer. 1 Feb. - 18:57
Henrik & Jase

Kissé már ittasan rovóm az utcákat, miközben a Spotify üvölt a fülembe a fülhallgatómon keresztül. Nem sokszor engedem el magam ennyire, de a mai az egy különleges éjszaka. A kamubarátnőm születésnapja, ezért kötelességem jól érezni magam, de akkor is különleges lenne, ha nem kellene mindenkinek hazudnunk róla, hogy együtt vagyunk. Meg hát néha nekem is kijár, hogy teljesen megfeledkezhessek a gondjaimról és csak haggyam, hogy sodorjon magával az ár. Ezért talán egy kicsivel több whisky csúszott ma le a torkomon, mint általában.
Miután haza kísértem a csajom, nem volt kedvem taxiba ülni, helyette inkább sétálni akartam. Amúgy sem lakunk tőle túl messze és ezen az enyhe téli napon, amin, ha felnézek az égre még a csillagokat is látom, jól esik a gyaloglás. Elsétálok egy bár mellett, ami külsőre pont ugyanúgy néz ki, mint bármelyik másik, de ahogy benézek az üvegajtón keresztül párokat látok. De nem a hagyományos értelemben vett párokat. Megállok és figyelni kezdem őket, most akár rám is foghatnák, hogy leskelődök, de nem, csak jól esik látni, hogy vannak, akik vállalják a szexuális beállítottságukat. A szemem megakad egy srácon, aki vélhetően a barátjával játszadozik, előre hajol, mintha meg akarná csókolni és amikor a másik is közel hajol, eltávolodik. Eljátssza vele vagy kétszer, háromszor is, majd beadja a derekát és csak úgy falják egymást. A tekintetem tovább vándorol, egy másik fiún akad meg, aki alig lehet idősebb nálam, mégis itt van és látszik rajta, hogy boldog. Nem fél felvállalni magát. Közel hajol a partneréhez és szájával a partnere nyakát kezdi cirógatni.
Megrázom a fejem és tovább indulok. Szerintem nekem sosem lenne merszem egy ilyen helyen mutatkozni. Hiába mindenki olyan, mint én, mégis félnék, hogy megtudnák rólam az igazságot. Amit egyszerűen nem engedhetek meg. De mégis, ha csak egyetlen estére is, de önmagam adhatnám, az annyira felszabadító lenne. Nem hiszem, hogy lenne ott bárki is, aki ismerhet engem. Sosem derülne ki.
- A fenébe is - megállok és megfordulok. Tudom, hogy nem kellene, egyrészt mi van, ha mégis lebukok? Másrészt a holnapi meccs túl fontos ahhoz, hogy ne vegyem komolyan. A haverjaim is már biztosan otthon vannak és már rég lepihentek, hiszen ezért ért véget olyan korán a buli. Csak állok, hezitálok, nem tudom merre is induljak. Végül győzedelmeskedik az alkohol és elindulok a bár felé. Útközben kiveszem a mobilom a farzsebemből és leállítom a zenét. A fülest is kiveszem a fülemből és visszarakom a dobozába, majd a mobilommal együtt visszarakom a zsebembe.
Belépve az ajtón még egyszer át gondolom, hogy valóban itt akarok-e lenni, de végül magával ragad a hely varázsa, hogy mindenki olyan, mint én és azért van itt, hogy jól érezze magát. A pulthoz sétálok.
- Személyit, ha lehet. Itt nem szolgálunk ki fiatalkorúakat - szól hozzám egy fiatal srác, miután kiadta az előttem lévő italát is.
- Ettől majd meggondolod magad – majd a kezébe nyomom a dupláját a kinézett italnak. Látszik rajta, hogy lefizethető és valóban ahogy átadom a pénzt máris barátságosabb.
- Mit adhatok? - kérdezi mosolyogva.
- Csak egy whiskyt kérek - nem akarom keverni a piát, korábban csak ezt ittam a buliban, akkor maradok is ennél. Ahogy átadja a poharam, meglengetem kicsit, a jégkockák összekoccannak benne. Belekortyolok és a pohárral a kezembe a táncparkettre sétálok. Hagyom, hogy a tömeg magával sodorjon és a zene ütemére mozogni kezdek.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Unforgettable Night - Henrik & Jase
Unforgettable Night - Henrik & Jase EmptySzer. 1 Feb. - 23:10

Jase&Henrik


Azt vettem észre, hogy mostanában sokkal többet állok a zuhany alatt. Ez nem véletlen. Hosszú percekig csak állok és nézek előre. Gondolkodom magamon és a szexualitásomon. A múltkor egy egyetemi bulira lógtunk be, ahol belebotlottam egy meleg srácba, aki nagyon jól nézett ki. Máskor is volt olyan, hogy egy srácra nézve azt gondoltam magamban, hogy "anyám, de jól néz ki ez a kan". Eddig azt hittem ez mindenkinél így működik, attól még hogy azonos neműek vagyunk látjuk, hogy ki néz ki jól, nem? Ha valami szép, akkor az mindnekinek szép, ugye? Eddig azt hittem, hogy azért bámulom meg a félmeztelen srácokt mert irigy vagyok a testükre és nem azért mert tetszik. A srác, akit a buliban ismertem meg, megcsókolt. Előtte nem smároltam fiúval. Sosem fordult fel a gyomrom, ha ilyenre gondoltam, de azt hittem csak szimplán elfogadó vagyok. Nagyon ízlett a csókja. Az eddigi csókjaim nagy részét felül is múlta. A szervezetem kívánta volna még az ajkát, de az agyam elutasította ezt. Nem tudom tagadni, hogy beindított az, hogy végigsimította a testem. De ez mindnekivel így van, hiszen maga az érintés indít be és nem a személy... Nem! Kit akarok átverni? Ez így nem normális. De lefeküdtem már több lánnyal is. Aki meleg az nem tud lefeküdni csajokkal...azt hiszem. Szóval biszexuális lennék? Túl sok a kérdés és kevés a válasz. Sosem fogom megkapni a válaszokat ha csak várok. Nekem kell utána járni.
Rögtön magamhoz is veszem a telefonom és rákeresek a melegbarát helyekre. Nem Brooklynban nézelődök, hiszen nem szeretném, ha ismerőssel futnék össze. Találok is egy bárt. Egy pillanatra lelkes leszek, hiszen végre megint kiöltözhetek. Arra most igyekszem nem gondolni, hogy hová is öltözök ki. Szeretnék maradni az elegáns vonalnál, ezért egy inget veszek fel. Természetesen nem egy sima inget, hanem egy designer inget, adjuk meg a módját az ismerkedésnek. Egy barna farmeranyagú nadrág lesz a párja. A hideg idő miatt egy fekete bőrkabátot is magamra veszek. A hajammal is szenvedek egy fél órát, mire sikerül úgy beállítani, ahogyan szeretném. De az is lehet, hogy csak azért húzom az időt, mert félek ettől az egésztől. Még pár fújás az egyik kedvenc parfümömből és már indulok is. Na jó, hazdutam, sok fújás volt, mert szeretném, ha már messziről éreznének, hiszen azt olvastam, hogy az illat tudat alatt befolyásol ismerkedésnél.

Remegő lábakkal lépek be az ajtón. Körbenézek és mindenhol meleg srácokat látok. Mármint nem ennyire nyílvánvaló, hogy azok, de egy ilyen helyen gondolom azok vannak. Meg persze elég sokan smárolnak már meg van pár, akin látszik, hogy nem hetero. Már a belépésem pillanatában magamon érzek pár tekintetet. Ez egy nagy húspiac, elvégre sima szórakozóhelyre nem feltétlen ismerkedni megy az ember, de ha egy bár kifejezetten meleg, akkor azt feltételezem, hogy melegek akarnak ismerkedni ott. Ha csak bulizni akarnának, akkor mindegy hogy milyen helyen teszik. Bár lehet, hogy rosszul látom az egészet. Nekem még nagyon új ez a dolog és most azt érzem, hogy ezt nem is fogom bírni sokáig. Gyorsan a pulthoz sietek, hátha a pia segít.
- Valami erőset! Kérlek - Valahogy le kell győznöm a félelmem. Amint megkapom az italom kifizetem és le is húzom. Csapassuk! Elindulok a táncparkett felé. Vannak egészen normális alakok, akik csak simán táncolnak, vannak akik lányokat megszégyenítő módon tolják a feneküket egy másik sráchoz és van a vetkőzős kategória. Nem mondom, hogy nem ragadta meg a tekintetem pár félmeztelen hullámzó alak, de nem mernék közeledni egyikhez sem. Az átlag kor itt jóval magasabb, mint az én korom. Egy velem egy korban lévő srác lenne a cél, hátha hasonló dolgokon megy ő is keresztül és megérti miért bénázok. Én is beállok a tömegbe tánácolni és alig telik el pár perc, máris valaki elkezdi odalent hozzám dörgölni a fenekét.
- Bocsánat! - mondom és visszasietek a bárpulthoz. Oké, ez így még sok nekem.
- Kérhetnék még kettőt az előzőből? - nézek a pultosra, aki már tölti is nekem az italt. Abban bízok, hogy ettől bátrabb leszek. Másodszorra nem vetem be magam rögtön a tömegbe, hanem először megfigyelek. Nem is kell sokáig keresnem, hamar feltűnik egy srác, aki hasonló korúnak tűnik, mint én. Itt a te időd Henrik! Nem állhatsz itt egész este! Ismét megindulok, de mostmár kicsit bátrabban. Táncol. Simuljak hozzá vagy mit csináljak? Csak bámuljam? Az nem nagyon para? Legyen ez. Először egy picit messzebb megállok tőle és elkezdek a zene ütemére mozogni, de közben próbálom felvenni vele a szemkontaktust. Tánc közben próbálok meg közeledni felé. Nem tartom magam profi táncosnak, szóval nem hiszem, hogy a párzási táncommal fogom őt elcsábítani.
- Nincs kedved egy italhoz? - ez komoly? Így indítasz Henrik? Ekkor veszem észre, hogy a kezében már ott a pohár. Egész végig őt bámultad, de a poharat észre se vetted a kezében? Ez egy gyors meleg teszt, mint azok a képek, amin hiányos öltözetű lányok vannak aztán megkérdezik, hogy milyen színű volt a fal a háttérben és ha tudod a választ, akkor meleg vagy. - Baszki! Most látom, hogy már van nálad...de ha megittad szívesen meghívlak egy másikra vagy valami - zavaromban nevetek és közben a hajamba túrok. Miért ilyen nehéz fiúval kommunikálni?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Unforgettable Night - Henrik & Jase
Unforgettable Night - Henrik & Jase EmptySzomb. 4 Feb. - 16:03
Henrik & Jase

A legtöbb esetben az eszemre szoktam hallgatni, és ezáltal elég ritkán keveredek bajba. Ha most lenne egy kis józan eszem, biztosan messziről elkerülném ezt a bárt, de sajnos nincs. Sikerült rendesen leinnom magam. Ha más nem is legalább a holnapi meccsnek számítania kellene, ha ügyesen játszanék, még akár ösztöndíjat is kaphatnék. Aminek persze a szüleim örülnének, de részemről nem biztos, hogy ezt az utat akarom járni. A barátaimnak viszont ugyanúgy fontos és nem kellene lerontanom a játékukat. Ha pedig most belépek azon az ajtón, nem lesz elég erőm, hogy a pályára koncentráljak. Mégis, most az egyszer jó lenne, ha csak saját magamra gondolnék. Arra, amire valóban vágyom és minden mást elengednék. Legalább csak egy éjszakára.  
Miután végre nagy nehezen döntést hozok, rögtön a pulthoz sétálok, ahol először ki sem akarnak szolgálni. De nem ez az első ilyen eset, a srác pedig lefizethetőnek tűnik és kis időn belül már át is adja az italom. Whiskymmel a kezemben sétálok a tánctérre, ahol megpróbálok elvegyülni. Szerencsére a korábban elfogyasztott alkohol hozzásegít, hogy ne érezzem magam annyira kínosan. De kell még egy kis bátorítás, belekortyolok az italomba. Ha józan lennék sokkal nehezebben engedném el magam, bár akkor be se jöttem volna, ahhoz még nem vagyok elég bátor. Megpróbálom kiüríteni a fejem és igyekszem csak jól érezni magam. A körülöttem lévők, mintha észre se vennének, talán azért, mert túl fiatalnak tartanak.  
Az ital megteszi hatását és egyre jobban ellazulok. Ennek köszönhető, hogy egyre felszabadultabban kezdek táncolni és fel se tűnik, hogy valaki engem is kiszúrt a tömegből. Ahogy közeledik felém, a pulzusom egyre szaporábbá válik. A tekintetünk találkozik, de nem bírom sokáig tartani a szemkontaktust, lesütöm a szemem. De a mosolyom elárul, tetszik a közeledése, csak nem számítottam rá. Még sosem kerültem közel egyetlen fiúhoz sem, ilyen értelemben teljesen szűz vagyok. Ezért azt sem tudom mit kellene most tennem, de szerencsémre ő átveszi a kezdeményező szerepét.
- Igen, azt hiszem egy ital jól esne – visszamosolygok rá.
- Neked is új ez az egész? - a mozdulatai alapján, ő sem lehet még annyira tapasztalt. Ha szerencsém van, akkor hasonló cipőben járunk és így sokkal könnyebb lesz. De az is lehet, hogy tévedek, csak kivetítem magamnak, mert azt szeretném, ha így lenne.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Unforgettable Night - Henrik & Jase
Unforgettable Night - Henrik & Jase EmptySzer. 8 Feb. - 14:15

Jase&Henrik


Fura humora lehet annak, aki fentről figyel minket, aki megírta a sorsom, már ha van ilyen. Eddig minden szexualitással kapcsolatos dolgot ellöktem magamtól. Nem akartam fiúra úgy nézni, de most még is én vagyok, aki kezdeményez. Miért van az, hogy nem akarom ezt az egészet, de még is én cselekszem. Talán pont azért, mert biztosra akarok menni. Lehet félre értem magam és amint elkezdek ismerkedni egy fiúval, rájövök hogy csak a lányokat szeretem. Mi van akkor, ha tetszik ez az egész? Erre még nem gondoltam, de most adok neki egy esélyt. Ezért szedtem össze minden bátorságom és jöttem be egy melegbárba. A több meg már jön magától.
A csajozás terén sosem volta gondjaim. Fiút se lehet nehezebb felszedni, nem? Jobban belegondolva még talán könnyebbnek kéne lennie megismerni egy srácot közelebbről, mint egy lányt. De akkor miért vagyok ebben ennyire béna. Próbálom bevetni azokat, amiket eddig is csináltam csak a másik nemmel, de olyan, mintha újra kezdő lennék.
Már messziről felkelti az érdeklődésem egy srác, akivel utána próbálom is felvenni a szemkontaktust, de sose tart tovább pár pillanatnál. Ez lehetne az elutasítás jele is, de szerintem nem az, mert mosolyog hozzá. Nagyon szép mosolya van és már most azt érzem, hogy szeretném még látni. Meglepetésemre igent mond az italr, így el is indulok vele kifelé a tömegből a pulthoz.
- Újabb whisky vagy valami más? - a poharára pillantok, amiben valószínűleg az lehetett mielőtt megitta volna. Legalábbis így illat meg pohárforma alapján arra tudok tippelni, de nem vagyok szakértő és alkoholista sem. Amint elmondja, hogy mit szeretne, kérek mindkettőnknek egyet belőle.
- Ennyire látszik? - nevetek kicsit zavaromban. - Életemben először vagyok ilyen helyen és először megyek oda olyan sráchoz, aki bejön, szóval előre is bocsi a bénázásomért - vallom be, hiszen mindig is olyan típus voltam, aki kimondja amit gondol. - Ezek szerint neked is új? - a kérdéséből azt szűrtem le, hogy hasonló helyzetben vagyunk. - Mi vett rá, hogy ma még is elgyere ide? Vagy hogy belekezdj ebbe az egész fiús témába - nagyon kíváncsi vagyok, hogy más hogy kerül egy ilyen helyre. Abban bízok, hogy ha beszélek olyannal, aki azon megy át, mint én, akkor könnyebben fel tudom dolgozni.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Unforgettable Night - Henrik & Jase
Unforgettable Night - Henrik & Jase EmptyCsüt. 9 Feb. - 16:56
Henrik & Jase

Féltem amikor beléptem a bárba, egyrészt, azt hiszem sok a veszteni valóm. Mármint azáltal, hogyha valaki ismerős itt megjelenne nem tudná hova tenni, hogy én mit keresek itt. Vagy ami még rosszabb, lebuktatna és idő előtt kellene coming outolnom, mikor még fel sem készültem rá. Másrészt, mi van ha kívülállóként néznek rám? Bár senki sem tudhatja, hogy a váló életben van egy kamubarátnőm, de ha esetleg rúzsfoltos maradt a nyakam, vagy a ruhám.
Az előbbi szerencsémre hamar kiderült, hogy csak alaptalan félelem volt. Ahogy körülnézek és felmérem magamnak a helyet, egyetlen ismerős arcot sem vélek felfedezni a tömegben. Ettől független előfordulhat, hogy valaki mégis felismer, de ha így van remélem tartani fogja a száját. Az utóbbi meg idővel úgy is kiderül, de eddig senki ügyet sem vetett rám. Mégis, hogy egy kis bátorságot öntsek magamba rögtön a pult felé indultam. Kikértem az italomat és miközben felfedeztem magamnak a táncparkettet, elkortyolgattam.
Először fel se tűnt, hogy valaki méreget, utána meg már annyira zavarba jöttem tőle, hogy legszívesebben menekültem volna. De már nem volt hova. Inkább elfogadtam az italmeghívást és követtem a srácot.
-Hm, igen, jó a whisky – olyan határozatlanul csendül a hangom, mint talán még soha. Miután megkapjuk az italunkat, gyorsan bele is iszok, hogy ne legyen annyira nyilvánvaló, mennyire zavarba hoz.
-Hogy mi? – a szavai annyira meglepnek, hogy elfelejtem lenyelni a piát és ki prüszkölőm. Na jó, sejthető volt, hogy bejövök neki, különben nem vágyott volna a társaságomra, de mégse voltam erre egészen felkészülve.
-Bocsi – szabadkozom, de remélem nem ment rá, amikor vissza jött az ital. Ahogy azt is, hogy ezzel nem ijesztettem el és nem fog magamra hagyni. Ahogy jobban felmérem magamnak, nekem is nagyon bejön amit látok.
-Nem is tudom, valójában egy nagyon hirtelen döntés értelmében vagyok itt. Magam se gondoltam volna, hogy ma éjszaka itt kötök ki, de valószínű a barátnőm buliján elfogyasztott alkohol is befolyásolható tényező – újra érzem, ahogy az alkohol egy jobban a fejembe száll, ezért kicsit kuszák lehetnek a szavaim.
-Még sosem voltam együtt semmilyen értelemben sem, egyetlen sráccal, de abban teljesen biztos vagyok, hogy full meleg vagyok. A lányok nem igazán hoznak lázba, nem úgy, mint a pasik – kacsintok és felkortyolom a maradék whiskym is. Nem kellene ennyire vedelnem, nem hiszem, hogy ez lenne most a jó ötlet, de mégis annyira jól esik, ahogy elbódít.
-Még egy kört? – majd meg se várom a válaszát, most én kérek ki két újabb pohárral. De az enyémet hagyom is a pulton, nem biztos, hogy jó benyomást fogok kelteni benne, ha pillanatok alatt a pult alá iszom magam.
-Te hogy jöttél rá? Milyen jelei voltak? – persze engem is érdekel, hogy vajon másnál, hogy zajlott le?
-Mi volt az a pillanat, amikor rájöttél, hogy a fiúkhoz vonzódsz? – remélem nem veszi tolakodásnak, de nem bírom visszafogni magam. Persze, ha túl személyes, akkor nem fogom firtatni.
-Tud valaki róla? Előbújtál már? – attól, hogy én ennyire titkolom, lehet, hogy ő már az elejétől nyíltan vállalja. Nem mindenki annyira beszari, mint én. Bár ezt leszámítva, nem is tartom annak magam.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Unforgettable Night - Henrik & Jase
Unforgettable Night - Henrik & Jase EmptyHétf. 13 Feb. - 12:30

Jase&Henrik


Tényleg nagyon vonzónak találom a srácot, akit kiszúrtam magamnak. Nem tudom, vagy inkább csak nem akarom eldönteni, hogy csak irigykedem a külsejére, vagy inkább megmozgatja a fantáziám. Amikor rá mosolyog tényleg azt érzem, hogy elolvadok. Gyönyörű mosolya van.
Nem túl magabiztos, mikor az italról kérdezem, de kikérem magunknak. Nevetek kicsit mikor kiprüszköli az italát. Nem azért, mert gáznak tartanám, inkább azért mert ez is ilyen aranyos bénázás, mint amit én is csinálok. Legalábbis remélem, hogy én is aranyosan csinálom. Nem gondoltam hogy ennyire meg fogja lepni, hogy tetszik nekem. Ha nem lenne vonzó, akkor nem mentem volna oda.
- Semmi gond - mosolyogva próbálom megnyugtatni, hogy nem történt semmi gáz. Amíg válaszol a kérdésemre, addig én is nekilátok az italomnak.
- Barátnő? Mármint olyan rendes barátnő? - kérdezem meglepetten. Talán hozzám hasonlóan ő is biszexuális lenne? Vagy esetleg csak kíváncsi, hogy milyen lehet fiúval?  Nagyon meg szeretném érteni magam és talán ebben segít, ha megismerem mások történetét. A következő szavai ismét meglepnek, de nem annyira, mint a kacsintás. Most értettem meg, hogy miért is prüszkölte ki az italát, mert ettél én is nagyon zavarba jövök. Nem akarom látni, hogy mennyire vörös lehetek a kacsintásától, de most nem tudok a szemébe nézni, csak az üres poharam bámulom. Megszólalni még nem tudok, szóval egy bólintással egyezek bele az újabb körbe.
- Sosem közeledtem még fiúk felé én sem. Igazából én azt érzem most, hogy mindkét nem vonz. Pont ezért tudtam eddig elnyomni magamban azt az érzést, amit most is érzek nálad. Eddig arra fogtam, hogy csak irigykedek ha egy srác jól néz ki és én is olyan akarok lenni, de nem. Sokkal inkább arról van szó, hogy azt akarom, hogy az enyém legyen. - nagyon nehéz erről beszélni, de jó végre mással is megosztani. Eddig csak magammal beszéltem erről, ami nem vitt előre.
- Volt egy buli, ahol véletlenül benyitottam egy félmeztelen meleg srácra, aki kihasználta a zavartságom. Megcsókolt és hiába próbáltam ellenkezni, az volt életem egyik legjobb csókja - jó érzéssel tölt el, amikor vissza gondolok arra a pillanatra. Ettől csak még jobban kezdtem el kívánni a mellettem ülő ajkát.
- Meg végig simított ezen a részen, amitől azt hittem végem - közben a felsőtestemre mutatok, mielőtt másra gondolna. Bele sem merek gondolni, hogy mi lett volna ha máshol érint meg, ha már ennyitől is beindított.
- Te ha egy srácra nézel, mi mást érzel, mintha egy lányra? - kíváncsi vagyok, hogy mik a különbségek egy meleg és egy biszexuális között.
- Senkinek nem mertem még felvetni sem. Még én sem vagyok biztos magamban. Ráadásul otthon biztosan kitagadnának - vonom meg a vállam. - Gondolom még te sem meséltél erről senkinek - az eddigiek alapján erre következtetek. - Amúgy Henrik vagyok, de szólíts Henrynek - nyújtom felé a kezem. - Vagy ez csak a heterok között szokás? Még nagyon új ez a világ - utalok a kézfogásra.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Unforgettable Night - Henrik & Jase
Unforgettable Night - Henrik & Jase Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Unforgettable Night - Henrik & Jase
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» sweet little unforgettable thing
» I have a better plan Jesie&Henrik
» Neth & Jase
» Henrik McGowan
» Henrik & Manolo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: