New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 69 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 21:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Deborah Winchester
tollából
Ma 7:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 2:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 0:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 0:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 0:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 23:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 23:31-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Charlie Holmes
TémanyitásCharlie Holmes
Charlie Holmes EmptySzomb. 4 Feb. - 10:45
Charles Holmes
Be so fucking proud of yourself for passing the hardest moments alone while everyone believed you were fine.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Charles Holmes
Becenév
Charlie
Születési hely
Queens
Születési idõ
1998.06.02.
Kor
24
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Még a középiskolát sem fejeztem be.
Foglalkozás
Dokkmunkás
Munkahely
Red Hook Terminal
Hobbi
Autószerelés, motorok, sör.

Csoportom:
Munkások

Jellem

Charlie Holmes 56c79afe47e956922e6292b6139d00953f9fd9de
Vannak emberek, akik szimplán egyszerűnek születnek. Nincs magasabb rendeltetésük, nincs kőbe vésett sorsuk, nincs megváltó szándékuk. Én már kiskoromban megnehezítettem a szüleim életét. A szabályok inkább számítottak széllel szembe hugyozásnak, mint  iránymutatásnak. Nem hatott meg, ha szobafogsággal fenyegettek, nem érdekelt, ha elvették a játékaimat. Olyan voltam, mint egy kölyök husky, akinek hiába kiabálsz.. még csak feléd sem fordítja a tekintetét. Mindenhonnan leestem, mindenbe belenyúltam, késsel szaladgáltam, megszöktem, már az óvodában is verekedtem, beleittam apám sörébe majd a kutyára fogtam, amikor végighánytam a nappalit. Cserébe kiengeszteltem egy tábla csokival, amivel aztán ő hányta körbe a házat, de azt magamra vállaltam. Így már kvittek voltunk nem?

Charlie Holmes 4d8285e26356621c4244d1852e4e7604942648f2
Mondanám, hogy később javult a helyzet.. de nem. Minél nagyobb lettem annál nagyobb hülyeségeket csináltam. Előbb törtem el a kezemet, mint hogy megtanultam volna folyékonyan olvasni. Az iskolai rendszer finoman szólva nem az én világom volt. Ők nem tudtak velem mit kezdeni, én nem értettem, hogy miért kell velem állandóan kiabálni. Az sem segített különösebben az ügyön, hogy Queensben sok hozzám hasonló haszontalan volt, akikkel falkába verődve adtuk egymás alá a lovat. Bolti lopás, buszmegálló rongálás, petárdázás és ez még csak szombat volt, amikor unatkoztunk. Nekünk nem voltak menő telefonjaink, videójátékaink, de volt biciklink meg egy csomó hülye ötletünk, hogy elüssük az időt.

Charlie Holmes D8e9f6d8131bdb3b60af97b4d971ed31db152ccb
Amikor anyám lelépett apám teljesen elveszítette a kontrolt. Az alkoholba temetkezett és az egyébként sem felhőtlen viszonyunk csak romlott. A legtöbb esetben egyszerűen leszarta, hogy mit csinálok, egy rosszabb napján néhány pofonnal elrendezett, amikor felbosszantottam mielőtt kiájult a fotelban a sörét szorongatva. Onnantól nem sok időt töltöttem otthon. Haveroknál lógtam, fészerekben aludtam, bármit csak ne kelljen egy légtérben lennem az apámmal. Szeretett engem hibáztatni a kisiklott életéért, de szerintem a sok ribanc, akikkel csalta anyámat sem sokat segített a kapcsolatunkon. Anyámban fel sem merült, hogy magával visz. Arra fogta, hogy még ő sem tudja, hogy vele mi lesz biztosan, így jobb nekem itt. Abban az évben felköszöntött a szülinapomon, de csak telefonon. Azóta nem hallottam róla.

Charlie Holmes 5c5e6f18780c2796d93766e71ea8d0ab21c3f710
16 évesen kirúgtak az iskolából, így apám rendesen megrendezte az arcomat, szóval leléptem otthonról. Az egyik haverom apja megengedte, hogy meghúzzam magam náluk és amikor vállalhatóra gyógyult a képem szerzett nekem munkát maga mellett a Red Hook Terminalon. Főleg rakodó munkát végeztem a kisebb hajóknál később karbantartással feladatokat is kaptam, így kibérelhettem magamnak egy kis lyukat Queensben. Otthonnak nem nevezném, de van fedél a fejem fölött. Így válok felnőtté az ember. Legalábbis az én világomban.


Avataron:
Rudy Pankow

Múlt
Hirtelen ülök fel az ágyamban. Bassza meg. Elaludtam. Kint még sötétség honol, de már érzem a gyomromban, hogy a kelleténél jóval kipihentebb vagyok, az meg csak azt jelentheti, hogy vagy átaludtam az ébresztőmet vagy be se kapcsoltam. Ledobom magamról a takarómat és a fürdőszobába sietek. Arc és fogmosás. Ezen kívül másra nincs idő. Felkapok egy pólót a földről, aminek még félig tiszta szaga van és gyorsan magamra rántom miközben már magam előtt rugdosom a földön a farmeromat az előszobáig, ami gyakorlatilag egy és ugyanaz, mint a nappali, ami egyenlő a hálószobával. Megbotlok egy tornacipőben, ami indokolatlanul kicsi ahhoz, hogy az egyén legyen. Franc. Hátra pillantok és az ágyban a takaró alól még kikandikál egy vörös hajkorona. Ugrálva rángatom magamra a nadrágom miközben megyek vissza az ágyhoz, ami a kihúzható kanapé.
-Hé! Kellj fel. Le kell lépnem! Tipli van!-nyöszörögve fordul át a másik oldalára.
-Mennem kell.. úgyhogy vagy lelépsz te is vagy bezárlak.-na erre legalább már felébred. A középső ujját az arcomba mutatja miközben felkel. Már a cipőm tépem magamra és a kabátom, amikor felzárkózik a sietséggel.
-Majd megismételhetnénk.-pillant rá a kócos tincsek alól miközben a cipőjét köti.
-Perszepersze.-csak siess már az ég áldjon meg.
-Tudod a nevem egyáltalán?-húú de nem érek rá erre.
-Amy.-vágom rá.
-Scarlett.-javít ki. Nem érdekel. Amikor végre kijutunk bezárom az ajtót és csak reménykedni tudok, hogy nem most adja fel a harcot.
-Majd hívlak.-zárom rövidre a dolgot.
-De a számom..-már ott sem vagyok. Ki fognak csinálni. Türelmetlenül toporgok a buszon, mintha attól hamarabb odaérnék a kocsmához. Remélem ott van még a motorom. Leugrok a megállónál és lefutok két sarkot. Bingó. Az öreg csotrogány sportmotorom még ott parkol, ahol reméltem, hogy lesz. Gyorsan beindítom és bár az időjárás nem feltétlen a motorosoknak kedves még mindig gyorsabban vagyok, mint a busszal. Így előzhetem a forgalmat.
Jó fél órát kések. Szinte berontok az irodába.
-Ez a harmadik a hónapban..-hallom meg Brian unott hangját az íróasztal mögül. A hájpacni egész nap csak aktákat tologat és minket csesztet. Egyszer beverem még a képét a hangsúlyért, amit megenged magának velünk, melósokkal, szemben.
-Ne bassz. Komolyan?..-már tépem fel a szekrényem és átveszem a melós kabátom, gatyám és a munkavédelmi cipőmet. Minden további nélkül hagyom ott és kocogok ki a többiekhez.
-Ááááááá.. Csipkerózsikánk csatlakozik.-röhög fel George, a haverom apja, ami még egy fél élettel ezelőtt intézte nekem a helyet. Kórusban nevetnek vele.
-Vicces..-fintorgok hátrafordítva a sapkámat és beállok közéjük a pakolásba.
-Legalább jó estéd volt?-folytatja a cukkolást.
-Ha legalább emlékeznék..-nevetek fel végül. Baszki.. rendesen kárbamennek az ilyen esték a feledés homályában és az alkohol gőzében..

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Charles Holmes
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie Holmes 1e5f05b49f42b9537799da8a98c5be4e7c439ce3
Charlie Holmes A340108fb5014cc322c69bce5cc1590151e5d4ee
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Welcome to Jackass.
★ családi állapot ★ :
Charlie Holmes D392d9f6b558e1371002834100218ff894d99b03
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Charlie Holmes E044845f7bd6951cc2b6c5f363edd11b6e06f14d
★ foglalkozás ★ :
Dokkmunkás
★ play by ★ :
Rudy Pankow
★ szükségem van rád ★ :
Charlie Holmes 1e7ba85dab8d37589377c92481df9b7e37f98042
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
Charlie Holmes B7b95380aa5d42bf86061844f188ca6cf1705ac3
TémanyitásRe: Charlie Holmes
Charlie Holmes EmptySzomb. 4 Feb. - 16:21
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Charlie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Őszintén megmondom, nagyon-nagyon szórakoztatónak találtam a karakterlapodat. Könnyed volt, és vicces, és könnyű volt elképzelni a leírt jelenetet is, beleképzelni magamat az adott szituba. Szerintem igazán üdítő, hogy hoztál egy ilyen fiatal srácot, akinek nincsenek nagyra törő vágyai és álmai, legfeljebb annyi, hogy bárcsak vissza tudna emlékezni az alkoholmámoros hódításaira. Egyébként meg csak egy átlagos huszonéves, aki egyszerű kétkezi munkát végez, aztán hazamegy az egyszerű kis garzonjába - vagy inkább zsúfolt és rendetlen? - és egyszerű módokon ereszti ki a gőzt. Tényleg annyira láttam magam előtt ezt a pólós, farmernadrágos, tornacsukás fiút a motorjával, ahogy késve siet a munkába, a hónapban már harmadszor - és azt éreztem, hogy szinte szeretném valóban megismerni, mert amilyen átlagos, olyan laza és szórakoztató társaság lehet. Very Happy
Azt azért sajnálom, hogy a szüleit illetően ilyen balszerencsés volt. És most még finoman fogalmaztam sajnos. Remélem azért akad az életében néhány olyan személy - vagy majd lesznek ilyenek - akikre számíthat, akik kitartanak mellette a jobb és a rosszabb napokon is.  Charlie Holmes 560292900

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Charlie Holmes Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Charlie Holmes 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Charlie Holmes 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Charlie Holmes 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Charlie Holmes 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Charlie Holmes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» the new Holmes & Watson ☆ Ash & Isa
» Red × Charlie ~ what the...
» Charlie&Joy
» Charlie Ray
» Charlie Lopez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: