New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Elayna Anne Townsen
TémanyitásElayna Anne Townsen
Elayna Anne Townsen EmptySzomb. Dec. 02 2017, 00:57

Elayna A. Townsen

Can't you say that
you go my way?
I know, we'll go out
for a better day


Karakter típusa: keresett
Teljes név: Elayna Anne Townsen
Becenevek: Ela, Annie
Születési hely, idő: 1995. augusztus 19.
Kor: 22
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: egyedül
Csoport: média
Egyetem: FIT (Fashion Institute of Technology) - belsőépítészet - nem fejezte be
Munkabeosztás: modell
Munkahely: WOA modellügynökség
Hobbi: alkohol, drogok, a kutyám, divat, környezetvédelem, utazás, szörf, gördeszka, jóga, bulik, koncertek, filmek, kiállítások
Pozitív:
☆ Környezet- és állatvédő
☆ Meghallgat másokat
☆ Igyekszik időt szakítani azokra, akik fontosak neki, még akkor is, ha ez csak fél percnyi beszélgetést is jelent
☆ Vannak ötletei a fotózásokhoz és ezt a fotósokkal is megosztja
☆ A jókedve általában ragadós
☆ Nem szállt el a hírnévtől
☆ Kedves a rajongóival, senkit sem hagy faképnél, ha közös képet akar vele
☆ Egy fotósorozat miatt megtanult szörfözni és gördeszkázni is
☆ Maximalista
☆ Jó szépérzékkel rendelkezik


Negatív:
☆ Nem bírja a stresszt, a túl sok nyomást, ezért nemcsak erősebb nyugtatókat szed, hanem rendszeresen füves cigarettát is szív, hogy túlvészelje a nehezebb napokat
☆ Megesik, hogy alkoholt is társít az előbbiekhez
☆ Káros szenvedélyeinek a rabja
☆ Utálja, ha mások ki akarják oktatni
☆ Nem jó a párkapcsolatokban
☆ Sosem látni rajta, ha ideges, inkább magában tartja a dolgokat, de emiatt időszakosan idegösszeomlásai vannak
☆ Utál mosogatni, de hát ugye muszáj


További jellemzők:
☆ Kívülről azt a képet mutatja magáról, hogy jól van
☆ Csak az ügynöke és a menedzsere tud a piszkos dolgairól, de ők se mennek inkább bele a témába
☆ A kutyáját sosem hagyta magára, az is gyakran előfordul, hogy a fotózásokra magával viszi
☆ Imádja a Nachost
☆ Karl Lagerfeld nem engedte, hogy a Chanel országos arca legyen, állítása szerint ugyanis Ela nem elég vékony. Ettől függetlenül készítettek vele egy kampányfotósorozatot
☆ Mai napig szereti a rajzfilmeket
☆ A buddhista gondolkodásmód áll hozzá vallásilag a legközelebb
☆ Már a nagypapája és az apja is alkoholproblémákkal küzdött
☆ Eredetileg szőke a haja, néha vissza is vált arra a hajszínre, de a legtöbb cég inkább vörös tincsekkel szereti látni a fotókon
☆ Az egyetemet nem fejezte be a modellkedés miatt
☆ Van egy karkötője, amire minden helyen, ahol eddig járt, vásárolt egy medált/fityegőt


We all know that game
that will never end
or is it something that
you can't comprehend?

Még egyszer lecsekkolom a hajam és a sminken a tükörben, hogy minden jó-e. A ruhámat most se teljes egészében választottam én, a menedzserem hozott három Louis Vuitton ruhát, ugyanis engem választottak az egyik fő reklámarcuknak, így a divatcég a főszponzorom is, s így az összes hivatalos megjelenésemen az ő ruháikat hordom. Kiválasztottam az egyiket a három ruhából, a sminkem is ahhoz mérten lett elkészítve.
- Még két perc Miss Townsen a kezdésig - kopogtatnak be az ajtómon, mire föl bekapok gyorsan még egy nyugtatót, aztán már ki is megyek és követem a stúdió felé, ahol már megy a visszaszámláló. Jimmy meghívott egy beszélgetésre a mai esti showba, nemet pedig nem mondhattam az ajánlatára, hiába szeretnék most eltűnni egy időre a nyilvánosság elől, a menedzserem szerint neki nem szabad nemet mondani.
- És a ma esti vendégem Elayna Townsen, a Louis Vuitton legújabb üdvöskéje, aki most tért vissza egy éves világ körüli útjáról - ez volt a végszavam, nagy levegő, mosoly és indulás. Tapssal köszöntenek, de tudom, hogy ez is csak egy begyakorolt cucc a közönségnek, ők csak teljesítik azt, ami ki van nekik írva az oldalmonitoron.
- Köszönöm a meghívást Jimmy - ülök le a mellette lévő fotelbe.
- Egy világlátott modell hazaérkezését vétek lett volna nem kihasználni, én akartam az első lenni, aki elkap téged egy beszélgetésre, és te is tudod, hogy velem jártál a legjobban - mondja nevetve, és én is vele nevetek.
- Na igen, alighogy leszálltam a gépről, a menedzserem már mondta is, hogy meghívtál a műsorodba, alig volt időm érezni a new york-i levegőt.
- Honnan is jöttél most? Mi volt az utolsó célállomása a turnénak?
- Ausztráliában voltunk, egy ausztrál tervező új kollekciójának a fótósorozatát készítettük, amit igazán élveztem, hiszen még sosem voltam ott korábban, csak képeket láttam róla, de élőben még csodálatosabb mint a fotókon. Volt is némi időm körülnézni, csináltunk például egy dzsipes körutat a sivatagban, ahol kengurukat is láttunk.
- Az biztos egy élmény lehetett. Hallottam, hogy nagy környezet- és állatvédő vagy, gondolom, akkor jó volt ketrecen kívül látni őket.
- Igen, nagyon jó volt a saját élőhelyükön a szabadban látni őket, ahol tényleg azt csinálják, amit szeretnének. Voltam is a turné közben több állatmenhelyen és konferencián, igyekeztem minél többet tenni azért, hogy a követőimhez is eljusson ez a gondolkodásmód. A Mexikóban például csatlakoztam a madarak megmentéséhez, segítettem megtisztítani őket az olajtól, hogy újra tudjanak repülni és élni a kis életüket. Szinte már látni lehetett a szemükben a hálát - ez még a turné elején volt, amikor több energiám volt és nem stresszeltem túl magam.
- Ezek szerint cseppet sem tétlenkedtél a munka mellett. Nem volt ez így megterhelő, esetleg nehéz? Mikor és hogyan pihentél idő közben?
- Mint minden munka, természetesen ez is fárasztó tud lenni, ilyenkor szeretem kiengedni a gőzt, körbejárni a várost ilyen-olyan helyek után kutatva, de tengerpart mellett megesett, hogy naphosszat csak kint süttettem a hasamat. Helyfüggő volt az egész azt hiszem - kamuzom mosolyogva a választ, hiszen nem mondhatom el a színtiszta igazságot, azt csak a menedzserem és az ügynököm tudja, s minden porcikám üvölt már azért, hogy álljak le és tartsak végre szünetet, én pedig ezért is jöttem ide vissza. Talán New York, a város ami sosem alszik a segítségemre lesz, mert nem akarok elvonóra vagy rehabilitációra menni, az ilyen híreknek sosincs jó vége, mégsem vagyok képes leállni, s most is, miközben itt beszélgetünk, már azon jár az agyam, hogy este hogyan fogom magam szétcsapni. Mi lehet még otthon a bárpultban? Na és a kis fiók? Onnan mindent elszívtam már?
- Persze, ez mondjuk logikus is. És melyik ország tetszett a legjobban? Egyáltalán hány helyen voltatok?
- Hú, nagyon nehéz kérdések ezek, hiszen rengeteg helyen voltunk, volt, hogy egy országon belül több helyre is elmentünk. Mindegyik ország csodálatos volt a maga módján, nehéz kiemelni egyet, ami teljesen levett a lábamról, de ha muszáj lenne, akkor talán Oroszországot említeném meg, a múltjuk, ami a cári család köré épül teljesen lenyűgözött, de akkor már az orosz balettet is kiemelném, ami tényleg annyira hibátlan és gyönyörű, mint ahogy mondani szokták.
A beszélgetés további része ugyanilyen stílusban zajlott, rengeteget beszélgettünk arról, hogy miket is láttam, s arról, hogy szakmailag mennyire sok tapasztalatot szereztem. Ez mind igaz, szép és jó külső szemlélők számára, de ők nem tudják elképzelni, milyen érzés az, ha Karl Lagerfeld azt mondja rád, hogy kövér vagy és nem lehetsz a Chanel nemzetközi reklámarca, vagy az, hogy a fotós elvárja tőled, hogy kitaláld azt, amire ő gondol, és ha véletlen nem azt csinálod, akkor házisárkánnyá változik. Ezek azok a dolgok, amikről nem beszéltem az interjú közben, s így úgy jött ki, hogy mennyire jó volt az elmúlt egy évem.
Már a taxiban ülök, mikor felhívom a legjobb barátnőmet Megant, hogy ha van ideje, akkor jöjjön át, mert szeretnék vele beszélgetni. Nem tudtam még vele találkozni, mióta beindult a karrierem, ugyanis nem voltam New Yorkban sokáig, s csak nemrég érkeztem vissza, de szeretném megkérni, hogy költözzön hozzám, egyedül ugyanis túl üres és unalmas a hatalmas lakás, amit Manhattanben bérlek. Bízom benne, hogy majd igent mond, szeretném onnan folytatni a barátságunkat, ahol abbahagytuk. Út közben viszont megállítom egy rövid időre a taxist, hogy beugorjak venni egy boltba két üveg roset, de már most érzem a kísértést, hogy nem biztos, hogy jutni fog ebből a barátnőmnek, a vásárlás közben mégis a jó szándék vezérel. A lakásba érve viszont könnyed mozdulattal nyúlok egy borospohárért és a nyitóért, hogy újra ott tartsak, mint ahol az elmúlt félévben a legtöbb este.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Elayna Anne Townsen
Elayna Anne Townsen EmptyPént. Dec. 29 2017, 13:00

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Ela, engedd meg,
hogy én fogadjalak el! Sok idő után kikapcsolódásként jól esik belevetni magam egy előtörténetbe. Főleg, ha ilyen szépen van összehozva, mint a tiéd. Nagyon igényes és felettébb sok munka van benne. Első benyomásom az volt,
hogy igen csak megérte a várakozást, és szerintem a beleölt munkát is! Meg kell vallanom, hogy nagyon szépen fogalmazol és ahogy összeraktad a lapod dicséretre méltó! Mellesleg egy olyan embert mutattál be nekünk, aki keményen küzd azért, hogy megmutassa mennyire is sivár egy modell élete. A harcok, a jó és rossz között. Legfőképp, hogy megtartsd magad annak, aki vagy, sok erőt kíván. De minden rossz mellett, azt mondhatom, hogy próbálod a legjobbakat kihozni magadból! Nagyon tetszett, hogy a történetedet egy riporttal párosítottad. Mert mi más mutathatná be a legjobban egy modell munkáját? Viszont a szenvedélyeket is megtudom érteni, bármennyire is ellenzem őket. Mint orvos nehéz szemet hunyni felette. Viszont, ha van egy barátnőd, aki mindenben támogat és felismeri a problémákat, az sokat segíthet. Már ha te is együtt tudsz működni és akarod a javulást. Mert egy ember kevés ehhez. Neked is akarnod kell! Viszont nem is tartanálak fel tovább. Foglalózz és rabold el Megant, hogy segítsétek egymást ebben a zord világban. Smile


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Elayna Anne Townsen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Megan & Elayna
» Anne Diamond
» Anne Shields
» Anne Diamond
» Cait & Anne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: