New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 101 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 89 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lisandro Mendez
tollából
Ma 12:07-kor
Lilibeth Winchester
tollából
Ma 12:03-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:38-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:35-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:19-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 09:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Fake date
TémanyitásFake date
Fake date EmptyPént. Okt. 21 2022, 14:44

Alex&Lory
Made a wrong turn, once or twice. Dug my way out, blood and fire. Bad decisions, that's alright, welcome to my silly life.

Ha nem tudnám, hogy az apám a majdnem velem egykorú, feltöltött szájú, műmellű kis bigékre bukik, komolyan mondom még az is megfordulna a fejemben, hogy hatezer méter mélyen bele van esve Alexbe és vele csalja anyát. Igaz, mióta intelmei ellenére rövid interjút adtam a Times egyik cikkírójának, beszélgetéseinknek száma igen csak leredukálódott. Azt is mondhatnám, hogy a köztünk lévő kommunikáció NULLA. Nem tudom miért csinálja ezt. Dacból, sértésből? Bármi is lapul a háttérben, néha nagyon hiányzik az a könnyed, természetes, zsigerből jövő apa-lánya kapocs ami a történtek előtt köztünk volt. Joshval többször szakítottunk, mint amennyi időt jártunk. Apa mindig ott volt, hogy megvigasztaljon. Igaz, némi káröröm is lapult azért sajnálkozó szavai mögött. Sose kedvelte Josht, és ennek akkor is bátran hangot adott amikor még együtt voltunk.
Apával múzeumokba jártunk, mikor nem találtam ihletet a következő portrémhoz, elmentünk cukrászdába, vagy épp csak sétáltunk egyet a Central Parkban, és beszélgettünk. Mindenről. Soha nem volt közöttünk feszült, kínos csend. Nem úgy mint mostanság...
Mikor kitudódott, hogy interjút adtam, tomboló vadkanként őrjöngött és a fejemhez vágta, hogy innentől kezdve leveszi rólam a kezét. Az az egy mondat jobban fájt, mint egy mellberúgás. Ennek van már vagy két hónapja, persze valamennyire azért már csillapodtak a kedélyek. Olyannyira, hogy ma estére valami hármas találkozót szervezett Alexszel egy étterembe. Én meg belementem. Egyrészről azért, hogy a kedvére tegyek, másrészt pedig... Nincs is másrészt. Alex rendes srác, de nem gondolnám, hogy egy egyetemista lányhoz van kedve akinek a nevéhez ráadásul botrány is fűződik. Elég friss botrány.
A kocsit leteszem az étterem parkolójában, felveszem a napszemüveget -abban reménykedve, hogy olyan lesz, mint Kent Clark számára a szemüvege ami felismerhetetlenné teszi-, és a bejárat felé indulok. Ez az első alkalom a történtek óta, hogy nyilvános helyen mutatkozom. Úgy értem, ennyire nyilvános helyen.
-Khm... Jó estét! - Lépek meglehetősen bizonytalanul a recepcióhoz, bár ezt igyekszem palástolni.
-Duval néven van asztalfoglalás három fő részére, hét órára.
-Máris nézem. - A pincér bőszen lapozgatni kezdi a könyvet, de közben többször is felsandít belőle. A név valószínűleg ismerősen cseng a számára. Rajtam meg lassan kezd eluralkodni a pánik.
-Meg is van. Jöjjön kérem utánam. Szabad a kabátját? - Először nem is értem, végül szolidan elmosolyodom és hagyom, hogy lesegítse rólam a ruhámhoz illő szövetkabátot, majd az asztalunkhoz kísérjen. Illedelmesen kihúzza a széket, én rendelek egy Martinit, majd néhány kínos másodpercig még bámul, mint borjú az új kapura, végül tovább áll. Még pont időben. Majdnem elbőgtem magam...
Miután bátorkodom levenni a napszemüveget, írok egy számon kérő sms-t az asztal alatt apának, hogy hol a francba van, aztán csak várok. Nem mondanám, hogy türelmesen, de várok...


mind álarcot viselünk
Mallory Duval
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Fake date 5054f2ac9cfcfba5f2b14edcaee796d1a11f3a50
Fake date 86ce139ed760dc58c7e8467e34389577cb1b4280
★ kor ★ :
23
★ családi állapot ★ :
I'm single by choice, not by chance
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Fake date 0357745790713d10e75a2421b40374368dc5627c
★ idézet ★ :
Sip the gossip, drink 'til you choke. Sip the gossip, burn down your throat.You're not iconic,you are just like them all, don't act like you don't know!
★ foglalkozás ★ :
Diák a Columbián
★ play by ★ :
Ellie Bamber
★ szükségem van rád ★ :
Fake date Vt9HdTZ

★ hozzászólások száma ★ :
154
★ :
Fake date B2f48bbd90c4d1fb60666e925c70b3d537507e99
 
Fake date
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Florance & Friedrich ~ Fake Friendship
» our first date ✩✮
» First Date
» It's a date! Right?!
» Whatever. I'll just date myself.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: