New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 131 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 118 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Florance & Friedrich ~ Fake Friendship
TémanyitásFlorance & Friedrich ~ Fake Friendship
Florance & Friedrich ~ Fake Friendship EmptyHétf. Márc. 09 2020, 04:44


Florance & Friedrich
Keep your friends close but your enemies closer.

A The Lorelei az én játszóteremnek számított idestova tíz éve, amikor visszatértem Berlinből, és átvettem a vezetést a bácsikámtól. Tíz keserves, kemény munkával töltött év úgy látszott, megérte gyümölcsét. Mind a hotel, mind a kaszinó része az üzletnek szinte szárnyalt, bár a hetekben a forgalom valamelyest esett a kitörő járvány miatt.
Természetesen, a gazdagok, akik szerettek a látszatra adni, még a világon tomboló koronavírusban is lehetőséget láttak. Egy jótékonysági partit szerveztek a hotelem rendezvénytermében, én pedig csakis azért biztosítottam helyet a fennhéjázásuknak, mert nekem pénz származott belőle: nálam szálltak meg a messziről érkező vendégek, a termet borsos áron adtam ki nekik bérbe, továbbá az embereim professzionális munkavégzése megkérdőjelezhetetlen volt. Ráadásul, az ő szemükben nem kértem sokat, ellenben egy igazán elit helyen csilloghattak a legújabb divatnak megfelelően, miközben álszentként adakoztak olyan szervezeteknek, akik koronavírusos betegeket kezeltek, vagy éppen az ellenszeren dolgoztak.
Micsoda képmutató világ volt az övék! És egyáltalán nem bántam, hogy közéjük tartoztam, máskülönben nem érvényesülhettem volna az életben. Ettől függetlenül tőlem egyetlen árva garast sem fognak látni, cserébe igyekeztem minden lehetséges módon biztosítani, hogy senki ne betegedjen meg, amíg az én hotelemben tartózkodnak.
− Remélem, George, hogy sikerült időben mindent lefertőtleníteni – álltam az előcsarnokban, és a fal mellett állva beszélgettem az egyik alkalmazottammal.
Sokan talán nem foglalkoztak komolyan a vírussal, én viszont vendéglátásban dolgoztam, minden nap olyan emberek között mozogtam, akik máshonnan érkeztek. Nem kockáztathattam: ártott volna az üzletnek, nekem, és ha lebetegedtek volna az embereim, akkor nem tudtam volna helyettesíteni őket. Egyszerűen nem engedhettem meg magamnak, hogy az az átkozott betegség felüsse a fejét a birodalmamban.
A további egyeztetéseinket hangos kiabálás szakította félbe a recepciós pult irányából. Összevont szemöldökkel fordítottam abba az irányba a fejemet.
− Később befejezzük. Ha megbocsátasz, utánajárok a zajnak – engedtem útnak, és magam sietős léptekkel indultam meg a recepció irányába. Belül forrongtam, hiszen nem volt mindennapi, hogy bárki is megtörje a Lorelei-ben uralkodó rendet.
− Áh! Ms Langley! – húzódtak mosolyra az ajkaim, amikor felismertem a Jeremiah-val vitatkozó hölgyet. Ms Langley azon emberek közé tartozott, akiket szerettem magamhoz közeltartani, hiszen borzasztóan jólértesült volt. Én pedig tudni akartam minden egyes befolyásos ember mocskos kis titkairól, mert csak ezekkel lehetett fogást találni rajtuk.
− Minek köszönhetjük ezt a váratlan és cseppet sem csendes látogatást? – érdeklődtem kedvesen, hiszen nem emlékeztem rajta, hogy sok média körökben mozgó embert hívtak volna a partira, amelynek az előkészületei zajlottak. Megálltam mellette, kezeimet a hátam mögött összekulcsolva álszenten mosolyogtam rá. Ismertük egymást annyira, hogy tudjam: keresett valakit. Én pedig szívesen segédkeztem neki elintézni a kis találkozóit, ha nekem is csurrant-cseppent valami a megszerzett információkból.

credit • hajnali reag sok-sok szeretettel• 421
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Florance & Friedrich ~ Fake Friendship
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fake date
» Friedrich & Adam
» no friendship is an accident
» Ingrid Ross-Friedrich
» Ryan & Friedrich ~ Play by the rules, but be ferocious

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: