New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Seraphine Murphy
tollából
Ma 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:56-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 19:14-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 19:11-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 18:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Sarah W. Adler
TémanyitásSarah W. Adler
Sarah W. Adler  EmptySzomb. Nov. 25 2017, 22:23

Sarah  Adler Riggs



Karakter típusa:saját
Teljes név: Sarah W. Adler
Becenevek:
Születési hely, idő:1993. 06.11 London
Kor:24
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: Attól függ
Családi állapot: Egyedülálló
Csoport: Törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: már végzett -Columbia University- Neurológus
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Ha dolgozik// Munkahely: Luxus prostituált
Hobbi:
Kezdjük a legelején ,nem tudom honnan származom valójában ,árvaházban töltöttem az időm azon részét amire még gyermek éveimből emlékszem. Aztán tíz éves koromban örökbe fogadtak. Bár ne tették volna ,tudniillik soha nem voltam egy mintagyerek ,soha nem lehetett rám azt mondani hogy bájos vagy éppen aranyos . Mindig is egy vadóc kislány voltam , a fegyelem szót  csak hírből ismertem.  Így a mai napig nem értem ,mi visz rá egy elit Londoni családot ,arra hogy örökbe fogadjon egy olyan kislányt akinek még a szeme sem áll jól. Soha nem tudtam megfejteni ,hisz ahogy nőttem egyre több probléma adódott velem , a nevelő szüleim pedig annál biztosabbak voltak hogy rossz döntést hoztak. Túlságosan különc és zabolátlan voltam ahhoz ,hogy beleférjek az Ő meghitt életképükbe ,amit isten szeretetével koronáztak meg. Tökéletes család ,és egy csöppet sem tökéletes leánygyermek. Tizennyolc életévemet betöltve ,még makacsabb  és  lehetetlenebb lettem. Majd az egyetlen mentsváram is meghalt Matt ,a mostohabátyám. Nos,innen már szinte tárt karokkal várt a vesztem. Igaz az "apám" ragaszkodott az egyetemhez ,hisz misem murisabb mint saját képedre formálni a gyerekedet. Ezzel ugyan nem tértem jó útra hisz, ki gondolná hogy a rezidensképzés alatt valaki gyógyszerezi magát ...hát én. Nos igen egy egyetemet végzet kurva ,vicces nem ? Hogy is történt ez,hosszú mese.
Nem egy rendőrségi üggyel a hátam mögött megalapoztam magamnak a jövőt. Csodás értéktelen jövőt. Remington ,avagy New York alvilágának királya kegyeibe fogadott. Megmutatta mire lehetek képes az eszemmel és a testemmel egyaránt. Nem telt bele fél év ,és én lettem a legjobb embere ,ez viszont számára már nem volt egyszerű játék hisz ,ha egy nő lekörözi aki csak egy egyszerű hacker,aki jól használja azt amije van. Innentől kezdtek más irányt venni a dolgok ,és itt kezdődött az én történetem is.


Bárkivel is találkozol, mindenki tud valami olyasmit, amit te nem.

 +16
Luxuskurva. Fontolgatom a szót magamban ,miközben az előttem lévő faszi magára rángatja a nadrágját. Szerencsétlen idióta. Még csak 3 percig sem bírta ,és mégis elhitte magáról hogy elbír két nővel egy ágyban ?!  Lustán fújom ki a cigi füstöt ,miközben elkényelmesedem a fotelben és úgy mérem végig a tag feleségét aki a harmadik résztvevő volt a dologban. Kicsit jobban elidőzök rajta mint kéne,de igazándiból a nő maga a két lábon járó tökéletesség ,és sokkal izgatóbb látványt nyújt mint a kopaszodó férje. Mindig elgondolkodom hogy köt ki egy,ilyen nő egy ilyen férfi mellett . De nálam jobban senki nem tudja a pénz bizony nagy úr.  Ahogy a feleség (fogalmam sincs mi a neve) felém nézz ,egy félénk mosolyt ejt meg. Tudom minek a jele ez,túlságosan élvezte a társaságomat amit nem igazán rejtett el,és most ezzel próbálja palástolni. Végigmér ,majd elkapja a tekintetét én pedig önelégülten mosolygok. Nem igazán vagyok egy szemérmes ,így még mindig meztelenül heverek a fotelben  és nem is foglalkozom azzal hogy takargassam magamat. Miután láttam a nő összes vívódását az arcán ,fel eszmélek hogy indulni készülnek a férfi pedig felém tart majd a combomra helyezi a kezét és óvatosan felfelé csúsztatja ,közben egy kaján mosolyt varázsol a szájára. Azt hiszi ezzel bármit is elér? Egyszerű mozdulattal ,söpröm le magamról a kezét ,majd az utolsó leheletnyi füstöt az arcába fújom.
- Ezért nem fizettél barátocskám ,ráadásul  szánalmasan rövid volt az egész ...jól megfizetted az árát ennek a ,másfél percnek . - vigyorgok a képébe Ő ,pedig mindenféle kurvának elhord . Én pedig csak vállat vonok. Végül is nem lőtt mellé. Ahogy távoznak ,beletúrok hosszú szőke hajamba ,majd fel állok és felöltözöm. Igazából nem vesződöm a bugyival ,így csak belegyűröm a táskámba ,mert van egy olyan érzésem hogy ma nem szabadulok hamar a club-ból. Immár felöltözve kilépek a hatalmas előtérbe ,ahol tömeg van. Mindenki azt várja hogy teljesítsék a legbetegebb ,legundorítóbb álmaikat.
- Luxuskuva .- mondom ki horkantva .
- Ejnye ,lenézed a saját fajtádat ? - szólal meg egy hang mögöttem ,én pedig kecsesen a hangféle fordulok. Remmington ,ennek az egész kócerájnak a tulajdonosa ,kívülről egy igazi üzletembernek nézné az ember. tökéletes vonásokkal ,tökéletes testalkattal. De mekkorát tévedne az ember ha mögé nézne a dolgoknak. Egy bárt vezet ami tele van kurvákkal.
- Erről szó sincs ,csak nem tudom mitől különbözik a luxuskurva és a sima kurva . Ugyanaz ,pénzért kefél . - vonom fel a szemöldökömet ,mire közelebb jön és a hajamba markol. Közben ajkaival egyre csak közelít az enyém felé ,de a tekintetemet egy pillanatra sem ereszti.
- Semmiben ,csak Te külömbözöl ,mert Te a főnököddel is  kefélsz . - vigyorodik el majd az alsó ajkamba harap ,én pedig hálás macskaként dorombolok a szájába.
- Rem ,én  mindenkivel kefélek ...-suttogom ,közben egyik kezem arra a kibaszott márkás nyakkendőjére téved.
Mély torokhanggal nevet egyet ,amiből érzem a gúnyt és tudom ez mit jelent .
- De az enyém vagy ,Sarah ...vagy hívjalak inkább Allysának ?
Szívem szerint löknék rajta egyet ,és dühösen távoznék ahogy egy normális lány tenné. De én nem vagyok az ,hagyom újra magam neki ,hisz  ez a dolgom. Ha nem végzem el ,mindenki meg tudja hogy Allysa Terner valóban ,egy olcsó cafka . Nem fiktív személy hanem valós ,és azt hiszem az írói karrierem ott szakadna végre . És ezt Remmington is nagyon jól tudta.  Így visszatérek az én valóságomba...

Sarah Winter Adler.  Már megint itt vagy ,megverve ,és kisemmizve Remington által. Túl nagy volt a szád nem igaz ? Apró mosoly jelenik meg az arcomon ,mára már eljutottam arra a pontra hogy nem érdekelt az egész csak elvégeztem a dolgomat és kész,vagy ha nem akartam akkor egyszerűen hagyom magamat. Igen újfent ez történt ,Remington lecsapott és győzött.
Én pedig már rég nem küzdök ez ellen semmi értelme . Tudtam jól miért teszi hisz valamennyire tartott tőlem ahogy én tőle. Érdekes játék volt ez. New York-ot rettegésben tartja a nagy Remington ,miközben a háttérmunkákat más végzi el ! Olyan volt mint egy elcseszett kilencvenes évekbeli  klip playback-el Rem volt a megtestesítő félelem ,én viszont a hangot adtam mindennek.
És a háttérbe szorulva végignéztem mindent . De ennek most már vége ,hisz itt van a Tél ! Hm,azt hiszem túl sok Trónok  harcát néztem ,na zúzok is nézem a kövi évadot ,puszi.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sarah W. Adler
Sarah W. Adler  EmptyVas. Nov. 26 2017, 07:58

Gratulálok, üdv nálunk!

drága Sarah! Vagy inkább Allysa? Sarah W. Adler  4146035580 Megragadott a történeted, van benne egy csöppnyi báj és valami realizmus. Hogy a nőknek mennyi akadállyal kell megküzdeni! Smile Érdekes történet és még érdekesebb folytatás vár ránk. Kíváncsi vagoyk, hogy a könyved jelenleg milyen állapotban van. Vagy, hogy még milyen kalandok várnak rád! Hiszen teljesen biztos vagyok abban, hogy lesz még izgalom az életedben! Foglalózz aztán irány a játéktér. Smile




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Sarah W. Adler
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sarah Shaw
» Marco & Sarah
» Ruben & Sarah
» Benjamin & Sarah
» Benny & Sarah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: