New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 21:07-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 20:45-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 20:26-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 20:16-kor
Rosina Calloway
tollából
Ma 20:06-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:47-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 19:46-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 19:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

I love you like a Sunday [Isa & Jay]
TémanyitásRe: I love you like a Sunday [Isa & Jay]
I love you like a Sunday [Isa & Jay] EmptySzomb. Nov. 19 2022, 23:47

Jayden & Isabel

Mindig szerencsésnek tartottam magamat, amiért apa sportoló. Könnyű volt közös témát találnunk, sokkal közelebb éreztem magunkat egymáshoz, mint a kortársaim magukat a saját édesapjukhoz. Lehet, hogy engem sem érdekelt annyira mondjuk a foci - abban Lou volt mindig igazán otthon, ő el is szórakoztatta apát -, vagy az, hogy adott autó mennyi lóerővel rendelkezik, de a teniszről, úszásról bármikor tudtunk beszélgetni. A sportolói karrierünkből adódóan voltak olyan dolgok, amelyeket igazából csak mi értettünk. Anya hiába volt mindig is támogatóan mellettünk, mégsem volt annyi gyakorlata az egészben, mint nekünk. Nem tudta milyen veszíteni, hajtani magunkat és végül nem elérni azt a bizonyos célt, csak másodpercekkel, vagy negyed pontokkal maradni le más - vagy épp a saját rekordunk - mögött. Persze meg lehet minket gyanúsítani azzal, hogy évek gyakorlatával meg kellene szoknunk, hogy néha lemaradunk a dobogóról, de ami azt illeti, ilyen opció nincsen. Amikor elérünk egy eredményt, mindig csak jobbak akarunk lenni annál, az ellenkezőjét megvalósítani pedig igazi csalódás. Akármi történt aznap, igazából csak dedós kifogásnak tűnik arra hivatkozni, hogy túl keveset aludtunk, vagy valaki megbántott előtte és nem tudtunk koncentrálni. Ennél már csak az az érzés volt rosszabb, amikor öregnek éreztem magam más versenyzőkhöz képest. Mások a harmincas éveikben kezdtek el aggódni a koruk miatt, nekem már tizennyolc évesen barátkoznom kellett ezzel az érzéssel.
Ha el akartam feledkezni erről, igazából nem kellett, hogy minél távolabb legyek a medencétől. Sőt, az úszás monotonitása mindig segített abban, hogy kicsit kikapcsoljam az agyamban száguldozó összes többi gondolatot és arra tudjak koncentrálni, hogy megszabaduljak a bennem felgyülemlett stressztől. Teljesen más volt egy mindenki által igénybe vehető uszodában lézengeni és bérelt helyekre járni irreális időpontokban. A hely bizonyos értelemben egyszerre veszítette el a varázsát és adott mégis nagyon sokat, mert nem csak a hajcsár edzőm hangja visszhangzott benne, hanem olyan emberek társaságára is ráleltem, akikkel jórészt csak itt futottam össze. Haley is egyike volt ezeknek az embereknek, akivel mindegy meddig nem beszéltünk a normál hétköznapokban, amikor újra találkoztunk, olyan volt mintha soha nem is veszítettük volna el a fonalat. Egyszerűen onnan folytattuk, ahol abbahagytuk.
Ez valójában teljesen rendben is lett volna, ha nem hozzák rám a szívrohamot. De úgy egészen konkrétan. Nem tudtam visszafogni a sikításomat, csak a kezeimet kaptam a szám elé, hogy senki ne érezze magát horror filmben, de még így sem voltam benne biztos, hogy eléggé elnyomtam a reakciómat, amit Jay akciója okozott. A fülemben csengő nevetését még a rám törő pánikon keresztül is sikerült felismerni - amiért egyébként most nagyon szerettem volna megrángatni. De az agresszív visszatámadásnál sokkal jobban esett, ahogy a karjaiban ringatott, gyakorlatilag ez segített lenyugodni a hevesen dobogó szívemnek.
- Persze, csak miattad járok uszodába - legalább olyan jókedvűen feleltem neki, mint ahogyan ő érezhette magát, főleg annak tudatában hogy a frászt hozta rám. Szerettem a barátságunkat és könnyen jól tudtam érezni magamat Jayvel, ami azt hiszem nem sok másik fiú és lány esetében működött volna. - Csak ha utána belökhetlek a medencébe. - Abszolút irreális kérés volt, mert nem értem volna el vele semmit, elvégre Jay csurom víz volt, másrészt az úszómester sem nézte volna jó szemmel, hogy egy profi úszóval szemben követek el ilyen merényleteket. Attól még elgondolkodtam valamiféle megtorláson, amiért most a fiú miatt minden itt tartózkodó gyáva nyúlnak tart engem.
- Mmm.. Előbb mondd meg miért érdemled meg a társaságom ezek után. - Ezt lényegében egy igennek is vehette. Ha pedig mégsem tette, akkor abból már biztosan lejött neki, hogy mennyire nem haragszom, hogy az arca felé nyúltam, hogy a vizes tincseiből néhányat kisimítsak a szeméből.
- De addig kell maradnod amíg én nem mehetek evés után vízbe. - Ezt mindannyian elég komolyan vettük, elvégre hiába vagyunk ellenőrzött környezetben, azért hordozott magában veszélyeket a medencébe hányás - ha mást nem, hát a méltóságunkra vonatkozóan biztosan.
- Versenyre készülsz? - Úgy fogtam meg a kezét, mintha mindennapos dolog lett volna, de az igazsághoz tényleg hozzátartozik, hogy mi nem tartottunk attól mit gondolnak ez alapján rólunk mások. Sőt, kifejezetten szórakoztatott bennünket a dolog. - Remélem szólsz, ha szurkolólányokra van szükséged - felkuncogtam, amikor ezt mondtam.
- Csak ne oda menjünk, ahol gyrost árulnak. A kiszolgáló fiú elkérte a telefonszámomat és hamisat adtam meg neki. - Lebukni már biztosan lebuktam, de nem lenne szép, ha még szembesítve is lennék vele. Ugyanakkor annak is lehet egy üzenete, hogy Jayvel kézen fogva sétálgatunk, a megfelelő helyet keresve az evéshez.
szia te szépséges  I love you like a Sunday [Isa & Jay] 1404455205 | outfit | 713 | ♫♪ |


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I love you like a Sunday [Isa & Jay] Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
I love you like a Sunday [Isa & Jay] Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
I love you like a Sunday [Isa & Jay] 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
I love you like a Sunday [Isa & Jay] 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
I love you like a Sunday [Isa & Jay] 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásI love you like a Sunday [Isa & Jay]
I love you like a Sunday [Isa & Jay] EmptyVas. Jún. 05 2022, 20:33

Isabel & Jayden
Körülbelül egy hete kezdtem meg a versenyfelkészülést újra. Nem arról van szó, hogy túl sokat verekedtem volna, hanem az utóbbi időben annak érdekében, hogy mindent kézben tudjak tartani, oda kellett figyelnem a tanulmányaimra, illetve elkezdtem dolgozni is. Nem mondom, hogy ez túl könnyű volt, mivel korábban hasonlóra soha nem szorultam rá, de a feletteseim jó fejek voltak és megértették, hogy az edzések meg minden egyéb miatt nem úgy tudok menni, mint bárki más. Sokszor hallottam már olyan szövegeket, hogy a korombéli tinédzserek elég rendesen leterheltek, de ezt komolyabban én még nem tapasztaltam a bőrömön. Az, hogy kicsi korom óta gyakorlatilag a medence volt a második otthonom, már önmagában eredményezte, hogy megtanultam küzdeni. Senkit nem érdekelt az, ha fájt, ha az izmaim fel akarták mondani a szolgálatot, mivel teljesíteni kellett és mindezt akartam is. Ugyanakkor hülyeségnek tartom mind az ázsiaiak körül keringő sztereotípiákat, mind azt, hogy mi szuperhősök lennénk. Ugyanúgy érzem a határaimat, mint bárki más. Mivel jó vagyok a sportban, a tanulásban már kevésbé jeleskedek, az iskolába se úgy járok, mint bárki más. A nyaraim sokszor azzal telnek el, hogy edzőtáborban vagyok és készülök a szezonra, illetve szinten tartom magam. Ha valaki tényleg élsportoló akar lenni, akkor valószínűleg nem lehet példás tanuló… Legalábbis szerintem a kettő kizárja egymást, mert én ezt tapasztaltam a saját bőrömön.
Két és fél órányi edzés után döntöttem úgy, hogy kiszállok a medencéből és szünetet tartok… Talán végleg. Javítottam az időmön, emiatt viszonylag jókedvűen léptem ki a vízből. Nem jártam magánuszodába, mivel ragaszkodtam ahhoz, hogy bármikor tudjak edzeni, ráadásul engem nem zavartak a vízben lebegő idős nénik. Illetve sok esetben az uszoda volt a legjobb hely az ismerkedésre. Ilyenkor nincs zsákbamacska, az emberek gyakorlatilag majdhogy nem meztelenek, a smink viselése nem tanácsolt – leszámítva az a vízálló festék, amit sokszor a szinkronúszó kentek magukra – az úszósapka miatt pedig mindenki nagyjából olyan, mint egy alien. Nem láttam még embert, akinek jól állt volna, pont emiatt könnyű volt kiszűrni azt, hogy kinek van valódi szemöldöke és ki az, aki este lemossa az arcával együtt. A tévhittel ellentétben, nekem nem az volt a lényeg, hogy valaki szupernő legyen, az arcot sokkal jobban figyeltem, mint másokat… Bár, amikor az uszodába csajozok, akkor lényegében az a lényeg, hogy dugható legyen a másik személy. Összességében a csajozás is enyhe túlzás, mivel annyi telik tőlem, hogy bedurrantott izmokkal illegetem magam egy sort, amíg oda nem jönnek hozzám. Ha valakinek nem ragadom meg a figyelmét, az nem éri meg a fáradalmakat.
Más volt a mai nap, mivel egy ismerős alakot pillantottam meg, amihez egy nagyon ismerős nevetés és hang társult. Ezer közül is képes lettem volna felismerni ezt a csodalányt, akivel sokszor volt egyszerre edzésünk. Emiatt gyakran ettünk együtt és már jó ideje barátok voltunk. Senki nem hitt nekünk azzal kapcsolatban, hogy nem voltunk meg egymásnak, mi pedig nem cáfoltuk vagy erősítettük meg a híreket, mivel nem volt értelme. Viccesebb volt nézni, ahogyan körülöttünk agonizálnak mások. Most is, ahelyett, hogy normálisan indultam volna meg felé, gyorsan megszabadultam a saját sapkámtól, összeszedtem a fürdőköpenyem és a törölközőm, majd a medence szélénél beszélgető Isabel háta mögé lopakodtam, akinek a figyelmét egy közepesen hangos ordítással hívtam fel magamra. Mielőtt megcsúszott vagy összeesett volna, gyorsan a vállára dobtam a köntösöm, gyakorlatilag így kaptam el őt röptében. Egyenesen a fülébe nevettem, viszont annak érdekében, hogy ne haragudjon rám annyira, egy apró puszival üdvözöltem.
- Engem jöttél meglátogatni? – nem engedtem el, a hangom kifejezetten vidáman csengett, miközben a karjaimban ringattam őt, a szokottnál széleseb mozdulatokkal – Kérsz egy ölelést?
Szinte biztos voltam benne, hogy a válasza nem, mivel csurom víz voltam, de ennek ellenére igyekeztem védeni a ruháit.
- Gyere, egyél velem valamit, éhen halok – általában edzés előtt nem ettem semmit, valószínűleg nem örültek volna annak, ha telibe rókázom a medencét. Szóval lényegében két étkezésem maradt mindig edzés utánra.
- Meghívlak valamire – gyorsan megszabadítottam a köntösömtől, mivel annyira nem voltam jó pasi, hogy egy szál gatyában vonuljak végig a büféig mindenkinek mutogatva a golyóimat. Miután azt összefogtam magamon, a hajamat kezdtem el törölgetni és felé nyújtottam a kezem. Ha nincs kedve jönni, nekem az is megfele, mivel tényleg kajás voltam.
678 szó || bts - so 4 more || én is oda vagyok ám érted, mint mindenki, te drága Gyönyörű  szívecske  || ruha ||


There’s no exit, I’m so bad I’m so mad
Wicked play, wicked grin, wicked deed, wicked you, responds loudly to even the smallest breathing sounds, approach me secretly, never lock me up, I already know it, take me away without anyone knowing

Isabel Marquina imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jayden M. Heo
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
I love you like a Sunday [Isa & Jay] UvrxKyt
I love you like a Sunday [Isa & Jay] Fi71LNS
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
I got dirty in my own veins
Try to stop me, I'm like no way, no way, all I know is okay, okay, tryna fuck me I'm like okay, okay, pop another I'm like okay, okay
♫ :
They call me little bad
Enjoy rather than being suffocated, shoot 'em up, I don't care what they say
★ családi állapot ★ :
I love you like a Sunday [Isa & Jay] 9IpOEX0
Baby, I still want you
But you don't want me, want me, want me Was I your lover? Or was it the cause of all the problems?
★ lakhely ★ :
Staten Island
★ :
I love you like a Sunday [Isa & Jay] LfQTVP5
★ foglalkozás ★ :
diák, válogatott úszó, atléta, éttermi dolgozó
★ play by ★ :
Kim Sun Woo
★ hozzászólások száma ★ :
40
★ :
I love you like a Sunday [Isa & Jay] OX2KJWk
 
I love you like a Sunday [Isa & Jay]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» nothing to love about love -- leta & romilda
» "I love the way you walk, I love the way you talk"
»  Atwell's Sunday lunch
» Sunday morning - Gen • Dragan
» Dan & Elle - Sunday Morning

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Rockefeller Center-
Ugrás: