New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:49-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 19:47-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:44-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:43-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 18:56-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 18:31-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 18:13-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 17:43-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Dan & Elle - Sunday Morning
TémanyitásDan & Elle - Sunday Morning
Dan & Elle  - Sunday Morning  EmptyVas. 2 Jún. - 19:33

Dan and Elle
• • Freedom is the power to choose your own chains.

Nem sűrűn mozdultam ki egyedül otthonról, általában, ha valahová mennem kellett, akkor minimum két testőröm velem tartott, de bizonyos események során akár ez a szám bővülhetett is néhány fővel. Ritka alkalmakkor azonban előfordult az is, hogy szabadságra vágytam, arra hogy egyedül vezethessem az autómat, és ne kelljen úton-útfélen a testőreim lélegzetvételét hallgatnom. Ez a nap is ilyen volt, s bár Marlon a biztonság kedvéért egy másik autóval utánam jött, még sem lihegett a nyomomban. Legalábbis ezt gondoltam, egészen addig, míg oda nem sétált az asztalomhoz a kávézónál.

- Elnézést Mrs. Ray, de ez nem túl biztonságos itt...

- Basszus...Marlon, ne hívj így. És maradj a kocsiban, ez most nem egy nyilvános rendezvény, nem tudnak arról, hogy itt vagyok.


- De bárki felismerheti, és akkor...

- Akkor fognak felismerni, ha itt feltűnősködsz mellettem. Még jó, hogy civil ruhát viselsz, és nem azt a fekete öltönyt - jegyeztem meg némi bosszúsággal, majd gyorsan vissza is toltam orromra a napszemüvegemet, ami valamelyest eltakarta az arcom egy részét, s talán kevésbé voltam így felismerhető, mint enélkül.

- Nem ülök vissza a kocsiba, itt maradok a közelben. És javasolnám, hogy inkább odabent válasszon egy helyet, mert bent sokkal biztonságosabb, mint idekint ücsörögni az utcán.

- Hajjh...hadd üljek már egyszer az életben ott, ahol én szeretnék. Menj innen, távolabb. Jóval távolabb, mert hamarosan itt lesz a barátom, és nem akarom, hogy kellemetlenül érezze magát. - Morcosan néztem a férfi szemeibe, de úgy vettem észre, hogy ő sem kifejezetten örül ennek a társalgásnak. Mintha kicsit rossz néven vette volna, hogy rászóltam, de Foley igyekezett pontosan és precízen végezni a munkáját, s még, ha néha nehéz ügyfélnek is bizonyultam, ő nem tágított attól, hogy mellettem legyen.

- Arrébb sétálok, de figyelek. - jegyezte meg halkan, majd körbepillantott, s miután látta, hogy ilyen délelőtti órákban még nem sokan lézengenek a kávézó közelében, távolabb sétált, s az egyik asztalnál ő is helyet foglalt. Eközben megjelent a pincér az asztalomnál, aki kedves mosollyal igyekezett felvenni a rendelésemet. Mivel még mindig nem érkezett meg egy kedves jó barátom, úgy döntöttem, hogy addig is rendelek magamnak egy jeges teát és azt fogom kortyolgatni, hátha addig megérkezik. A rendelés közben nem vettem észre, hogy Marlon elsiet az asztaltól, mivel az autójával rossz helyen parkolt le, s emiatt került összetűzésbe az egyik hatósági személyzettel.  

- Szia Elle! Meglepetés! - majd a frász jött rám, amikor hátulról a vállaimra támaszkodott valaki, de a következő másodpercben már láttam is Pierre arcvonásait, aki széles vigyorral lépett elém.

- Hú, ki ez a dögös francia pasi? - nevetve bókoltam a férfinek, majd leemelve a napszemüvegemet, közelebb hajoltam, hogy két puszival és egy öleléssel üdvözöljem őt. Fogalmam sem volt arról, hogy esetleg a közelben ólálkodhat egy paparazzi, netán már régebb óta követett. Biztonságosnak tűnt a környék, s nem gondoltam, hogy elég néhány másodpercig leemelnem a szemüvegem, valaki talán máris felismer majd.

- És ez a bombázó? Mesélj, hogy vagy? - nevetve bókolt nekem, miközben velem szemben foglalt helyet. Bárki is figyelt fel ránk, félreérthetőnek tűnhetett kettősünk, hisz túl jó kapcsolatot ápoltam Pierrel, akiről nem igazán tudták azt, hogy a saját neméhez vonzódik.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dan & Elle - Sunday Morning
Dan & Elle  - Sunday Morning  EmptySzomb. 8 Jún. - 20:50
Magamban egy slágergyanús dalt dúdolgatva cipelek fél kézzel egy súlyosnak tűnő, piros, derékig érő fémtárgyat. Nagyjából a "Riddle" refrénjéhez érve jutok el a kiszemelt autó mellé, ami mellett leteszem azt a valamit, ami után az amúgy meglehetősen nehéz használtan vett telefonom tollpihének tűnik a kezemben. A szám elé téve a kezem tárcsázok.
-Halló, rendőrség? Tilosban parkolást szeretnék bejelenteni. Egy fekete Aston-Martin parkolt le a tűzcsap elé a Hicks Street-en. Felháborító nem igaz? És ha pont most ég le egy ház miatta? Hogy igen? Tartom persze...csak egy pillanat...megkötöm a cipőmet.
Tovább dúdolgatom a számot, a telefon pedig az első kukában landol. Kártyával együtt 20 dollár. a tipp, hogy a popkirálynő itt lesz ötször ennyibe került, de úgy tűnik most megérte. Ha nem frusztrálna ennyire, szinte csodálnám, mit meg nem tesznek ezek a sztárocskák azért, hogy megszökjenek előlem. Komolyan olyan dolgokra kényszerítenek, hogy néha már szabályosan a bulvár világ Jokerének érzem magam. Nos...ha filmet forgatnának az életemből, azt hiszem lenne egy jelöltem rá, ki játszhatná el Harley Queen-t. Megvárom, ahogy a szőkeség testőre lelép, és fotózni kezdek. Kivételesen egy profi gépet használok, hisz a szemközti kávézóból remekül rá lehet látni a napszemüveges hölgyre, és az ő barátjára. Nocsak, máris túl lenne a férjén? Mert ugye szétmentek, ha minden igaz...a múltkor legalábbis mintha ezt olvastam volna. Egy kattintás, két kattintás...próbálom lekapni őket valami intimebb helyzetben, de sajnos a kezdeti puszik és ölelés, meg a bizalmaskodó hátba támadás óta semmi. Hát meleg ez a fickó, hogy ennyire bír magával, vagy mi lehet?
-Á, köszönöm...tartsa meg az aprót!
A számhoz emelem a poharat, melyben egy hatalmas hegynyi tejszínhab alatt egy remélhetőleg isteni epershake lapul, és nagyot szívok a szívószálból, másik kezem a kamerán tartva. gyerünk már...legalább az asztal alatt történjen valami.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Dan & Elle - Sunday Morning
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sunday morning - Gen • Dragan
» I love you like a Sunday [Isa & Jay]
»  Atwell's Sunday lunch
» It's Friday again Then Saturday, Sunday, what? - Caesar & Wendy
» Elle & Kyle - A találkozás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: