New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Karin Bjorge
tollából
Ma 05:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Marion & Ethan - Hello Beauty
TémanyitásMarion & Ethan - Hello Beauty
Marion & Ethan -  Hello Beauty  EmptySzomb. Márc. 26 2022, 12:12


Marion&Ethan
Hello beauty
Csak úgy, se szó, se beszéd, visszarakta a kórlapomat és ott hagyott. Hát nem szívtelen doktornő? Dehogy nem! És milyen dögös! Biztos voltam abban, hogy tudta, ki vagyok, hisz akkor nem szúrt volna vissza azzal a megjegyzéssel. Talán nézte is a műsort odahaza, és azon izgult, hogy vajon kinek adom majd a rózsát. Ezen gondolatra még egy mosoly is kúszott az arcomra, az oldalam viszont pokolian fájt. Nem emlékeztem arra, hogy  hány ütést kaphattam, de a fájdalomból ítélve sérültek a bordáim is, talán meg is repedtek. Ez pedig pokolian tudott fájni, és nem ártott volna, ha kapok egy nem-szteroid hatású fájdalomcsillapítót.
Még csak azt sem tudtam, hogy mennyi lehet az idő, de tekintve, hogy nem hallatszott odakintről nagy nyüzsgés, úgy gondoltam, hogy ezek a hajnali órák lehetnek, s ha ebből indulok ki, akkor aztán várhatok arra, hogy újra vizit lesz.
Körbenézve nem láttam a pultomon semmit, csak egy pohár vizet, meg a mobilomat, aminek a képernyője tropára tört. Hiába próbáltam belépni, nem működött, bekrepált. Így még csak szólni sem tudtam egyik barátomnak se, hogy itt vagyok. Egyedül voltam, senki nem keresett, és szörnyen untam magam, a plafont meg nem voltam hajlandó bámulni. Éppen ezért, na meg, amiért pokolian fájt az oldalam, úgy döntöttem, kikászálódok és a dokinő nyomába megyek. Ha már itt kell dekkolnom éjjel, legalább legyen egy szép éjszakám.
A tükörig eljutva csekkoltam az arcomat, pocsékul festettem, nagy lilás-kékes foltok tarkították a jobb szemem környékét, és az államat. Ráadásul ez hálóing is szellős volt, meg babarózsaszín. Nem tudom, lehet, hogy eltévesztették az osztályt, és a szülészeten kötöttem ki? El is határoztam, hogy az első munkanapomon fel is fogom vetni a beszerzési osztálynak ezt a problémát, s megkérem, legyenek kedvesek rendelni valami férfias hálócsuhát. Ezen gondolatokkal, lassan, az oldalamat szorítva indultam meg kifelé, s a folyosón is csak nehézkesen lépdeltem, kissé még szédülve a fejemet ért ütésektől.
Félhomály uralkodott a folyosón, viszont elől, a pultnál megláttam a doktornőt, azon nyomban vigyor is kúszott az arcomra, s megindultam az irányába, kicsit gyorsítva lépteimen. Ettől csak jobban fájt az oldalam, de nem akartam elszalasztani a találkozást.
- Halihó Doktornő! Olyan gyorsan ott hagyott, pedig nagyon rosszul érzem magam - sóhajtva támaszkodtam meg a pultnál - egy kicsit rá is játszva az állapotomra - közben pillantásomat a nőre emeltem, s úgy néztem rá, mintha tényleg nagyon rosszul lennék.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Marion & Ethan - Hello Beauty
Marion & Ethan -  Hello Beauty  EmptyVas. Márc. 27 2022, 00:26

Ethan & Marion


- Mi a mai menü eddig? - kérdezi Annie, az egyik sürgősségis nővér, aki épp most esett be az éjszakai műszakra.
- Részeg sofőr kontra szalagkorlát. Karcolás nélkül megúszta. Első randi, a srác rátenyerelt az indukciós lapra. Barkácsmester, majdnem levágta az ujját. És hát… a kedvencünk, ugye? - sandít rám Olivia, ahogy az utolsó esetet is prezentálja egyesével. Csak megforgatom a szemeimet és visszafordulok a monitor felé. - A Nagy Ő - árulja el végül és a hatás kedvéért egy interneten keresett fotót is felmutat a fickóról. A fejemet csóválva görgetek végig a képernyő aljára, de annyira elvonja a figyelmem a két nő, hogy azt se tudom, mit olvasok éppen. De a fáradtság is közrejátszik. Dupla műszak, imádom.
- Itt van? - kérdezi Annie leplezetlen rajongással. - Itt? Mi a… Hol? Hol van? - érdeklődik tovább, mint egy izgatott tinédzser és ide-oda kapkodja a fejét, hátha megpillantja valahol a fickót. Olivia láthatóan szórakoztatónak tartja a jelenetet, engem viszont cseppet sem mulattat.
- Kérd meg Mariont, hogy mutasson be neki, ő már úgyis ismeri - cukkol tovább az egzotikus szépség, mire Annie arcán kiütközik az értetlenség. Csak legyintek, nem kell mindent kiteregetni, de Olivia nem hagyja annyiban. - Azt mondja, nem is néz tévét, de egyből levágta, ki a pasi. Lebukott! - Egyik szemöldökét felhúzva szuggerál a kollégám, hogy végre mással is foglalkozzak, ne csak az előttem világító képernyővel.
- Mondtam már, hogy csak a Times Square-en láttam, azokon a nagy ledfalakon. Nem nézek ilyen szemetet - duzzogok továbbra is a betűket bogarászva. És továbbra sem tudom, mit olvasok igazából. Sóhajtva dőlök hátra a székben és hagyom annyiban az egészet. Egy kávé után ismét nekiesek, remélhetőleg addigra már egyikük sem lesz itt, én pedig fogok tudni koncentrálni a munkámra is. Nekem szerencsémre, a hordágyon fekvő fiatal lánynak szerencsétlenségére éppen most hoznak egy újabb beteget, akihez Olivia szó nélkül odasiet. Legalább tőle megszabadultam egy kis időre. Annie a pult mögé jön és elfoglalja szokásos helyét. Vagy az üléstől, vagy a tényleges fáradtságtól, de azt érzem, hirtelen olyan álmosság tör rám, amit muszáj valahogy orvosolnom, különben ha pislogok egyet, még a végén nem nyílnak vissza a szemeim. Éppen az emeleti automatához indulnék egy kávéért, mivel az ottani sokkal ihatóbb, mint a sürgősségin lévő, amikor valaki megszólít. Megfordulok és látom az összevert férfit. Két gondolat fut végig az agyamon. Az egyik az, hogy ne már, a másik meg, hogy mit keres itt kint? A szavait hallva Annie felpillant a pult mögül és a negyvenes évei közepén járó alacsony, barna hajú, nő úgy kezdi rezegtetni a pilláit a szemüvege mögött, hogy az csak na!
- Mr. Ramsey, ha az erejét arra pocsékolja, hogy a folyosón szaladgáljon, nem is lesz jobban. Annie visszakíséri és ad még fájdalomcsillapítót, ha szüksége van rá - mutatok a vállam fölött a nővérre, aki látszólag már startra kész. - Ez így megfelel? - kérdezem a férfit oldalra biccentett fejjel.








--- and suddenly
i was there, caught up in a dream, running after a new reality.

mind álarcot viselünk
Marion Arceneaux
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Marion & Ethan -  Hello Beauty  005f9b5d99f210f416695e4abd06902dfc7a73a0
Marion & Ethan -  Hello Beauty  A9ff083ca685658b9ca6c677ebc7432592add7c4
★ kor ★ :
32
★ családi állapot ★ :
Marion & Ethan -  Hello Beauty  Tumblr_pgg8hgE7vT1rk9elqo6_r1_400
• Dreamin' all day and dreamin' all night
I could do this the rest of my life
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Marion & Ethan -  Hello Beauty  8eeba89438d2c614d677d13d2729a31220d9ba44
★ idézet ★ :
I'm in a foreign state
My thoughts they slip away
My words are leaving me
They caught an aeroplane
★ foglalkozás ★ :
• sebész rezidens
★ play by ★ :
• elizabeth lail
★ hozzászólások száma ★ :
106
★ :
Marion & Ethan -  Hello Beauty  7551efec4a96af29b4ff06b55666dbdf5de1dcb0
TémanyitásRe: Marion & Ethan - Hello Beauty
Marion & Ethan -  Hello Beauty  EmptyVas. Márc. 27 2022, 20:40


Marion&Ethan
Hello beauty
Miközben a pult felé haladtam, lágyan lengedezett rajtam ez a babarózsaszín gúnya, szerintem hátul nem is volt normálisan megkötve, még szerencse, hogy ilyen időtájt a normális betegek pihentek, a nem normálisak másik szinten hevertek, a látogatók pedig eleve bent sem lehettek, így nem kellett attól tartanom, hogy nevetség tárgyává váljak. Őszintén, tényleg rühelltem az ilyen holmit, csak sajnos, praktikusságából adódóan ez kötelező volt, én meg nem voltam abban az állapotban, hogy felrúgjam a szabályokat és tisztességes holmit húzzak magamra. Ahhoz amúgy is először egy jó barátot kellett volna megcsörgetnem, ehhez meg minimum egy új mobileszközre volt szükségem.

Szóval, egybekötve a kellemeset a hasznossal, már jó indokaim is voltak arra, hogy újra lássam azt a szépséget, és kifaggassam arról, hogy pontosan melyik rózsaceremónia után habarodott belém. Statisztikák szerint ugyanis minden tizennyolc feletti és hatvan alatti néző oda és vissza volt értem.

Az elméleteket azonban gyorsan félre is löktem az elmémben, mikor észrevettem Őt a pultnál. Ült a közelében egy másik nő is, de arra csak egyetlen pillantást vetettem, s figyelmem szinte azonnal visszaterelődött a doktornőmre. Ő viszont képes lett volna lerázni, s egy nővérrel visszakísértetni. Még mit nem!

- Helló - halovány mosollyal intettem a nővérnek, de a vonásaim meg is komolyodtak, s ezután ismét a doktornőre néztem, akihez közelebb is léptem, s igyekeztem halkan beszélni, hogy csak ő hallja.

- Na jó, igazából nincs semmi bajom, és nem akarom, hogy ő - utaltam ezzel szempillapriszcillára - kísérgessen, csak szörnyen unatkozom, és arra gondoltam, hogy meghívnám egy kávéra, a szobámban beszélgethetnénk. Most úgyis csendes a műszakja, ezért megismerkedhetne jövendőbeli a kollégájával, és akkor már el is mesélhetné azt, hogy mióta is szerelmes belém? Mert tudom, hogy nézte a műsorom, ne is tagadja - ekkor még egy szemtelen mosolyt is küldtem felé, s bár egyre jobban fájt az oldalam, próbáltam erről nem tudomást venni, hisz sokkal fontosabb volt, hogy elcsábítsam Dr.Marion Arceneaux-ot, ha jól olvastam a névtábláját.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Marion & Ethan - Hello Beauty
Marion & Ethan -  Hello Beauty  EmptyHétf. Márc. 28 2022, 22:59

Ethan & Marion


Koffeinért sóvárogva indulok el a pulttól, elsődleges célomként most a lépcsőházat tűzöm ki, mivel felesleges lenne egy emeletet liftezni, ráadásul mire ideérne - ha csak épp nincs itt -, addigra a lépcsőn is felérnék. Sajnos pillanatokon belül megállítanak, és ahogy az lenni szokott, valami teljesen eltereli a figyelmem a saját dolgaimról. Azt már rég megtanultam a rezidensi évek elején, hogy esélyünk sem lesz nagyon mással foglalkozni itt, mint a munkával. Majd amikor már állva elalszunk a fáradtságtól, akkor talán az egyik pihenőbe becibál minket valaki, ahol ki tudunk kapcsolni húsz percre, de sokkal többre ne számítsunk. Minden mással foglalkozunk a műszakunk után. Naivan azt gondoltam, el tudok szaladni egy kávéért, de a kötelesség természetesen közbeszól. Vagy inkább az összevert beteg, akit pár órája hoztak be, és az itt dolgozó nők tetemes százaléka vele van elfoglalva. Pont most nem tudtam befogni a számat, amikor a legjobban kellett volna! Egyetlen egyszer láttam egy hatalmas kivetítőn a fickót, meg a műsort, amit reklámoztak éppen, erre én lettem az élcelődés tárgya. Egyébként tényleg nem tudom, ki ő, de a többiek nagyon is tisztában vannak vele. Ők amennyire el vannak vele foglalva, én annyira szeretnék a munkámra koncentrálni.
Az iménti cukkolódás fő tárgya bukkan fel a folyosón, abban a borzalmas kórházi hálóingben. Rosszallóan pillantok végig a férfin, akinek ágyban lenne a helye, mivel elég rendesen helyben hagyták. Próbálja leplezni, de a mozdulatain látszik, hogy fájdalmai vannak. Még egy nyomós ok, amiért most azonnal vissza kéne mennie. Felajánlom Annie segítségét, aki lassan el is kezd emelkedni a gurulós székéből, de Mr. Ramsey nem lelkesedik az ötletért. A pultnak dőlve hallgatom végig a szómenését.
- Annie az egyik legképzettebb nővérünk, az ő gondjaira bízva biztosan a legjobb ellátásban részesülne - jegyzem meg normál hangerőn, hogy az említett nővér is jól hallja. - Ha visszamegy aludni, akkor pikk-pakk eljön a reggel, ha minden rendben, megkapja a zárójelentését és ez az egész incidens csak egy emlék lesz. De kezdem azt hinni, hogy nem ártana CT-re menni, annyi mindent hord itt össze - fürkészem közelebbről az arcát, a felsőm zsebéből pedig előkapom a már szinte hozzám nőtt apró lámpát és ellenőrzöm a pupillareflexeit. Látszólag minden rendben, de a sok zagyvaság, amit összehord az ellenkezőjét sugallja. - Miért lennék…? - kérdezem, de inkább be sem fejezem, csak sóhajtok egyet. Egy pillanatra sikerül kizökkentenie, de tényleg csak egy pillanatra. Azt érzem, járathatom itt a számat, nem fogok sokra menni. - A következőt ajánlom: visszakísérjük az ágyához, Annie ad egy infúziót, én addig elintézek valamit, aztán benézek magához, rendben? - kérdezem reménykedve egy beleegyező válaszban, mert most egy beteggel vitázni abszolút nincs kapacitásom. Szeretném visszaterelni a kórterembe, de a szemem sarkából érzékelem, amint az amúgy is lenge hálóing madzagja elenged és hátul szétnyílik. - Oh, Mon Dieu! - Gyorsan kapcsolok és mindkét oldalt hátra nyúlok a férfi mellett, mielőtt még a biztonsági kamera megörökítené, amit nem kéne. Csak pillanatokkal később esik le, hogy egészen úgy nézünk ki, mintha megöleltem volna Mr. Ramsey-t, de amikor kapcsolok, egyik kezemmel elengedem a szellős ruhadarabot, megkerülöm a beteget és megkötöm a madzagot. Mindeközben Annie a pult mögött vigyorog, mint egy kisgyerek, aki épp most kapta meg a kedvenc nyalókáját. - Jobb lesz, ha velünk jön. - Intek Annie felé, hogy ő is kövessen minket. A korábbi infúzió nagy valószínűséggel lecsöpögött már, a fájdalomcsillapító meg nem fog ártani.








--- and suddenly
i was there, caught up in a dream, running after a new reality.

mind álarcot viselünk
Marion Arceneaux
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Marion & Ethan -  Hello Beauty  005f9b5d99f210f416695e4abd06902dfc7a73a0
Marion & Ethan -  Hello Beauty  A9ff083ca685658b9ca6c677ebc7432592add7c4
★ kor ★ :
32
★ családi állapot ★ :
Marion & Ethan -  Hello Beauty  Tumblr_pgg8hgE7vT1rk9elqo6_r1_400
• Dreamin' all day and dreamin' all night
I could do this the rest of my life
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Marion & Ethan -  Hello Beauty  8eeba89438d2c614d677d13d2729a31220d9ba44
★ idézet ★ :
I'm in a foreign state
My thoughts they slip away
My words are leaving me
They caught an aeroplane
★ foglalkozás ★ :
• sebész rezidens
★ play by ★ :
• elizabeth lail
★ hozzászólások száma ★ :
106
★ :
Marion & Ethan -  Hello Beauty  7551efec4a96af29b4ff06b55666dbdf5de1dcb0
TémanyitásRe: Marion & Ethan - Hello Beauty
Marion & Ethan -  Hello Beauty  EmptyKedd Márc. 29 2022, 00:15


Marion&Ethan
Hello beauty
 Amint kiemelte a hölgyike szakképzettségét, szemem sarkából láttam, hogy Annie még kis is húzta magát, s enyhén előre nyomta a felsőtestét, mintha csak azt akarná, hogy jobban szemügyre vegyem a dekoltázsát. Egy halovány mosolyon kívül azonban nem tudtam magamból más reakciót kipréselni, mert a nővérke egy hangyányit sem mozgatott meg, ellenben a közelemben álló doktornővel. Vele kedvem lett volna visszamenni, meg máshoz is.
- A CT-t maga csinálja? Mert ha igen, akkor oda hajlandó vagyok elmenni Önnel - újabb mosolyt küldtem felé, ennél jobban már nem is tudtam volna jelezni azt, hogy mi az itt létem valódi célja. S úgy tűnt, hogy bevált ez a módszer, és végre foglalkozott velem. Szóval mégis csak bejöttem neki, különben nem húzta volna elő a lámpáját, hogy a folyosó közepén vizsgálgasson. Tudtam én! Ez az érzés pedig elégedettséggel töltött el.  

- Hogy miért? Elég, ha látom a szemeiben. Mióta itt vagyok, csak úgy ragyognak, ne is tagadja, hogy bejövök magának - mondtam egy szemtelen mosollyal, meglehetősen bátran és megkockáztatnám, hogy pofátlanul is. Sokan egyáltalán nem kedvelték azt, ha valaki így közelített, de ismertem már a nőket annyira, hogy tudjam, azért valahol mélyen mégis csak imponál nekik az, ha egy férfi fel akarja kelteni a figyelmüket.

- Nem - határozottan megráztam a fejem, miszerint nincs alku, és már épp ki akartam fejteni a doktornőnek, hogy miért is nem szeretném, ha ez történne, amikor egyszer csak francia szavak hagyták el ajkait, s karjaival máris ölelésért kiáltott. Nem beszéltem a franciát, de gondoltam, biztos így fejezik ki az örömüket. Lehet, hogy csak most esett le neki, hogy valóban itt vagyok, hús-vér valómban, s nem pedig a képernyőn keresztül lát? Akadtak rajongók, akikkel ha először találkoztam, enyhe sokkhatás érte őket, ki tudja, talán dr. Arceneauxot is valami ilyesmi kerítette a hatalmába. Ez már meg sem lepett, mi több, még örültem is a helyzetnek.

- Jól van, én is örülök, hogy találkozhattunk - öleltem magamhoz balommal. Az illata máris az orromba kúszott, de nem tudtam figyelmen kívül hagyni a minket ácsingózó pillantással fürkésző ápolónőt sem.   - De csak lassan a mancsokkal doktornő, a kolleginája a végén még féltékenységében vérszemet kap, ezt jobb lenne privátban - súgtam a fülébe, s el is nevettem magam, a nevetéstől viszont megint belenyilallt a fájdalom az oldalamba. Így az ölelés sem tartott pár másodpercnél tovább, s a következő pillanatban már inkább az oldalamat szorítottam. Csak ekkor esett le, hogy valamit félreérthettem, mert a doktornő mintha igyekezett volna egyben tartani a hálóruházatomat. Ciki. Nem gondoltam volna, hogy még az első randi előtt látni fogja a hátsó felemet, nem mintha lett volna szégyellni valóm a déli oldalon.

- Nem szeretném - immár csalódottan, s halkan feleltem a doktornőnek, nehogy megsértsem a másik hölgyet, aki időközben felpattant és megindult felénk. Rajta valamiért jobban látszott a lelkesedés, mint Marionon, és ez nem tetszett. A boldogságom kezdett szertefoszlani, de ekkor megszólalt egy égi hang, legalábbis Olivia nővér épp a legjobbkor szólalt meg.

- Annie, segíts kicsit! - mintha kötözési problémák adódtak volna a közeli betegnél, nem láttam jól, azt viszont igen, hogy a nővér láthatóan nem tudta eldönteni, hogy merre mozduljon. A szíve és a teste felém húzta, valami távoli hang viszont arra sarkallta, hogy ott is segítsen.

- Én jobban vagyok, menjen csak, megvárjuk - még egy kacsintást is küldtem Annie-nek, csak hogy érezze a törődést, és bátrabban induljon útnak a másik irányba. Láttam, hogy elvörösödik kicsit, miközben zavart mosolyt ereszt, majd sarkon fordulva, szaporán szedte a virgácsait, hogy gyorsan segítsen a kolléganőjének. Tudtam jól, hogy ezzel csak pár percet nyertem, de végre legalább kettesben maradhattam a doktornővel.

- Nézze Marion - olvastam le újra a táblájáról, s pillantásom a tekintetére vezettem. - Jól vagyok, érti? Csak tudja, tetszik nekem nagyon és örülnék, ha legalább egy kávét meginna velem. Mit mond? Elhívhatom a közeli automatához? Ugye nem akarná összetörni egy betege szívét? - tenyerem a mellkasomra helyeztem, és a lehető legjobb mosolyommal próbáltam elcsábítani. Most nem füllentettem, tényleg őszinte voltam, meg kellett ismernem őt.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Marion & Ethan - Hello Beauty
Marion & Ethan -  Hello Beauty  EmptyVas. Ápr. 03 2022, 12:23

Ethan & Marion


A szemem sarkából figyelem a mentős bejáratot, hiszen bármelyik pillanatban beugurulhat egy újabb autó, újabb beteg, akivel foglalkozni kell. Igazából most bármilyen más feladatnak hálás lennék, akár még a papírmunkát is szívesen folytatnám, ha akkor békén hagynának egy picit. Szétszakad a fejem, fáradt vagyok, utoljára délben ettem, és még mindig a fejemben visszhangzik Olivia szinte összes szava. Cseppet sem segít Mr. Ramsey viselkedése és makacssága a helyzeten, amit minél előbb szeretnék orvosolni. Annie segítő kezet nyújthatna, de a férfi nem lelkesedik az ötletért, ami látszólag sérti Annie önérzetét, de még reménykedik a számára pozitív kimenetellel.
- Igen, én - felelek sóhajtva. Az együtt eltöltött idővel ellentétben engem tényleg az érdekel, hogy jól van-e, mert elég szépen helyben hagyták. Nem tudom, kit és mivel dühíthetett magával, a mostani jelenetből ítélve viszont lenne egy tippem. Kinézem belőle, hogy kikezdett valakivel, akinek történetesen egy kétajtós szekrény a szíve választottja. Nekem sem tetszene, ha valaki rányomulna a páromra a szemem láttára. Vagy a nem-páromra, akivel sikerült Tinderen úgy matchelnünk, hogy nem is vele matcheltem igazából, hanem a lányával.
- Ha ilyesmit lát a szemeimben, akkor tényleg kezdem azt hinni, hogy súlyosabb a sérülése, mint amilyennek látszik - húzom el a számat. Vagy tényleg nagyon megverték, vagy alapból ennyire gátlástalanul bepróbálkozik mindenkinél. Orvosként nem hagyhatom kívül az első lehetőséget. A tőlem telhető legjobb alkut ajánlom neki, ő viszont még mindig makacskodik. Kezdem feladni. Hangosan kifújom a levegőt, megmasszírozom az orrnyergem annak reményében, hogy a fejfájáson valamennyit enyhítek, de semmi haszna. Az ellenkezés és makacskodás ellenére szeretném visszaterelni az ágyához, de még mielőtt ezt megtehetném, a hálóing látványosan szétnyílik. Reflexből nyúlok felé mindkét oldalról, ami elég félreérthető pozícióba hoz minket. Amint észlelem ezt, elengedem a férfit, megkerülöm és megkötöm a madzagot, ami a számomra kellemetlenséggel járó helyzetet okozta. Mert neki ez egyértelműen nem volt kínos, ezt a tudtomra adta.
- Még szerencse, hogy semmit nem csinálunk privátban - jegyzem meg és a kelleténél kicsit szorosabbra húzom azt a megkötőt jelzésként. Gyorsan ellenőrzöm a felső csomót, ami úgy tűnik, egyelőre tart. Egy újabb félpucér jelenetet megúszunk, szuper. Már Annie is felénk siet, amikor Mr. Ramsey megintcsak megmakacsolja magát.
- Ha tetszik, ha nem, akkor is ez lesz - magyarázom neki nyugodt hangon. Találkoztam már nála sokkal bosszantóbb betegekkel is. Sosem voltam az az ideges fajta, elég nehezen húzom fel magam bármin is. Fárasztónak fárasztó, de nem tud felbosszantani. Pechemre Olivia elhívja Annie-t egy másik beteghez, én meg kettesben maradok Casanovával.
- Egyrészt ez teljesen etikátlan, másrészt ha nem hajlandó visszamenni most az ágyába, akkor úgy érzem, új kezelőorvosra lesz szüksége - vonom meg a vállam, közben szétnézek a folyosón és már hozom is az egyik félreállított tolószéket. - Üljön le - mutatok az ütött-kopott kerekes ülőalkalmatosságra, közben pedig intek Bennek, aki épp most lépett be az ajtón. - Fel kéne vinni Mr. Ramsey-t CT-re - szólok oda a nagydarab beteghordozónak, aki csak ránézésre veszélyes, legbelül olyan, mint egy plüss mackó. Ha én nem tudtam elég nyomást gyakorolni a betegre, akkor majd két méter színtiszta izom megteszi.








--- and suddenly
i was there, caught up in a dream, running after a new reality.

mind álarcot viselünk
Marion Arceneaux
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Marion & Ethan -  Hello Beauty  005f9b5d99f210f416695e4abd06902dfc7a73a0
Marion & Ethan -  Hello Beauty  A9ff083ca685658b9ca6c677ebc7432592add7c4
★ kor ★ :
32
★ családi állapot ★ :
Marion & Ethan -  Hello Beauty  Tumblr_pgg8hgE7vT1rk9elqo6_r1_400
• Dreamin' all day and dreamin' all night
I could do this the rest of my life
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Marion & Ethan -  Hello Beauty  8eeba89438d2c614d677d13d2729a31220d9ba44
★ idézet ★ :
I'm in a foreign state
My thoughts they slip away
My words are leaving me
They caught an aeroplane
★ foglalkozás ★ :
• sebész rezidens
★ play by ★ :
• elizabeth lail
★ hozzászólások száma ★ :
106
★ :
Marion & Ethan -  Hello Beauty  7551efec4a96af29b4ff06b55666dbdf5de1dcb0
TémanyitásRe: Marion & Ethan - Hello Beauty
Marion & Ethan -  Hello Beauty  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Marion & Ethan - Hello Beauty
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Beauty and the Criminal.
» my beauty girl
» Yvonne & Marion
» Beauty's easy ~ Anne&Marco
» Welcome in the beauty world - Alice & Tiffany

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: