New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marcos Diego Garrido
tollából
Ma 21:01-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 20:44-kor
Rafaela Garza
tollából
Ma 20:15-kor
Cassiopia Boschello
tollából
Ma 20:07-kor
Owen Grady
tollából
Ma 20:06-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:44-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 19:44-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:19-kor
Salvador Ario
tollából
Ma 19:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Beauty's easy ~ Anne&Marco
TémanyitásBeauty's easy ~ Anne&Marco
Beauty's easy ~ Anne&Marco EmptyKedd Márc. 28 2023, 13:12


Anne & Marco


Sosem volt a terveim között a modellkedés. Kicsi koromtól a színészet vonzott és mindig is nagy játékfilmekben képzeltem el az életem. A kamera vonzott, de nem éreztem azt, hogy a külső adottságaim elegendőek a modellkedéshez. A filmek miatt pár fotózáson részt kellett vennem a reklámanyagok miatt és akkor derült ki, hogy ehhez is van tehetségem. Egy fotós barátom készített pár műtermi képet rólam, amit aztán kiraktam a közösségi oldalaimra. Utána sorra érkeztek a modell ajánlatok. Nem akartam elvinni ebbe az irányba a karrierem, de időnként egy-egy fotózás belefér. Leginkább akkor megyek, ha egy ismerős kér fel. Most is az egyik haverom kérésére vállaltam el egy kisebb melót. Egy népszerű bár tulajdonosa és az új palkátjaihoz szeretne képeket. Ilyen munkákat azért is csak barátoknak vállalok, mert a színészkarrierem miatt nem csak egy modellt fognak látni a képen az emberek. A kép azt fogja nekik mondani, hogy Marco Right is ezen a helyen tölti a szabadidejét, szóval biztosan jó hely és ezért ők is el akarnak menni oda. Tényleg szeretem ezt a helyet, szóval nem zavar, ha adom hozzá a nevem.
Mire odaérek a stáb már készen áll a munkára. Amilyen kicsi fotózásról van szó, meglepően komoly csapat állt össze. Köszönök mindenkinek és hamar meg is kapom az útbaigazítást. A dolgozók öltözőjében vezetnek, ahol már ott van kikészítve a ruha, amit viselnem kell. A tervezők mindig is szerettek, mert kevés ruhát utasítok vissza. Bármit rám lehet adni az eseményeken.
Sajnos már megszoktam, hogy én készülök el a legkésőbb, mert mindig kések, de bízom benne, hogy nem okoztam ezzel problémát most sem. Mire átöltözve kiíréek már szinte mindenki kész a munkára. Azt tudom, hogy nem egyedül leszek a képeken, ezért elkezdem felkutatni a párom, hátha egy ismerős arc lesz.
- Anne! Rég láttalak - nyitom szélesre a karjaim, hogy megöleljem. Nem sokat dolgoztunk közösen, de találkoztunk már párszor. - Gondolhattam volna, hogy te leszel a partnerem. Roly-nak mindig is jó ízlése volt -




~ clothes ~ ~

mind álarcot viselünk
Marco Right
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Beauty's easy ~ Anne&Marco Tom-holland
★ kor ★ :
27
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Beauty's easy ~ Anne&Marco Tom-Holland-s-GQ-Style-Fall-Cover-Shoot-2019-tom-holland-42991748-540-304
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tom Holland
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Beauty's easy ~ Anne&Marco 5uCk
TémanyitásRe: Beauty's easy ~ Anne&Marco
Beauty's easy ~ Anne&Marco EmptyKedd Márc. 28 2023, 20:56
Marco & Anne
Kit érdekel manapság, amit írnak? A kor nyelve a fotó.





Ma egy fotózáson fogok részt venni. Nem az első és remélhetőleg nem is az utolsó. Mindegyikhez izgalommal és bizakodóan álltam eddig hozzá. Nagyon szeretem ezt csinálni és úgymond a véremben is van, viszont mindig félek is kicsit, mert bár nem egyszer elmondtam, hogy sem bugyiban, sem melltartóban, sem semmit takaró öltözékben nem vagyok hajlandó megjelenni a kamerák előtt, mégis van amikor próbálkoznak ilyesmivel. Ma egy bár reklámozásához fogunk képeket készíteni, hát nagyon remélem nem egy utolsó kurvával akarják reklámozni a helyet.
Miután megérkeztem a helyszínre szinte azonnal útba igazítottak, majd megkerestem az öltözőt, hogy elkezdjek készülődni. Szerencsére többféle stílusban lehetett válogatni, úgyhogy én maradtam is egy fekete, enyhén dekoltált bársony miniruhánál, combfixes harisnyával és fekete-piros magas sarkúval párosítva.
Megérkezett a sminkes is, aki csodaszép füstös sminket és egy, a cipőhöz illő vörös rúzst választott, meg persze kent rám hat tonna alapozót, primert, púdert, fixálót, meg mindenféle vackot, hogy a szép arcbőrömből véletlenül se látszódjon egy miniméter se. Azt biztos, hogy amint végeztünk lemosom a vakolatot, mert ilyenkor úgy érzem nem kap levegőt az arcbőröm.
Részemről én kész vagyok, szóval már a terepre venném az irányt, de szólnak, hogy a páromnak kell még kb. 10 perc, ugyanis nemrég érkezett, szóval iszok még egy pár kortyot és megnézek pár gagyi videót tik-tokon, meg persze felnyomok egy szelfit instára és csak utána megyek ki.
- Szijja Marco! Hogy vagy? Örülök, hogy ismét együtt! - Jó párost szoktunk vele alkotni, hiába kell sokszor belemászni egymás aurájába, valahogy nem zavar, hogy ilyen közel kell egymáshoz lennünk. Ő valahogy olyan kedves velem és udvarias és nem tapiz, ha nem muszáj, szóval szeretek vele lenni.
- Mit szólsz? Nem akartam nagyon feltűnő lenni, a te szetted kissé öreges, nem gondolod? - Nem tudom náluk hogy működik, de ha ő választotta magának, akkor eléggé fura ízlése van. Lehetett volna inkább egy ing, mert ez így elég érdekes.

credit • * • 305
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Beauty's easy ~ Anne&Marco
Beauty's easy ~ Anne&Marco EmptySzer. Márc. 29 2023, 00:40


Anne & Marco


Örülök, hogy nem egy teljesen idegen partnert kaptam. Sokkal jobban szeretek olyanokkal dolgozni, akiket már ismerek.
- Voltam már jobban. És te hogy vagy? - egészéségügyileg jól vagyok, de lelkileg eléggé kikészített a szakítás Daisy-vel. Ebbe most nem akarok beszélni, ezért nem is megyek bele magamtól a témába, de ha követi a híroldalakat, akkor már biztos olvasott róla. Meg az instámon is elég sok szakítós kontent volt az utóbbi időben.
- Nagyon jól nézel ki! - mondom, miközben végig mérem a tekintetemmel. Nagyon jól áll rajta ez a ruha. A ruhámra tett megjegyzésén elnevetem magam.
- Én nem igazán értem a divatot, azt veszem fel, amit a tervezők küldenek. Ennek a csomagolásán is Prada felirat állt, szóval nem vontam kétségbe a döntést. - általában megbízom a sylistokban meg a divattervezőkben, szóval amit rám adnak azt felveszem. - Neked volt választási lehetőséged, hogy mit vegyél fel? - kérdezem meglepetten. Nekem is van, amikor több ruha van kirakva, de olyankor is a fotós vagy a megrendelő dönt, hogy miben legyek.




~ clothes ~ ~

mind álarcot viselünk
Marco Right
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Beauty's easy ~ Anne&Marco Tom-holland
★ kor ★ :
27
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Beauty's easy ~ Anne&Marco Tom-Holland-s-GQ-Style-Fall-Cover-Shoot-2019-tom-holland-42991748-540-304
★ foglalkozás ★ :
színész
★ play by ★ :
Tom Holland
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
Beauty's easy ~ Anne&Marco 5uCk
TémanyitásRe: Beauty's easy ~ Anne&Marco
Beauty's easy ~ Anne&Marco EmptySzer. Márc. 29 2023, 20:56
Marco & Anne
Kit érdekel manapság, amit írnak? A kor nyelve a fotó.





Minden fotózás előtt izgulok picit, mert igaz már túl vagyok pár ilyesmin, mindegyik más kicsit. Még jó, hogy van egy kis színészi véna is a véremben, mert különben eléggé meggyűlne a bajom a különböző hangulatok átadásával. Marco jó partner, így kifejezetten örülök, hogy Őt választották mellém, szerintem jól kiegészítjük majd egymást.
- Ahogy mondani szokták az idő minden sebet begyógyít, addig is fel a fejjel és ha kellemes társaságra vágysz, nekem bármikor szólhatsz. - Tényleg szívesen találkoznék vele munkán kívül is, hiszen eléggé szimpatikus számomra. Egy szakítás biztos nem kellemes, bár még ilyesmit nem tapasztaltam, de próbálom kicsit biztatni.
Miközben végignéz lassan megfordulok és felveszek egy enyhén szexi pózt. -Köszönöm, szerintem is jó választás! - Szerencsére most volt lehetőségem variálni a ruhák között. Valami dögöset szerettem volna, mégsem kirívót.
- Oh, értem. - Hát, ha valaki ezt állította össze biztos menő, vagy lehet ez lesz majd divat és ezzel is akarják reklámozni, hogy milyen menő a hely, hogy drága ruhákban lévő férfiak és nők látogatják. Mindenbe nem engednek teljes betekintést.
- Hát, nem túl sok, de volt három szett amiből mazsolázhattam és mivel nem akartam nagyon semmit nem takaró ruhadarabban megjelenni, így ezt választottam. - Miközben kifejtem a véleményem már szólnak is, hogy ideje lenne kezdeni, mert hát nem azért fizetnek, hogy mi itt cseverésszünk, vagyis folytathatjuk a beszélgetést, csak a pult mellett. Legalábbis egyelőre. Szóval arrafelé veszem az irányt.
Az első feladat pont ez, mintha lazán, könnyeden beszélgetnénk, úgyhogy feldobok gyorsan egy témát.
- Mi a véleményed a helyről, amit reklámozni fogunk?- Ja jól tudom, ő jobban ismeri ezt a bárt. Miközben érdeklődöm viszonylag sokat gesztikulálok, majd a válasza közben többször mosolygok és kuncogok, hogy minél többféle fénykép készülhessen rólunk. Közben szólnak, hogy én helyezkedjek el egy bárszéken és próbáljak kicsit incselkedően, szexin nézni rá, mintha be akarnám hálózni. Nem nagyon kell megjátszani magam, bulikban többször is elő szoktam venni ezt az oldalamat, szóval nem nehéz a feladat most.

credit • * • 312
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Beauty's easy ~ Anne&Marco
Beauty's easy ~ Anne&Marco Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Beauty's easy ~ Anne&Marco
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cait & Anne
» *Take it easy baby*
» Lyn & Ben ~ nothing worth having comes easy
» Phoebe&Brodie • take it easy
» Sage x Gabe ⏐ easy as pie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: