New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 81 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

see u again ‒ Dale & Kiki
TémanyitásRe: see u again ‒ Dale & Kiki
see u again ‒ Dale & Kiki EmptyVas. Okt. 09 2022, 22:16
Tylar & Dale

Vannak, akiknek az alkohol a szenvedélye és olyanok is akadnak, akik a szerencsejátékok bolondjai. A cigire is pontosan ugyanúgy rá lehet szokni, mint az illegális tudatmódosító szerekre, de sokak szerint a csokoládéban és kávéban is van valami, amitől drognak minősülhetnek. Büszkén vállalom - vagy inkább csak nem tagadom -, hogy nekem is vannak szenvedélyeim, ami nem merül ki abban, hogy mocsok mód szeretem a csinos nők társaságát, vagy hogy lényegében hobbi alkoholista vagyok és láncdohányos. A legnagyobb gyengémnek azt hiszem az autók iránti szeretetemet tekinthetjük. Nyilván nem nevezném magamat totál megszállotnak, aki rajongó tinédzser módjára szalad az autó bemutatókra a világ minden pontján, csak mert valamelyik márka innovatív modellel állt elő, vagy mert Isten tudja hány lóerős négykerekű kerül valahol pályára. Ettől függetlenül tudtam értékelni egy logikusan összerakott és egyáltalán nem hétköznapi modellt. Továbbá felismertem annak a hátrányát, hogy egy olyan városban, mint amilyen New York is, miért nem érte meg kicsit is extrém autóval rendelkezni. Szimplán nem volt hely a jármű kihasználására, ami miatt érdemesebb volt kinézetben, vagy kényelmi szempontból különleges modelleket választani.
Ezek az autók legalább annyi törődést igényelnek, mint egy virágoskert. A naptáramban fixebb időpontja volt a kötelező szervizeknek, mint bármi másnak és igenis komolyan vettem azt, hogy miben utazom nap, mint nap. Elvégre bármikor előfordulhatott, hogy más óvatlansága, vagy a saját figyelmetlenségem miatt balesetet szenvedek, ami egy nem megfelelően karbantartott autóval akár végzetes is lehet. Így sem életbiztosítás autóba ülni, de ha ennyire óvatosak akarunk lenni, akkor lényegében az utcára sem szabadna kimennünk, mert bármikor meg lehet az esélye, hogy a fejünkre esik egy zongora. Az ilyen és hasonló irreális félelmek mind-mind csak rontanak az emberek életminőségén és több gondot okoznak, mint előnyt.
Én személy szerint egyébként is abban hiszek, hogy nem ez az egy életünk van, még ha nem is emlékszünk a többire. Nincs értelme túlságosan félteni azt. De fogalmazhatunk inkább úgy is, hogy  nem éri meg értelmetlen keretek és félelmek közé szorítani magunkat, ha amúgy sem tudunk tenni ezek ellen. Elvégre egyszer mind meghalunk, akármilyen lelombozó is ez a gondolat. Ne akadjunk fel kis kellemetlenségeken, ne haragudjunk sokáig másokra, ilyesmi... Ezt pedig mind-mind nagyon szívesen be is tartottam volna, ha történetesen nem azzal a hírrel kellene majd szolgálnom Tylarnak, amint beérek hozzá, hogy valami pofátlan agyhalott - és elnézést kérek tőle és az édesanyjától is, amiért valószínűleg annyit csuklanak mostanság - figyelmetlenül az én kocsimnak tolhatta a bevásárlókosarát valamelyik üzletközpont parkolójában, ezzel megkarcolva a Chevrolet fényezését.
- Hello, Ty. - Magabiztosan nyújtottam neki oda a kezemet - csak azután a slusszkulcsot -, hogy rászorítsak a tenyerére, miközben igyekeztem a szemeibe is nézni, némi udvariasságról téve tanúbizonyságot. Sokkal jobban kedveltem Tylart egyes embereknél, akik jogi diplomával is rendelkeztek, ami iskolapéldája annak, hogy egyáltalán nem a végzettsége határoz meg valakit, vagy az hogy hány egyetemi diplomája van. Sokszor még én is úgy éreztem, hogy Tylar bölcsebb dolgokat mond nálam. - Jól vagyok, kösz. Te? Alakul az esküvő téma? - Amikor először mesélt nekem arról, hogy meg fog házasodni, kicsit magamat láttam benne és a kezdeti lelkesedésemet, amit Yayával éreztem.
- Figyelj, alapvetően nem gond, mert a Porsche otthon van. De nem mennék tönkre, ha taxit kellene hívnom holnapig. - Előbb széttártam a karomat, aztán a zsebeimbe mélyesztettem a kézfejeim. Tisztában vagyok vele, hogy milyen minőségű munkát kapok az autó itt eltöltött idejéig, ezért soha nem okozott problémát a várakozás. Ha tudnám, hogy Ty, vagy maga a műhely csak arra utazna, hogy lehúzzanak és újabbnál újabb váratlan hibát találnának az autóimon, amiket több ezer dollár kijavítani, akkor sokkal kevésbé lennék most nyugodt.
- Van pár dolog. Újabban a váltó rosszalkodik, nehezen tudom egyesbe rakni. Nem tudom mitől lehet, de ha tudsz megoldást, ránézhetnétek. Ezen kívül a világítás kábeleiről elől mindkét oldalon lejött a szigetelés, gondolom amikor teljesen elfordul a kerék, éri azt a részt és lekopott. Ezzel kellene csinálni valamit. - Összességében ez a két dolog volt, amit volt időm megfigyelni az autón, a többit - ha akadtak ilyenek - Tylar szemeire és szaktudására bíztam. - De nem én vagyok a szakértő, úgyhogy ha van még valami, akkor beszéljünk róla. - Nyilván van egy pont, amikor nem hozhat meg helyettem döntéseket az én autómmal kapcsolatban, ami persze nem jelenti azt, hogy egyébként ne mennék bele a legtöbb dologba, amit az autómmal kapcsolatban javasol nekem. Hiszen mondtam, ő a szakértő.
- Jó, elfogadom. Menjünk el előbb ebédelni, mert látom, hogy abban zavartalak meg és nekem is van most időm. Rég dumáltunk. - Pedig volt miről. A korkülönbség ellenére bizonyos dolgokban nagyon hasonló tapasztalataink voltak és azt vettem észre, hogy az alkoholt is legalább ugyanolyan jól bírjuk, hiába nyomhat Tylar fele annyit, mint én. Férfiként viszont az alkoholhoz való hozzáállásunk remek alapot jelentett egy igazi barátsághoz. - Remélem ráérsz. Vagy fizetem az órabéred a szervizdíj mellé addig. - Ezt már egy jókora vigyorral az arcomon közöltem vele és őszintén szólva hajlandó is lettem volna betartani a szavam. Ki, ha nem én?


| 807 | szevasz fiam  Laughing | öltözet



Every time I turn around
You disappear I like the way you talk, I like the things you wear I want your number tattooed on my arm in ink, I swear 'Cause when the morning comes, I know you won't be there
mind álarcot viselünk
Jeong Dae Il
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
see u again ‒ Dale & Kiki 506391be857e5230dfc2b785bf07199ac9a19a01
see u again ‒ Dale & Kiki C8aac24b772ed9cbe5e0cd9a4e594654eb46626e
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
I'm running through the rain for you
Throw away unnecessary thoughts now Even if the beginning is different The end can be shared more You brought me out of hiding I'll go, I'll just look ahead
♫ :
Make It // Chase // Luxury
★ családi állapot ★ :
see u again ‒ Dale & Kiki 920348610d1123dacdbbf714fd158c510a2338fc
My everything changes because of you
The feeling’s hard to describe Like I’m walking on a cloud, like a dream Please be more than a fleeting dream Something more meaningful You are so amazing
★ lakhely ★ :
Manhattan - Greenwich Village (West Village)
★ :
see u again ‒ Dale & Kiki 48ec116fe62c9708ad563644a9a2d55bc55cb120
★ idézet ★ :
I don't have a "9-5" I have a "when I open my eyes to when I close my eyes".
★ foglalkozás ★ :
alkalmazott ügyvéd
★ play by ★ :
Ok Taec-yeon
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
see u again ‒ Dale & Kiki 8b02cd0cf49204103dbba4cb40dfe19eba1c3bc5
Témanyitássee u again ‒ Dale & Kiki
see u again ‒ Dale & Kiki EmptySzer. Márc. 16 2022, 21:21
Dale & Tylar


- Mit csinálsz? – kérdés teljesen jogos volt, miután a négyzetrácsos füzetemben elkezdtem egyszerűen firkálni, mint valami hülye. A határidőnaplóm mondhatni maga a férfiasság megtestesítője volt, amióta már olyan ügyfélkörrel rendelkeztem, hogy képtelen voltam fejben tartani azokat a dátumokat, hogy pontosan milyen nap és hánykor érkezik egy vendégem. Mivel apa azt tanította nekem, hogy úgy kell bánnom az emberekkel, mint ahogy a jó hentes teszi a kedvenc vásárlóival, állandóan egy káosz uralkodott a fejemben azzal kapcsolatban, hogy mikor kit fogadok. Általában volt egy-egy olyan személy volt, akiket bármilyen helyzetben előre vettem. Ma is egy ilyen személy miatt próbáltam rendet rakni a gépolajfoltos ujjlenyomatokat tartozó lapokra írt nevek között, miközben a sarokban kuporogva fogyasztottam az apám boltjából elcsent levest, és azzal is összecsöpögtettem a papírt. Nem szégyelltem, mivel mindezt azért engedtem meg magamnak, mert sokat dolgozom.
- Próbálok gondolkozni – a választ tele szájjal adtam meg a főnökömnek, aki csak megpaskolta a vállam és megkért arra, hogy azért ne törjem össze magam nagyon a dologban. Illetve azt, ami nem megy, nem kell erőltetni. Én csak valamit válaszul morogtam rá, majd a kezembe vettem egy cetlit, és arra kezdtem el jegyzetelni azzal kapcsolatban, hogy kinek várok alkatrészre, emiatt ki az, akit el tudok tolni, ha arról van szó. Nyilvánvalóan ez elég kétesélyes dolog volt, mert nem örültek neki az emberek, de nekem pénzben sokkal jobban megérte fogadni valakit helyettük, és egyéb üzleteket lebonyolítani, megbeszéléseket tartani, mint várni és a tökömet verni. Tudtam, hogy egy bizonyos teljesítmény felett már alap lesz a prémium, ezért bátran vállaltam annak a lehetőségét, hogy kicsit túldolgozzam magam. Elég jó szalonban voltam ahhoz, hogy viszonylag versenyképes fizetést vigyek haza, ami elérhetővé tette a megélhetésem, most pedig, hogy nem volt barátnőm, időm bőven akadt, amit a munkahelyemen tölthettem. Talán kicsit durvának hangzik az, hogy mennyire ideszoktam, de a nővéremet is sokkal inkább a munka foglalta már le, az öcsémet pedig nem akartam a tanulásban zavarni. Így nem maradt más, mint itt bent lógni. A legtöbb, már leérettségizett barátom és ismerősöm szintén a munkájával volt elfoglalt.
- Valaki fontos jön hozzád? – mikor már visszafelé tartott a felettesem, én csak a félig kihűlt ramenemmel voltam elfoglalva, amit a sarokban guggolva fogyasztottam. Nagyjából a műhelyünk egyetlen tiszta négyzetméterén tartózkodtam.
- Jeong Dae Il – mind tudtuk, hogy egy fontos ügyfélről volt szó, aki csak hozzám volt hajlandó hozni az autóit. Ő volt az első fontos ügyfelem, akivel kifejezetten jó kapcsolatot ápoltam. Mivel neki is volt egy kisebb testvére, különösen odafigyelt arra, hogy az enyém is rendben legyen, pedig talán két vagy három alkalommal találkozott a gyerekkel, akkor sem beszélgettek sokat. Ez valahol érthető volt, mert Caynek nyilvánvalóan nem volt egyszerű dolga egy olyan férfivel, aki nálam is jelentősen idősebb.
Mikor megpillantottam az ismerős autót befordulni, automatikusabban kezdtem el gyorsabban rágni, aztán a kezemben tartott papírból készült dobozt egyszerűen a földre raktam kanállal együtt. Jobb híján a farzsebemben tartott rongyba töröltem a kezem. Az ujjaimon egy pillanatra elidőzött a tekintetem, de a gépolaj, ami megfogta nem volt friss, szóval emiatt mosolyogva tudtam a férfi felé menni, és kezet nyújtani neki. Mindig zavarba jöttem az alkarfogástól, ha valaki olyannal találkoztam, akinek a ruhája tisztíttatása drágább lett volna két havi fizetésemtől.
- Szia – jó ideje annak, hogy közvetlenül beszéltünk egymással. Valamennyire megértettem a koreai szavakat, de jobban szerettem az angolt használni, szóval már szinte automatikusan jött a számra a nyelv – Hogy érzed magad mostanában?
A kezemet a kocsikulcsért nyújtottam, hiszen ilyenkor általában el szoktuk kérni azt. Nem volt műszakija az autónak, szóval gondolom csak át kell majd néznem, hogy minden oké vele, illetve általában, ha érett az olajcsere, azt meg szoktam oldani.
- Ma már nem tudok ránézni, mivel két autómért fognak jönni később, de holnap délelőtt tudsz majd jönni érte. Észrevettél valami rendelleneset a működésében? – nyilvánvalóan jó volt tudni, hogy kell-e komolyabban foglalkozni vele, ilyen szempontból minden információ hasznos volt.
- Viszont van egy kis időm, ha úgy van el tudlak vinni dolgozni, vagy haza – általában szoktuk vállalni ezt is, ha belefér. Nyilván nem mindenkinél, de azért előfordult az eset, ha arról volt szó.
öltözék ― 667 szó ― tiszteletem.  see u again ‒ Dale & Kiki 38843181    ―


So put your best face on everybody
So put your best face on everybody, pretend you know this song, everybody come hang, let's go out with a bang, I'm way too young to lie here forever, I'm way too old to try so whatever come hang

Jeong Dae Il imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tylar K. Sohn
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
see u again ‒ Dale & Kiki G8RtdR0
see u again ‒ Dale & Kiki ZloZrw2
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
Who Am I? I lost myself, hold ma hand
take my hand everywere
when the blurry take me, hold me, I feel so empty now, my heart is empty now, was it just a dream? Everyday I imagine you, the day I had been gone, like a faded memory
★ családi állapot ★ :
see u again ‒ Dale & Kiki GO0OaCN
So sweet, I fall into your smile
I'm obsessed with your tricks
Even if I try to push you away, even if I try to forget you, this trembling heart callin' you now
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
see u again ‒ Dale & Kiki N4xnSoa

★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Han Seung Woo
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
see u again ‒ Dale & Kiki ADYNliM
 
see u again ‒ Dale & Kiki
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kiki C. González
» instagram.com/kiki
» Friends. Arthur & Kiki
» Ah In & Dale - the greatest
» come over; Dale & Cassie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: