New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 132 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 118 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Kiki C. González
TémanyitásKiki C. González
Kiki C. González EmptyPént. Okt. 13 2023, 22:53
Kiki Cayetana González
You just say yes to every opportunity.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Kiki Cayetana González
Becenév
Kiki, KC
Születési hely
Valencia, Spanyolország
Születési idõ
2001. 11. 13.
Kor
22
Lakhely
Upper East Side, Manhattan, New York
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Bonyolult párkapcsolatban a naptárammal, a munkámmal és a tanulmányaimmal
Tanulmányok
Journalism and Media studies, NYU
Foglalkozás
Sport riporter, Blogger, Vlogger
Munkahely
Kiki on the Grid (online csatorna)
Hobbi
Utazás, egészséges életmód, yoga.

Csoportom:
MÉDIA, MŰVÉSZET ÉS SPORT

Jellem
Daddy's little angel.
Nagy csillogó szemekkel követte apja minden mozdulatát a kijelzőn. Lenyűgözte a precizitás, a gép és az ember összhangja éppen ahogy az is ahogyan az emberek ujjongva tapsoltak öklüket az ég felé lengetve ünnepelve amint az autó átszelte a kockás zászló vonalát. Fel sem fogta igazán, hogy mennyire különleges az élet, amit már akkor élt. A világbajnoki cím ellenére, mindig ő maradt az apja legnagyobb büszkesége, a szeme fénye, az egyetlen hercegnője, a legféltettebb kincse és emiatt fiatalon megtanulta, hogy mit jelent egy férfi feltétlen szeretete, ami pedig egy felnőtt nőnél magas elvárásokat jelentenek. Neki soha nem elég a minimum, se másoktól sem pedig saját magától.


She is her mother's savage daughter.
Édesanyja modell volt, aki a mai napig maga a francia elegancia. A kemény szeretet pedig kemény jellemet nevel. Elleste édesanyja rendíthetetlen tartását, ahogyan azt is, hogy megválogassa kinek mutatja legjobb arcát. Őt sosem lehetett csak úgy félrelökni, elfoglalta a az őt megillető helyet anélkül, hogy aljas módszerekhez folyamodott volna. Sosem riadt vissza attól, hogy kifejezze a véleményét tisztán, nyíltan és hangosan. Mégis kompromisszum kész maradt és elismeri, ha valamiben téved, így minden éjjel tiszta lelkiismerettel térhet nyugovóra harag és megbánás nélkül.

Everybody's sunshine.
Ő maga az örök jókedv, mosoly és báj. Mindenki számára van néhány jó szava, amivel vigaszt és támogatást nyújthat a nehéz időkben. Kiáll azokért, akiket szeret teljes odaadással. A bulik szíve lelke, de ismeri saját határait és számára nem az jelenti a szórakozást, ha ezt minden alkalommal megfeszíti.
Nem prűd, de nem is alpári, megbecsüli a saját értékeit éppen annyira, mint másokét. Nem bosszúálló, ahol úgy érzi nem látják szívesen onnan mosollyal az arcán áll tovább. Lelkes és sokszor szertelen, mert nehezen tartja kordában a boldogságát. Szabad szellem és őszinte jellem.


Avataron:
Madison Beer.

Múlt
Még egyszer végigsiklanak az ujjaim a ruhám szoknya részén, hogy a redők esése a lehető legszebb legyen majd a felvételen. Barátnőm megkeresi a legmegfelelőbb szöget, ahol a fény megfelelően világítja meg az arcomat majd egy nagyot bólintva meg is nyomja a felvételt indító gombot. A mikrofont magam elé emelve húzódnak széles mosolyra az ajkaim.
-Sziasztok drágáim! Visszatértem. A Kiki on the Grid mai részében elkísérhettek engem a Silverstoneban megrendezésre kerülő forma 1-es futam időmérős napjára. A vlogban bepillantást nyerhettek az előkészületekbe, láthattok egy rövid összefoglalót a mai nap eseményiről valamint nem kisebb nevet hoztam nektek, mint a Red Bull Racing sztárpilótáját, a kétszeres világbajnokot, aki elképesztő magabiztossággal uralta az idei szezon eddigi futamait. Vele az időmérő után fogunk beszélgetni és elmeséli majd nekünk a siker titkát... öveket becsatolni, a gázra lépünk!-kacsintok egyet és Isabel a kamera túl oldalán biccent egyet jelezve, hogy leállította a felvételt.
-Jó, ez jó volt. Ide majd összerakhatnánk egy montázst ahol a pilóták készülődnek, úgyhogy sétálhatnánk egy kört.-én pedig máris a fellegekben járok. Egyszerűen imádom az ilyen hétvégéket. A pezsgés, az adrenalin az egekben, mindenki pörög és siet mégis hajlandóak megállni, hogy válaszoljanak néhány kérdésre.

-Hát ez valami elképesztő volt!-nevetve vetem magam a paplanra miközben Isabell is érkezik utánam és ketten esünk neki, hogy összevágjuk a mai videóanyagot.
-Jövőhéten is forma 1?-kérdezi megvonogatva a szemöldökeit. Ő egyértelműen ezt a versenysorozatot kedveli a legjobban, de én nem csak ebben a körben mozgok.
-Nem, nekik szünet lesz, úgyhogy New Hempshire-be megyünk Nascar futamra, de ne szomorkodj, mert rákövetkező hétvégén megint ezeket a srácokat kergethetjük a Hungaroringen. A folytatást pedig még leegyeztetjük, de most ezt fejezzük be gyorsan, hogy lőhessük is fel az internetre. A mai interjúkat imádni fogják.-tapsikolok izgatottan mielőtt nekiesnénk egy órányi utómunkának. Nem csak Isabel-lel dolgozok együtt, több emberem is van, de őt kedvelem a legjobban, hiszen vele olyan, mintha egy nagy csajos program lenne az egész, illetve valami eszméletlenül ügyes és még gyors is. Neki köszönhetően hamar ki is kerül a tartalom a világhálóra, ami másodperceken belül több ezres kattintást ér el. Csendben fekszünk egymás mellett miközben két telefonról igyekszünk válaszolni legalább néhány kommentre a különböző platformokon.
-Azt szeretem a legjobban, amikor egy 20 perces videót kirakunk és 2 perc után szét dicsérik, hogy ez az eddigi legjobb.-hitetlenkedve ingatja meg a fejét, én pedig szórakozottan kuncogok egyet.
-Elsők akarnak lenni.-vonom meg a vállamat.-Te is csinálsz ilyet mások megosztásánál.-kacsintok rá.
-Tény.-bólint egy nagyot nevetve.
-Iszunk egy koktélt?-érdeklődve kérdezem miközben egy jó nagyot nyújtózok.
-Naná!-csapja össze a tenyereit boldogan.

livin' in new york




"Problem is when I'm with you, I'm an addict
And I need some relief, my skin in your teeth
Can't see the forest through the trees
Got me down on my knees, darlin' please, oh.
I  lose control.”

Léon Leroux imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Kiki C. González
Média
ranggal rendelkezem
★ :
Kiki C. González 56cae4f2564b3a989c42790ceaf9595f0784fa9c
Kiki C. González 45af8737157cd5046b259d34dde05afaf7567a4e
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Hopelessly devoted.
★ családi állapot ★ :
Single
★ lakhely ★ :
Upper East Side
★ :
Kiki C. González 1ff7180176c893a41846a1444184fc6fd1d479a7
★ foglalkozás ★ :
Riporter & Diák
★ play by ★ :
Madison Beer.
★ hozzászólások száma ★ :
44
★ :
Kiki C. González 3ae504ed8fadf6fa5e98023c016b9fac6f90d23e
TémanyitásRe: Kiki C. González
Kiki C. González EmptySzomb. Okt. 14 2023, 15:49
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Kiki!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Kívül és belül is bájos vagy és gyönyörű, ragadós a jó kedved, a pozitív energiáid, imádom a kedves határozottságodat, az élénkségedet. Be kell vallanom, én nem vagyok rajongója sem a Forma 1-nek, sem a Nascarnak, sem úgy általában az autós sportoknak, de a vlogod bevezetése után, őszintén mondom, úgy igazán kedvet kaptam arra, hogy jobban megismerjem ezt a világot, hogy én is ott legyek, részese legyek annak a nyüzsgésnek, izgalomnak, lássam a versenyt, a versenyzőket, az interjúkat. És szerintem ez elég nagy dolog, hogy csupán néhány mondattal ennyire magaddal tudtál ragadni. Kiki C. González 2624752903

Nem is tartalak fel tovább, mert egy ilyen pörgős csajszit vétek sokáig feltartóztatni, meg valószínűleg nem is igen lehet, tuti kitörnél, mint a versenylovak a lóverseny elején.  Kiki C. González 3673325056

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Kiki C. González Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Kiki C. González 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Kiki C. González 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Kiki C. González 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Kiki C. González 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Kiki C. González
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» see u again ‒ Dale & Kiki
» instagram.com/kiki
» Friends. Arthur & Kiki
» Girl's Trip. Lindy & Kiki
» good medicine for memories of the past? Kiki & Bradley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: