New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 00:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

- cigarette daydreams _ Priya & India
TémanyitásRe: - cigarette daydreams _ Priya & India
- cigarette daydreams _ Priya & India EmptySzomb. Feb. 11 2023, 17:18

India & Priya
Szerintem én még az átlagosnál is többet gondolkodtam azon, hogy milyen életem lehetne, ha éppenséggel határozottabb vagyok azokat a dolgokat illetően, amelyeket szeretek. Persze megvolt a magam öltözködési és zenei stílusa, van preferenciám ha filmekről és sorozatokról van szó, de abban, hogy mivel szeretnék foglalkozni, soha nem voltam biztos. Biztos azért sem gondolkoztam annyira azon, hogy kellene-e egyáltalán tovább tanulnom, vagy mit kellene egyáltalán tanulnom, mert nem volt annyi pénzünk, hogy más gyerekekhez hasonlóan nagyot álmodjak. Ezt meghazudtolandó persze ott vannak az idősebb testvéreim, akik valószínűleg leszarták ezt és nem féltek célokat kitűzni maguk elé. Szerintem mindketten túl tehetségesek ahhoz, hogy másképp éljenek, ezért pedig végső soron büszke vagyok rájuk. De mondjuk nem bánnám, ha néha adnának a határozottságukból. Vagy a türelmükből. Amikor ideges vagyok valakire, mindig eszembe jut Vic feje, ahogy fapofával hallgatja JD hülyeségeit és azt, hogy adott esetben éppen hogy akarja átvenni a világuralmat. Szerintem az lenne a világ utolsó boldog napja, ha valaha is megválasztanák az öcsémet bárminek is.
Annyit azért azt hiszem köszönhetek az ikertestvéremnek, hogy hála neki nagyon könnyen tudok nevetni magamon és nem veszem rossz néven, ha történetesen más is megteszi. Néha tényleg olyan érzés számomra is az egész életem, mintha egy képregényben lennék és az író mindig akkor találna ki valamit amivel megszívat, amikor már épp kezdem azt hinni, hogy minden rendben. Most is valami hasonló történt, csak történetesen nem az öcsém röhögött ki - pont emiatt voltam hajlandó megbocsátani az illetőnek.
- Van aki szerint az nem kifogás, ha nem rendelkezünk elég önuralommal. - Ettől függetlenül mondjuk az öcsém pont anélkül született - önuralom nélkül. Nem abban az értelemben, hogy embereket ölt és nőket erőszakolt, inkább csak ha valamilyen buta gondolat megfogalmazódott a fejében, nem fogta vissza magát, és ha belegondolunk, lehet hogy neki van igaza. Legalább nem unalmas az élete. Ha pedig az ő példáját akarom követni, akkor nem hagyom csak úgy itt a jelenlegi szituációt mindenféle bocsánatkérések közepette.
- Akkor hadd hívjalak meg valamire legalább a büféből. - Nem arról volt szó, hogy nem szeretek tartozni másoknak - feltehetően olyan embereknek, akiket nagy eséllyel nem látok újra, mert ilyen az én szerencsém -, hanem mert ha valaki kedves volt velem, egyszerűen vissza akartam adni nekik. Az a tény pedig hogy ez a lány tök ismeretlenül felajánlotta nekem az ételt, amit a saját pénzéből vett... Nem csak a pasik szívéhez vezet a hasukon keresztül az út. Szerintem minden normális nő, aki nem fél attól, hogy mit mondanak rájuk ha rendesen esznek, azok úgy éreznének most, mint én.
- Szia, India - mosolyogva ismételtem vissza a nevét. Ha ezt csináltam, mindig könnyebben megjegyeztem az új ismerősöket. Habár az is igaz, hogy ennek a lánynak elég különleges neve volt ahhoz, hogy ne akarjam elfelejteni. Nem egy Jenniferről vagy Amandáról volt szó.
- Ó, de... - Mielőtt befejezhettem volna a mondatot, már a kezemben volt a szendvics. Mosolyogva sóhajtottam egyet, majd ugyanezzel a mosollyal az arcomon fordítottam a pillantásomat az összeérő kezeinkről a lány arca felé. - Köszönöm. Túl aranyos vagy - halk nevetés tört ki belőlem, ahogyan ezt mondtam. A kacsintásából sok mindenre tudtam volna következtetni, amiből hirtelen egyik alternatíva sem tűnt valósnak. Mekkora az esélye, hogy mozis dolgozóként ennyire feltűnjek valakinek? És mit kellene mondanom a randira? - Hát nem is tudom... - lázasan gondolkoztam azon, hogy mit is felelhetnék, amire talán nem is várt igazi választ.
Egyre inkább úgy éreztem, hogy csak saját magamat hajszolom olyan helyzetekbe, amikből nincs elég magabiztosságom ki is harcolni magamat. Például miért várnám bárkitől, hogy egy bunkó paraszt legyen velem? Egyáltalán minek jövök ilyenekkel? - Nem mindenki ennyire kedves ismeretlenekkel, te pedig végülis azt sem tudod, hogy megérdemlem-e vagy sem. A szendvics egy dolog... - Mosolyogva vontam meg a vállamat. - A végén ki akarlak majd használni. - Ha pedig így tennék, mondhatjuk, hogy ő járna rosszul a kedvessége miatt, igaz? Magam sem tudom mennyire hihető ez épp az én számból, mert sosem tartottam magamat túl ádáznak a kinézetem alapján.
- Szóval egyedül vagy? - Ezt már valljuk be nem csak a mostani mozizására értettem. Tetszett, ahogyan a helyzetet kezelte és a randira is simán igent mondtam volna, de... De még mindig nem voltam biztos benne, hogy komolyan gondolta.
- Hogy mi az, amit egyedül nézhetnél meg? - Elgondolkodva billentettem oldalra a fejemet, miközben fejben hamar végig pörgettem magamban a jelenlegi kínálatunkat. - A világ legrosszabb embere? - Kérdőn pillantottam rá, de alig két tized másodperccel később már hülyén éreztem magamat a tippem miatt. - Kivéve ha odáig vagy Jared Letoért és a Morbiusra jöttél. - Mosoly jelent meg az arcomon, azt viszont már nem akartam elsütni, hogy vajon Jared Leto szektájának is tagja-e. Főleg mert én például szerettem a pasas zenéjét.
- Tényleg? - Mármint tényleg komolyan gondolta? Olyan örömhullám sepert rajtam végig, hogy el kellett fordítanom az arcomat, mielőtt feltűnik neki, hogy kipirulok. - Ha van kedved elmondani a film után, hogy mit gondolsz róla, akkor... Én itt leszek. - Úgy fogok élni, mint Jad, nem gondolkodom a döntéseimen, hanem belecsapok a közepébe, mintha nem lenne holnap. Amúgy meg ki tudja, hogy van-e egyáltalán? Akkor miért ne mondjak igent egy randira egy szép lánnyal? - De a film után én hívlak meg. - Finoman megemeltem a kezembe nyomott mekis szendvicset, amit nem tudtam eléggé megköszönni neki - oké, talán a randival kvittek leszünk. Most miatta nem csak hogy nem halok éhen, de van miért várnom a munkaóráim végét.
886 ain't it fun  - cigarette daydreams _ Priya & India 2624752903   öltözet +


So this is how it goes
Well, I would have never known And if it ends today I'll still say that you shine brighter than anyone And If you run away now Will you come back around?
mind álarcot viselünk
Priya K. Amarin
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India 45bfcd836a8277f34cc7552cee9de47bffbfea6c
- cigarette daydreams _ Priya & India 7b27c4fed74ebd8dcc6f3f4a7d28a8f772013daf
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Where's my fucking teenage dream?
If someone tells me one more time "Enjoy your youth," I'm gonna cry I'm anxious, and nothing can help And I'm so tired that I might Quit my job, start a new life
★ családi állapot ★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India E0e886c9afbdb1e3628f6bbd629727795772e6aa
Hey, baby, I think you're really dope
Don't know why I should ever leave your side 'Cause this is love, right? I wrote a note and left it in your pocket Kissing in the taxi cab 'Til the driver gives us dirty looks
★ lakhely ★ :
East Tremont | Bronx
★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India F63cc5a61047a6acc9a9b3761b4fa95a512e55e1
★ foglalkozás ★ :
mozi pénztáros
★ play by ★ :
Davika Hoorne
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India 0599ae9a62022b9c110dd0f69a744967305b3e07
TémanyitásRe: - cigarette daydreams _ Priya & India
- cigarette daydreams _ Priya & India EmptyVas. Okt. 09 2022, 04:07


Priya & India

Valójában mindig az volt a helyzet, hogy utáltam társaságban filmeket nézni, és szerencsére az én ízlésem sokszor nem egyezett meg az átlag emberekével. Ez persze távolról sem azt jelenti, hogy jobb és műveltebb lennék bárki másnál, szimplán csak arról van szó, hogy egyszerűen képtelen lettem volna végig ülni egy Marvel vagy DC filmet komolyabb bőgés nélkül. Na nem, engem biztosan nem Ironman halála kergetett volna a sírásba, hanem maga a tény, hogy a történet amúgy nem szól semmiről a mai pc nézetek népszerűsítésén és a kötelező színesbőrű, vagy kisebbség alkalmazásán, ellenben az egész plotot ki tudom találni még mielőtt beülnék megnézni a filmet. Nem szerettem, amikor valaki a tartalom nélküliséget valami giccset csinnadrattával álcázta, ugyanakkor semmi bajom nem volt azokkal az emberekkel, akik ezeket a filmeket kedvelték. Nem szálltam vitába azokkal, akik állították, hogy márpedig a képregények remek szórakozást nyújtanak, és igényesek. Kétségem sem volt afelől, hogy az eredeti művek rendben vannak, szimplán nem hatott meg túlzottan a tematika, így nem foglalkoztam olyan dolgokkal, amik nem keltik fel az érdeklődésem.
Sokan talán úgy gondolják, hogy nem jó a hozzáállásom a dolgokhoz, vagy túlságosan is sznob vagyok, amiért úgymond magas igényeim vannak bizonyos dolgokkal kapcsolatban. Viszont én ezt nem éreztem különösen bajnak, mivel nem erőltettem rá senki másra az ízlésem és cserébe elvártam azt is, hogy velem se tegyék meg ugyanezt. Van önbizalmam, ebből kifolyólag érdekes embernek tartottam magam, ami azt eredményezte elsősorban, hogy bárkivel bármit tudtam csinálni. Az ivás végső soron általában jó programnak ígérkezett, illetve a lánybarátaimmal kifejezetten könnyebb dolgom volt. Nem kedveltem azokat a pasikat, akik azért nyomultak rám a Tinderen, mert úgy látták, hogy elég alter a stílusom, és szójatejjel kérték a lattét a kávézókban. Emiatt szívesebben mentem csajokkal ilyen helyekre akkor is, ha ez határozottan diszkrimináció volt a pasikkal szemben. Hiába tartottam fontosnak a nők jogait és tiszteltem a férfiakat, attól függetlenül voltak dolgok, amik nekem sem feltétlenül fértek bele az összképbe.
Ilyen volt mondjuk az is, hogy nem nevettem volna ki alap esetben senkit, aki miattam ejti le a szendvicsét, de mivel volt szerencsém gyakorlatilag az elejétől a végéig végig követni a tekintetemmel a folyamatot, egyszerűen képtelen voltam visszafogni a nevetésem. Tudom én, ez nagyon is tapló dolog, de attól még magán a tényen nem változtatott, hogy az étel konkrétan lassított felvételben, szomorúan ért földet, pazarlás ide, vagy oda.
- Képtelen voltam visszafogni – azt egyelőre nem tettem hozzá, hogy valószínűleg, ha én járok így, saját magamat is ugyanilyen hévvel nevetem ki. Talán megbocsájtható volt a dolog, mert ő is mosolygott, bár lehet ezzel kihúztam most nála a gyufát rendesen, mégsem zavartattam magam. Elég jó voltam abban, hogy bizonyos helyzeteket menedzseljek, pont emiatt nem is aggódtam azért, hogy miként jövök ki jól ebből is.
- Nem eszek túl sokat, és amúgy is ráérek enni a film után – én vele ellentétben szórakozni jöttem a moziba, emiatt ragaszkodtam ahhoz, hogy ha már bajt kevertem az ebédjével kapcsolatban, akkor minimum megosszam vele a sajátomat. Főleg azok után, hogy még ki is nevettem a filmekbe illő esést, amit a szendvicse produkált… Mert nyilván nem én voltam a hibás.
- India vagyok és nagyon örülök – az arcomon a korábbi, széles mosoly volt ott, de rövid időn belül ráncolni kezdtem a homlokom arra, amit ezek után mondott. Ismertem magam, aki képes volt a fogával tartani egy szelet csokit, miközben fotózott, mert pontosan tudtam, hogy éhesen hisztis és elviselhetetlen vagyok. Mivel Aurorával együtt dolgoztunk, azért elég extra lett volna, ha ketten csináltuk volna a fesztivált. Bár, ez alapvetően nem volt ritka esemény amúgy sem, mert az a nő valamiért engem soha nem kedvelt. Ha összefüggésben volt azzal, hogy megdugtam a bátyját, arra nem tudtam volna mit mondani. Leszámítva azt a tanácsot, hogy ő is megtehetné ugyanezt valakivel, és akkor hirtelen engem is megértene.
[color:430c=#660000#7f9396]- Ez – miután sikerült elővarázsolnom a BigMacet, egyszerűen a kezéért nyúltam, hogy bele tudjam nyomni a szendvicset – Pont elég két órára. Utána megint éhes leszel, és lesz okod eljönni velem randizni.
Ahogy rákacsintottam és ismét szétterült egy mosoly az arcomon, már rég tudtam, hogy flörtölök vele, mégis zavartalanul viselkedtem. Ha nem venné a dolgot, akkor elég egyszerűen megoldanám, hogy egyikünknek se legyen kényelmetlen a helyzet. Nem álltam le mindenkivel, nyilvánvalóan Mézi és Saf olyan lányok voltak, akikre csak a hecc kedvéért nyomultam és mind tudtunk nevetni a dolgon. Volt egy radarom azzal kapcsolatban, hogy kik azok, akikkel megengedhetek magamnak dolgokat, ez pedig nem volt tévedhetetlen, ami miatt jobban szerettem még így is fiúkkal ismerkedni, mint lányokkal.
- Miért nem? – egyszerűen félrebillentettem a fejem, aztán halkan elnevettem magam – Csak mert tudok nagyon bunkó is lenni, ha azt szeretnéd.
Más kérdés volt, hogy nem szívesen álltam volna le vele kiabálni, főleg azok után, hogy őt ítéltem éhezésre, ráadásul még dolgoznia is kell. Nem egyszerű az élet ezt aláírom, én pedig ezek szerint még jobban megnehezítettem ma számára. Tehát nekem az volt a minimum, ha rendes voltam vele.
- Biztosan nem, mert egyedül jöttem ide – húzhattam volna az agyát a témával kapcsolatban, de nem igazán tartottam szórakoztatónak a dolgot. Szimplán örültem neki, hogy egyáltalán érdekli az, hogy hiányolna-e valaki, vagy sem. Nem ismertem őt, de mégis volt egy olyan érzésem, hogy az egyenességgel jelenleg többre fogok menni, mintha belemennék valami ócska játszmába. Vannak emberek, akik erre vágynak, de valamiért Priya szemei őszintébbnek tűntek ennél.
- Valószínűleg arra az egyre, amit egyedül fogok megnézni – egyszerűen képtelen voltam visszafogni a nevetésem, mert tényleg nem tudtam elképzelni, hogy rajtam kívül bárkit érdekelnének a darabok, amiket én szerettem – Kitalálod ennyiből, hogy melyikre jöttem?
Miközben kortyoltam egyet a kólámból, már éppen bunkónak gondoltam volna magam, amiért nem kínáltam meg őt, de szerencsére megpillantottam a kulacsát, amiből következtetni tudtam arra, hogy szomjat halni legalább nem fog miattam… És talán éhen se.
- Egyébként… - a szempilláim mögül pislogtam fel rá, majd elmosolyodtam – Komolyan gondoltam a film utáni meghívást. Pont két órás, amire készülök beülni.

ruha. | 965 | szia, tetszel szépvagy  - cigarette daydreams _ Priya & India 560292900   



You're way too hot to be acting like that
Who's that knocking at four in the morning? Cause it don't rain, but tonight it's pouring, uh, you like it more when I ignore it, and since I left, L.A. got boring

Priya K. Amarin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
India Lorelei Hastings
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India JkYxsfI
- cigarette daydreams _ Priya & India JkYzczv
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
You've been my muse for a long time
You get me through every dark night, I'm always gone, out on the go, I'm on the run and you're home alone, I'm too consumed with my own life, are we too young for this? Feels like I can't move
★ családi állapot ★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India JkYY2HB

If it's just a summer fling, if it's all experimental, and you go back to safer things, but I swore hands were made for fighting, I swore eyes were made to cry, but you're the first person that I've seen, who's proven that might be a lie
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India JkYhTJe
★ idézet ★ :
“Oh, Kitten, see, I try not to say bad things.” “What?” The grin spread. “I would say size doesn’t matter but it does. I would know.”
- Daemon Black
★ foglalkozás ★ :
fotós, drámainstruktor, rendezőasszisztens
★ play by ★ :
Kristine Froseth
★ szükségem van rád ★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India Pks2VLM - cigarette daydreams _ Priya & India DwdJ4Y0 - cigarette daydreams _ Priya & India LtIXjg6
❝ I need a partner, well, are you out tonight? It's harder and harder to get you to listen, more I get through the gears, incapable of makin' ❞
alright decisions, and havin' bad ideas
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India JkYhVea
TémanyitásRe: - cigarette daydreams _ Priya & India
- cigarette daydreams _ Priya & India EmptyPént. Május 06 2022, 22:37

India & Priya
Nem feltétlenül tudnám megmondani, hogy pontosan hány éve dolgozom. Már fiatalabb korunkban is azon versenyeztünk az öcsémmel, hogy melyikünk tud nyaranta több pénzt összeszedni a különböző diákokra tervezett munkákból és melyikünket szeretik jobban az idős nénik, akiknek olykor segítettünk elintézni a bevásárlást, vagy lemosni az ablakokat. Volt olyan időszak is, amikor kihasználhattam, hogy lánynak születtem, aztán pár éve az az átokfajzat öcsém már hirtelen sokkal nagyobb mellekkel rendelkezett nálam, így elvesztettem annak a privilégiumát, hogy a testemért fizessenek. Egyébként sem mehettem volna bele olyan munkába, ahol magamat kell árulnom, mert az egész családom megtépett volna és még annyi hajam sem maradt volna, mint amikor kékre is festettem azt... Mondhatjuk, hogy a mozis állás egészen baráti volt minden máshoz képest, amit talán Bronxban is el tudtam volna végezni. Sosem bántam, hogy csomót kell utaznom amikor munkába jövök, vagy épp hazafelé tartok. Amúgy is kifejezetten szerettem turistaként viselkedni a saját városomban és olyan helyeket kipróbálni, vagy meglátogatni, amit eddig nem ismertem, vagy nem volt még alkalmam elmenni oda. Manhattan egyébként is egy olyan része volt egész New Yorknak, ahol a jelenlegi albérlet árakat figyelembe véve sosem engedhettem volna meg magamnak.
Ha mondjuk a mai napot vesszük figyelembe, már abban sem voltam biztos, hogy érdekelne milyen környéken lakom, mert egy órát sem voltam még emberek között és máris olyan élményekben volt részem, amiket elcseréltem volna bárki mással, akivel egy metrón utaztunk. Nem volt szokatlan, hogy olyan dolgokat szóljanak be nekem az utcán, ami a származásommal függ össze és azzal, hogy beszóló fél szerint mi mindenre lennék képes érte az ágyban. Talán  nem csak Dee, hanem én is megtanultam már ezt kezelni, az érzés maga viszont korántsem lesz valami lelket melengető dolog, akárhányszor is történik meg.
- Csak ennyien leszünk? - Teljesen ártatlan volt a kérdésfeltevés a részemről, és talán ott hibáztam, hogy nekem kellett volna lennem annak az embernek, aki leginkább tisztában van azzal, hogy hány ember fog dolgozni ma, de mentségemre szóljon, hogy nemrég beteg voltam és amíg otthon voltam kedvem sem volt felvenni a fonalat a mozi csoportbeszélgetésében.
- Aha, Amy szólt, hogy nem tud jönni és nem tudtuk már senkit behívni a helyére. - Hailey világosít fel, aki valamiért mindig fel tud vidítani, de nem most. Az, hogy kevesebben leszünk, mint megengedett lenne egy ilyen napon, csak azt fogja jelenteni, hogy az első három óra alatt mind meghalunk, a többi alatt pedig azért fogunk imádkozni, hogy vagy az emberek fogyjanak el, vagy a váltás érkezzen meg, esetleg legyen bombariadó és ne vetítsünk egyetlen filmet se a nap hátralévő részében. Oké, talán a harmadik opciónak senki nem örül volna - beleértve magamat is. Az első két lehetőségből pedig sajnos egyik sem történt meg. Mire kiértem a tetőteraszra a szendvicsemmel, már kopogott a szemem és legalább három éppen bent mozizó embert el akartam ásni a derekamig érő, óriási cserepekbe ültetett tuják tövére.
Amikor kasszára vagyok osztva, túlságosan sokat ülök egy huzamban, hogy még a szünetemben is azt csináljam, ami miatt rászoktam arra, hogy állva eszek, ami több szempontból is kulturálatlannak tűnhet, de mindig nagyon próbáltam nem odafigyelni mások véleményére. Elvégre a hajamat is simán befestettem kékre és nem érdekelt mit fognak gondolni róla mások, mert nekem tetszett. Hibát valószínűleg azzal követtem el, hogy egyszerre próbáltam egyensúlyozni a kezeimben a szendvicsemet és a telefonomat is, meg még a kulacsomat is, amit ki tudja miért nem raktam le valahová a közelbe. A földön landoló szendvics láttán gyakorlatilag a srác kerülgetett, vegyülve némi bosszankodással is, amikor pedig észleltem, hogy lényegében kinevetnek, először megfordult a fejemben, hogy jól beolvasok az illetőnek. Aztán mihelyst felpillantottam, meg is gondoltam ezt a dolgot.
- Nem tudom megbocsáthatom-e, hogy kinevettél. - Ugyan nem voltam a legjobb kedvemben, mégis halvány mosoly jelent meg a szám sarkában. Az ismerkedés sosem esett nehezemre - hiszen még anya pocakjában sem lehettem egyedül mielőtt megszülettem -, ezért most is könnyen ment, hogy nyitott legyek egy teljesen idegen felé. De ezt valószínűleg ő maga is elmondhatja magáról.
- Nem szeretném megenni előled a te kajádat. Ezt még úgyis fel kell takarítanom. - Ha én nem teszem, akkor nem tudom ki tenné meg helyettem. Egyébként sem olyasmiről volt szó, amit csak úgy itt lehetne hagyni.
- Szia.. Ne haragudj, de én nem tudom a neved. - Pedig mennyivel egyszerűbb lenne az élet, ha mindig mindenki feje fölött ott lebegne a neve, hogy ne kelljen azon törni magunkat, hogy meghallgatjuk ugyan mások nevét bemutatkozáskor, de aztán el is felejtjük és muszáj vagyunk valahogyan visszaemlékezni rá... - Már csak két óra. De majd kibírom valahogy. - Magam sem tudom hogyan írhattam volna le az arckifejezésemet, részben mert nem volt előttem tükör, amiben megtekinthettem volna. Valószínűleg a meglepetés és az érdeklődés valamilyen egyvelege lehetett rajta. Végignéztem ugyan ahogyan megfelezi a saját szendvicsét, de nem gondolkodtam azzal kapcsolatban, hogy mit is akar ezzel csinálni. Alapból furcsának találtam a mai interakcióimat követően, hogy ő ennyire kedves volt velem. De attól még tetszett.
- Igen, tulajdonképpen igen. De tényleg nem kellene ennyire jó fejnek lenned. - Tágra nyílt szemekkel pislogtam rá. Sosem gondolkodtam ezen, de lehet hogy pont ez a viselkedés az oka, hogy kifogtam már olyan partnereket, akiknek az egyetlen hobbija az volt, hogy keresztül gyalogoljanak rajtam.
- Nem fognak hiányolni a.. barátaid amiért nem csatlakozol hozzájuk? - Nem tudtam volna konkrét embert megnevezni, akivel együtt érkezhetett a lány, ettől függetlenül nem tűnt introvertáltnak. Nem mintha alkothatnék úgy véleményt, hogy amúgy nem is ismerem őt.
- Melyik filmre jöttél? - Ez már határozottan mellékes kérdés volt, mert nem tehettem meg, hogy egyszerűen fogom magam és beülök vele, de legalább a véleményemet elmondhatom róla, ha már láttam azt a filmet, amit ő is választott. Talán ez a beszélgetés lesz a napom fénypontja, ezért igyekszem minden pillanatát kihasználni.
935 ain't it fun  - cigarette daydreams _ Priya & India 2624752903   öltözet +


So this is how it goes
Well, I would have never known And if it ends today I'll still say that you shine brighter than anyone And If you run away now Will you come back around?

India Lorelei Hastings imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Priya K. Amarin
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India 45bfcd836a8277f34cc7552cee9de47bffbfea6c
- cigarette daydreams _ Priya & India 7b27c4fed74ebd8dcc6f3f4a7d28a8f772013daf
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
Where's my fucking teenage dream?
If someone tells me one more time "Enjoy your youth," I'm gonna cry I'm anxious, and nothing can help And I'm so tired that I might Quit my job, start a new life
★ családi állapot ★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India E0e886c9afbdb1e3628f6bbd629727795772e6aa
Hey, baby, I think you're really dope
Don't know why I should ever leave your side 'Cause this is love, right? I wrote a note and left it in your pocket Kissing in the taxi cab 'Til the driver gives us dirty looks
★ lakhely ★ :
East Tremont | Bronx
★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India F63cc5a61047a6acc9a9b3761b4fa95a512e55e1
★ foglalkozás ★ :
mozi pénztáros
★ play by ★ :
Davika Hoorne
★ hozzászólások száma ★ :
43
★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India 0599ae9a62022b9c110dd0f69a744967305b3e07
Témanyitás- cigarette daydreams _ Priya & India
- cigarette daydreams _ Priya & India EmptyVas. Feb. 06 2022, 23:14


Priya & India

Nem gondoltam túl nagy eseménynek a mai napot, ennek ellenére mégis határozottabban bántam a szemceruzámmal, illetve szoknyát vettem fel. Az utóbbi napokban elég sokat edzettem a stressz miatt, szóval úgy éreztem, hogy most van itt az ideje annak, hogy mutogassam magam. Mindig figyeltem a megjelenéseket, de azok az alkalmak különlegesek voltak, amikor egyedül jártam moziba.
Valójában ez volt az a típusú szórakozás, amit jobban szerettem első körben egyedül véghez vinni, nem pedig valaki más társaságában. Vannak bizonyos embertípusok, akik nem tudnak filmekre koncentrálni, ha zavarják őket, én pedig határozottan ilyen voltam. Ha valamit másodjára láttam, akkor egyáltalán nem zavart a társaság, azonban sokszor képes voltam csak azért megvenni a vip jegyeket, hogy ne legyen tömeg egy-egy filmen. Emellett általában az én ízlésem nem feltétlenül tükrözte a tömegét, szóval nem egyszer fordult elő az, hogy olyan filmeket választottam megtekintésre, ami a teltháztól kifejezetten messze állt. Az egyik volt szeretőmet egy mozi utáni mekizés során szedtem fel, aki szintén egyedül szeretett moziba járni, mi pedig végül ketten mentünk haza.
Nem állítom, hogy feltétlenül hasonló terveim voltak, viszont a költözés után úgy éreztem, hogy megérdemlek annyi kikapcsolódást – nem beszélve arról, hogy hamarosan a második diplomámat is összeszedem – hogy elmenjek moziba. Mivel hétköznaponként sokkal praktikusabb és kényelmesebb volt nadrágot hordani, ma csinos akartam lenni. Nem feltétlenül mások miatt, bár mosolyogva vettem volna tudomásul, ha összefutok Joshuával a folyosón… Bár akkor talán el sem jutok a moziba, szóval az a legtisztább, ha összeszedem magam és elindulok.
Mivel eddig Brooklynban éltem, az itteni helyeket nem nagyon ismertem, szimplán kiválasztottam egyet, amihez közel laktunk és gyalog is át tudok sétálni oda. Mivel kifejezetten szép idő volt ma, eszemben sem volt metrózni. Talán szerezni kellene egy biciklit annak érdekében, hogy az ilyen napokon élvezni tudjam, amikor ilyen melegen süt a nap.
Nem szerettem a plázában található mozikat, ezért szándékosan egy különálló épületbe mentem be, a kezemben szorongatva egy zacskót, amiben a BigMac-em volt. A pultnál kénytelen voltam lepakolni az üdítőmet is, hogy a jegyet biztonsággal át tudjam venni. Mivel egyetlen szabad kezem sem volt, jobb híján a fogaim közé vettem azt és úgy indultam el a tetőterasz felé, ami dohányzó zónának számított, és volt pár asztal, ahol nyugodtan meg tudtam volna enni az ennivalóm egy részét. Nem igazán voltam a moziban kajálós típus, mivel az ember az élményért megy, engem pedig eléggé ki tudott zökkenteni a nachos és kukoricaropogtatás. Ennek csak annyi volt a hátránya, hogy eléggé megéheztem a film végén, pont ezért is készültem még egy sajtburger menüvel is, ami lényegében csak annyi ideig segített rajtam, amíg haza nem értem. Viszont mivel Joshua sokkal jobb éttermeket ismer nálam, legalább lenne okom átmenni hozzá. Nyilvánvalóan csak a közös kajálás után.
Nem lepődtem meg azon, hogy egy moziban dolgozó lány is kint volt, nyilvánvalóan nekik is jár valami szünet. Viszont, ahogy végig néztem azt, ahogyan az étele egyszerűen a földön landolt, annyira szomorúnak tűnt a szendvics, hogy képtelen voltam visszafogni a nevetésem.
- Ne haragudj – csillogó szemekkel néztem a szemébe, a földdel pedig kerültem a kontaktust – Nem ismerjük egymást, de nézd, van ilyenem.
Ezúttal feltartottam a nagy kólámat és a zacskómat, aztán a fejemmel az egyik pad felé intettem. Nem akartam belemenni abba, hogy pontosan ezért nem szabad állva enni, ha pedig nem követett, a kólás kezemmel egyszerűen belé karoltam és húzni kezdtem az asztal felé.
- Szia… Priya – miután lepillantottam a névtáblájára, egyszerűen csak helyet foglaltam – Sokáig tart még a műszakod? Kellemetlen lenne, ha éhezned kellene a végéig.
Emiatt nem is kerteltem tovább, egyszerűen kivettem a két emeletes szendvicset a papírzacskóból és egy határozott mozdulattal feleztem meg.
- Remélem szereted – ha most Saf látna, már nyilvánvalóan a hajamnál fogva próbált volna elcipelni a lánytól, mert úgy gondolta volna, hogy flörtölök vele, ahogyan a szempilláim mögül lesek fel rá, aztán elmosolyodom. Talán azt is csináltam.

ruha. | 626 | szia, tetszel szépvagy - cigarette daydreams _ Priya & India 560292900  



You're way too hot to be acting like that
Who's that knocking at four in the morning? Cause it don't rain, but tonight it's pouring, uh, you like it more when I ignore it, and since I left, L.A. got boring

Priya K. Amarin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
India Lorelei Hastings
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India JkYxsfI
- cigarette daydreams _ Priya & India JkYzczv
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
You've been my muse for a long time
You get me through every dark night, I'm always gone, out on the go, I'm on the run and you're home alone, I'm too consumed with my own life, are we too young for this? Feels like I can't move
★ családi állapot ★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India JkYY2HB

If it's just a summer fling, if it's all experimental, and you go back to safer things, but I swore hands were made for fighting, I swore eyes were made to cry, but you're the first person that I've seen, who's proven that might be a lie
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India JkYhTJe
★ idézet ★ :
“Oh, Kitten, see, I try not to say bad things.” “What?” The grin spread. “I would say size doesn’t matter but it does. I would know.”
- Daemon Black
★ foglalkozás ★ :
fotós, drámainstruktor, rendezőasszisztens
★ play by ★ :
Kristine Froseth
★ szükségem van rád ★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India Pks2VLM - cigarette daydreams _ Priya & India DwdJ4Y0 - cigarette daydreams _ Priya & India LtIXjg6
❝ I need a partner, well, are you out tonight? It's harder and harder to get you to listen, more I get through the gears, incapable of makin' ❞
alright decisions, and havin' bad ideas
★ hozzászólások száma ★ :
59
★ :
- cigarette daydreams _ Priya & India JkYhVea
TémanyitásRe: - cigarette daydreams _ Priya & India
- cigarette daydreams _ Priya & India Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
- cigarette daydreams _ Priya & India
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ben & Kay
» like a midnight cigarette
» 'cause you're the cigarette and I'm the smoker | Dee & Natan
» One scotch, one cigarette..there's a blues song
» 11 ღ Priya & Dee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Múzeumok, színházak, mûemlékek-
Ugrás: