New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 120 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 107 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Daisy Winterberg
tollából
Ma 15:21-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 15:08-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 15:01-kor
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Ben & Kay
TémanyitásBen & Kay
Ben & Kay         EmptyHétf. 29 Jan. - 23:00
Ben & Kay



Egyáltalán nem örültem neki, hogy erre a lépésre voltam kénytelen rászánni magam, de időnként van az a bizonyos szükséges rossz. Ez most határozottan az a szükséges rossz volt számomra, amit nem kerülhettem ki. Valahol azért némi izgalommal töltött el az eljövendő találkozás gondolata, de épp csak annyira, hogy azért még tisztában legyek a saját korlátaimmal, és kövessem a saját magam által verbuvált tervet. Mert volt tervem, mindig volt.
Egyébként nem is volt annyira bonyolult feladat meghívatnom magam a szokásos év eleji estélyre, amit a General Motors rendezett jótékonyságból. A tulajdonos egészen biztos, hogy szeretett a nyilvánosság előtt a nagy adakozó szerepében tetszelegni, engem meg nem zavart addig, amíg nem nekem kellett élveznem a társaságát. Bejutottam én más módszerrel is, de a mikéntje most teljesen lényegtelen.
Akinek a kísérőjéül szegődtem, befolyásos férfi volt, és roppant naiv, figyeleméhes figura. Úgy voltam vele, hogy néhány lopott csók belefér, de megért annyit, hogy aztán Ben közelébe kerüljek. Azt akartam, hogy enyém legyen a meglepetés adta előny vele szemben. Mindig is szerettem a hatásos belépőket, szóval most is azt terveztem, hogy inkább váratlanul hozom össze a kettőnk találkáját, mintha csupán a véletlen műve lenne. Bár valószínűleg ahhoz azért túl jól ismert, hogy sokáig elhiggye, hogy az én esetemben vannak efféle véletlenek, de kezdetnek megteszi majd.
A fekete ruha kifogástalanul állt rajtam, mint ahogy a nagy könyvben meg van írva. Visszafogott elegancia, semmi túlzott feltűnés. Pontosan ez volt a célom, hogy olyan nő benyomását keltsem, aki finom, intelligens, egy igazi hölgy. Végtére is, tényleg az volnék, nem? Már persze akkor, amikor nem káromkodok kocsisokat megszégyenítően, és nem éppen arra készülök, hogy ellopjak egy milliókat érő műtárgyat. Márpedig a látszat ellenére pontosan erre készültem a közeljövőben.
- Nos, akkor táncolna velem, szép hölgyem? – gondolataimból a fülembe suttogó hang zökkentett ki, mire a pezsgőspoharam pereme felett felpillantottam a férfira.
- Természetesen, hiszen megígértem! Adósa vagyok egy tánccal! – olyan mosolyt villantottam felé, hogy attól még egy jéggé fagyott szív is megolvadt volna. Éppen az utolsó kortyokat ittam ki a pohárból, amikor a férfi válla felett megláttam azt, aki miatt összehoztam ezt az egész estét. – Csak előbb még szükségem van egy italra. Mindjárt visszajövök, és a magáé vagyok! – ígértem meg, és még némi szempilla rebegtetést is bevetettem a hatás, és persze a siker kedvéért. Mielőtt bármilyen reakciót vártam volna, felhajtottam az utolsó kortyot, leraktam halk kis csilingeléssel az első arra tévedő tálcájára, és magas sarkaimon megindultam a csatába.
Könnyedén slisszoltam el az emberek tömegén át, mintha csak egy táncot jártam volna. A pult közelébe érve úgy közelítettem meg az áldozatom, hogy úgy tűnjön, mintha észre sem vettem volna. Egészen pár pillanatig legalábbis.
- Nahát-nahát! – fordultam oda, amikor mellé keveredtem. – Csak nem te vagy az, Benjamin? – sugárzó mosolyom máris felé villantottam. – Milyen kicsi a világ! Ezer éve nem láttalak… - vagy talán van az ezer, meg egy is. Néhány fej ugyan felénk fordult, de hamar meg is unták a hallgatózást, így fél karommal a pultra támaszkodtam, ujjaimat az oda helyezett táskámon pihentetve, míg másik kezemben újratöltött poharat tartottam.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásKay & Ben - Maybe daydreams can come true
Ben & Kay         EmptyCsüt. 1 Feb. - 21:57



to: Kayline


Utálom a jótékonysági gálánkat. És utálattal nyitni az évet, nem túl szerencsés, szóval titokban reménykedem benne, hogy egyszer csak történik valami váratlan, mielőtt még belehalnék az unalomba. Mondjuk, a vezérigazgató bejelenti, hogy annyira elégedett a munkámmal, hogy a beszéde közben könnyek szöknek a szemébe. Vagy az igazgatói testület nőtagjai bevallják, hogy látens leszbikusok, és az emelvény közepén csókot cserélnek. Esetleg rám tapad egy szuperszexi beépített ügynök, aki a fülembe súgja, hogy csak miattam van itt ma este, és aki aztán a legkülönfélébb eszközökkel próbál meg rávenni, hogy rosszalkodjak vele egy kicsit.  
Most mondd meg, idáig süllyedtem, hogy ezek járnak a fejemben, miközben ujjbegyeimmel finom taktust dobolok a pultra, és az italomra várakozom. Egy hölgynek viszem, aki koránt sem az esetem, tekintve, hogy elmúlt már vagy ötven éves is talán – itt nálunk az igazgatóság tagjai valahogy varázslatosan kortalannak számítanak –, ezen felül a lehelete is olyan, mintha erjesztett kukoricát szagolnék, szóval a társalgásunk során nagyrészt azzal ütöm el az időt, hogy próbálgatom: meddig tudom visszatartani a lélegzetem, anélkül hogy bárki is észrevenné. Valamikor majd biztos hasznát veszem.
A szenvedésem tárgya pedig pontosan ez: az összes nagykutya jelen van, vagyis felelős márkavezetőként makulátlanul kell viselkednem, egy aprócska ballépés vagyis szórakozás sem fér bele. Csak ácsorogni, mosolyogni, érdektelen beszélgetésekbe elegyedni, és a végsőkig küzdeni, nehogy meg kelljen táncoltatnom valamelyik szipirtyót. Az idei kifogásom szerint éppen részleges meniscus rupturám van. Mert az év első napján, munkába igyekezvén, csúnyán elhasaltam egy ármányos jégtömbön. Tökéletes kifogás, mert hát az ilyen márpedig megesik, ha szomorú is, vitatkozni nem nagyon lehet vele. Pláne, hogy az emberek többsége azt se tudja, mit jelent, de rákérdezni sem mer, nehogy műveletlennek tűnjön. Ilyen körökben kínosan ügyelnek az ilyesmire.
Eddig efféle megjegyzéseket kaptam: ez nem hangzik jól, Benjamin – naná, hogy nem, szerintem is szörnyű neve van, épp ezért választottam –, micsoda balépéssel kezdte az évet, Henson, remélem, ez a statisztikákon nem fog látszani! – ő azt hitte, hogy ez szellemes volt, és inkább meg is hagytam ebben a hitében –; volt, aki roppant fondorlatos módon a „részlegesből” próbált kiindulni: rosszabbul is járhatott volna! – hát ez kétségtelen, mondjuk, ha magácskával kéne enyelegnem azon a tánctéren –, de a kedvencem az a dáma volt, aki tudtán kívül frankón rátapintott az igazságra: és mégis itt van, mintha semmi sem történt volna, maga egy hős, Henson, ilyen vezetőkre van szüksége a GM-nek – de most komolyan, ezen tényleg meghatódtam.
És mindezek után, tömény unalomban tocsorászva, még mindig a bárpultnál dobolva, egyszer csak gyanútlanul jobbra fordulok, és ezzel egy időben egy áramütésszerűen ismerős női hang rezeg végig a gerincemen. Az arcomon egyértelműen meglepettség játszik, a szemöldökeim a magasba szöknek.
- Nahát-nahát – ismétlem üdvözlésképp az ő nyitó szavait. – Úgy tűnik, az álmok mégis valóra válnak.
Határozottan az az érzésem, hogy a ma esti nyugalmamnak – mert amint megláttam, az unalom fogalma egyből jótékony nyugalommá avanzsált a szótáramban – ezzel a pillanattal ünnepélyesen lőttek, amiért talán még hálás is lehetnék, ha egy: nem ez lenne a helyszín, kettő: nem ismerném annyira, hogy halványan, de ösztönszerűen kételkedni kezdjek: a felbukkanása nem csupán a véletlen műve. De persze, lehet, hogy csak paranoia, és tényleg csak az egyik vendéggel érkezett. Régen volt már, mikor egy párost alkottunk.
- Annyira azért nem kicsi, hogy ne lehessen elrejtőzni benne. – Ha valaki el akar. Azt nem teszem hozzá, hogy előlem, bár volt, mikor pontosan úgy éreztem. Hét év, gyors fejszámolás után megállapítom, hogy idestova ennyi ideje nem találkoztunk, és bevallom, vegyes érzéseket kelt bennem ez a véletlen találkozó.
- És gondolom, nagyon hiányoztam. Azt mondják, az idő megszépíti az emlékeket, hát még, ha nem is voltak olyan rosszak – vizslatom bujkáló mosollyal, le nem venném róla a tekintetem. Ami azt illeti, több okból sem. – Jöhet a szokásos a hölgynek? – teszem hozzá pár másodperc után. Hogy hogy kerül ide, egyelőre nem kérdezem meg, inkább kivárok, ő hogyan hozza fel. Abból talán több mindent le tudok szűrni.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Ben & Kay         I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Ben & Kay         EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Ben & Kay         5RpYFSk
TémanyitásRe: Ben & Kay
Ben & Kay         EmptyPént. 9 Feb. - 14:13
Azt hittem, hogy mindenre tökéletesen felkészültem, és pontosan fogom tudni, hogy milyen lesz újra találkozni Bennel. Vannak azonban olyan dolgok, amiket nem lehet előre tudni, bármennyire előrelátó is az ember lánya. Még én sem vagyok olyan tökéletes sajnos, hogy mindent pontosan tudjak előre, akármennyire igyekezzek is. Látni őt ténylegesen is, már teljesen más dolog volt. Igaz, hogy nagyon régen volt már, hogy mi együtt dolgoztunk, de azért szép emlékeim maradtak arról az időszakról, és csak remélni tudtam, hogy neki is. Még az én kis satnya szívemet is megdobogtatta valahol. Mélyen, nagyon mélyen, és nagyon-nagyon legbelül.
A pillanatnyi kis elbizonytalanodásom azonban hamar elillant, amint a közelébe értem, és immár meg is szólítottam. Igazából pontosan kiszámítottam az egész jelenetet, és már-már azt is pontosan tudtam, hogy milyen ostoba képet fog vágni, hála az őszinte meglepettségnek, amit én okoztam ugyebár a megjelenésemmel. Annyira elégedett voltam magammal, amennyire csak lehetett. Szerettem a hatásos belépőket.
- Mindig tudtam, hogy sohasem fogsz tudni kiverni a fejedből! – viccelődésnek szántam, ennek megfelelően ajkaim széles mosolyra húzódtak. – Elég szegényes lehet az életed azóta, ha még mindig rólam álmodsz… - arckifejezésem kissé sajnálkozóvá vált, de inkább cukkolásnak szántam, semmint komoly sértegetésnek. Ezzel nyilván ő is tökéletesen tisztában volt, vagy legalábbis reméltem. Kár lett volna még az előtt elrontani az egészet, hogy előhozakodtam volna a megjelenésem valódi okával.
- Már annak, aki igazán ért hozzá, és oka is van rejtőzködni. – értettem egyet finom bólogatásokkal. – Neked talán van? – tettem fel az egymillió dolláros kérdést, pedig szerintem mind a ketten tudtuk, hogy közülünk én vagyok az, akinek jobban kell értenie hozzá, hogyan váljon köddé. Megjegyzem, egyébként tényleg nagyon jól ment nekem az ilyesmi. Persze azóta megváltozhattam, hiszen elég idő telt el ahhoz, hogy esetleg ki akarjak szállni, hátrahagyni minden illegális ügyletet. Az nem én lettem volna ugyan, de ugyebár sohasem lehet tudni.
- Hát hogyne! Egészen eddig a pillanatig nem is tudatosult bennem, hogy mennyire! – és még csak nem is hazudtam olyan nagyot, mivel tényleg hiányzott. Talán egy egészen kicsit. – Nos, örülök, ha valóban így gondolod. – újabb mosolyt kapott, magamban pedig megjegyeztem, hogy ezek szerint ő is szívesen gondol vissza a közös múltunkra. Talán nem is lesz olyan nehéz feladat meggyőznöm, hogy segítsen be nekem. Könnyebb lett volna úgy, de az élet sohasem úgy alakul, ahogyan mi szeretnénk.
- Jöhet! – bólintottam szaporán, közben kiittam az éppen aktuális poharam tartalmát. – És mondd csak Ben, mit csinálsz te egy ilyen estélyen? – kérdeztem úgy, mintha halványlila gőzöm se lenne róla. Természetesen tökéletesen tisztában voltam vele, hogy hol dolgozik. Megfelelő felkészülés nélkül sohasem csináltam semmit. Pláne akkor, ha nagy a tét.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ben & Kay
Ben & Kay         EmptySzer. 14 Feb. - 18:02



to: Kayline


Ha hallanám a gondolatait, egész biztosan lelkem eldugott mélyéig meg lennék hatódva, hiszen én is életem egyik legizgalmasabb időszakaként gondolok vissza rá, és a közös bizniszünkre. Imádtam csinálni, ezt legalább magamnak be kell vallanom, soha nem éreztem magam annyira szabadnak és sikeresnek, élveztem a bűvös illúzió keltette eufóriát, hogy szinte bármire képesek vagyunk. Ám a legjobbak ismérve, hogy tudják, mikor kell abbahagyni, akkor is, ha éppen nagyon fut a szekér. Mindenki meglepődött, amikor hirtelen kiszálltam. Főleg Kay, hiszen ő volt a közvetlen társam, de voltak azért még néhányan, akik lazább kötelékkel, de mondhatni rendszeresen kapcsolódtak a projektekhez. És talán nem is volt olyan szép tőlem, hogy nem szóltam neki, pedig akkor már egy ideje erre készültem. Elő kellett készíteni a végjátékot. Kettőnk közül nem csak ő szereti a hatásos belépőket, és mint ilyen, a hatásos kilépőnek sem tudtam ellenállni.
- Efelől semmi kétség. De hát gondoskodtál is róla – viszonzom még mindig javarészt bujkáló mosollyal az övét, hogy ne lehessen magabiztossággal eldönteni, mire is célzok éppen: a kapcsolatunk valóban volt, sok-sok pozitívumára, elvégre nem akárkivel társul az ember, pláne egy ilyen kényes szakmában. Vagy éppen azokra a pillanatokra, amikor nem csekély fejfájást okoztunk egymásnak? Ha jobban belegondolok, leginkább mindkettő benne rejlik a szavaimban. Kayline Prescott olyan ember, még inkább olyan nő, akit lehetetlen elfelejteni. És ez gyakorta magával vonzza azt is, hogy lehetetlen figyelmen kívül hagyni a jelenlétét. vagyis pontosan tudom, hogy innentől lőttek az estémnek. Abban az értelemben biztosan, ahogy elterveztem.
- Ha tudnád mennyire – teszek rá egy lapáttal a cukkolására, és próbálok olyan arcot vágni, amiről ez akár hihetően le is olvasható. – De a tiéd biztos izgalmas. Mesélj! Milyen kalandokban van részed mostanában?
Hét év hosszú idő. Fogalmam sincs, benne van-e még igazán a szakmában. Szándékosan nem követem az eseményeket, nem szimatolok, nem járok utána semminek, mert akkor félő, hogy nem lennék képes olyan megingathatatlanul kitartani a döntésem mellett. Olyasmi ez számomra, mint egy speciális drog. Amit ugyan hét éve letettél, de valójában sosem szűnsz meg vágyakozni utána, minden csakis az akaraterődön múlik. Nekem pedig van. És eszem is. Ha logikusan nézzük, sosem bántam meg, hogy kiszálltam. Viszont ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy ő még mindig nem hagyott fel vele.
- Még ha okom lenne is, a képességeim most már nem tudnák tartani vele a lépést. – Azt mondják, pár év passzivitás, és kiesel belőle. Akit lecsuknak, sokszor ezért sem folytatja, legalábbis, nem ott, ahol abbahagyta. – De kettőnk közül ez a leírás rád szerintem sokkal jobban illik.
Ezzel finoman el is árulom, hogy gyanúm szerint még jócskán benne van a bizniszben, és így a felbukkanása is von maga után néhány jogos kérdőjelet. De hát a gyanú, az csak gyanú. Várom, hogy megerősítse, vagy cáfolja. Bár nem hinném, hogy ilyen könnyen túlesnénk ezen a részen. Tudja, hogy direktben nem fogok rákérdezni, az nem illene hozzám.
- Azért ezt jó hallani – mosolyodok el, még akkor is, ha sejtem: egy szavának sem tanácsos hinni. A szavai mázosak, de tartja velem a távolságot, ezt tisztán érzem. Óvatosság? Taktika? Játék? Talán még mindig neheztelne rám?
Mikor ő is kimondja, hogy örömmel tölti el a találkozónk, nem tartom tovább magamban a tósztot, épp csak megvárom, míg mindketten megkapjuk az italunkat, majd nyakon csípve a sajátomat, felé biccentem a poharat.
- Hát akkor, igyunk erre a csodás véletlenre. Nincs is kellemesebb, mint egy gyanútlan jótékonysági partin rábukkanni egy régen látott, kedves ismerősre – nézek egyenesen a szemébe, miközben ténylegesen kortyolok.
- Remélem, élvezhetem a társaságod az este folyamán, vagy kísérővel érkeztél? – kérdezősködöm inkább ilyen irányban. Az övét azért latolgatom néhány tizedmásodpercig. Lehetséges lenne, hogy nem tudja? Végül hamiskásan elmosolyodom. – Mint látod, nagymamákat szórakoztatok.  Nem mondanám, hogy ez a specialitásom, de azért ez sem megy olyan rosszul. És te mi járatban? – Csak kihúzta belőlem a kérdést. Ügyes. Úgy érzem, jobb, ha még időben felkötöm azt a nadrágot, és nem könnyelműsködöm el. Ha csakugyan a legrosszabb eshetőség van érvényben,  és azért van itt, mert akar tőlem valamit, akkor komoly hátránnyal indulok. De végül is bármely másik vendég is lehet a célpont. Egyelőre még nem lehet tudni.

mind álarcot viselünk
Benjamin Henson
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Ben & Kay         I51cGcK
★ kor ★ :
36
★ elõtörténet ★ :
Három egész két százalék
***

★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Ben & Kay         EMtB9Yb
★ idézet ★ :
If you want a happy ending, it depends on where you stop the story.
★ foglalkozás ★ :
General Motors # Chevrolet szerviz- és márkavezető
★ play by ★ :
Matt Bomer
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Ben & Kay         5RpYFSk
TémanyitásRe: Ben & Kay
Ben & Kay         EmptyKedd 6 Márc. - 21:39

Ben & Kay

Azt a kis rossz érzést, ami uralkodott bennem a múlt miatt, most igyekeztem félretenni Ben kapcsán. Sokkal fontosabb feladatom volt, és ha már ilyen szituációba keveredtem, szerettem volna kihozni belőle a maximumot. Bármi történjen is, én akartam győztesként kikerülni a megbízásból, még ha ehhez ki is kellett használnom egy régi barátot. Biztos nem lesz rám nagyon morcos, hiszen ismerhetett már annyira, hogy jobb nem bízni bennem.
- Igyekszem mély nyomot hagyni abban, akiben szükségét érzem. – mosolyogtam továbbra is magabiztosan. Pontosan ez volt rám jellemző. Ha el akartam tűnni a kíváncsi szemek elől, akkor eltűntem, ha azt akartam, hogy emlékezzenek rám, akkor meg olyanokat műveltem, hogy esélye se legyen senkinek arra, hogy megfelejtkezzen a létezésem tényéről. Ben ebbe a kategóriába esett. Én meg egyértelműen pozitívumként könyveltem el a szavait, hiába tudtam, hogy nem csak abból jutott ki neki miattam.
- Elmesélheted egy újabb pohár mellett, ha van kedved! – dobtam fel a labdát, kíváncsian várva, hogy vajon él-e a lecsapás lehetőségével, vagy inkább kihagyja az alkalmat. – A legizgalmasabb dolog az életemben, hogy megpróbáljam meggyőzni a kőgazdag, művészethez nem értő embereket arról, hogy szükségük van egy műtárgyra. Sőt, nem is élet az élet nélküle… - mondtam ártatlanul. Az, hogy visszavonultam-e, ebből nem derült ki, de megfordult a fejemben, hogy megpróbálok én is úgy tenni, mintha már jó kislány lennék. Sosem leszek az, azt nem nekem találták ki. Nekem kellett az adrenalin, de a látszat azért még lehetett teljesen más, igaz? – Tudod, hogy az mindig jól ment nekem! – fűztem még hozzá, ebből pedig rájöhetett, hogy nagy valószínűség szerint egy galériában, vagy aukciósházban dolgozhatok. Abban erősen kételkedtem, hogy ő figyelt volna engem az utóbbi években, hiszen én sem foglalkoztam vele. Mostanáig legalábbis.
- Ugyan már! Ami egyszer ment, az sosem vész el teljesen. – vélekedtem mosolyogva, kezemmel könnyedén legyintve egyet. Csak remélni tudtam, hogy ez tényleg így van, és még ő sem felejtett el mindent. – Tudod, olyan ez, mint a biciklizés! – mert ha teljesen kijött a gyakorlatból, akkor elég nagy bajban leszünk. Én mindenképpen, de általam ő is, mert biztosan meg fogom rugdosni a hátsóját dühömben. Kár elpazarolni a tehetséget.
- Rám? Úgy nézek én ki, mint aki bujkál? – pislogtam olyan ártatlanul, amennyire csak tőlem telt. Azt azért igazán megnyugtatónak találtam, hogy még mindig vág az esze. Értettem én, ha nem is mondta ki, hogy gyanakszik. Helyes, legalább még nem felejtette el teljesen, hogy ki is vagyok én, és az unalmas életébe sem süppedt bele.
- Így van! A véletlen találkozások a legjobbak az életben! – odakoccantottam a poharamat az övéhez, bájosan mosolyogva tovább. Egy pillanatra sem voltam hajlandó kiesni a szerepemből. – Kísérővel, igen! – biccentettem egyet nemtörődöm mozdulattal. – De nem úgy néz ki, mint aki különösen hiányolna, szóval… - könnyedén vontam meg a vállaimat, már-már szégyenlősen mosolyogva. Mondjuk nem hazudtam, tényleg úgy tűnt, hogy a fickót jobban érdekli az a kis vörös, akinek a dekoltázsáról le sem tudta venni a szemét.
- Ez az új hivatásod? Idős gondozás? – tettem a hülyét roppant hitelesen. – Én csak jöttem kikapcsolódni. Az egyik ügyfelem hívott el, én meg szeretem a partikat. Gondoltam jó kis esti program lesz, de látod, két percet beszélek veled és máris le lettem cserélve. – ráztam meg a fejemet lemondóan, mintha tényleg izgatna a dolog. Az azonban valóban érdekelt, hogy meddig tudjuk ezt még húzni, és ő meddig bírja, hogy ne kérdezzen rá direktbe arra, hogy miatta jöttem-e. Biztos voltam benne, hogy sejti már.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ben & Kay
Ben & Kay         Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Ben & Kay
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: