New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 107 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 1 rejtett és 90 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 14:24-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:09-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:58-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 13:28-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:25-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida
TémanyitásRe: that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida EmptyPént. Aug. 11 2023, 15:26

Nate & Aida

Mindannyian voltunk fiatalok, és kicsit sem értettem egyet azzal a kijelentéssel, hogy bármelyikünk jobb lett volna a másiknál. Annyi idősen, amennyi most a férjem testvére is volt, mindenki csinált olyan őrültségeket, amiket akár egy nappal, vagy egy hónappal később nagyon megbánt. Ugyanakkor ezek olyan dolgok voltak jobb esetben, aminek nem volt hosszútávon befolyása az életünkre. Én elég hamar rájöttem arra, hogy nem bírom jól az alkoholt, ezért gyakorlatilag a legtöbb helyen úrihölgy módjára ittam. Más kérdés volt, hogy ennek ellenére is úgy lerészegedtem, mint egy disznó és csináltam dolgokat, amiket, ha elmesélnék a férjemnek, valószínűleg a szüleimtől várná a megerősítést azzal kapcsolatban, hogy nem viccelődni próbálok vele.
Először nem vettem túl komolyan azt, ami a húgával történhetett, talán pont azért, mert ahogy a férjem, úgy én is voltam fiatal, mindannyian csináltunk Natie korában butaságokat, csak éppenséggel mi még a szüleinknek sem mondtuk el mindezt, mert egy olyan társadalmi norma szerint éltük az életünket, ami tiltott egy csomó mindent. Mind tudjuk, hogy a tiltás nem azzal egyenlő, hogy valamit ténylegesen nem csinálunk. Sokkal inkább, az emberek nagy része annál jobban szeret tilosban járni. Pont ez volt az oka annak is, hogy a szüleinkkel nem volt túl őszinte a kapcsolatunk. Emiatt azt gondoltam, hogy nagyon nehéz lehet a mai fiataloknak Dél-Koreában, mivel minél inkább haladunk előre az időben, a tradíciók annál jobban elévülnek. Tiszteltem és szerettem a kultúrát, aminek a részese voltam, büszke voltam a származásomra, ugyanakkor azzal is tisztában voltam, hogy mik a kultúrám hátulütői.
Ez az egész akkor nyert értelmet, amikor a férjem megérkezett a félájult húgával, aki minden bizonnyal fogyasztott már korábban is alkoholt, azonban nem volt rendesen edukálva arról, hogy pontosan mennyit bírhat el a szervezete. Egyszerre éreztem dühöt, amiért ilyen megtörténhet, és aggódtam a lányért, illetve a férjemért, aki pont úgy jött be, mint egy űzött vad. Ha most éppen nem lettünk volna egymással a legjobb viszonyban, akkor is azt helyeztem volna magam elé, hogy ők ketten jól legyenek. Tae Ri-t úgy szerettem, mintha a saját testvérem lenne, nem beszélve arról, hogy a bátyja mennyire fontos volt nekem.
- Ha be szeretnél jönni, akkor nem foglak megakadályozni benne – nyilvánvalóan a testvéréről volt szó – De biztos, hogy így akarod látni a húgod? Magához is térhet közben.
Abban szinte biztos voltam, hogy egy tinédzser lánynak teljesen elfogadhatatlan lenne az, hogy a fiútestvére meztelenül lássa. Én is kényelmetlenül éreztem volna magam úgy Adam vagy Aiden előtt, akár a mai napig, mert a mi kapcsolatunkba az intimitásnak ez a része nem fért már bele. Valószínűleg a férjem kislánykorában látta a testvérét meztelenül, de a kettő szerintem nem volt összehasonlítható.
- Kérlek bízz bennem, Kedvesem – finoman simítottam az arcára a tenyerem – Tudom, hogy vele akarsz lenni, de mind a ketten meg fogtok betegedni. Tudod, hogy úgy fogok gondoskodni róla, mintha a saját testvérem lenne.
Elrugaszkodtam a földtől, mert a bokatörő magassarkú cipőim nélkül alig értem a válláig, viszont nagyon szerettem volna megnyugtatni őt. Az ajkaim épphogy az állát súrolták, ahogy megpusziltam, aztán miután bezárult mögöttünk a fürdőszoba ajtaja, mindent megtettem azért, hogy Natie rendesen meg legyen tisztogatva. Igyekeztem sietni, de amiatt, amit láttam, nem mozogtak olyan gyorsan az ujjaim, mint ahogy azt szerettem volna. Mit tehettek ezzel a pici, törékeny lánnyal, ami miatt az önsanyargatás mellett döntött?
Örültem neki, hogy az időre való tekintettel, hosszú pizsamát választottam neki, mert emiatt nem kellett Tae-yangnak azzal szembesülnie, amit én tisztán láttam a fürdőszobánk világítása miatt. Nem néztem rá, amikor kivitte, majd lefektette a testvérét, és örültem neki, hogy a szobában uralkodó sötétség miatt nem látja azt sem, ahogy a szemeim könnybe lábadnak.
- Jó – egészen halkan suttogtam oda neki a szavakat, az ujjaim az övéit keresték, majd erősen szorítottam meg a kezét, amikor végre megtaláltam. Ahelyett, hogy a nappali felé húztam volna, a lenti fürdőszobánkba terelgettem be, majd becsuktam magam mögött az ajtót és úgy álltam el a kijáratot, mintha nem egyetlen mozdulattal tudna arrébb rakni, ha ahhoz lenne kedve.
- Ha ketten lesztek betegek és még Mitchiere is vigyáznunk kell, akkor nem leszünk előrébb. Főleg, ha megint bemész dolgozni ahelyett, hogy kifeküdnéd a dolgot - először egy törölközőt vettem a kezembe, majd a kád szélére mutattam – Oda ülj le most.
Reménykedtem benne, hogy engedelmeskedni fog, de azért finoman a mellkasára tettem a kezem, hogy mozgásra ösztökélhessem. Ha sikerrel jártam, akkor a kezembe vett törölközővel próbáltam szárogatni a tincseit.
- Nem is tudom… Kérsz egy kis bort? – ritka pillanat volt, amikor én kínáltam a férjemet alkohollal. Gyorsan megnyitottam a csapot, hogy tele tudjam engedni a kádat. Úgy éreztem, hogy egyszerűbb itt megbeszélni a dolgot vele, mint húzni az időt amíg megfürdik, mert ragaszkodtam hozzá, hogy nem ülhet így a lakásban.
- Szerinted valami történhetett a húgoddal, amiről nem tudunk? – talán egyszerűbb volt először azt kipuhatolni, hogy pontosan ő mit tud, mint mély vízbe dobni. Én azért vagyok, hogy megvédjem őt a fájdalomtól nem pedig azért, hogy beletaszítsam. Emiatt közelebb léptem hozzá és az ujjaimat a tincsei közé csúsztattam, hogy meg tudjam simogatni őket – beszéljük meg miközben megfürdünk. Utána pedig kitalálunk valamit, jó? De így nem feküdhetsz le aludni és ebből nem nyitok vitatémát.
Ruha 838 szó gyere te ázott kiskutya Sad


You are the only one, who can stop this
endless waiting inside me. I will do all the hurting for the both of us, so promise me this one thing instead. Promise me just one thing. Your place will always remain as it is, so if you ever start to miss me again, don’t worry about a thing and, come back to me. Every day, I am in tears endlessly waiting for you.
mind álarcot viselünk
Aida Jae-ah Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida 0qEkraZ
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida IJPHuZa
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We are like movie, I feel out of breath
Talking about the old days makes me toss and turn again, while I know there's nothing I can do, I'm reminded once again as I hesitate after seeing pieces of you
♫ :
And July - Heize ft. Dean
I drink cold water, I drink bitter coffee, but it’s so sweet, why? I said it’s killin me softly From A to Z, all of your past, I know everything, so why am I being like this? I can’t even say anything, I’m about to explode, it’s too late to say, that I’m saying this out of heat so I’m only lingering around you
★ családi állapot ★ :
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida 5N1Tprc
We're like a broken cup, it can never mend
It's okay even if the flame died out, it's okay to pretend that it's love, I don't care if I get hurt, it'll hurt more if I'm no longer in your mind
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida 6wXNCfx
★ foglalkozás ★ :
CEO at Écarlate Cosmétique
★ play by ★ :
Jung Soo Jung
★ hozzászólások száma ★ :
76
★ :
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida LjSdgul
TémanyitásRe: that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida EmptyVas. Júl. 03 2022, 16:30

Aida & Nate



Nem tartom normálisnak, ha valaki a családtagjai minden lépését követi. Családfőként jár némi felelősség azzal, hogy megteremtsem mindenki számára azt a fajta biztonságot, amibe jól esik hazatérni, de van, hogy én is hibázok. Úgy gondolom már azzal is megtettem, amikor nem erősködtem jobban, hogy a húgom velünk lakjon, ha már egy városban éltünk. Sok szempontból persze jót tesz egy olyan fiatal lánynak, ha a kortársaival van körülvéve, de ha nálunk lakik, jobban tudnám ellenőrizni, hogy kikkel barátkozik... Itt pedig vissza is értünk az ördögi kör végéhez, ahonnan kezdődik elölről az egész. Nem figyelhetem Taeri minden lépését, különben soha nem állja meg a helyét egyedül felnőttként, ugyanakkor megfogalmazódik bennem némi kritika a szüleinket illetően, akik képesek voltak őt elengedni felügyelet nélkül a világ másik végére. Ugyanabban a városban élni és napi kapcsolatban lenni két teljesen különböző dolog. Erre pedig az este történtek döbbentenek rá leginkább.
- Mindjárt otthon vagyunk. - Olyan rendszerességgel pillantgattam a visszapillantó tükörbe, hogy kisebb csodaként élem meg, hogy senki hátsó lökhárítójába nem hajtottam bele a figyelmetlenségem miatt. De képtelen lettem volna csak az útra koncentrálni magam előtt, amikor a hátsó ülésen elhelyezkedő húgom olyan állapotban volt, amilyenben korábban még soha nem láttam. Ami pedig a teljes igazságot illeti, nem is szerettem volna soha többet. Nem én vagyok az apja, de így is éreztem, hogy a nyelvem hegyén vannak olyan intelmek és korholások, amelyeket megosztani nem ez volt a legjobb időpont. Mégis tudtam, hogy el fogok beszélgetni vele. Ha másról nem, arról mindenképp, hogy pontosan milyen barátai vannak, akik csak úgy ott hagyják őt az esőben.
Amikor hazaértem és megpillantottam a feleségemet ma délután, egyáltalán nem számítottam rá, hogy nekem még lesz egy köröm a városban - és hogy emiatt. A kelleténél talán valamivel lendületesebben fordultam be a behajtónkra, mert a gondolataim is legalább háromszorosan előre szaladtak, ami a jövőt illeti. Fejben már egész listám volt arról, hogy pontosan kivel és milyen témákban kell majd elbeszélgetnem, kezdve a húgomtól, az iskolaigazgatón keresztül Natalie barátainak szüleiig. Nem érdekelt, hogy cikinek tartja-e, vagy sem. Ha ez kell ahhoz, hogy ne essen baja, akkor vállalom, hogy megharagudjon rám.
Nem tartottam attól, hogy Aida bármilyen kritikát megfogalmazna a húgom viselkedésével kapcsolatban, vagy hogy hátrányos lesz a családomra nézve, ha így látja a húgomat. Talán ez csak az én véleményem, de mindig sokkal szorosabbnak gondoltam a mi kapcsolatunkat, mint a családjainkkal való köteléket. Nem kellett neki magyarázatot adnom hát, amikor az ajtóban összetalálkoztunk. - Biztos? Inkább segítek neked... - mély levegőt vettem, de befejezni nem tudtam a mondatot. Tisztában voltam vele, hogy illetlenség lenne egy helyiségben maradnom velük, de mégis a saját húgomról volt szó...
Hiába bíztam a feleségemre Taerit, percekbe telt, amíg elmozdultam a fürdőszoba ajtaja elől. Ólom nehéznek éreztem a végtagjaimat, miközben a saját hálószobámig jutottam, ahol újabb hosszú percekbe telt, amíg megszabadultam az átázott ruháimtól, de ahelyett, hogy Aidára hallgatva tényleg lezuhanyoztam volna, csak száraz ruhákat vettem magamhoz. Úgy éreztem, hogy már így is túl sok időt töltöttem el magammal foglalkozva, ahelyett, hogy Natalie iránt érdeklődtem volna. A hajamat egy törölközővel próbáltam szárítgatni, miközben visszatértem a helyiség elé, ahonnan a lányok végül előkerültek. Odaléptem, hogy segítsek a feleségemnek a húgommal és én magam vigyem a vendégszobába. Alig pár másodpercig figyeltem csak a lány arcát, amikor megéreztem Aida kezét a sajátomon.
- Menjünk ki... - A hangom halk volt amikor megszólaltam, közben pedig Aida dereka mögé csúsztattam a kezemet, hogy kifelé indítsam őt a szobából. Nem voltam nyugodt, amikor kiléptem a szobából, de azt is tudtam, hogy bizonyos dolgokat nem a félájult húgom előtt kell megbeszélnünk.
- Nem kellene mégis kórházba vinnem? - Ráncok jelentek meg a szemöldökeim között, amikor összevontam őket. A kérdés viszont teljesen őszinte volt. Talán Aida másképp látja, mert nem a pillanat hevében cselekszik, mint ahogyan én tettem. Gondterhelten túrtam bele a továbbra is nedves tincseimbe, s csak aztán voltam képes annyira rendezni magamat, hogy a figyelmemet a feleségemnek szenteljem.
- Miről van szó? - Kérdőn pillantottam rá, miközben a kezem még mindig a dereka körül tartottam, amit most visszahúztam. Féltem, hogy annyira hidegek az ujjaim, hogy a végén ő fázik meg.

668 | öltözék |



So we'll run into the open;
KEEP YOUR HANDS INSIDE OF MINE - And then when everything is over I hope to think of this as better times But if only you could see yourself in my eyes You'd see you shine, you shine I know you'd never leave me behind But I am lost this time. · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Aida Jae-ah Na imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Na Tae-yang
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida Tumblr_inline_ov42ryOSQv1v4gdnb_540
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida 24377af2d68e6ba925eb19d58e46cda9708077b7
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
You got me looking in the mirror for ghosts
I can't believe I let you so close And now I I want to but I can't let you go Lost without your light I can't see myself anymore
★ családi állapot ★ :
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida 73f55813ce23dfe5bc5ec3b56b2fcef6feff9af9
Like drinking a cup of coffee in the morning
Like the sun rising, facing the west It's so easy to love you It's just like taking a breath Yeah I'm gonna, I'm gonna love you
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida PNfQAuY
★ idézet ★ :
"It's not about getting over it; it's about learning to live with it."
★ foglalkozás ★ :
innovációs igazgató
★ play by ★ :
Gong Myung
★ hozzászólások száma ★ :
80
★ :
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida VhNNK2P
Témanyitásthat's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida EmptyCsüt. Feb. 03 2022, 23:59

Nate & Aida

Nem volt szokásom az otthonomban fogadni a befektetőket, azonban most kénytelen voltam ezt felrúgni. Soha nem voltam kedvelője példának okáért a home office kifejezésnek, mivel azt vallottam, hogy az otthont távolt kell tartani az irodától. Pont ezért, még a pandémia idején is igyekeztem a dolgozóimra bízni azt, hogy ők bejárnak-e, az irodába – a gyárba nyilvánvalóan muszáj volt – én pedig biztosítottam számukra a távolságtartás lehetőségét, meg a fertőtlenítőket ahhoz, hogy zökkenőmentesen telhessen minden munkanapjuk. Egyéltalán nem lepett meg az, hogy ennek ellenére mindannyian azt választották, hogy otthonról látják el a munkával kapcsolatos feladataikat, én pedig nem tudtam őket okolni a döntésükért. Mivel jó ideje már én is így tettem, a kollégáimnak is engedtem ennyit. A legtöbben amúgy is jól végezték a munkájukat, de ennek ellenére is mindenki rendelkezésére álltam belátható időpontokban.
A mai alkalomra becsúszott egyszerre egy termékbemutató, és egy gyárlátogatás is, amit jóval csinosabban felöltözve tettem meg, mintha csak cégen belül tartok ellenőrzést. Úgy éreztem, hogy most kell kihoznom magamból a lehető legtöbbet annak érdekében, hogy ne kerüljek még egyszer olyan helyzetbe, mint ami korábban is megtörtént velem. Úgy éreztem, hogy jól haladnak az üzleti dolgok, ezért kellőképpen elfáradtam, miután hazaértem. Mitchie egy ideje bölcsiben van szerdánként és péntekenként, ezt az időtartamot pedig fél év múlva szeretnénk egy kicsit növelni annak érdekében, hogy jobban megismerhesse a kortársait. A barátnőim egy része még határozottan távol állt a szüléstől, vagy soha nem is terveztek hasonlót. Mitchie-nek sokáig csak mi voltunk ott, azt pedig nem szerettem volna, ha az óvodába menet nehezen értett volna szót a többi gyerekkel, így ezt találtam a legjobb döntésnek a fejlődését illetően.
A férjem érkezése olyan dolog volt, ami miatt egy picit elszégyelltem magam, mivel a mai nap nem igazán volt időm arra, hogy ebédet főzzek, egy pillanatra pedig kiment a fejemből az, hogy a maradék ételek már elfogytak. Ha egy kicsit figyelmesebb lettem volna, akkor rendelhettem volna neki valamit, viszont amikor megpillantottam az arcát, bűntudatom lett. Annak ellenére is, hogy biztosított róla, hogy minden rendben van azzal, ha nem főzök minden nap.
- Maradj ott – ahelyett, hogy a pizzásdobozt félretettem volna, egyszerűen lehajtottam a tetejét, hogy meg tudjam kerülni a dohányzóasztalt, és mellé kucorodhassak a kanapén. Az ujjaimat az övéi közé fűztem, az arcomat a nyakába fúrtam és nem szóltam semmit. Az utóbbi időben különösen jól megvoltunk, ami egyáltalán nem volt gyakori dolog a házasságunkban. Ennek ellenére egyetlen szót sem szóltam, amikor az ujjait elhúzta a kezemből azért, hogy a telefonjával tudjon babrálni. Csak akkor próbáltam megkeresni a tekintetét, amikor éreztem, hogy a teste megmerevedik.
Nem emlékszem már, hogy milyen érzés volt, amikor az öcsém először ment el szórakozni. Biztosan jött haza részegen, és valahogy be kellett csempészni a házba, viszont egy lány mindig más volt. Felajánlottam Tae Yangnak azt, hogy elhozom a lányt, de nem erősködtem, amikor nemet mondott, csak megkértem rá, hogy nagyon vigyázzon az úton. Onnantól kezdve már egyáltalán nem éreztem korábbi fáradtságot, mivel a férjem idegesen ült autóba, és kereste meg a sógornőmet, akivel ki tudja mi történt. Emiatt nem is igazán érzékeltem az idő múlását, de amint megláttam a fényszórókat, azonnal az bejárati ajtóhoz szaladtam, hogy ki tudjam nekik nyitni.
- Jézusom – egészen halkan motyogtam a szavakat – Menj el zuhanyozni, addig én is megfürdetem és lefektetem.
Legalábbis ez volt a terv. Teljesen más volt, amikor a fürdőszobában ténylegesen hozzáfogtam a lány levetkőztetéséhez és megláttam a testét borító hegeket. Többször ellenőriztem azt, hogy egyáltalán lélegzik-e, de valószínűleg túl sokat ivott, mivel majdnem teljes mértékben eszméletlen volt. A könnyeimmel küszködve engedtem ki a kádba a vizet, ami nem volt túl meleg, mivel nem akartam, hogy esetleg rosszul legyen tőle. Majdnem fél órába telt amíg megszárítottam a haját és átöltöztettem az itt használatos pizsamájába. Csak utána fogtam rá a derekára és vettem a nyakamba a szabad kezét. Sejtettem, hogy Tae Yang várni fog az ajtó mögött, emiatt egyszerűen a földre szegeztem a tekintetem és hagytam, hogy átvegye a húgát tőlem. Egyetlen mély lélegzetvételnyi időt engedtem meg magamnak, aztán utána mentem, és a két tenyerembe vettem az ő kezét.
- Beszélnünk kell – a hangom alig volt több suttogásnál, de határozottan csengett. Tudtam, hogy ez az egész szituáció neki sokkal rosszabb, de már döntöttem. Tae Ri most nincs olyan állapotban, és helyzetben, hogy a férjem elől eltitkoljam azt, amit láttam.
Ruha 703 szó megjegyzés


You are the only one, who can stop this
endless waiting inside me. I will do all the hurting for the both of us, so promise me this one thing instead. Promise me just one thing. Your place will always remain as it is, so if you ever start to miss me again, don’t worry about a thing and, come back to me. Every day, I am in tears endlessly waiting for you.

Na Tae-yang imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Aida Jae-ah Na
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida 0qEkraZ
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida IJPHuZa
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We are like movie, I feel out of breath
Talking about the old days makes me toss and turn again, while I know there's nothing I can do, I'm reminded once again as I hesitate after seeing pieces of you
♫ :
And July - Heize ft. Dean
I drink cold water, I drink bitter coffee, but it’s so sweet, why? I said it’s killin me softly From A to Z, all of your past, I know everything, so why am I being like this? I can’t even say anything, I’m about to explode, it’s too late to say, that I’m saying this out of heat so I’m only lingering around you
★ családi állapot ★ :
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida 5N1Tprc
We're like a broken cup, it can never mend
It's okay even if the flame died out, it's okay to pretend that it's love, I don't care if I get hurt, it'll hurt more if I'm no longer in your mind
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida 6wXNCfx
★ foglalkozás ★ :
CEO at Écarlate Cosmétique
★ play by ★ :
Jung Soo Jung
★ hozzászólások száma ★ :
76
★ :
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida LjSdgul
TémanyitásRe: that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
that's the beginning of the darkest hours ▪▫ Nate & Aida
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nate && Aida
» deep end; Aida & Nate
» happy little accidents; Aida × Nate
» skinny love; Nate & Aida
» you get me so high [Aida & Nate] 5th marriage anniversary

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: