New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 84 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kaia Raven
tollából
Ma 07:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 05:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix
TémanyitásRe: I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix
I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix EmptySzomb. Jún. 11 2022, 23:51
Felix & Rachel
Minden ember életében vannak pillanatok, amikor egyszerűen nem tudjuk tartani magunkat ahhoz, hogy őszinték legyünk. Még ha azt is kommunikáljuk mások felé, hogy mindig minden körülmények között kimondjuk az igazat, nem takargatjuk a valós véleményünket, képtelenek vagyunk betartani ezt. Azonban szem előtt kell tartanunk, hogy nagy hibát követünk el azzal, ha nem csak másokkal, de leginkább saját magunkkal nem vagyunk őszinték, legyen szó bármiről is. Én például nem fogom azt állítani, hogy nincs tucatnyi hibám. Mindenkinek vannak hibái. Nekem többek között az is, hogy bizonyos dolgok a kelleténél jobban fel tudnak húzni. Vannak dolgok, amelyeket újra meg újra lenyelek, amíg el nem érem azt a szintet, amikor már nem tudom tovább magamban tartani és egyszerűen robbanok, és persze vannak azok is, amelyek annyira az idegeimre mennek, hogy rögtön ugrom rájuk.
Az, hogy Felix nem kommunikált velem semmilyen formában, hogy a hívásaimra sem válaszolt, egyike volt ezeknek. Bevallom, időbe telt, hogy elhatározásra jussak azzal kapcsolatban, hogy én fogom keresni, de túl sokat jelentett nekem az, ami történt, hogy ne tegyek így. Először mentegettem őt és arra gondoltam, azzal nyugtattam magamat, hogy szimplán azért nem veszi fel, mert elfoglalt. Ez volt az a pont, amikor üzenetekkel is próbálkoztam. A tény, hogy mind olvasatlan maradt, szép lassan kezdte felnyomni bennem azt a bizonyos pumpát, ami hetek alatt ért azzá a robbanássá, ami a mai napon történt.
Ezen a ponton már voltam annyira önző, hogy nem érdekelt vajon akar-e egyáltalán látni és hajlandó lesz-e beszélni velem. Akkor is találkozni akartam vele. Nem csak a beszélgetésünk maradt lezáratlan, de legalább egy millió kérdésem is volt hozzá. Legelőször például az, hogy azok után, amit mondott nekem, úgy gondolta-e, hogy soha többet nem fogunk találkozni? Nem vagyok naiv - legalábbis nem teljesen -, így tudom, hogy én is jócskán sáros vagyok ebben a helyzetben, hiszen én is megbántottam őt... Mégis úgy éreztem, hogy enyém a dominánsabb ok arra, hogy haragudhassak rá, amiért a létezésemet sem vette tudomásul.
Egészen addig éreztem így, amíg a kórház - Felix munkahelyének - aulájában meg nem torpantam, mert ott volt előttem a célpontom, történetesen egy gyerekkel együtt. Képtelen voltam levenni a szemeimet a barátomról, aki előbb összeborzolta a kisfiú haját, aztán meg is ölelte őt. Nehéz volt befogadnia az agyamnak a tényt, hogy ez ugyanaz a srác, aki Braylen Yanggal barátkozik, hobbiból csinál mocskos dolgokat és valószínűleg gyűjteménye van azoknak a lányoknak a fehérneműjéből, akikkel lefeküdt. Ugyanakkor ez a Felix az a Felix is, aki azt mondta nekem, hogy érez irántam valamit.
Ami szöges ellentétben áll azzal, ahogyan rám pillantott, amikor felegyenesedett és észrevett. Szólásra nyitottam a számat, amikor érzékeltem, hogy megindul felém, de gyorsabb volt nálam, én pedig már csak a kezét éreztem a vállam mögött és azt, hogy kifelé navigál az épületből.
- Nem érdekel. - Úgy nyafogtam, mint gyerekkoromban, az arcomra pedig olyan fintor költözött, amiből bármelyik szembejövő embernek világossá válhatott, hogy nem élvezem ezt a helyzetet. Az épület előtt megtorpantam, Felix terelgetése elől menekülve előbb oldalra rántottam a vállamat, aztán szembe fordultam vele. - Felix! - A szemeim az ő pillantását keresték, közben pedig éreztem, hogy a szívem egyre hevesebben kezd dübörögni a mellkasomban. - Most már nem fogsz velem szóba állni egyáltalán? Miért kell konkrétan levadásznom téged, hogy beszélhessek veled? - Válaszokat akartam. Gyakorlatilag nem is azokra a kérdésekre, amiket feltettem neki, de már mindegy volt. Épp úgy, mint ahogyan az is, hogy figyelnek-e minket, vagy sem.
A kezdeti harciasság immár csillapodott valamelyest, miközben a pillantásom a fiú arcán vándorolt végig. A visszautasítása ellenére olvasni lehetett a vonásaiból, a szemei alatt húzódó sötét árnyékból. - Mikor pihentél utoljára? - Őszintén érdekelt a válasza, még ha nem is fog nekem hinni. A kezemet az arca felé emeltem, hogy megigazítsak egy tincset a hajából, ami túlságosan a homlokába hullik, még ha a végén nem is engedi meg a dolgot. - Beszélnünk kell. - Ezt már jóval halkabban mondtam ki, mint bármi mást eddig és csak reméltem, hogy nem az lesz a következő lépése, hogy elvonszol a kocsijáig, miközben egy szót sem szól hozzám.
658 öltözék mivan? MI AZ HOGY MIVAN?? I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix 3258823782 


Butterfly lies
chase them away
Hope and I pray that you will stay 'Cause I've already made that mistake If my name never fell off your lips again I know it'd be such a shame When I take a look at my life And all of my crimes You're the only thing that I think I got right  Lover of Mine
mind álarcot viselünk
Rachel Han
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix Tumblr_inline_pcm44xQdnu1uncmzu_540
I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix E3a940de7eb965118c34ce572c684f33d275875d
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
୨୧・───────・ ─────── ・
The waves come after midnight
I call from underwater Why even try to get right? 'Cause I remember the rush, when forever was us Before all of the winds of regret and mistrust
★ családi állapot ★ :
married since '21.07.13.
I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix 483b079c5e2d4cfb701fcb63f51d41a2c47bddb0
Dream in the night, dance in the dark
You fill the spaces inside my heart If you go down, then we go down together If you hold on, I might just stay forever You're everything I'm living for
・───────・ ─────── ・ ୨୧
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix Tumblr_inline_pcm5feitm41uncmzu_540
★ idézet ★ :
I wanted him the way the ocean wants the shore, constantly reaching and running back. I wanted him the way rain wants to fall, the way the sun wants to shine. I wanted him to infinity.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista ও diplomatic coordinator
★ play by ★ :
Moon Ga-young
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix 09946955632831ad54235346cc5972dcbc1af8b5
TémanyitásI'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix
I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix EmptyHétf. Jan. 31 2022, 10:20
Rachel & Felix
- Menj haza, Fiam – mikor kivette az orvos a kezemből a vászonból készült zsebkendőt, amivel a kislány homlokáról próbáltam letörölni a verejtéket, egészen meglepődtem és csak nagy szemekkel néztem rá.
- Jól…
- Tudom. De menj haza. Pihenned kellene – mielőtt bármit szólhattam volna, egyszerűen megfogta a vállam, és kifelé kezdett el terelgetni a tiltakozásom ellenére is. Nem akartam hazamenni és a szüleimmel beszélni, ugyanakkor egyedül kuksolni a lakásomban sem lett volna értelme. Bray minden bizonnyal le akarna itatni azok után, mi történt, ezt pedig én nem feltétlenül láttam jó megoldásnak. Szinte biztos vagyok benne, hogy segítene elkapni Travist, most pedig nem erőszakos cselekedetekre volt szükségem. A kórház volt az egyetlen hely, ahol segíteni tudtam és tényleg hasznomat lelhették. Minden bizonnyal az itteni kiborulásom után örültek egy darabig, hogy mégis maradtam. Valószínűleg nem én voltam az első olyan, akivel beszélni kellett egy beteg elvesztése után, viszont kifejezetten jól esett a tény, hogy valamilyen oknál fogva mégis megállítottak. Ezek szerint nem voltam teljesen tévúton és az itteni szakemberek úgy ítélik meg, hogy hasznos lehet a munkám az egészségügyben.
Hosszú napok óta ez volt az első pozitív visszacsatolás azzal kapcsolatban, hogy valamit jól csinálok, ez pedig elég volt ahhoz, hogy vegyek egy mély levegőt, aztán elinduljak az öltöző felé. Valójában tisztában voltam azzal, hogy nem menekülhetek egész életemben a gondolataim elől és talán jobb egyedül szembenéznem azzal, amit csináltam. Emiatt szinte biztos voltam benne, hogy nem haza, hanem a még mindig, szinte alig belakott lakásba megyek majd. Jelenleg egyedül akartam lenni. Pont ezért gyorsan öltöztem át, kihasználva azt, hogy üres volt az öltöző. Mostanában nem beszélgettem annyira szívesen az orvosokkal, kerültem a nővéreket – főleg azokat, akiket korábban fűztem – és ha nem volt muszáj, a többi önkéntessel sem foglalkoztam. Jelenleg túlságosan lefoglalt önmagam sajnálata ahhoz, hogy egyről a kettőre jussak. Bármennyire hangzik ez szomorúnak vagy szánalmasnak, én végül is ilyen vagyok. Ha elegem lesz a társaságból, akkor idővel mindenki előtt bezárok. Most pedig túl hangosak voltak a gondolataim ahhoz, hogy normális beszélgetéseket menedzseljek.
Mikor kiléptem a folyosóra és az aula felőli bejárat felé igyekeztem, megéreztem egy apró kis kezet a sajátomon, majd egy műanyag zacskós, zörgő édességet abban. Mivel szemmagasságban nem találtam az illetőt, aki a kezembe tette a cukorkát, lenéztem és azt a kisfiút pillantottam meg, akivel az elmúlt napokban foglalkoztam. Mosolyogva simítottam végig a fején, majd guggoltam le hozzá, de ahelyett, hogy elfogadtam volna tőle azt, amit nekem adott, kibontottam a cukrot és a szája elé tartottam.
- Szomorúnak tűntél – amikor belenéztem a gyerek hatalmas szemeibe, csak halkan felnevettem és ismét összeborzoltam a tincseit a feje tetején.
- Én sosem vagyok szomorú, szóval te se legyél az – finoman fogtam két ujjam közé az arcát, aztán óvatosan magamhoz öleltem a fiút – Visszajövök majd még a héten és olvasok neked mesét. Megígérem.
Amikor észrevettem a büfé felől igyekező édesanyját, elengedtem a gyereket, majd egy rövid üdvözlés után fordultam ismét a hatalmas ajtó felé, a szemeim pedig egészen elkerekedtek, aztán az arcom egyszerűen érzelemmentes lett. Nem álltam készen még arra, hogy beszéljek vele, szóval elnyomtam a késztetést arra, hogy felsóhajtsak, és egyszerűen odaléptem hozzá.
- Dolgozom – magamat is megleptem azzal, hogy mennyire határozottan hazudtam az arcába – De van egy kis időm, szóval hazaviszlek. Kaptam kimenőt az egyik orvostól. Sajnálom, hogy feleslegesen kellett idáig fáradnod.
Még mielőtt tiltakozni tudott volna, a tenyeremet a vállára raktam és finoman tolni kezdtem kifelé. A mozdulatban nem volt durvaság, szimplán csak hamar le akartam tudni ezt az egész dolgot anélkül, hogy itt is jelenetet rendeznénk.

mivan nő  I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix 1556694851  ♔ fancy bitch stuff ♔ 575 szó


I wanted to get rid of everything but
I remember the first time I started climbing here, I cried a lot, alone, facing the wall, You suffered with me too, you  came to know my pain, I know what it feels like. I’ll make sure you don’t feel that pain

Rachel Han imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Felix S. Han
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix AT0Itwf
I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix JQRCe1S
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
You burnin' through my soul
Burnin' something serious, I can't help but feel the rush, U just took control, no need to fight love, nothing gets hotter, hotter than us
♫ :
You taste likecigarettes I hit it every chance I get, girl, you got me dripping sweat, You pull me back every time I quit
★ családi állapot ★ :
married, since: '21. 07. 13.

I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix XDAz6vM
I love it when we misbehave
They say that we got issues, but girl, that's why I'm with you, And we only break up, just so we can make up, and I can hear you call my name
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix Ergj50b
★ idézet ★ :
“We’re the only two unfortunate souls left here, aren’t we? If you don’t have useless conversations with me, then who will you have them with?”
- Lan Wangji
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Kim Min Jae
★ hozzászólások száma ★ :
44
★ :
I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix WOKOyso
 
I'm tired of being the man, you never loved ⇾ Rachel & Felix
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» lie to me ~ Felix & Rachel
» half to half ~ Felix & Rachel
» Do you ever get a little bit tired of life | Abe & Ada
» somebody you loved
» someone you loved

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek :: Presbyterian Hospital-
Ugrás: