New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 20:25-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:24-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:49-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 19:47-kor
Breckin Garfield
tollából
Ma 19:44-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:43-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 18:56-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 18:31-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 18:13-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy
TémanyitásI need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy EmptyHétf. Jan. 17 2022, 23:54


January of 2022 •• I cannot stop this sickness taking over, it takes control and drags me into nowhere. I need your help, I can't fight this forever, I know you're watching, I can feel you out there.

Jesus and Millie


Eszeveszett tempóban cikázom a kocsik között, hol jobbról, hol balról igyekszem kikerülni a zömében sárga négykerekűket. A város egyik betegsége az örökös csúcsforgalom délután a legrosszabb. Ilyenkor szó szerint percekig állnak a kocsik egy helyben, ha szerencséjük van a sofőröknek, talán centiket tudnak haladni. A legtöbb autó felől hangos dudaszó adja tudtára a többi vezető és a gyalogosok számára, mennyire türelmetlenek már attól, hogy nem haladnak. Néhány perccel ezelőttig még én is egy kocsiból, a céges sofőr mögül, a hátsó üléséről figyeltem feszülten a teljesen beállt városrészt. Akárhogy próbáltam Grergory-t siettetni, semmi értelme nem volt. Az is csoda, hogy egyáltalán Manhattanből átjutottunk Brooklynba, mivel ilyenkor ez is nehézkes. A papírokkal az ölemben doboltam a kocsi padlóján, a türelmetlenségem viszont egyáltalán nem mozdított előre minket. Grergory nem győzött elnézést kérni, mivel tudta, mennyire fontos lett volna sietnünk. Nem az ő hibája a dugó, nem voltam rá egy pillanatig sem mérges, amiért egy helyben dekkoltunk, de akárhányszor ránéztem az órámra, folyamatosan csak azt láttam magam előtt, hogy el fogunk késni. Dugó ide vagy oda, én leszek a hibás, ha a főnököm nem kapja meg időben a papírokat, amiket nem mellesleg ő felejtett az irodában. A találkozó kezdete után öt perccel vissza telefonálni az irodába és azonnal a város másik végébe rendelni elég övön aluli ütés. Főleg percekkel a munkaidőm lejárta előtt. Persze a válasz mindig az, hogy ez a munkám, amire még csak rákontrázni sem tudok. Kíváncsiságból kinyitottam az ölemben heverő papírkupacot rejtő mappát. Mivel semmit nem konyítok az építkezéssel kapcsolatos dolgokhoz, ezért semmit nem mondtak az ott leírtak. Időtöltésként átlapozgattam a mappát, de amikor becsuktam, csalódottan láttam, hogy semmit nem haladtunk. Ezután még nagyjából kettő percet bírtam nyugton ülni Gregory mögött. Jeleztem, hogy ne erőlködjön tovább, inkább nyissa a centrálzárat. Amint hallottam a jellegzetes kattanást, kivágtam a kocsi ajtaját és lábon indultam meg.
Egyik lábamat a másik után szedem, ahogy szlalomom az autókat kerülgetve. Lóhalálában veszem be az első kanyart, ahol felszaladok a járdára. Azon gondolkodom, hol tudnám levágni az utat, de ahol esélyem lenne rá, ott lezárásokkal találom szemben magam. Egy-két embert lekoccolva, néhányat majdnem fellökve igyekszem eljutni a megfelelő címre. Talán az irodától kezdve a metrót kellett volna választanom. A föld alatt csak tömeg van, dugó nincs. Késő bánat, most már lábon kell eljuttatnom az iratokat a megbeszélésre. Saját magamat is meghazudtoló állóképességgel gyűröm le a métereket, néhány perc után pedig végre elérek a megfelelő utcába. Konstatálom, hogy a házszám messze nem az, amit keresek, még jó két sarkot kell szaladnom. Természetesen közben a lámpa is pirosra vált, és akárhogy is nézem, nem tudok átjutni; mintha megnyitották volna a csapot, úgy haladnak egymás mögött a kocsik. Ahogy szabad jelzést kapnak a gyalogosok, meglódulok még mindenki előtt. Nem sokkal később végre megtalálom a házszámot, amit kerestem. A főnököm helyett Daniel áll az épület előtt. Látszólag ideges, csak szó nélkül kikapja a kezemből a papírokat. A fejét csóválja, miközben gyorsan ellenőrzi, hogy megvan-e minden, ami kell a nap további részében nekik.
- Szívesen - jegyzem meg mellékesen, ő visszamorog valamit, aztán beviharzik az üvegajtós monstrumba. Egyedül, a testmozgás szokatlan formájától lihegve, kissé kimerülten állok a járdán Daniel hűlt helyét nézve. Veszek egy nagy levegőt, aztán a tétlenségemet megszakítva előveszem a céges telefonomat, ellenőrzöm az emailjeimet és a naptáramat. Sehol semmi, a délutáni csönd az üzleti életbe is beköszöntött. Hálás vagyok, amiért semmi egyéb last minute feladatom nincs jelenleg, de a telefonomat nem veszem némára, hátha valakinek mégis eszébe jutna valami. Gregorynak megüzenem, hogy menjen nyugodtan, innen én is haza tudok menni, úgyis a közelben lakom. Mielőtt azonban még lezárnám a mai napomat, teszek egy kitérőt egy kávézóba, ahova rendszeresen betérek, ha hazafelé menet vágyom egy kis koffeinre. Szeretem a helyet, mert nem egy Starbucks. Csöndes, barátságos, az ember egész otthonosan érzi magát a kellemes légkör és a kedves felszolgálók miatt.
Amikor belépek a helyiségbe, szinte egy lélekkel sem találkozom, csak a pult mögött ácsorgó fiatal sráccal. Ha tippelnem kéne, akkor diák, aki szeretne egy kis pénz összekuporgatni nyárra. Nem lehet több húsznál, a telefonját nyomogatja, a kötény ferdén áll rajta, a névtáblája szintén még csak hallomásból sem ismeri a vízszintest. Vicces látványt nyújt, de amint odalépek a pulthoz, és észrevesz, elrakja a telefonját, igazít egyet az uniformisán és magára ölti legmegnyerőbb mosolyát. Leadom a rendelésem és megvárom, amíg elkészül a nagy, karamellás lattém. Megszokásból elindulok a sarokban árválkodó asztalhoz, ahova szoktam ülni, pár lépés után viszont feltűnik, hogy valaki ott ül. Megtorpanok és átfut a gondolat az agyamon, hogy leülök egy másik asztalhoz. De nem, biztosan nem. Határozottan odalépek a megszokott helyemhez és halk krákogással felhívom magamra a helyemet bitorló férfi figyelmét.
- Tudom, hogy nincs ráírva a nevem, de mindig ideülök. Megtennéd, hogy átülsz mondjuk oda? - kérdezem a tőlem telhető legkedvesebb hangnemben és a szomszédos asztalra mutatok.




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy EmptySzomb. Jan. 22 2022, 20:07


Millie and Jesus
Hatalmasat ásítva kapaszkodok a metro csúszós, fém kapaszkodójába. Ebben az órában mindig tömött a szerelvény. Tele van munkából haza igyekvő emberekkel, akik üres tekintettel bámulnak ki a fejükből, vagy éppen a candy crush egyik pályáján próbálnak túljutni. Én magma cask igyekszem minél higgadtabban utazni. Gyűlölöm amikor ilyen forgalmas a vonal, ami valljuk be New Yorkban minden nap előfordul. Utálom, hogy, mint heringek a konzervdobozban egymáshoz simulva, levegő nélkül, izzadtab próbálunk utazni. Azt már meg sem említem, hogy mennyire zavar egyes emberek higiéniai kondíciója. Egyszóval a metrózás nekem maga a pokol. Viszont még mindig ez az egyik leggyorsabb és egyben legolcsóbb módja is a közlekedésnek. A földfeletti forgalmi dugó ennél a zsúfoltságnál milliószor rosszabb, taxira pedig nem lenne pénzem. De ami mindezeknél is borzasztóbb az nekem simuló több mint száz kilós férfi és az ő hónaljszaga. Már közel tizenöt perce próbálok a lehető legtávolabb kerülni tőle, de mintha valamiféle mágnes lenne bennem vonzom magammal. Véget nem érőnek érzem ezt az utazást. Mindezt megfejeli az is, hogy kibaszottul fáradt vagyok, iszonyatosan hosszú napom volt és szinte ölni tudnék egy  jó erős kávéért.
- Nem hiszem már el, hogy nem férsz el haver. méltatlankodom miután már sokadjára is rátaposott a lábamra. Talán kevesebb hamburger kellett volna zabálni és akkor nem foglalná el két ember helyét a szerelvényen. Bocsánatkérő pillantását látva szinte már elröstellem magam, minden bizonnyal neki sem lehet kellemes így utazni. Megcsóválom a fejem és a mielőtt becsukódna az ajtó levergődök a metróról. Három megállónyit sétálnom kell most, de nem bánom, inkább a hideg levegő mint ez a nyomor amiben részem volt. Hanyag mozdulattal dobom fel táskámat a vállamra és szinte futólépésben indulok meg a kijárat irányába. Minél gyorsabban elhagyom a földalattit, annál job.
Gyors léptekkel haladok végig a sugárúton, egyik kezem a farmerem zsebébe csúsztatom míg másikkal rutinosan gyújtom meg a számban lógó cigarettát. Mélyet szívok belőle és élvezem ahogyan a jótékony nikotin berobban a szervezetembe. Már arra sem emlékszem pontosan, hogy mikor szívtam el az első szálat, de ha tippelnem kellene akkor azt mondanám, hogy abban a pillanatban a számban lógott a cigi ahogyan megszülettem. A nikotin már odabent belénk ivódott, apa is hozzám hasonlóan gyárkéményt megszégyenítően füstöl és anyánk sem vetette meg dohányt. Mondhatjuk azt is, hogy amolyan családi átok ez rajtunk.
Gondolataim elkalandoznak. Képzeletben újra Havana utcáit taposom, fülemben hallom az utcai zenészek füllbemászó muzsikáját, látom ahogyan fiatal párok táncolnak végig a homokos utcákon. Mintha nem számítana senki más, mintha nem lenne holnap. Szinte már a lábamban érzem a bizsergést. Hiányzik az otthonom. A mindig dohányszagú apám bölcselkedései egy pohár bor mellett a verandán. Anyám mindig mosolygós, meleg barna tekintete, a lisztes ruhája. Még az a nyamvadt viragos kert is ahol oly sokszor kellett gyomlálnom. Hiányzik a húgom csilingelő nevetése, az idegesítő okoskodása. De nem mehetek haza. Elpöccintem a csikket és próbálok visszarázódni a jelenbe. Nem akarok elérzékenyülni, mert annak semi haszna nincs, itt van most az életem, a régi csak egy szép emlék.
Orromat frissen darált kávé illata csapja meg. Felpillantok. Ha már így alakult a délutánom kihasználom  és beülök egy kávéra. Gyakran szoktam innen venni a reggeli feketét, de a folytonos rohanásban sosincs időm leülni és élvezni a zamatokat.
Délutáni nyüzsgéshez képest most csendes a kávézó. Rajtam kívül senki más nem tartózkodik idebent, a baristán kívül. Leveszem a kabátomat és leülök az egyik asztalhoz. Már nem is emlékszem arra, hogy mikor volt utoljára annyi időm, hogy nyugodtan megigyak egy kávét. Belekortyolok az időközben kihozott fekete italba. Se cukor, se tej. Sima fekete. Szerintem nem nevezhető kávénak az aminek a tetején csicsás, csilivili, ilyen hab, olyan hab úszkál. Lustán húzom végig ujjaimat a telefon kijelzőjén amikor ismeretlen női hang üti meg a fülem. Lustám emelem fel a fejem, szemöldököm a magasba ugrik. Komolyan beszél? Az egész faszom kávézó üres.
- Ugye most csak szórakozol? mutatok végig bal kezemmel a helyiségen. - Nem. válaszolok neki tömören. Eszem ágában sincs felállni innen, fizető vendég vagyok és szeretném nyugodtan meginni a kávémat. Nem, nem tenném meg, hogy felemelem erről a székről a seggem addig a pillanatig amíg haza nem megyek.
- Két dolgot tehetsz. pillantok rá ismét. - Kiválasztasz magadnak egy másik asztalt, vagy fogod a habos iszem-faszom kis kávécskádat és hazasétálsz vele. beismerem, nem vagyok ma a legkedvesebb hangulatomban.
- De le is ülhetsz ide, van még egy szabad szék. Ha ennyire ragaszkodsz hozzá. nekem aztán tényleg édes mindegy, hogy mit választ csak hadd fogyasszam már el ezt a kávét nyugodtan.



credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy EmptyPént. Jan. 28 2022, 00:19


JANUARY OF 2022 •• I cannot stop this sickness taking over, it takes control and drags me into nowhere. I need your help, I can't fight this forever, I know you're watching, I can feel you out there.

Jesus and Millie


A maratoni teljesítményemet Daniel egyáltalán nem értékelte, ami még akkor is ott motoszkál a fejemben, amikor már látom a kávézó ajtaját. Miért kell ekkora seggfejnek lennie? Nem csak most az, általánosságban véve segfej. És nem csak én gondolom ezt, a cégnél az emberek többsége ki nem állhatja. Sajnos jó szakember, ezért a főnököm ragaszkodik hozzá. Vele természetesen normálisan viselkedik, különben esélyes, hogy repülne, de rajta kívül szinte mindenkit lenéz. Az élére vasalt nadrágjaival, az öltönyeivel, amiben úgy néz ki, mint egy strici, az ég felé zselézett hajával pont úgy néz ki, mint akit bármikor szívesen megütne az ember. Sajnos a táplálékláncban sokunk felett áll, így inkább nem kísértjük a sorsot. De azért még szóvá fogom neki tenni legközelebb, hogy egy paraszt.
Igyekszem átmenetileg törölni a kellemetlen emlékeket a fejemből, miközben a kiszemelt kávézó felé igyekszem. Gyakran betérek ide; szeretem, hogy sosincs tele, az árak nem szálltak el a fellegekbe, a baristák kedvesek, a kávék finomat, és mindig kellemes illat terjeng az egész helyiségben. Egy hideg téli napon sok embernek a forró csoki esik jól, én viszont a legjobb belga csokiból készített forró csokiért sem mondanék le a szokásos lattémról. Amint belépek, megcsap a szokásos illatfelhő. Egy pillanat alatt nyugtat le, szinte azonnal megfeledkezem Danielről. Ökölbe szorítom kezeimet, mintha rámarkolnék a meleg levegőre annak reményében, hogy hamarabb kiolvadok. Jól esik nem a kinti hideg levegőt szívni, hanem a benti meleget, de nem ácsorgok sokat az ajtóban, inkább azonnal a pulthoz lépek. Kikérem a szokásos nagy karamellás lattémat, bár elég csábító a pult mögötti táblán új termékként meghirdetett Ruby Cocoa Hot Chocolate. Akármennyire is finomnak tűnik, nem mondok le a koffein adagomról még egy ilyen habos rózsaszín cukorbombáért sem. Mostanában egyre inkább azt veszem észre magamon, hogy ragaszkodom a megszokott dolgokhoz. Nehezen engedek az ismeretlennek, végre van egyfajta rendszer az életemben, amit kezdek megszokni. A munkám a maga rendszertelenségével és összevisszaságával is ad egyfajta rendszerességet a hétköznapjaimnak – néha a hétvégéimnek is –, ami nélkül elveszettnek érezném magam. Amióta sikerült jobbára összeszednem magam, elég nehezen változtatok a szokásaimon. Mi van, ha a legkisebb változás kibillentene a látszólagos magabiztosságomból? Mi van, ha a legapróbb változás is elég lenne ahhoz, hogy megint összezuhanjak, és az eddig elért javulás a kukában landoljon? A változástól, változtatástól és a kiszámíthatatlan, váratlan dolgoktól kicsit talán túlságosan is félve ragaszkodom a már megszokott kávémhoz. Néhány perc alatt el is készül, amit megvárok a pultnál. Ha már a szokásoknál tartunk, a szokásaimnak megfelelően a magaménak tudott asztal felé indulok, amit megelepetésemre bebitorolt valaki előlem. Komolyan? Az egész hely üres, miért pont oda kellett ülnie? Összeszedem magam, mielőtt látványosan kibuknék már ezen is és nyugodtan, a tőlem telhető legudvariasabban kérem meg az idegen férfit, hogy üljön át egy másik asztalhoz. Ha valaki olyan lenne, akit már láttam korábban, akkor nem zavarna annyira, leülnék vele szembe, esetleg még beszélgetnék is vele. De egy totál idegen fickóval állok szemben. Olyan érzést kelt bennem, mintha a féltve őrzött területemre tévedett volna be. A reakciója a legkevésbé sem az, amire számítok. Ekkora paraszttal rég találkoztam, ennél még Daniel is kedvesebb szokott lenni az emberekkel azért. Az, hogy ultimátumot ad pedig végképp kiveri nálam a biztosítékot. Ezek után már csak az hiányozna, hogy vele szemben üljek le. Biztosan nem tudnám élvezni a kávémat, bár már így is sikerült elcsesznie az egész hátralévő napomat. A délelőttöm és a délutánom sem sikerült valami jól, de ő most feltette az i-re a pontot. Ha ő így, hát én is így. A mosolyom egy pillanat alatt tűnik el az arcomról. Mielőtt az arcába borítanám a kávéját, veszek egy mély levegőt és az eredeti elképzeléseimmel ellentétben csak megfogom a csészéjét és átteszem a szomszédos asztalra.
- Csak rád vár az az asztalt. És egyelőre a kávéd is, de hamarosan az arcodon fog landolni... – közlöm minden érzelemtől mentes arccal. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy kettő perc múlva is ilyen higgadt maradok, ha nem húz el a helyemről.




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy EmptyVas. Feb. 13 2022, 17:18


Millie and Jesus
A világ teljesen a feje tetejére állt. Keskeny, szemmel szinte láthatatlan vonal választja el a normálist az őrülttől. Manapság már nem lehet teljes bizonyossággal kijelenteni valakiről hogy normális, ahogyan az őrült is tökéletes megbújik közöttünk. Példának okáért itt van például ez a nő. Első ránézésre teljesn normálisnak tűnik. Csinos, jól öltözött, látszik, hogy fontos neki a megjelenése. Nem kócos, nem szakadt a ruhája, nem ködös a tekintete és még az orra sem taknyos. Mégis...itt áll előttem, teljesen nyugodtan, miközben az egész kávézó üres és közli, hogy márpedig át kell adnom neki a helyet. Én csak egy kibaszott kávét szerettem volna meginni, de úgy látszik, hogy már azt sem lehet nyugodtan, őrült nőszemélyek felbukkanása nélkül.
Minden normális férfi fogná a kávéját és szélesen mosolyogva átülne a másik asztalhoz. Mégiscsak ő a hölgy, udvariasan kérte és nem mellesleg minden bizonnyal hiányzik egy kereke is. Minden, magán kívül mással is foglalkozó férfi ezt tenné, én viszont nem tartozom ebbe a katergóriába. Mint minden fizető vendégnek jogom van ott elfogyasztani az italomat ahol szeretném anélkül, hogy mindenféle nőszemélyek megzavarnának benne.
Arcomról egyértelműen leolvasható a döbbenet. Próbálom értelmezni a szituációt, de valahogy nem sikerül megértenem és elfogadnom a jelenetet. Láttam már én sokféle női hisztit. Még az anyaméhben is egy nő volt a lakótársam, de ez...ez a fajta dráma még nekem is új. Láttam a nővéremet kiborulni azon, hogy már nem jó rá a kedvenc cipője, hallottam ahogyan az egyik kiszáradt virágot siratja, voltam fülltanúja telefonbeszélgetésnek is, akadt ki azon is, mert szerinte nem úgy áll a díszpárna ahogyan kell, de az biztos, hogy ez még őt is meglepné. Na, pontosan ezért nem hiányzik egyetlen nő sem hosszútávon az életembe, nincs nő, nincs hiszti, nincs megfelelési kényszer. Nem szól bele senki az életembe, nem szólnak meg a zoknit a szennyestartó mellé dobom és senkit nem zavar, ha a kibaszott díszpárna nem a helyén van. Az már csak hab a tortán, hogy az ilyen nyilvános hisztirohamokat kiiktattam az életemből.
Veszek egy mély levegőt és még mindig próbálom lenyugtatni magam miközben mosolyt erőltetek az arcomra. Mozdulatlanul, csak a tekintetemmel követem a csészém útját a másik asztalra.
- Nem tudtam, hogy a mai akció egy hisztis nő a kávé mellé. bizonyára ha ezt előre tudom még a helyet is messzire elkerülöm. - Szerettem volna meginni egy kávét nyugodtan. Egyedül. felkönyökölök az üres asztalra és tekintetem a lány íriszeibe fúrom.
- Ha jól értem, szerinted teljesen normális, hogy zaklatsz, de a válaszom már nem tetszik neked és mindezek tetejében még meg is fenyegetsz. megvakarom a fejem, hogy lássa rajtam valóban elgondolkodtam. Próbálom értelmezni a hirtelen kialakult helyzetet, még mindig a lehető legnyugodtabb hangon, bár legbelül igencsak fortyogok.
- Kimenőd van mára vagy  mindig ilyen őrülten viselkedsz? könnyebb lett volna felállni és átadni neki az asztalt, de bevallom, hogy egy kicsit szórakoztat ez a szituáció. Bosszantó, iszonyatosan bosszantó de azért szórakoztató is.




credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy EmptyVas. Feb. 13 2022, 21:27


JANUARY OF 2022 •• I cannot stop this sickness taking over, it takes control and drags me into nowhere. I need your help, I can't fight this forever, I know you're watching, I can feel you out there.

Jesus and Millie


Kényszeres vagyok. Ezt tagadni sem tudnám, hiszen szinte mindenben valahogy megnyilvánul; a reggeli rutinom minden áldott nap ugyanaz, a ruháimat mindig ugyanúgy rendezem el, a könyvekenk tökéletesen kell állniuk a polcokon, a poharaknak a szekrényben ugyanolyan távolságra kell lenniük egymástól, a megszokott dolgokból nem tudok engedni. Ebbe beletartozik az is, hogy a kávémat mindig ugyanúgy és ugyanott iszom. Nem csak ugyanabban a kávézóban, de ugyanannál az asztalnál is ülve. Ha korábban észrevettem volna a helyemet bitorló idegent, alapból elvitelre kérem a délutáni frissítőmet, de későn szembesültem ezzel a sajnálatos ténnyel. Dr. Hayward szerint nem kell megriadnom a kényszerességtől. Ez is csak egy újabb fok a gyógyulás kurva magas lépcsőjén, ahol egyesével kell megtenni minden lépést. Számomra pótcselekvésnek tűnnek, de a doki ragaszkodott hozzá, hogy egyszerre csak egy dologra koncentráljak, a kényszeresség pedig nem az, amivel most elsősoron foglalkoznom kell. Szépen lassan el kell engednem a múltamat, le kell zárnom az elmúlt pár évet. El kell engednem Briant, ami már majdnem sikerült, de valami mindig az eszembe juttatja és olyankor borzasztó nyomást érzek a mellkasomban. A nyomás mellé még kellemetlen űr és hiányérzet társul. Folyamatosan eszembe jut, mink lehetett volna; család, saját ház, kocsi. Lehetett volna egy biztos hátterünk, ami mindkettőnket megnyugtatott volna. Aztán mindig oda lyukadok ki, hogy az egész házasságunk alatt hazudott. Nem a haverjaival járt el pihenni, nem Sam kártyapartijára jött vissza New Yorkba, nem Dylan hétvégi házában pecáztak, hanem ahhoz a ribanchoz jött folyamatosan. Mindig volt valami hihető magyarázat, ami miatt egy-két napot távol tudott tölteni. Mindig talált rá módot, hogy időt szakítson arra az idegesítően szőke, nem túl okos libára, akinek volt pofája nem sokkal Brian halála után felkeresni és benyögni, hogy amúgy született egy közös fiuk. Mire ennek a gondolatmenetnek a végére érek, mindig kicsit kevesebbnek érzem magam, mint öt perccel korábban. Csak egy átlagos, megcsalt feleség voltam, aki nem volt elég jó. Aztán jöttek a gyógyszerek és az alkohol. A legnagyobb baj nem a piálással volt, hanem azzal, hogy gyógyszerre ittam, ha ittam. Már leálltam, de a gondolatoktól nehéz szabadulni. Az összes közös képünket és dolgunkat kihajítottam, egyedül a karikagyűrűmet tartottam meg. Hayward szerint nekem kell eldöntenem, hogy szeretnék-e egy kis darabot megtartani abból az időből, vagy sem. Nekem kell eldöntenem, hogy jobb. De hát a franc se tudja, hogy jobb?! A doki szerint megváltam a gyógyszerektől és az alkoholtól, ezért tudat alatt kerestem valamit, amivel a felszabadult időmet el tudom tölteni, ezért alakulhatott ki nálam a kényszeresség. Képes vagyok percekig rendezgetni a polcokon lévő díszeket, ha nem úgy állnak, ahogy akarom. Amikor észbe kapok, tudatosan próbálok mással foglalkozni inkább, nem újra és újra átrendezni a fél lakást. Mégis, a pszichiáter szerint egyelőre mással kell foglalkoznunk.
Nem kéne ennyire fennakadnom az elfoglalt helyemen, viszont ha valami nem a megszokott kerékvágásban történik, elfog a pánik. Foggal-körömmel ragaszkodom a bevált dolgokhoz, helyekhez, módszerekhez, ahogy ehhez az asztalhoz is. Mivel a férfi nem lehet tisztában a kényszerességemmel, a tőlem telhető legudvariasabb módon próbálom megkérni, hogy üljön át egy másik asztalhoz, de a modora és a szavai miatt azt érzem, el fogom veszíteni a türelmem. Amúgy is szar napom volt, pontosabban szar délutánom, erre még ez is… Lelki szemeim előtt már látom, amint az arcába borítom a remélhetőleg még forró kávéját, de első lépésként csak átrakom a szomszédos asztalra, hátha ez megindítja.
- Én is - bólogatok és állom a tekintetét. Hasonló terveim voltak nekem is. Nyugodtan, a megszokott helyemen el akartam fogyasztani a megszokott kávémat, de a jelek szerint erre egyre kevesebb az esély.
- Nem zaklatlak, hanem megkértelek, te viszont úgy tűnik, okleveles paraszt vagy - jelentem ki egyszerűen az álláspontomat. Talán egy kicsit túlreagálom, de kezd elfogni a szokásos pánik, amikor valami nem a megszokott módon történik. Ilyenkor hajlamos vagyok átbillenni a ló túloldalára. Azt hiszem, Haywardnak nincs igaza, ezzel is minél előbb foglalkoznunk kéne.
- Csak neked, csak ma - vágom rá széttárt karokkal. - De tudod mit, legyél boldog! - Ezzel sarkon fordulok és a kávézó lehető legtávolabbi asztalához vonulok félre, ami történetesen a hatalmas üvegfal mellett található. Mintha közvetlen a járókelők mellett ülnék le. Az üveg vastag, de nem eléggé ahhoz, hogy ne halljam, amiről beszélnek. Egy fiatal pár hangosan nevet, de negyvenes nő a gyerekével veszekszik telefonon. Egy kéregető a kis pohárkáját rázza, amiben némi apró csörög, a közeli építkezésről hazafelé tartó nagydarab munkások súlyos bakancsaitól zeng a járda. Nem tudom a kávémat inni, csak nézek magam elé, és egyre jobban belehergelem saját magam a kialakult helyzetbe. A tenyerem izzad, kimelegszem. Nem jó itt, át kell ülnöm máshova. Kapkodva állok fel, aminek az az eredménye, hogy a térdemet beverem az asztalba és a kávé kiborul.
- Basszameg! - csúszik ki a számon a szitkozódás, amikor egy anyuka a nagyjából nyolc-kilenc éves kisfiával pont belép a helyiségbe. A nő rosszallóan pillant rám és befogja a kicsi fiacskája fülét, mintha egy huszonegyedik századi kilencéves ártatlan lenne, akár a ma született bárány. A gyerek fel sem néz a tabletből, de az anyja a szigorú, ítélkező tekintetével továbbra is a tudtomra adja, mennyire sértve érzi magát. A fiát a pulthoz terelgeti. Veszek egy mély levegőt és próbálom lenyugtatni magam. Megtámaszkodom az asztalon, az sem érdekel, hogy éppen beletenyerelek a kifolyt italba és ragadni fogok. Egy ilyen apróságon felhergeltem magam, aminek eredményeként négy dollár huszonöt cent landolt a kukában. Kis idő elteltével sikerül lenyugodnom. A szomszédos asztalon kihelyezett szalvétákkal igyekszem felitatni a kiborult innivalót, de egy fiatal lány már megjelent egy nedves ronggyal. Elnézést kérek, mire ő csak legyint és letörli a maradékot. Ahogy az várható volt, a tenyerem ragad, mint a franc a karamellás csodától. A maradék papírtörlőt arra használom, hogy a kezem is tisztává varázsoljam, már amennyire ez lehetséges. Beállok a Karen frizurás nő mögé a sorba, aki még mindig variál. Ezúttal elvitelre fogom kérni a karamellás lattét, az biztos.




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy EmptyHétf. Feb. 28 2022, 20:57


Millie and Jesus
Szeretném, ha valahogy valami képes lenne előre megjósolni nekem, hogy ehhez hasonló szituációkban lesz részem, pusztán azért, hogy esélyem legyen elkerülni. Mivel ilyen jóslat vagy jósnő nem létezik kénytelen vagyok kezelni ezt a kellemetlen helyzetet legjobb tudásom szerint. Már ha erre egyáéaéán létezik jó, vagy toleráns megoldás. Én tényleg úgy gondolom, hogy ez a nő zaklat engem, egyértelműen zavar van a fejében és én lettem a szerencsétlen áldozat akin minden lecsapódik. Sajnálom őt, pedig...elég szemrevaló teremtés csak nagyon szomorú, hogy a szép kis pofika mellé ilyen elviselhetetlen természet párosul. Ha olyan lennék amilyen nem vagyok, mondjuk lovagias, akkor egyszerűen csak engedtem volna a kérésének és a hiszti elkerülhető lett volna. Én azonban nem hiszek abban, hogy a férfinak elnézőnek, lovagiasnak kell lennie. Kellett az emancipáció? Tessék, ez is vele  jár.
Nem voltam mindig ilyen, nem volt kőböl a szívem, nem voltam távolságtartó. Olyan férfi voltam, aki a tenyerén hordozta azt akit szeret, olyan ember, aki maga elé helyezte mások kívánságát. Heves, hirtelen haragú férfi aki derült égből villámként csapott le bárkire, akinek a haragja napokat is üldöz bárkit, de mindezek mellé hatalmas szív is társult. Amíg össze nem törték. Amíg ki nem tépték a mellkasomból és tiporták apró darabjaira. Akkor megtanultam, hogy nem szabad magam elé helyeznem senkit soha többé. Ha nekem jól esik ezen a kibaszott széken ülni és meginni ezt a nyamvadt kávét, akkor megteszem és nem érdekel semmilyen gyonyorű sötétbarna, esdeklő szempár. Egy ember érdekel: saját magam.
Mégis, minden haragom és értetlenségem ellenére megsajnálom ezt a nőt. Annyira azért nem, hogy megmozduljak, de a számat legalább befogom és nem öntök több olajat a tűzre. A nők valahogy úgy vannak programozva, hogy bármikor, egyetlen csettintésre képesek lenyomni a hiszti gombot és ebből az állapotból egyszerűen senki nem tudja kirángatni őket. Olyanok mint az oroszlán, akinek a bajszát húzogatják.
- Mostmár bolodog is leszek...! szólok még utána miközben távolodó alakját figyelem. Na meg a fenekét, az a szép kerek hátsó elvégre nem hibás semmiért.
Felsóhajtok, amikor leül egy másik asztalhoz. Mennyivel jobb napunk lenne mindkettőnknek, ha eleve ezzel kezdi és nem engem baszogat. New York tele van őrült nőkkel, ezt már többször is megtapasztaltam. Fejcsóválva állok fel ültömből, hogy az elköltöztetett csészém után menjek. Komolyan, már ez a korty kávé sem tud jobb kedvre deríteni, de ha megvettem már nem fogom itt hagyni. Csak most tűnik fel, hogy az a néhány ember, aki még jelen van a helyiségben végig minket bámult. Tekintetem találkozik egy fiatal, lócopfot viselő lány pillantásával, aki a jelek szerint szem és fültanúja volt az iménti jelenetnek. Felé emelem a csészét és ajkaimmal az egészségedre kifejezést formálom meg, ha kibámulta magát biztosan jobban esik neki a fekete. Számhoz emelem a poharat és én magam is belekortyolok a kávéba, ami már teljesen ki van hűlve és egyáltalán nem ízlik.
Mély sóhaj kíséretében próbálok visszarázódni az incidens előtti állapotomba, de egyszerűen nem sikerül. Tekintetem folyamatosan megkeresi a dilis hölgyet. Mondanám, hogy furdal a lelkiismeret ha nekem egyáltalán lenne olyanom. Elégedettnek kellene lennem, de valami okból kifolyólag egyáltalán nem jár át ez a szívet melengető, kellemes érzés. Sokkal inkább szánalom és sajnálat keveréke uralkodik el rajtam. Megpróbálom kizárni őt, de mintha valamiféle mágneses mező lenne kettőnk között újra és újra felé pillantok a telefonom képernyője helyett.
Arcomat a tenyerembe temetem szerencsétlenkedését látva. Az igaz, hogy egy okleveles paraszt vagyok ahogyan ő is fogalmazott, de a kínlódását látva az én kőszívem is megenyhül. Egyszerűen csak át kellett volna adnom azt a hülye asztalt.
Néhány másodpercnyi gondolkodás után felpattanok ültömből. Jobb kezem a farmerem zsebébe csúsztatva lépek oda hozzá.
- Meghívhatlak egy új kávéra? bocsánatot kérni persze nem fogok, mert még mindig úgy gondolom, hogy nem az én hibám ami történt, de már ez is hatalmas előrelépés egy paraszttól mint én.
- Én úgyis befejeztem az enyémet, úgyhogy megkaphatod az asztalt ha már képes voltál ekkora hűhót csapni érte. próbálok civilizáltan viselkedni, egyelőre ennyi sikerült. Ha elfofagadja az italt jó, ha meg nem, akkor igazából még jobb, nem nyomja nekem az a néhány dollár a zsebem.





credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy EmptySzer. Márc. 02 2022, 19:46


January of 2022 •• I cannot stop this sickness taking over, it takes control and drags me into nowhere. I need your help, I can't fight this forever, I know you're watching, I can feel you out there.

Jesus and Millie


A megszokások rabjaként hajlamos vagyok elvárni másoktól, hogy teljesen normálisan kezeljék a “kissé” kényszeres dolgaimat, vagy legalább fogadják el. Azoktól ez nem túl nagy elvárás, akik nap mint nap a közelemben vannak, ismernek, esetleg kollégák, családtagok, akik tudják a miérteket és tisztában vannak a mögöttes tartalmakkal. Ha vadidegenektől várom el ugyanezt, az látszólag csak kellemetlen helyzeteket szülhet. A legkevésbé egy ilyen szóváltásra vágytam már csak a mai napon, egy ilyen pocsék délutánon meg pláne. Nehezemre esik nekem alkalmazkodni olyan helyzetekben, amikor lehetőségem van a megszokott dolgokhoz is. Ezért veszítem el a türelmemet pillanatok alatt és fordulok ki magamból egy idegen előtt. Tök normálisan megkértem, hogy üljön át máshova, ő viszont bunkó stílusban válaszolt. Ez csak olaj volt a tűzre.
Mielőtt még annyiban hagynám és keresnék magamnak egy másik helyet, hasonlóan kedves megjegyzésekkel illetem a fickót. Végül hátat fordítok neki és egy a legtávolabbi asztalhoz megyek. A hátam mögül még hallom az utolsó mondatát és óriási a kísértés, hogy folytassam a megkezdett szájkaratét, de csak megállok egy pillanatra, veszek egy mély levegőt, aztán megteszem a maradék pár lépést az ablak melletti asztalig. Kényelmetlenül érzem itt magam. Nem csak azért, mert alapból kényelmetlen a fa szék, aminek a háttámlája is olyan szögben hajlik, hogy lehetetlen legyen kényelmesen hátradőlni, hanem azért is, mert ki kellett lépnem a komfortzónámból, amiatt a paraszt miatt. Zavar az utcán elhaladó emberek közelsége, a beszűrődő zajok, az idegesítő fényben beszűrődő napsugarak, az ajtó feletti öntöttvas csengő, ami minden alkalommal csilingel, ha belép valaki a helyiségbe. Csak nézek magam elé, a velem szemben lévő tapétázott falat bámulom, a kacskaringós mintákat követem, de nem tudok megnyugodni. Túlságosan rágörcsöltem a kialakult helyzetre. Ha átülök máshova, kicsit hátrébb, ahol talán nem szűrődik be ennyire minden zaj, ott jobb lesz. Sietve állok fel az asztaltól, de nem sikerül annyira hátra tolni a széket, amennyire szeretném. A térdemet beverem az asztalba pont annyira, hogy a kávém kiboruljon. Szitkozódva húzódom hátrébb, mielőtt még az ölemben landolna valamennyi és tiszta ragacs lennék. Nem gondoltam volna, hogy ez a nap lehet még a pár perccel korábbinál is rosszabb. Nem érdekel az engem figyelő nő rosszalló tekintete, nem érdekel, hogy félti a fiacskája fülét, nem érdekel az sem, ha mások bámulnak. Hamar a segítségemre siet egy kötényes lány, a névtáblája szerint Sarah. Kötelességtudóan elkezdi feltakarítani a mocskot, amit hagytam magam után, én pedig beállok a bosszús anyuka mögé a sorba. A nő sokáig variál, a kínálatban lévő összes italra rákérdez, mégis mit takarnak, mi van bennük stb… Mintha a fahéjas latte és az extra habos csokis cappuccino nem lenne egyértelmű. Sóhajtok mögötte, finoman arra célozva, hogy sietnie kéne, mert csak feltartja a sort. A sort, amit csupán a fia és mi alkotunk. Ettől még jó lenne, ha lassan eldöntené, mit akar. Válaszul csak felém fordul, látványosan végigmér, aztán folytatja a kérdezősködést. Hiába szuggerálom, még mindig csak válogat. Egyedül az idegen, de mégis ismerős hang rángat ki ebből az állapotomból. Meglepetten fordulok oldalra a kérdés hallatán. Gyorsan körbenézek, hogy biztos nekem címezte-e a kérdést a férfi, amit az előbbi jelenet után elég nehéz elképzelni.
- Engem? - kérdezek vissza még mindig kételkedve. Sértetten felhorkanok és elfordítom a tekintetem. Miatta történt ez az egész, ő rontott tovább a napomon. De talán egy kávé még javíthat rajta. Egy ici-picit. Mellkasom előtt összefonom a karjaimat és alaposan átgondolom a válaszomat, de a ránk telepedett, már majdnem nemleges válasznak számító csönd után végül rábólintok. - Jó.
Ha már megitta a kávéját, nem nagy kunszt átadni az asztalt. Neki már nincs szüksége rá, innentől kezdve szabad préda. - Oké - válaszolom szűkszavúan. Megköszönni nem fogom. Majd legfeljebb akkor, ha megittam a kávét és a napom színvonala lényegi javulást mutat. A Karen frizurás nő végre fizet, és mi kerülünk sorra. Gyorsan leadom a rendelést és félreállok a kiadó részhez.
- Köszönöm - nyögöm ki végül olyan halkan, nehogy más is meghallja a férfin kívül. El sem tudja képzelni, mennyire nehezemre esett ezt kimondani. Amikor elkészül az újabb adag kávé, megkönnyebbülve fordulok az asztal felé, ahova annyira le akartam ülni már korábban is. Még az első lépés előtt földbe gyökereznek a lábaim. A Karen frizurás nő ott terpeszkedik a fiacskájával. - Ne már… - Lemondóan sóhajtok és csak egy helyben állok a kávéval a kezemben. Azt hiszem, utál az univerzum.




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
TémanyitásRe: I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy EmptyPént. Márc. 25 2022, 21:04


Millie and Jesus
Be kell ismernem, hogy nem éppen a tolerancia az előnyöm, sőt, ami azt illeti eléggé heves vérmérsékletem van, ami rendszerint ahhoz vezet, hogy minden apróságon képes vagyok felkapni a vizet. Most viszont rendkívül hatalmas türelemmel rendelkezem még akkor is, ha ez a külső szemeknek nem mindenképp látszik. Nem ismernek úgyhogy a véleményük teljes mértékben hidegen hagy. Arról nem is beszélve, hogy még mindig úgy gondolom, hogy ebben a kis kellemetlen akcióban én vagyok az áldozat. Nyers a modorom? Igen. Durva a szóhasználatom? Igen. Tegye a szívére a kezét az az ember, aki valóban, teljes mértékben úgy gondolja, hogy ő műsképp reagált volna erre a hirtelen kirobbant elmebajra. Tudom én, hogy sok őrült szaladgál New Yorkban, de hogy miért vagyok én annyira szerencsétlen, hogy pont engem talált meg ma az egyikük.
Miután ismét egyedül maradtam az asztalnál próbálok visszatérni a semmittevésem fontos állomásához, de bármennyire is igyekszem tekintetem vissza-vissza téved a nő irányába. Nem akarok foglalkozni vele, de képtelen vagyok visszarángatni elmém az előbbi, édes gondtalanságba. Pedig a telefonom képenyőjén mosolygó szőke ciklon a tinder alkalmazból igazán csábító, de valahogy most annyira távolinak és unalmasnak tűnik. Még a dupla D-s mellei is. Hatalmas sóhaj kíséretében kortyolom ki az utolsó kávét a csészéből, ami már jócskán kihűlt és az ízé egyáltalán nem hasonlít arra amit szeretek, de mivel pénzt adtam ki érte eszem ágában sincs itthagyni. Azt hiszem, hogyha végre hazaérek innen ezután az őrület után szükségem lesz egy jó hideg sörre. Vagy kettőre. Ujjaimmal a telefon képernyőjén játszadozom, pillantásommal a nőt bámulom és teljesen őszintén mondom, hogy megsajnálom. Látszólag nem tud túllendülni az előbb történteken, sosem láttam még senkit, aki egy ennyire banális dolgon képes kiakadni. Szegény nem tehet arról, ha a fogaskerekekkel gond van odabent. Való igaz, hogy nem vagyok egy lovagias típus, hogy olyan a viselkedésem, mint egy tahónak, de attól eltekintve, hogyha tudom előre, hogy ennyire megviseli a dolog átengedem neki ezt a hülye asztalt.
Én magam sem tudnám megmagyarázni a következő tetteim okát, de valami bűntudatféle motoszkál odabent, ami arra késztet, hogy felálljak a helyemről és felajánljak egy újabb adag italt. Attól eltekintve, hogy kitartok amellett, hogy nem az én hibám ami történt. Azért mégiscsak van bennem egy szikrányi úriemberség. Valahol nagyon mélyen legbelül.
- Mi volt az a lifiszlófasz amit ittál? mert nekem ezek az extrahabos, ilyen olyan öntetes kávék mind ugyanolyanok. Ha elmondja, hogy mit választ, akkor megrendelem neki. Remélem, hogy ezzel kicsit javítok az előbbi incidens utáni megítélésemen. Nem mintha fontos lenne egy vadidegen nő bárminemű véleménye.
- Nagyon szívesen. elégedett mosollyal az arcomon nézem ahogyan elveszi az elkészült italt. Már készülök menni, amikor sóhaja megüti a füleimet. Pillantásommal azonnal az asztalt keresem. Hát nagyon úgy tűnik, hogy ez ma nem a kisasszony napja. Hanyagul felkönyökölök a kissé ragacsos pultra és közelebb hajolok hozzá, hogy a szavaimat a fülébe suttogjam.
- Biztos hogy nem kéred inkább elvitelre? nem akarok kuncogni, de nem sikerül visszatartani a felörni vágyó nevetésem. Nagyon sajnálom tényleg.
Viszont mielőtt ismét elekeveredek egy számomra igencsak kellemetlen helyzetbe hátamra veszem a dzsekim és a kijárat felé indulok. Mielőtt azonban átlépném a kávézó küszöbét még visszafordulok a nő irányába.
- Azért már nem is tűnök akkora vadbaromnak igaz? Bal kezem a farzsebembe csúsztatom.
- További jó kávézást. Legyen egy kevésbé őrült napod. azzal egy apró fejbiccentsét követően kilépek a rögtönzött cirkusz ajtaján. Ennyi adrenalinlöket mára bőven elég volt.






credit • megjegyzés • szószám




There's a moment

in your bones, when the fire takes over, blood is running, heart is pumping as the battle gets closer
mind álarcot viselünk
Jesus Rodríguez Díaz
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Tumblr_nw0rbpfkaA1td9141o4_250

I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy B07344368a49fdd7241856d28ba0f36a6a5c6d2e
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
Amerkai álom
★ családi állapot ★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy 03952be9862ebc19a9aaafffd472de79ac732aa7
Két karodban ringatózom
csöndesen.
Két karomban ringatózol
csöndesen.....
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy D8d8ec5546bf511be5a7d84746f8a3754e70ace1
★ foglalkozás ★ :
Építőmunkás
★ play by ★ :
Nathan Owens
★ hozzászólások száma ★ :
93
★ :
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Bec7484f0164f79327324de876d71293be0eaf25
TémanyitásRe: I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I need a savior to heal my pain, when I become my worst enemy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Are you my savior, who found me alone? ⁂
» these wounds, they will not heal
» it was the worst idea - Cher & Ben
» Home is where you are loved the most and act the worst
» We’ll be their worst damn nightmare.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: