New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Dexter Green
TémanyitásDexter Green
Dexter Green EmptyCsüt. Okt. 26 2017, 16:32

Dexter Green

Heroes always get remembered


Karakter típusa: Keresett
Teljes név: Dexter Green
Becenevek: Sosem leszünk annyira jóban, hogy hasznodra váljon.
Születési hely, idő:1979. 04. 25, Atlanta
Kor: 38
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: Átmenetileg házas.
Csoport: Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Clark Atlanta University School of Business, végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Bróker
Ha dolgozik// Munkahely:
Hobbi: Hegymászás, tenisz
Telhetetlen. Akaratos. Manipulatív. Elviselhetetlen.
Csak egy-kettő azon sajátosságok repertoárjából, melyekkel általában hiúságomat legyezgetik az arra magukat érdemesnek tartó egyedek. Sosem hazudtolom meg magamat, nem válok lényem kifordított másává környezetem kedvéért, így ez a pár tulajdonság sem véletlenül nyer teret egy társalgás keretébe. Ifjú énem szigorúan és helyesen nevelt következménye vagyok. Egy bróker, ki a nemleges választ elutasítja, a lehetetlent pedig nem ismeri. Olyan alak, aki nagy ívben kerüli a komolytalan embereket, és csak akkor merül hosszas beszélgetésbe másokkal, ha abból végül haszna válik. Máskülönben nem vetem meg magánéletem burkából kizárni a körülöttem lévőket, ahogyan kártya iránti függőségemnek időt áldozni sem. Múltam szeleteit titokban őrzöm, családom életéről csak szűkszavúan, - vagy sehogy sem, - nyilatkozom a hozzám közel állóknak. Tökéletességre törekszem, a maximum kihozására önmagamból és a környezetemből. A hatalom, és a pénz fontos részét képezik életemnek, elsődleges helyet élvezve mindenek felett. Minden ember számomra pusztán befektetésnek számít, újabb lehetőségnek amiből profitálhatok. Önös érdekek vezérelnek. Az érzelmi kilengéseim ritkák, a szeretet melyet más iránt áldozok be az életemből pedig jól megválogatott, mondhatni szűkmarkúan bánok vele. Gyengeségnek vélem, időpazarlásnak, amire nem szívesen szánnék kitérőt. Minden tettemet a karrieremnek legmegfelelőbb változó irányítja, mások véleményére pedig nem adok. A saját irányításom rabja vagyok, a hatalom megszállottja, és összefoglalva egyáltalán nem kedves alak.  


But you know legends never die.

Haldoklik. A rohadt életbe. Ilyen nincs, ez nem történhet meg velem. Az ember egyszer teszi ki a szívét-lelkét a női nem irányába, és akkor is minek? A végén úgyis én szívom meg, csakis én, mert beadtam a derekamat egy két lábon járó kísértésnek, aki múlandóvá válik az idővel, akárcsak a többi. Miről beszélek? Már most rohamosan lecsökkent az ideje.  Bárki is ezen a mocskos, értéktelen világon eltudja képzelni milyen érzés ily kegyetlenül megfosztottnak lenni? Hogyan is tudná? Csakis egy Green bűnhődhet ilyen abszurd módon, mint ez.
Nem bírom elviselni a látványát. Képtelen vagyok nap, mint nap úgy elmerülni a szemeibe, hogy tisztában vagyok vele mennyire kicseszett velem. A múlandóság ott liheg a nyakába, én pedig émelygek, szédülök a gondolatától is, hogy egyszer mindaz melyet saját erőmből felépítettem a semmi martalékává válhat. Ő pedig minden percben emlékeztet arra mit veszíthetek, még ha nem is szándékosak a tettei.
Lassan a negyvenedik életévemet taposom, és eddig sikeresen megmenekültem a halandóság fojtogató kezeitől. Világéletemben úgy kísérleteztem a lapjaimmal, hogy az a tekintélyemet, az eddig elért sikereimet pódiumon tartsa. Nem engedhettem meg magamnak a figyelemeltereléseket, a kéretlen véleményeket, a semmibe taszító tanácsokat a tudatlan kívülállóktól. Minden egyes gyengeségnek titulált kitérővel csak a saját hátamba döftem volna mélyebben azt a tőrt, melyet az emberek előszeretettel forgattak meg a másikban, ha azok engedték. Én soha nem tettem ilyet. Egyedül Charlotte került hozzám közelebb. Párizs fontos időszak volt az életemben. Az az út több tekintetben is nyereséggel zárult: új felek csábítása a saját térfelemre, és az egekig magasztalt nő birtoklása. Az ember legnagyobb gyengesége a szeretetre való hajlam, ezért mindig is kerültem az érzelmi vívódásokat. Charlotte viszont önmaga négy sarkából forgatta ki az életemet, vele együtt megrendíthetetlen elképzeléseimet a jövőképemmel kapcsolatban. Hagytam magamat eltéríteni, olyan érzésekkel bajlódni, melyek egy józanul megfontolt nap után szóba se jöhettek volna. Keményen megragadta emberi oldalamat, és ugyanilyen kegyetlenül fogságba is tartotta azt, ahogyan én is tettem vele. Egymást pusztítottuk el és tiportuk földbe, majd váltunk a másik szövetségesévé, ha a helyzet megkívánta. Soha sem igazán a feltétlen szeretet, pusztán a szenvedély dominálta és irányította együtt töltött éveinket, de ennek hátrányát sosem éreztük. Családra egyikünk sem vágyott, hiszen azt beláttuk mindketten, hogy feleslegesen áltatnánk magunkat a boldog mintacsalád ábrándképével, miközben mindketten a karrierünk burkában jutunk csak igazán levegőhöz. Éveket áldoztam pusztán a mámornak és kísértésnek. Utólag feleszmélve olyan ez, mintha egy felesleges befektetésbe fecséreltem volna bele időt, amely végül bukáshoz vezetett. Az ilyen kudarcra viszont csak egyetlen megoldás létezik: meg kell válni tőle.  És én sem kívántam másképp tenni a házasságunkkal kapcsolatban. Nem vágytam tovább áltatni magamat a javulás tévképzeteivel és egy boldogságnak titulált képzelgés sem érte meg az elmúlással való állandó szembesülést. Nem voltam én sem szent. Azt sem állítom, hogy nem kerestem más karjai közt vigaszt megromlott frigyünk lezáratlansága közben, mert az hazugság lenne. Eltávolodtunk, a kötelékünk pedig mérgezővé vált, amelybe csak belepusztulni lehet. Egy valami azonban mégis arra ösztökélt, hogy ne dobjam el magamtól őt. Házasságunk végeztével vagyonom jókora százaléka az ő zsebében landolna, ez pedig olyan, amit eszem ágában sincs engedélyem alá vonni. Amíg józan eszemnél vagyok, addig biztos nem. Márpedig nem őrültem meg. Jelen helyzetünkben józanabb vagyok, mint valaha. Charlotte pedig megkeserítette az életemet, mikor legnagyobb félelmem élő és lélegző mintájává vált. Tartozik nekem ennyivel.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dexter Green
Dexter Green EmptyHétf. Okt. 30 2017, 15:02

Gratulálok, üdv nálunk!

Dexter! Engedd meg, hogy üdvözöljelek köreinkben! Smile Aztán pedig, hogy elmondjam csodálatosan írsz! Epekedve vártam, hogy kiderüljön milyen lesz az a férfi, aki elvett egy ilyen nőt. Very Happy Mit sem kell mondanom, egymáshoz illetek, személyiségileg, ő a te női kivételed Very Happy Az előtörténeted elgondolkodtató és egyben rafinált! Smile Szerintem elég harc vár még rád, mielőtt bármi komoly fog történni. Én személy szerint megértem a gondolat meneted, de hát ilyenek vagyunk férfiak, nem? Very Happy Elég időt és pénzt pazaroltál arra, hogy csak úgy itt hagyjon téged a fenébe. Very Happy Nem is mondok többet, így is tovább várattalak, mint szerettem volna.. :/ Foglalózz aztán semmizd ki Lottiet. Razz  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Dexter Green
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Férjek gyöngye - Dexter Green
» Charlotte Green
» Tatiana & Dexter - The night we met
» Dexter x Lottie x Shane ~ The end
» Dexter x Lottie ~ Once upon a time...Paris

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: