New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 11:33 am-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 11:26 am-kor
Ada Summers
tollából
Ma 11:16 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:59 am-kor
Diego Gutierez
tollából
Ma 10:58 am-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 10:48 am-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:42 am-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:34 am-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:03 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Férjek gyöngye - Dexter Green
TémanyitásFérjek gyöngye - Dexter Green
Férjek gyöngye - Dexter Green EmptyHétf. Okt. 09, 2017 8:42 pm

Dexter Green


Teljes név: Dexter Green
Play by: Michael Fassbender, de alkuképes
Születési hely: nincs megkötve
Kor: 38
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: házas, egyelőre
Csoport: Üzlet
Kedves Férjek gyöngye!

Párizs szívében ismerkedtünk meg öt évvel ezelőtt, ahol én még csak kezdő parfümőr nebulóként jártam az utcákat, de te már kész bróker voltál, a tőzsde cápák egyike. Egy üzleti út keretein belül látogattál el a francia fővárosba, és ragadtál le ott…csakis miattam. Szerelem volt első látásra, akkoriban úgy éreztem, hogy megtaláltam a másik felemet. Azonos a személyiségünk, a tulajdonságaink szinte bizonyosan. Manipulatív, határozott, és pénzéhes vagy. Soha nem éred be annyival, ami éppen a rendelkezésedre áll, mert eldöntötted, hogy 40 éves korodra Amerika 50 leggazdagabb embere között leszel. Ez az álmod valóra is vált édesem, csak azzal nem számoltál, hogy megbetegszem, és halálos diagnózist állítanak fel rólam. Immár elértünk oda, hogy ezek a tények, és negyedik stádiumú szívelégtelenségem van. Az első, és legszembetűnőbb különbség lett közöttünk a halálfóbiád. Életemben nem találkoztam olyan emberrel, aki így rettegne az elkerülhetetlentől, mint te. A szemembe mondtad, hogy így képtelen vagy velem maradni, és ezt egy forró éjszakával pecsételted meg….csak éppen a titkárnőd társaságában. Mit gondolsz ezek után még akarok tőled bármit is? Szívem…még nem adtam el a lelkemet az ördögnek, és biztos lehetsz benne, hogy a város legjobb válóperes ügyvédjével karöltve foglak kiforgatni a vagyonodból. A leggazdagabb akartál lenni? Nem számoltál egy feleséggel, honey! Kő kövön nem marad, még a bőrödet is elperelem, te hazug disznó!

A kerete ennyi lenne a kapcsolatunknak, aminek semmiképpen nem lesz szerelmi kibékülés a vége. Igen fontos szerepet tölt be a kedves férj az életemben. A jövőben izgalmas játékok várhatóak, nyilván érzelmektől túlfűtötten, mert ő volt az első szerelem, aki engem árult el, és nem én őt. A PB alany alkuképes, a jövő sincs kőbe vésve, de az biztos, hogy a végzeted nem én leszek, hanem egy másik hölgyemény, aki Grace Elliott néven fut. Ha kíváncsi vagy a részletekre, akkor dobj meg egy pm-mel, mert nemcsak én, hanem Shane Harper az ex vőlegényem, és mostani szívsebészem is vár!  Férjek gyöngye - Dexter Green 3874598021  Smile


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Férjek gyöngye - Dexter Green
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dexter Green
» Bűnüldözők gyöngye
» Charlotte Green
» Tatiana & Dexter - The night we met
» Dexter x Lottie x Shane ~ The end

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: