New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 93 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Angelo D'Amore
tollából
Ma 06:54-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 06:40-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:02-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 06:01-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 05:54-kor
Noel H. Bae
tollából
Ma 04:17-kor
Alynne Russel
tollából
Tegnap 23:42-kor
Carmela Grimes
tollából
Tegnap 22:30-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Dor & Rae | new chapter
TémanyitásDor & Rae | new chapter
Dor & Rae | new chapter EmptyKedd Nov. 23 2021, 17:56



dorian and raelyn


One of the hardest lessons in life is letting go. Whether it’s guilt, anger, love, loss, or betrayal. Change is never easy. We fight to hold on and we fight to let go. – Mareez Reyes


Úgy volt, hogy a tegnap estét Doriannel töltöm, lazulunk, filmezünk, csak úgy elleszünk, de végül az utolsó pillanatban lemondtam. Valószínűleg utál érte. Én is utálom érte magamat. Azon vagyunk, hogy rendbe hozzuk a kettőnk dolgait, én meg láthatóan épp elszúrom. És igen, kettőnk közül neki kell most jobban igyekeznie, de én sem szeretném elkövetni ismét a régi hibáimat. Biztos vagyok benne, hogy miután az ex-férjeméknél töltöttem a fél délutánt, Dorian nem volt tőle elragadtatva, hogy a lebeszéltek ellenére leráztam őt. Nem akarok ismét okot adni neki arra, hogy féltékeny legyen, tényleg nem. Főleg mert TÉNYLEG nincs mire. Ez most nem erről szól. Azért egy kicsit tényleg reménykedem, hogy ezt valamennyire sikerült megértetnem vele a tegnapi találkánk során. Őszintén szólva miután eljöttem a McMiller házból, én totál használhatatlan voltam. Vagy két órán át bőgtem, bezárkózva a szobámba, kerülve Flort is. Az egykori apósomat a halálos ágyán látni sokkal inkább megviselt, mint gondoltam. Rá kellett ébrednem, hogy Peter nagyjából két-három éven keresztül sokkal inkább az apám volt, mint a sajátom valaha is. Kicsit talán túlzásnak tűnhet, de annyira mégsem az. Jól kijöttünk, mindig rendes és jófej volt velem, még azután is, hogy tavaly ott hagytam a fiát, és tegnap sem viselkedett másképpen. Mentősként sok mindent látok nap mint nap, de egy jó embert szenvedni látni sosem lesz könnyű. Peter nem ezt érdemli, és ami azt illeti, Adam sem.

De ma új nap van, Doriannel terveink voltak, amiket ezúttal nem szeretnék lemondani, szóval erősen igyekszem magam mögött hagyni az előző napot, meg a negatív érzéseimet. Még mindig nem tudom, Dor pontosan mit is eszelt ki mára, és ha kicsit jobban megszorongatom, talán kiszedhettem volna belőle, hogy tudjam, hogyan is készüljek, de igazából nem bánom, hogy inkább meglepetés marad. Remélhetőleg sikerül majd elvonnia a figyelmemet a tegnapiakról. Tudom, hogy nem mindig egyszerű megoldania Hannah felügyeletét, úgyhogy annyival is igyekszem megkönnyíteni a dolgát, hogy ezúttal én jövök el érte, és nem fordítva. Az extra időben remélhetőleg sikerül mindent elrendeznie, amit kell.  

Csengetek, majd kopogok is az ajtaján, de miután megpróbálok benyitni, és az ajtó könnyen megadja magát nekem, nem is várok sokáig odakinn, csak besétálok a házba. És amint megpillantom őt, azonnal az jut eszembe, milyen hülye voltam előző este, mert sokkal, de sokkal jobb lett volna vele lenni, mint egyedül szenvedni a szobámban. Erre a gondolatra viszont könnyek gyűlnek a szemembe, és mielőtt bármelyikünk mondhatna bármit is, sietősen átszelem a köztünk levő távolságot, és átölelem.

- Bocsi, hogy mégsem jöttem tegnap este. Nem voltam olyan állapotban... - bújok hozzá szorosan. Aztán szusszanok egy nagyot, és végül elengedem, hogy hátra lépve a szemébe nézhessek. - De most itt vagyok, és készen állok, akármi is a terved – mosolyodom el. - Viszont komolyan mondtam: a sör kötelező - vonom fel a szemöldökömet, és igyekszem jobb kedvűnek tűnni, mint ahogy érzem magam. - Ugye nem baj, hogy beengedtem magam? - kapok észbe, mert alapból nem gondolnám, hogy zavarná, csak általában nem csinálok ilyet.
- Nos, mi az ítélet? Jó leszek így? - lépek még egyet hátra, hogy felmérhesse a szerelésemet. Azt mondta, öltözzek kényelmesen. Remélhetőleg sikerült teljesíteni ezt a küldetést.








crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dor & Rae | new chapter Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Dor & Rae | new chapter 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Dor & Rae | new chapter 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Dor & Rae | new chapter 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Dor & Rae | new chapter 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Dor & Rae | new chapter
Dor & Rae | new chapter EmptySzer. Dec. 01 2021, 16:33

raelyn&dorian
'Cause I have no right to love you
Azt hinné az ember, hogy miután túlesik az örökre szóló trauma-lavina beavatási szertartásán, akkor többé már semmi sem okoz majd számára rettegést. Aztán elgondolkozik, hogy egy nap majd ott áll egy számára fontos személlyel szemben aki éppen párkapcsolati tanácsot kér tőle egy számára sorsmeghatározó döntéssel kapcsolatban és elfogja a nyers és kegyetlen pánik. Mert főhősünk utoljára zsenge korszakában lapozta fel azt a kézikönyvet milyen tisztességes embernek lenni egy hölggyel szemben és most úgy érzi, hogy a tapasztalatait az ősemberektől szerezte be, akik valljuk be távol álltak a finomkodástól. Nem igényelt különösebb tehetséget az, ha valaki az összezavarásomat tervezte. A figyelmem egy csettintésre képes váltani és sorozatosan megesik, hogy percek kellenek mire feldolgozásra kerül számomra egy információ. A reményteli énem szereti ilyen esetekben megveregetni a vállamat és nyugtatni, hogy ezekhez tökéletes hozzávalóként funkcionáltak a tudatmódosítószerek. Persze, ez szép, meg kifogásnak el is megy, de mégsem nyöghetem be minden alkalommal amikor valami nem áll össze, hogy: Hé, lehet már évek elteltek, de tényleg nem lehetséges, hogy még mindig be vagyok állva? Így amikor visszakanyarodunk ahhoz, hogy miért okoznak a párkapcsolatok olyan üzemzavart, mint az időseknek a mai technika, akkor ez az állítás nem állja meg a helyét.
Olyan sok kérdés van bennem. Ember, életembe nem paráztam még ennyire, hogy elszúrok valamit, amit minden nyomorult sejtem kétségbeesetten akar. Szeretném, hogy Raelynnel működjenek közöttünk a dolgok és azt, hogy képes legyek visszanyerni idővel a bizalmát. Mert ez egy jutalom, aminek elérését az ember nem veheti félvállról és amiért minden perc megéri a küzdelmet. De a fejemben huligánkodó kisördög csak nem nyugszik. Néha elgondolkozom, hogy abban az esetben ha Shaggy szinkronizálná a gondolataimat, akkor többet gondolkoznék? Bár amilyen a jó szerencsém, bizonyára Strength of a Woman formára fogná a dolgot és a tanács csak annyiból állna, hogy: Ugh. Wah. Ugh. Um. Yo. SHAGGY. Ugh. Yo. Ennyit meg már én is tudok.
A szekrényem tartalmát forgatom fel és próbálok csak erre az egy feladatra koncentrálni, miközben képtelen vagyok nyugton maradni és sokáig megállni egy helyen, de mintha most az agyam átkapcsolt volna egy cápa felfogására és folyton beriaszt, hogy mozognom kell vagy nekem befellegzett. A gondolataim ezerfelé cikáznak és még szerencse, hogy Hannahért a kedvenc szomszédja átjött korábban, mert nem jó példát mutatnék neki ezzel. Néha egyébként úgy érződik a lányom jobban bírja a felvigyázóját, mint engem. Ha megjelenik, állandóan mosolyog, velem pedig felveszi ezt a vadnyugati szemezőstílust, amíg dűlőre nem jutunk egymással. Bizonyára csak így fejezi ki a dominanciát és juttatja eszembe, hogy ki hordja itthon a nadrágot. Pompás, hogy a kis tökmag már most ellenem használja a saját módszereimet. De ez várható volt, csak azt hittem jobban megy majd a kezelése és nem kell kiskanállal felkaparni a földről miután tócsává olvasztott az iránta érzett mérhetetlen rajongásom.
Az utolsó idősáv kevésbé kaotikus. Magamra húztam egy fekete farmert meg egy passzoló zsályazöld felsőt. Igen, mostanában nagyon benne vagyok a színárnyalatok témába miután a bölcsibe az anyukák kijelentették, hogy a tervezett kis ünnepségükre a fiúknak akváriumkékbe kell öltözniük, a lányoknak meg korallrózsaszínbe. Aznap miután hazajöttem egy fél órát ültem az ágyam szélén az élet értelméről tanácstalanul elmélkedve. Ezt követően mint a boltban kiderült nem is annyira szokatlan jelenség, hogy a modern anyukák FFC7D1 színkódú szerelésbe akarják csomagolni ártatlan gyermeküket. Azután kellett még egy fél óra.
Még egy kört megyek, hogy mindent összeszedjek, amikor az ajtó nyitódni kezd. Először a szomszédunk jut eszembe, hogy itt hagyott valamit, de aztán Raelynnel találom szembe magamat, amitől a szívem akkorát dobban, hogy fél fülemre való hallás bánja a dolgot. Erről viszont nem kell egyáltalán tudnia.
- Hát szia. - lustán terül szét az arcomon az elégedett mosoly miközben a karjaim közé zárom. Azt se bánom, hogyha nem megyünk sehova, csak így maradunk. De aztán nem sokkal később elhúzódik és arcul csap a tettvágy.
- A lényeg, hogy most itt vagy. Jobban érzed magadat? - kérdezek rá a füle mögé igazgatva az egyik tincsét, majd a feltételezésére a fejemet csóválom.
- Nem gond..jól tetted. - összezavar egy másodpercre, hogy mekkora komfortérzettel társul ennek a ténye. Ahogyan otthonosan mozog itt és az, hogy mennyire nem okoz pánikot annak gondolata, hogy többet akarok ebből. - Bár a módszereiden még csiszolnod kell, ha kémnek készülsz. Az ajtó lebuktatott. - az utolsó részt halkabban mondom, közben pedig szokásos vigyorommal is megajándékozom.
- Hiszed vagy sem, amióta beléptél ide, azóta próbálok megfogalmazni valami bókot, ami nem túl csöpögős, de olyannak sem hat mintha egy állandóan zizegő tinédzsersrác szájából jött volna, aki most fedezte fel apuci titkos újsággyűjteményét. De mivel elmosódnak a határok, így annyiban maradok, hogy tökéletesen festesz. - végigmérem még egyszer, majd elkapom a kis kacsóját és közelebb vonva magamhoz egy puszi nyomát hagyom az arcán. - Remélem az első randinkon ezzel nem léptem át egy határt. - pillantok le a szemeibe, de mielőtt magával rántana ez az örvény, megköszörülöm a torkomat és nagy nehezen el is engedem őt addig amíg a kocsikulcsot a kezembe, az irataimat és a pénztárcámat pedig a zsebembe nem mélyesztem.
- Hogy áll a kisasszony a művészettel? - kérdezek rá miután leellenőrizve mindent magunk után elhagytuk a házat és eközben a kocsi ajtaját is kinyitom neki. Ash volt olyan kedves, hogy kölcsönadta a sajátját, de alig várom már, hogy saját járgánnyal is rendelkezzek majd. Talán a jövő hónapban.
Beszállok én is mellé, majd elmosolyodok, ahogyan egy kis időre megakad rajta a tekintetem. Kit hülyítek? Olyan izgatott vagyok, mintha sikerült volna elhívnom a sulibálra az évfolyam legszebb csaját.
- Ja, és ne aggódj. Lesz sör és étel is ott ahova megyünk. - teszem még hozzá, mert ez korábban elmaradt.






mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dor & Rae | new chapter A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dor & Rae | new chapter D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dor & Rae | new chapter 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
TémanyitásRe: Dor & Rae | new chapter
Dor & Rae | new chapter EmptyKedd Dec. 14 2021, 20:07



dorian and raelyn


One of the hardest lessons in life is letting go. Whether it’s guilt, anger, love, loss, or betrayal. Change is never easy. We fight to hold on and we fight to let go. – Mareez Reyes


Régen éreztem utoljára így magam. A tehetetlenség, a harag, a keserűség szinte fojtogató. Próbálom elnyomni, nem foglalkozni vele, nem gondolni rá, magam mögött hagyni a tegnapiakat, de ettől még a rossz hangulatom nem múlik el, a szomorú gondolatok ott vannak az agyam hátsó zugában, elzárva egy dobozban, de mint valami mérgező gáz, átszivárognak a doboz résein. Szeretnék valamit összetörni. Ez vajon tényleg Peterről szól? Vagy ez már csak az utolsó csepp volt a pohárban? Összegyűltek a dolgok az utóbbi hónapokban, ez tény. A szakítás Doriannel, a válás Adammel. Az aggódás Dorianért és Florért, mert mindkettőjüket kísérti a múltja. Abba meg inkább bele sem akarok gondolni, mit jelent rám, ránk nézve, hogy Dor épp Ashtonnak kezdett dolgozni. Több mint tíz éve próbálnék szabadulni attól a pasitól, a saját múltamtól, ami hozzá köt, és most még inkább befészkeli magát az életembe, Dorianen keresztül. És ennek ellenére is tudom, hogy meg fogok tenni mindent, ami tőlem telik, hogy meggyőzzem Ashton arról, hogy álljon Dor mellé a kartellel szembeni harcában. Aztán ott van még az aggódás apámért, mert tudom, érzem, hogy valami nem stimmel vele, és hogy a városba készül, nem véletlen. A kapcsolatunk Dorral az utóbbi időben enyhén szólva sem zökkenőmentes, és bár ritkán érzek ilyet, most úgy érzem, szükségem volna valakire, akire támaszkodhatnék, hogy összeszedjem magam, de... Nem volna fair rá támaszkodnom. Ahhoz a viszonyunk még nem áll elég erős lábakon. És mindemellett hogy tehetnék bármit is a McMiller családért, mikor gyakran úgy érzem, csak pillanatokra vagyok az összeomlástól? Pedig én ennél erősebb vagyok! Erősebbnek kell lennem.

Aztán mégis... abban a pillanatban, ahogy megpillantom Doriant, és eszembe jut, mennyire szükségem lett volna rá tegnap este, könnyek gyűlnek a szemeimbe, és a nyakába vetem magam, mintha egy gyerek volnék. Nevetséges. Mégis... annyira jó érzés megölelni. Mikor a hogylétem felől érdeklődik, felpillantok rá, lehunyom a szemem, míg egy tincsemet a fülem mögé igazítja, aztán gyenge mosolyt húzok az arcomra.

- Ühüm, már jól vagyok - füllentek, és megint csak próbálok összeszedettebbnek tűnni, mint ahogy valójában érzem magam. Aztán sóhajtok egy nagyot, és leeresztem az arcomról a maszkot. - Nem, igazából... egy kicsit... sok mindent történt mostanában, és ez a tegnap délután, hogy úgy láttam Petert... Ez annyira... Ő... mindig kedves volt hozzám. Én csak... - megvonom a vállam. - De már attól jobban érzem magam, hogy látlak - mondom végül, és ezúttal tényleg egy pici, de őszinte mosolyra húzódnak az ajkaim. - És az alkohol, amit beígértél... na az is biztos segít majd. - A mosolyom még egy kicsit szélesebbé válik.

- Ó, ha kémkedni akartam volna, betörés előtt nem csengetek és nem kopogok – vonom fel a szemöldökeimet. - Hidd el, ha titokban akartam volna bejönni, azt tuti nem vennéd észre. - A tekintetem kissé elsötétedik, és játékosan fenyegetővé válik. Nem mintha ez nagy büszkeség volna, de igen, be tudnék lopakodni anélkül, hogy lebuknék.  

A kacifántos bókjára kicsit elnevetem magam. - Köszönöm... te zizegő tinédzser - mondanám kissé szemtelenül, de igazából végül magam is egy piruló tinilánnyá változom, amikor közelebb húz, és egy puszit nyom az arcomra. - Áh, szóval behúztuk a kéziféket? Vagy ez egy teljesen új kezdet? - lesek fel rá érdeklődően. Első randi és szemérmes arcra puszi? Tényleg visszafiatalodtunk? Nem mintha panaszkodni akarnék, csak a tegnapi túlfűtött helyzet után, amit Ashton volt olyan kedves, és elszúrt nekünk, nem számítottam rá, hogy ma valóban új fejezetet akar nyitni a kapcsolatunknak.

- Művészet? Attól függ, hogy melyik ágáról beszélünk... Meg... igazából, amíg csodálni kell, addig rendben van, csak TŐLEM ne várd el, hogy alkossak valami művészit... Bár néhány ital után... ki tudja? Lehet előbújik belőlem az alkotó... vagy a múzsa...? - A végét inkább mintha csak kérdezném, de hitelesebbé teszi a kissé buja pillantás, amit Doriannek küldök, miután mindketten beültünk az autóba. - Na jó, elmondod végre, hogy mi a terv? - kérdezek rá, mert most már túl kíváncsi vagyok.  








crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dor & Rae | new chapter Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Dor & Rae | new chapter 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Dor & Rae | new chapter 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Dor & Rae | new chapter 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Dor & Rae | new chapter 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Dor & Rae | new chapter
Dor & Rae | new chapter EmptyKedd Jan. 11 2022, 16:19

raelyn&dorian
'Cause I have no right to love you
Egyszerű ember vagyok aki annyit ért a mai divathoz, mint egy helikopter vezetéshez; van irányítókar meg sok különböző gomb, amiket ha rossz sorrendbe nyomkodsz akkor erősen megcsókolod a földet a vasmadaraddal. A divatot megérteni is ilyen nekem, hiszen ha összekeverem a darabokat akkor felkerülök az internetre elrettentő példaként, mert a mai gyerekeknek fontosabb az, hogy mindenről felvételt készítsenek, mint a levegővétel. Így maradok a biztonságos terepen belül és csak remélhetem, hogy Raelyn elnézi nekem a maradi felfogásomat.
Két terv biztos volt a fejemben. Első: normális randira szeretném őt vinni. Második: megtalálni mi az ami az én nézőpontomban a normális kategória alá tartozik. Őszintén megmondom jó pár év kiesett nekem, miközben a város a maga rohanó tempójában fejlődött. Valami egyedit akartam, olyat ami kettőnkhöz passzol. Most lehetnék én Mr. Nagymenő és hónapokkal ezelőtt lefoglalhattam volna egy asztalt valamelyik puccos étterembe, ahol a menü 95%-t nem is fogtam volna fel. Lehetséges, hogy Raelyn már ismerte lassan minden jó és rossz oldalamat, de amikor randira hívom, ott nem az a legfőbb célom, hogy totálisan beégjek előtte. Így órákig tartó internetbújás után (rühellem a technikát) rá is leltem egy helyre, ami számomra az Igazi megtalálásával ért el - akkor, abban a pillanatban. Most a nagy esemény előtt erős bennem a késztetés, hogy a küldetést lefújjam műszaki megkárosodást rikácsolva amiatt mert a pánik eluralkodott bennem és semmit sem érzek elégnek. Elvégre mikor lett a felfogásom szócsöve az az elmélet, hogy: ha nem a nyomorult csillagokat hozod le neki egyenként akkor tehetnél egy szívességet és el is áshatnád magad, haver?
Szóval így jutottunk el órákig tartó tervezést igénylő biztos tervből ahhoz a ponthoz ahol olyan ideges vagyok, hogy hirtelen üzemzavar támadna fel, ha valaki rákérdezne melyik nemet erősítem.
Raelyn nem sokkal azután érkezik meg hogy én elhárítottam valamennyire a krízis helyzetemet, a maradékot meg besöpörtem a szőnyeg alá. Nem kevés aggódás uralkodott el bennem a tegnapi találkozója miatt és most elnézve még mindig a történtek hatása alatt áll. Ellenben mintha a tekintete egy kicsit lágyabb hatást kölcsönözne csodás pofijának. Elcsendesedve hallgatom őt és egy másodpercre megint felszínre tör bennem, hogy le kellene fújni az egészet. Mennyire van most erre neki szüksége? Aztán olyat mond, ami végül nem engedi, hogy kimondásra is kerüljenek aggályaim.
- Csak megsúgom eléggé lentre tetted a mércét, ha az én látványom is boldogít. - oldani próbálom a hangulatot. - Mert ha még Dwayne Johnson lennék azt mondom jogos, de így? - elvigyorodva koppintok finoman egyet a nózijára. - De ihatunk annyit amennyitől egy idő után a képzeleted megviccelhet. - teszem még hozzá úgy, mintha a képzeletbeli villanykörte most jutott volna annyi energiához, hogy pillanatnyi megvilágosodást kölcsönözzön sötét elmémnek.
- Komolyan csengettél meg kopogtál is? - meglepetten kérdezek vissza mert egyáltalán nem hallottam. Elismerő ajakbiggyesztéssel reagálok erre, aztán végül tovább pofázok. - Eljutottam abba a ZEN-üzemmódba ahol simán kipakolhatnák körülöttem a helyet én továbbra is a nincs pánik állapotba lebegnék. Csak jó valamire, ha az ember agya 24/7-be nullás fokozaton pörög. - gondolkozok el, de aztán jót mosolygok a felvetésén. - Most volt egy baszki pillanatom. Rossz dolog, ha izgatja a fantáziámat ennek megvalósítása? - érdeklődök, mert kétlem, hogy a normális aggyal rendelkező halandókat beindítja a gondolat, ha az életére törnek. De mentségemre legyen ő Raelyn. Kémként. Lopakodva. Ez vajon felmentést ad bűneimre?
Időhöz ugyan nem vagyunk kötve, de egy részem alig várja, hogy beavassam őt a terveimbe. A másik meg noszogatná, hogy maradjunk még, nem kell lemondanod rólam amiért nem béreltem ki egy luxusjachtot. Bár arról legalább letudnám vetni magamat a mélybe miután benyögtem a tulajdonosnak, hogy mással nem tudok fizetni csak a formás testemmel meg a sziporkázó személyiségemmel.
- Ez egy első randi, szóval barbár viselkedés lenne tőlem letámadni téged. - válaszolok, aztán eszembe jut még valami. - De képzeld a bölcsiben szóba elegyedtem egy anyukával, akinek miután elújságoltam, hogy randira készülök azt kezdte el magyarázni amit olvasott a Cosmopolitan magazinba az első randevúkról. Majd folyamatosan valami Samantha nevű nőt emlegetett, mintha ismernem kellene szegény ördögöt, de bőven elég volt ez ahhoz, hogy bogarat ültessen a fülembe és egész hazaúton azon gondolkozzam ki lehet ő. - azt már meg sem említem, hogy az újság nevének elmondása után fél úton elakadtam és azt hittem valami világegyetemmel foglalkozó lapból idéz. - És hogy mit akartam ebből neked kihozni? Azt, hogy úgy döntöttem az ösztöneim után megyek és azt ajánlom te se társalogj velük hosszabban. Meg a sütijüket se fogadd el, mert tuti meg akarnak mérgezni miután az egyik azt mondta múltkor, hogy fura az aurám. Mégis mit jelent ez? - fordulok Raelyn felé kifelé menetelésünk közben. - Komolyan mondom tőlük fogok megőrülni és néha félelmetesebbek, mint a drogos cimbijeim. - a fejemet csóválom erre, aztán befogom a számat, mert már megint rám tört a végeláthatatlan pofázhatnék a nagy semmiről. Jake már mondta, hogy rengeteget beszélek, de belátni ezt még szívfacsaróbb.
- Már most a múzsám vagy, Rae. A kis ördögi minimentősöm. - vigyorodok el. - És ne türelmetlenkedj! Mindjárt ott vagyunk. - paskolom meg finoman a combját, de közben nem veszem le a szemeimet az útról.
Ahogyan azt ígértem neki percekkel később már egy épület előtt parkolunk le, én meg a kocsiból kiszállok, hogy átsietve annak másik felére ajtót nyithassak neki. Ezt követően pedig benyúlok a hátsó ülésre azért a csokorért, amit neki vettem.
- Virágot a virágnak vagy hogy is szól a szöveg. - adom át neki. - Én szedtem a mezőn ugrálva. - kisfiús vigyorral ajándékozom meg, majd a kezemet nyújtom felé és ha elfogadja, összefűzöm az ujjainkat.
- Szóval ez egy olyan hely ahol egy kicsit elengedheted a fantáziádat és anélkül lehetsz egy keveset törvényszegő, hogy bárki is elkaphatna. - foglalom össze neki miközben a találkozó helyszínére vezetem őt ami lényegében egy kulturális központként értelmezhető. A háttérben zene szól, de utunk során táncosokba is ütközhetünk ami számomra őszintén meghozza a hangulatot, hogy egy kicsit ellazuljak. Remélem Rae is így érez majd. - Ma graffiti órán fogunk részt venni egy igazi oktató segítségével. - vallom be végül mit is fogunk csinálni, de aztán végre elhallgattatom a csipogómat.






mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dor & Rae | new chapter A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dor & Rae | new chapter D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dor & Rae | new chapter 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
TémanyitásRe: Dor & Rae | new chapter
Dor & Rae | new chapter EmptyCsüt. Jan. 13 2022, 17:32


“ONE OF THE HARDEST LESSONS IN LIFE IS LETTING GO. WHETHER IT’S GUILT, ANGER, LOVE, LOSS, OR BETRAYAL. CHANGE IS NEVER EASY. WE FIGHT TO HOLD ON AND WE FIGHT TO LET GO.” – MAREEZ REYES

to dorian


- Jaj, ne viccelj már! - húzom a szám egy kisebb fintorra, és a karja felső részére csapok játékosan, de közben persze fülig ér a szám. - Dwayne Johnson a közeledbe sem érhet. Nem is értem, miért gondolja azt sok pasi, hogy ő volna az igazi férfi ideál - ingatom a fejemet. Azzal az alakkal lenni szó szerint olyan lehet, mint megmászni egy sziklát. Lehet, hogy innen kapta a becenevét? Inkább tudni sem akarom. - Persze az alkoholizálást ma kivételesen tényleg támogatom. De nem azért, hogy az este végére ne ismerjelek meg. Szóval, ha úgy tűnne, hogy már kezdem elveszíteni a fókuszt, és a szemgolyóim egymás felé közelítenek, már csak vizet adj inni, jó? - mosolygok fel édesen Dorianre. Aztán a kissé bamba tekintetétől a mosolyom még szélesebbé válik. Hát hol jár az esze, hogy semmit sem hallott a kopogásból meg csengetésből? Pedig tényleg nem lopakodtam.

- Igen, komolyan - bólintok megerősítésképpen, és kérdőn felvonom a szemöldököm. - Hmm... Mikor lettél te ilyen figyelmetlen? Csak nem vagy szerelmes? - A kérdést viccnek szánom, végig sem gondolva, mi csúszik ki a számon. Hisz gyakran mondják ezt arra, aki kissé kelekótyán viselkedik, nem? Aztán persze amint kimondom, kapcsolok, hogy ezt most nem kellett volna, és zavarba is jövök. Ilyen komolyan még sosem beszéltünk az egymás iránti érzéseinkről, és nyilvánvaló, hogy nem is ez lenne a megfelelő alkalom. Halkan felnevetek, mintha csak a saját poénomon nevetnék, hogy elvegyem a kérdésem élét, amit amúgy sem gondoltam akkor komolyan, de az egész épp elég megjátszottnak érződik ahhoz, hogy továbbra is kínos legyen. Szóval igyekszem inkább elterelni a szót.  

- Ki vagyok én, hogy elítéljelek, amiért izgat a gondolat, hogy kirabollak? - nevetek fel, azúttal őszintén. Doriannel mindig könnyű az ilyen hülyeségeken röhögni, mert egyrészről nem gondoljuk komolyan, másrészről meg mégis. Mert mindketten tudjuk, elég elvetemültek vagyunk őrültségeket csinálni, ha tényleg úgy tartja kedvünk. - Legalább tudom, milyen módszerekhez folyamodjak, ha legközelebb el akarlak csábítani - teszem hozzá, és ezúttal már huncutság csillan a szemeimben. - Talpig feketében, fekete sísapkában? Úgy képzelted? Lézersugaras érzékelőkkel ellátott szobátok azért nincs, ugye? Mert a lézer-tangót még azért gyakorolnom kellene - húzom el a szám, de az ajkaim sarkában most is ott bujkál egy mosoly.

- És ha én támadlak le téged, az is barbárságnak számít? - vonom fel a szemöldököm. - Bocsáss meg, nem tudom, melyek az “50 első randi” szabályai - biggyed le kissé az ajkam, és tanácstalanságom jeleként széttárom a két karom. Aztán érdeklődéssel hallgatom, míg ő az ovis kalandjairól beszél teljes átéléssel. - Ühüm... Látom is magam előtt: Dorian Lester, az ovis anyukák kedvence. - És közben valóban próbálom elképzelni a jelenetet, ahogy kézen fogva bevezeti a csöpp kis lányát a létesítmény ajtaján, és közben minden fiatal anyuka rajtuk legelteti a szemét. Vajon mennyi igazságtartalma van annak a sztereotípiának, hogy az egyedülálló apák könnyen belopják magukat az anyukák szívébe? Ha mind olyan szexi dög lenne, mint Dor, akkor ez lehetne az élet egyik alapigazsága.

- Tényleg, hol van Hannah? És hogy tetszik neki az ovi? - Még mindig szokatlan. Nem tehetek róla, még mindig az. Valószínűleg mert még nem volt időm sem hozzászokni, mert amint kiderült az igazság, elváltak útjaink, az újratalálkozás óta pedig még nem telt el elég idő, és azóta is még csak egy-két alkalommal láttam a kicsit, vagy kettejüket együtt. De igyekszem alkalmazkodni, ütemesen feldolgozni minden új infót, a helyzetet. Esküszöm. Bár lehet, hogy ez nem csak rajtam múlik. Dorian félti a lányát, és sajnos múltja az mutatja, hogy nem is alaptalanul. Ezt már régóta tudom. Már tudom azt is, hogy velem szeretne lenni, legalábbis... most afelé próbálnánk haladni, hogy ez így legyen, és működjön. De vajon tényleg beleférhetek az életükbe? Hiszen Hannah még olyan kicsi, és még nekik is minden új, és... komplikált már eleve. Vajon tényleg van számomra hely mellettük? És ha igen, akkor mégis milyen szerep is juthat nekem pontosan? Annyi kérdés, ami még megválaszolásra vár.

- Fura az aurád? - kérdezek vissza, ahogy a szavaival kirángat a gondolataim sodrásából, és elnevetem magam. Hátrébb lépek egyet, és úgy méregetem, mintha próbálnék véleményt alkotni az aurájáról. Összevonom a szemöldököm, a homlokom ráncolom, közben enyhén csücsörítek is, aztán lassan bólogatni kezdek. - Ühüm... ühüm... igen... Már értem, mire gondolhatott az illető. Egyértelműen fura. Ezt varázssüti nélkül is meg tudom állapítani neked – pillantok aztán fel a szemeibe vigyorogva, miután végzek a komoly, szakértői “auravizsgálattal”.

Aztán már az autóban vagyunk, úton a titkos randi helyünk felé, és tagadhatatlanul kezdek egyre türelmetlenebb és kíváncsibb lenni. - A múzsád? Tényleg? Írtál is rólam egy dalt? Mondd, hogy írtál! És mondd, hogy elénekled majd – fordulok felé kicsit jobban az ülésben, már amennyire az öv engedi, és leplezetlen izgatottsággal szuggerálom a profilját, miközben ő ugyebár továbbra is az utat figyeli. De mielőtt megpróbálhatnék nyomást gyakorolni rá, hogy megtudjam, hová is megyünk, megérkezünk. Dor pedig igazi úriemberként viselkedik: ajtót nyit nekem, és még virágot is kapok. Vajon mikor rejtette azt el a kocsiban? Készült, annyi biztos. Most próbálom felidézni magamban, hogy kaptam-e tőle már valaha is virágot, de nem rémlik. Végül is olyan igazi, hivatalos első randink sem volt soha. Annál is jobban értékelem a mostani pillanatot. - Köszönöm - veszem át a csokrot, és a kisfiús vigyorát látva a szívem mintha kicsit erősebben verne, mint eddig. Persze a következőket hallva aztán elröhögöm magam. Nem, hogy egész pontos legyek, halkan felhorkanok. Nem túl nőiesen, de legalább szívből jön. - Kár, hogy azt nem láthattam - csúszik ki belőlem a megjegyzés, és közben jobb híján megpróbálom elképzelni a mezőn ugrálós jelenetét.

- Nem mondod... Graffitizni fogunk? - marad tátva a szám egy pillanatra, de aztán becsukom, és csak vigyorgok. Doriannek vannak a legjobb randi ötletei. Semmi unalmas, semmi túl hétköznapi. - Még sosem próbáltam. Mondjuk valószínűleg azért, mert semmi tehetségem nincs képzőművészetek terén, de ez ma gondolom ne tartson vissza, igaz? - nevetgélek, majd Dorianbe karolok, hogy mutassa nekem az utat. Aztán kicsit megint tátva marad a szám. - Tényleg klassz ez a hely. - Még nem látom át az egészet, de annyit máris észrevettem, hogy tele van színekkel, zenével, művészettel, és pezseg az élettől. - Egyáltalán hol vagyunk? - Nem hiszem, hogy jártam már itt korábban valaha. Vagy hogy hallottam volna a hely létezéséről.









crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dor & Rae | new chapter Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Dor & Rae | new chapter 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Dor & Rae | new chapter 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Dor & Rae | new chapter 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Dor & Rae | new chapter 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Dor & Rae | new chapter
Dor & Rae | new chapter EmptyVas. Jan. 23 2022, 14:18

raelyn&dorian
'Cause I have no right to love you
Mielőtt a döntéseimmel járó következmények a nyakamba szakadtak volna, megesett, hogy elképzeltem milyen jövőt is akarok magamnak. Ifjú suhancként ritka az olyan, aki biztosan oda tudja illeszteni magát egy általa elképzelt valóság közepére anélkül, hogy ne lenne mellette ezernyi más lehetőség mely még passzolna hozzá. Számomra azonban mindig csak egy volt, mégpedig hogy egy nap történelem tanár leszek (ne nézz így rám), Brooklyn egy nyugis környékén élek és jó kapcsolatot ápolok a bátyámmal. Motivált mindig is, hogy a későbbiekben leakasszam a válláról azt a Jason-méretű terhet, amit én jelentettem számára és megmutassam neki, hogy volt értelme azoknak az éveknek, amikor fel kellett adnia a fiatalságát csakhogy engem neveljen. Utólag párhuzamot vonva a jelenlegi helyzetünkkel azt kell mondjam, hogy valahol nagyon kisiklottak az elképzeléseim, ugyanakkor egy nyakatekert verziójában mégis összejött. Az embernek egy bizonyos kor után nem árt felelősséget vállalnia a meghozott döntéseiért és ha még most is idősebb felemtől várnám a megoldást akkor szerencsétlennek nem csak az az én méretű teher csücsülne a vállán, hanem még sok kis Dorian is akik ezer felé szaladnak miután rombolást hagynak maguk után.
A tanári állásra benyújtott igényeimet azonban az élet elutasította, de még egy pont ott volt a képzeletbeli listámon: mégpedig hogy legyen ott valaki mellettem. Bevallom, kezdetben lenyűgözött Mia kitartása a bátyám iránt. Ott maradtunk ketten egymásnak ő meg az első két hétben annyira szerelemittasan tervezgetett, hogy az akkori énem eljátszott a gondolattal milyen lenne, ha én irántam is ekkora rajongással adózna valaki.
Aztán persze a későbbiekben a nő megkattant, a kukába vágta hű szerelmes álcáját és kiviharzott az életünkből. Jobb is. Ha még egy hetet maradt volna akkor valószínűsíthetem, hogy idők kérdése és a saját párnámmal fojtott volna meg.
Na de mint a tanári elképzeléseimnek, úgy ennek az álomképnek is beintett egyet a valóság és az ember rájön, hogy az álmodozás szívás és néha értelmesebb elfogadni azt amit az élet kínál. Valami egyszerűen legyőzhetetlen, hiába szeretnénk felülkerekedni rajta.  
Most viszont itt állok Raelyn előtt és az ötvenedik első randimra készülök vele miután negyvenkilencet sikerült elbaltáznom. De öregem, elég egy mosolya ahhoz, hogy tudjam: ez ezerszer jobb mint bármi amit kölyökkoromban összerakott az a csökött agyam.
Próbálom leplezni az idegességemet, de ha neonként szögelték volna a homlokomra, akkor se lenne ennél nyilvánvalóbb. Be sem áll a szám (ez nem ismeretlen terep) és egészen biztos vagyok benne, hogy egyetlen értelmes gondolat sem tör felszínre most belőlem. Már azon sem lepődnék meg, ha a következő pillanatok egyikében szégyenlősen elkuncognám magamat szűzies zavarom eredményeként.
- Ő csak egy volt a sok közül, de mondhatok még párat. Hátha a végén közös nevezőre jutunk. - tuti nem akarja, így ezt az információt most megtarthatjuk magunknak. A következő szavain viszont jót vigyorgok. - Számíthatsz rám. - és ezt a legkomolyabban is gondolom.  
Az ember egy idő után kifogásként ráhúzhatja mindenre, hogy a fenébe is, öregszem. Én is mondhatnám, ha nem tudnék életem majdnem minden időszakából felhozni számtalan alkalmat amikor az agyam annyira összpontosított csak egy dologra, hogy a környezetét nem is érzékelte. Itt is minden bizonnyal ez történhetett.  
- Az egy katasztrófa lenne, mi? - kérdezek vissza incselkedően, mert még ha nem is kerül kimondásra, de azzal mindketten tisztában vagyunk, hogy erről az állapotról csakis ő tehetne, senki más.  
A figyelmetlenségem nem meglepő folyamat az én életemben, habár mostanában igyekszem ezen változtatni. Hannah mellett elég egyszer több pislogás és olyan mintha kiesett volna egy egész fejezet. Ugyan most fejben nehezen megy elfogadnom mi történhetett, de szórakoztató eljátszani a gondolattal, hogy ő kémnek öltözve tör az életemre.  
- Mesésen hangzik. Addig begyakorolom az OH, kérlek, ne bánts' arcomat vagy jobb lenne a gazember figura aki csapdát állított neked a zsákmánnyal? - jó, gondolatban megint fényévekre elkanyarodtam, de basszus ő adott pontos leírást miképpen zajlana ez az egész. Milyen szárnysegéd lenne belőlem ha nem vennék részt a történetszál előremozdításába?
Más azt mondaná ez a finomkodás kettőnk esetében visszaesést jelent, én viszont másképp gondolok rá. Amink volt elszúrtam, így az újabb esélyemet szeretném megfelelően csinálni, ezt pedig vele is megosztom aminek egy nagy panaszáradat lesz a vége a bölcsis anyukák irányába.  
- Öhm, igazából ezzel kapcsolatban nem írt semmit. Gondolom a hölgyek maguk alkotják a szabályaikat. - vállat vonok, hiszen a férfiakat úgy tűnik többször kell fegyelmezni nehogy aztán ősember módra vegyük a figurát.  
A fejemet csóválom a szavaira. - Elevenen megnyúznának, ha tehetnék. Szerintem élvezik, hogy az esetek 90%-ban bamba képpel bólogatok, mert nem értem milyen nyelven beszélnek. Aztán szerencsére mindig akad egy aki tolmácsol. - sóhajtok egyet. Borzalmasak.
Hannah említésére a fejemmel arra biccentek amerre a szomszédunk van, aztán rájövök, hogy rossz irány, így a másikba is megismétlem a mozdulatsort. Az elromlott bólogatós kutya mindenségit!  
- Éppen bandázik a szomszédunkkal. Próbáltam jelezni felé, hogy sietek haza, de rám sem hederített. Gondolom ez azt jelenti, hogy a főnök megengedett plusz egy-két órát. - vigyorodok el. - Meglepően jól tűri. Habár múltkor megharapott valakit, ami kínos beszélgetéseket és sűrű bocsánatkéréseket vont maga után. De mondtam az anyukának, hogy minimálisra fogjuk ezután a cápás dokumentumfilmeket. Annyira nem értékelte. De a lányom nem került bölcsi-börtönbe, én viszont nem tudom hányféle cikket bújtam át ezzel kapcsolatban. Azóta nem ismétlődött meg szerencsére. - mesélem el neki kacifántos napjaink egyik részletét még az indulás előtt. Számítottam rá, hogy Hannus olyan lesz mint én, de ennyire korán? Ez még engem is megrázott. - Azt hittem még van pár évem mielőtt az apja nyomdokaiba lép. Úgy látszik fellélegezni sem hagy a kis trónkövetelő. - mosolyodok el azért. Az a kislány a szívem, a világom, az egész értelme nyomorult életemnek. Bármit megtennék érte.  
- Ti nők félelmetesek vagytok. Az ember próbálná titkolni az őt emésztő sötétséget, ti pedig pofátlanul kiteregetitek a szennyest. - nevetek fel, habár már azon sem lepődnék meg ha pont engem valami fekete köd venne körül. Végül is, ki mást?  
Nem tudom mennyire áll közel hozzá a művészet, de reméltem azért jól fogunk szórakozni. Amikor viszont előhozza az éneklést, egyből beugranak az ismerkedésünket követő karaoke programjaink. - Dalt nem tudok írni, de napok óta egy Eternal zene jár a fejemben. Ha egy kicsit többet iszok talán dalolok neked egy pár sort belőle. - a kezét kapom el, majd egy csók lenyomatát hagyom a kézfején.  
A megérkezésünket követően már nincs értelme tovább titkolóznom, így be is avatom őt abba mi is lesz a programunk.  
- Ha engem nem tart vissza a graffiti pálcika ember, akkor téged sem. Gondolod egyik oldalát majd hangsúlyosabbra pingáljam, hogy legyen benne egy kis csavar? - érdeklődök tőle miközben csatlakozunk a kis csoportunkhoz.
- Most éppen kedvesem bemerészkedtünk a művészlelkűek világába. Az hogy ezután hova vezet ez minket, fogalmam sincsen. - az oktatónk lassan megérkezik és bemutatkozik Brendon Cole néven. Jó arcnak tűnik, a maga 175-ös magasságával, laza stílusával és fordított baseball sapijával. Egyedül a több napos borostája miatt látszik idősebbnek, meg valahogy a szövege is erre utal.  
Kapunk nemsokára kesztyűket, egy hatalmas vásznat, ami mindenkinek külön van és amit kisebb nyújtózkodások árán, de sikerül felaggatnom a kerítésre. Különböző színű sprayes flakonokkal is gazdagodunk, aztán Brendon lekapja a sapkáját és egy kisebb adag összehajtogatott papírt szór bele és a hozzá közelebb álló páros felé nyújtja.
- Ma több témában is kipróbáljuk magunkat. Először is mindenki húz egyet, aztán eszerint haladva a párosok kapnak fél órát az alkotásra. Az első témát közösen alkotjuk majd. - magyarázza, majd mikor elér hozzánk, én átadom Raelynnek a választás lehetőségét.
- A hátatok mögött büfé áll rendelkezésre és én is itt vagyok bármilyen kérdésetek is akad. - foglalja össze gyorsan, én meg Raelyn felé pillantok, pontosabban a kezében lévő cetlire.
- Mit kaptunk? - kérdezek rá kíváncsian.






mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dor & Rae | new chapter A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dor & Rae | new chapter D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dor & Rae | new chapter 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
TémanyitásRe: Dor & Rae | new chapter
Dor & Rae | new chapter EmptySzomb. Márc. 05 2022, 16:15


“ONE OF THE HARDEST LESSONS IN LIFE IS LETTING GO. WHETHER IT’S GUILT, ANGER, LOVE, LOSS, OR BETRAYAL. CHANGE IS NEVER EASY. WE FIGHT TO HOLD ON AND WE FIGHT TO LET GO.” – MAREEZ REYES

to dorian


Rossz kedvűen érkezem meg Dorianhez, a fejem és a szívem még tele van a tegnap történtekkel, a veszteség érzésével, de elég pár perc a társaságában ahhoz, hogy a mellkasomon ez a fullasztó szorítás enyhüljön. És ezért nagyon hálás vagyok neki. Amiatt, hogy különösebb erőfeszítések nélkül is képes elérni, hogy jobban érezzem magam. Bár ez most így nem teljesen fair, hisz láthatóan nem kevés energiát fektetett abba, hogy a ma esti randinkat felejthetetlenné tegye. A terve nagyrésze egyelőre még előttem is titok, és csak vakon bízva benne követem őt.

- Bocs, de nem tudnál olyat mondani, akire lecserélnélek - ingatom a fejemet makacsul. Sem Dwayne Johnson, sem más nem tudna boldogítóbb látvány lenni a számomra nála. Bár lehet, nem kellene ennyire hízelegnem neki, mert még a fejébe száll, aztán még megbánom. - De ha te inkább valaki mást nézegetnél helyettem, mondjuk Shakirát, akkor csak szólj nyugodtan... - fordítom vissza inkább felé a kérdést, és közben kihívóan felvont szemöldökkel, várakozással teli pillantással teszem csípőre a két karom. Még a végén tényleg az lesz az este vége, hogy leisszuk magunkat, csak hogy másnak képzeljük egymást. Jó kis randi program lenne.

- El tudnék képzelni rosszabb forgatókönyvet is – felelem ugyanolyan kitérően, ahogy ő tette, csupán egy csipetnyi incselkedéssel a hangomban, a szerelembe esésének kérdésére. Ez a téma még sosem merült fel közöttünk, még csak ilyen véletlenszerű, játékos módon sem, mint ahogy most sikerült előhozakodnom vele, és nyilvánvalóan nem is ez a legalkalmasabb alkalom ebbe belefolyni, ezért cseppet sem bánom, hogy elvicceljük egy kicsit a dolgot. Közben ugyanakkor a tekintetem, ahogy a szemeibe pillantok, azt hiszem, akaratom ellenére is többet mond minden szónál. Éppen ezért gyorsan le is sütöm, még mielőtt elpirulnék, mint egy tinilány. Nem szeretném egyikünket sem kényelmetlen vagy zavarba ejtő helyzetbe hozni.  

Persze a beszélgetés tárgyának elterelésében verhetetlenek vagyunk mindketten, és most is, mire észbe kapnék, már azt tervezgetjük, hogy hipotetikusan hogyan is törhetnék be hozzá. Szinte kedvet is kapok hozzá, hogy valóban megtegyem. Főleg miután felvezeti nekem az A és B opciókat, amelyekkel reagálhatna az inváziómra.
- Hmm... - Tűnődöm hosszan, mint aki valóban alaposan megfontolja a lehetőségeit. Aztán egészen elsötétül a pillantásom, mikor láthatóan döntésre jutva a szemeibe nézek. - Egyértelműen a B verziót szeretném... - finoman az alsó ajkamba harapva tartom a pillantását egy-két másodpercig. - A csapdát állító gazembert választom. Egyrészt mert szeretem a kihívásokat, másrészt pedig... valljuk be, valószínűleg közel sem állna neked olyan jól az ártatlan áldozat szerep, mint a másik – ingatom a fejemet vigyorogva. Mind tudjuk, nem csak egy városi legenda, hogy a lányok a rosszfiúkat szeretik.

- Helyes-helyes... Én amúgy is szeretem meghozni a saját szabályaimat - bólintok határozottan, majd közelebb is lépek, és elkapva a grabancát a gallérjánál fogva, lehúzom magamhoz, és az ajkaira illesztem az ajkaimat. Na, ennyit az első randis szabályokról! Ugyanakkor én sem akarok átlépni valami láthatatlan határt, és ezzel elrontani mindent, ami most (újra)kezdődik közöttünk, ezért nem mélyítem el a csókot, nem is nyújtom el, de a jobb tenyeremet finoman az arcára simítom, onnan pedig a hajába fúrom, mielőtt teljesen elhúzódnék.

Próbálom elképzelni Dorian teljes elveszettségét az óvodai vérmamik gyűrűjében, és már-már meg is sajnálom, bár valószínűleg nagyon aranyos lehet, ahogy igyekszik köztük megtalálni a helyét. Dorian Lester, az oviapu. Még mindig hihetetlen.
- Tényleg ekkora ügyet csináltak egy kis harapásból? Vagy ki is harapott valakiből egy darabot? - nevetem el magam. - Ugyan! Pedig nincs is jobb annál, mint mikor valakit kicsit megrágcsálunk. De ha valamelyik anyuka ismét problémázna emiatt, küldd csak hozzám, majd én mutatok nekik igazi harapást - vigyorgok jóízűen a gondolatra. Elviccelem a dolgot, de amúgy tényleg nem egészen értem. Hannah még nagyon kicsi, még nincs kétéves, és gondolom, az ovis társai is ugyanebben a korban vannak. Én ugyan nem vagyok sem gyermek pszichológus, sem óvónő, de még anya sem, de azért mentősként is láttam és tanultam egyet s mást, és kétlem, hogy ez valóban ekkora tragédia lenne. A kicsik ilyenkor folyamatosan feszegetik a határaikat, és ismerkednek a világgal, minden általuk ismert és lehetséges módon. Néha a fogaikkal is. Teljesen normális.  

- Nem teregetek én ki semmit, cc-cch... De az aurádat amúgy sem rejtegetheted. A sötétségedet pedig kár titkolnod, hisz így is, úgy is vonzza magához a saját sötétségemet - felelem félig tréfásan, félig komolyan. Hiszen tudom, hogy ő maga is ezt tette. Elviccelte a dolgot, de közben komolyan is gondolja. Elhiszi, hogy a sötétség a lénye része, illetve, hogy ezt lepleznie kéne, de ezzel nincs egyedül, és nem is tudna magától elriasztani vele.

- Rendben, rendben... Remélem, tényleg iszol hozzá eleget, mert kíváncsian várom a dalt. - Nem tudom, melyikre gondol, de bármikor szívesen fogadok tőle egy rögtönzött énekszámot. És nem azért, mert annyira áhítozom valami nagyon romantikus gesztus után, hanem csupán azért, mert szeretem a hangját, és bármikor örömmel hallgatom.  

Gondoltam én mindenre, amikor útnak indultunk a házuk elől az autóval, de így sem jutott volna eszembe soha, hogy graffitizni hoz engem. Még sosem hallottam erről a helyről, de ez is egy jó példája, miért imádom annyira New York-ot: szó szerint szinte bármit megtalálhatunk ebben a városban, bármit kipróbálhatunk, a legvadabb ötletek is megvalósíthatóak, mert van rá kereslet. És igen, van ebben valami izgalmasan romantikus, hogy teljesen legális keretek között telepingálhatunk graffitivel egy falat, miközben iszogatunk, jól érezzük magunkat. És a jelek szerint még kijelölt témát is kaphatunk ehhez.
- Tetszik, hogy csavart akarsz belevinni, csak vigyázz, nehogy ellopjam az ötleted. Ha kiderülne, hogy semmi kreativitásom a feladathoz, egészen biztosan rólad puskázom majd - döntöm is el félhangosan, persze fülig érő szájjal, mert egyelőre erősen kétlem, hogy bármelyikünk is az átlagon alulinál nagyobb tehetséggel volna megáldva képzőművészetek terén, de persze hamarosan minden kiderül majd. Egy fickó lép hozzánk közben, és meglepetten felvont szemöldökkel pillantok futólag Dorian felé, mert tényleg nem vártam, hogy még egy oktatót is beszervezett nekünk. Aztán persze érdeklődve hallgatom Cole mondandóját.

- Oké, oké, köszi - követem is pasas a pillantását a büféasztal felé, aztán közelebb lépek, hogy az utasítás szerint húzzak egyet a témák közül. Mire elolvasnám, ami a cetlin áll, már Dorian is mögöttem kíváncsiskodik. - “A jövő” - fordulok felé homlokráncolva, aztán át is adom neki a kis papírt, hogy maga is elolvashassa. - És akkor ez most mit jelent? A saját jövőnket kell elképzelni? Vagy az emberiség jövőjét, és röpködő autókat rajzolni? Egy részletet a “Vissza a jövőből”? Vagy a bolygó jövőjét hétmilliárd év múlva, amikor épp belezuhan a napba? Vagy... hmm... mit szólnál, ha magunkat festenénk fel egy repülő autóban, amint a háttérben épp felrobban a galaxis? - ontom is magamból azonnal mindazt a hülyeséget, ami pár másodperc leforgása alatt felötlik bennem.









crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dor & Rae | new chapter Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Dor & Rae | new chapter 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Dor & Rae | new chapter 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Dor & Rae | new chapter 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Dor & Rae | new chapter 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Dor & Rae | new chapter
Dor & Rae | new chapter EmptyCsüt. Márc. 17 2022, 10:47

raelyn&dorian
'Cause I have no right to love you
Volt valami Minimentősben már a megismerkedésünk alkalmával, ami az agyamat állandóan újévi tűzijátékos ünneplésbe tartotta. Mintha a közelsége arra késztetne, hogy folyamatosan mosolyogjak és félrerúgjam valahova távol a problémáimat. Érdekes volt ezt megtapasztalni, főleg nekem. Az elején például olyannak hatott, mint egy bazi nagy piros gomb egy irányítópult kellős közepén, felette egy még hangsúlyosabb tilos megnyomni felirattal. Néha azon kaptad magadat, hogy csak köröztél körülötte, mert tudtad, hogy mivel jár, máskor meg csodáltad csak és eljátszottál a gondolattal, hogy mi történik, ha mégis berizikózod. A piros gomb az én elmémben egyet jelentett azzal, hogy tudomást veszek a múltamról és önző módon mégis magammal húzom őt a nyúl üregébe. A gombot elkerülni meg jelentett minden mást, többek között azt is, hogy évek kihagyása után valaki képes volt még háromszoros sebességre kapcsolni a szívverésemet és élővé tenni. Aztán egy nap az a piros gomb megnyomásra került. Mindannyian abban az oltári nagy tévedésben vagyunk, hogy egyes tetteink nem járnak következményekkel, hiszen mi van akkor ha most minden a tervek szerint alakul? Valami biztosan alakult, de tervek aligha voltak benne. Inkább olyan volt, mintha a piros gomb mögött ezernyi pánikgomb vett volna körül, ami végül az elkerülhetetlenhez vezetett. Mert hogyan engedhetném magamhoz Őt közel, ha közben kihagyom azt ami velem jár egy csomagban? Lehetetlen és nem utolsó sorban veszélyes játék. És most itt tartunk, ezer év után első randink előtt miközben viccelődünk egymással. Ő azt várja, hogy mikor cserélem le Shakirara, nekem meg a nyelvem hegyén ott van a vallomás, hogy ezer meg egy Shakira sem ér annyit, mint egy Raelyn és bár imponáló az énekesnő csípőmozgása, de a mi táncunk ritmusa jobban megrészegít. Mégsem jönnek ki szavak, de csak remélhetem, hogy a szerelmes birka tekintetem árulóbban viselkedik most helyettem is. Aztán egy a teljes határozottságomba kapaszkodó 'soha' csak elmondásra kerül.
Azt már említettem, hogy van olyan képessége amivel teljesen megőrjít? Például amikor így pislog fel rám mint ahogyan most is, én meg jelen pillanatban ha arra kérne, hogy ugorjak vele-érte vagy miatta egy szakadékba, mámorittasan megtenném. Aztán ez az érzés fejlődik ahogyan kezébe veszi az irányítást és egy csókra invitál. Kísérletezik meddig mehet el, én meg azon morfondírozok, hogy inkább nem megyünk sehova. Már azon vagyok, hogy ezt tettek formájában is bizonyítsam, de elhúzódik, én meg bent rekedek ebbe a fura ködbe, ahol vannak dolgok amiket meg kellene tennem és amit megfogok tenni.
Mikor Hannah kerül szóba és egy védelmezőbb énjét fedezem fel, jön a hatásszünet, meg az ahonnan nincs visszaút. Mit gondoltam én egyébként? Mármint ha adom az őszintét akkor most először elmondhatom, hogy teljesen végigkövettem a terveimet, mégis most azt érzem, hogy hülyeséget csináltam. Minek tervek amikor itt van ez a nő, ez a csoda, aki ha arra kértek volna, hogy vázoljam fel milyen a tökéletes nő számomra, akkor ő jelent volna meg lelki szemeim előtt. A fenébe veled Lester, meg abba is amikor azt hiszed érdemes gondolkoznod!
- Elnézést a szótlanságomért, de muszáj volt végiggondolnom, hogy az elmúlt időszakban kit mentettem meg azért amiért ide küldött téged? - elvigyorodok. - Bár gondolom az aurámból ezt is észrevehetted. - incselkedek vele, de más sem tölti ki a gondolataimat mint az előbbi csókja. Aztán útnak indulunk és még mindig az jár a fejemben. Ahogyan a megérkezésünk után is. És bár beavatom őt mindenbe meg abba is amit nem is kérdezett, de attól még a gondolataim ugyanazok maradnak. Egész végig bizonytalan voltam magamba és abba, hogy valaha is képes lesz visszafogadni azok után amit vele műveltem, de az előbbi kis momentumunk ahelyett, hogy ez alá adta volna a lovat, az ellenkezőjébe erősített meg. A zsebem ég, a tekintetem meg csak az arcára összpontosít. Mond valamit és értem is, mert reagálok rá egyetértő bólintásommal, de valahogy mindent felülír ez a kis energiabomba, aki mielőtt még azt se tudta honnan létezem vagy ki vagyok, akkor is összefoltozott. Nem kérdezett, csak segített és ez sokkal több volt annál, mint amit abban az időszakban kaphattam. A világot jelentette egy olyan személy jelenléte, aki nem akarja a hátadba szúrt kést még kétszer megforgatni.
A jövő kerül szóba, a gyenge kolibri szívem meg lassan már tönkretesz. Mosoly kerül a képemre, ahogyan felteszi ezeket a kérdéseket és egyre boldogabb ívet ölt.
- Rae.. - mondom ki a nevét, de jön egy újabb kérdés és még egy. Belepusztulok ebbe. Elnevetem magamat, mert a gondolat a galaxisban utazásról elterel egy pillanatra, de aztán megfogom a kezét és újra kimondom a nevét ahogyan közelebb lépek hozzá. - Egyet kihagytál. - az ujjam az álla alá téved és elmosolyodok. - Minket. - a zsebembe nyúlok és egy kis dobozt szedek elő, a fedelét pedig felnyitom ahogyan a tenyerébe helyezem azt, benne egy nyaklánccal amin bármiféle medál helyett egy gyűrű kap főszerepet. - Tudom, hogy korábban elszúrtam és egy barom voltam veled, de ígérem ezentúl azon leszek, hogy mindezt jobbá tegyem. Azt hittem akkor, hogy téged védelek majd ezzel, de minden csak rosszabb lett. Rae, nem kell senki más rajtad kívül, még ezer Shakira sem. - itt elmosolyodok, aztán lepillantok a dobozra majd vissza rá. - Megtisztelsz azzal, hogy újra a barátnőm leszel? Vagy egyetlen Julieta-ja Alejandronak? Ha ez jobban teszik. - teszem fel a kérdésemet és próbálok nem tönkremenni a bennem egyre inkább növekvő idegességtől.






Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dor & Rae | new chapter A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dor & Rae | new chapter D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dor & Rae | new chapter 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
TémanyitásRe: Dor & Rae | new chapter
Dor & Rae | new chapter EmptyPént. Ápr. 08 2022, 00:06


“ONE OF THE HARDEST LESSONS IN LIFE IS LETTING GO. WHETHER IT’S GUILT, ANGER, LOVE, LOSS, OR BETRAYAL. CHANGE IS NEVER EASY. WE FIGHT TO HOLD ON AND WE FIGHT TO LET GO.” – MAREEZ REYES

to dorian


Ez az este amilyen rossz hangulatúan kezdődött, annyira kellemessé kezd válni szépen lassan. Dorian gondoskodik róla, hogy megfeledkezzek a korábbi problémákról - még ha csak átmenetileg is -, és jól érezzem magam. Hiányzott. Nagyon. Tudtam ezt addig is, amíg külön voltunk, de most, hogy újra vele lehetek, az érzéseim ebből a szempontból valahogy még erősebbek, egyértelműbbek. A tudat, hogy nem szeretnék többé újra távol lenni tőle, egyedül maradni, nélküle folytatni tovább. Ezzel azonban együtt jár a félelem is, az aggódás, a bizonytalanság, hogy ez nem tőlem függ. Hogy bármikor ismét meggondolhatja magát. És ez megnehezít egy kicsit mindent.

- Jaj, félrebeszélsz már - legyintek, és nevetek, mikor a saját vicces körítésével a csodálatát fejezi ki felém. Vagyis, gondolom én, valami ilyesmire célzott. - Amúgy meg... őszintén megmondom, fogalmam sincs, hogyan kéne olvasni az aurádból, és kétlem, hogy ezt meg tudnám tanulni – ingatom a fejem vigyorogva. Bár azt mondják, a férfiak kiszámíthatóak, de eddig vele kapcsolatban nem ezt tapasztaltam. Egyáltalán nem. Bőven tudott meglepetéseket okozni nekem, jót és rosszat is egyaránt, a közös hónapjaink idején. Szóval én most még elég messze érzem magamat attól, hogy kiismerhetném.

A randink igazából elég jól alakul, Dor aranyos, szerintem nem is tudja mennyire, és jófej, mint mindig, én meg könnyen oldódom mellette. Tetszik a programunk, egyedi és kreatív. És van sör! Meg minden más is, ami kellhet. Nem mintha kételkedtem volna benne akár egy percig is, hogy figyelembe veszi az óhaj-sóhajaimat. Azon mondjuk kicsit meglepődöm, hogy még témát is kapunk a feladatunkhoz, de csak akkor szalad fel igazán a szemöldököm a homlokom közepére, amikor Dorian olyan hangsúlyosan ejti ki a nevem. Ahogy felém fordul, rám pillant... ahogy megfogja a kezem, a tekintetéből tükröződő komolysággal... Minden azt sugallja, hogy valami igazán fontosat akar mondani. Fejem kicsit oldalra biccen, az összefűzött ujjainkról felpillantok a szemeibe... majd onnan a dobozkára, amit elővesz. Aztán a szám is tátva marad. Ékszert vett nekem? Egy lánc, rajta egy gyűrűvel. Csak pislogok. Ám ahogy beszélni kezd, már én sem tudom igazán, mit is érzek. Meglepettséget, örömet, csodálkozást, szeretetet... meghatódottságot... A végére persze elnevetem magam, mert olyan dilis, ahogy a régi álneveinket említi. Tipikus tőle, hogy egy ilyen pillanatot is elviccel egy kicsit, de ezt – is – imádom benne.  

- Ó, Dorian! - sóhajtok fel kicsit még meghatottan és egyben csodálattal nézve őt. Annyira édes. - Igen. Igen, hát persze hogy újra a barátnőd leszek, butus. - És már majdnem a nyelven hegyén van, hogy szeretem, de sikerül még időben visszanyelnem. Félek, elrontanám a pillanat varázsát egy ilyen súlyos kijelentéssel. Inkább előre lépek, és egy puszit adok az ajkaira, majd a karjaimat a válla köré fűzve szorosan átölelem. Erre nem számítottam, de be kell vallanom, a kijelentései, az ígérete, a kérdése, mindez jókor jön, és sokat jelent. TÉNYLEG nagyon készült erre az estére. És egyértelműen tudja, hogy tele vagyok bizonytalansággal, és őszintén értékelem, hogy igyekszik tenni ez ellen.  

- Tehát egy gyűrű egy láncon? - húzódom el, és kíváncsian pillantok fel rá, majd alaposabban is megvizsgálom az ajándékát. - Van ennek valami külön jelentősége vagy jelentése? - Nyilván van. Nyakláncokon általában medált hordanak, nem gyűrűt, szóval feltételezem, hogy ez valamiféle beszédes gesztus, amit remélhetőleg elmagyaráz nekem. Dorian esetében egyébként is általában több van a felszín alatt annál, amit mutat vagy láttat, mint bárki gondolná.  









crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dor & Rae | new chapter Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Dor & Rae | new chapter 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Dor & Rae | new chapter 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Dor & Rae | new chapter 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Dor & Rae | new chapter 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Dor & Rae | new chapter
Dor & Rae | new chapter EmptyCsüt. Május 12 2022, 21:34

raelyn&dorian
'Cause I have no right to love you
Nem sok minden igényel felkészülési időt. Például az, hogy komplett hülyét csinálj magadból egyáltalán nem. De a jövőmmel kapcsolatos döntéseken mindig sikerült napokig ülnöm, amíg kiválogattam minden tényezőt, amire nem lesz szükségem. Amióta meg kikerültem abból a poros pincéből, azóta pedig ez hatványozottan igaznak bizonyult. Hannah érkezésével sok minden átértékelődött. Már nem vehettem félvállról a dolgokat, mert nem csak önmagamért feleltem, hanem ő érte is. Így amikor elhatároztam magamat valami mellett, akkor őt is beleszámoltam. Mi egy csomagban vagyunk, ahogyan attól a ponttól kezdve minden, amit az életemmel elhatározok.
Raelyn csak egyszer volt kérdés ebben a képletben, de az sosem miatta történt. Komplikált az én múltammal összeegyeztetni, hogy pontosan mit is engedhetek meg magamnak. Mennyi embert engedhetek közel csak azért, hogy önző módon boldognak érezhessem magamat. Két részre szakadtam az évek alatt, ez a kettő pedig előszeretettel hadakozik bennem. Az egyik dühöng és dacos. Azt mondja, hogy azok a rohadékok túl sok évet vettek már el az életemből, hogy még ennél is többet adjak magamból. Ez az ami motivál, hogy igenis megérdemlek én is egy szeletet az életből, amibe eddig nem volt lehetőségem belekóstolni. Ez az ami akarja a családot, a közös jövőt Raelynnel, közben meg jobbá válni, hogy egy nap talán a tetteim a nyomukba érjenek a rossz döntéseimnek és ne érezzem azt, hogy a múlthoz kötött mérleg a rajta lévő teherrel együtt húz le a gödör mélyére. De attól még nem tudom elnyomni a másik részemet, ami folyton aggódik és legszívesebben ellökne magától mindenkit, hogy visszabújjon abba a sötét pincébe, ahol csakis őt fenyegeti veszély. Amíg az a rosszul megírt fejezet lezáratlan, addig minden döntésemet ez a kimondatlan ígéret árnyékolja be. Sokszor úgy érződik ketté szakadok miattuk. Van nap amikor egyik az erősebb, máskor meg az ellenkezője dominál. Egy ideje próbálom elnyomni azt a reménytelen rohadékot és talán pont ezért kérem meg Raelynt, hogy legyen az életem része, a partnerem ebbe a káoszba. Nem érdemlem meg őt. Sem a tündéri lányomat, de létezni sem tudok nélkülük. Valahol az évekig tartó elnyomott érzések után újra beengedni a jót olyan mint egy újabb lélegzetvétel. Szükségem van rá, hogy tovább éljek. Mégis lélegzetvisszafojtva várok Raelyn válaszára. Mintha az döntené el, hogy magaménak tudhatom az éltető oxigént vagy vissza kell tartanom ameddig újabb forrást nem találok. Azonban a válasz megadja a kegyelemdöfést, én meg úgy vigyorgok mintha a kezembe nyomták volna a főnyereményt. Elnézve Raelynt és a tekintetét talán így is van.
- El sem hiszem. - lélegzem ki a szavakat, meg a fejemet is ingatom mellé miközben ő egy ártatlan puszival jutalmaz. Úgy érzem magamat mint aki képes lenne végigfutni a fél várost, pedig kegyetlenül utálok futni. Mielőtt azonban a kérdésére választ is adhatnék, megengedek magamnak egy kis önzőséget meg azt, hogy elmenjen egy kicsit az eszem, miközben a derekára simítva tenyeremet őt közelebb vonom őt és egy régóta ígéretként keringő csókra invitálom őt. Nem érdekel, hogy ki néz vagy hogy meglehet kitiltanak innen, mert Raelyn igent mondott. Ez a megtiszteltetés az enyém, én meg kincsként fogok őrizgetni.
A boldog vigyor a csók után sem hervad le az arcomról meg akkor sem amikor egy kósza tincsét igazítom el az arcából. Aztán lepillantok a nyakláncra, mert rájövök, hogy tartozom neki még egy válasszal.
- Szabad? - kérdezek rá, hogy segíthetek-e abban, hogy ráadjam a nyakláncot és ha engedélyt kapok rá, akkor nem is késlekedek tovább.
- Baromira béna vagyok a romantikus magyarázatokba, de a gyűrű számomra mindig is a betartott ígérettel volt egyenlő. Ha ránéztem, tudtam hogy valakihez tartozok, valakinek tartozok azzal, hogy boldoggá teszem és a bizalmáért cserébe a hűségemet adom neki. - kezdek bele, de nem mozdulok a közeléből. - Vehettem volna bármilyen medált, de semmi sem adta volna vissza azt, hogy 'sajnálom amiért kegyetlenül elszúrtam, de ettől a ponttól kezdve minden egyes nap azon leszek, hogy ezt helyrehozzam.' Ja, és belevésetni azt mondták, hogy nagyon hosszú lett volna, öt gyűrű meg nem nézett ki jól egy láncon. - halk nevetés tör ki belőlem. - Hülyeséget félretéve tényleg ez a szándékom veled a sok minden más mellett. Újrakezdeni. - vallom be, majd körbetekintek. Jó tudni, hogy senkit sem érdekel mit művelünk mi itt.
- Van még itt egy vallomás.. - kezdek bele, majd a folytatás érdekében halkabban beszélek. - Ezek itt a hátam mögött kegyetlen tehetségesek és én rájöttem, hogy mégsem tudok rajzolni. Azért hagyjunk itt valami nyomot a vásznon vagy lépjünk le? - kérdésem közben állát két ujjam közé csippentem és így fürkészem azokat a szép szemeit.
- Tudom, hogy ez egy tanfolyam, de elkezdtem parázni, hogyha meglátod az alkotásomat, akkor azzal veszítek a piaci értékemből és végül megbánod a döntésedet. - biggyesztem le az ajkaimat a szövegelésem után, de a folytatáshoz az ő véleményére vagyok kíváncsi.  






Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dor & Rae | new chapter A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dor & Rae | new chapter D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dor & Rae | new chapter 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
TémanyitásRe: Dor & Rae | new chapter
Dor & Rae | new chapter EmptyPént. Május 13 2022, 17:18


“ONE OF THE HARDEST LESSONS IN LIFE IS LETTING GO. WHETHER IT’S GUILT, ANGER, LOVE, LOSS, OR BETRAYAL. CHANGE IS NEVER EASY. WE FIGHT TO HOLD ON AND WE FIGHT TO LET GO.” – MAREEZ REYES

to dorian


Azt hiszem, alapvetően egyikünk sem az a tipikusan romantikus alkat, de ez nem azt jelenti, hogy ne tudnánk élvezni egy kellemes estét, egy nem mindennapi közös programot. A külön töltött hónapok után én azt hiszem, szinte bármit élvezni tudnék, ha vele tehetem... igaz ez nagyjából azelőtt is így volt. Habár azokat a bizonyos nagy szavakat valószínűleg még egyikünk sem áll készen, hogy kimondjuk - én biztosan nem, főleg attól félve, hogy újra elveszíthetem -, de szerintem mindketten tudjuk, hogy a másik milyen fontos nekünk, és hogy mennyire szeretünk egymás társaságában lenni. Szóval engem tulajdonképpen egy McDrive-os randival is boldoggá tudna tenni, de nagyon is tetszik a hely, ahová hozott minket, és még nagyban fogadom be a látványt, az egész hangulatát, az előttünk álló feladatot, a lehetőségeinket, amikor Dorian felém fordulva előveszi az ajándékát. Teljesen le vagyok nyűgözve, mert egy percig sem vártam tőle semmi efféle gesztust. Persze reméltem, hogy ő is ugyanannyira akarja ezt, mint én, hogy ezúttal TÉNYLEG akarja, és nem fog megint kihátrálni a kapcsolatunkból a kockázat, a veszély miatt, amit amúgy én egy pillanatig sem félek bevállalni érte. Azért, hogy együtt lehessünk. Tudom, hogy a múltja zűrös, de az enyém sem makulátlan, a jövőt pedig szerintem megoldjuk együtt. De az ígérete, amit megpecsétel egy gyűrűvel és egy nyaklánccal, nagyon is sokat jelent nekem. Egy megerősítés. Válasz a ki nem mondott kérdéseimre. A tekintete és ahogy fellélegzik a szavaimat hallva, pedig még ennél is többet mond számomra. Végre tényleg el tudom hinni, hogy ugyanazt akarjuk. A puszim után lefejteném róla a karjaimat, de megállít a mozdulatban, visszahúz, és úgy igazán megcsókol, ahogy már régen tette, én pedig szinte elolvadok belül. A “szabad?” kérdésre csak bólintani tudok most, aztán megfordulok, hogy feltehesse a nyakamba az ajándékát. Végül szembe fordulok vele, hogy megmagyarázhassa nekem, pontosan mit is jelent mindez.

- Azért az a “sok minden más” is egész jól hangzik – mosolyodom el picit szemtelenül, miután végighallgatom őt. A szívem kábé végig a torkomban dobog, mert még mindig hihetetlen számomra, mennyire nyíltan és őszintén beszél végre velem a történtekről, a szándékairól. Azt hiszem, ezt leszámítva eddig az első és egyetlen alkalom, amikor ennyire őszintén és mellébeszélések nélkül tudott beszélni velem, az az este volt, amikor valamit beletettek az italomba, és eljött értem. De arról az estéről sajnos túl ködösek az emlékeim, de még a másnap reggel sem maradéktalanul teljesen tiszta. Én pedig azóta is azon rágódom, mit is jelenthet, hogy újra együtt vagyunk, merre tarthat ez a kapcsolat. De most végre választ kaptam a kérdéseimre. - Örülök, hogy ugyanazt akarjuk, mert én is ezt szeretném. Újrakezdeni. És újra bízni benned. Kettőnkben. Én... én csak veled szeretnék lenni. És majd együtt megbirkózunk az akadályokkal. - Mert mindketten tudjuk, hogy vannak, és lesznek is, de egyetlen kapcsolat sem tökéletes. Egyikünk sem az. Ettől még működhet.

- Én amondó vagyok, hogy talán ne sokkoljuk az igazi művészeket a tehetségünkkel... meg annak hiányával - vigyorodom el elpillantva a válla fölött azok felé, akikre célzott, aztán vissza a szemeibe. - Szívesebben lennék most inkább veled kettesben – mondom aztán őszintén. - De azokat azért ne hagyjuk itt – intek fejemmel ezúttal a büfékocsi és az italaink felé, és kicsit elnevetem magam. Azokat megígérte nekem, naná, hogy nem leszek hajlandó lemondani róluk.  

Back to You ♡
(Köszi a játékot, drágaság  Dor & Rae | new chapter 2075961653 )








crazy




about you



Dorian J. Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Dor & Rae | new chapter Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Dor & Rae | new chapter 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Dor & Rae | new chapter 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Dor & Rae | new chapter 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Dor & Rae | new chapter 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
TémanyitásRe: Dor & Rae | new chapter
Dor & Rae | new chapter Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Dor & Rae | new chapter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The Resurrection - First Chapter.
» Kai & Rora | chapter one
» chapter two | Rora & Kai
» Little Thornton x Big Sis --> Chapter 1
» each reunion is a new chapter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: