New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 64 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Kai & Rora | chapter one
TémanyitásKai & Rora | chapter one
Kai & Rora | chapter one EmptyCsüt. Okt. 17 2019, 18:59
Kaiden & Aurora
When you meet someone for the first time, that's not the whole book. That's just the first page.
Kiskoromban a bátyám állandóan cukkolt, mert viccesnek találta, amikor mérges voltam. Bár felnőtt korára sem komolyodott meg teljesen és olykor még mindig Pöttöm Pannának hív, tíz-tizenöt évvel ezelőtt ez a megszólítás úgy robbantotta ki belőlem a pukkancs kislányt, mintha csak érintésre aktiválódó autóriasztóról lenne szó. Az a tíz-tizenöt évvel ezelőtti kislány ugyan már nem létezik, a pukkancs énem azonban ma nagyon is visszatérni látszik, mert attól a pillanattól kezdve, hogy reggel felnyitottam a szemeimet, egyszerűen semmi nem akar összejönni.
Kezdődött azzal, hogy reggel feltűnt, hogy a telefonom egész éjszaka nem töltött, így gyakorlatilag rögtön lemerülés közeli állapotban volt. Még az a háromnegyed óra sem segített rajta, amit még otthon töltöttem, mérgezett egérként szaladgálva a házban készülődés közben. Ugyanis először a blúzomat nem találtam, amit fel akartam venni - azóta sem tudok rájönni, hogy hova is tüntethettem el pontosan. Aztán a bátyám telefonált rám, hogy át kellene mennem hozzá, mert vár valamilyen szerelőt, vagy a főbérlőt, nem hallottam túl jól, mert a reggeli kávém előtt nekem nem csak hogy a szemem nem működik normálisan, de gyakorlatilag semmilyen más érzékszervem sem, a hallásomat is beleértve.
Ha nem lett volna elég, hogy körülbelül negyedóra alatt ennyi bajt szedtem össze magamnak, még egy üzenetet is találtam a konyhában apámtól, amin az állt, hogy este igyekezzek hazaérni időben, mert az egyik jó barátja a feleségével és a gyerekeikkel együtt nálunk vacsoráznak. Csak tudnám mi közöm a szüleim egyetemi barátaihoz, akik azért jönnek ide, hogy drága bort szürcsölgessenek és kibeszéljék az ezer évvel ezelőtt történt dolgokat, megvitassák, hogy kivel nem találkoztak az elmúlt öt évben és kritizáljanak mindenkit, aki nincs olyan státuszban, mint ők. Aztán persze kétségtelenül felhozódik a "na és ti, gyerekek?" téma is, ahol legalább húsz perces kálváriája zajlik le szerény személyemnek, ahogyan próbálok kiállni magam mellett, amiért a színészi pályát választottam. Merthogy ugye annak ellenére, hogy apám maga is a hozzám hasonlóak kritizálásából él, lehettem volna ügyvéd, közgazdász, vagy akár még orvos is! Elhangzik a "szép is lett volna, anya és lánya az orvosi karrierben", na meg a "hátha látunk még a Broadway-en" felkiáltások, amelyeket követően én már a vajazókéssel tudnám vagdosni az ereimet a szabadulás érdekében.
Az előre elképzelt szörnyű estének, vagy talán a rettenetes memóriámnak hála először úgy szálltam taxiba, hogy a telefonom bent maradt a házban, végül mégis sikerült odaérnem a bátyám lakására, a korábban megbeszélt időpont előtt, megelőzve a szakembert, vagy főbérlőt - a kilétére még út közben sem sikerült rájönnöm. Úgy voltam vele, hogy majd amikor meglátom, kiderül, olyan nagy baj csak nem lehet belőle. Eltelt tíz, majd húsz perc is, és még öt perc türelmetlen topogás után úgy döntöttem, hogy megkérdezem a bátyám, mi lehet a helyzet, és meddig várjak még.
- Phil! Mi van már? Nem érek rá egész nap... - szólok a telefonba nem túl kedvesen. - Amúgy is, pontosan mit is mondtál? Miért nem tudsz most itt lenni? - Szegezem neki a kérdést, habár így telefonon keresztül tulajdonképpen felesleges. Hiába kérem számon, ha úgysincs itt.
- Vegyél egy mély levegőt, jó? És ne legyél pukkancs.
- De nem vagyok pukkancs! Inkább azt mondd meg, meddig várjak még?
- Jaa, elfelejtettem szólni. Mégsem ma megy a szerelő.
- Utállak. - Azzal ki is nyomom a telefont, mert ha még egy percig a tök nyugodt bátyámat kell hallgatnom, aki nem vesztegetett el harminc percet az életéből, még a telefonon keresztül is megfojtom.
Egyedül talán az tartotta még bennem a lelket, hogy indulhattam tovább a színházba próbálni. Ott valahogy mindig valami beazonosíthatatlan nyugalom száll meg - na jó, erős túlzás a mindig -, mintha csak a természetes közegembe kerülnék, ahol nem léteznek zavaró tényezők és idegesítő helyzetek. Habár azt kell mondjam, hogy az idegesen csattanó lépteim és összevont szemöldökeim nem keltik azt a hatást, mintha épp megnyugvásért tartanék a színházba. Sokkal inkább úgy nézek ki, mint a tíz-tizenöt évvel ezelőttről ismerős pukkancs Pöttöm Panna.

prom queen | ne egyél meg Kai & Rora | chapter one 2624752903  | öltözék |


you can cheer me as I fall

You can take it all
But you can't extinguish me 'Cause I'm a free woman They can try discredit every song you ever wrote Those with bad intentions, they can't get the best of me 'Cause they, they just don't get it
mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kai & Rora | chapter one KxLwe2
Kai & Rora | chapter one V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
Kai & Rora | chapter one 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kai & Rora | chapter one KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
Kai & Rora | chapter one V5Kks9
TémanyitásRe: Kai & Rora | chapter one
Kai & Rora | chapter one EmptySzomb. Okt. 19 2019, 10:40
rora && kai
Forgók. Ami életveszélyes és hánytatós, azt nem akarják kikapcsolni. Ami minimális élvezetet okoz a legkisebbeknek, azt egy perc után leállítják.
- Itt vagy? – dugta be a fejét a stúdió ajtaján a menedzserem, mire én magam elég flegma arckifejezéssel pillantottam rá, majd felvontam a szemöldökömet, és ezt feleltem neki:
- Nem. Elmentem, amint látod, menj le a sarki kisboltba, nézd meg, hogy ott vagyok-e, de ha nem találsz, akkor húsz perc múlva kukkants vissza! – csóváltam meg a fejem. Mégis hol máshol lennék ilyenkor? Soha életemben nem kedveltem az ilyesmi kérdéseket, de ettől függetlenül ráhagytam az illetőre a dolgot. Ugyanez volt minden alkalommal, amikor mondjuk észrevették, hogy bal kezes vagyok, vagy szépen írok... Meg nem kell túl messzire menni, elég arra gondolni, hogy befestettem már egy ideje szőkére a hajamat, és anyám első kérdése az volt, amikor megpillantott, hogy „Fiam, te szőke vagy?” Erős késztetést éreztem arra, hogy egy „nem, a hajam jelenleg hupililában pompázik” szerű választ adjak neki, de inkább elengedtem a dolgot. Azért jöttem, hogy kiderítsek néhány dolgot, és nem lenne jó idő előtt összekapni az ősökkel, mert ezzel az egész folyamatot meg is gátolhatom.
- Jól van, nyugodj már le – sóhajtott fel halkan a férfi, majd az asztalomra tett egy mappát – Nézz bele, kaptál egy tök jó felkérést.
- Oké, majd megejtem valamikor a héten – bólintottam, miközben párszor megforgattam a ceruzámat az ujjaim között, és újra a papíromra pillantottam, amire a következő dalom szövegét igyekeztem valamilyen formában levésni. Igazából kurva éhes voltam, szóval nehezen koncentráltam, de nem akartam otthagyni a munkámat most.
- Van egy kis gond, Kaiden – szólalt meg végül, mire én csak egy meglepett pillantást vetettem rá. Még itt van? Azt hittem már rég elment.
- Aláírtatok valamit a nevemben, mi? – csóváltam meg a fejem, mikor sikerült összerakni a képet. Nem arról van szó, hogy választhatom a munkát... Lényegében meg kell csinálnom. Hát ez baszott jó, legalább informálhattak volna előre a dologról.
- Hozatok neked egy öltönyt, hogy be tudj menni most a megbeszélésre a színház igazgatójával... – kezdett bele, de én magam csak összevont szemöldökkel figyeltem őt. Milyen színház? És milyen öltöny? Kezdett egy kicsit sok lenni a hablatyolása, ezért is szakítottam meg a mondandóját. Kemény pillantással meredtem rá, miközben az asztalhoz vágtam a ceruzámat, aminek a csattanására ő maga is összerezzent.
- Miért kéne nekem bárkivel is öltönyben találkoznom, hm? – szűkítettem a tekintetemet résnyire – Egy. Ha színházba kell mennem, mert ilyen ügyesen elintéztétek nekem a dolgot, akkor jó leszek oda így is. Pont nem egy művészetkedvelő embernek fogok sznoboskodni, meg amúgy sem szeretem kipakolni az arcom senkinek. Mivel ők kértek tőlem szívességet azzal, hogy ideküldték azt a dossziét, leginkább nekem kéne felmérnem azt, hogy miért fogadjam el az ajánlatukat. Kettő. Ki vagy rúgva. A fizetésed majd intéztesd el a céggel, holnaptól nem kell jönnöd.
Ezzel fel is pattantam a helyemről, felkapva a slusszkulcsomat. Nem kifejezetten szerettem, hogy ha helyettem bárki döntést hozott, és ez a helyzet kifejezetten dühítő volt számomra. Soha nem akartam egy színházzal dolgozni, mert számomra túl klasszikus volt a műfaj, túl sok megszabott kerettel. Nem azt mondom, hogy nem tudnám megcsinálni főleg azok után, hogy már egy diplomát szereztem a JMC-n, és a másodikat is lényegében elkezdtem, de ettől függetlenül én is tisztában vagyok a saját képességeimmel és korlátaimmal. A színház meg sajnos minden bizonnyal meghaladta az előbbiket. Pont ezért is szálltam be kissé ingerülten a tegnap beszerzett Range Rover terepjárómba, aztán pedig megindultam a cím felé, ami a papíron szerepelt. Őszintén nem voltam biztos abban, hogy mit fogok csinálni, ha odaérek és egyre inkább kezdett eluralkodni rajtam a pánik azzal kapcsolatban, hogy ezt az egészet hogyan kéne megugranom. Igyekeztem azért valamennyire lenyugtatni magam, mert még tényleg nem volt esélyem meglátogatni a családom – azért szerettem volna kényelmesen beköltözni valahova, és nem egy hotelban baszni a rezet – szóval határozottan jó lett volna, ha nem kell idő előtt elpatkolnom, a kőkemény 24 évemmel.
Amint lefékeztem az épület előtt, pár másodpercig még a kocsiban ülve próbáltam rájönni arra, hogy miként kéne kimásznom ebből a dologból. Lényegében jöttem rossz benyomást tenni a drága kis igazgatónkra, hogy offolja velem az együttműködést – amit nem is én kötöttem meg! – és keressen mást, én pedig mehessek a dolgomra. Párszor még belevertem a fejem a kormányba, majd összekaptam magam és kiszálltam a kocsiból. Lényegében fogalmam sem volt arról, hogy hol találok úgy bármit a portás pedig pont ebédelni ment, szóval csak álltam az aulában, mint kezdőbuzi a gőzfürdőben, és próbáltam betájolni a környezetet... Rájönni arra, hogy merre induljak. Az egyetlen ember, akit sikeresen kifogtam egy lány volt, aki valahova nagyon igyekezett. Mivel nem volt tömeg, remélni mertem, hogy talán itt dolgozik de hát... Ennél nagyobb hülyét amúgy sem csinálhatok magamból szóval határozottan rá is nyúltam a csuklójára, hogy megállásra késztessem őt.
- Szia – biccentettem felé egy aprót, majd egy mély levegőt véve kérdeztem meg tőle a következőt – Ismerős vagy ezen a helyen, ugye? Mert akkor szükségem lenne egy kicsit a segítségedre.
Persze én magam sem voltam teljesen biztos abban, hogy mindez jó ötlet volt, főleg elnézve a leányzó arckifejezését, de mive annyira picike volt, egyszerűen képtelen voltam komolyan venni. Pont ezért varázsoltam is egy kis félmosolyt az arcomra, és reménykedtem benne, hogy nem ítéltem meg rosszul a helyzetet. Azért nem szeretném ha lekeverne egyet azzal a pici kezével nekem... Az ilyen lányok mindig nagyot ütnek.

ruha || 853 || na gyerünk Hercegnő  Kai & Rora | chapter one 2624752903  Kai & Rora | chapter one 1471401822


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kai & Rora | chapter one UXJCFyN
Kai & Rora | chapter one MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Kai & Rora | chapter one Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kai & Rora | chapter one YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Kai & Rora | chapter one RfFLdgU
TémanyitásRe: Kai & Rora | chapter one
Kai & Rora | chapter one EmptySzomb. Okt. 19 2019, 14:53
Kaiden & Aurora
When you meet someone for the first time, that's not the whole book. That's just the first page.
Alapvetően nem vagyok túl idegeskedő típus. A színpadon nincs lehetőség arra, hogy megkérdőjelezzem magamat, vagy az előadás előtt két perccel álljon belém az ideg, hogy vajon elfelejtek-e majd valamit a reflektorfényben. Sőt, ha jellemeznem kellene magamat, talán még azt is mondanám, hogy felhúzni sem lehet túl könnyen. Vannak dolgok, amikre ugrom - mondjuk ha valaki megjegyzéseket tesz a magasságomra -, de nem látom értelmét annak, hogy olyasmin húzzam fel magam, ami öt perc, vagy öt óra múlva már teljesen lényegtelen lesz. Nyilván az életem sokkal fontosabb, jelentősebb eseményeivel kapcsolatban azért az én magabiztosságom is meginog néha. Ha nem vettek volna fel az egyetemre, nem dolgoznék a színházban, vagy nem kapnám meg azt a szerepet, amire nagyon vágyom, valószínűleg képes lennék kifordulni kicsit magamból. Egyébként is sok mindenkit elriaszt a határozottságom.
Mindenkivel előfordulhat azonban, hogy rossz napja van. Nagyon rossz. Az enyém valószínűleg már csak akkor alakulhatott volna még szörnyűbben, ha a reggeli kapkodásban magamra borítom a kávémat. Vagy ha valamilyen úton módon esetleg bezárom magam a bátyám lakásába. Akkor mászhattam volna ki az ablakon, mert eszemben sem lett volna lemaradni a próbáról. Nem vagyok az a fajta ember, aki csak azért, mert mondjuk az elmúlt két három alkalommal könnyedén megszereztem a főszerepet, egyszerűen belekényelmesedem a helyzetbe és nem teszek meg mindent, hogy a munkám később az előadások során tökéletes legyen. Szeretek időben érkezni, szeretek utolsóként távozni, különösen ha olyasmiről van szó, amit szeretek. A munkám így egyszerre jelent számomra szórakozást is.
Lehet, hogy a mai nap nehezebb lesz, mint a többi, mert egész úton a színházig az jár a fejemben, hogy milyen szörnyűség történhet még velem, na meg hogy pontosan hogyan is fogom megpróbálni kifilézni a nálam huszonhárom centivel magasabb és minimum húsz kilóval nehezebb bátyámat.
- Nem muszáj egészen a színházig mennie, elég, ha kitesz a sarkon - szólok oda a taxisnak, aki néhány percen belül engedelmesen le is parkol a színház utcájában. Kifizetem, majd úgy döntök, hogy azon a három-öt percen, amit egy kávé megvásárlásával töltök, nem fog múlni a dolog, így befordulok az üzletbe. Különben is, az ital egyszerre lesz remek módja annak, hogy az idegeimet lenyugtassa, és hogy pótolja a kimaradó étkezést is. Amennyire sikerült felidegesítenem magam, egyébként sem menne le semmi más a torkomon.
Miért van az, hogy amikor egyébként semmi negatív tényező nem frusztrál - mondjuk az, hogy egyébként alig vannak barátaim, még mindig a szüleimnél lakom, a bátyámat meg kell vernem és még sorolhatnám -, akkor az élet egyszer csak úgy dönt, hogy tortát nyom a képembe, és elrontja az egész napomat. Még csak azt sem mondhatnám, hogy másképp kellene a dolgokhoz állnom, a pozitívat keresni mindabban, ami ma délelőtt történt velem. Mert mondja már meg nekem valaki, hogy mégis mi a halál lehet jó ebben a mai napban?
Megköszönöm a kávémat, és már azzal együtt sétálok be a színház épületébe, ami már-már a második otthonom, amennyi időt mostanában eltöltök itt. Megunni viszont valahogy soha nem tudnám. Kicsit talán még örülök is annak, hogy a portás nincs a helyén, mert akármilyen kedves és érdeklődő szokott lenni, ma nem vagyok abban a hangulatban, hogy cseverésszünk.
Ellenben az, hogy senki más sem igazán rohangál még az épületben, arra enged következtetni, hogy vagy ezt is elrontottam és elnéztem a próba idejét, vagy mindenki ott van már és készülődik. Épp azt igyekszem kideríteni, hogy akkor melyik verzióba futhattam bele és sietős léptekkel indulok hátra, mikor kizökkent a tény, hogy valaki egyszerűen megállít. Ennyit arról, hogy képes lennék megvédeni magamat bárkivel szemben az utcán... Habár azzal eddig is teljes mértékben tisztában voltam, hogy nem az én negyvenkilenc kilóm lesz az, ami megijeszt bárkit is attól, hogy elraboljon.
Mély levegőt veszek és nagyon kicsi választ el tőle, hogy egy ingerült sóhaj kíséretében nézzek az idegen szemeibe, helyette azon kapom magam, hogy leheletnyivel közelebb hajolok hozzá és még a szemöldököm is összehúzom valamelyest, annyira szokatlan a fülemnek az akcentus, amivel beszél. - Szia... - sikerül kinyögnöm egy villámgyors, és talán nem is a legőszintébb mosoly kíséretében. De igazából olyan mindegy, hogyan viselkedem, mert mekkora az esélye, hogy lesz még bármi közünk egymáshoz és találkozunk valaha? Engem különben sem szeretnek kifejezetten az emberek, mert nem vagyok jó abban, hogy úgy adjam el magam, amilyen nem vagyok.
- Igen, itt dolgozom, szóval... Gondolom tudok segíteni. - Ezúttal kicsivel őszintébb, de még mindig halovány félmosoly jelenik meg a szám sarkában. - Keresel valakit? Vagy pontosan miben kellene segítenem? - Kérdő pillantást vetek rá, felvont szemöldökkel mérem végig, ezúttal kicsit jobban odafigyelve a vonásaira és az arcára, mint korábban.



prom queen | ne egyél meg Kai & Rora | chapter one 2624752903  | öltözék |


you can cheer me as I fall

You can take it all
But you can't extinguish me 'Cause I'm a free woman They can try discredit every song you ever wrote Those with bad intentions, they can't get the best of me 'Cause they, they just don't get it
mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kai & Rora | chapter one KxLwe2
Kai & Rora | chapter one V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
Kai & Rora | chapter one 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kai & Rora | chapter one KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
Kai & Rora | chapter one V5Kks9
TémanyitásRe: Kai & Rora | chapter one
Kai & Rora | chapter one EmptyVas. Okt. 20 2019, 10:00
rora && kai
Forgók. Ami életveszélyes és hánytatós, azt nem akarják kikapcsolni. Ami minimális élvezetet okoz a legkisebbeknek, azt egy perc után leállítják.
Soha életemben nem voltam egy idegbeteg fazon, de most rendesen éreztem, hogy nem vagyok jól. Pedig a neveltetésem egyik legjobb része az volt, hogy lényegében apám egy hidegvérű gyilkos habitusát ruházta rám. „Mindig nyitott szemmel kell járnod, Fiam. Hogy meg tudd védeni anyádat, a húgodat, és a leendő családodat. Mindenre fel kell készülnöd, fejben teljesen késznek kell lenned a leglehetetlenebb helyzetekben is. Rendben van, ha izgulsz, ha félsz ha dühös vagy, de ezeket soha ne mutasd ki másoknak. Mert az állapotodat fogják felhasználni ellened.” Lényegében ezt hoztam otthonról, és ez alapján élem az életemet, most pedig pont emiatt készültem ki. Az, ahogyan a ceruzámat az asztalhoz csaptam, hogy felemeltem a hangom, később felhasználható lesz ellenem, mert engedtem, hogy egy pillanatra megvillanjon az esendőségem. Hogy én is ember vagyok.
Mindig könnyedén és jól meg tudtam élni az érzéseimet, ez a mai napig így van, csupán most egy kicsit szeretem őket a háttérbe szorítani. Viszont ahogyan a piros lámpánál álltam, és pörgött az agyam, elég furán éreztem magam az előbb levágott hisztim miatt. Ettől függetlenül is kifejezetten érzékenyen érintett, ha bárki döntéseket próbált hozni helyettem, és ez a mostani ilyen volt.
Ha egy előadó kér fel arra, hogy legyek a ghostwritere is kérek általában egy kis türelmi időt pont azért, mert szeretném felmérni a terepet. Ilyenkor mindig szükségem van egy kis időre, hogy azonosulni tudjak azzal, amibe éppenséggel bele akarok vágni.
Illetve ott van az is, hogy általában én magam szeretek válogatni. A dalaimat saját magam írom, illetve már csak segítséget kérek ahhoz is, amikor a stúdióban kikevertetjük. Lényegében mindenben én hoztam meg a döntést, simán volt arra is lehetőségem, hogy elutasítsak valamit, ami nem tetszett... Most viszont mindezt megvonták tőlem, ami miatt elég kényelmetlenül éreztem magam. Mert mi van akkor, ha elvérzek a dolgon? Nyilvánvalóan az ember útját rengeteg kudarc övezi, és én magam sem voltam mindig tökéletesen sikeres, ezért is tartottam attól, hogy a jó szerencsém a színházas projekttel fog véget érni. Mert ha lecikkezik, hogy beszállok a projektbe, és esetlegesen nem úgy jönne össze, ahogyan én magam szeretném, akkor utána nos finoman szólva is kurva szarul érezném magam.
Mindenesetre azért megfutamodni a feladat elől nem akartam, mert lényegében az még gázabb lett volna, csupán valami egyezség szerűséget kötni az igazgatóval úgy, hogy lehetőleg ne szerezzen tudomást a körüményekről. Ha valami, akkor az biztosan nem vetne jó fényt rám, ha azt sugallom, hogy bele lettem kényszerítve az egész helyzetbe.
Az út viszont hamarabb eltelt, mint én azt szerettem volna, pont ezért is pár pillanattal később már azt vettem észre, hogy az aulában forgolódva próbálok valakit találni, aki talán el tud irányítani az úticélomhoz. A választásom pedig így esett végül egy kicsike, hatalmas kék szemekkel rendelkező lányra, akit első ránézésre nagyjából magammal egykorúnak saccoltam volna be. Aztán simán lehet, hogy tévedhetek, láttam már olyan harminc éves nőket, akik legalább 10 évet letagadhattak volna. Mindegy, jelenleg ez nem is fontos, sokkal inkább volt számomra zavaró az arckifejezés, amivel felém fordult. Egy pillanatra kedvem lett volna itthagyni a fracba, de aztán végül mire már eszembe jutott volna elengedni a csuklóját, addigra felajánlotta a segítségét. Ettől függetlenül az előbbi folyamatot végrehajtottam, mert mit szorongassam a kezét, viszont meg is vetettem mellette a lábamat.
- Nos hát... Állásinterjúra jöttem... Vagy mi – vigyorodtam el egy kicsit, éppen csak annyira, hogy az egyik oldalt a kis gödröcském megjelenhessen. Láttam rajta, hogy az akcentusomat pár másodperc erejéig értelmeznie kell, de ettől függetlenül sem próbáltam meg azt az affektáló, amerikai stílust felvenni – Szóval lényegében magát az igazgatót keresném.
Nem sokon múlott, hogy főmukinak nevezzem az embert, de idő előtt elbaszni a dolgokat semmi értelme. Ha már idáig eljöttem, akkor bizony valamit kezdenem kellett az üggyel... Ha más nem, legalább felmérem a terepet meg azt, hogy az ipse mennyire szimpatikus. Viszont tisztában voltam azzal, hogy ez a csaj nem fog odavezetni csak úgy, viszont a legtöbb nő bedől a megvesztegetésnek. És ha itt dolgozik, én meg mégis megkapom ezt a faszom projektet, akkor lesz is esélyem betartani az ígéretemet.
- Cserébe ma, vagy máskor meghívhatlak egy ebédre... Vacsorára, amire akarod, de tényleg jól jönne most a segítséged – mondtam neki. Nyilván nem vagyok degenerált, szóval ha elmondja merre találom az irodát, akkor nem lesznek problémáim. Viszont persze, örültem volna annak, ha elkísér odáig, mert legalább csökken a lehetősége annak, hogy valamit ténylegesen elcseszek.
- Amúgy... Kaiden Dubois – mutatkoztam be neki, és nyújtottam a kezemet is, hogy azért teljes mértékben ne tűnjek parasztnak. Alapvetően sem vagyok az, viszont tartottam egy kis távolságot tőle, miközben szemügyre vettem bájos vonásokat.

ruha || 741 || na gyerünk Hercegnő  Kai & Rora | chapter one 2624752903  Kai & Rora | chapter one 1471401822


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kai & Rora | chapter one UXJCFyN
Kai & Rora | chapter one MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Kai & Rora | chapter one Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kai & Rora | chapter one YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Kai & Rora | chapter one RfFLdgU
TémanyitásRe: Kai & Rora | chapter one
Kai & Rora | chapter one EmptySzer. Okt. 23 2019, 00:27
Kaiden & Aurora
When you meet someone for the first time, that's not the whole book. That's just the first page.
Gyerekkorunkban a szüleink megtanítják nekünk, hogy idegenekkel szóba állni tilos. Felnőttként azonban lassacskán ráébredünk, hogy a bennünket körülvevő világ sokkal bonyolultabb annál, mint hogy mindent be lehessen kategorizálni feketére vagy fehérre. Például rájövünk arra is, hogy azt, hogy szóba állunk-e azokkal a bizonyos idegenekkel, sokkal inkább az adott helyzet határozza meg, mint a másik fél ismerőssége. Normál esetben például valószínűleg legalább egy fokkal készségesebben állnék a jelenlegi helyzethez is és szívesebben segítenék a férfinak. Aki bár talpig feketében gyerek fejjel talán nem nyújtana olyan bizalomgerjesztő összképet, felnőtt fejjel azonban az ajkain játszó félmosoly - na meg a tény, hogy egyáltalán érezte magát olyan intellektuálisnak, hogy belépjen egy színházba - kapásból arra engednek következtetni, hogy nem lesz belőle problémám, ha szóba állok vele. Különben is, ha segítek neki megtalálni, amit keres, talán az idei évre már sikerül is túlteljesítenem az éves kedvesség rátámat.
A szüleimtől, na meg legfőképpen a bátyámtól állandóan megkapom azt a kritikát, hogy ennyi idősen nem szabadna ennyire elzárkózónak és piszkálódónak lennem, elég lenne ha öreg koromra őrülnék meg. A bátyám szerint egyébként is három macska társaságában fogom élni az idős éveimet. Amit azonban ők soha nem fognak megérteni, hogy a többi kortársammal ellentétben nekem tulajdonképpen a középiskolában eltöltött éveim soha nem jelentettek túl szép időszakot. Nem tudtam másokhoz hasonlóan beilleszkedni, nem igazán voltak barátaim és ez még a mai napig is így van. Talán túlságosan őszinte vagyok és ha valami nem tetszik, képtelen vagyok úgy tenni, mintha az ellenkezője lenne igaz. De úgy érzem, hogy ezzel a hozzáállással legalább nem rabolom az embertársaim idejét, így nincs felesleges udvariaskodás, amit egyébként is mindenki utál.
A színház világa volt az, amit egyfajta menedéket jelentett. Kezdetben csak nézőként, habár a gyerekkoromban végiglátogatott bábszínházakat és gyerekeknek való interaktív előadásokat nem sorolnám abba a kategóriába, amelyek olyan mély nyomot hagytak bennem, hogy ezzel akarjak foglalkozni. Mégis legalább annyira sikerült megszeretnem ezt a világot, hogy amint lehetett, már színpadon akartam állni, egészen kicsi koromtól kezdve. Onnantól kezdve pedig gyakorlatilag nem volt megállás.
Most is ezt tekintem a lelki nyugalmam egyik legfőbb letéteményesének. Habár munka miatt érkeztem, mégis úgy érzem, hogy itt majd sikerül elfelejtenem a szörnyű délelőttömet. Persze az is benne van a pakliban, hogy agyam csak sürgősen akar keresni valamilyen menekülőutat, hogy ne robbanjon fel a felhalmozott bosszúságokon kattogva. Amikor ma reggel kinyitottam a szemeimet, még eszemben sem volt  házisárkányként viselkedni. Mondhatjuk, hogy a körülmények áldozatává váltam.
- Ó! - csúszik ki a számon akaratlanul is a felkiáltás, amellyel hangot adok a csodálkozásomnak. Magasba szökő szemöldökeim csak még magasabbra húzódnak a homlokomon, amikor újabb pillantással végigmérem őt, igyekezve valamilyen pozíciót társítani a megjelenéséhez. - Szóval állásinterjú - megköszörülöm a torkom, amikor végre sikerül levennem róla a már-már  zavarba ejtően kíváncsi pillantásomat. Ennek a ténynek a tudatában igyekszem valamivel kedvesebb, befogadóbb arckifejezést és hozzáállást is felvenni, mert az első benyomás sokat számít, vagy valami ilyesmi. Feltehetően úgysem leszünk barátok. Talán még így is messzire mentem, hiszen az sem biztos, hogy bármilyen formában fogunk még együttműködni.
- Aurora Cabot. - Magamhoz képest is egészen határozottan nyúltam a kezéért, amiben bár elveszni látszott a sajátom, az erő, amivel megráztam azt szokatlannak hathatott. De még általánosban megtanította nekem a dráma tanárom, hogy ha az ember kézfogása egy döglött halhoz hasonlít, akkor a kéz tulajdonosa nem jobb az emlegetett állatnál. - Örülök.
- Tulajdonképpen úgyis arra megyek, ahol Gary irodája van, szóval gyere velem. Ha szerencséd van, még bent is lesz. - Rövid félmosoly jelenik meg az arcomon, ugyanis az itt töltött időm alatt volt már szerencsém megtapasztalni, hogy az igazgatónk elég szabadon jár kel. Hol a város egyik végében kell lennie, hogy a másikban, így Kaiden még kifejezetten szerencsének - vagy rosszul ítélem meg a helyzetet, és inkább fontosnak - számít, ha összejön a találkozó.
- A meghívás miatt pedig kérlek ne idegesítsd magad. Biztosan nagyon elfoglalt vagy és akad jobb dolgod is annál, mint hogy hozzám hasonló, teljesen ismeretlen nőket vigyél valahová. - Eszembe sincs modortalannak lenni, egyszerűen csak úgy érzem, a mai nap képtelen lennék már abban reménykedni, hogy bármi értelme lenne az ajánlatának. A végén úgyis rájönne, hogy nem érte meg a kedves felajánlás.
- Ha jól sikerült az interjúd, biztosan úgyis látjuk még egymást a környéken. - Egy rövid mosoly erejéig még rá is pillantok, miközben megindulok a folyosón, a lift felé. Tény, hogy egy fokkal kevésbé érzem már úgy, hogy bármelyik pillanatban felrobbanhatok. Nem sikerül azonban eldöntenem, hogy a közelgő próba miatti izgatottságomnak köszönhetem a dolgot, vagy talán az zökkentett ki a pukkancskodásból, hogy Kaiden a segítségemet kérte. Mindenesetre a kíváncsiságomnak nem tudok parancsolni, így kibukik belőlem a kérdés: - Szóval... milyen pozícióval kapcsolatban lesz most interjúd? ... Már ha publikus. Nem muszáj elmondanod.

prom queen | ne egyél meg Kai & Rora | chapter one 2624752903  | öltözék |


you can cheer me as I fall

You can take it all
But you can't extinguish me 'Cause I'm a free woman They can try discredit every song you ever wrote Those with bad intentions, they can't get the best of me 'Cause they, they just don't get it
mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kai & Rora | chapter one KxLwe2
Kai & Rora | chapter one V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
Kai & Rora | chapter one 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kai & Rora | chapter one KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
Kai & Rora | chapter one V5Kks9
TémanyitásRe: Kai & Rora | chapter one
Kai & Rora | chapter one EmptySzomb. Nov. 09 2019, 11:57
rora && kai
Forgók. Ami életveszélyes és hánytatós, azt nem akarják kikapcsolni. Ami minimális élvezetet okoz a legkisebbeknek, azt egy perc után leállítják.
Talán elég szociális személyiség vagyok, de ettől függetlenül nehezemre esett a jelen helyzetbe belesimulni. Nem mintha nehéz személyiségjegyeket hordoznék magamban, de voltak bizonyos elvárásaim, amikor aláírtam a szerződést. És bár biztosra veszem, hogy háromszor átböngésztem minden oldalát annak, tuti volt valami apróbetűs köcsögösködés benne, ami felett úgy néz ki elsiklottam... Különben a jelenlegi helyzet nem állna fenn. Mindenesetre egy oldalról elégedett voltam a kiborulásommal: most már biztosan tudja a menedzsment, meg a drága lemezkiadóm góréja, hogy ne szarakodjanak, mert hajlamos vagyok mások megkeresett kenyeréről dönteni, ha kibasznak velem.
Mindenesetre hajlottam volna arra, hogy megbeszéljük ezt az egészet, ha láttam volna egyáltalán arra hajlandóságot, hogy kapjak némi választási lehetőséget... Illetve egy kicsit az én hibám is volt a dolog, mert a frusztrációmat és az önbizalomhiányomat kivetítettem azokra, akiktől én magam is kaptam a munkámat. Persze nyilvánvalóan hozzászokhattak már az idegbajos és instabil zenészekhez, hiszen itt az amerikai piacon még több van belőlük, de én soha nem akartam közéjük tartozni. Tudok partizni, szoktam alkoholt fogyasztani, és néha eltolok egy pár spanglit, de ez nem jelenti azt, hogy instabil lennék... ugye? Mert az egészséges mérték nálam azért megvan... Legalábbis remélem, hogy megvan. Nem remegek a cuccért, de azért jó, ha van... És igyekszem megőrizni valamennyire az imidzsem. Szerencsém, hogy az itteni piacon még annyira nem vagyok ismert, hogy problémát jelentsen a dolog, illetve amiért újabban eléggé elfelhősödött a fejem felett az ég, igyekszem egy kicsit háttérbe vonulni... Amire ez a munka meg lehet, hogy jó lenne?
Őszintén, nem bíztam ebben. Talán nem egy stadionkoncert – nem mintha lett volna bármikor olyanom – viszont elég nagy és híres a színház... És színházba az emberek a minőségi szórakozásért járnak. Szóval semmi modern, semmi megbotránkoztató, semmi populáris nem lehet ebben a darabban... Kvázi semmi, ami én vagyok. Ezáltal jelenleg a legfontosabb feladatom az, hogy megpróbáljam magam alatt vágni a fát és elérni azt, hogy az igazgató alkalmatlannak találjon... Amire tökéletes mondjuk az öltözetem és az, hogy önéletrajz meg minden nélkül jelentem meg.
Mindenesetre elég rossz ómen volt az is, hogy már az aulában való eligazodás gondot okozott, így jobb híján elkaptam az első befelé igyekező személyt, hát ha azzal előbbre kerülök a dologgal. Egyátlalán mennyi időm van arra, hogy a dalokat összerakjam?
Nem sokat kellett agyalnom azon, hogy gondolatban egy szakmát odatársítsak a  „művésznő” mellé. Tökéletesen ellenszenves volt ahhoz, hogy nyolcvan százalékig biztos legyek abba, hogy valószínűleg vagy vezető táncos lehet, vagy a színjátszásért felelős, ezt pedig onnan tudom, hogy a sulinknak annak idején voltak képzései ebbe a két szakirányba is... Ami által néhány bulin összefutottam hozzá hasonló picsákkal... Lényegében mindegyiket utáltam, mert alapvetően túl nagy volt az egojuk ahhoz, hogy lealacsonyodjanak holmi kis zenészekhez... Mert az hiszik, hogy mi zeneszerzőként csak kis csicskások vagyunk számukra, ami a ragyogásukat segíti elő... A szükséges rossz. Persze nem mondom százra, hogy ő is ilyen, de az első benyomás semmiképpen sem vot kellemes róla, amiért a nyugtázására, hogy állásinterjúra jöttem, csak egy rideg bólintást engedtem meg magamnak.
- Szerencsém? Ha már ide lettem rendelve, akkor ne szimplán szerencsém legyen -csóváltam meg a fejem. Ez az együttműködés nekem csak nyűg, így is bőven elég dolgom lenne a stúdió berendezésével, meg úgy... Alapvetően jó lenne mondjuk megnézni azt, hogy hol készülök élni. Még lakást sem volt időm szerezni, és máris hülyeségekkel vagyok traktálva, aztán még én ugráljak holmi Queens-i színházigazgatóknak? Ha még a Broadwayről lenne szó, azt mondom oké, de nem igazán szeretem, ha az emberek becsicskítanak. Főleg nem annak a fényében, hogy ők kerestek meg engem a közös munka reményében.
- Én tettem egy próbát – rántottam egyet a vállamon, de aztán nyugtáztam is magammal, hogy egy problémával kevesebb lehet. Azt már nem kezdtem el fejtegetni, hogy mégis mi okból utasította vissza a dolgot, a tárcám kímélve lett, és ha tényleg egy ki ha én nem féle kis liba, akkor az agysejtjeim is... Talán meg kéne köszönnöm neki mindezt, de ekkora paraszt azért nem vagyok.
- Ha mégis vágyakoznál egy ebédre, vagy vacsorára velem, akkor viszont szerintem érdemes lenne elfogadnod – pillantottam oldalra egy hamiskás félmosoly kíséretében – Mert valószínűleg többé nem látjuk egymást.
Persze ha minden a terveim szerint halad. Magam elé engedtem a liftnél a lányt, igyekezve nem túlságosan megbámulni a seggét – inkább kevesebb, mint több sikerrel – aztán én magam is beléptem mellé. Egyetlen pillantást sem szenteltem neki, amikor feltette nekem a kérdését. Már majdnem elmondtam neki a dologgal kapcsolatban az igazat, de aztán végül csak egy pimasz kis vigyor ült ki az arcomra, ahogyan rápillantottam.
- Te mit gondolsz elsőre? Milyen pozícióba keresnek? egyszerűbb és konfliktusmentesebb ezt így megkérdezni, mint rávágni, hogy elavult klasszikus darabokat jöttem új köntösbe bújtatni... Vagy valami ilyesmi. Persze így számára adtam egy támadási felületet, de ha példának okáért az arcomba fogja vágni, hogy biztos én leszek az új takarító, akkor sem fog kifejezetten szíven üti egy idegen nő véleménye.

ruha || 791 || na gyerünk Hercegnő  Kai & Rora | chapter one 2624752903  Kai & Rora | chapter one 1471401822


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kai & Rora | chapter one UXJCFyN
Kai & Rora | chapter one MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Kai & Rora | chapter one Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kai & Rora | chapter one YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Kai & Rora | chapter one RfFLdgU
TémanyitásRe: Kai & Rora | chapter one
Kai & Rora | chapter one EmptyVas. Nov. 17 2019, 15:39
Kaiden & Aurora
When you meet someone for the first time, that's not the whole book. That's just the first page.
Tudnom kellene elvonatkoztatni a szörnyen induló napomtól és nyugodtnak és kellemes társaságnak lenni egy olyan szituációban is, ami teljesen váratlanul ért. Hiszen az a munkám, hogy eljátsszak egy szerepet és teljesen másnak adjam ki magam, mint aki a való életben vagyok. Ha olyan felszínes lennék, hogy abban mérjem a sikert, hogy hány ember szeret engem önmagamért, hát már a középiskolában megtehettem volna, hogy olyannak adom ki magam, amilyen nem vagyok. Akkor talán most több barátom lenne - lennének barátaim -, de minden reggel azzal a tudattal kelnék fel, hogy fel kell vennem egy álarcot a világ előtt és fent is kell tartanom. Így azonban nem kell hazudnom mindenkinek, mert azt az életet élek, amit Aurora Cabotként élhetek. Álarc nélkül.
Vennem kellett volna az épület előtt egy mély levegőt - akár még az elviteles kávé illatát is élvezhettem volna két másodpercig -, hogy úgy lépjek be a színházba, mint ahogyan gyakran érzem magam: várakozóan és annak a reményében, hogy akármennyi időt is töltsek itt, azt élvezni fogom. Mégis olyan intenzitással szakad minden apróság a nyakamba reggel óta, hogy képtelen vagyok megállni egy percre és átértékelni azt, ami még csak most következik a napból, a próba képében. Más esetben tetszene, hogy új projektbe kezdhetek, hogy találkozhatom a színésztársaimmal és azt csinálhatom, amit rettenetesen szeretek: színpadon állhatok. Ahhoz azonban nagy szükség lett volna arra, hogy a napom élvezhetőségének mutatója ne zuhanjon a mínuszos értéktartományok legaljára, ahogyan a nap történései lavinaként temettek maguk alá.
Ezért is lehetséges, hogy egy apró segítségkérésre is úgy reagálok, mintha a következő az lenne, hogy a pasi közli, hogy ő igazából nem is ebbe a színházba akart jönni és nem a mi igazgatónkkal akar beszélni, csak eltévesztette a házszámot. Bevallom, még számomra is elég lehetetlennek tűnik, hogy ez lenne a következő lépése, mert nem tűnik teljesen idiótának. Meg különben is, hiába a tény, hogy még soha nem találkoztam vele korábban itt a színházban, elég nehéz lenne bármi mással összekeverni ezt az épületet.
- Hamarosan kiderül. - A szavaim ugyan nyugodtak, meglepettségemben mégis megrándulnak a szemöldökeim és megállapodnak a homlokom közepén, ugyanis számomra nem szokványos stílust enged meg magának, ráadásul egy olyan személlyel szemben, aki potenciálisan az ő főnöke is lesz, ha már állásinterjúra érkezett hozzá. Meglepettségem ellenére sem teszem inkább szóvá a dolgot, mert egyrészt semmi közöm ahhoz, hogy hogyan vélekedik a színházunk igazgatójáról, másrészt meg én csak egy aprócska segítség vagyok jelenleg az egész egyenletben. Nem csak hogy semmi közöm az egészhez, de normál esetben az ilyen dolgoknak annyi jelentősége sincs, hogy komolyabban az emlékeimbe véssem őt, a nevét, vagy azt, hogy hogyan viselkedett. - De gondolom bent van, mivel amúgy is ma kezdjük a próbákat... - Teszem hozzá sokkal inkább csak magamnak szánva a szavakat, mintha hangosan gondolkodnék, mint inkább neki, hogy magyarázkodjak. Ha neki találkozója van Gary-vel, akkor találkozója van. A többi az ő dolga.
- Igen. - Nyugtázom vele együtt a nyilvánvalót, kicsit sem bánva, hogy visszautasítottam az ajánlatát. Nem adtam neki hitelt, vagy egy szervemet, hogy a lelkét is fel kelljen kínálnia nekem cserébe. Azért, mert eligazítom néhány folyosón, nem tartozik nekem semmilyen szívességgel. Különben is, milyen nőnek tűnnék, ha ugranék az olyan alkalmakra, amikor egy jól szituált férfi felajánl egy közös étkezést? Az ajánlata ugyan kedves és abban is kifejezetten biztos vagyok, hogy képes ki-, vagy éppen bedumálni magát bármilyen helyzetbe, mégis mindketten elfoglaltabbnak tűnünk annál, hogy legyen időnk efféle játszadozásra. Ez pedig különben sem egy romantikus film, amiben ebből a találkozásból később egy ágyjelenet majd egy nagy happy end lehetne.
- Hogy jöhetsz úgy állásinterjúra, hogy közben abban reménykedsz, hogy sosem látod többet a kollégádat? - Teszem fel a kérdést némi nevetés kíséretében, amit igyekszem is elfojtani, hiába találom a szituációt egyszerre nevetségesnek és érthetetlennek. Többnyire az emberek nem azért járnak állásinterjúkra, hogy aztán elbaltázzák és többet a hely közelébe se menjenek. Kivéve persze, ha olyan emberrel állok szemben, aki elég jó a hivatásában ahhoz, hogy nemet mondhasson egy ajánlatra, amivel esetlegesen maga a színház kereste meg.
A liftbe szállva döbbenek rá, hogy eddig talán teljesen helytelenül szemléltem a dolgot és szó sincs arról, hogy neki lenne szüksége erre az állásra, sokkal inkább magának a színháznak kell ő. Átnyúlok előtte, hogy benyomjam a megfelelő gombot, míg a felfedezésemen kezdek töprengeni. Nem gondolom színésznek, mert hiába vagyok viszonylag tapasztalatlan és kicsit sem híres a szakmában, attól még a pletykákról mindent tudunk, az öltözőkben futótűzként terjednek az információk, így az ő érkezése sem kerülte volna el a figyelmem. - Ha már ennyire erőlteted, megfontolom az ajánlatodat. - A korábbi kimért mosollyal ellentétben most egészen őszinte kifejezés költözik az arcomra. Szórakoztat a helyzet, mert olyan nyilvánvaló, hogy ő is szórakozik velem. Valószínűleg eljött, mert nem segítene a reputációján, ha nem teszi meg, de láthatóan semmi kedve itt lenni. Még az állást sem akarja.
- Nos.. - mosoly villan át az arcomon, abból a félelmetes fajtából, amikor valaki elég merész ahhoz, hogy kíváncsi legyen az őszinte véleményemre. Én pedig előre sejtem, hogy nem fog neki tetszeni. Habár most abban a kényelmetlen helyzetben vagyok, hogy nem ismerem a szemben álló felet, így azt sem tudhatom, hogyan fog reagálni a szavaimra. - Mivel ez előbb elhangzottak alapján nincs túlságosan szükséged erre az állásra, kizárnám, hogy az intézmény takarítói pozíciójával kapcsolatban hallgatnának meg. - Odafordítom az arcom, szememben egyszerre csillan meg a pimaszság és a várakozás. - Esetleg rendező, vagy dramaturg? - Immár kérdő pillantással vizslatom az arcát. Nagyon szeretném eltalálni a dolgot, de azzal nyugtatom magam, hogy ez olyan apróság, ami miatt nem kell majd telesírnom a kispárnám, ha még sincs igazam a tippemmel.

prom queen | ne egyél meg Kai & Rora | chapter one 2624752903  | öltözék |


you can cheer me as I fall

You can take it all
But you can't extinguish me 'Cause I'm a free woman They can try discredit every song you ever wrote Those with bad intentions, they can't get the best of me 'Cause they, they just don't get it
mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kai & Rora | chapter one KxLwe2
Kai & Rora | chapter one V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
Kai & Rora | chapter one 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kai & Rora | chapter one KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
Kai & Rora | chapter one V5Kks9
TémanyitásRe: Kai & Rora | chapter one
Kai & Rora | chapter one EmptySzer. Dec. 18 2019, 09:58
rora && kai
Forgók. Ami életveszélyes és hánytatós, azt nem akarják kikapcsolni. Ami minimális élvezetet okoz a legkisebbeknek, azt egy perc után leállítják.
Hogy mennyire leszek majd sikeres abban, hogy személyesen mondjak köszönetet a megkeresésért, és töröltessem az igazgató fejéből azt, hogy ő most engem alkalmazni akarjon... Én sem voltam benne teljesen biztos. Lényegében belülről egészen tetszett az amúgy híres színház. Nem egy Broadway, mind tudjuk, de azért az Államok híresebb színházai közé tartozik, ráadásul személy szerint azt gondolom, hogy Queens a legszebb negyede New Yorknak a sok turistalátványosság miatt, csak a lakásbérlés kurvára drága. Én pedig ja, ki tudnám fizetni, viszont felesleges pénzpazarlásnak gondolom az egészet, mivel lényegében kevés időt töltök otthon... Nekem pedig elég egy kis lyuk is, ahol álomra tudom hajtani a fejem, ha éppenséggel arról van szó, illetve beérem egy sarokkal, ahova dobozban be tudom rakni a ruháimat és az egyéb dolgaim. Nem vagyok túl nagyigényű valaki, ami miatt feleslegesnek találtam a lakásbérlést Manhattanben vagy Queensben. Mivel van kocsim, bárhova viszonylag gyorsan eljutok, ha időben elindulok.
Így volt példának okáért jelenleg is, ahol már bőven azon agyalhattam, hogy az általam összeszedett nőszemélynek miféle összeköttetése van a színházzal. Mertem remélni, hogy ha esetlegesen csak látogató, akkor is tud némi információt adni arról, hogy merre kéne elindulnom... De amint a szavait hallgattam hamar rájöttem, hogy sokkal inkább szakmabeliről van szó, aki kifejezetten morcosnak is tűnt... Magam sem tudom pontosan miért, de az évek során már megtanultam, hogy ebbe egy nővel nem szabad belemenni, ha jót akarok saját magamnak.
- Tehát a két tippem közül az egyik helyes volt veled kapcsolatban bólintottam egyet, nyugtázva a helyzetet. Tehát akkor színésznő... Én pedig a magam részéről igyekeztem elnyomni minden előítéletemet. Mert attól még, hogy az egyetemen holmi szolgamunkásnak tekintettek példának okáért ránk és a rendezőkre is... Az még nem jelenti azt, hogy ő is ilyen. Még akkor sem, ha némi „ki ha én nem?” vonulatot megcsillogtatott eddig a jellemében. Vagyok annyira jóhiszemű, hogy mindezt ne vonjam össze, mert – bár erre kicsi esélyt látok – talán még dolgozhatunk együtt. Akkor pedig kifejezetten kellemetlenül jönne ki ez az egész ügy.
A visszautasítás egyáltalán nem rengetett meg lelkileg. Igazából tényleg csak egy udvariassági kör volt annak érdekében, hogy az amúgy kifejezetten morcosnak tűnő, aprócska lány biztosan segítsen. Sokan olyan emberrel találkoztam, akiket kifejezetten ezzel lehetett megfogni. Ha az ember ajánlatot tesz csak arra, hogy egy étkezést áll, akkor rögtön megkapja azt, amit valójában akar... Valahol én pedig örültem neki, hogy ő egyrészt nem ennyire felszínes, másrészt pedig tényleg nem volt semmi szándékom ezzel. Nem akartam lenyűgözni őt a pénzemmel vagy azzal, hogy meghívom egy ebédre, nem akartam ágyba vinni, szimplán csak meg akartam szabadulni egy olyan projekttől, amiről elsőre azt gondoltam, hogy nem illene hozzám.
- Nem én kerestem a színházat – vontam meg a vállam – Tudom, hogy jó vagyok a munkámban, és szeretem is azt, de ez a terep számomra ismeretlen és nem vagyok annyira vakmerő, hogy belemenjek. Semmi személyes.
Pár évvel korábban valószínűleg gond nélkül belevetettem volna magam a dologba, viszont volt már pár olyan szituáció, amikor kiderült számomra is, hogy mindez nem olyan egyszerű, mint ahogy elképzelem. Én a magam részéről nehezen tudok belehelyezkedni abba a szitucióba, amiben nem mozgok kényelmesen. Példának okáért ha Katy Perry kérne tőlem dalt, biztosan nem tudnám megírni, ellenben Post Malone számára szívesen összedobnék valamit, bár neki meg határozottan nincs szüksége az én segítségremre. Kicsit ilyen volt nekem a színház is. Utoljára egy vizsga gyanánt csináltam zenét színdarabhoz, amin maximum megbukhattam volna. Most pedig maximum közöm lehet egy projekthez, aminek ha nem jó a bevétele, engem is elővehetnek érte, ezt pedig nem szeretném.
- Nem muszáj elfogadnod, csak gondoltam nyomatékosítom a dolgot – ejtettem meg felé egy szélesebb mosolyt, amitől az egyik gödröcském meg is jelenhetett az arcomon. Egy pillanatig pedig felrémlett az agyamban, hogy vissza kéne fognom magam, mert ha nagyon játszom a bájgúnárt, a végén még tényleg azt fogja hinni, hogy annyira meg akarom húzni, és még mielőtt kiszállhatnánk a liftből, szét fog kapni. Megintcsak igyekeztem elnyomni minden előítéletem azzal kapcsolatban, hogy az olyan picike lányok mint ő, mekkorát tudnak ütni... Mert volt már arra példa, hogy egy helyes kis lánykát addig baszogattam, amíg olyan pofont kaptam, hogy egy életre elment a kedvem a másik nem csesztetésétől.
- Mert azon kívül meg pont úgy nézek ki, mint aki vécéket takarít a napja nagy részében, mi? – vontam fel a szemöldököm, miközben lefagyott a korábbi mosolyom az arcomról. Nem mondom azt, hogy megsértett... De ettől függetlenül ezt el tudom játszani. Én egyáltalán nem nézek le senkit, aki dolgozik épp azért sem, mert a saját szüleim sem az elitből valóak. Lényegében azért sem támogatták a világmegváltó terveimet Ausztráliával kapcsolatban, mert nem volt túl sok pénzünk... Illetve nekik most sincs, én pedig már egy ideje elég jól keresek ahhoz, hogy ne tudjam minden filléremet elkölteni annak ellenére sem, hogy az öltözködésre viszont kifejezetten nagy hangsúlyt fektetek. Ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy a jelenleg viselt ruháim közül még a zoknim és az alsógatyám is márkás és nem azért, mert annyira függője lennék az ilyesminek, szimplán csak ha ruhát veszek magamnak, akkor szeretem letudni a kötelező köröket ezzel kapcsolatban is.
- Nem sok közöm van a színházhoz, de hízelgő, hogy kinézel belőlem némi szakértelmet – dőltem neki a lift falának, miközben le sem vettem róla a szemeimet – Zenész vagyok... Bár jelenleg inkább az általam szerzett dalok miatt kerestek fel.
A
mi mondjuk nagyjából a saját repertoáromat, meg pár olyan ember dalát takarta, akik fel tudták vállalni, hogy kapták tőlem a dalokat, nem pedig a ghostwriter énem érvényesült... Bár ki tudja, hogy szakmán belül milyen pletykák terjednek, én ezekkel nem kifejezetten vagyok tisztában, mert nem fektetek rájuk hangsúlyt.
- És ha őszintének kéne lennem – bukott ki belőlem a folytatás is – Nem tudom mit akar rám tukmálni a főnököd és miért kéne elfogadnom. Pénzem van, ez az egész meg túl rizikós ahhoz, hogy bevállaljam csak a kihívás kedvéért. Nem kényelmes nekem ez az egész helyzet.
Még el is húztam a számat a mondat végére. Nem mintha bátorítást vártam volna tőle, de ahogyan egyre inkább fogytak az emeletek, én kezdtem úgy érezni, hogy lassan teljesen befeszülök ott mellette.

ruha || 989 || na gyerünk Hercegnő  Kai & Rora | chapter one 2624752903  Kai & Rora | chapter one 1471401822


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kai & Rora | chapter one UXJCFyN
Kai & Rora | chapter one MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Kai & Rora | chapter one Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kai & Rora | chapter one YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Kai & Rora | chapter one RfFLdgU
TémanyitásRe: Kai & Rora | chapter one
Kai & Rora | chapter one EmptyHétf. Dec. 30 2019, 23:12
Kaiden & Aurora
When you meet someone for the first time, that's not the whole book. That's just the first page.
- És mik is voltak pontosan ezek a tippek velem kapcsolatban? - Alapjában véve én magam is meg tudnám mondani, hogy pontosan miket is gondolhat rólam így az első alkalommal, csak mert valljuk be, nincs túl sok opció. Nem kell ahhoz ismernie még csak hírből sem, hogy lejöjjön neki, hogy én sok más lánnyal ellentétben nem vagyok az a fajta, aki kedves mosollyal az arcán, naivan bármiben hajlandó segíteni mindenkinek, aki úgy dönt, hogy betéved - bár általában konkrét céllal érkeznek ide - a színházba. Ráadásul ma azt hiszem, ha akarnám sem tudnék már az a lány lenni. Mindenesetre én tényleg igyekeztem nem rögtön ráförmedni és a hírnevemhez hűen leharapni a fejét, csak mert így első alkalommal semmi okom nem lett volna rá. Az alapján pedig, amit tőle hallottam, talán ez lesz az első és utolsó alkalom, hogy egyáltalán találkozunk.
Azon kapom magam, hogy valamilyen szinten szórakoztat a helyzet. Fogalmam sincs mikor fordult elő ugyanis velem utoljára, hogy valaki olyan könnyedén kóstolgasson, mint Kaiden. Más valószínűleg akkor sem kotyogná el, hogy máris kialakult véleménye van rólam, ha tényleg azt gondolná, hogy egy kiállhatatlan nőszemély vagyok - mert legtöbbször ez a vélemény alakul ki rólam.
- Így már értem. - jegyzem meg egy megerősítő bólintás kíséretében. Nyilván jobban is otthon lehetnék abban, hogy hogy kerülhet ide valaki teljesen új, aki nem a színészgárdát fogja felpezsdíteni egy kicsit az érkezésével. De az egymást követő szerepeknek és annak köszönhetően, hogy az ifjúsági társulat színészpalántáinak kiválasztásában is részt vettem, na meg hogy kaptam egy kis mentoráltat is magam mellé, tulajdonképpen ki is fújt a színház belügyeibe való befolyásom. - Szóval eddig nem színházi körökben mozogtál, és csak azért, mert ismeretlen terep, meg sem akarsz próbálkozni vele? - A kérdésem ugyan teljesen őszintén puszta kíváncsiságból teszem fel, de ha jobban belegondolok, egészen meg tudom érteni a helyzetét. Ha nekem valaki azt mondaná, hogy kezdjek el tanítani az akadémián, én sem lennék biztos benne, hogy csak azért, mert színész vagyok, majd abban is jó leszek, hogy tanítani tudjam a fiatalokat. Éppen ezért sem gondoltam magamra potenciális mentorként, amikor felvetődött a lehetősége, hogy a kis színészeink mellett legyünk ott, mint követendő példa. - Bár nem nyilatkozhatom Gary nevében, de valószínűleg nem kértek volna fel, ha nem gondolnák, hogy meg tudsz birkózni a feladattal - magyarázom, s mikor a mondandóm végére érek, finoman megvonom a vállaimat. Eszemben sincs kiselőadást tartani neki arról, hogy miért érné meg számára a dolog, hiszen mindenkinek vannak személyes motivációi. Azt pedig még én is elismerem, hogy olyasmibe felesleges energiát ölni, amit nem akarunk igazán, szívből. Ha neki ez a projekt nem fekszik, akkor jobb is, hogy visszautasítja.
- Akkor hadd mondjak rá nyomatékosan nemet - felelem könnyedén, mosollyal az arcomon. Egyikünknek sem hiányzik a tortúra, hogy csak azért, mert megmutatom neki az utat és végigmegyek vele néhány folyosón, végig kelljen ülnünk egymással egy közös étkezést, amikor egyébként semmi közünk egymáshoz. (Nem is értem pontosan miért gondolja anyám, hogy nagyon nehéz eset vagyok és képtelenség lesz számomra párt találni, amikor épp most derült ki, hogy számomra az idegenekkel való ismerkedés egy ebéd vagy vacsora kíséretében megvetendő.)
- Szó sincs róla - rázom meg a fejem hirtelen, s még egy halk nevetés is kibukik belőlem. Ő nem hajlandó nekem egyszerűen megmondani, hogy milyen pozíció miatt találkozik az igazgatóval és a végén még én leszek a rossz zsaru, amiért nem nézem ki belőle, hogy takarító akarna lenni a színházban? Na, ilyet nem játszunk! - Arra, hogy éppenséggel nem takarító lennél, pusztán abból következtettem, hogy azokkal az állásokkal kapcsolatban nem az igazgatót szokták keresni. Mivel a színháznak már évek óta szerződése van egy konkrét céggel... Remélem megbocsátod nekem, ha a neve konkrétan nem fog eszembe jutni most... Így aki nálunk takarít, az ott interjúzik. - Halvány mosollyal és kacéran a homlokomon magasra szaladó szemöldökkel pillantok rá. Ebbe a zsákutcába ne próbáljon meg berángatni. Lehet, hogy hamar ítélkeztem vele kapcsolatban, pusztán a kinézete alapján - amit egyébként ő is simán megtett a saját tippjeivel -, de az én előnyömre szolgál mindaz a tapasztalat, amit itt szereztem, a színház egyik színésznőjeként.
- Legtöbbször olyan emberekkel dolgozunk együtt, akiknek van köze a színházhoz - rántom meg a vállamat. Magam sem tudom miért épp azok a tippek buktak ki belőlem, amiket ő is hallott, de már csak a tapasztalataimra alapozva is, reális alternatíváknak tűntek. Ellenben az, hogy zenész... Tulajdonképpen felkeltette az érdeklődésem, habár igyekszem nem újra végigmérni, a lift korlátozott terében, ahol gyakorlatilag azonnal feltűnhet neki.
Semmi bajom a zenészekkel. Ezt muszáj előre leszögeznem. Habár tény, hogy voltak már furcsa találkozásaim furcsa emberekkel, akik zenésznek vallották magukat. A kíváncsiságom sokkal inkább azért irányul mégis felé, mert korábban megemlítette, hogy nem sok köze van a színházhoz és ahogyan neki is említettem, ez bizony szokatlan. Esélyes, hogy amint elválnak útjaink és lesz egy kis szabadidőm is, utána nézek annak, hogy mit is kell tudni Kaiden Dubois munkáiról és hogy miért ilyen fontos Garynek, az igazgatónak, hogy együtt dolgozzunk vele.
- Van egy kifejezett stílus, amiben dolgozol, vagy széles a paletta? - Bököm ki, mielőtt nagyon árulkodó lenne, hogy rá pillantok. Eszemben sincs tudatni vele, akár csak a testbeszédemmel, hogy elkezdett érdekelni ez a fura pasi, aki úgy jön ide, hogy nekünk van rá szükségünk és mégsem ugrik fejet, valami teljesen újba, amit korábban még sosem próbált.
- Tudod, simán lehet, hogy nincs köze ahhoz, hogy tőled várnák el, hogy bizonyíts - kezdek bele, miközben megáll a lift, s amint az ajtó nyílik én sétálok is ki, habár visszapillantok rá, hogy megbizonyosodjam róla, hogy követ, csak mert a szavaiban benne van az a lehetőség is, hogy fogja magát és még a találkozó előtt eltűnik. - Szerintem, ha olyan embert kerestek meg, aki eddig nem utazott hasonló stílusban, egyszerűen arról is lehet szó, hogy az elkövetkezendő projektekben próbálunk olyan embereket is megszólítani és a színházba járásra buzdítani, akiknek korábban nem volt köze hozzá. - Ez persze csak az én személyes véleményem, így nem kell elfogadnia. De ha már van annyira feszült a helyzet miatt, hogy egy idegennel ossza meg az aggodalmait, akkor nekem is lehet véleményem az egésszel kapcsolatban.
- De persze majd Gary megosztja veled a hivatalos verziót - jegyzem meg egy mosoly kíséretében, majd egy balkanyar után megállok, nem messze egy ajtótól, amire most rámutatok. - Ez lesz az.

prom queen | ne egyél meg Kai & Rora | chapter one 2624752903  | öltözék |


you can cheer me as I fall

You can take it all
But you can't extinguish me 'Cause I'm a free woman They can try discredit every song you ever wrote Those with bad intentions, they can't get the best of me 'Cause they, they just don't get it
mind álarcot viselünk
Aurora Dubois-Cabot
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kai & Rora | chapter one KxLwe2
Kai & Rora | chapter one V5gt1a
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
I'm so sick of running as fast as I can
Wondering if I'd get there quicker If I was a man And I'm so sick of them coming at me again 'Cause if I was a man Then I'd be the man They paint me out to be bad So it's okay that I'm mad
★ családi állapot ★ :
Kai & Rora | chapter one 43e1fd5a7e93c6f1a72bf20dbb4b46673b01b096
He's good for my heart, but he's bad for business
Tears me apart when he grants my wishes All of my friends think I've gone crazy But they don't know me like my baby We look good in photographs, I like the way you like to laugh
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Kai & Rora | chapter one KxYzak
★ idézet ★ :
" I was a personality before I became a person - I am simple, complex, generous, selfish, unattractive, beautiful, lazy and driven. All at once. "
- Barbra Streisand
★ foglalkozás ★ :
színésznõ, (szabadúszó fordító)
★ play by ★ :
Lucy Hale
★ hozzászólások száma ★ :
66
★ :
Kai & Rora | chapter one V5Kks9
TémanyitásRe: Kai & Rora | chapter one
Kai & Rora | chapter one EmptyHétf. Feb. 10 2020, 11:28
rora && kai
Forgók. Ami életveszélyes és hánytatós, azt nem akarják kikapcsolni. Ami minimális élvezetet okoz a legkisebbeknek, azt egy perc után leállítják.
- Elsősorban? – kérdeztem vissza, miközben rápillantottam – Most nekem is be kéne tolnom a takarítós poént, vagy erős lenne, és megütnél érte?
Valahol felüdítő volt számomra, hogy legalább olyan társaságot találtam magamnak, aki nem csak egy szép kerek fenékkel lett megáldva, hanem viszonylag szórakoztatónak is hatott a stílusa. Nem igazán tudtam behatárolni a korát azontúl, hogy valószínűleg mind a ketten a húszas éveinket tapossuk, és valamivel alatta vagyunk. Talán fiatalabb lehet nálam tekintve, hogy eléggé fel van vágva a nyelve és ezek szerint eddig csak figyelmet kaphatott az életben. Még egy dolog volt, ami miatt éreztem, hogy ezt a munkát egyszerűen csak nem szabad elfogadnom. Nem igazán van türelmem ahhoz, hogy megpróbáljam a helyén kezelni az ilyen extra eseteket.
- De ha feltétlen neki kell állnom totózni, akkor színművészre vagy táncosra gondolnék – rántottam egyet a vállamon. Igazából elég sokkal találkoztam az egyetemi tanulmányaim során, mi pedig sorra baszogattuk őket azzal, hogy ha túl magas hegyet akarnak megmászni, akkor talán leeshetnek, mivel nem hajlandóak rendesen kibiztosítani magukat. Azaz egy musical esetében a zeneszerző ki tud velük baszni, ami miatt végigszívják a dalok nagy részét hónapokon át. Az egyik volt szaktársam mondjuk már kifejezetten extra jelenségnek számított az iparban. Mivel lekoppintotta az egyik lány az egyetemről, ezért már elsőben kitalálta, hogy módszeresen fogja kikészíteni a színművész hallgatókat, ami hát... Igazából mai napig a legjobb hobbijának számít tekintve, hogy egy zseni a srác és leszerződtette egy ausztrál társulat. Az már más kérdés, hogy túlontúl mániákusnak mondható, illetve bár nem vagyok pszichológus, az enyhe tudathasadás jeleit is észrevettem rajta.
- Nem tudom, szerinted mit tudnék kezdeni az itteni darabokkal, ha r’n’b és hip-hop stílusban mozgó, ausztrál előadó vagyok? – hunyorítottam rá, és én magam is realizáltam, ahogyan a kissé gúnyos mosoly megjelenik az arcomon. Lényegében én valamit elképzelek, ami kurvára máshogy fog hangzani az akcentusunk különbsége miatt. Tehát valószínűleg szarrá szívatnám szegény színészeket, mert sehogy sem lenne tökéletes a dal, ha előzőleg készítenék egy demóverziót és felstúdióznám azokat. Tény és való, hogy egy elég jó intézményben szereztem képesítést arról, hogy nem számítok egy kontárnak, és a kreativitásom is nagy, de ettől függetlenül a saját korlátaimmal is tisztában vagyok. Viszont azt csak nem mondhatom a lánynak, hogy lényegében nincs elég önbizalmam ahhoz, hogy kezdjek valamit a feladattal. Illetve a megfutamodás eléggé jól ment nekem eddig is.
- Tehát nem kell azt gondolnom, hogy Gary – neveztem pofátlanul én is nevén az igazgatót, akinek amúgy nem is tudtam a vezetéknevét. Annyira random volt ez a szituáció, hogy rá sem pillantottam a papírra meg a feltételekre – Nem annyira kétségbeesett, hogy bárkit válasszon. Ez felettébb megnyugtató.
Igyekeztem a kisugárzásommal pont mást sugallni a lányról, mint ami velem kapcsolatban igaz volt. Tehát nagyképűnek, pukkancsnak és kiálhatatlannak tűnni. Lehet szegény meglepődne, ha pontosan tudná, hogy alapvetően mennyrie könnyű kijönni velem, de hát ez ugye már esetünkben nem játszik. Minden vágyam elkerülni a felesleges szart a nyakamba, épp elég dologgal foglalkoztam már így is, és terveztem, hogy csinálok még egy albumot is.
- Legyen így – rántottam egyet a vállamon. Igazából puszta udvariasság volt részemről a dolog, egyáltalán nem fogok belehalni abba, hogy egy nő visszautasította az ajánlatomat egy vacsorával kapcsolatban. Valahol tiszteletre méltónak is találtam a dolgot, mert ilyenkor azért vannak olyanok, akik kapnak az alkalmon és rögtön egy elég drága helyre hívatnák meg magukat.
- Áh most már azt is tudom, hogy hogyan interjúzzák a takarítókat a színházakba – ejtettem meg egy flegma kis félmosolyt a lány felé – Határozottan megérte idáig elszenvednem magam.
A másik ok, ami miatt egy határozott nemmel kellett volna válaszolnom erre a felkérésre az a túl nagy távolságok voltak. Nem igazán voltam a fényűzés híve, ami a lakásokat illeti, épp ezért Brooklynban szálltam be egy srác mellé, akivel felesben osztoztunk a költségeken. A stúdióm viszont Manhattanben volt. Kicsit extra lenne ha néhanapján Queensbe is be kéne ugranom. A benzint pedig majd anyám fizeti ki, mi? No way.
- Ez attól függ – dőltem neki a lift falának, miközben igyekeztem tükrözni a cselekedeteit. Azaz ahogy végigmért, én is átjárattam rajta a tekintetem megint, és a hatás kedvéért igyekeztem elég átható pillantással nézni rá – Ha másnak csinálom a dalt, akkor nyilvánvalóan idomulnom kell a szerepemhez. Ha magamhoz, akkor olyan zenét csinálok amit szeretek, ellenben figyelembe veszem azt, hogy az emberek számára is hallgatható legyen.
És itt most lényegében besoroltam magam a trash kategóriában, holott csak vannak motivációim. Igyekszem olyan dalokat írni szövegileg, amivel a „közember” tud azonosulni. Olyan dallamokat beleszuszakolni a műveimbe, amik így vagy úgy, de elég fülbemászóak, miközben figyelek arra is, hogy mindezt úgy hozzam létre, ahogyan én a legjobban bele tudom tenni önmagamat a zenémbe. Azaz nem korlátozódom stílusra, sokkal inkább keverem őket. Viszont ezekkel a részletekkel nem akartam untatni, mert úgy éreztem ,hogy elég jól összefoglaltam a zeném lényegét.
- Ez esetben megtiszteltetésnek kéne vennem a felkérést? – kérdeztem vissza arra, amit a lány mondott, miközben követtem kifelé a liftből. Nem feltétlenül akartam átmenni tajparasztba és közölni vele, hogy mindez engem nem igazán tud érdekelni. Talán vannak olyan feltételei a színháznak, amik kedveznének nekem, de ettől függetlenül is azt gondoltam, hogy összességében jobb ha távol maradok ettől a helytől. Így is van elég dolgom meg határidőm.
- Nos hát köszönöm – pillantottam rá, miközben megengedtem magamnak egy pimasz vigyort – kedves... Aurora.
Megjegyeztem a nevét, de ettől függetlenül csak az agyát akartam húzni azzal, hogy ennek az ellenkezőjét sugalltam, és igyekeztem tartani a szemkontaktust azután is, hogy bekopogtam az ajtót, majd bebocsátást nyertem rajta.

ruha || 892 || köszöntem Drága  Kai & Rora | chapter one 1471401822


Taking my path step by step, it ain’t so bad
I left my home with any hesitation, I left it all behind me Nothing in my pocket, only my dream for music Feeling horrible especially when l know I wasn’t good enough But “I'm fine, no worries, all good, I’m not lonely”
mind álarcot viselünk
Kaiden N. Dubois
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Kai & Rora | chapter one UXJCFyN
Kai & Rora | chapter one MrR7Z7E
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I was the worst, and deep in my heart
I was trapped by something like a wall, when loneliness came to wake me up, I pleaded for it to stay away, you were the only one in my life, yet I bury you in darkness
★ családi állapot ★ :
Kai & Rora | chapter one Uyajeou
I don't want this feelin', I can't afford love
I try to find a reason to pull us apart, it ain't workin', 'cause you're perfect, and I know that you're worth it, I can't walk away
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Kai & Rora | chapter one YFSbyJM
★ foglalkozás ★ :
zenész, ghostwriter
★ play by ★ :
Bahng Christopher Chan
★ hozzászólások száma ★ :
162
★ :
Kai & Rora | chapter one RfFLdgU
TémanyitásRe: Kai & Rora | chapter one
Kai & Rora | chapter one Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Kai & Rora | chapter one
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» chapter two | Rora & Kai
» Little Thornton x Big Sis --> Chapter 1
» each reunion is a new chapter
» The Resurrection - First Chapter.
» Kian & Rora | practice makes perfect

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: