New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 00:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

sick of you like an addiction; Jordan & Lana
TémanyitásRe: sick of you like an addiction; Jordan & Lana
sick of you like an addiction; Jordan & Lana EmptySzer. Márc. 13 2024, 06:33

Lana & Jordan

Alapvetően nem vagyok túl felelőtlen ember. Elismerem, hogy vannak dolgaim és hozok olyan döntéseket, amikből sokszor semmi jó nem sül ki, de összességében igyekszem azért összeszedetten élni, és elmondhattam magamról, hogy jól boldogultam segítség nélkül. Ez nem az jelentette, hogy nagylábon éltem volna, vagy éppenséggel megvolt mindenem, amire vágytam. Mostanában csak a túlélésre játszottam, nem igazán voltak terveim az életemmel, meg vágyaim se, viszont annyira szar kilátások se akadtak, hogy meg akarjak halni. Nem mondtam, hogy kisgyerekként így képzeltem el a felnőtt életet és a jövőm, de jobb volt a semminél. Viszonylag egészséges vagyok és el tudtam szeparálódni a szüleimtől, akik túlságosan sosem értettek meg engem. Néha nem tudtam eldönteni, hogy az egész világgal, vagy csak velem van a baj. Mondjuk, ha több energiát öltem volna abba, hogy beszéljek az embereknek a problémáimról, akkor lehet, hogy könnyebben meg tudtam volna őket oldani. Most viszont elvoltam gyakorlatilag, mint a befőtt, ami talán ideig-óráig megoldásnak tűnt, de végső soron tisztában voltam vele, hogy ha így maradok, azzal csak magamat fogom hosszútávon leszívatni. Nem akartam olyan ember lenni, aki, ha visszatekint az életére, akkor csak az üresség és a be nem teljesített álmai lesznek neki. Most mégse volt túl sok motivációm azon túl, hogy egyszerűen csak ellegyek magamban.
Talán a legrosszabb döntés, amit az utóbbi időben meghoztam, az ez a lakótársi viszony volt. Már az első pillanatban nyilvánvalóvá vált, hogy mi ketten nem leszünk túl egyszerűek, részben azért is, mert két attraktív ember nem tud együtt élni anélkül, hogy annak ne az lenne a vége, amit mi is eljátszottunk egymással. Mivel én egy párkapcsolatból jöttem ki, Lana meg nem említette, hogy vágyna hasonlóra, egyelőre rendben voltunk. Szerencsére a lány pont eléggé kikészített a rossz szokásaival ahhoz, hogy ne akarjam túlságosan romantizálni a helyzetünket és rá tudjam fogni az egészet arra, hogy még nem volt olyan csajom, akinek akkora mellei voltak, mint neki. Elég álszent dolog lett volna letegadni tőlem, hogy vonzónak gondolom, ami valószínűleg minden férfi fejében ott volt, aki ránézett. Én is egy voltam azok közül, akik először akarták megdugni őt, majd utána szerelembe esni vele, amitől talán egy farok vagyok, ezt elfogadom. De mivel nehéz volt együtt élni vele bizonyos okok miatt, inkább gondoltam így rá, mert úgy éreztem, hogy megérdemli, meg egyébként is, nem csak én tárgyiasítom őt, hanem egymással csináljuk ezt.
- Nem – vontam meg a vállam – Szerintem már rég kiköltözött, mert már nem tartja el senki.
Én se terveztem mondjuk hosszabbra a kapcsolatunkat annál, ameddig tartott. Az, hogy rendszerető és magamra igényes vagyok egy dolog, azonban nem voltam az a fajta férfi, aki jól viselte, ha élősködtek rajta. Emiatt Lana sokkal jobb lakótársnak bizonyult, mert ő vele nem csak dugni lehetett, hanem mondjuk beszélgetni is és általában jól kijöttünk egymással. Nyilván voltak olyan időszakok, amihez hasonló lehet a mai, de azért még igyekeztem moderálni magam annak ellenére is, hogy nem volt túl jó kedvem.
- Elég fárasztó nap volt – finoman simítottam végig a kézfejét és nem tettem hozzá azt, hogy lenne ötletem arra, hogy miként lazíthatnánk. Annyira fasz én se vagyok, hogy innentől kezdve tudatosan használni akarjam őt, amikor egyértelműen nem akartam párkapcsolatot, főleg nem egy olyan nővel, mint ő. Tisztában vagyok azzal, hogy lesznek problémáim a jövőben a lábammal és Lana túl energikus és életerős volt ahhoz, hogy magam mellett akarjam tartani. Szóval egyelőre kiélveztem azt ahogy rám nézett és az ölembe húztam, ha ahhoz volt kedvünk. Voltak helyzetek, amikor nagyon jól működtünk mi ketten együtt.
- Eddig, mi? Aztán megjöttem – félig meddig komolyan mondtam aztán az ajkamba haraptam, mert visszanyeltem a megjegyzésem azzal kapcsolatban, hogy mit csinálhatott volna a lakásban. Én is elég sokat dolgozom, ráadásul Bronxban majdnem minden pult alatt tartanak pisztolyt az emberek, amit tudni is kell használni. A fáradtságom viszont sokkal inkább adódott abból, hogy a harmadik nap volt, amikor egyhuzamban egész nap a boltban voltam. Úgy, hogy nem igazán tudtam a fejembe venni, hogy mit kezdhetnék az életemmel, nagyon rosszul jött ki, hogy ennyire monoton volt a munkám, amihez semmilyen érzelmi szál nem fűzött. Így tényleg elég üres volt az életem és semmit se tudtam felmutatni.
- Ezt most tényleg ki kellene fejtenem? – kis mosoly volt az arcomon, de nem igazán tudtam, hogy miként lehetne virágnyelven elmondani neki azt, hogy túl jól néz ki, ami miatt elsősorban mindenki meg akarja dugni. Próbáltam visszapörgetni az agyamban az emlékeimet arról, hogy hány férfit láttam korábban Lana ajtaján kijönni, de valójában nem nagyon foglalkoztam ezzel korábban. Kész csoda lenne, ha valaki egyszer nem használná ki. Még jó, hogy most már nekem is van beleszólásom abba, hogy pontosan mikor hoz ide valakit, vagy mikor nem.
- Akkor nem fogunk mosni? – vontam fel a szemöldököm – Én is beleadnék, nem egyedül kellene fizetned. Vagy kifizessem egyedül?
Személy szerint rendben lettem volna vele, ha nem kell új mosógépet vennünk és emellé még normálisan meg is lenne csinálva a készülék. Összességében jobban bíztam egy drága szakemberben, akinek az interneten van elérhetősége és be van táblázva, mint valaki olyanban, akit a vodkás srác ajánlott. Nem akartam ennek a logikai ívét megmagyarázni Lanának, mert bíztam benne, hogy titkon ő is érti azt, ami folyik, csak valamiért ma szívesen teszi az ostobát.
- Egyedül nem tudnál menni? – ha mondjuk rám írt volna, akkor rég lezavartuk volna a mosógép sztorit hazafelé, de ezzel nem tudtam mit kezdeni most éhesen meg fáradtan. Kajára volt szükségem és arra, hogy leülhessek öt percre, mert éreztem, ahogy a térdem kissé lüktet.
- Majd megoldom valamikor, de kösz – a hűtő állapota nem igazán javított a hangulatomon – Most értem haza. Nem azért vetemedtem erre, hogy máris elmenjek valahova.
Talán nem ez volt a megfelelő kommunikáció, mégis nehezen tudtam moderálni magam, főleg amiatt, hogy frusztrált a tudat, hogy gyakorlatilag bejárónőnek éreztem magam a lakásban. Tök kedves volt Lanától, hogy befogadott, de ettől függetlenül mégis úgy éreztem magam, mintha elvárná tőlem, hogy több mindent tegyek meg érte, mint ő. És ez baromi zavaró volt nekem.
- Faszom – igyekeztem alig hallhatóan mormolni a szót, mert én is tisztában vagyok vele, hogy így nem lehet beszélni egy nővel. Halkan csuktam be a hűtőt, egy pillanatra összeszorítottam a szemem, majd visszamentem a nappaliba és lassan leültem a kanapé végébe – Szerintem inkább beszélgessünk el pár dologról. Utána pedig azt csinálsz, amit akarsz.
outfit †   megjöttem  sick of you like an addiction; Jordan & Lana 2624752903  1 026 szóban



she don't like the way you hold her
Now it all seems far away, all the wet matches we break, long complaints will dull our needle, eyes out for greatness, without shape or distance, keep head high with doubt in mine, kill myself or least my time, black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright
mind álarcot viselünk
Jordan H. Chwe
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
sick of you like an addiction; Jordan & Lana IyLb18c
sick of you like an addiction; Jordan & Lana GFwUCSM
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Keep head high with doubt in mine
Kill myself or least my time, Black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright
★ családi állapot ★ :
sick of you like an addiction; Jordan & Lana 5YQ4H8h
Oblivious to things around me
It's only in your arms, I can see, That everything means, nothing without you, they don't feel the things we're feeling, it's got us dancing on the ceiling, it's really not that hard for me, to choose
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
sick of you like an addiction; Jordan & Lana EM3jLh8
★ foglalkozás ★ :
bolti eladó
★ play by ★ :
Lee Jae Hyun
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
sick of you like an addiction; Jordan & Lana PkH5iBc
TémanyitásRe: sick of you like an addiction; Jordan & Lana
sick of you like an addiction; Jordan & Lana EmptyKedd Május 10 2022, 23:56

Jojo & Lana

Van egy olyan megérzésem, hogy ha engem valaki meg akarna büntetni - mindegy hogy egy konkrét emberről van szó, a karmáról, vagy valamilyen felsőbb hatalomról, akit a különböző vallások hívői mind másképp hívnak -, azzal kezdené, hogy megfoszt az emberi kapcsolataimtól. Tönkre mennék a barátaim, a kollégáim, vagy épp teljesen véletlenszerűen megismert idegenek nélkül, akikkel egy húsz perces beszélgetés is jobban esik, mint bármi más a világon. Utóbbi azt hiszem erős túlzás, de ha a húsz percet vesszük alapul, akkor mégiscsak inkább egy beszélgetés tartson annyi ideig, mint a szex. Akármilyen szórakoztató egy macskával megosztani a lakást, Lucifernek mégsem olyan szórakoztató a társasága, mint a gazdájának. Ezt pedig nem csak azért mondom, mert lefeküdtünk. Előtte is azt gondoltam róla - mármint Jordanről -, hogy kifejezetten jó fej. Az időszakos összekapásaink pedig nem jelentettek nekem többet, mint szükséges rosszat, hiszen ki látott már olyan lakótársi kapcsolatot, ahol mindig minden rendben volt, mindenki elvégezte a dolgát és kaja is volt a hűtőben amikor kellett?
Aki tudja rólam, hogy mennyire vágyom a kapcsolatokra, akár azt is mondhatná rám, hogy nem csak a baráti viszonyokkal vagyok így, hanem a szerelmi életemmel is. Mindig szükségem van valakire. Nyilván cáfolnám a dolgot és állítanám, hogy ez nincs így, de mi van, ha másoknak van igaza? Kapásból három pasit tudnék mondani az elmúlt negyedévből, és akkor arra még ki sem tértem, hogy hogy üdvözöltem Zade-et újra New Yorkban - egyúttal az élők sorában is. Még szerencse, hogy nem érzem magamat ettől sem többnek sem kevesebbnek azoknál az embereknél, akiknek vagy nem adatik meg, vagy nem vágynak az ilyesfajta intimitásra olyan rendszerességgel, mint én.
Sosem voltam tehát az a fajta, aki ne fejezné ki épp eléggé a lelkesedését mások felé és aki ne keresné az aktív kapcsolatot, akár skinship formájában is. Most sem véletlenül koncentráltam minden figyelmemet a hazaérkező srác felé, holott a viselkedésem mondhatni megegyezett egy kölyökkutyáéval, aki egész nap hazavárta a gazdiját. Jordan pedig macskás típus. Ennek ellenére fel sem merült bennem, hogy nem fog olyan kitörő lelkesedéssel üdvözölni engem, mint én őt. A hangját meghallva egy árnyalatnyit változik az arckifejezésem és a széles mosolyból most visszaveszek. - Minden oké? Nem tűnsz túl jókedvűnek. Talán összefutottál az exeddel a liftben? - Minden kérdésre érdekelt a válasz, de ahhoz hogy mondjon is ezekre valamit, talán előbb be kellene fognom annyira, hogy megtehesse. Mocorogtam valamennyit a kanapén, miközben a lábaimat magam alá húztam és úgy pislogtam a srácra. Amikor a kezemet az ujjai közé vette, visszatért valamennyi a korábbi mosolyból és még arra is futotta, hogy finoman megnyomjam az ujjait.
- Sokan voltak a boltban? - Logikusnak kellene lennie, hogy igenis sokan lehettek, ha fárasztó volt a napja, de az olyan munkáknál, amilyeneket mi végzünk, sosem lehet tudni. Van, hogy a főnökeink elégnek bizonyulnak ahhoz, hogy az agyunkra menjenek. - Nekem eddig jó volt. Későn keltem és nem igazán tudtam mit kezdeni magammal. - Ahhoz tudnám ezt hasonlítani, mint ahogyan a másnaposság érinti az embert, ahogy egyre öregebb lesz. Az, hogy nem tudom rendszeresen kialudni magam, azt hiszem kihatással van a produktivitásomra is.
- Na de miért akarna nekem hazudni? - Oldalra billentettem a fejemet. Nem gondoltam az emlegetett srácot annyira rafináltnak, hogy félrebeszéljen és így akarjon megkapni tőlem valamit, mert nem igazán volt amit még adhattam volna neki, mindent kipróbált, még ha csak próbaverzióban is. Arról pedig, hogy hogyan alakulnak a párkapcsolataim úgy általában... Talán jobb nem emlegetni.
- Mert csak a baromi drága szerelők hirdetnek a neten és amúgy is annyira be vannak táblázva, hogy vagy ezer év múlva jönnének csak ki. Nem akarok több száz dollárt fizetni csak azért, mert idetolják a seggüket. - Belemehetnénk abba is, hogy mi a fontosabb, a működő mosógép és az, hogy a megfelelő minőségbe legyen ellátva a feladat, vagy az, hogy vannak elveim és olyasmiért nem fizetek vagyonokat, ami nem ér annyit.
- Igen..? - Kérdőn vontam fel a szemöldökeimet Jordan hangsúlyára. - Nem azért vetettem fel, mert jövőhéten akarok menni - nevetgélve vontam meg a vállaimat, próbálva elütni a dolgot azzal, hogy biztosan azért ilyen, mert alig ért haza, én máris visszafordítanám. De az üres hűtőből valószínűleg ő is belátja, hogy nem állapot ami jelenleg van a konyhánkban.
- Nem kell kimosnod semmit? - Egészen hitetlenkedve tettem fel ezt a kérdést, de még mindig próbáltam úgy tenni, mintha menthető lenne a hangulat és a beszélgetésünk is. - Elvihetem én is a cuccaidat, ha gondolod. Eskü nem mosom ki megint úgy a pólódat, mint a legutóbb. - Őszintén szólva azóta sem tudom, hogy pontosan mi történt akkor és minek volt köszönhető az a tragédia, de szerencsére Jordan jól viselte és beérte azzal, hogy beruházok neki egy újra.
- Megettem azt amit tegnap rendeltünk és nem fért belém, de nem volt valami extra. - Sem a mennyisége, sem pedig az íze, így másnap. - Naa, nem megyünk el arra a helyre pár sarokra, amit te mutattál először? - A pasik valahogy amúgyis jobban értenek ahhoz, hogy megállapítsák mely' éttermek a legjobbak ár-érték, illetve adag tekintetében is. Ez alól pedig Jojo sem volt kivétel. - Meghívlak! - Úgy vetettem fel ezt az utóbbi dolgot, mintha igazi élmény járna cserébe. Arról fogalmam sem volt mekkora sikert fogok elérni vele, de ha meg sem próbáltam, hogy normálisan kommunikáljunk, akkor mi értelme volt már az elején, hogy szóljunk egymáshoz?

867 || ruha || velem te ne : ((( || ✧✦



And she's all I wanna be
She's got everything that I don't have I know you'll go and change your mind One day wake up and be bored with mine If you say she's nothing to worry about Then why'd you close your eyes when you said it out loud?

Jordan H. Chwe imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lanai E. Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
sick of you like an addiction; Jordan & Lana Df8f9f8a573c41112419246c1ac0c489bd6c5fe3
sick of you like an addiction; Jordan & Lana 9109ee434f468939861f92702e08f4014cbcbc8d
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I can’t relate I keep light
No no no drama in my life Negative days negative nights Baby you’re wasting all your time You ain’t worth my love if you only love to hate me
★ családi állapot ★ :
sick of you like an addiction; Jordan & Lana 2bacf70cf0f3729f61a6c28e231529e3a593f321
If youre my man I want you to myself
I know I’ll have enemies As long as you’re into me But I don’t care 'cause I got what I need I saw you And knew what I was trying to do
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
sick of you like an addiction; Jordan & Lana Tumblr_inline_ohc4c4QG3v1slfjc1_400
★ idézet ★ :

You're always going to make people talk. You might as well make them talk for two weeks rather than two seconds
★ foglalkozás ★ :
➻ makeup artist
★ play by ★ :
➻ Liza Soberano
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
sick of you like an addiction; Jordan & Lana D0a8ccc06e95b524c4fa3cd674ab0fdb74bc45dc
TémanyitásRe: sick of you like an addiction; Jordan & Lana
sick of you like an addiction; Jordan & Lana EmptyKedd Feb. 15 2022, 17:06

Lana & Jordan

Teljes mértékben tisztában voltam azzal, hogy egy nehéz természetű ember vagyok, ami alapjáraton nem könnyített azon, hogy az emberekkel kapcsolatot tudjak kialakítani. Konkrétan ez nálam úgy nézett ki, hogy profi voltam az ilyenekben, amikor akartam valakitől valamit. Ezt egyáltalán nem úgy kell érteni, hogy mint férfi a nőtől. Tisztában voltam azzal, hogy milyen típusú emberekkel tudtam kijönni és kikkel volt ugyanez nehéz. Nem tartom magam egy kékvérű személynek se hihetetlenül intelligensnek, ennek ellenére sokat számított az a bizonyos első benyomás nálam. Szó sem volt arról, hogy mondjuk ne tudnék valakivel eltársalogni, aki nem feltétlenül van velem egy szellemi szinten, mivel nem degradáltam másokat. Szimplán csak szerettem magamat olyan, általam normálisnak ítélt emberekkel körül venni, akiket nem találtam problémásnak, a saját értékrendem szerint.
Nem állítom, hogy az előző barátnőm pontosan ilyen volt, ahogyan azt sem, hogy nem csúszik be egy két olyan tag az életembe, akinek semmi keresnivalója nem lett volna ott. Az, hogy Cindy és Lana melyik kategóriába esik, hát… Mind a kettejük esetében nehéz lett volna megmondani a dolgot. Lana nyilvánvalóan többet törődött az érzéseimmel, azonban néha voltak olyan húzásai, ami miatt szívesen összepakoltam volna, mivel éreztem, hogy hosszú távon őrületbe fog kergetni. Cindy egy olyan lány volt, aki állandóan az idegeimen táncolt, de valójában meg nem idegesített annyira, hogy kidobjam. Nem vagyok én filozófus, hogy ezek az események mögött keressem a metafizikát, közben pedig bemagyarázzam magamnak, hogy ezek mind a jellemi fejlődésemet szolgálják, mivel úgy éreztem, hogy nincs így. Ugyanakkor annyira álszent sem voltam, hogy egyoldalúan őket állítsam be a hülyének, mivel az értékrendünk minden bizonnyal teljesen más. Lehetnek közös pontok, de más emberek vagyunk, nekem pedig nem lenne jogom – főleg nem ilyen lábbal – egyiküket sem a saját képemre formálni. Így lényegében, ha össze kellett vetnem a két nővel a kapcsolatomat, akkor mindössze annyit tudtam elmondani, hogy mind a kettővel lefeküdtem, és egyikkel sem biztos, hogy szükségszerű lett volna. Lanától nem akartam többet, mert nyilvánvalóan nem voltunk egy ligában, és az egészben az volt a dühítő, hogy talán másképp alakult volna az egész, ha a lábammal nem történik az, ami… Bár, akkor még mindig Rachellel lennék együtt, ha rajtam múlik, szóval talán az egész kérdéskör felesleges.
Ma különösen morcos voltam, mivel többször rá kellett markolnom a nadrágom szárára a combomnál, hogy másféle fájdalommal próbáljam meg elterelni a figyelmem arról, amit a térdemben éreztem. Mikor letettem a műszakot és az átöltözésre került sor én is láttam, hogy több helyen belilult a combom, viszont a térdembe hasító fájdalom továbbra sem enyhült. Pont annyira maradt erőteljes, hogy idegesítsen, szóval lényegében semmi máshoz nem lett volna kedvem, mint bevenni a gyógyszereket és lefeküdni aludni.
- Szia – mikor beléptem a lakásba, az én hangom sokkal kevésbé volt lelkes, mint Lanáé. Ez esetben nem volt ragadós a jókedve, mert amíg ő a tévét bámulta, addig én fájós lábbal dolgoztam végig a napot. Csak reménykedtem benne, hogy fogja ezt félreérteni, mert most könnyen fel tudott volna húzni egy veszekedéshez, viszont se ahhoz, se máshoz nem volt kedvem. Onnantól kezdve, hogy egyszer lefeküdtünk, idő kérdése volt az, hogy mikor jön a következő alkalom, de jelen helyzetben nem hiszem, hogy egy békülős szex az beleférne a napba. Legalábbis nem vágyom rá túlzottan.
Kicsit értetlenül néztem a felém nyújtott kezére, mivel egy kézfogással üdvözölni olyan lenne, mintha nem ismerném el azt, hogy ő egy nőies nő, pacsizni nem fogok valakivel, akivel megosztottam az ágyamat – esetünkben inkább a kanapét – szóval jobb híján egyszerűen az ujjaim közé vettem a kezét és finoman végigsimítottam rajta. A kézcsók nyálas, soha nem csinálnám, nem is illik a mi kultúránkba.
- Elment, egy kicsit fárasztó – egyszerűen megrántottam a vállam, aztán körbejárattam a pillantásom a nappalin – Neked?
A tévé minden bizonnyal megadta nekem a választ, de ennek ellenére is illett feltenni a kérdést. Nyilvánvalóan, ha meglátnám azt, hogy a mosogatógépbe sem volt hajlandó bepakolni, akkor már kevésbé boldogan folytatnám a napomat, de mivel ő is elég sokat dolgozik, egyszerűen visszanyelném a véleményem.
- Valószínűleg az a szerelő nem is létezik – halkan sóhajtottam fel – Miért nem kerestél valakit az interneten?
Mivel még nem is ettem, először a konyhánkba sétáltam, de éreztem, ahogyan már most kezd felforrni az agyvizem. Vennem kellett pár levegőt annak érdekében, hogy lehetőség szerint ne akarjam leszakítani a hűtő ajtaját. Úgy éreztem, hogy elég kiegyensúlyozott vagyok ahhoz, hogy a mai ne egy újabb alkalom legyen, amikor Lanával egymás torkának ugrunk.
- És ezt mind most akarod csinálni? – elég színtelen hangon néztem rá, mikor beljebb hajtottam a hűtőt – Mert én ma nem terveztem menni sehova. Bocs.
A figyelmemet újra a hűtőnek szenteltem, de én is éreztem, hogy túlságosan házsártos stílusban közöltem vele mindezt. Lehettem volna kedvesebb, de szerintem ő pedig szem előtt tarthatta volna azt, hogy még a lábamat sem tettem be a házba, egész nap vásárlók duruzsoltak vagy éppen rikoltoztak a fülembe, emiatt pedig felfogni sem tudtam pontosan, hogy mit miért kellene csinálnunk.
Miután jobb híján egy szelet sajtot tudtam csak kicsempészni a hűtőből, fújtatva vettem elő a telefonomat, hogy rendelhessek magamnak valamit.
- Te ebédeltél? – ezen a ponton már egyáltalán nem érdekelt az, hogy hogyan beszélek, mennyire tűnik ridegnek a hangom. Kicsit megint úgy éreztem magam, mint egy házicseléd, aki nagyon sok mindenre alkalmas, de értem semmit nem kell megtenni, ez pedig eléggé dühített ahhoz, hogy képtelen legyek rendesen lereagálni az egész szituációt.

outfit †   megjöttem  sick of you like an addiction; Jordan & Lana 2624752903  871 szóban



she don't like the way you hold her
Now it all seems far away, all the wet matches we break, long complaints will dull our needle, eyes out for greatness, without shape or distance, keep head high with doubt in mine, kill myself or least my time, black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright
mind álarcot viselünk
Jordan H. Chwe
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
sick of you like an addiction; Jordan & Lana IyLb18c
sick of you like an addiction; Jordan & Lana GFwUCSM
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Keep head high with doubt in mine
Kill myself or least my time, Black and white to paint a few, mouth of gas from me to you, well that's just alright
★ családi állapot ★ :
sick of you like an addiction; Jordan & Lana 5YQ4H8h
Oblivious to things around me
It's only in your arms, I can see, That everything means, nothing without you, they don't feel the things we're feeling, it's got us dancing on the ceiling, it's really not that hard for me, to choose
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
sick of you like an addiction; Jordan & Lana EM3jLh8
★ foglalkozás ★ :
bolti eladó
★ play by ★ :
Lee Jae Hyun
★ hozzászólások száma ★ :
70
★ :
sick of you like an addiction; Jordan & Lana PkH5iBc
Témanyitássick of you like an addiction; Jordan & Lana
sick of you like an addiction; Jordan & Lana EmptyVas. Nov. 21 2021, 00:16

Jojo & Lana

Már akkor sem titkoltam, hogy kifejezetten jó pasinak tartom Jordant, vagy hogy meg akarom őt ismerni, amikor először találkoztunk a lépcsőházban. Aztán kiderült, hogy barátnője van, akivel még együtt is laknak és rövid ideig teljesen úgy tűnt, hogy nekem ebben az egyenletben egyáltalán nem lesz helyem. Tartom annyira valaki más kapcsolatát, hogy ne akarjak én lenni benne a harmadik fél, ezért ha nem is minden hátsó szándék nélkül, de szívesen átvittem a szomszéd lakásba az áramszünetről szóló értesítőt, amit csak hozzám dobtak be, vagy épp kértem meg őket arra, hogy vegyenek át egy csomagot, amikor én nem vagyok otthon. Ha akkor azt mondja nekem valaki, hogy egyszer kinyitom az ajtót és felajánlom Jordannek, hogy lakjon velem - na meg hogy igent is mond rá -, nem feltétlenül hiszek az illetőnek. Mégis megtörtént. Őszintén szólva vannak pillanatok, amikor kíváncsi lennék arra, hogy mennyire vastagak a lakás falai. Sőt, még az is érdekelne, hogy mi jár Jordan exének a fejében - mert hogy nem az anyukámat szidja az biztos, hiszen nem csuklok napi szinten, hiába él velem az, akit ő egyszer valószínűleg szeretett.
Kedvelem Jordant. Még annak ellenére is, hogy rendszeresen a fülemet rágja a munkám miatt, vagy amiért azt gondolja rólam, hogy annyira életképtelen vagyok, hogy simán éhen halok, ha nem ő főz rám. Megvan annak az előnye, ha valaki olyan talpraesett pasival lakik együtt, mint amilyennel nekem van szerencsém, mert ha valamit el lehet mondani erről a srácról, akkor az határozottan az, hogy a kora ellenére egyáltalán nincs elveszve ebben a világban, képes gondoskodni magáról és a párjában nem egy pótanyukát keres magának. Elismerem, hogy sok mindenben lustább vagyok nála, vagy épp kevésbé érdekel, hogy milyen állapotban van a lakás bizonyos szempontokból, de ez nem jelenti azt, hogy egy kis noszogatásra nem vagyok hajlandó besegíteni. Anyukám már nincsen, aki ilyesmiket kérhetne tőlem, apa évek óta nem ér rá ilyesmire, viszont Jordan az az ember, akinek két nap tűzszünet után még ezt is hajlandó vagyok elfogadni. Talán ha kicsivel jobban figyelnék rá, jobb ember lehetne belőlem.
Az tény és való, hogy amióta Jordan és én lefeküdtünk, egymásra igenis odafigyeltünk, egy fokkal talán jobb embernek is éreztem magamat a Zade-el történtek után, habár nem feltétlenül kellett volna annak tudatában, hogy milyen gyorsan követte egymást a két srác. De azt hiszem ennyi idősen felesleges lenne azon törnöm a fejemet, hogy ki mekkora ribinek gondol, amikor a saját életemről és érzéseimről volt szó. Amik most egészen ingadozóak voltak annak a műsornak köszönhetően, amit a kanapéról bámultam, közben annak a nyalókának a műanyag pálcikáját rágcsálva, amit legalább fél órája nyomtam be a számba és azóta szimplán csak lusta voltam felállni és odasétálni vele a kukához.
Amikor meghallom az ajtó előtt a kulcsok csörgését és a zár kattanását, felülök a korábbi fekvő testhelyzetből, a pillantásomat viszont csak akkor emelem el a tévé képernyőjéről, amikor Jordan már fizikailag is a lakásban tartózkodik. - Sziaaa - egészen elnyújtottam a szót, hiába nem egy gyerekkel vagy épp elmeroggyanttal társalogtam. Az én energiáim sokkal közelebb álltak egy kölyökkutyáéhoz, aki 0-24-ben lelkesedik mindenért, legyen szó sétáról, postásról, egy labdáról, vagy a gazdiról, akinek a szerepét a mi esetünkben átveheti Jordan. Aki felé oda is nyújtottam a kezemet, hogy kezdjen vele amit akar - attól kezdve, hogy belecsap, vagy megfogja azt, esetleg kapok tőle egy kézfogást, gyakorlatilag végtelen volt a lehetőségek tárháza.
- Milyen napod volt? - Abban sem voltam biztos, hogy hány óra van, amikor nem kellett mennem dolgozni valahogy mindig képes voltam figyelmen kívül hagyni az időt. Most pedig még a lakótársam sem volt itthon, aki emlékeztethetett volna annak a realitására, hogy a napnak korlátozott órái vannak és ezek alatt el mindenkinek igyekeznie kellene elérni valamit.
- Te figyi... Nem lenne kedved eljönni velem a mosodába? Még mindig nem sikerült elérnem azt a szerelőt, akit az az orosz srác ajánlott, akitől a vodka volt, tudod. - Akinek én korábban segítettem néhány nyelvleckével, mert nem ment neki túl jól az angol. Azóta fogalmam sincs milyen a nyelvtudása, de az tuti, hogy már nem én segítek benne neki.
- Visszafelé vehetnénk valami kaját is, mert nincs itthon semmi. - Mivel Jordan egy boltban dolgozik, közölhettem volna vele ezt az információt korábban is, de pontosan a munkaideje miatt volt az, hogy nem akartam még arra is megkérni, hogy hazacipeljen egy csomó dolgot, aztán kezdjünk el összeütni valamit. Sokkal egyszerűbb - és becsempészett randiszerűbb - lett volna, ha leszaladunk a mosodába, ami mások kapcsolatában valahogy mindig nagyon édes időtöltésnek tűnik, aztán pedig valamilyen kajával együtt térünk közösen haza. Az én fejemben ez egy kellemes programnak tűnt, már csak arra voltam kíváncsi, hogy Jordan is így van-e vele.

757 || ruha || velem te ne : ((( || ✧✦



And she's all I wanna be
She's got everything that I don't have I know you'll go and change your mind One day wake up and be bored with mine If you say she's nothing to worry about Then why'd you close your eyes when you said it out loud?

Jordan H. Chwe imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Lanai E. Foster
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
sick of you like an addiction; Jordan & Lana Df8f9f8a573c41112419246c1ac0c489bd6c5fe3
sick of you like an addiction; Jordan & Lana 9109ee434f468939861f92702e08f4014cbcbc8d
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
I can’t relate I keep light
No no no drama in my life Negative days negative nights Baby you’re wasting all your time You ain’t worth my love if you only love to hate me
★ családi állapot ★ :
sick of you like an addiction; Jordan & Lana 2bacf70cf0f3729f61a6c28e231529e3a593f321
If youre my man I want you to myself
I know I’ll have enemies As long as you’re into me But I don’t care 'cause I got what I need I saw you And knew what I was trying to do
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
sick of you like an addiction; Jordan & Lana Tumblr_inline_ohc4c4QG3v1slfjc1_400
★ idézet ★ :

You're always going to make people talk. You might as well make them talk for two weeks rather than two seconds
★ foglalkozás ★ :
➻ makeup artist
★ play by ★ :
➻ Liza Soberano
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
sick of you like an addiction; Jordan & Lana D0a8ccc06e95b524c4fa3cd674ab0fdb74bc45dc
TémanyitásRe: sick of you like an addiction; Jordan & Lana
sick of you like an addiction; Jordan & Lana Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
sick of you like an addiction; Jordan & Lana
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» does it feel; Lana & Jordan
» on track | Jordan & Lana
» chit-chat; Lana & Jordan
» Was it love or addiction?
» We were born sick, you heard them say it

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Bronx :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: