New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Michel O'Connor
tollából
Ma 6:03 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 6:01 pm-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 5:54 pm-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 5:51 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 5:27 pm-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 5:26 pm-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 5:24 pm-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 4:10 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 3:52 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang
TémanyitásRe: Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang EmptyPént. Feb. 09, 2024 10:52 pm

Karolina  & Jiang
Nyilvánvaló volt, hogy nem tartozom magyarázattal a lakásomban tartózkodó lánynak – aki már mondhatjuk azt, hogy ott élt – arról, hogy mikor kivel töltök el egy éjszakát, és mindezt nem is akartam volna megmagyarázni neki. Valószínűleg meglepődött volna azon, hogy egy Heidi féle nőnek éppen én kellek, emiatt a férfi önbecsülésemet is igyekeztem a helyzethez képest megőrizni. Talán Heidi egy befolyásos nő volt, aki elég sok mindent – mindent-mindent – tudott rólam, de attól még nem voltunk egy szinten. Ő egy aktualizált örökös volt, aki meg is fogja kapni azt, ami jár neki. Engem ugyan apám keres, de attól még érzem, hogy egy hajszál választ el a végleges kitagadástól. Valójából megszoktam már, hogy így élek annak ellenére is, hogy nem sikerült beváltani az álmomat. Mert így legalább nyugodt életem volt és a saját döntéseimet hoztam meg.
Ilyen volt az, hogy a jattomból fel tudtam venni egy lányt, aki a macskámra vigyázott, amíg dolgoztam. Lényegében az volt a cél, hogy az állat sose legyen egyedül, mert ha valami történt volna vele amíg dolgozom, akkor nyilván nehezen viseltem volna a dolgot. Ha egy kicsit elvetemültebb lennék, akkor összeraknám a képet, hogy gyakorlatilag odáig jutottam, hogy Heidivel kell szexelnem azért, hogy a borravalómból kifizessek egy alkalmazottat. Ez volt a dolog lényege, de a gondolat annyira borzalmasnak hatott, hogy inkább ki is vertem gyorsan a fejemből.
- Én se terveztem így, ne haragudj. Aggódtál? – mindkettőnk érdekében megtartanám magamnak, hogy hol voltam és reménykedtem benne, hogy nem tűnök túl kisimultnak, bár nem sokat aludtam az éjszaka – Kérlek ne is rendezz bulit a lakásomon. Tudod, hogy a barátaidat áthívhatod.
Legalábbis még soha nem szólnék be azért, ha idehívná az a fiút, akivel folyton a TikTokot pörgetik, meg facetime beszélgetnek. Miattuk nyilván párszor átfutott az agyamon az, hogy milyenek lehetnek a saját testvéreim, de végső soron abban reménykedtem, hogy jobban hasonlítanak rájuk, mint rám. Meg amúgy sincs jogom már beleszólni az életükbe, mert nagyon picikék voltak, amikor elmentem otthonról. Ez nyilván nem azt jelentette, hogy ne hiányoztak volna, de maradjunk annyiban, hogy nem készültem nagy beszélgetésekre, amiket velük meg kellene ejtenem. Valószínűleg utálnak azért, hogy meghoztam ezt a döntést, szóval többé nem látom őket.
- Te voltál már jósnőnél? – az ázsiaiaknak alapvetően erősebb a spirituális kötődése, mint az amerikai embereknek, de nem gondoltam volna, hogy egy amerikai neveltetésű lány szájából ezt fogom hallani. Érdekel is engem a karmám meg a többi, arra már magamtól is rájöttem, hogy bármilyennek lehet azt mondani, csak éppen jónak nem. Mondjuk nem terveztem Karolina orrára kötni azt, hogy mekkora vesztes vagyok. Szóval részemről dobtam volna a jósnő témát, mert pont a karmám miatt még a végén kifogtam volna egy olyat, aki nem feltétlenül volt csaló.
- Ennyire könnyen kinyírható lennék? – csak megcsóváltam a fejem, de nem tudtam okolni érte. Elég vékony férfinek számítottam, de hittem benne, hogy pont az olyanokra mondják azt, hogy parasztereje van, amilyen én is vagyok. Legalábbis nem volt gondom azzal, hogy elcipeljem a negyven kilós rekeszeket, innentől kezdve pedig levontam azt a következtetést, hogy nem lehet annyira könnyen eltenni láb alól. Tuti azt mondanám a gyilkosomnak, hogy nagyon nehezek a csontjaim és nem fog tudni könnyen eltenni láb alól.
- Majd én mosogatok – finoman érintettem meg a tenyeremmel a feje búbját ahogy elhaladtam mellette, mert pontosan tudtam, hogy ezzel most elrontottam a kis játékát. Mégis abszurdnak éreztem, hogy kő papír ollózzak vele a konyhám közepén. Akkor inkább már bevállalom a mosogatni valót is.
- Láttam, ahogy ezeket eszed – egy kis mosoly jelent meg az arcomon – Már vagy négyszer voltak nálad így megjegyeztem.
Alapvetően elég figyelmes természetem volt, ezért nem akartam, hogy Karolina szimplán megtűrt személynek érezze magát nálam. Az egyetlen bajom az volt, hogy amióta itt van, folyamatosan csak a haját szedem össze a szőnyegről meg összességében mindenhonnan. Mivel megengedem neki, hogy használja a mosógépet, meg alapvetően a fürdőszobámat is, egy kicsit félek attól, hogy mit fogok kiszedni ezekből az eszközökből, illetve a lefolyóból, ha egyszer tényleg feloldódjon annyira, hogy nálam is végezze a mindennapi teendőit.
- Nem tudom, mert nem növesztettem sose a hajam – talán kicsit gonosz volt az arcomra kiülő mosoly – Mostantól figyelned kell minden lépésedre, hogy le ne nyírjam a hajad.
Talán nem volt fair tőlem, ahogy heccelni kezdtem és a haja felé nyúltam megint, de annyira nem érdekelt a dolog. A figyelmem ismét a mirelit pizza felé fordítottam, de nem mertem megkérdezni a lánytól, hogy ezt szeretné-e reggelizni, mert a lányok nagyon érzékenyek arra, amit esznek. Én pedig nem akartam keresztül menni egy olyan beszélgetésen, hogy gyakorlatilag én akkor is egy vékony szar vagyok, ha szexelek és mirelit pizzát eszek másnap reggelire. Sőt, a sör se nagyon tenne kárt bennem.
- Nekem az is megéri, ha már kevesebb hajjal kell küzdenem – tudtam volna ecsetelni akár órákig azt, hogy milyen borzalmas egyesével felszedegetni a haját a szőnyegről. Valószínűleg neki a megnövesztett haj megérte ezt az áldozatot, de én más voltam. A macskaszőr és egy női hajkorona már kiverte a biztosítékot és ocd-seket megszégyenítő módon szerettem a makulátlan tisztaságot magam körül.
[color=#9db2b1- Majd veszek neked rá pakolást meg balzsamot –[/color] vontam meg a vállam. Talán megéri az áldozatot és képes lettem volna beruházni egy drágább darabra, csak könyörgöm. Kösse össze a haját. Addig se kell azzal foglalkoznom, hogy összeszedjem.
- Hát de a macska szőrét nem tudom összekötni – vontam meg a vállam. Ha rajtam múlna az se mászkálna bundával, de mindenképp olyan állatot akartam magamnak, aki szőrrel rendelkezik. Emiatt csak egy kicsit akartam meghalni minden alkalommal, amikor rám vetette magát az éjszaka. Nem akartam belegondolni abba, hogy pontosan mi járna a fejemben, ha egy kopasz állat dörgölné hozzám a bőrös fejét.
- Teljesen jól néz ki a fejed – ezt úgy mondtam, hogy közben rá sem néztem – Amúgy meg kinek akarsz tetszeni kora reggel?
Szokták mondani, hogy aki szép, az reggel is szép, de ezzel én most vitatkozni tudtam volna. Nem gondoltam, hogy jól néznék ki, mert egyértelmű volt, hogy egy kiadós alvás tudna változtatni a mostani állapotomon. Karolina viszont nem olyan lány volt, akinél hátrány lett volna az, hogy hátra fogja a haját az arcából.
- Mit szeretnél enni? – ezzel határozottan a témát tereltem, de nem foglalkoztam ilyen apróságokkal – Elkészítem neked.
outfit • 1010 szó • szemtelen  szívecske   



Brew a cup of life and death’s joy and grief,
to honour a young man, the bright moon is still the same, so there is no need for sadness, why not soar high and free as a bird with the winds and waves, and sing this one song together to the world
mind álarcot viselünk
Jiang Zhou
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang 04PvDIC
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang LOUB7Rh
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
No one can hold me back
Four billion miles, that's nothing between us, that's nothing between us, even no one has even been there, the moment I closed my eyes, it become clearer, even I can't see it, I can feel it, I'm getting closer and closer to the universe, the moment I closed my eyes it become clearer
♫ :
blow ; cruel ; 100 ways
★ családi állapot ★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang SA1Q1Lz
There was this girl, the most beautiful in the world
She had all the boys in town wrapped 'round her finger, she would walk the halls and everyone would whisper and talk 'cause all the girls in town wanted to be her
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang NGWIY3j
★ foglalkozás ★ :
bartender
★ play by ★ :
Xiao Zhan
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang NvnaDDM
TémanyitásRe: Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang EmptySzomb. Jún. 04, 2022 8:29 pm

Jiang && Karolina
'There's four really important questions that you need to ask your potential roommate: 1. Are you a serial killer? 2. Do you drink? 3. Do you do drugs? 4. Do you share?'
Nem vagyok valami ijedős fajta - kivéve, ha pókokról, egyéb bogarakról, békákról, vagy krokodilokról van szó. (Oké, talán ezek alapján mégis elég ijedős vagyok.) Egyébként nem gondolom, hogy a krokodilos dolog teljes mértékben félelemnek nevezhető, mert elég kicsi a valószínűsége, hogy egy ilyen állat csak úgy szembejöjjön a lépcsőházban, de sosem lehet tudni. Ezzel az egésszel csak arra akarok kilyukadni, hogy nem félek egyedül sétálni a sötétben és nem gondolom, hogy az ágyam alatt szörnyek laknának, az mégis eléggé aggasztott, hogy a... lényegében főnököm nem ért haza éjszaka. Amiért én nem gondolom, hogy minden sarkon sorozatgyilkosok és embercsempészek lesnek a következő áldozatukra, addig simán megtörténhetett, hogy Jiang rosszkor volt rossz helyen és történt vele valami. Mivel biztosan nem én vagyok az első ember a vészhelyzet esetén értesítendő kontaktjai listáján, valószínűleg én lennék az utolsó, aki megtudja, hogy kórházba került, vagy valami még rosszabb. A következő gondolat, ami megfogalmazódik a fejemben az lényegében az, hogy hogyan mondhatnám el ezt a macskának, aki idővel biztosan rájönne, hogy valami gáz van, mert sokkal jobban szereti a gazdáját, mint engem, szóval ha ő házon kívül marad huzamosabb ideig, akkor egyszerűen engem akar majd megenni reggelire.
De ha már reggeli meg a macska, akkor azt hiszem érdemes lenne elvégeznem azokat a feladatokat, amiért fizetnek. Az nincs benne a munkaköri leírásomban, hogy izguljak Jiang épségéért, de felfoghatjuk úgy is, hogy azért izgulok, mert végső soron ő a fizetésem forrása, amit nem szeretnék elveszíteni, így végső soron őt sem kellene. Részben ezért is lett jobb kedvem, amikor végre meghallottam a hangját.
- Máskor majd szólhatnál, hogy nem jössz haza, vagy valami. -Próbáltam nem arra gondolni, hogy ez vajon most mennyire hangzik úgy, mintha bármilyen jogom lenne számon kérni őt. A közöttünk lévő korkülönbségből mondjuk határozottan nem az jutott eszembe, hogy olyan vagyok, mintha az anyja lennék. - Nem azért, mert akkor bulit rendeznék a lakásodban, vagy valami... - De mondjuk legalább Nünüt meghívnám egyszer, hogy ő is megismerkedjen a macskával. Jiangot meg nyilván nem beszélnénk ki a háta mögött, amíg nincs itthon. Nyilván.
- Az attól függ. Nem tudom milyen környéken van a munkahelyed, meg amúgy nem tudom voltál-e már valaha jósnőnél és mondták-e már, hogy mekkora veszélyben vagy a karmád miatt... - Úgy kezdtem bele a magyarázatba, mintha most mindezt teljesen komolyan kellene gondolnia és a jövő héten akár elrángatnám egy jósnőhöz. Amire egyébként nem feltétlenül lenne szükség, mert a megfelelő Tiktok fiók követésével és némi kedvességgel meg pénzzel online is olvasnak neki tarot kártyából. - De ja, azt hittem kinyírtak. - Ez lehet, hogy már csak a saját generációm ártalma, de én kevés ideig tudtam letenni a telefonomat.
- Benne vagyok! - Széles mosoly költözött az arcomra, mert ez így ilyen formában nagyon jól hangzott és egyben azt is jelentette, hogy nekem nem kell törődnöm a reggelim megszerzésével. - Kő-papír-olló, hogy ki fog mosogatni? - Szívesen megcsináltam apróbb feladatokat a lakásban, mivel a macska felvigyázás nem volt olyasmi, ami száz százalékban lefoglalta volna az energiáimat, de a tévét meg nem nézhettem állandóan. Ráadásul amikor itt aludtam, volt is pár dolog, amit el kellett takarítanom magam után. A szüleim arra neveltek, hogy rendes környezetben éljek és ha ez nem is jött mindig össze, de amikor mégis kitakarítottam, nagyon jól esett tisztaságban lenni.
- Honnan tudtad, hogy ezeket szeretem? - Őszintén kíváncsi voltam a válaszára. Nem járkáltunk tojáshéjon egymás közelében, de nem emlékeztem, hogy mondtam volna neki, hogy milyen üdítőt szeretek, vagy melyik a kedvenc csokim.
- Ahh... - Nagyot sóhajtva fogadtam a szavait és már épp terveztem azzal jönni, hogy 'DE', amikor ő folytatta, én meg egyre inkább elkerekedett szemekkel néztem rá. - Neeem, arra gondolni se merj, hogy te ezt lenyírod. Tudod mennyi idő megnöveszteni? - A tincseimet féltve egybe fogtam őket és áthúztam azokat a vállamon, hogy biztonságban tudjam a fekete hajtömeget, még ha olló nem is volt Jiangnál, tehát nem válhatott volna gyors úton elkövetővé.
- Az hogy összekötöm egyébként nem jelenti, hogy egy hajszálammal sem fogsz találkozni. - A szememben azt hiszem csillanhatott némi felhívás keringőre, mert őszintén kíváncsi voltam, hogy akkor a következő lépés vajon a hajsapka lesz és úgy kell majd kinéznem, mint a konyhás néniknek, vagy valahogyan megoldhatjuk ezt a dolgot anélkül is, hogy meg kellene nyomorgatni a hajamat. - Ha sokáig van összefogva, el fog töredezni a hajam és csúnya lesz. - Vádlón állítottam ezt, mert elég sötét jövő lett volna ez, ami a hajamat illeti.
- Amúgy én meg mindenhonnan a macska szőrét szedem le. Múltkor a körmösömnél is azt találtam a felsőmön... - Ezzel már csak húzni akartam az agyát, mert valószínűleg mindketten aktívan tettünk azért, hogy a kiskedvence szőre inkább egy helyre gyűljön, mégpedig a fésűjébe és ne a lakás minden egyéb pontjára. Végül egy újabb óriási sóhajjal megfogtam egyet a színes hajgumik közül és lófarokba kötöttem a hajamat. - Most úgy néz ki a fejem, mint egy bowling golyó.... - Ezt már csak azután közöltem, hogy a telefonomat magam elé emelve a sötét képernyőn próbáltam farkasszemet nézni a képmásommal.

817 ✮✩ outfit ✮✩ amikor úgy tartja kedvem Rolling Eyes ✮✩ ✧✦

Jiang Zhou imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Karolina Kwak
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang Fd21550f6d1139c731c200457d548860ba3225e9
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang D8d1ae53a14805adf1da26be224f51a1fb0ad629
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
──────────﹒★﹒﹒─
People may think I'm good
But they don't know who I truly am Just the two of us in this dark room If you play with me today I'll give you something sweeter tomorrow
․ ․ ․
♫ :
elevenmonsterodd eye
★ családi állapot ★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang 47134f945f30e9f5e6641095be525612eeb1f197
․ ․ ․
Just can't get you out of my mind
You say we're not together, but why do you hesitate? It's up to you to realize I'm waiting for you right behind I need you now, just tell me how
─﹒﹒★﹒──────────
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang 136beb31a30d4f5ea21c56a2b035710ca2e301df
★ idézet ★ :
I do a thing called what I want
★ foglalkozás ★ :
macskaszitter
★ play by ★ :
Lee Ga Hyeon
★ hozzászólások száma ★ :
33
★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang 5e30958a66814490030efec46b019ddf806afcf6
TémanyitásRe: Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang EmptyVas. Ápr. 03, 2022 12:00 am

Karolina  & Jiang
Összesen egyetlen jelentkező akadt arra az állásra, amit hirdettem. Természetesen egy cseppet sem volt ez hivatalos, nem terveztem adózni utána, mert csak kicsesznék a személlyel, aki a macskámat fogja gondozni a távollétemben. Nem túl bonyolult  feladat enni adni az állatnak és ha úgy van, akkor almot cserélni neki. Kaptam rengeteget troll hívást is, emiatt már majdnem elengedtem a dolgot, aztán jött Karolina. Minden bizonnyal, ha egy gyereket akartam volna rábízni, akkor is megfelelt volna a kritériumnak, mert kedvesnek tűnt, olyan személynek, akinek tényleg szüksége van egy munkára. Emiatt idővel rá mertem bízni a takarítást plusz juttatásért cserébe, illetve gyakorlatilag hagytam, hogy ténylegesen otthon tudja érezni magát az otthonomban. Nem találkoztunk sokat, nem beszélgettünk állandó jelleggel, abban az öt percben, amíg hazajöttem inget cserélni, vagy lezuhanyoztam és elmentem aludni, viszont a munkáját megcsinálta, nem hagyott rumlit maga után, ezért nem is volt okom arra, hogy bármilyen módon panaszkodjak rá.
Egy idő után már egészen természetessé vált a jelenléte, holott nem mondhatom azt, hogy régóta tartózkodik nálam. Maga a tény, hogy most nem azért nem aludtam otthon, mert dolgoztam - bár amúgy sem engedtem volna el késő este a sötétben egyedül - egy kicsit zavarba hozott, magam sem tudom miért. Férfi vagyok, tehát nem kellene komolyabb magyarázatot adnom egy idegen lánynak arról, hogy pontosan miért nézek ki olyan másnaposnak, amilyen alapjáraton is vagyok, illetve mi az oka annak, hogy ruganyosabbak a lépteim, meg a tartásom is jobb lett a tegnap este óta. Egyáltalán nem arról volt szó, hogy mondjuk Heidit ne tartanám vonzó nőnek, minden bizonnyal a legtöbb korombéli így volt a dologgal. Ugyanakkor nem voltam híve annak a manipulatív viselkedésnek, amit az irányomba tanúsított. Egyáltalán nem élveztem, amikor megpróbált olyan dolgokra rávenni, amit talán normál esetben egyáltalán nem tettem volna meg. Furcsa belegondolni abba, hogy nekem mi lenne a büntetésem, ha ugyanazt csinálnám egy hölggyel, amit nekem kellett átélnem Heidi mellett.
Karolina ilyen szempontból teljesen más volt, talán mondhattam azt, hogy biztonságos volt vele együtt töltenem az időmet. Túl fiatal volt, talán az öcsémmel lehetett egyidős, ami miatt egyelőre még csak nem is úgy gondoltam rá, mint egy családtagra. Nem emlékeztetett a saját testvéreimre, bár már annyira régóta nem találkoztam velük, hogy abszolút nem lehetettem biztos a jellemvonásaikban. Azonban a lány a nagyobbik kistestvérem ismerőse is lehetett volna, ezért nem igazán éreztem problémának azt, hogy olykor több időt töltöttünk együtt. Egyébként is elég jól tartottam magam az eddigiek alkalmával, ami a futó kapcsolatokat illette, egyetlen egyszer sem éreztem azt, hogy szerelembe esnék bárkivel, ami automatikusan erősített engem. Ezáltal egyel kevesebb pont volt, amit hozzám tudtak kapcsolni. Szinte biztos voltam benne, hogy apám pontosan tudja, hogy hova szöktem, talán a várost is. Tudtam, hogy ha már a lakcímem a munkahelyem, vagy a személyazonosságom is meglesz, akkor komoly bajba kerülhetek. Ebbe pedig nem kellett volna mindenki mást is belekeverni, szóval lényegében nem volt más választásom azon túl, hogy meglapultam. Magam sem tudom pontosan, hogy miért gondoltam egy olyan lányra és költöttem rá a pénzem azon túl, hogy amúgy is fizettem neki… De a tegnap este miatt úgy éreztem, hogy mégiscsak ez a minimum. Főleg azok után, hogy még üvöltözni is elkezdtem, pedig aludhatott volna. Utólag visszagondolva egyáltalán nem volt logikus az, amit csináltam, ugyanakkor sokat sem rágódtam a dolgon. Karolina nem aludt már. Ettől függetlenül még mindig nem készültem kész válasszal arra, hogy mit mondjak neki, ha esetleg kíváncsiskodna, ami ott volt a természetében.
- Jó - csak ennyit fűztem a dologhoz. Nem voltam kifejezetten felszabadult miközben a konyhába siettem a zacskókkal, de a tartásom általában merev volt. Gondolom természetesnek tűnhettem.
- Gyere ki és meglátod - volt olyan ajándék, amit tényleg jó szívvel választottam ki, meg kevésbé kedves is. Örültem neki, amiért - bár nem köteleztem rá - a lány néha besegített a takarításba, de a szabadnapjaimon nem rángattam ide őt feleslegesen. Ilyenkor borzalmas volt a szőnyegről össze porszívózni a hosszú, fekete tincseket a macskaszőr mellett. Rögtön két problémám is adódott, amit orvosolni kellett volna.
- Ne haragudj… nem néztem a telefonom - persze, hogy nem. Olyan dologgal voltam elfoglalva, ami miatt a sütő hirtelen baromi érdekes lett számomra és úgy tanulmányoztam, mintha különlegesebb lenne bármelyik másik konyhai gépezetnél. Túlságosan pedáns és rendezett vagyok, ami az otthonom nagy részét illeti, emiatt pedig sajnos nem voltak olyan foltok, aminek a kapargatásával elfoglalhattam volna magam.
- Miért, aggódtál értem? - talán a tegnap este történtek után nem kellene mosollyal az arcomon ránéznem, miközben enyhén felvonom a szemöldököm - Mit szólnál némi kárpótláshoz? Mit szeretnél reggelizni?
Valószínűleg már egyáltalán nincsen alkohol szagom, viszont ennek ellenére is ragaszkodtam a mirelit pizzához, mint ideális reggeli. Ha ki is dobom a taccsot, meg fogok könnyebbülni, viszont már elég régen megtapasztaltam azt, hogy másnaposan a legjobb kaja a műanyag.
- Egyszer - először nyilvánvalóan azt nyomtam a kezébe, aminek valószínűleg örülni is fog, aztán elővettem a hajgumikat és egyszerűen a szeme előtt meglóbáltam - Kétszer. Innentől nem léphetsz be a házba leengedett hajjal. Ne haragudj, de kicsit kellemetlen feltakarítani a hajad, szóval még az előszobában össze kell kötnöd innentől.
Nyilvánvalóan nem tűrtem volna az ellenkezést, éppen ezért mielőtt bármit tehetett volna, én magam szabadítottam ki a tartójukból a hajgumikat és léptem közelebb a lányhoz.
- Ne ellenkezz, mert akkor én fogom felkötni a hajad. De ha gondolod le is nyírhatjuk - egyértelmű volt, hogy nem gondolom komolyan, viszont ennek ellenére látni akartam, hogy milyen arcot vág az ajánlatomra. Pont ezért is közöltem vele teljesen komolyan a dolgokat, egyelőre nem értem hozzá, hiszen joga van választani a felajánlott lehetőségek közül.
outfit • 892 szó • mikor teszed, Kedvesem? Rolling Eyes  



Brew a cup of life and death’s joy and grief,
to honour a young man, the bright moon is still the same, so there is no need for sadness, why not soar high and free as a bird with the winds and waves, and sing this one song together to the world

Karolina Kwak imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jiang Zhou
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang 04PvDIC
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang LOUB7Rh
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
No one can hold me back
Four billion miles, that's nothing between us, that's nothing between us, even no one has even been there, the moment I closed my eyes, it become clearer, even I can't see it, I can feel it, I'm getting closer and closer to the universe, the moment I closed my eyes it become clearer
♫ :
blow ; cruel ; 100 ways
★ családi állapot ★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang SA1Q1Lz
There was this girl, the most beautiful in the world
She had all the boys in town wrapped 'round her finger, she would walk the halls and everyone would whisper and talk 'cause all the girls in town wanted to be her
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang NGWIY3j
★ foglalkozás ★ :
bartender
★ play by ★ :
Xiao Zhan
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang NvnaDDM
TémanyitásRe: Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang EmptyVas. Júl. 25, 2021 12:11 am

Jiang && Karolina
'There's four really important questions that you need to ask your potential roommate: 1. Are you a serial killer? 2. Do you drink? 3. Do you do drugs? 4. Do you share?'
Nem kifejezetten voltam büszke arra, hogy hazudtam a szüleimnek arról, hogy hol töltöm az éjszakákat, amikor nem vagyok otthon, de több dolog miatt is képes voltam elhallgattatni a lelkiismeretemet. Az első az, hogy nem csak én hazudok nekik, hanem a nővérem is, aki minden ellenére, ami történt vele, most egy férfival lakik együtt - és akkor még szó sem esett arról, hogy pontosan ki is az a férfi, vagy srác, nevezzük, ahogyan akarjuk. Ha Ninának lehet, akkor én is megtehetem alapon tehát már egyébként is kifejezetten jól működött, hogy falaztunk egymásnak. Emellett igyekeztem nem elkövetni semmit, ami miatt a nővéremnek akár csak egy kicsit is megeredhetne a nyelve, mert az volt az utolsó, hogy a szüleim tiltsák meg, hogy Jiangnál dolgozzak. A másik dolog történetesen az, hogy nem egy negyvenes éveiben járó házas férfiról van szó, akinek tönkreteszem a családi életét, ő meg engem. Emellett még egyébként is fel lehetne sorolni olyan dolgokat, mint hogy a főnököm nem tűnik sem sorozatgyilkosnak, sem pedig elmebetegnek, tehát nem is érzem úgy, hogy különösebb veszélyt jelentene rám. Legfőképpen azért, mert amikor nála kell aludnom, ő egyébként sem tartózkodik a saját lakásában egészen hajnalig, tehát elég kicsi az esélye annak, hogy az éjszaka közepén egymásba fussunk, vagy huzamosabb ideig együtt töltsük az időnket.
Tehát a saját szemszögemből nézve millió érv szólt amellett, hogy én itt dolgozzak. Igazából eredetileg sem a macskaszitterséggel, mint koncepcióval lett volna baj, hanem azzal, hogy egy számomra viszonylag ismeretlen férfival osztozom a lakásán - de határozottan nem az ágyán!! Ez az egész gyanakvás abból indult, hogy Nina mennyire nem bízott a férfiakban, mert részemről akármilyen őrült világot is éljünk, a legjobb barátom akkor is fiú, akire alapból sem lehetne soha azt mondani, hogy az erőszakolós fajta, de ha megismeri az ember, akkor még a gondolatait is elkerüli hasonló nem csak Ning-el kapcsolatban, hanem az egész férfi társadalommal is. Aztán persze át lehet gondolni és pontosítai, hogy a Ninghez hasonló normális srácokkal nincs baj, mindenki mást, aki tényleg elmebeteg, egyszerűen el kellene ásni.
- Te legalább értékelsz, ugye? - Teljesen komoly hangon teszem fel a kérdést a macskának, aki ugyan a szemembe néz, de valami nyekergésszerű hangon kívül nem válaszol mást. Cserébe megsimogatom az állát, ami első pillantásra mintha kifejezetten tetszene neki, aztán egyszerűen faképnél hagy és nem látok mást, csak a vizestála felé baktató hátsóját.
Nyilván ez a helyzet azt is hozta magával, hogy nem volt mindig időm a barátaimmal tölteni az estémet, mert dolgoznom kellett, míg mást elengedtek egy ésszerű időben. Ha viszont tüzetesen végig gondoltam, hogy pontosan milyen más munkát kellene végeznem, ha nem ezt... Nem találtam jobb alternatívát, amit a fejemben való keresgélés mellett egyébként nehéz lett volna tényleges piackutatásnak eladni, vagy épp normális tájékozódásnak. Egyébként túl sok mindent kipróbáltam már, mióta vége a giminek, hogy bármelyik munkahelyemre vissza akarjak menni, gyorsétterembe pedig azért nem terveztem menni, mert rettenetes szaga lett volna tőle a hajamnak, illetve egyáltalán nem terveztem búcsút mondani a manikűrösömnek és annak, hogy a megszokott hosszúságú körmöcskéket készítse el nekem.
A mérleg egyik serpenyőjében nyomorék, alulképzetteknek ajánlott való munkák voltak, a másikban meg az, hogy itt lényegében ágyat kapok és annyi lehetőséget a pihenésre, amennyit akarok. Ha a pénz lehetne is több, de kifejezetten rugalmas időbeosztással operáltam és lényegében csak egy macskára kellett vigyáznom. Az viszont még soha nem fordul elő, hogy Jiang nem ért haza, amikor eredetileg úgy volt, hogy haza fog. Majdnem harminc éves emberről van szó, szóval bíztam benne, hogy nem történt vele semmi, mert elég ciki lett volna, ha magamra maradok a macskával. Ezért is próbáltam meg este még ébren megvárni, ami éjfél után lassacskán határozottan kritikussá vált és olyan hajnal háromkor is csak azért sikerült nyitva tartanom a szemeimet, mert a macska úgy döntött, hogy ő meg akar őrülni.
Nem tudom pontosan mikor dőlhettem ki, amikor viszont kinyitottam a szemeimet és az agyam is felfogta, hogy ébren vagyok, kezdtem megérteni, hogy miért magyaráz anya annyit arról, hogy az éjfél előtti alvás sokkal fontosabb. Úgy éreztem magamat, mint akit kimostak és nem terítettek ki, de rögtön eszembe jutott, hogy talán Jiang még mindig nem ért haza és bizonyos idő után már van értelme bejelenteni az eltűnését a rendőrségen is, amit nem tehetek meg egy oversized pólóban, amiben egyébként aludni szoktam. Ezért is próbáltam meg magamat prezentálható formába hozni, na meg azért is, mert a macska is jobban örülhet annak, ha nem egy zombi ad neki reggelit.
Akkor hallottam meg a bejárati ajtó kinyílását, amikor még mindig a macskával foglalkoztam - lényegében éppen a bundáját fésültem -, és rögtön esélyem is volt megnyugodni, mert meghallottam a munkáltatóm kiabálását is - tehát nem keverekedett bandaháborúba és nem lőtték le véletlenül. - Igeeen. - Legalább olyan hangerővel feleltem ezt neki, mint ahogyan ő is beleüvöltött a lakása csendjébe. Azon meg egészen elcsodálkoztam, hogy a macskát különösebben nem izgatta a dolog, csak szokásához híven nyekergett egyet, amiért ideiglenesen abbahagytam a fésülését. - Nekem? Micsodát? - Kíváncsian néztem utána, aztán a macskára is, aki szokásához híven megint nem válaszolt nekem, én viszont otthagytam őt és felálltam, hogy Jiang után tudjak menni a konyhába.
- Azt hittem meggyilkoltak éjszaka. Írtam is neked, de nem válaszoltál. - Lehet, hogy ő kérte, hogy kövessem, de a helyzet az, hogy nekem is van mondanivalóm, amit igyekeztem is megosztani vele. - Máskor majd szólhatnál. - Nem terveztem számonkérni azt, hogy pontosan hol is volt, mert felnőtt férfi - mondtam már, hogy közelít a harminchoz -, akinek megvan a saját élete a macskáján és a macskaszitterén túl is, de ha mondjuk arról lett volna szó, hogy kell neki a lakás, mert fel akar hozni valakit, simán el tudtam volna tűnni időben. Ezt ilyen formában nyilván nem terveztem vele közölni, de akkor is tény, hogy megtettem volna.
- Mit kapok? - Ezen a ponton már kifejezetten kíváncsi volt a hangom és az arckifejezésem is. Akárki akármit mond, valójában ajándékot kapni akkor is mindig jobb lesz, pont mint a desszerttel kezdeni az étkezést, mert akármikor becsapódhat egy meteor és kihalunk, mint a dinoszauruszok, mielőtt az étkezés legfinomabb pontjáig jutnánk.

988 ✮✩ outfit ✮✩ mert mikor nem tettem? Razz  ✮✩ ✧✦

Jiang Zhou imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Karolina Kwak
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang Fd21550f6d1139c731c200457d548860ba3225e9
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang D8d1ae53a14805adf1da26be224f51a1fb0ad629
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
──────────﹒★﹒﹒─
People may think I'm good
But they don't know who I truly am Just the two of us in this dark room If you play with me today I'll give you something sweeter tomorrow
․ ․ ․
♫ :
elevenmonsterodd eye
★ családi állapot ★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang 47134f945f30e9f5e6641095be525612eeb1f197
․ ․ ․
Just can't get you out of my mind
You say we're not together, but why do you hesitate? It's up to you to realize I'm waiting for you right behind I need you now, just tell me how
─﹒﹒★﹒──────────
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang 136beb31a30d4f5ea21c56a2b035710ca2e301df
★ idézet ★ :
I do a thing called what I want
★ foglalkozás ★ :
macskaszitter
★ play by ★ :
Lee Ga Hyeon
★ hozzászólások száma ★ :
33
★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang 5e30958a66814490030efec46b019ddf806afcf6
TémanyitásShow yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang EmptySzer. Jún. 23, 2021 9:17 pm

Karolina  & Jiang
Amikor felébredtem, nagyjából fél óra ment el azzal, hogy úgy húzzam ki a karomat a nő feje alól, hogy lehetőleg őt ne keltsem fel. Elég furcsa volt, hogy ilyen korán magamhoz tértem, de minden bizonnyal a bűntudat miatt nem is tudtam annyira jól aludni. Túl sokat ittam az előző este, ma viszont szerencsére pihenőnapos voltam… Éppen ezért nem is volt gond az, hogy ha másnapos vagyok. Az már sokkal inkább jelentett problémát, hogy mindezt nem tudtam túl jól kezelni, és mindig beleestem újra és újra ugyanabba a hibába. Egyáltalán nem gondoltam azt, hogy Heidi mondjuk a családom pénzére hajtana, vagy pedig tényleg haza akarna küldeni. Attól sem tartottam, hogy bele tudnék szeretni egy olyan nőbe, mint amilyen ő maga is. Viszont bizonyos szükségletei mindenkinek vannak, és egy idő után már megterhelő az, amikor az ember csak a bal kezével barátkozik. Elég egyértelmű volt az, hogy mennyire álszent társadalomban élnek az emberek keleten, ugyanis mindenki csak szimplán elkendőzi a saját szexuális életét. Alapvetően emberek vagyunk, és vannak vágyaink, az pedig már egy teljesen másik kérdés, hogy bizonyos társadalmi elvárásoknak is meg kell felelni. Úgy gondolom, hogy ha nem engedném ki néha a gőzt azzal, hogy magamhoz csábítok egy-egy lányt – vagy egy másik esetben szimplán én hagyom magam – szerintem komoly károkat okoznék annak, ami én vagyok. Alapvetően sem tartom túl nagy dolognak azt, hogy huszonhat éves korom ellenére sem élek párkapcsolatban, őszintén nem gondolom azt, hogy bármiről lemaradnék. Az már egy másik kérdés, hogy a gimiben is hazudunk arról mind, hogy pontosan milyen ismereteink vannak a nőkről.
Éppen ezért volt érthetetlen számomra az, hogy hazaúton, a metrón – vagy háromszor kellett átszállnom – miért éreztem magam annyira kellemetlenül. Nem fáradtam azzal, hogy mondjuk megejtsek egy zuhanyt, mert én magam is éreztem, hogy pofátlanság lenne, miután egy szó nélkül leléptem. Nem fogadtam el azt a lehetőséget sem, hogy esetlegesen hazavinne egy sofőr. Szimplán fogtam magam, és igyekeztem a legtöbb embertől jó távol állni, és nem a szemükbe nézni. Ebben a pillanatban úgy éreztem magam, mintha bűnös lennék. Más korombéli idióták, talán kihúznák magukat, és még fel is borzolnák a hajukat, meg szándékosan gombolták volna félre az inget magukon. Én azok közé tartoztam, aki túlságosan zavarban volt egy ilyen helyzet miatt, ezért tökéletességgel próbáltam álcázni a nyilvánvaló káoszt.
Ez igaz volt rám akkor is, amikor némi szarakodás után mégis sikerült bedugnom a kulcsot a zárba – és ezt most abszolút nem kell félreérteni – közben pedig folyamatosan azt mantráztam magamban, hogy ez az egész dolog rendben van. Nem kellene hülyén éreznem magam egy húsz éves, amerikai lány előtt, akinek már minden bizonnyal volt párkapcsolata. Én pedig egy huszonhat éves, egészséges pasi voltam… Nem kell zavarban lennem.
Némi hallgatózás után könnyedén megállapítottam azt, hogy vagy nem ébredt még fel a lány, vagy nagyon csendben volt. Igyekeztem emiatt én sem túlzottan hangoskodni amíg rendbe hoztam magam, majd lementem a szemben levő vegyesboltba. Annak ellenére, hogy azt ígértem, hogy hazajövök, nem tettem… Ezért én tartoztam neki a reggelivel és a kávéval is, nem pedig fordítva. Ő amúgy sem bejárónő, szimplán csak vigyáz a macskámra, szóval innentől kezdve nem vártam el tőle, hogy az én lakásomat tartsa rendben. Ha esetleg elmosogatott, vagy felsöpörte a konyhát, azért hálás voltam, de egyáltalán nem kényszerítettem ezekre a dolgokra. Szóval egyáltalán nem esett nehezemre a kosárba dobálni abból az üdítőből meg csokiból egyet-egyet, amit a lánynál már többször láttam, illetve mivel ráértem ma, igyekeztem valamennyire feltankolni magam a cuccokkal, és akkor, ha úgy van, még főzhetünk is valamit… Ha marad. Nyilvánvaló volt, hogy ezen a ponton már többet kell neki fizetnem. Még jó, hogy Heidi mellett bőven voltak nők, akik elláttak jattal az előző este. Fontos dolog a méltóság és az elegancia, de van az a szint, amikor nem kell szégyellni a prostitúciót… Pontosan tudtam, hogy azt a pénzt miért kaptam, de ez épp elég indok volt arra, hogy ne osszam meg a többiekkel.
Fizetéskor, még gyorsan összeszedtem egy csomag hajgumit a pénztárnál, amit határozottan gyerekeknek szántak – legalábbis a mosolygó virágmintákból erre következtettem, de legalább rózsaszín volt, az csajos – és a fizetendő cikkek mellé raktam.
Amikor már másodjára volt szerencsém visszatérni a lakásomba, akkor már hallottam némi motoszkálást a nappali felől, de mivel már sokkal jobban – de még így sem elég jól – néztem ki, sokkal kevésbé éreztem magam zavarban.
- Felkeltél? – talán nem volt bölcs döntés tőlem az, hogy mindezt ordítva tettem fel neki, mert akár a macska is lehetett volna, de amikor benéztem a helyiségbe, akkor megpillantottam a lányt is – Gyere ki, hoztam neked valamit.
Amíg a lányra vártam, addig módszeresen elkezdtem kipakolni először a pultot, mivel volt egy kis időm arra, hogy egyáltalán megpróbáljam átgondolni, hogy mit kellene felhasználni a reggelihez. Én azt sem feltétlenül tudtam, hogy mit venne be így korán a gyomrom, de elég éhesnek éreztem magam. Végül a magam részéről egy mirelit pizza mellett döntöttem, amit be is raktam a sütőbe. Közben pedig határozottan azon gondolkoztam, hogy ha már úgyis a pultnál állok, bármennyire is megy szét a fejem, talán készíthetnék tényleg valami reggelit Karolinának.

outfit • 823 szó • tessék szót fogadni  Rolling Eyes  



Brew a cup of life and death’s joy and grief,
to honour a young man, the bright moon is still the same, so there is no need for sadness, why not soar high and free as a bird with the winds and waves, and sing this one song together to the world

Karolina Kwak imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jiang Zhou
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang 04PvDIC
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang LOUB7Rh
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
No one can hold me back
Four billion miles, that's nothing between us, that's nothing between us, even no one has even been there, the moment I closed my eyes, it become clearer, even I can't see it, I can feel it, I'm getting closer and closer to the universe, the moment I closed my eyes it become clearer
♫ :
blow ; cruel ; 100 ways
★ családi állapot ★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang SA1Q1Lz
There was this girl, the most beautiful in the world
She had all the boys in town wrapped 'round her finger, she would walk the halls and everyone would whisper and talk 'cause all the girls in town wanted to be her
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang NGWIY3j
★ foglalkozás ★ :
bartender
★ play by ★ :
Xiao Zhan
★ hozzászólások száma ★ :
22
★ :
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang NvnaDDM
TémanyitásRe: Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Show yourself, I'm curious ~ Kara & Jiang
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» not broken, just curious
» Kara Whittaker
» a "great" night for curious eyes - Fabiola@Adriano
» lovesick girls [Kara & Nina]
» this cold atmosphere that drives me crazy; Kara & Ning

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: