New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 95 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 15:48-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Tod ~ Partner & enemy
TémanyitásTod ~ Partner & enemy
Tod ~ Partner & enemy EmptySzer. Márc. 10 2021, 16:39
Tod [Nikolai Travnikov?]
Stoppolt

Play by
Richard Harmon
(Régóta ezzel az arccal képzeltem el, de ha jobb ötleted lenne rá, nem zárkózok el.)
Születési hely
Valahol Oroszországban
Kor
33-34
Lakhely
Nem Brooklyn
(az nem a mi környékünk)
Szexuális beállítottság
Amit akarsz
Családi állapot
Fogalmam sincs
Csoport
Törvényszegő (drogcsempész)
Történetünk
Mikor először láttuk egymást, nos, te akkor éppen lógtál, valahogy ÍGY. Feltételezem, emiatt nem csípted első pillanattól kezdve a pofámat, kínosnak érezted a szitut és elkönyveltél engem valami szerencsés szarkupacnak, aki csak azért él még, mert a nagybátyja egy fickósabb nagykutya a bandában. Én ezt egyébként sosem tagadtam.
Most jönne az a rész, hogy sok jó tulajdonságot mondok rólad, de te nem azon ember vagy, akiről ódákat zengenek. Ne szépítsünk, tipikusan az a balek vagy, akinek kisugárzásától egyből tudja mindenki, hogy jobb nem feldühíteni. Egy pszichopata gyilkosnak tűnsz, érzések nélkül, akinek nem lehet belelátni a fejébe, amiben hasonlítunk, csak míg neked a múltad miatt kialakult a bezártságod és lényegében titokzatos vagy, addig engem azért nem tudnak megfejteni, mert túl egyszerű elvek szerint működöm.
Az igazság viszont az, hogy mindannyiunk közül te vagy a legérzékenyebb, s pont ezt tudván elzárod magad mindenkitől és mindentől, teszed a dolgod velünk együtt, de nem kívánsz közel kerülni senkihez. Vagyis ez volt az eredeti terved, mikor anno belevágtál a drogcsempészetbe, habár az is csak 30%-ban volt a te döntésed, elvégre inkább ez, mint… mint például lógni. Tudod, hogy megy ez az alvilágban…
Lassan hét éve vagyunk társak, meglepetten jól dolgozunk együtt, talán pont azért, mert jóformán ki nem állhatjuk egymást és nem tereljük el egymás figyelmét olyanokkal mint… beszélgetés. Két szűkszavútól nem is lehetne azt várni, hogy végigdumálják az utat, amíg elszállítjuk a csomagokat, de előszeretettel morzsolunk el pár keményebb kifejezést, mikor a másikunk rádiócsatornát vált.
7 év kemény munka együtt, ami alatt jócskán kényszerültünk arra, hogy egymást is védjük. Meglepően jól megy ez nekünk, mert mindketten tudjuk, hogy ketten - ami igazából hárman, merthogy itt van velünk rendszerint Sainz is - könnyebb a túlélés, mint egyedül. Hogy bírtuk ki ennyi ideig egymással? Nem, kicsit sem jól…
Talán három éve volt, hogy majdnem kinyírtuk egymást és ez most nem a "véletlenül meglőttelek" szitu. Tegyük szívünkre a kezünket, ha jön valami jó ajánlat, vagy megfenyegetnek, akkor nem vagyunk annyira hűek, hogy végsőkig kiálljunk egymásért. „Majd jön helyünkre más” - szól a mondás a mi világunkban és ez így van, ne nézzük már a világot rózsaszínnek. A lényeg, hogy egymással szembe fújt minket a szél és ennek majdnem az lett a vége, hogy mindkettőnket áshattak volna el, ha Sainz nem lép közbe.
Azóta rendeztük sorainkat, talán azt mondhatom, hogy merünk egymás mellett állni anélkül, hogy tartanunk kellene bármitől is, de béküléskor már-már cinikusan elhangzott egy mondat, miszerint:
„Ha valaki meg fog ölni téged, az én leszek.” Ilyen szépet még sosem mondtál nekem korábban, holott, tudom, hogy nem viccnek szántad, mégis a magad fura nyelvezetében kinyilvánítottad, hogy ezzel részedről letudva a múlt, s védjük egymást, védjük, mert nehogy már elvegye tőled valaki a lehetőséged, hogy megölj. Ez a mozzanat nem több és nem kevesebb, hogy jellemezze kettőnk kapcsolatát.

Származása orosz. Nagyjából 12 éve él New Yorkban és mozgolódik a droghálózaton belül. Feltételezem eleinte dílerkedett, aztán lett belőle csempész. Ehhez a váltáshoz valami olyat tudnék elképzelni, hogy dílerként kicsit túllőtte a feladatát és ő maga is már önkéntesen elkezdte transzportálni a nagyobb mennyiségeket, csakhogy a bandában nincs olyan, hogy „önkéntesen”, így nagy baj lett belőle, fenyegették (itt lenne az a lógós eset, amikor először találkozik Tigerrel), de végül úgy látták, hogy csempészként mégis csak több haszna van, mint holtan.
A közös munkáról igazából PM-ben írnék inkább, bár Tod az az NJK, akit legkevésbé mozgattam eddig, így relatíve nagy szabadságot tudnék adni hozzá. Például az előéletét is a megalkotóra bíznám, hogy miért került el Oroszországból, bár feltételezem nem tündérmese volt az sem, s hozzájárult ahhoz, hogy jócskán legyen titkolnivalója a múltját illetően Todnak.
Nem tudom, miért lett Tod a beceneve, de szerintem ezt senki sem tudja, ahogy eredeti nevét is kevesen ismerik és dicsőség azt mondani, hogy Tiger az egyik, aki emlékszik rá.
Ez a „csapat” elég összetett, de egyelőre NJK-kból áll, amit ITT vezetek. Ők mind Tod életének szerves részei.

livin' in new york



If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Tod ~ Partner & enemy Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Tod ~ Partner & enemy Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Tod ~ Partner & enemy Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Because LOVE is the stongest
power on EARTH
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
x good and bad guys x
- - - - - - - - - - - - - - -

+ Tod is my partner & enemy
★ hozzászólások száma ★ :
347
★ :
Tod ~ Partner & enemy Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
 
Tod ~ Partner & enemy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Enemy in Law
» If you wanna any enemy
» Friend or Enemy
» Friend or Enemy
» colleague, friend, enemy - 3 in 1

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: