New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 52 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Tegnap 21:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 20:59-kor
Maurice Davidson
tollából
Tegnap 20:50-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 20:18-kor
Terry M. D. Scott
tollából
Tegnap 19:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Friend or Enemy
TémanyitásFriend or Enemy
Friend or Enemy EmptyVas. Dec. 11 2022, 13:12
Rád bízva
SzabadStoppolt Foglalt

Play by
Alexander Ludwig (alkuképes, csak beszéljük meg)
Születési hely
New York
Kor
35
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
eljegyezve
Csoport
Bűnüldözés
Történetünk
Te vagy a nagybetűs RENDŐR. A végzőkig becsületes. Komoly. Határozott. Fáradhatatlan. Magabiztos. Céltudatos. A munka mindenek előtt. Fiatal korod ellenére a kollégák felnéznek rád, és egyesek azt mondják, hogy rajtad talán még a golyó sem fog. Megfontolt... Ja, az azért mégsem annyira.
Mint minden szuperhősnek, neked is megvannak a magad titkai és rigolyái. Neked történetesen van egy aprócska dühkezelési problémád. Nem nagy, csak egy kicsi...csak, ha gyermekbántalmazást tapasztalsz... Ennek pedig az oka, hogy kiskorodban az alkoholista apád rendszeresen vert téged (ezt persze a szüleiden kívül senki se tudja). Szerencsédre még egész korán rendes nevelőszülőkhöz kerültél, akik úgy szeretnek, mintha a vér szerinti gyerekük lennél, akik miatt teljes és normális életed lehetett. Az apád nem más, mint a Rendőrakadémia egyik neves kiképzőtisztje. Tipikus rendőrcsaládba születtél, ahol ez a hivatás generációról generációra száll. Ahol presztízskérdést csinálnak abból, kinek hány kitüntetése van. Nem is volt kérdés, hogy te "mi leszel, ha nagy leszel."
Éppen apádnak köszönhető az is, hogy a legutóbbi bakid alkalmával, amikor majdnem félholtra vertél egy pedofilt, kaptál egy utolsó esélyt és a brooklyni rendőrségről a manhattani kapitányságra helyeztek át. Kizárólag olyan formációban, hogy ha kapsz egy társat, aki ellenőrzi minden lépésedet. Nos, ez a társ lennék én. Shocked
Nem bírod a korlátozottságot, és nem vagy önmagad, ha gátolják a szabadságodat. Értelemszerűen rühelled a kialakult helyzetet, ezáltal engem. Engem sem kell félteni, mert én se leszek oda "apuci kisfiáért". Azt hiszem, azon kevés nők közé tartozok, aki nem fog elszállni tőled, legalább is nem azonnal...
Idővel azonban összekovácsolódunk, megkedveljük egymást, ráébredünk arra, hogy egyet akarunk a munkában.
Azonban a szép élet nem tart soká, mert ahogy mondtam, mindent kiszagolsz, így rájössz, hogy én valójában ki is vagyok. Nem tudván, hogy nem én választottam ezt az életet, sosem akartam a maffia beépített embere lenni.
Magadban vívódsz, hogy becsületes legyél és beárulj egy neked fontos személyt, vagy légy, korrupt, de akkor önmagad árulod el. A dolog csak akkor lesz még kényelmetlenebb, mikor kiderül, hogy nem csak te tudsz az én kis titkomról, így a feletteseink most már téged állítanak rám. Ellenkező esetben elveszíted az állásodat Ráadásul van benned egy bizonyos megfelelési kényszer is, hogy bizonyíts apádnak a hibáid miatt. Egy ilyen kötelességi bizonyíték az is, hogy ki a menyasszonyod, és talán az is, hogy elárulj engem? Hiszen számodra milyen szégyen lehet közel kerülni egy bűnöző lányához! Vagy én foglak téged elárulni, és átadlak a családomnak? Ők is szeretnek rendőrkékkel játszadozni.
Nincs más választásod, így elfogadod a feltételeket. Már csak az a kérdés, hogy mit teszek én, ha rájövök?

/Röviden ennyi lenne a karakter alapja. Igazából a nevet, különösebb személyi jegyeket nem akarok meghatározni. Jobban szeretem, ha inkább meglepnek vagy közösen ötletelünk.
Örülnék neki, ha fő és szerelmi szál lenne a dologból, de semmiképpen sem az a gyors és nyáltól csöpögős.  Embarassed  Mindenképp jó lenne valaki, akihez közel kerülhet Brooke és akivel megbeszélheti a benne lévő kétségeket és kettősségeket. Aki egy picit belát az állarca mögé. A lényeg, hogy nagyon várlak, és remélem, mielőbb elviszi valaki a karaktert.  CSAK OLYAN VIGYE EL, AKI RAGASZKODIK A KARAKTEREIHEZ, ÉS NEM ÉREZ KÉSZTETÉST ARRA, HOGY HETENTE ÚJ KARAKTERT ALKOSSON, EZÁLTAL MELLŐZVE A RÉGIEKET. AKINEK KÉT NAP MÚLVA NEM SZÁLL EL AZ IHLETE. EZEN KÍVÜL OLYAN, AKI A LASSAN KIBONTAKOZÓ, HOSSZABB JÁTÉKOKAT SZERETI NEM ELHATÁROLÓDVA A BONYODALMAKTÓL, MÉLY ÉRZELMEKTŐL. HAVONTA LEGALÁBB AZÉRT TUDJÁL REAGOLNI, ÉS FŐLEG NE TŰNJ EL SZÓ NÉLKÜL! NAGYON VÁRLAK. Friend or Enemy 3874598021 /
 

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Friend or Enemy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Friend or Enemy
» colleague, friend, enemy - 3 in 1
» Nickolas - my friend or my enemy in love?
» Enemy in Law
» If you wanna any enemy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: