New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 18:42-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 17:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 17:44-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 17:27-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 17:27-kor
Nina McDonough
tollából
Ma 17:00-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 15:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:35-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 15:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Relations and NJK dudes
TémanyitásRe: Relations and NJK dudes
Relations and NJK dudes EmptyCsüt. 20 Aug. - 0:15


Bandatagok
-------------------------------

35 év | Közvetlen főnök | ~ 14 éve
Garrido alá tartoznak a csempészek. Tőle kapják Tigerék az információkat, hogy mikor hova kell menniük, mit kell csinálniuk. Általában tényleg csak szállítanak, de hát ismerve az alvilágot, néha akadnak más munkák is, amiket szintén Garrido ruház rájuk. Tulajdonképpen Garrido fogadja a kábítószercsomagokat New Yorkban és ő koordinálja, hogy a csempészek elhelyezzék biztonságos helyre az árukat és dílerek közvetítésével azok eljussanak a vevőkig.


52 év | Főnök | Nagyon régóta
Qadir egy elég tehetős üzletember, sok cégben van részesedése, rengeteg lábon áll, ami legális. Hogy hogyan került a New Yorki banda élére és úgy összességében mi a banda előélete, az megtalálható az et-jében. Ő viszi a banda üzleti és jogi részét. Elsősorban ő megy tárgyalni, hozzá tartoznak az ügyvédek (amiből van sok és kiváló), ő koordinálja a beépített embereket a rendőrségeken, a lenyomozó kütyüket, a fegyverkereskedelmet, amivel beszerzik a fegyvereket másik bandától.


Csótány (NJK)
54 év | Üzletember, Qadir jobbkeze | ~ 24 éve
Bár Qadir nincs itt, az úgymond jobbkeze - mert még a jobbkezéknek is mindig van egy másik jobbkeze is – igen, nem tudom a nevét, de mindenki csak Csótánynak szólítja, amivel én teljesen beérem. Vele sokat találkoztam már és meg kell hagyni, első beszélgetésünkkor rájöttem, hogy miért kapta ezt a becenevet. Megvan az az ember, aki lelkileg és szívében is romlott, tetőtől talpig egy rohadék és mégis… ha egy tíz fős halálraítélt foglyot sortűzzel kivégeznek, ő az egyedüli, akit véletlenül nem pontosan talál el a golyó és túléli, majd kimászik a tetemek közül és új vállalkozást épít fel? Nah, ő a csótány.
Csótány két dolog nem szeret, ha nem fogadják el az általa kínált piát, vagy ha nem értenek vele egyet. Az elsőt onnan tudom, mert mindenki felhívta rá a figyelmemet, a másodikat meg én tapasztaltam meg, nyilvánvalóan. De ennek már vagy nyolc éve és van egy olyan kósza gyanúm, hogy azóta valamiért megkedvelt engem, franc se tudja miért, de nem árt kihasználni ezeket az isten se tudja honnan jött jóviszonyokat, pláne a nagy kutyákkal. – Tiger & Ezra


30 év | Ügyvéd | ~ 3 éve
"Hazugság lenne azt állítanom, hogy nem foglalkoztat az a szerződés, amit Qadir ajánlott Dianenek. Nem tudom, miben egyeztek meg, csak azt, hogy olyasvalamit kapott tőle Diane, amire eddig ritkán volt példa. Kétségkívül van valami oka, valamit lát benne, érdekei fűzik hozzá, vagy tervei vannak vele, még nem tudom. Egyúttal azt sem tudom figyelmen kívül hagyni, hogy neki is vannak ügyes-bajos dolgai olyan arcokkal, akikkel még én sem szívesen mennék szembe, ami szintúgy kérdéseket vet fel." - Flashbacks

"Kezdetektől fogva nem értettem, hogy Diane miért nem néz rám úgy, mint bármelyik másik ügyvéd, mikor egy közismert bűnözőt kell védenie. Tudja, mikre vagyok képes, hiszen ebben nőtt fel és ő is saját bőrén tapasztalta meg azt, hogy milyen elveszíteni a drogháború miatt egy családtagot. A testvére nekem is a családtagom volt, nem vér szerint, de olyan volt ő nekem, mint most Sainz. De ezt Diane akkor még nem tudhatta, hiszen nem volt a testvére életének ennyire szorosan a részese." - Flashbacks


Sáinz (NJK)
31 év | Drogcsempész | ~ 6 éve
Behajtok egy ház mélygarázsába, nem állok be parkolóba, nem úgy, ahogy eredetileg terveztem, mivel időközben kirajzolódik előttünk trikóban lévő, enyhén szörfös beütésű harmincas feka és az ő megunhatatlan hajkoronája. Sainz nem szereti, ha négernek hívják, vagy csak úgy annak tartják őt, mivel ő a tökéletes terméke egy mulatt anyának és egy mesztic apának. Én erre csak nyögtem egy okét anno, de azzal mindketten ránézésre is egyetértünk, hogy ízig-vérig egy kibaszott nagy latino csávó, aki néha azt hiszi, hogy New Yorkban is a spanyol a hivatalos nyelv. – Kisses and Guns
Mi ketten aztán tényleg napi kapcsolatban vagyunk, vele és Tod-dal sokszor megmentettük már egymás életét. Mondhatni a bandán belül mi vagyunk egy csapat és tény, hogy Sáinzot még nem akartam megölni, remélhetőleg ő sem engem. – Kisses and Guns
- Hiányzik mi? – hajol közelebb pimasz mosollyal Sainz. Baromira kezd most idegesíteni, hogy ennyire nehezére esik befognia a száját. Hármunk közül mindig ő az, akinek lételeme a beszéd és mi ezért rendszerint eret vágunk. – Kisses and Guns


36 év | Drogcsempész | ~ 12 éve
"Nem gondolom, hogy Amara ránk gyanakodni, én meg köztudottan nem mindig jöttem ki Tod-dal, de azért azt tudom, hogy ő sem hülye, hogy fejbe lője magát. Régen volt egy kis balhénk, majdnem meg öltük egymást, de talán pont ezért lettünk a látszat ellenére egészen jóban, amolyan bűntársi viszony alakult ki köztünk, hisz baszki, ha már nem sikerült kinyírnom, akkor már lepacsizok vele." – Tedd a kávét a kocsiba
---
"Nem állítom, hogy itt mindenki laza, Tod most sem annyira higgadt, legfőképpen azért, mert az ő fejét fogják levágni, ha nem jön össze ez a hajós akció, de javarészt azért chill uralkodik a helyen." – Tigris és Bambi


17 év | Díler | 0 éve
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis ligula mauris, luctus suscipit tellus ultricies, lobortis viverra enim. Sed hendrerit varius tortor id suscipit. Vivamus non orci cursus, maximus tellus at, sollicitudin tellus. Suspendisse in fermentum turpis. Quisque lectus augue, accumsan non velit non, suscipit vehicula nisl. Morbi at blandit risus, eu imperdiet nisl. Vestibulum massa turpis, laoreet vestibulum ex vitae, ornare accumsan mi. Integer in convallis orci. Morbi quis fringilla massa. Suspendisse potenti. Cras et neque in arcu scelerisque consectetur.
Integer id dictum nibh. Donec vehicula erat quis erat ullamcorper laoreet. Integer ac risus augue. Phasellus id nibh eget nulla suscipit viverra. Vivamus eget justo mauris. Mauris tempus tellus id purus tincidunt pretium eu nec orci. Aenean vel neque ligula. Etiam faucibus eget orci nec volutpat. Nam vel interdum magna, id mollis justo. Curabitur dolor nisl, imperdiet sed dui sed, consequat bibendum mauris. Aliquam sit amet volutpat mauris. Duis id felis quis dolor maximus finibus non ut dolor.


Chris (NJK)
25 év | Díler | Grace kuzinja | ~ 4 éve
"- Qadir üzeni, hogy tiszta a terület. Chris meg azt, hogy, idézem: "Basszad meg magad!". Nyakamra kötötte, hogy adjam át neked. - Grace arca elsőre rezzenéstelennek tűnik, de én szemben vele látom, hogy próbál nem elmosolyodni. Mindig jókat röhög rajtunk.
- Köszönöm. Én is üdvözlöm őt." – Just give me a reason
---
"- Chris itt van?- kérdem tőle, mire csak bök ujjával befelé. Nah, fasza, Christ állati nehéz becserkészni, mindig ott van, ahol én nem. Már kezdem azt hinni, hogy direkt csinálja." – Tedd a kávét a kocsiba


Grace (NJK)
21 év | Diák | Besegítő, informátor | ~ 3 éve
"Meglepően laza, ő mindig az, most is úgy kezeli ezt a helyzetet, mintha teljesen természetes lenne, hogy egy nő és gyereke a lakásomban van, holott még Grace sem volt itt sohasem. Én persze tudom, hogy amúgy nagyon is gyanakszik valamire, de ennek nem ad hangot, semmit sem érne el vele. Elég okos lány a maga energikusságával és örök optimizmusával, ami úgy kell nekem, mint egy pohár víz a sivatagban." – Just give me a reason
---
"Grace-szel beszélgetni olyan, mint a tengerparton napsütésben besétálni a tengerbe. Először kibaszottul égeti a lábunkat a forró homok és minden lépés fáj, aztán beérünk a tengerbe és a csodálatos, felfrissítő érzéstől rájövünk, hogy mennyire megérte. Nem fél kimondani a szavakat." – Just give me a reason


Séraphine (NJK)
28 év | Francia | Kém, informátor | ~ 7 éve
"Séraphinet már hat éve ismerem, első pillanattól kezdve láttam a szemében, hogy kurvára veszélyes a lány, persze mit sem rejtegette előlem, hogy mennyire nem az az ártatlan lányka, aminek ő tűnik. Leginkább egy kígyóhoz tudnám hasonlítani, szép teremtés, de... de! Jó pár kémakciót megjárt már, olyanokból is visszatért sikerrel, melyek előtt én úgy búcsúztam el tőle, mintha gyászolnám. Nem tudom, hogy csinálja, de sokadszorra is lenyűgöz, többek között azzal is, hogy mennyire szereti amit csinál, szereti az izgalmas életet és, hogy beépülhet leplezetlenül bármilyen szereppel. Múltkor egy politikust vesztegetett meg így. Nem mellesleg francia. Nem csak nyelvtudása, de akcentusa is eredeti." – Just give me a reason


24 év | Amerikai, részben olasz | Autószerelő, hamisító

Soon






Családtagok
-------------------------------

Milad Abbar (NJK)
54 év | Afgán | Apa | Étteremtulajdonos
"- Az étteremben dolgozol még? - Próbálok érdeklődni iránta és ez az első, ami eszembe jut, még ha ezzel önkénytelenül is apám kerül a képbe, aki egy elég nehéz téma most nekem. Azok után, amit mondott a lakásomban, vagyis hát a rendőrök által lefoglalt lakásban, az nem volt túl biztató Domi és a fater kapcsolatára nézve, aztán a veszekedésünk után megérteném, ha Domi ott is hagyta volna az egészet és új munka után nézett volna. Ami pedig apámat illeti… több, mint négy hónapja nem tudok róla semmit. Nem kérdezem róla Qadirt, mert azzal csak jobban hiányozna, így hát bízok abban, hogy ha történne vele… bármi, akkor úgyis megmondaná nekem a nagybátyám. Be kell vallanom, kurvára féltem az öreget. Sosem titkoltam, hogy az az étterem a miénk, annyira vakít a világ számára, hogy ha információ kellene rólam, őt keresik meg és tudják is, hol találják. Ha bosszúéhes huligán lennék, tuti besétálnék egy barom védtelen apjához, elrabolnám és üzennék vele, hogy ha nem jelenik meg a köcsög, akkor az apuci meghal." - Almost


Evelyn Quinlan (NJK)
51 év | Amerikai | Anya | Pszichológus
"Nem feltétlenül kicseszett szar. Vagyis az anyámmal való viszonyt akár így is jellemezhetjük, bár én jobban szeretem inkább csak nem létező kapcsolatnak tekinteni, ami köztünk van. De anyámtól függetlenül én jól megvagyok.
- Az esélyt én megadom. Sőt, nem is gyűlölöm őt, noha szeretettet sem tudok érezni iránta. Meg szerintem neked és az apádnak is van beleszólása abba, hogy mennyire kerüljek közeli kapcsolatba veletek. - Ekkor egyenesen Tinire pillantok, mivel érdekel, hogy áll ehhez. - Én már azon is csodálkoztam, hogy egyáltalán hajlandóak vagytok megbarátkozni a gondolattal, hogy anyának van még egy gyereke és ez az idegen kölyök besétál az ajtótokon. Teljesen megértenélek, ha nem akarnál osztozni az anyádon. - És szándékosan az ő anyjaként említem kettőnk anyját, ezzel is utalva arra a szerepre, amit nála betöltött az élete során, nálam viszont nem."
- I know the storm is comin'


52 év | Afgán | Nagybácsi | Üzletember
"Néha azt kívánom, bárcsak tudnék haragudni a nagybátyámra és nem tartaná még a mi szemünkben is ennyire tisztának magát. Így túl édes a mézesmadzag. Ez a taktikája, már én is kitapasztaltam pedig sosem avatott be a titkaiba." - Flashbacks

"Felnevetek. Tetszik, ahogy időnként összehasonlítanak Qadirral és azt feltételezik, hogy egy, olyan tudok lenni, mint ő; kettő, olyan akarok lenni, mint ő. Mindkettő állítást lepecsételhetnénk egy kibaszott nagy NEM-mel.
- Jah, de elhányom magam, ahogy ebbe belegondolok. Nekem nem kell birodalom, nem akarok ennyi emberért, meg minden hülyeségért felelni. - Qadirnak alig van élete, túlságosan be van táblázva és játsza az öltönyöst, ami én sosem bírnék lenni." - Flashbacks


30 év | Francia | Feleség | Cukrászda tulajdonos

- Miért ilyen kurva nehéz ez - suttogom magamba, az orrom alatt, de talán Domi is meghallja, úgyhogy virtuálisan fegyvert szorítok saját fejemhez, mert ha nem nyögöm ki, akkor fejbe lövöm már magam.
- Hozzám jössz? - Pillantok fel ott, a pulton könyökölve Domi szemeibe, azt sem tudom, tényleg kimondtam-e, vagy csak képzeltem. De várok, lefagyva, megfagyva, remegve, görcsösen. - A day at home


23 év | Amerikai | Féltestvér | Egyetemista
"- Egyikünk sem tehet azért, hogy így alakultak a dolgok, ezért én a mai estére, meg úgy összességében kettőnk ismeretségére nem úgy tekintek, mint valami erőltetett testvériség. Neked amúgy sincs miért kellemetlenül érezned magad a családod, vagyis inkább anyánk miatt csak mert én most megjelentem a láthatáron. Amiatt egyébként ne aggódj, hogy bomlasztanám a családotokat, én is látom, hogy nem ér annyit a köztem és anyám közti viszony, hogy tönkretegyem a ti családotokat. - Csak tisztázni akartam, na meg valahogy emlékeztetni is őt arra, hogy emiatt ne érezzen semmi rossz érzést, mert felesleges." - I know the storm is comin'


23 év | Afgán-Amerikai | Unokatestvér | Újságíró

Soon



If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Diane N. Miles and Martina Quinlan imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Relations and NJK dudes Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Relations and NJK dudes Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Relations and NJK dudes Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Because LOVE is the stongest
power on EARTH
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
x good and bad guys x
- - - - - - - - - - - - - - -

+ Tod is my partner & enemy
★ hozzászólások száma ★ :
348
★ :
Relations and NJK dudes Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRelations and NJK dudes
Relations and NJK dudes EmptyVas. 7 Jún. - 21:36
Kapcsolatlista

(Avagy akikkel volt már / lesz játékom)


   
Dominique L. Chevaliér


Barátnő

Tiger börtönbe kerül, ott meglátogatja Domi, közben pedig színre lép Tig anyja is.
Domit elsőre is megkeresi Mat, a férje, de Chris közbelép. Azonban Mat nem hagyja annyiban, másodjára is, ezúttal agresszívebben követeli a gyerekét, a helyzet eldurvul. Ekkor szabadul ki Tig és a többiek a börtönből, a bíróságról kifelé Grace letámadja őket és jelzi, hogy Dominál van Matt, mire a csoport megtalálja Domit a lakásán. A gyerek sehol, így hát a csapat együtt közös erővel próbálja visszaszerezni Assiat.

   
Zachary Price


"Üzlet"

Tiger egyik alkalommal hívást kap a főnöktől és megtudja, hogy piákat fognak hozni az apja étterméhez. A alkoholszállító pedig nem más, mint Zachary, akiben a főnök nem igazán bízik. Tiger a Domival történtek után rendszeresen részegedett le, így csak az rémlett neki, hogy a főnk említett valamit Zachról, azt nem, hogy pontosan mit, úgyhogy kavarva a szart, Tiger megpróbálja megfűzni Zacharyt, hogy legyen a dílerjük.

   
Isaiah F. Silvera


Börtöntárs, bandára veszélyes alak

Isaiah és Tiger ugyanahhoz a drogcsempész hálózathoz tartoznak (tartoztak?). Semmi közük nem volt egymáshoz sokáig, nem ismerték egymást, nem dolgoztak együtt, viszont mikor Zai New Yorkba került és erről tudomást szerzett a banda, akkor a helyi főnök megkérte Tigert, hogy tudjon meg róla minél többet, elsősorban arra kíváncsiak, hogy mennyire tartja Zai a száját, hisz nem lenne jó, ha kitárgyalna bárki illetéktelennek róluk és mint tudjuk, Zait is keresi a rendőrség (és börtönben is lesz/van), sőt, a tervek szerint pont akkortájt, amikor Tiger is.

   
Athena V. Cruz


Pénzzel tartozó ismerős

Tina apja az elején üzleti céllal próbált maguknak több pénzt szerezni drogügyleteken keresztül, de a végén a nyomás és a felesége elvesztése miatt bele-bele kapott az anyagba is, ami talán nem azon a "hivatalos" úton történt, ahogyan normális esetben valaki fizetett volna érte.
Tinán hajtotta be sokáig Tiger az apja adósságát.

   
Ezra O'Neal


Díler

Ezra egy rivális banda tagja volt. Megölte Jonathant véletlenül, ami miatt Tigerék célpontjává vált. A saját bandája tudott Ezra véletlen gyilkosságáról, ami Tigerék területén történt, s miután a rendőrök markába került, könnyebb volt letagadniuk, elengedniük Ezrát.
A börtön után a régi bandája/ munkáltatója nem veszi vissza, így gyakorlatilag védtelen. Ekkor szemeli ki Tigerék bandájának főnökei, alkut ajánlanak neki: vagy beszáll hozzájuk dílernek és kitálal a rivális bandáról, vagy kinyírják. Ezra így egy díler lesz náluk, Tigerrel pedig lerendezik az érzelmes ügyüket (Jonathan Tig barátja volt).

   
Diane N. Miles


Ügyvéd

Timonthy és Diane apja alapították réges-régen azt a zárt közösségű motoros bandát, amit Dinae életének részét képezi jelenleg is. Ez a banda azon túl, hogy motorozik, fegyverkereskedelemmel is foglalkozik, ők látják el a nagy drogszervezetet fegyverekkel, így lényegében félig Tigerékhez tartoznak, de mégis külön egységet alkotnak.
Ezen úton került kapcsolatba Tigerrel, akit a fiú megkért, hogy legyen az ügyvédje és mossa tisztára a nevét, cserébe Tiger megszerezte Diane-nak az Ezra gyilkosságát tartalmazó videó felvételeket, ahogy azt megígérte. Diane lesz az ügyvéd, aki meggyőzi az esküdtszéket Tigerék ártatlanságáról, miután lecsukták a fiúkat.

   
Yoon Baek-ah


Ügyész

Miután Tigeréket őrizetbe vették, többször is volt szerencséje az ügyészével találkozni. Többek között Baek-ah tehet arról is, hogy a tárgyalások elhúzódtak és a pár hétből, hosszú hónapok lettek. Időközben azért nem csak Baek-ah merült el Tiger ügyeim, hanem Tig is megismerte, ki is tulajdonképpen az ügyésze.
Bár sokáig necces volt, jó sok pénznek hála a vádlottakat nem nyilvánították bűnösnek, de ez korántsem azt jelenti, hogy nem követik a nyomukat olyan emberek, mint a zsaruk és ügyészek.

   
Martina Quinlan


Féltestvér

Merthogy anyám rájött fél év után, hogy börtönbe kerültem és bár nem tudja az odáig vezető történetet, de rabruhában látni egyetlen fiát (sosem nevelt fiát) elindította benne a cselekvő ösztönöket. Mintha be akarna forrasztani a családjába, vagy csak reméli, hogy ha többet vagyok velük, akkor nem eshet bajom. Tinivel pedig egészen jóban lettünk, annak ellenére is, hogy a neve mély gyomrosként hatott. Gondoltam, miért ne lóghatnánk együtt. Mi baj lenne? Mert miért ne lenne...

   
Colton Danvers


DEA, 1811 special agent

Egyszer engedek ki és hiszem azt, hogy civilként is élhetek, máris benne vagyok a szarban. Tini ártalmatlannak tűnt, az is volt. De hát ki a franc fejthette volna, hogy a srác, ki szemet vetett rá, annak teljesen más szándékai voltak? Legalábbis kezdetekben...

   
Baldomero Garrido


A Főnök

"Garridoval egészen egy síkon mozgunk, annak ellenére, hogy gyakran utáljuk egymást, mint a szart. De ugyebár az utálat kit érdekel, ha van tisztelet, meg egy csónakban egy irányba evezünk."
"Egyikünk sem érzi magát biztonságban ebben a bandában, én sem. Én miért nem? Ezek ketten (Qadir és Garrido) simán megölték az egyik társukat, nem egy csempészt, nem egy dílert, hanem egy olyan fontos személyt, akivel kezdetek kezdetén ismerkedtek meg és aki nélkül sosem jutottak volna el erre a szinte."

   
Raelyn J. Winters


Az ex

17 éves volt, annyi idős, amikor ki akarta próbálni már, milyen kapcsolatban lenni. Annak ellenére, hogy nem egy jó szerető típus, Raelyn elég belevaló csaj volt ahhoz, hogy lekösse hosszútávon (9 hónapig) a figyelmét. Társként tekintett rá, talán túlságosan is, mintsem rózsaszínű szerelemben pompázó szerelmeként, így mikor Raelyn terhes lett, teljesen bepánikolt és eltűt az életéből.

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Relations and NJK dudes Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
Relations and NJK dudes Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
Relations and NJK dudes Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Because LOVE is the stongest
power on EARTH
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
x good and bad guys x
- - - - - - - - - - - - - - -

+ Tod is my partner & enemy
★ hozzászólások száma ★ :
348
★ :
Relations and NJK dudes Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
 
Relations and NJK dudes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Egy kis plusz :: Minden más :: Tig aktája-
Ugrás: